SEIZOEN 1946 1947 We konden dit seizoen weer op normale wijze spelen en de resultaten waren goed. De juniores B werden tezamen met Stormvogels B eerste van hun afdeling, maar de beslissingswedstrijd vond zoals gebruikelijk bij de jeugdcompetitie van de afd. Haarlem van de K.N.V.B. niet plaats en zo werden beide elftallen als kam pioen beschouwd. De Jun. B bestond uit Friedjof v. d. Berg, Piet Stoepker, Triestan Léon, Peter van der Ree, Herman Janssen, Ernest Lefèbvre, Hans Corbeth, Paul Ankringa (captain) Max Oei en Hans Vermeulen. De Juniores eindigden op de 3e plaats, de C op de 2e plaats en de D op de 3e plaats. Ook de adspiranten deden het goed in dat seizoen, alhoewel geen enkel elftal het tot de eerste plaats kon brengen H.F.C.-jun. A. kampioen 1 4.6. ie rij: H. C. v. d. Lee, P. Giltay Veth, J. Eshuis; le rijF. W. V. Groot, L. A. W. G. Looyen, F. de Voogt, C. Timmer man 3e rij: N. J. P. Giltay-Veth, J. H. N. v. Eek O. Richelman, J. M. Corbeth, H. E. H. Rahusen. SEIZOEN 1947-1948 Er werden zeer goede resultaten bereikt, hetgeen wellicht een gevolg was van het feit, dat onze nieuwe trai ner Stroker in ons midden was en er fantastisch veel en met enthousiasme werd getraind. De Juniores A, B, en D werden voor hun harde zwoegen beloond door alle drie het kampioenschap te behalen, terwijl de Jun. C en E op de 3e plaats eindigden. Jun. A: Dick v. d. Walter, Piet Stoepker, Jan Eshuis, Jaap Rijk, Harry van Meekeren, Herman Janssen, Ernest Lefèbvre, Bob Luif, Albert-Jan van Styrum, Hans Corbeth en Bert Rahusen (captain)verder nog Otto Richelman, Jan v. d. Maesen, Jan Moolenaar, Hans Vermeulen, Friedjoff v. d. Bergh, Harry Suijk, Bert Rijkes, Martien Houtkooper, Max Oei, Wim Eshuis en Ben Verwey. Jun. B: Wim Eshuis, Bert Rijkes, Ruurt v. d. Veer, Roel Scholtmeijer, Job Verstraaten, Paul Ankringa, Jan Moolenaar, Jan v. d. Maesen, Hans Vermeulen, Paul van Doorn, Dick Schoute, Sven Göransson, Martien Houtkooper en verder Dolf van Seters, Niek v. d. Horst, Jet van Kampen, Dick de Jong en Jan Steenmetser. Jun. D: Hans 't Hart, capt. Dick de Jong, Ben Verwey, Jan Tadema, Jan Dekker, Boy Ostmeijer, Henny Janssen, Hans Bakker, Harry Suijk, Stoere Jr. Bettman, Piet Schous, Onno Kamerling, Jan Steenmetser (die in het begin als captain optrad doch later werd vervangen door Hans 't Hart en Henk Bax). Speciale vermelding verdient nog dat Henk Bax onder veel gejuich de 100ste goal in deze competitie van de D scoorde. De adspiranten elftallen deden het jammer genoeg niet zo goed, hoewel geen enkel elftal voor de onderste plaats in aanmerking kwam. SEIZOEN 1948—1949 Onze jeugd heeft niet zoveel succes gehad als het vorige seizoen, alhoewel de adspirantenelftallen met betere resultaten tevoorschijn kwamen. Alleen onze juniores A brachten het tot een kampioenschap, terwijl de adspiranten D en E niet ver daarvan waren verwijderd. Jun. A: Nico v. d. Lee, Bert Rijkes, Jaap Rijk, Jan v. d. Maesen, Ruurt v. d. Veer (capt.), Herman Janssen, 160

Jubileumboeken HFC | 1954 | | pagina 164