Dr. C. SPOELDER In dit Jubileumboek der H. F. C. worden een beperkt aantal vooraanstaande clubgenooten beschreven. Zoo besliste de Commissie, die de zorg voor de samen stelling van dit boek kreeg. In haar eerste officieele bijeenkomst op 7 Januari 1939 werden de verschillende daarvoor in aanmerking komende figuren gewogen. Er waren er onder, die ditmaal nog te licht werden bevonden en verhuisden naar het boek, bij gelegenheid van het 70-jarig bestaan uit te geven. Daarnaast een kleinere groep, die op het doode punt bleef hangen en waarover later een definitieve beslissing genomen zou worden en ten slotte een heel klein groepje, waarover geen enkel verschil van meening bestond. Tot hen behoort onze huidige voorzitter, Dr. C. Spoelder, één der meest op den voorgrond tredende H. F. C.'ers uit de laatste tien jaren. Ik prijs mij gelukkig, dat mij werd opgedragen over onzen Voorzitter te schrijven. Uit den aard der zaak heb ik hem niet gevraagd, of hij het goed vond. Dat was trouwens ook niet noodig, zelfs bij een weigerend antwoord zou het toch zijn gebeurd. Het ware een schromelijk verzuim geweest, indien Voorzitter Spoelder in dit boek zou ontbreken. Het is onnoodig daarover verder uit te wijden. Iedere 80 Dr. C. Spoelder gehuldigd bij zijn 12l/..-jarig voorzitterschap. 13 Maart 1938. Cliché O.H.C. Tijdens de toespraak van onzen vice-voorzitter. V. 1. n. r.M. Loosjes, Mevrouw Spoelder, Dr. C. Spoelder, W. J. H. Muiier en Dr. A. Y. van der Meulen.

Jubileumboeken HFC | 1939 | | pagina 84