Zo kwamen Paul en Sander, zodra het mocht, op dat hoofdveld te recht, bij de legendarische Mini's onder leiding van Rudolf Smit. 'Echt fantastisch was dat,' vertelt Annelie, vanaf het begin heb ik eigenlijk geen zaterdag gemist. Eerst speelden de jongens nog onderling bij de Apenen de Leeuwenmaar ook toen de echte competitie begon ging ik altijd mee'. Van het een kwam het ander. Sander en Paul stootten door in de vaart der voetbalvolkeren, kwamen in verschillende elftallen terecht en Annelie kwam kijken, reed de jongens naar uitduels en maak te kennis met de bijkans perfecte organisatie van het jeugdvoetbal aan de Spanjaardslaan. 'Het was knap hoe alles werd georganiseerd. Altijd was er wel iets voor die jongens te doen. Ik geloof dat iedere club wel wat aan Sinterklaas doet, maar hoe dat bij HFC gaat, slaat toch alles? Het is gewoon een groot spektakel. Er werd veel georganiseerd. Dan werd er weer een toernooi geregeld, dan gingen ze met hun team naar een eredi visiewedstrijd kijken. Ja, en niet alleen de selectieteams, iedereen. Ook waren er formidabele leiders, zoals Jaap en Just Spee, Hans van der Straaten en Lars Looyen. Ik neem mijn petje voor al die mensen af'. Op mijn vraag of er misschien ook wel nare momenten op te halen zijn, weet Annelie er eigenlijk geen te noemen. Na enig nadenken legt zij uit dat het misschien toeval is, maar dat haar gewoon geen vervelende dingen te binnenschieten. 'Ik weet nog wel dat ik 'm behoorlijk kneep toen ik Paul met zijn elftal zag vertrekken naar een toernooi in Frankrijk. Twee van die busjes en piepjonge leiders... We hadden er als ouders wel vertrouwen in, maar zaten toch behoorlijk in de piepzak'. Dezelfde Paul was ook verantwoordelijk voor een ontroerend moment dat Annelie met HFC meemaakte. 'Augustus 1998 ging Paul naar de

Jubileumboeken HFC | 1999 | | pagina 147