droomen, daar in 't Gooi door onze mannen een 2-'2 bereikt werd. Alle vier goals werden voor de rust gescoord. Aan onze zijde maakten resp. Joop en Henk telkens een einde aan Hilversum's leiding. De derde gegadigde voor het kampioenschap, D. O. S., kwam er beter van af. De 0 3 overwinning in Haarlem werd feitelijk in een tiental minuten, vlak voor de pauze, behaald, toen ons elftal met een inzinking te kampen had. De belangrijke uitwedstrijd in Bussum werd gemakkelijk gewonnen door te weinig tegenstand. Toch was de ruststand slechts 1—1 en dat nog wel doordat Ato een strafschop goed ingeschoten had. Klein de Groot en Nico Wepster, die elk 2 X scoorden, brachten ten slotte den 1—5 eindstand, die eigenlijk 1—10 of zoo iets had moeten zijn. Een zeer onaangename ontmoeting vond een week later in Amersfoort plaats, waar een 11 in den letterlijken zin des woords bevochten werd. Joop scoorde, Ato stopte een penalty en het publiek, dat erger gewend is, vond het een „lauwe" wedstrijd, in tegenstelling' met de H. F. C. getrouwen, die de „1 in een ,,r veranderd zouden willen zien. Het door onzen Eere-KAREL aangeboden dinertje verzoette echter veel en Bas kan nog geen bier zien, zonder aan Amersfoort te denken. Velox kwam in Haarlem en wist met 0-T te winnen, door zeer kort voor tijd het winnende punt te scoren, nadat Ato wederom een strafschop uit zijn tloel had weten te houden. H. B. S. hield ons team wat in beweging' en behaalde een rustige 13 over winning bij ons aan de deur. De 3''0 overwinning op Zeeburgia bracht ons in veiligheid, zoodat het er niet zoo erg meer op aan kwam, dat de laatste competitiewedstrijd aan de Kleverlaan met 3T verloren werd. Nico Wepster, Henk Höck en Theo Drijver scoorden tegen het zwak spelende Zeeburgia, terwijl de laatste tevens het fraaie tegenpunt bij E. D. O. voor zijn rekening nam. Wij werden geen kampioen van Haarlem, daar de Haarlemsche eerste klasser ons met 13 in eigen home uitschakelde. Ook legden wij geen beslag op den Holdert- beker, omdat de ,,uit"gespeelde thuiswedstrijd tegen de Kennemers slechts een 2.'2 tot resultaat had. 't Werd geen laat seizoen, de .Mei H. F. C. er stond al vol met min of meer interessante cricketberichten en wij nemen afscheid van de verrichtingen van ons eerste elftal met een eeresaluut voor Ato, die zich dit jaar constant door van zijn beste zijde had laten zien. Thans overgaande tot de Personalia' komen wij in de eerste plaats bij onzen Voorzitter. „Cees" herdacht n.l. zijn 121/a-jarig voorzitterschap, hetgeen op 13 Maart zoowel in het Clublokaal als bij het gezellige „Brinkmann" dinertje in 149 •..T

Jubileumboeken HFC | 1939 | | pagina 153