HFC 115 JAAR Sponsors jubileum Ho 115 jaar "Koninklijk Verenigil" De jubileumcommissie is bijzonder dankbaar voor de bijdragen van de volgende personen en bedrijven: ABN-AMRO E.S.M. b.v. Nationale Nederlanden Allshare b.v. Excellent Health Club N.O.G. Verzekeringen Advocatenkantoor Bettink, Elres Audio Visual Centre Noro Management Adviesservice Meijer, Meerman Faber Vlaggen Nouris Loodgietersbedrijf b.v. Advocatenkantoor Pasma Foto Scholtmeyer N.Z.H. Alhermij Fablo Tennishal Oculenti Allied International Gall en Gall Oolders Omaco Makelaars Amstelfarma b.v. Geerling Autoservice Van Ooij en Co. c.v. Apricot Systems b.v. Gemeente Haarlem Puco b.v. Audio Sonic N.J.P. Giltay Veth E.J. Poster Beheer Auto Broekhof Hoechst Pharmachemie B. van Altena H.G. International Van Regteren Makelaardij Beaufore Textiles b.v. Heemsteedse Apotheek Rijpma Verzekeringsadviseurs Bijdorp Holland b.v. Holleman Aannemers Van Rheenen Autoparts De Boer Catamarans Hypsos Reinart Wonen Koninklijke Bols Wessanen Hajenius Scandals Bos Makelaardij Holland Casino Fa. Senft Bavaria Holland Groenwerken Snackbar Henri De Bie Wegenbouw Hoogeveen Citroen W.N. van Schouwenburg Koninklijke Boom Pers P. Hopman R.J. Scholtmeijer Bos Partners, H.B. Bewaking Sportservice Noord-Holland interimmanagement Koninklijke Hoogovens Groep Teyler Apotheek Basis Communicatie International Marques D.C. Toorenent Hotel Bad Zandvoort A. Kalkman Travelling Taylors b.v. P. Bouwman Kempen Co. United Distillers Te Beest Wegenbouw Van Kalmthout Leasing Unis b.v. Coca-Cola K.L.M. Verkennis b.v. Chateau Briand M. Kristeerius V.I.P. Men's Fashion b.v. Coopers Lybrand Drukkerij Klomp en Bosman Vos, Wiegel en Olgers, reclame Couperus Products b.v. Fa. M. Krant adviesbureau Copes Informatisering b.v. Hotel Lion d'Or Waterborg C.T.A. b.v. Fa. Lourens J.C. Westland Utrecht Hypotheekbank Dekker Bakkerijen MAKKO Makelaardij Van Wijk Mercedes Benz Dekker Makelaardij Motorservice Spaamestad W.J. ten Wolde Deloitte Touche Makelaarskantoor Jansen en Rutte Weyers Consultancy Van Essen Saab Moret E.H. Westra b.v. Esquire Jan en Johanna Mulder Zippo Aanstekers

Jubileumboeken HFC | 1994 | | pagina 58