- 77 - Rust kwam met 1—0 in ons voordeel, door toedoen van Mies. Kort na de pauze stond het weer gelijk. Bontje trapte in eigen doel en Arie zorgde gauw voor Nr. 3, terwijl Wouter ons tegen het einde definitief in veiligheid bracht (1—4). Alhoewel Quick natuurlijk zeer terneergeslagen was, werd het leed spoedig vergeten door de Ranja, die Bosschart ons aanbood, daar dit voor hem de laatste wedstrijd zou zijn. Maar Bosschart zou Bosschart niet zijn, als hij daarna niet nog vele malen aan H. F. C. I—Unitas I (31) 14 Februari 1926. een oproep van Quick gehoor had gegeven. Hoe het verder in den Haag, dat we met een gloednieuwe Buick bereikten, gegaan is, blijft in aangename herinnering voortleven bij de deelnemers aan het festijn. De slotscène tegen Feijenoord bracht groote cijfers in ons nadeel (10—3). Mogen wij zwijgen 't Was warm en o.m. ontbrak Gejus. Intusschen werd er vrij grappig gebekerd. Zoo ploeterden we in Assendelft in de modder, 't Werd 6—0 inplaats van 60 dito, ons tweede nam de tweede ronde voor zijn rekening tegen D. W. V. (1—0), terwijl in de derde met dezelfde cijfers van Theole in Tiel gewonnen werd. We trokken hoe langer hoe verder en een H. F. C. combinatie vond het in Enschede heel aardig, maar zij kreeg met 8 1 een flink lesje. Tot zoover het eerste elftal, dat ten slotte nog als 7e eindigde. Aan het einde van dit seizoen-overzicht volgen nog de volledige eindstanden, waarbij de mooie prestatie van het 6e elftal in de 3A klasse van den H.V. B. naar voren komt. De cijfers, waarmede het kampioenschap en de promotie behaald wer den waren als volgt: gesp. 12, gew. 11, verl. 1, punt 22, 5447, gem. 1.83. V. 1. n. r.P. v. Houten, Dr. H. Eijsvogel, J. Weber, Mr. M. C. Sigmond, F. Reuvekamp Gille. A. IJ. v. d. Meulen J. de Koningh, H. Engel, H. v. d. Berg. Knielend D. Miezérus, A, v. Beekum, Chr. v. Houten.

Jubileumboeken HFC | 1929 | | pagina 81