.rillingen over mijn rug bij alweer een doelpunt van HFC... J Daar kon je nog rechtop staan en er stond een mooie blauwe paal waar tegen je je schoenen kon afkloppen. Paul Bouwman zat daar ook altijd in zijn glorietijd. Na de wedstrijd kwam ik hem altijd even opzoeken om hem te feliciteren of te troosten en om zijn commentaar te horen op de zojuist beëindigde wedstrijd. Vaak speelde hij op mijn schoenen want die zaten zo lekker en daar scoorde hij zo makkelijk mee en zo straalde zijn succes ook een beetje op mij af. Na de brand was HFC ineens HFC niet meer. Ik voelde mij ont heemd en een innerlijke woede maakte zich van mij meester. Een periode van zevenentwintig jaar werd afgesloten en nog steeds heb ik er moeite mee, vooral nu ik de foto's uit het plakboek van Otto Richelmann onder ogen krijg. Wat was het een majestueus gezicht als het eerste thuis speelde en de tribune zat vol (900 man). Rillingen over mijn rug bij gejuich van alweer een doelpunt van HFC. Het gereserveerde gedeelte voor de ereleden en de leden van verdienste. 1 Januari, 10 graden onder nul, sneeuw en ijs op het veld, Mech Kruyff met een Russische berenmuts maant iedereen tot inschikken. Vechtpartijen op de tribune tijdens en na de wedstrijd HFC - Zandvoortmeeuwen. Prijsuitreikingen van een toernooi of van de Mulier-beker vanaf het gereserveerde gedeelte. Onuitwisbare beelden van een monument. Toen ik nog maar net lid was (1947) was de tribune een fantastische 31 1 januari 1954 waren er alleen maar staanplaatsen.

Jubileumboeken HFC | 1999 | | pagina 35