J. Goossens Jr. J- Goossens Jr. J- Goossens Jr. in moerassen of woestijnen, bekken, schelden, tieren, winnen, (terugtocht uitgelaten), verliezen (evenveel plezier). En dan met dat rare stijve gevoel in de kuiten 's middags naar het Eerste kijken. In de rust glundere of bedrukte gezichten voor van Rooy's etablissementen samendrommen, het is voorbij, de werkelijkheid. Maar door die „H.F.C.'er", dat blaadje, komen telkens die herinneringen weer boven en maak je 't in gedachten weer mee. En daarom heb ik, die het doen en laten van ons aller lijfblad van zoo dicht bij heb mogen meemaken, de pen gegrepen om er voor zorg te dragen, dat in dit vierde boek „De H.F.C.'er" niet vergeten wordt! De Wedergeboorte. „De H.F.C.' er" is eigenlijk al eens een keertje overleden! Want ons tegen woordige maandblad heeft een voorloopertje gehad, geboren in Augustus 1916. Het eerste nummer (een proef-aflevering) bestond uit 4 pagina s. Het is geen blijvertje geworden al spoedig gaf het den geest. „Juicht, H.F.C.'ers, juicht! Ons clubblad is er weer! Waardoor? zoo plotseling, zult ge vragen? Wel, uit eigen behoefte natuurlijk! zoo schreef Karel Lotsy in November 1919 in de eerste kolom van „De H.F.C. er le jaargang no. 1. De eerste twintig jaar werden begonnen! Is het een uitvloeisel van ons 40-jarig jubileum geweest? Zoo met frisschen moed beginnen? IVIoge het t.a.v. de medewerking aan ons orgaan na het 00-iarig festijn tenminste dan zoo zijn!!! De Redactie. Hieronder volgt een staat de namen vermeldende van hen, die deel van de Redactie uitmaakten van het begin af. Eenige malen kwamen mutaties tijdens den loopenden jaargang voor. (Van 7) beteekent dan: vanaf nummer i van dien jaargang. REDACTIELEDEN VAN „DE H.F.C.'ER" TOT HEDEN. lejaargang 2e jaargang 3e jaargang W. J. H. Mulier. W. J. H. Mulier. W. J. H. Mulier. A. van Lennep. A. van Lennep. Jhr. J. C. Mollerus. Jhr. J. C. Mollerus. Jhr. J. C. Mollerus. K. J. J. Lotsy. K. J. J. Lotsy. K. J. J. Lotsy. A. van Lennep. 113

Jubileumboeken HFC | 1939 | | pagina 117