Eindelijk komt ook D. F. C. wat los. De Dordenaren vinden de Stormvogels-verdedi gen echter in conditie. Koster vooral valt op door zijn massief trappen, wat bij de Leidenaars de grootste bewondering op wekt. Van der Wind moet er af en toe ook aan te pas komen. Door het effectvolle terrein eischen de verschillende schoten de grootste oplettendheid. Een prachtig geplaatsten bal vanSnoeks stelt Van Strien in staat een rush te onder nemen. Hij passeert Kool en schiet dan op doel, waar De Band op zijn plaats staat. Weer is het Snoeks, die een prachtigen center geeft, Van Kol doet het hem na en we denken Visser reeds te zien scoren, als Lebret hem solide afhoudt. Inmiddels brengt D. F. C. een paar tegen bezoeken. Veel gevaar leveren ze voorals nog niet op, daar schieten niet de sterkste zijde van de Dordenaars is. Stormvogels neemt dan de leiding. Van Kol maaki op magnifique wijze den bal vrij, zet voor naar Blinkhoff Sr., die met een hard schot Stormvogels' eerste doelpunt maakt. Blinkhoff Sr. c.s. zijn nu niet meer te houden. Aanval op aanval volgt, goed ge leid door Van Kol. Als de Band is uitge- loopen schiet Blinkoff Sr. in het verlaten doel, doch Lebret duikt plotseling op en trapt den bal voor de lijn weg. Toch komt, ondanks hardnekkig verdedigen, nummero twee. Weer is het Van Kol, die den bal vrij maakt, en Blinkhoff Sr. voltrekt het vonnis (2—0). Nu komt D. F. C. opzetten, N. N. geeft een keurigen voorzet. Van der Wind loopt uit, Blinkhoff jr. koptjuist tegen de paal. Dan brengt Van Dam op en geeft op het juiste moment aan Van Vos. Juist zal deze schieten, als Struys hem zulks belet. D. F. C. blijft aanvallen, het schijnt dat de Stormvogels-verdediging den bal niet weg kan krijgen. Van Antwerpen lost een formidabel schot, dat Van der Wind schitterend stopt, hetgeen hem een applaus bezorgt. Een vrije trap belandt eveneens in zijn veilige armen. Eindepjk brengt Bakker opluchting. Van Kol plaalst naar Blinkhoff Sr., die hard voorzet. Van Vuren schiet hard in, doch De Band redt. Dan is het rusten. De tweede helft het is inmiddels flink gaan regenen geeft minder mooi spel te aanschouwen. Vooral dat van Storm vogels zakt 50 De D. F. C. middenlinie met Oudt aan het hoofd stelt haar voor hoede geregeld in staat aanvallen te onder nemen. N. N. wordt veel vrij gelaten, maar het binnentrio benut zijn voorzetten niet. Spiciaal Van Dam is een held in het naast schieten. Het dient gezegd, dat de Storm vogels verdediging hun al bijzonder weinig tijd tot richten laat. Visser en v. Kol brengen zoo af en toe wat leven in den Stormvogels-aanval. Bij een dier aanvallen lost Visser een hard schot, dat De Band wegstompt. Direct hierop zendt Van Kol een schot in, doch weer is de opvolger van Barend v. Hemert op zijn hoede. Nogmaals weet Visser zich langs Qe Korver en Lebret te werken. Schuin voor 't doel staande, lost hij een schot, dat juist langs de verste paal vliegt. Tenslotte heeft hij in vereeniging met Van Kol succes (3—0). In de resteerende minuten is D. F. C. weer aan het woord. Oudt is overal en plaats steeds naar voren. Hard wordt ge werkt om althans de eer te redden, doch het gelukt niet. Met 3—0 zijn de eerste klassers geslagen. BINNENLAND. Een olifant op stap! Bij de overbrenging van Hagenbeck's menagerie dezer dagen naar Amsterdam, heeft een olifant, behoorende tot die uit- heemsche dierenverzameling, kans gezien 'n glippertje te maken. In no time zat onze dikhuid midden in den moestuin van den heer Van H., te Nieu- wer-Amstel, bij wien hij allereerst 'n haag omverliep om daarna aan het aardappel- rooien te gaan. Vervolgens grasduinde de vreemde nachtelijke ^bezoeker in een bed met wortelen, die hier en daar ettelijke centi meters dieper den grond in werden gestampt. Vandaar stapte hij over op een bed met spercieboonen en daarna alsof z'n trip nog niet uiïg genoeg was op een veld met uien. De wandeling eindigde noodgedwongen bij 'n stevigen muur, waar des olifants op passer en verdere achtervolgers den vlucht teling bij z'n slurf wisten te pakken, doch niet dan nadat hij zich had te goedgedaan aan eenige heerlijke druiventrossen die al te verleidelijk in den wingerd tegen dien muur blinkten en lachten. Het zinnebeeldige hinkende paard kwam achteraande schade-vergoeding. Die is echter naar de Tel. verneemt, door de directie van Hagenbeek ten genoege van den moestuineigenaar voldaan. Een grafmonument voor Piet N o 11 i n g. In de Donderdagavond gehouden ver gadering van den Bond van Amsterdamsche Zangverenigingen is op voorstel van het bestuur met overgroote meerderheid van stemmen besloten om een fraai monument te stichten op het graf van wijlen Piet Nolting. Met de uitvoering van dit besluit werd het bondsbestuur belast, terwijl de heeren Baay, voorzitter van de Kon. Liedertafel „Kunst na Arbeid", M. Coltof, voorzitter van „Kunst en Broederschap" en W. Trouw, vice-voorzitter van „Amstel's Werkman" aan het bondsbestuur werden toegevoegd. Er zal zoo spoedig mogelijk met de voorbereiding worden begonnen. Invoerrecht op versch en geslacht vleesch. De minister van Financiën brengt ter kennis van belanghebbenden, dat de com missie van deskundigen voor het invoerrecht op versch en gekoeld vleesch, in hare ver gadering van 23 dezer de in de wet van 19 Mei 1922 bedoelde prijscourant heeft vastgesteld als volgt Rund- en kalfsvleesch, versch of gekoeld 100 K.O. f 105. Paarden- en ander vleesch, versch of gekoeld 100 K.O. f 55. Oedurende de maand September zal mits dien het invoerrecht voor de hierboven bedoelde vleeschsoorten bedragen 10 procent van de hiervoor vermelde waarden. (St.crt.) Gymnastiek voor zwakke kinderen. Oefening van 't hart of gymnastiek is wenschelijk voor alle kinderenzij is 't meest noodig voor de zwakke, die er 't vaakst van verstoken blijven, aldus schrijft de redacteur van het „Tijdschrift voor Ervarings-Opvoedkunde", Dr. H. G. Hama ker in een artikel, waarin we verder lezen Aan den eenen kant mag de werking van het hart niet, als regel, verre blijven beneden de hoeveelheid arbeid, dien het kan verrichten zonder zijn reservekracht aan te spreken en aan den anderen kant mag het ook die grens niet overschrijden, d.i. het mag niet anders dan bij uitzonde ring van zijn reservekracht gebruik maken. Het beste middel nu, om aan bovenge stelde voorwaarden te voldoen is metho dische lichaamsbeweging of gymnastiek, inbegrepen openluchtspelen. Terwille van de daarbij plaats hebbende verhoogde werkzaamheid der spieren moet een krachtiger bloedstroom worden in 't leven geroepen, en daar dit de taak van 't hart is, wordt het daarbij tot grooter kracht geoefend. Nu is 't niet zoo heel gemakkelijk om te weten, hoeveel inspanning men daartoe van het kinderlichaam vergen mag. Wan neer eeri leek op dit gebied de leiding van de gymnastische oefeningen op zich neemt, is de kans zeer groot, dat hij zijne eischen te hoog zal stellen en daardoor de moge lijkheid van „overwerkt zijn" zal in 't leyen roepen. Ook hier wil in 't algemeen de niet-deskundige te snel vooruit en kan daar door zeer iicht in conflict komen met de eischen voor doelmatige oefening, en ernstige schade veroorzaken. Het is daarom dringend gewenscht, dat do gymnastische oefeningen der jeugd worden geleid door daartoe opzettelijk op geleide deskundigen. Doch wanneer aan deze voorwaarde is voldaan, zijn zij een jzóó groot voordeel voor een gezonde ont wikkeling, dat niemand, die 't wel meent, met de aan zijne zorg toevertrouwde kin deren hun dit mag onthouden. Zij worden daardoor niet alleen gezonder en sterker, maar bovenal voorbereid om weerstand te kunnen bieden aan schadelijke invloeden, die een ongeoefend hart veel minder IcaYis heeft goed te doorstaan. Hel is welzeker, dat menig kind en mensch, die door ziekte ten onder gegaan zijn, een veel belang rijker kans zouden hebben gehad den strijd met 't ziekteproces te winnen, wanneer ze maar meer of beter lichamelijk geoefend waren, in gezonde dagen. Hiermede heb ik het m.i. verreweg be langrijkste voordeel van methodische lichaamsoefeningen besproken. Maar zeker niet het eenige, want door hen worden natuurlijk de gebruikte spieren zelf ook beter ontwikkeld; de borstkas wordt verruimd en de ademcapaciteit ver groot, en bovendien heeft de krachtige bloedstroom, die er door wordt opgewekt een gunstigen invloed op de gezondheid en de ontwikkeling van al onze organen zonder onderscheid. Ten slotte moet ik er nog op wijzen, vervolgt Dr. Hamaker, dat sommige kinde ren, zonder ziek te zijn, toch zoo zwak zijn, dat de gewone oefeningen, berekend op de meerderheid, voor hen te zwaar zouden wezen. De dokter zal dat moeten uitmaken. Zulke kinderen mogen natuurlijk de oefeningen der anderen niet mede maken; doch het is een dwaling te meenen, dat voor hen alle gymnastiek uit den booze zou wezen. Integendeel deze hebben er eerst recht behoefte aan; het verschil is alleen, dat voor hen lichtere oefeningen moeten worden voorgeschreven. Hetzelfde wat voor de oefening van het spijsver- teeringskanaal en van de huidbloedvaten gold, geld ook hier; ook zoo'n zwak kind met een zwak hart kan, als er geen wezen lijke ziekte aanwezig is, door doelmatige oefening tot grooter kracht komen, als de eischen die daarbij worden gesteld maar zóó laag zijn, dat ze geheel vallen binnen het bereik van de beschikbare zwakke krachten, en als men maar stelselmatig, doch zeer geleidelijk verder gaat. Welke oefeningen en welk tempo voor 't telkens verzwaren ervan voor een bepaald zwak kind gewenscht zijn, moet door den huis- of schooldokter worden uitgemaakt, liefst in overleg met den gymnastiekonder- wijzer, die ze leiden zal. En het zal goed zijn, dat de geneesheer op geregelde tijden door een hernieuwd lichamelijk onderzoek, vooral van 't hart, de resultaten controleert. Opsporing verzocht. De commissaris van politie in de 7e sectie, bureau Muiderpoort te Amsterdam, verzoekt namens de echtgenoote, wonende le Atjehstraat 131 III alhier, de opsporing van Henri van Duinhove, geboren 25 Juli 1882 te 's-Hertogenbosch. Signalement: lang 1.68 M., normaal postuur, kaalhoofdig, blond snorretje. Gekleed met blauw colbert- pak, grijzen gleufhoed, wit katoenen hemd, tricot onderbroek, zwarte sokken, wit over hemd met blauw spikkeltje, zwarte schoenen, alles ongemerkt, horloge zonder ketting. Hij heeft 19 Augustus 11. de woning verlaten en is niet teruggekeerd. Hij is zwaarmoedig; men vreest een ongeluk. Faillissementen in Nederland. Volgens mededeeling van het handels informatiebureau van VAN DER GRAAF 8* Co's Bureaux voor den Handel zijn over de afgeloopen week, eindigende 24 Aug. in Nederland uitgesproken 82 faillissemen ten tegen 67 faillissementen in dezelfde week van het vorige jaar. Van 1 Januari tot en met 24 Aug. 1923 2603 faillissementen tegenover 1900 over hetzelfde tijdperk van het vorige jaar. Luchtvaart. De minister van Waterstaat brengt ter algemeene kennis, dat de bepalin gen met betrekking tot bet gebruik ma ken door burgerlijke luchtvaartuigen van de luchtvaartterreinen, welke voor het burgerlijk luchtverkeer zijn opengesteld, zijn herzien en verschenen in de „Berichten aan Luchtvarenden". De herzienne bepalingen treden in wer king met ingang van 25 Augustus 1923, op welken datum de vorengenoemde bekendmakingen komen te vervallen. St.-crt. De Vijfde Int. Arbeidsconferentie. Volgens de „Chr. Patroon" heeft de afd. Nederland van de Int. Organisatie van Industrieele Werkgevers en het Verbond van Ned. Fabrikantenvereni gingen, op een desbetreffend verzoek van den minister van Arbeid, in over leg met de ver. van Chr. Werkgevers en Groothandelaren in Nederland den heer ir. C. F. Stork, voorzitter van de ver. van Ned. Werkgevers, aangewezen als afgevaardigde van de werkgevers naar de vijfde Int. Arbeidsconferentie, die in October a.s. te Genève zal wor den gehouden. Drankbestrijding. Af deeling Noord-Holland Geref. Ver. In de laatstelijk gehouden, vergade ring van den Prov. Noord-Hollandschen Bond van af deelingen der Geref. Ver eeniging voor Drankbestrijding, werd de heer J. Feitsma te IJmuiden tot voorzitter gekozen in de plaats van den heer J. J. Swagerman. Een deel van de ontvangen provinci ale subsidie zal besteed worden aan het zenden van drankweer-lectuur aan het Hospitaal-Kerkschip en 'het schaftlo kaal voor visschers te IJmuiden, alsook aan het Marinehospitaal te Helder. De Bond werd buitengewoon lid van het Reizend Drankweermuseum. Het plan om een openluchtmeeting in het Gooi te houden, werd tot den vol genden zomer aangehouden, met 't oog op het vergevorderd seizoen in verband met de nog' al veel tijd eischende voor bereiding voor zulk een samenkomst. Drankbestrijding spoorwegpersoneel. De Directie der Nederlandsche Spoor wegen heeft een rijtuig ter beschik king gesteld van de Vereeniging van geheelonthouders onder Nederlandsch spoor- en tramwegpersoneel. Dit rijtuig is ingericht voor propaganda onder het personeeol; er zullen reizen mee ge maakt worden naar de verschillende stations. Het bevat een kleine tentoon stelling, die koseloos toegankelijk zal zijn voor het personeel. BUITENLAND. Buitenlandsche gelukwenschen. Brussel, 21 Aug. Volgens een te Rotterdam verschijnend dagblad zou de Belgische regeering aan de Nederland sche haar voornemen te kennen hebben gegeven, ter gelegenheid van „het a.s. regeeringsjubileum een officieele dele- gattie naar den Haag te zenden. „Uit zeer goede bron kan de Tel. echter mededeelen, dat dit bericht onjuist is. De Belgische regeering wenscht zich te houden aan het verlangen der Ko ningin, dat het jubileum uitsluitend een zuiver nationaal karakter zal dra gen. Door geen enkele regeering zal dan ook een officieele delegatie worden ge zonden. De staatshoofden der verschillende landen, o.w. ook koning Albert, zullen langs telegrafischen weg hun geluk wenschen aan de Koningin overbren gen. De aanvaring van de „Ezardian". Naar de Engelsche bladen melden heeft het Schotsche Court of Session uitspraak gedaan in zake de actie, ge voerd in verband met de aanvaring van de „Ezardian" door het Holland- sche stoomschip „Zuiderdijk". Zooals bekend is had deze aanvaring den 2en September 1922 op de Schelde plaats. Het gevolg van de aanvaring was, dat de „Ezardian" zonk en zeven leden van de bemanning den dood in de golven vonden. Het Hof kwam tot de conclusie dat deze aanvaring uitsluitend aan de „Zui derdijk" te wijten is. Oceaanstoomers voorheen enthans. Het is nu meer dan zestig jaar geleden, dat 63 passagiers uit Liverpool vertrokken naar Boston en Halifax in de Cunardboot „Britannia" die voor het eerst een regelma tige stoombootverbinding tusschen Engeland en Amerika opende. Men zou wel eens willen weten hoe die 63 passagiers zich wel zouden hebben gevoeld als zij een tocht over den Oceaan hadden kunnen maken in een moderne Oceaanstoo- mer. Zij zouden de koe missen die in de „Britannia" werd meegenomen voor den da- gelijkschen melkvoorraad, en de levende have die geslacht werd voor de maaltijden der passagiers. Als er geen ijskasten bestonden zouden de „Aquitania" en „Berengaria", die tegenwoordig ieder voor haar reis heen en te rug o.a. 4000 liter melk en 70.000 eieren noo dig hebben, de heele have vati een boerderij op groote schaal moeten meenemen. In de „Britannia" besiond het kunstlicht uit olielampen, één voor twee kajuiten. De „Aquitania" heeft 10.000 electrische lampen, terwijl haar electrische capaciteit voldoende is voor het huiselijk gebruik van een stad van 70.000 inwoners. De „Britannia" deed haar eerste reis in 14 dagen en 8 uur. De „Mauretania" heeft de zelfde reis in 4 dagen en 10 uur en 41 minu ten volbracht. Drie en tachtig jaar geleden was er geen gelegenheid tot het nemen van een bad aan boord. De passagiers van de „Britannia', hadden kleine kuipjes in hun kajuitde nieu we „Franconia" heeft 105 particuliere en gewone baden, douches en een zwembassin. De vroegere zeereiziger was verschillende Jagen van de wereld afgesloten nu heeft de groote Oceaaustoomer zijn dageüjksche krant. Den lOden Februari van dit jaar werd een Oceaaneditie van de „Daily Mail" draad loos overgeseind voor de passagiers van de „Berengaria" In den tijd van 80 jaar is de lengte van de Cunardschepen van 207 voet toegenomen tot 910 voet, het gewicht van 2050 ton tot 60606, snelheid van 8.5 knoopen tot 27.04 knoopen. terwijl het bruto ton, van 4616 in 1840 aangegroeid is tot meer dan 1.000.000. Tel. De lotgevallen van een cheque. !n de Engelsche bladen komt een verhaal voor van de lotgevallen van een cheque, welke op 14 Augustus j.l. van uit de plaals Douglas op het eiland Man naar Liverpool werd gezonden en vandaar uit den volgenden dag ter uitbetaling f^naar helj! filiaal der Barclay's Bank te Douglas werd terugge zonden. De boot waarmede de cheque werd verzonden leed schipbreuk en de cheque ging verloren. Eenige dagen later echter werd de postzak, waarin ook de bewuste cheque zat, in Southport aan land gespoeld. De cheque werd naar het eiland Man gezonden en bij het filiaal van Barclay's Sank te Douglas ter incasso aangeboden. Daar de cheque wel beschadigd doch nog goed leesbaar was, werd zij ook uitbetaald Zes dagen na afzending werd deze cheque dus gehonoreerd, na twee zeereizen en een schipbreuk te hebben medegemaakt. De Duitsche concurrentie. Onder de rubriek Oeconomische en Financieele mededeelingen publiceert de N. R. Crt. een haar uit Duitschland gezonden artikel betreffende den toe stand waarin de Duitsche industrie verkeert. Het volgende is hieraan ont leend: De loonen zijn, vooral in de allerlaat ste dagen, reusachtig gestegen. Ge schoolde arbeidskrachten worden na de laatste onderhandelingen over de loonen met ongeveer 500.000 mark per uur betaald. Dus bij een koers van zegge 1 millioen voor den gulden ca. 50 cent per uur. In goudmark herleid dus bijna het loon van 1914! Maar ook deze loonen schijnen in andere streken van Duitschland alweer verhoogd te zijn; in de couranten zijn tenminste reeds cij fers van 30 millioen weekverdiensten genoemd. Dit beteekent bij een werk week van 46 uren dus een uurloon van rond 650.000 mark! De snelheid, waarmede de binnen- landsche Duitsche prijzen de stijgende deviezenkoersen volgen, is de laatste twee maanden ook al weer grooter ge worden. Langzaam is echter het tempo gebleven, waarmede deze prijzen de da lende deviezenkoersen volgen. Het ge volg moet al gauw zijn een stijging van de binnenlandscke prijzen boven de wereldmarktprijzen. Wat men dan ook in alle hoeken en gaten kan waarne men. Let men dan verder op de veelvuldi ge onderbrekingen in de productie door stakingen, uitsluitingen, oproer etc. en de daardoor ontstane onzekerheid, juist in de productie; en let men ver der op de stijging van de spoorwegta rieven en de algemeene transportkos ten (de goederentarieven der spoorwe gen worden met niet minder dan 2000 pet. van 20 Augustus af verhoogd!) dan vindt men overal weer bevestigd met welke moeilijkheden de Duitsche nij verheid op het oogenblik te kampen heeft en nog te kampen zal krijgen. Een zeer belangrijk punt is ook de werklust der abreiders. Bij de treurige omstandigheden, waaronder de gemid delde werkman tegenwoordig in Duitschland leeft, is het niet te ver wonderen, dat er van een grooten werk lust niet goed sprake kan zijn. De loo nen zijn de laatste jaren steeds achter de daling der mark aangehinkt. De koopkracht van het loon was steeds zoo klein, dat slechts voor het allernoo- digste gezorgd kon worden. Daardoor is een zeer algemeen verbreide stem ming ontstaan, een stemming, waaron der eigenlijk een ieder in dit ongeluk kige land lijdt: de verschrikkelijke on zekerheid voor wat betreft de naaste toekomst. De menschen voelen zich machteloos en overgeleverd aan mach ten, die ze niet beheerschen kunnen. Iedereen in Duitschland leeft onder dezen druk en wordt langzaam maar zeker murw gemaakt. Dit is een stem ming, die natuurlijk in fle productie, in de praestatie van alle arbeiders, van welken aard dan ook, op den duur tot uitdrukking moet komen. Vooral als dan nog een, nu al jaren lang voortdu rende, ondervoeding den menschcn hier minder veerkracht en weerstandsver mogen heeft bezorgd. Terugkeerend tot het onderwerp der Duitsche concurrentie moet er nog eens op gewezen worden, dat de stand van de valuta bij de bovenstaande beschou wingen steeds een belangrijke rol zal blijven spelen. Maar toch in een ande ren zin als vroeger, t,oen de lage mark de Duitsche concurrentie nog kon be vorderen. Van het oogenblik af, waar op men er in Duitschland algemeen toe is overgegaan om ook in het, binnen land met goudmark te calcuïeeren of zich slaafs naar den dollar te richten, werd -de mark uitgeschakeld. Men gaat nu in Duitschland waarschijnlijk een omgekeerden toestand tegemoet. Want de dalende mark heeft, zooals gezegd, weinig of geen kans meer om sterk be vorderend op den uitvoer te werken. Daarentegen heeft een stijgende of ook slechts een constante mark enkel een tegenovergestelde werking. Dan komen voor de Duitsche nijverheid de moeilijke tijden, die vele andere landen na den oorlog hebben moeten doorma ken, de strijd om den „Abbau" der loo nen èn werkloosheid! Wat deze in het sterk industrieele Duitschland kan beteekenen en welke gevolgen deze in het gedemoraliseerde en verzwakte land zal kunnen hebben, dat is een vraag, die iedereen naar zijn eigen op vattingen over den toestand mag be antwoorden. Gunstig in ieder geval, ziet de toekomst, hoe men de zaak ook bekijkt, er allerminst uit. VISSCHERIJ. Onze haring naar het buitenland. In verband met het door den Minister van Binnenlandsche Zaken en Land bouw ter beschikking van de Reeders- vereeniging voor de Nederlandsche ha- ringvisscherij gestelde crediet, heeft de eerste inschrijving plaats gehad voor de verzending van haring door de Ree- dersvereeniging, en wel voor het Roer gebied. Aan de Nederlandsche liaringexpor- teurs waren aanbiedingen gevraagd voor een partij van 1200 vaten maatjes haring, in Hollandsch fust, met een mi nimum vischgewicht van 110 K.G. Er waren verscheidene aanbiedingen inge komen, doch er werden slechts 800 va ten gegund, zulks ter tegemoetkoming aan hen, die ernstige bezwaren tegen verscheping naar het Roergebied had den aangevoerd. Voor levering aan de de Reedersvereeniging zijn aangewe zen de fa.'s H. van den Burg te Vlaar- dingon, A. Goudeketting tc IJmuiden, G. Buters te VXaardingen, en C. van Toor Hzn. te Vlaardingen. De verzending zal deze week plaats hebben. Verder zal nader overleg met de ver tegenwoordigers der verschillende han- delarenvereonigingen \yorden gepleegd bij de pongingen, ons Hollandsch pro duct ook te plaatsen in de Baltische Randstaten, Rusland, Tsjecho-Slowa- kije, Oostenrijk, Roemenië en Polen.

IJmuider Courant | 1923 | | pagina 3