was ook deze overwinning ten volle verdiend. De friendly game tegen D. F. C. had een 1-1 tot resultaat. Blauw Wit nam revanche op Zeeburgia met 3--1, zoodat 1 punt uit de twee laatste wedstrijden voldoende was om ons weer eerste klasser te maken. Op den tweeden Pinksterdag zou het dan gebeuren. Maar helaas een zenuw achtig H. F. C., met een zenuwachtigen GéJUS in 't doel verloor volkomen gemotiveerd met 2 4. Ons saamhorigheidsgevoel dreef ons echter dien avond naar Zandvoort. Juist feesten,'' zei Gejus terecht, „voor Blauw W it was ik bang, voor Zeeburgia ben ik dat niet." Over dat Zandvoortsche avondje is nog heel wat te doen geweest, maar gezellig was dit spontaan opgezette grapje zeker 1 Dus togen wij op 11 Juni, na een zeer licht etentie in Brinkmann, om een uur of 6 voor de tweede maal naar het Stadion, dat uitverkocht bleek te zijn. Na een half uur van zenuwachtig voetbal wist Piet Hagenaar ons de leiding te geven. W^ij hieven beter voetbal spelen, maar waren niet geheel gerust, alvorens Henk van Riemsdijk een verwarring stichtend schot van Gé de juiste bestemming had gegeven, hetgeen c.a. 10 minuten na de rust gebeurde. W^aar de Zeeburgia voorhoede 77 H. F. C. 3: Winnaar Stadseditiebeker Seizoen 1931 32. Staande v. 1. n. r.: D. de Vries, C. Poederbach, H. van Zwijndregt, L. Adam, E. Düsterbeck, W. Yates en J. P. van Baasbank. Voorste rij v. 1. n. r.H. L. Les, J. W. v. d. Bogaardt, J. ten Have, A. v. d. Togt, A. Wijt en J. van Parreeren.

Jubileumboeken HFC | 1939 | | pagina 81