T ven steken, voor het overige toonde de schrijver een opmerkelijk vermo gen in het voorzien van gebeurtenissen die pas jaren later onder de pet vandaan zijn gekomen. Had Anton Geesink maar in de zaal gezeten, dan had hij wel linker uitgekeken! Hopelijk zet die visionaire trend zich niet voort in de musical die in 1999 onder de titel 'Omniclub Arcadia Morgana' wordt uitgevoerd, want daarin wordt een millenniumprobleem geschetst dat de vereniging en de velden op hun grondvesten zal doen trillen. Helaas kan er nog niet te veel over gezegd worden. Niet omdat daarmee de afloop bekend zou geraken. Dat het toneel aan het eind vol dooien komt te liggen heeft immers ook nog nooit iemand ervan weerhouden om naar de Hamlet te gaan. Doorslaggevend is dat in kort bestek niet valt uit te leggen dat uit gerekend De Heer - de exponent van plat-Haarlem met zijn haatliefde relatie tot HFC - voorzitter wordt van onze club omdat de huidige voorzitter door de computers is uitgewist. Hoe is het mogelijk! De enige overeenkomst tussen die twee is hun omvang, misschien komt het daar door. Hopelijk blijft het allemaal fictie want anders dreigt het terreinen complex opnieuw ten prooi te vallen aan de nietsontziende drang tot projectontwikkelen van de gemeente Haarlem die, na het Appelaar debacle, om bevrediging huilt. Ze willen een Appelaar Nouveau aan de Spanjaardslaan neerzetten! Uiteraard geeft dit een hoop verzet bij lieden als Houdt en Naegel die het nog betreuren dat de paardentram is ver dwenen. Ook het jonge deel van de club is in rep en roer, al spelen daar andere hormonen in mee. Er verschijnen twee projectontwikkelaars, in wie we Houdt en Naegel betreuren het nog dat de paardentram is verdwenen.

Jubileumboeken HFC | 1999 | | pagina 155