A. P. BAKKER Melkinrichting „VELSEN C. A. DEN BOER J. W. F. VAN DIJK H. C. en A. P. Bakker wensclen bonne eeaebte lepstisers een voorspoedig nienwjaar S. Krom Wzn. G. J. Sineenk Alb. Heijn K. Feddema IJmuider Drogisterij Firma Piet Boeree Jr. HaÉisMverki! i liDjewel's Drnkkerf 1 JANUARI 1919 m Een prettig Nieuwjaar wordt U toege wenscht door Leeraar in Moderne Dansen. IJMUIDEN - YELSEN - BEVERWIJK Mineraalwaterfabr. Heinekens Bierbottelarij p. f. Scheepsbouwer, Westzaan Heeren-Modehnis - Trompstr. 2, Velseroord p. I, Kruideniers en Grutterswaren p. f. Oranjestraat 10 p. f. Filiaal J. Spruit, Neptunusstr. 36 Kanaalstraat 56, tegenover het postkantoor p. f. Telefoon 197 p. f. Kanaalstraat 57 I I pj. Mej. M. J. Moolenaars Costumiére Annastraat 4 p.f. H. Peek Azn. en Echtgenoote p.f. P. de Vries Magazijn „De Vlijt" Kanaalstraat 71 H. J. Smit p.f. Scheepstimmerman p.f. Sinjewel's Boekhandel (J. Duinker) Willemsplein, IJmuiden J. p.f. H. Martens en Echtgenoote Stucadoor. Van Riet en Mootj Smederij, Zeestraat 6 wensehen allen een gelukkig Nieuw jaar. 1 Januari 19111 Joh. p.f. Wichmann en Echtgenoote Koningsplein 10 IJmuiden, 1 Jan. 1919 P-t J. F. A. Jungbacker en familie D. J. Bais Banketbakker, Kanaalstraat p.f. p.f. C. A. P. Hoogendjjk Shef-Machinist p.f. P. SiDjewel Mr. Schilder. p.f. Kors Visser Architect, Julianakade 3 p.f. W. F, Kok in Naaimachines Keizer Wilhelmstraat 19 p.f. A. Borgart Scheepstimmerman Lindhout en de Waard p.f. Aannemers S. Wildeboer Compliment van den dag P. Broersen en Echtgenoote p.f. Bloemstraat 16 C. Heere Pz. en Echtenoote wenscht zijn geachte begunstigers en vrienden een gelukkig nieuwjaar p.f. F. de Boer en Echtgenoote m.g. S. G. Oortwijn en Echtgenoote pf. H. L. C. de Hoog en Echtgenoote W. Tromp Agent der N.V. Motordienst „IJmuidenRotterdam" p.f. Dir. H. van Keulen p.f. Jan vap Vrede P. Kuijn, Coiffeur. Bik- en Arnold- kade 14, wenscht zflu geachte cliëntéle een gelukkig Nieuwjaar p.f. J. van lkelen en Echtgenoote p.f. A. J. vau Zanten Smederij W. Heimich Jzn. en Echtgenoote p.f. Keizer Wiihelmstraat p.f. G. Fennell „De Goedkoope Winkel" p.f. P. Roosekrans Keizer Wilhelmstraat 2 p.f. N. Cox Coiffeur p.f. Wed. G. Krab en Kinderen Th. Bruijnzeels Jr. Kapper wenscht zijn geachte cl.ëntéle een gelukkig jaar. M^j. Bruijnzeels Gtdipi. Dameskapster wenscht haar geachte cliënt éle een gelukkig jaar. J. Webbe wenscht familie, vrienden en begun stigers een gelukkig nieuwjaar. Th. Braam p.f. p,É. Zijp en Hamburg Wed. P. Roobol Kruideniers en Grutterswaren p.f. Pres. Krugerstraat 81 Chr. S. Wonink J. J. Wonink—Mulder p.f. Apeldoorn P. H. Boeree p.f. en familie p.f. Th. Mag. Diepen De Duif' p.f. P. Bouman en Co. C. Leenheer wenscht begunstigers, vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar, Gebr. de Groot, Duinstraat 6. Wensehen hun geachte cliëntele een gelukkig Nieuwjaar, J. Vessies Melkslijter woningbouw Patrimonyim p.f. N. V. P. Booij en Co Ketelmakerij Smederij Bankwerkeri p.f. Een gelukkig en voorspoedig Nieuwjaar aan begunstigers en be kenden toegewenscht door D. Tack en familie Gasfitter en plaatwerker. Pres Krugerstraat 10. A. A. Brandjes Café „Laanzicht", Holland o. z Smalst, wenscht vrienden en begun stigers een gelukkig Nieuwjaar. A. Tabernal en Zoon Zaadhandel Santpoort p.f. 1 Jan. 1919 H. A. van der Velden Bondsrgwiel- en motorhersteller p-f. Santpoort Technisch Bureau Bouwmeester Grauenkamp 's Gravenhage IJmuiden tel. V 268 tel. 195 Makelaars in Stoomtrawlers etc. p.f. P. van Meurs m.g. Santpoort C. Butter en Echtgenoote m.g. Santpoort W. van Leeuwen, winkelier wenscht zijn geachte eliënteele en begunstigers een gelukkig Nieuwjaar Santpoort G Rijkstraatweg 6 p.f. Redactie en Administratie „IJmuider Courant" W. de Jonge en Echtgenoote wensehen hunne geachte cliëntele een gelukkig Nieuwjaar. Willem Barendstraat 23. Mulder en Rijke p.f. Scheepstimmerlieden R. Spoelstra, voorheen N. W. Wamsteeker Vleeschhouwerij, Bloemstraat 13 m.g. i P. Heere Pz. en Echtgenoote wenscht zijn geachte begunstigers en vrienden een gelukkig Nieuwjaar, J. B. Jongejans Kal verstraat no. 9 VeJseroord wenscht zijn vrienden en begunsti- gers, een gelukkig jaar toe. Wed. A. Klaver wenscht haar geachte begunstigers een gelukkig Nieuwjaar. p.f. S. de Vlugt en Echtgenoote. P. Verhoog ea Echtgenoote Kruideniers- en grutterswaren p.f. Kanaalweg hoek Stationsweg W. Baggerman en Echtgenoote in Kruidenierswaren Zeeweg, wenscht zijn begunstigers een ge- ukkig Nieuwjaar Wed. L. Roth Kalverstraat wenscht haar begunstigers, vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar J. van 't Veer en Eshtgenoote Kalverstraat, wenscht ztjn cliëntéle en vrienden een gslukkig Nieuwjaar J. J. Glas en Echtgenoote in manufacturen confectiegoederen p.f. Kalverstraat 3. van Wetering en Echtgenoote Jandel in Aardappelen, versehe, ingemaakte en geconserveerde p.f. groenten, Lagerstraat 12 P. Borst en Echtgenoote Aardappelen en Groentenhandelaar p f. Zeeweg J. F. de Liefde en echtgenoote. p.f. D. A. Kraak en Echtgenoote Groenten- en Aardappelhandelaar p.f. Popelstraat 1 M. Zwanenburg en Echtgenoote Boter, Kaas* en Melkhandel p.f. Stationsweg 2 G. v. Telgen en Echtgenoote Scheer- en Haarsalon, Magazijn van Tabak Sigaren en Parfumeriën p.f. Willebrordstraat 2 C. Oudshoorn en Echtgenoote in Benangselpapieren p.f. Trompstraat. A. Abercrombie en Echtgenoote Tabak- en Sigarenmagazijn, Velser- p.f. duinerbuurtw., hoek Trompstr L. Jansen en Echtgenoote Schoen- en Laarzenmagazijn p.f. Kanaalweg. W. Mooijen en Echtgenoote In Kruideniers- en Grutterswaren p.f. Café Kalverstraat. Oudshoorn en Dijkstra Timmerlieden, Metselaars en Aan- p.f. nemers, Velseroord S. Heuvel Vleeschhouwerij en Spekslageri Zeeweg, wenscht zijn cliëntéle een gelukkig Nieuwjaar W. A. Teune en Echtgenoote Scheer- en Halrsalon Stationsweg wenscht zijn cliëntéle en vrienden een gelukkig Nieuwjaar A. C. Bakker en Echtgenoote Schouwburgzaal Flora, Velseroord p.f. J. v. d. Boogaard en Echtgenoote Café 't FriesGhe Koffiehuis, Kanaal p.f. weg, hoek Kalverstraat A. Webbe en Echtgenoote in Kruidenierswaren p.f. Velserduinerbuurtweg 90 P. de Feberi en Echtgenoote Kalverstraat 83, in groenteD, fruit p.f. en aardappelen C. Francke en Echtgenoote Brandstoffenhandelaar, Schoolstraat p.f. Mej. H. M. van Verseveld in Kruidenierswaren Stationsweg 35 wenscht familie vrienden en begun stigers een gelukkig Nieuwjaar G. Zegel en Echtgenoote p.f. Melkslijter Kalverstraat 21 E. Loendersloot en Echtgenoote in galanter! ën en speelgoederen Zeeweg hoek Stationsweg wensehen hun cliëntéle een gelukkig Nieuwjaar F. H. Blok en Echtgenoote aardappelen en groentenhandelaar wenscht zijn cliëatéle een gelukkig Nieuwjaar K. Nederlof en Echtgenoote Kruidenierswaren Rijksstraatweg p.f. bij de Hoogeberg M. Meijer en Echtgenoote Popelstraat 2 wenscht vrienden en begunstigers een goed jaar toe L. v. Hassent en Echtgenoote in kruideniers- en grutterswaren p.f. Tuinderstraat 45D C. Suk. B. Suk—Mul Drogerijen en Chemicaliën p.f. Kanaalweg 1 A. Leijenaar en Echtgenoote aardappelen en groentenhandelaar p f. Kanaalweg J. E. v. Ewijk en Echtgenoote p.f. Broodbakker Willemsbeeksweg J. v. Houwelingen Boekhandel-Leesbibliotheek, Trompstr. 6. Velseroord, m.g. m.g. H. Klees en Echtgenoote. G. Voet. m.g. Hoort! burgers Hoort! De omroeper wenscht de burgers van d9 gemeente Velsen een geluk kig Nieuwjaar. Zoo zegt het voort G. Bleeker en Echtgenoote Schoen- en Laarzenmagazijn en Reparatie-inrichting Zeeweg 17. J. W. Noordman en Echtgenoote Velserduinerbuurtweg hoek Bis- markstraat, in gerookte en Versehe Viseh, wensehen hun cliëntéle een gelukkig Nieuwjaar. en Echtgenoote, Kruideniers- en Grutterswaren, wensehen hunne geachte be gunstigers een Gelukkig Nieuwjaar. p.f. TECHNISCH BUREAU Kerkpad 25 -Santpoort p f. 1 Januari 1919 D. J. v. Houwelingen Scheren en Haarsnijden Willemsbeekweg, wenscht zijn cliën téle een gelukkig Nieuwjaar. R. Demmers en Echtgenoote Café „de Griffioen", Velserduiner buurtweg hoek Trompstraat. p.f. F. J. Martens en Echtgenoote Koek- en Banketbakker p.f. Lagerstr., hoek Ratelstr. W. van der Schinkel en Echtgenoote p.f. Mr. Bakker, Kalverstr. W. Zwanenburg en Echtgenoote Boter-, Kaas- en Melkhandelaar p.f. Ratelstraat 16 A. Demmers en Echtgenoote Handel in gedroogde en gerookte p.f. visch, Kalverstr. 23 Jb. Jongeneel en Echtgenoote h- en verkoop van 2e hands goederen p.f. Stationsweg 34 J. de Vries en Echtgenoote „De Nieuwe Winkel" p.f. Stationsweg 32 A. Bleeker en Zoon Timmerman en Aannemers p.f. Zeeweg 38 Wed. J. F. Verdikt, Zeeweg 35 Visch-, Groenten- en Fruithandel wenscht haar begunstigers een ge- ukkig Nieuwjaar N. Huizing en Echtgenoote Brood-, Koek- en Banketbakker Velserduinerbuurtweg, h. Sanderstr. P-f- Het Bestuur der Bootvaartvereen. „Door Vriendschap Saamgebracht" wenscht haar leden een gelukkig Nieuwjaar P. v. Vuuren en Echtgenoote Café de Sanders, Willemsbeekweg wensehen hun vrienden en beken den een gelukkig Nienwjaar W. Sterk en Echtgenoote p.f. Schoenmaker, Zeeweg P. van Eek en Echtgenoote Neptunusstraat 26, wensehen vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. N.V. DRUKKERIJ SINJEWEL. p.f. Het adres voor alle IS Willemsplein

IJmuider Courant | 1919 | | pagina 3