A' L. J senioren voor mij, net als voor zoveel anderen, een probleem. Geen team en dus ook geen leider, wat te doen? Ik heb uiteindelijk zelf het initiatief genomen om een team te beginnen. Een groot aantal jongens werd snel bereid gevonden: Michiel Rijpma, voor een jaar de benen genomen naar de Verenigde Staten, werd gecontracteerd, via zijn oma. Zondag 5, tegen woordig Zondag 6, was een feit. De beginjaren van dit team waren mede door veel geblesseerde spe lers moeilijk, ondanks de bezielende leiding van Alexander van der Meu- len. Juist de geblesseerden vormen op dit moment de basis van het team: een leider en elftalbegeleider en publiek! Bijna ongekend voor 'zomaar' een vriendenteam. Het tienjarig bestaan vieren wij in het seizoen 2000- 2001. Terug naar 1992. Om precies te zijn 2 januari 1992, het overlijden van mijn vader Hans Rudolph, drager van de Gouden Speld en Lid van Verdienste van HFC. Op oudejaarsdag bereikte mij het vreselijke nieuws dat mijn vader nog slechts een paar dagen te leven had. Omdat mijn moeder reeds in het Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis aanwezig was, heb ik aan Frits Darlang gevraagd om mij daarheen te brengen. In het ziekenhuis aange komen brachten Frits en zijn vrouw Liesbeth een laatste groet. Het bloemstuk in de HFC-kleuren en daarbij een kaartje met de tekst: Het blauw en wit fier bovenaan'. Het zesde. Staand vlnr: M. Möllman, B. Ludwig, H.P. Braun, A. v/d Meulen, W. Roelfsema, S. Alberda Jelgersma, P. Rudolph, W. Nicolaas, J. Mol. Geknield vlnr: M. Adrian, D. Kwee, H. Koeleman, C. Rijpma, A. Kuiper, W. Reygoud.

Jubileumboeken HFC | 1999 | | pagina 132