SEIZOEN 1985-1986 Op 1 januari staan wij extra in de belangstelling. De gehele wedstrijd tegen de oud-internatipnals wordt door de VARA rechtstreeks op de te levisie uitgezonden. Op een besneeuwde grasmat blijken onze gasten met 3-2 weer te sterk. Omdat de winter blijft aanhouden, is er in januari tot en met maart wei nig van competitie-voetbal te genie ten. Van de Elfstedentocht des te meer. Was het niet Pim Muiier die de tocht introduceerde? In 1985, toen de tocht ook werd gereden, re den slechts twee HFC-ers mee. Niet de eersten en de besten. Hennie Wijkhuizen en Joop van Schaik. Nu liefst negen inschrijvers uit onze ge lederen, waarvan er zeven de tocht binnen de tijd uitrijden. Terug naar het voetbal. Ondanks de perikelen bij het eerste, blijkt het tweede een goede midden moter. Van de zondagelftallen ver der weinig opvallende prestaties. Het zesde degradeert zelfs. Op zaterdag een nieuw eerste elftal. Heren van achter in de twintig/ begin dertig, die het hogere zondag voetbal wel voor gezien houden, vormen dit team. In de 2e klasse HVB wordt om het kampioenschap gestreden. Ten slotte eindigt zater dag 1 als derde, met 30 punten uit 22 wedstrijden. Zaterdag 2, 3, en 4 presteren rede lijk. De veteranen van Fred Groot en Bart Blankenaar laten van zich spreken door het winnen van 'De Zilveren Slof in Utrecht. Tijdens het seizoen overlijden J. Dalmeijer sr, oud-bestuurslid Sibold Eringa, de oud-keepers van het eer ste elftal Herman Heiting en Koos Veldman en jeugdleider Dick van Zuidam. In de jeugd haalt de Al net niet de interregionale competitie. In de Haarlemse jeugdafdeling wordt er middelmatig (zevende) geacteerd. De A2 vestigt onder leiding van Hans Bloem daarentegen wel de aandacht op zich en bereikt een keurige tweede plaats met een mon steraantal goals voor, liefst 136! Bij de B- en de C-junioren hebben vooral de vertegenwoordigende elf tallen het erg moeilijk in de hoogste jeugdafdelingen. De Dl daarentegen behaalt een tweede plaats in de jeugdafdelingen en ook bij de E-ju- nioren (vijf elftallen in totaal) zijn er hoopvolle resultaten, maar nog geen kampioenschappen. I januari 1986. H.F. C.-Oud-Inter- nationals recht streeks in de huiskamer. Het was 2-3 voor onze gasten op een wat besneeuwde grasmat. Mini's 1985 o.l.v. Hugo van Manen, Jan Driessen, Guus Brokmeier en Cees Zeeman.

Jubileumboeken HFC | 1989 | | pagina 38