SPORT. VOETBAL. De wedstrijden tegen Feijenoord. Overzicht. Nóch in Rotterdam, noch in IJmuiden heeft één van beide partijen het tot een overwinning kunnen brengen. Wij voor ons gelooven, dat deze beide uitslagen de verhouding vrij goed weergeven. Mag op het Stormvogels-terrein de thuisclub het meest in den aanval zijn geweest, in Rotterdam heeft Feijenoord zich in dit opzicht onderscheiden. Hoogstaand voetbal hebben we in beide wedstrijden niet aanschouwd. Was hiervoor in Rotterdam een af doende verontschuldiging te vinden in den zeer, zeer hinderlijken wind, in den laatst gespeelden wedstrijd was deze factor in veel mindere mate aan wezig, zoodat 'hier naar andere oorza ken dient te worden gezocht. Beide wedstrijden hebben in 't tee- ken van forsch spel gestaan. Op het Feijenoord-terrein heeft Dijke zich zeer onsportief gedragen, terwijl in den wedstrijd Stormvogels-Feyenoord Blinkhoff Sr., Nooteboom en Bul al de aandacht van den scheidsrechter vroegen. Van de zes goals scoorden de achter spelers Dijke en Struys er gezamelijk vier, terwijl de 10 voorhoede-spelers het slechts tot twee doelpunten brach ten. WTel een bewijs, dat schutters in deze linies weinig aanwezig waren. In Rotterdam heeft de Stormvogels verdediging het heel wat zwaarder ge had dan in IJmuiden. Ondanks het gemis van Pijl speelde de Feijenoord- aanval lang niet onverdienstelijk, hoe wel het beslissende schot vaak ont brak. Bovendien vei'dedigde het ach tertrio BlinkhoffKosterv. d. Wint hardnekkig. Van de Wint heeft heel wat fraaie schoten onschadelijk ge maakt. Alleen bij de vrije trap van Dijke stelde hij zich o.i. verkeerd op. In de middenlinie was behoeven we het haast te zeggen Struys weer de man. Dezen bescheiden, fairen speler, die ook in IJmuiden weer zoo uitblonk, bréngen we hier gaarne een woord van hulde, hoewel we hem, door dit in het openbaar te zeggen, zeer waarschijnlijk geen pleizier doen. Maar verdienen doet hij het! Als er één constant goed speelt en zich altijd toch zoo bescheiden op den achtergrond stelt, dan is het Wil lem Struys. In de voorhoede debuteerde Van Strien niet onverdienstelijk. Meerma len speelde hij met overleg. Zijn goal was werkelijk schitterend. Toen, na de rust, het spel, wat forscher werd, kon hij zich niet meer aanpassen. In den tweeden wedstrijd was hij minder op dreef, waarschijnlijk door vermoeid heid. Achteraf bekeken niemand treft hier dus eenige blaam was het misschien beter geweest, den tweeden dag Broek of Heilig te laten invallen. Sprokkreeff speelde in R'dam werke lijk een goede partij. Keer op keer was hij Dijke te vlug af, wat dezen blijkbaar zoo verdroot, dat hij na de rust Sprok kreeff gewoonweg over de lijn gooide. Toen hij Sprok later weer „nam" dien de deze van antwoord, wat hem een waarschuwing deed oploopen. In den eersten wedstrijd speelden Sint en Blinkhoff Sr. weer beiden mid- voor. Gevolg: Sint noch Blinkhoff kon den iets uitrichten en Sprokkreeff had geen steun. Da.t was in de eerste helft van den tweeden wedstrijd beter. Ook Oldenburg was toen beter op dreef, zoo- dat we in die eerste helft over het voor hoede-spel der Vogels werkelijk niet ontevreden waren. Na- de rust we spreken hier nog steeds over den wed strijd van Zondag stond het spelpeil weer veel lager. Werkelijk jammer was het, dat Sprokkreeff, die er den laatsten tijd zoo aardig inkomt dank zij Mr. Magner's lessen na de thee zoo wei nig te doen kreeg, in tegenstelling met den eersten wedstrijd, toen Snoeks, die den tweeden dag niet zoo opviel, hem vele ballen toespeelde. Bij Feijenoord deed zicli, vooral den tweeden dag, het gemis van Pijl ge ducht gevoelen. Op eigen terrein viel het goede werk van den linkerwing WeberBorremans en Petterson nog te loven, doch de bezoekers van het Stormvogels-terrein hebben niet veel van die linie kunnen genieten. Pijl, die aan het lijntje zat, zal zich zeker ge ducht geërgerd hebben. De middenTinie was aan den Dord- schen straatweg hechter dan in IJmui den ,waar alleen Bul goed op dreef was. Zu id dam leek ons uiterst vermoeid. Dijke heeft in beide wedstrijden goed gespeeld, in den tweeden boven dien fair. Dat Sprokkreeff hem wel passeerde, kan niet als een fout wor den aangerekend. Nooteboom deed juist andersom, gedroeg zich in IJmuiden minder netjes. Vermeulen is geen eerste klas keeper; vooral in Rot terdam stond hij raar te schutteren. Als de Stormvogels eens geschoten hadden, als tegen N. A. C. De wedstrijden. FEIJENOORD—STORMVOGELS 2—2. Om 6.41 uur trapt Sint voor Storm vogels tegen den hevigen wind af. Even gaat het in de richting Vermeu len, maar dan neemt Feijenoord het spel in handen. Terstond is de Storm vogels-verdediging in volle actie; vooral Struysblinkhoff Jr. krijgen het zwaar te verantwoorden, 'lock ziet Struys kans, ondanks den wind, Sprokkreeff een bal laag toe te spe len. Deze passeert v. d. Velde en Dijke en schiet hard in, doch Vermeulen weet het leder uit het doel te grabbe len. Dan brengt Weber weer op, Snoeks houdt Borremans af, wat Vuyck met een vrije trap bestraft. Dijice plaatst zich achter den bal, en schiet keihard over Jelles hoofd in de touwen. Bij betere opstelling had o.i. dit doelpunt door v. d. Wint voorko men kunnen worden. (10). Er is dan 4 minuten gespeeld. Geweldig wordt thans de druk op het Stormvogelsdoel. Koster is echter over al tegelijk en ook Blinkhoff Jr. en Struys maken menigen aanval on schadelijk. Toch krijgt v. d. Wint druk werk en vooral een paar hooge schoten van Weber en Borremans bezorgen hem moeite. Zoo af en toe probeert Snoeks zijn voorhoede aan 't werk te stellen. Hier brengen Sint en Sprok kreeff het soms aardig ver. Sint schiet eenmaal hard in, doch Nooteboom staat hem in den weg. Nauwelijks is de Stormvogels-verdediging wat op adem gekomen, of Feijenoord komt terug. Tot driemaal toe wordt de bal achter elkaar ingeschoten en tot drie maal toe weet -v. d. Wint te redden. Na fraai werk van Weber-Borremans schiet laatstgenoemde hard tegen den toesnellenden Koster. Een kogel van Weber slaat v. d. Wint weg. Ook de rechterwing Koonings-Petterson gaat zich weren. De kleine rechtsbuiten schiet hard in, doch ook ten opzichte van hem is v. d. Wint onverbiddelijk. Het plaatsen bij Stormvogels gaat iets beter. Men houdt den bal beter laag en Van Strien brengt met Olden burg eenige malen aardig op. Sint maakt eens handig den bal vrij en schiet dan hard naast de paal. Nog maals komt Stormvogels terug. Sint geeft een pass naar rechts. Blinkhoff schiet in en Vermeulen kan slechts vallend redden. Zuiddam gaat midvoor spelen. Een center van hem stelt Weber in staat Blinkhoff Jr. te passeeren. Koster snelt toe en weet schitterend voor cor ner te redden. Dezen kopt Snoeks weg, waarna Zuiddam inschiet en v. d. Wint weer corner werkt. Weer voor 't doel geplaatst, trapt Blinkhoff Sr. corner, die thans wordt weggewerkt. In volle vaart gaat Sint op den rech terwing er met den bal vandoor, zet fraai voor en Van Strien scoort met een schitterend schot den gelijkmaker (11). Wanneer Blinkhoff Jr. nog een maal schitterend heeft gered, is het theetijd. Om 7.42 wordt weer afgetrapt. Of schoon het niet zoo hard meer waait, is het voordeel van den wind niet te onderschatten. Direct zit Stormvogels thans voor het Feijenoord-doel. Na goed samenspel van het binnentrio schiet Sint óver de lat. Al spoedig wordt een corner geforceerd, die niets oplevert. Bij een uitval van Petterson weet ook deze het tot een corner te brengen, die door Bakker wordt weg gewerkt. Voorloopig is dan Stormvo gels aan het woord. Sprokkreeff pas seert Dijke tot driemaal toe, ziet twee voorzetten niet benut en schiet zelf eenmaal achter. Na een uitbal, plaatst Koonings vlug naar Borremans, deze passeert Blink hoff Jr., Koster tracht nog te redden, doch komt iets te laat en v. d. Wint wordt gepasseerd (21). Nog even blijft Feijenoord aanvallen vooral Petterson weert zich, doch v. d. Wint redt tot tweemaal toe fraai. Als Sprokkreeff Dijke weer tracht te passeeren, gooit deze hem over het lijntje, wat Dijke een waarschuwing doet oploopen. Even later „behandelt" hij Sprokkreeff weer, waarop deze represaille-maatregelen neemt en ook een waarschuwing ontvangt. Blink hoff Sr., die, doordat hij het spel te kort houdt, weinig kans krijgt, lost eenmaal een vliegend schot, dat juist naast gaat. Een kanjer van Struys stopt Vermeulen. Geruimen tijd wordt Feijenoord ingesloten, doch goals blij ven uit. De Rotterdamsche uitvallen zijn intusschen zeer gevaarlijk, doch het achtertrio is thans op zijn qui-vive. Na 35 minuten krijgt Struys een vrije trap. Hij doet, zooals we dat gewend zijn, zijn plicht en het is 22. Hard wordt thans voor het winnende punt gewerkt. Na goed samenspel met Oldenburg schiet Van Strien hard in Vermeulens handen. Een fraaie omhaal van Sint vliegt naast. Borre mans en Koonings krijgen schitteren de kansen om te scoren, maar zoeken het doel op de verkeerde plaats. Beide partijen moeten zich dus met een ge lijk spel tevreden stellen. STORMVOGELS—FEIJENOORD 1—1. Voor deze ontmoeting bestond in IJmuiden zeer groote belangstelling. Er zullen zeker ruim 5000 bezoekers zijn geweest, toen de scheidsrechter Koster en Koonings liet tossen. Koo nings blijkt niet te kunnen raden, zoo dat de Stormvogels-aanvoerder den wind tot bondgenoot kiest. Stormvogels is dan ook direct in de meerderheid. De voorhoede speelt aardig samen, waarbij opvalt, dat Blinkhoff Sr. thans heel wat beter zijn plaats houdt dan den vorigen dag. Het spel wordt daar door meer open gehouden, wat tenge volge heeft, dat Oldenburg meer te doen krijgt en zich beter roeren kan dan in Rotterdam. Vermeulen wordt dan ook al spoedig op de proef ge steld. Sint lost een paar harde schoten, doch de Rotterdammer toont zich vrij safe. De Feyenoordvoorhoede, waarin Koo nings midvoor en Bul rechtsbinnen speelt, brengt er niet veel van terecht, 't Is werkelijk opvallend, hoe gemak kelijk de meeste aanvallen onschade lijk worden gemaakt. Struys ziet af en toe zelfs nog kans 'n hard schot te los sen, zonder dat gevaar bestaat, dat de vleugel BorremansWeber, die in Rotterdam zoo aardig op dreef was, veel kon uitrichten. Ook Sprokkreeff doet rechts weer aardig werk, zet een paar maal goed voor en schiet eens zelf in, echter ook al zonder succes. Een zijner voorzetten rolt langs het geheele doel zonder aangeraakt te worden. Na handig vrijmaken schiet Sint hard in, maar nogmaals laat Ver meulen zich niet verschalken. „Dan doe ik het", denkt Struys. Na dat Nooteboom één zijner kogels cor ner heeft gekopt welke na veel moeite wordt weggewerkt schiet hij kort hierna via de paal in het net (1—0). Ook dit doelpunt schudt Feyenoord niet wakker. De voorhoede kan abso luut niets tegen Struys—Snoeks— Bakker uitrichten. Een enkele maal moeten Koster en Blinkhoff Jr. hande lend optreden, doch v. d. Wint kan kalm toekijken. Achtereenvolgens zien we Zuiddam midvoor, rechtsbinnen en rechtsbuiten spelen, maar niets helpt. De Stormvogels-voorhoede, hoewel niet meer zoo goed spelend als in den beginne, krijgt nog menige goede kans. Een voorzet van Oldenburg bezorgt Sprok een schitterende kans, doch de ze accepteert haar niet. Ook Blinkhoff Sr. denken we te zien scoren, doch hij schiet juist tegen v. d. Velde aan. Na dat een kogel van Struys over de lat. gevlogen is, komt Feijenoord iets meer los. Gevaarlijk zijn de Rotterdammers wel niet, doch hun verdediging krijgt eenige opluchting. Rust 10. De pauze is slechts kort. Als Storm vogels weer aftrapt, wordt Feijenoord aanvankelijk weer teruggedrongen, doch spoedig gaat het spel gelijk op. Van weerskanten wordt stevig aange pakt. De Stormvogels-verdediging krijgt nu meer werk. Koster en Blink hoff Jr. houden langen tijd goed stand. Na een kwartier veroorzaakt Struys een vrije trap. Dijke neemt deze weer en hoewel v. d. Wint zich thans goed opstelt, vliegt de hal zoowaar weer in 't net., doordat Blinkhoff Jr. hem even aanraakt (11). Het spel wordt nu niet mooier, vvel forscher. Een voorzet van Van Strien rolt voor het doel langs. De Stormvo gels-voorhoede speelt bij lange na niet, als in het begin. Sprokkreeff krijgt veel te weinig te doen. Alleen Olden burg breekt af en toe goed door, doch wordt daarbij vaak unfair door Noo teboom behandeld. De Feijenoord-voorhoede brengt er al evenmin veel van terecht. Bij de meeste aanvallen grijpen Kos ter c.s. met succes in en slechts een enkel schot is voor v. d. Wint. Eenmaal werkt deze slecht weg, waarna Pet terson voorzet. Koonings snelt toe, maar kopt net naast. Een vrije trap kopt Blinkhof Jr. corner. Een hevige worsteling volgt, waaruit Bakker ze gevierend te voorschijn komt. Aan den overkant kopt Blinkhoff Sr. een voorzet van Oldenburg over. Snoeks raakt er wat uit en ook Van Strien presteert niet veel meer. Sprok kreeff krijgt echter nog een pracht kans; hij heeft slechts voor het inkop pen, doch de bal belandt naast de paal. Spoedig hierop is dan het einde daar, zoodat ten tweede male de pun ten gedeeld zijn. Stormvogels— Be Quick. Wij brengen even in herinnering, dat Hemelvaartsdag bovenstaande wedstrijd wordt gespeeld. Hij zal geleid worden door den heer W. Eijmers. Aanvang half drie. Seriewedstrijden van de H. K. C. „Haarlem". In de Zondag gehouden bovenge noemde seriewedstrijden heeft G. S. D. beslag op den eersten prijs (een zil veren beker) weten te leggen. Ofschoon wij met de gedachte weggingen dat G. S. D. wel niet voor een prijs in aanmer king zou komen, hebben ze door hun schitterend spel van het sterke Be Quick uit Beverwijk met 10 gewon nen en tegen Haarlem III een gelijk spel 0—0 geforceerd. Doordat Haarlem III ook van Be Quick met de oneven goal gewonnen had, moest er tusschen Haarlem III en G. S. D., door het ne men van strafworpen om de eerste en tweeden prijs gekampt worden. G. S. D. bleek in het nemen hiervan de sterk ste en verkreeg daardoor den eersten prijs. Hartelijk gefeliciteerd. Hieronder beknopte verslagen van de tweew edstryden. Be QuickG. S. D. 01. Be Quick verschijnt volledig. G. S. D. heeft 1 invaller voor Struicken Bou- dier. Het begin is een gelijk opgaand spel, waarin de verdedigers de aanvallers de baas blijven. Als er ongeveer tien minuten gespeeld is weet J. Bosman voor G. S. D. te scoren, maar dit doel punt wordt door vermeend loopen ge annuleerd. G. S. D. is echter niet ont moedigd, maar doet er nog een schepje bij op en na een mooie doorbraak van het middenvak beland de bal nogmaals bij de vrijstaande Bosman en weet door een vergemikt schot de leiding aan G. S. D. te geven. Vlak hierop is het rust. Er wordt alleen maar-van vakken verwisseld en de strijd gaat weer door. In de tweede helft krijgen beide partij en nog eenige malen een kans om te scoren maar door het niet goed richten van den bal wordt er niet meer gedoel punt en eindigde de eerste wedstrijd van G. S. D. in een overwinning. Door dat Be Quick des morgens ook van Haarlem III verloren had, was deze club dus uitgeschakeld en ging de strijd door tusschen de twaalftallen van Haarlem III en G. S. D. Haarlem IIIG. S. D. 0—0. Haarlem verschijnt met een versterkt derde twaalftal. Bij G. S. D. was Smit door G. Bosman vervangen. In dezen wedstrijd waren beide partij en aan elkaar gewaagd. Zoowel Haar lem als G. S. D. stelden alles in het werk om hun club de leiding te geven maar niets mocht baten en toen dan ook de scheidsrechter einde floot was de stand nog blank. Volgens de reglementen voor deze seriewedstrijden gesteld, moest er bij het eindigen van dezen wedstrijd, door dat Haarlem en G. S. D. gelijk geëin digd waren, strafworpen genomen worden. Haarlem kreeg totaal 1 geldig, G. S. D. 2 punten, en was hierdoor in het bezit van de schitterende zilveren beker gekomen, welke momenteel in de etalagekast prijkt bij den heer Jac. Tel lier, geflankeerd door de twee medail les welke nog door G. S. D. in de loop van het jaar gewonnen zijn. PLAATSELIJK NIEUWS. IJMUIDEN. De Zondag tijdens den wedstrijd StormvogelsFeijenoord door het Da mes-comité gehouden vlaggetjes-ver koop, ten bate van het ligtententerrein der Vereeniging tot bestrijding der Tu berculose heeft f 178.983 opgebracht, wat wederom een prachtig succes ge noemd mag worden. Aan de IJ.V.V. Stormvogels komt een hartelijk woord van dank toe voor het toestaan van dezen verkoop en in het bijzonder aan de dames die hiervoor zoo ijverig ge werkt hebben. Verleden week speelden eenige kinderen op den weg langs het kanaal. Het 5-jarig meisje van den heer F. zat in het gras bloemetjes te plukken. On verwachts kreeg ze van andere spe lende^) jongens een steen tegen het hoofd, waardoor een bloedende wond ontstond juist boven de rechterslaap. Dr. Rutten verleende geneeskundige hulp. Zouden jongens in hun spelen niet wat voorzichtiger en wat minder wild kunnen zijn? Deze vraag deden-we ook, toen we aan de Wilhelminakade een troep jon gens bezig zagen met voetballen. Een juffrouw kreeg een bal tegen haar ge zicht. Wonder nog, dat haar bril niet stuk was. Maar is die kade, met. een druk verkeer, een plaats voor voetbal len? En toch kan men het er bijna el- ken avond zien, met name bij de Oud- Katholieke Kerk, tot ergernis van me nigen wandelaar. Zondag is voor het Hoogovenbe- drijf het eerste zeeschip aangekomen om ruw ijzer te laden, n.l. de Griek- sche motorboot Yossifaglu, die 2500 ton ruw ijzer inlaadt voor Californië. Is onze plaats kleinsteedsch? Aan wat er aan uitvoeringen enz. ge boden wordt, zal men het niet zeggen. Het winterseizoen is allang voorbij, maar Vrijdagavond is er, behalve een concert van de Harmonie op het Wil lemsplein, dat we natuurlijk tot de zo- mer-uitvoeringen rekenen, een uitvoe ring van het Ned. Tooneel in Thalia, een feestavond van het Drankweer- Comité in Chr. Belangen en een con cert van de IJmuider Volksstem in Ti- voli. Nieuwe autobus. De heer A. Hartman heeft een nieu we autobus in dienst gesteld. Het is een mooie wagen met een flink aantal zitplaatsen en een afgescheiden zit plaats voor den bestuurder. De wagen draagt ook een naam: Blauw-Wit. Naar we vernemen zijn er nog een drietal groote autobussen in de maak voor verschillende ondernemers, zoo dat we mogen verwachten, dat alle diensten binnenkort goede wagens zul len rijden. De barak op het Sluiseiland, vroeger in gebruik bij het Roode Kruis, is voor sloop verkocht aan de heeren A. en P, Bleeker te Velseroorrl. POPULAIR CONCERT te geven door de Harmonie „CONCORDIA'' directeur Sam Vlessing, op Vrijdag 30 Mei a.s. in de Muziektent op het Willemsplein. Aanvang 's avonds 8 uur. PROGRAMMA: 1. Abschied der Gladiatoren, Blankenburg. 2. Cliant du Soir, Valse de Concert, Sam Vlessing. 3. Potpourri. Anno 1922. 4. The Juggler, Two Step, Rosey. 5. Potpourri Anno 1923. 6. Valse Interrompue, Monlagne. 7. Potpourri Anno 1924. 8. Blaze-Away, Marche, Holzmann. In verband met de Muziekuit voeringen op het Willemsplein alhier, achten wij het van algemeen belang, het publiek met. het nieuwe artikel 32 van de Algemeene Politieverordening in kennis' te stellen. Dit luidt als volgt: Met boete van ten hoogste vijf- en-twintig gulden of hechtenis van ten hoogste zes dagen, wordt ge straft ieder die bij een publieke Mu ziek- of Zanguitvoering a. zich zoodanig gedraagt, dat an deren daardoor worden gehin derd of die orde wordt verstoord; b. zich op bevel der politie niet on middellijk verwijdert. Gisternacht speelde zich een droe vig tafereel af in de vischhallen. Opvarenden van Duitsche "doomtraw- lers liepen met cognac rond en gaven er ook van aan den 22-jar. Z., .lie zoo veel dronk dat hij bewusteloos neer viel. Omstanders dachten dat hij dood was en begonnen de kunstmatige ademhaling op hem toe te passen. Het leek echter meer op een aanval van delirium, want het jongmensch trok zich de haren uit het hoofd. De politie van het bureau Visschers- haven heeft het jongmensch naar het bureau gebracht. Het teeken cp de deur. Onderstaande bladen schrijven over) dit stuk het volgende: De Maasbode. De sobere regie noopt ons niet, dit spel voor volwassenen tel ontraden. In HET TEEKEN OP DE, DEUR is van alles te vinden. Louis Saalborn is een fijn speler, die zelfs in zulk een rol een ongewone beheersching toont, Magda Janssens! wist te boeien en te treffen: zij wenne echter geen zangerig toontje aan. Do-j ra van Eisen gaf meer kracht, dan wel ooit bij haar hebben vermoed. En Jo-I han van.Iersel trof heel goed den toon' in zijn rol van den verstandigsten jonJ geman uit het stuk, die zich van al hei gedoe niets aantrekt, en op de tennist baan op een meisje wacht. Het speet ons met. hem, dat zij niet kwam; hel speet ons ook, dat bij de algemeene!' verzoening hem het loon niet. gewerd voor zijn lange wachten. Er was veel succes. Het Vaderland. Getrouw aan mijw belofte, om nooit de „plot"' van eeij Engelsche of Amerikaansche sensati- on-novel met moord te verraden, kan ik alleen maar van dit stuk vertellen! dat de auteur er handig in geslaagd is] het publiek in spanning te houden van belang, en dat de mensehen, die dii stuk gaan zien, zich niet vervelen zul] len, wat men van alle stukken lang! niet kan zeggen. Magda Janssens natuurlijk heerlijl sappig, vooral in de melo-tooneelci der 2 laatste bedrijven, maar nooit t, dikdoend, Saalborn, een pracht va,i een Amerikaansche head of the fimil en hartopderechteplaats mai Een applaus van belang zooals t begrijpen. De Telegraaf. De voorstelling i goed aangekleed, het laatste bedrij vooral wordt spannend gespeeld. B een stuk als dit kan men verstandi spelen door de knaleffecten, die toe wel tot hun recht komen niet te ovei drijven en vooral Saalborn als Rega beheerschte de situatie voortreffelij door zijn ingetogen, koele spel. Magd Janssens speelde Mrs. Regan voor wi zij waard was. VELSEROORD. Een afscheid. Aan ons Hulppostkantoor kri gen wij geheel nieuw personeel. Me B. H. A. K. Vreeken verkreeg 15 dez< wegens huwelijk eervol ontslag a schrijfster bij de posterijen en Zaterd^ a.s. gaat de heer J. Vreeken, die opi Maart j.l. reeds pensioen verkreeg, d(j; dienst verlaten. Het past een woord van hartelijlwl dank te richten tot den heer Vreeké» die op zoo uitnemende wijze het kalf toor heeft verzorgd. Ons is bekend, dr dit door het publiek vaak met ondai is beloond, want meermalen waren v er getuige van dat men minder vrie delijk tegen den kantoorhouder optra En toch hadden de menschen ongelij want al moest men wel eens wachte het publiek besefte niet dat de heer en zijn dochter een kantoor hadden i verzorgen voor een plaats van n haast 8000 zielen. Laat men eens i gelijke plaatsen gaan zien, deze hebbe

IJmuider Courant | 1924 | | pagina 2