Seizoen 1993 - 1994 HFC 115 JAAR rinlnittp R» in de jeugdklasse en wist gelukkig de degradatie te ontkomen. BI deed het onder leiding van Jan Evert Menage en trainer Cees Bruinink aanzienlijk beter en miste op een haar na het kampioenschap. Er werd hard gewerkt aan de voorbereiding van het jubileum HFC 115. Als je zo'n evenement 'uitbesteedt' aan Henk Uildriks en zijn kornuiten dan weet je dat er een uitge breid programma komt. Dankzij Paul te WÊ&'Jm Beest kon ons complex De continuing story worden verrijkt met een van Zaterdag I prachtig terras. De jubileumlo terij bracht voldoende inkomsten op om het bestuur te laten besluiten dat ook de geplande uitbouw van het clubhuis met een serre door kon gaan. De zo gewenste bouw van twee extra kleedkamers werd nog niet gerealiseerd, maar de plan nen daarvoor raakten wel in een steeds verder gevor derd stadium. Inmiddels kan met alle uitbreidingen en verbeteringen het complex van HFC, zonder daarbij chauvinistisch te zijn, gerekend worden tot mooiste van Nederland. Uit de mond van Jaap van Baasbank werd in de jubileumuitgave HFC 110 opgetekend dat het clubhuis de spil van het verenigingsleven moet zijn en dat het clubhuis altijd aan de Spanjaardslaan moet staan, en die woorden zijn goed begrepen. HFC mag dan wel 115 jaar oud zijn maar is nog springlevend met een bloeiend verenigingsleven, een nog steeds groei end ledenaantal en een prachtige accommodatie. Laat dat zo blijven. E2: stars to be. HFC 1 als in de vorige eeuw. Pascal Kamp en Maxime van Liemt. Een wisseling van de wacht op het gebied van het penningen-beheer: Just Spee volgde Pim Lager werf op. Verliezen bleven ons ook dit jaar niet bespaard. Zes zeer trouwe leden overleden: oud-voor zitter en erelid Jaap van Baasbank, oud eerste elftalspe ler Henk Höck, de trouwe en alom aanwe zige Henk Hackenitz, gouden spelddrager, oud bestuurslid Erik Alblas, eveneens gouden speld drager, Herman Everard en Harry van Meekeren. Ons eerste deed het heel aardig in de derde klasse. Na een matig begin, de eerste overwinning werd pas in de achtste wedstrijd behaald, eindigde het met 27 punten uit 22 wedstrijden op een keurige derde plaats, hetgeen recht gaf op het spelen van de nacompetitie. Uiteindelijk kon de promotie niet worden bewerkstelligd. Verlies tegen HSV (4-2) en winst op VSV (3-2) waren daarvoor niet genoeg. Tijdens het seizoen speelden Richard Kerk- man en Jaap Spee hun 150ste wedstrijd. Vooral voor Richard Kerkman is dat een geweldige prestatie, gezien het feit dat hij de 30 al was gepasseerd toen hij zijn eerste wedstrijd voor ons keurteam speelde. Het eerste deed op 1 januari van zich spreken door de oud-internationals voor het eerst sinds 1976 te verslaan, met 3-2. De grote blikvanger op sportief gebied was wederom het eerste zaterdagteam. Ongeslagen kampioen, hetgeen promotie naar de vierde klasse KNVB betekende, vervolgens afdelingskampioen, districtskampioen en tenslotte algemeen landskam pioen van de zaterdagteams uitkomend in de onderaf delingen. En dat alles zonder één nederlaag! De Al, onder leiding van Ignace van Liemt en getraind door Frans Post, had het niet gemakkelijk

Jubileumboeken HFC | 1994 | | pagina 20