Drukkerij Sinjewel Luxe BROOD- BANKETBAKKERIJ PRES. STEIJNSTRAAT 15 - TEL. 438. Reeds 10 maal bekroond, EET VISSER'S BROOD MET GOUD BEKROONDI Vlugge en nette bediening. Aanbevelend, D. VISSER. VACANT. MARKIEZEN en ZONNESCHERMEN. Het adres is: EERSTE IJM. MARKIEZENFABRIEK Middenhavenstraat 39-43 - Telef. 313. WOLLEN VESTEN. TRUIEN. ONDERKLEEDING. HOEDEN PETTEN. JOH. DE WAARD's HEEREN MODE MAGAZIJNEN, Kanaalstraat C 22-24 Telef. 171. VACANT. Heeren die letten op nette en zinde lijke bediening bezoeken de Coiffeur»- salon van B. W. WONINK, Oranjestraat M, Annex handel In TABAK EN SIGAREN. BRILLEN op recept van H.H. Doctoren eischen nauwkeurige behandeling en dat kan men alléén vinden bij een vakman. Het beste adres daarvoor is: JULIANAKADE 58. C. ADMIRAAL - Opticien. Speciaal adres voor Zonnebrillen vanaf f 0.75. VACANT NEED'S Muziek- en Gramophoonhandel, TROMPSTRAAT 14 - Velseroord. Het goedkoopste adres voor PIANO'S ORGELS (van JOH. DE HEER, Rotterdam). Groote sorteering. Gemakkei. betaling. Reparatie-inrichting v. alle Instrumenten Laat Uw Drukwerk vervaardigen bij de N.V. DRUKKERIJ SINJEWEL Willemeplein 11 en 16 Tel, 153 Nette aflevering Billlfke prijzen. VACANT VELSEROORD. Gouden bruiloft. Vrijdag vierde liet echtpaar v. dl Does—Snijders, aan den Rijksstraat weg, de gouden bruiloft. Het was een gezellige dag. Reeds vroeig in dien morgen kwam een ware regen van gelukwenschen, bloe men, enz. de oude menschen overtui gen, dat hun feest niet vergeten was. Later op den middag werd het bepaald druk en levendig in de anders tegen woordig stil geworden woning, toen de talrijke kinderen, gehuwd' en kleinkin deren, zooveel mogelijk aanwezig wa ren, als de kroon van deze 50-jari:g© echtvereeniging. Hoewel het buiten niet versierd was, toonden de buren hun meeleven, door een verrassing. Ook <Jje oud-collega's van v. d. Does, de vischhandelaren enz., uit de hal gaven een zichbaar bewijs van hunne herinnering en belangstel ling. Des avonds omstreeks half zeven kwam het Harmoniekorps „Kunst na Arbeid'', een serenade brengen, welke serenade voor het opgeschoven raam werd aangehoord. VELSEN. In de 29 'Maart 1926, gehouden al gemeene vergadering van aandeelhou- dërs der Ver. Kon. Papierfabrieken der fa. Van Gelder Zonen werden de balans en de winst- cn verliesrekening per 31 December 1925 goedgekeurd en werd de voorgestelde winstverdeeling onge wijzigd aangenomen. Aan den heer J. C. Dirks werd weigens gezondheidsredenen op diens verzoek ontslag verteend als directeur, terwijl tot directeur werd benoemd de heer J. M. B. Beuker. Zaterdagmiddag ongeveer 3 uur, had op den Wijkerstraatweg hoek Cor- verslaan te Wijkeroog, een aanrijding plaats tusschen de vrachtauto' van N., uit Alkmaar, en een luxe-auto van den bloemkweeker K., uit Limmen. Van heide auto's hrak de stuurtn- richting, werd de motor verzet en de vooras verbogen, zoo dat zij niet meer op eigen kracht verder konden en naar een garage werden gehacht om te worden gerepareerd. Persoonlijke ongelukken hadden niet plaats. Des avonds te 7 uur, werd op de zelfde plaats de 72-jarige weduwe A., wonende in de Walravenstraat te Wij keroog, door een wielrijdster aangere den, waarbij zij zich ernstig aan een der been'en bezeerde'. Het was voor haar onmogelijk haar weg te vervol gen, zoodat zij bij den heer K. is bin nengebracht, waar de inmiddels te hulp geroepen Dr. Barents en constateerde, dat een der spieren was gescheurd. Zij is toen per brancad van „Het Witte Kruis" naar de woning van haar doch ter vervoerd. De wielijdster, die de oor zaak van het ongeval was, deed alsof er 'niets was gebeurd en reed door. •Hl. Dbl. Speeltuin Kindervreugd. Zaterdagmiddag 3 uur is de speeltuin van de Vereeniging „Kindervreugd" te Wijkeroog her opend. Dat hierdoor aan het verlangen van velen vol daan is, bleek ten duidelijkste uit het feit, dat reeds een uur te voren'een talrijke kinderschaar zich voor het hek had verzameld. Toen om 3 uur de toegang gegeven werd, stroomde een getal kinderen binnen, dat zeker meer dan 200 bedroeg. In het midden van den tuin verzamelden zich allen rond het Bestuur der Vereeniging en eenige genoodigden, onder wie we den heer Kleefstra, hóold der o.l. school G en Mej. Vermeer, hoofd der bewaarschool te Wijkeroog, opmerkten. Ei waren pok verscheiden ouders van spelende kim deren aanwezig. Dc heer C. Bramer sprak den kinderen toe, hun op het hart drukkende, dat ze zich ordelijk moes ten gedragen, dat ze niets zouden beschadigen en gehoorzamen aan de wenken en bevelen der op- zichters. Het Bestuur had besloten hun, die zich zouden misdragen, den verderen toegang te ver bieden en aan deze bepaling streng de hand te houden. Hierna heesch de Voorzitter, de heer Van Willigen, de wimpel der Vereeniging, een ylag met de kleuren groen en geel en prijkende met de let ters K. V, (Kindervreugd). Hoe de Vereeniging aan die kleuren groen en geel gekomen is? Het was een denkbeeld van den heer Bramer, die voorstelde deze kleuren, waarin het meeste houtwerk der werktuigen geverfd was, als kleuren der Vereeniging aan te nemen, waardoor tevens de strikte neutraliteit der Vereeniging ken. baar gemaakt werd. Het Bestuur had gaarne bij de heropening wal muziek gehad, maar meende niet met een verzoek te kunnen aankomen bij de muzikanten in dezen drukken tijd van voorbereiding voor verschillen de concoursen. We deden het dus zonder muziek, maar het ge mis daarvan was aan de kinderen niet te merken, die na het daartoe bekomen verlof op enthousi- astische wijze bezit nam van den speeltuin. Deze levert een aardigen aanblik én ziet er zoo keurig uit, dat een woord van lof niet onverdiend is voor hen ,die zich zoo ingespannen hebben om dit te bereiken. Allen te noemen zou ons te ver voeren, maar we willen, zeker met ieders toe stemming, een uitzondering maken voor den heer Bramer, die meer daii veel gedaan heeft. Er zijn 10 schommels, 2 schommelsciiuiten, 8 wiptoestellen, 4 hobbelpaarden, 2 zweefpalen, 1 groote zandbak, 1 tolvloer, 1 gelegenheid voor hoogspringen, 1 voor het korfbal- en 1 voor bet slagbalspel. Er komen nog klimpalen. Dorst behoeven de kinderen niet te lijden, want er is een waterkraan aanwezig, maar streng zal er op toegezien worden, dat er niet mee gè- morst wordt. Bij het hek is een doek gespannen, waarop te lezen staat: Een prettig uur Is niet te duur Voor onze jeugd; Steunt „Kindervreugd" Wordt lid voor 17 cent per maand, Langs een gedeelte der schutting zal eene over dekking gemaakt worden, waar de kinderen hun overtollige kleedingstukken kunnen ophan gen en schuilen bij eventueele buiten. Voorloopig worden alle kinderen toegelaten, maar er worden penningen gemaakt voor de controle. Ieder lid krijgt dan voor ieder zijner kinderen een penning met een gaatje. Deze penning wordt om den hals gehangen, ten gemakke van den controleur. Iedere maand wordt de contributie van 17 cent (wie meer twil geven is niet strafbaar) bij vooruit betaling voldaan, nieuwe leden moeten de reeds i verloopen maanden van dit jaar bijbetalen. Zoekgeraakte penningen worden vervangen door nieuwe tegen bijbetaling van 10 cent. De tuin is geopend van 9 tot 12 uur voormidd, en van 2 tot 6 uur namiddag. Woensdag en Zaterdag voormiddag gesloten en namiddag geopend van 1 tot 6 uur. De heer Kostelijk, die meermalen getoond heeft met „Kindervreugd" mee te leven, kon tot zijn leedwezen bij de heropening niet aanwezig zijn. Arbeidsbemiddeling Vel sen. Als werkloos ingeschreven 27 Maart 1926: 1 timmerman, 1 schilder, 1 machi nist, 1 stoker, 2 chauffeurs, 1 loodgie ter, 1 bankwerker, 4 sigarenmakers, 2 visschers, 3 kantoorbedienden, 55 di versen. CORRESPONDENTIE. Wij ontvingen een ingezonden stuk. Wij verzoe ken den inzender zijn naam en adres bekend te maken, daar stukken waarvan de ixizenders ons onbekend zijn, niet opgenomen worden. Red. Schriftelijke vragen van leden van den gemeen teraad, op grond van artikel 17 van het reglement van orde. De heer W. F. Visser heeft de volgenele vragen gesteld: 1. Wat zijn de motieven, welke burgemeester en wethouders geleid hebben, tot het aanbesteden van het schilderwerk aan eenige gemeentege bouwen in afwijking van den tot nu toe gevolg, den regel, dit in eigen beheer te doen uitvoeren? 2. Zijn burgemeester en wethouders ook niet van meening, dat juist ten opzichte van schilder werk, om reden dit slecht controleerbaar is, aan het aanbesteden hiervan gevaarlijke kanten zitten wat de kwaliteit van het werk betreft? Ten aanzien hiervan kan het volgende worden medegedeeld. Het is in 't algemeen gewenscht, de uitvoering van het schilderwerk in de zomermaanden te doen geschieden; bijgevolg in een tijd, dat er steeds schaarsehte is aan werkkrachten. Indien dit werk in eigen beheer zou moeten schieden, dan zou de gemeente daarvoor tijdelijk veel personeel in dienst moeten nemen, hetwelk alsdan moeilijk zal zijn te verkrijgen. Om die reden verdient het aanbeveling de wer ken, welke zich daarvoor leenen, aan te besteden. Het bouwwerk nu, waarvoor de bedoelde aan besteding heeft plaats gehad, leende zich daar voor uitstekend, omdat het een afgerond geheel vormde. De voorwaarden, waarnaar de inschrijving ge-; schiedt, zijn o.a, zoodanig gesteld, dat op elk ge wenscht tijdstip monsters getrokken kunnen wor den tot bepaling van de kwaliteit der te gebrui ken materialen. Derhalve bestaat er voldoende zekerheid dat goed werk zal worden verkregen. VISSCHERIJ. Onderzoek naar het Scheveningsehe visscherijbedrijf. B. en W, van 's-Gravennage hebben thans, ge volg gevende aan een vroeger aan den gemeente raad medegedeeld voornemen, een commissie in het leven geroepen, ter instelling van een onder zoek naar den toestand van het Scheveningsche visscherijbedrijf, In deze commissie hebben B en W. benoemd: tot voorzitter den heer nir. i'iiHips, commissi en oud-directeur van de Kon, Ned, Petroleum- Maatschappij; tot leden de heeren A. B. Brou wer, chef van de afd. Visscherijeu van het minis terie van binnenlandsche zaken en landbouw, in specteur der visschrïjen in het 4e, óe en 7e dis trict; A, Folmer, directeur van den Rijksdienst der Werkeloosheidsverzekering en Arbeidsbe middeling; mr. J. J. Boasson, chef van de afd. sociale zaken der gemeente-secretarie, lid-secre taris; H. C. Vermaat, tijdelijk directeur van den gem. dienst van haven- en marktwezen; J- J. de Niet reeder te Scheveningen, voorzitter van de permanente commissie uit de reederij te Scheve ningen; A. van der Zwan Wzn,( reeder te Scheve ningen; J. van der Steen,voorz. van den Christ. Zeeliedenbond in Nederland; F. G. van Duivren, voorzitter van de afd. 's-Gravenhage van den Centralen Bond van Transportarbeiders en tot adjunct-secretaris den heer L, van der Wulp, commies bij de afd. sociale zaken der gemeente secretarie. - Naar gevreesd wordt, is een groot aantal personen om het leven gekomen bij het zinken van den trawler ,,Salmonby" uit Grimsby, die Dinsdagavond voor den mond van de Humber gezonken is. Volgens de ingekomen berichten zijn slechts twee van de dertien opvarenden gered. De „Salmonby" was op weg naar IJsland. SCHEEPVAART. De peilinrichtingen in verbinding met radio- Scheveningen, geplaatst op het kantoor van Bureau Wijsmuller alhier en de firma Dirkzwager te Maassluis zijn thans voor proef in werking ge steld. Wij lezen dienaangaande in de mededeelingen voor zeevarenden: Maassluis, IJmuiden, D. P. stations voor proef in dienst gesteld. De D.P. stations Maassluis (51 gr. 55 sec., 2 sec, Nb. en 4 gr. 14 min. 46 spc. 01. roepleiters P.C.M.S.) en IJmuiden (52 gr. 27 min, 51 sec. Nb, en 4 gr. 35 min. 13 sec. 01., roeplsllers P.C.Y.M.) zijn voorloopig voor proef in dienst gesteld, Peilgolf bedraagt 800 Meter. Schepen, die peilingen wenschen, roepen met een golflengte van 600 M. het station Seheve- ningen-haven, gevolgd door Q.T.E. P.C.M.S. (of station Scheveningeo-haven zal Behoud van Natuurschoon. Door den heer S. W. de Clercq te Bloemen- daal is aan den Raad dezer gemeente alsook aan die van de overige gemeenten in Kennemerland een adres gezonden dat wij, op zijn verzoek, tei beoordeeling van het door hem daarmee beoogde doel, dat ieder onzer die het behoud van het na tuurschoon in onze omgeving ter harte gaat, sym- phatiek moet zijn, hieronder in afschrift opne men: Het aantal inwoners van Haarlem en aangren zende gemeenten neemt voortdurend toe, de nieu we inzichten omtrent bebouwing en huisvesting vragen voor een zekere bevolkingstoename een veel grootere oppervlakte dan vroeger. Blijven deze beide oorzaken doorwerken (en er is geen reden daaraan te twijfelen) dan zullen binnen korten tijd in Kennemerland, van Beverwijk tot Bennebroek, de bebouwingen aan elkaar aanslui ten. Dit proces, 't welk zich in gelijke mate in an dere streken van ons land voltrekt, Is een gevolg van de sterke bevolkingstoename van Nederland eenerzijds, van de bijzondere aantrekkelijkheid voor vestiging in Kennemerland anderzijds. Het heeft voor de betrokken gemeenten voordeelen, maar het bergt voor haar en voor deze geheele streek ook gevaren in zich. Bovengenoemde aan trekkelijkheid toch schuilt in hoofdzaak in dé schoonheid van Haarlem's omstreken, met hun afwisseling van duin en bosch, weide en water. En naarmate de bebouwing zich uitbreidt, ver mindert dit landelijk schoon en verliest Kenne merland een groot deel van zijn bekoring. Teneinde daarvan ook voor het nageslacht zoo veel als mogelijk is ongerept te bewaren en deze landstreekhaar terecht alom geprezen karakter te doen behouden, doe ik een beroep op de me dewerking van Uw College. Tot nu toe hebben verschillende gemeentebe sturen de een meer, de ander minder reeds po gingen in deze richting gedaan; doch deze stonden niet in onderling verband, waartoe dan ook vroe^ ger minder aanleiding bestond. Het denkbeeld van gezamenlijk overleg is intusschen niet geheel nieuw; ik wijs op de samenwerking in 't Gooi en op de besprekingen welke onder leiding van den toenmaligen Burgemeester van Haarlem, Jhr, Mr. J. W. G. Boreel van Hogelanden een aantal jaren geleden werden gehouden om hetzelfde voor de ze streek te bereiken. Tot uitvoering is dit hier, althans op het gebied van uitbreidingsplannen en behoud van natuurschoon, niet gekomen. En toch is voor Kennemerland zeker in niet mindere te dan voor hét Gooi, een dusdanig doelbewust overleg dringend noodzakelijk. Op datgene wat reeds verloren ging, behoef ik Uw College, welks leden Kennemerland meeren- deels reeds lange jaren kennen, wel niet te wij zen Toenemende bebouwing verandert vanzelf sprekend het karakter van een streek en men kan dus onmogelijk verlangen dat dit in een voor uitgaande streek geheel onaangetast blijft. Een andere vraag is echter hoe de uitbreiding der be bouwing plaats heeft, of daarbij dit karakter zoo veel mogelijk behouden wordt, de bebouwing er zich dus bij aanpast en voor het ongerept bewaren van de mooiste plekken tijdig de nopdige maatre gelen worden genomen. Al maakt de grondspeculatie het riemen van dergelijke maatregelen niet gemakkelijk, Uw Coj lege heeft te dezenaanzien toch een groote macht. Het wordt bij een streven in de hier aan gegeven richting bovendien gesteund door de thans wel gemeengoed geworden ppvatting dat de gemeenschap voor zulk een doel offers mag en moet brengen; terwijl ook de bemoeiingen van het Provinciaal bestuur ten aanzien van deze materie bewijzen dat de gemeentebesturen van BESTEL UW DRUKWERK BIJ DE N.V. DRUKKERIJ SINJEWEL IJMUIDEN - WILLEMSPLEIN sti/epen geseind worden. Het resultaat wordt door het station Scheve- ningen-haven geseind in 600 M, door na Q T E, en het naamsein van het peilstation, een groep van drie cijfers te seinen (000 Noord, 270 West) aangevende de rechtwijzende peiling uit het station. Voorloopig zijn de peilingen van het station IJmuiden benoorden 300 gr, als onbetrouwbaar te beschouwen. Voorloopig wordt voor de peilingen niets be rekend. Schepen, die peilingen ontvangen hebben, wor den verzocht het resultaat te melden aan den Chef van den Radiodienst der Marine te Amster dam, met opgave van (1) naam van het schip, (2) datum en tijd der peilingen, (3) weersgesteld heid, (4) D.T. peiling(en), (5) plaats schip nfet bepaald door D.T. peiling, (6) nauwkeurigheid plaats schip, Verantwoordelijkheid voor de juistheid der peilingen wordt niet aanvaard. IJmuiden. Vertrokken 24 Maart: Engeli'ia II, m.sch,, Amsterdam, ledig. Velsen. Aangekomen 25 Maart: The Princess, st., Fécamp, Papierfabriek, om te laden. P.C.Y.M.)? Het - f dit sein beantwoorden met „K", voorafgegaan die zijde de meest mogelijke medewerking kunnen door 800. Hierop seint het schip gedurende verwachten. één minuut C.T. P.C.H. de eigen naamsein (aan- Welke maatregelen genomen zouden moeten houdend). Er moet langzaam en met aangehouden worden, op welke onderwerpen zieh een geprgar - niseerd streven van de gemeentebesturen yan Kennemerland zoude moeten richten, daarop mag ik hier niet ingaan. Ik wil slechts een voorbeeld ter illustratie noemen en kies daartoe het Spaar- ne en aangrenzende wateren met hunne oevers. Noorderbuiten Spaarne, Mooie Nel, Liede en Zui derbuiten Spaarne dragen in groote mate bij tot het bekoorlijke karakter van Haarlem's omge ving, In de toelcoms zullen de oevers van het Noorderbuitenspaarne waarschijnlijk meer meer voor fabrieken, werkplaatsen en werven bruikt worden. Wellicht zal het 't dichtst bij Spaarndam gelegen deel van de Mooie Nel ook niet ongerept kunnen 'blijven, doch des te wen- schelijker is het dan om Buiten- en Binnenliede te sparen en tijdig de noodige maatregelen \e ne men, opdat in de onmiddellijke omgpving van Haarlem een zoo mooi gedeelte met water en weiden, schaarsche en bij die omgeving passende bebouwing van boerenwoningen en kan 't zijn hier en daar een windmolen, ongerept behp.Ur den blijft. Hetzelfde moet met de oevers van het Zuider buiten Spaarne nagestreefd worden. Nog is het tijd om het prachtige, ruime uitzicht vanaf den ringdijk van den Haarïemmermeerpolder over het Spaarne naar Haarlem te behouden en er het volle profijt van te trekken bij den uitleg der bebouwingen. Aan de linkerzijde de overblijfselen van het Slot Heemstede met weiland en eenig houtgewas, dan de breede rietzoom langs den oever met het geboomte daarachter, in de verte de Groote Kerk van Haarlem als afsluiting; rechts de merkwaardige houtzaagmolen „de Een hoorn", en langs de zachtbuigende oevers het jaagpad met zijn eigenaardige hooge brugjes en de boerderijen daarachter. Het bestuur van den Haarlemmermeerpolder heeft door zijn besluit om over een lengte van 5 K.M., (van Bennebroek tot 1 K.M, ten Noorden van de Cruquius) geen grond op den ringdijk meer ter bebouwing uit te geven, het zijne geU Indien volgens een breed opgezet, gezang besluit def oevergemeenten eene in elk fa opene bebouwing slechts daar wordt toegelJ waar het landschapsbeeld er niet door gescÜ wordt, geboomte en rietkraag, houtzaamolen jaagpad met brugjes gespaard blijven en dat naast open plekken bestaan blijven zoodat L uitzicht niet als 't ware vernauwd worde, wj, neer het bouwen van fabrieken e.d. ten eem male verboden wordt en overigens ook hoogte afmetingen der binnen een zekeren afstand van, oevers te plaatsen gebouwên beperkt wordèl dan zal het Zuiderbuiten Spaarne een van aantrekkelijkste stukken natuurschoon blijven het nageslacht de besturen der oevergeiuecntü dankbaar zijn voor wat zijn wisten te behouden Ik koos deze wateren om mijne bedoeling verduidelijken; Kennemerland biedt gelukkig n tal van'mogelijkheden, waardoor bij tijdig «i gj, organi'seerd ingrijpen deze streken ondailj toenemende bebouwing een lustoord kunta blijven, zooals er weinig in Nederland zijn. Spoedig handelen is evenwel noodzakelijk; uitstel maakt de uitvoering moeilijker en de i fers die gebracht moeten worden, grootcr. In 4 overtuiging dat ook Uw College het groote hela! voor Uwe gemeente, zoowel als voor geheel Kei nemerland, van de hier ontwikkelde denkbeeld inziet, doe ik een ernstig beroep op U teneini door gezamenlijk overleg tot die maatregelen besluiten welke ter bereiking van het a-mgegt ven doel noodig zijn. Aldus het adres. Waar ons gemeentebestuur meermalen, het vt rig jaar nog op zoo éclatante wijze, door den aa: koop van Velserbeek, blijk gaf voor het behoi v-. h. natuurschoon te gevoelen en er ook wat over te hebben het te behouden, mag worden genomen dat in voorkomende gevallen hieraa ook zeker meer in onzen raad de noodjge dacht zal worden geschonken. Ned Ver. van Rentetrekkers(sters), Men schrijft qusi De Nederlandsche Vereeniging van Raé trekkers(sters) der Ongevallen Verzekering (\Üj| waarvan het secretariaat van het hoofdbestuun gevestigd te Rotterdam, Eleonorastraat 5li heeft op een te Amsterdam gehouden openbsi vergadering van rentrekkers en andere invalid! op 17 Maart j.l. besloten, tot oprichting yan es' volledige afdeeling dier vereeniging aldaar, zulk in verband met de verwikkelingen en verbrojih lingen die den laatsten tijd aldaar voorkwam in de Landelijke Organisatie van Rentetrekker Van laatstgenoemde Organisatie waren schillende leden en bestuursleden aanwezig, wie zich een 40-tal reeds direct bij de nieira afdeeling aansloten. Als voorloopig correspondentieadres gelier men te noteerën: A. Meekes, Oostenburgergracl 89, te Amsterdam, POLITIERAPPORT. Veiligheid en gezondheid. Moeders. Laat U omtrent de voeding en de verzorging van Uw zuigeling door een dokter voorlichten, Ook afe Uw kind gezond is. Zoo doende kunt gij eela} yporkomen, dat de kleine ziek wordt. GEZONDHEIDSRAAD YELSERQQRg, Op den Tweeden Kerstdag yan het Y«iij jaar werd ingebroken in de consumptietent van'' Voetbalvereeniging Stormveld, O.a. werden kogelfleschjes en flesschen met koek meegen men. De politie heeft thans de daders leun» vatten. Het zijn twee jongens van 9 jaar, G. en C. W, tegen wie proces-verbaal is Qf maakt, WIJKEROQ6, Een wielrijder werd dopr de politie hekfU'l omdat hij ziph liet voorttrekken door een auto - J. L, en H. P. alhier werden bekeurd W- gens dobbelen op den openbaren weg. De autobestuurder C. C. J, te AmslItiA® werd bekeurd wegens het rijden zonder auto licht. Automobilisten, denk er aan. Veiligheid en gezondheid- De uitlaatgassen zijn giftig. Laat daarom U] motor nooit draaien in een garage, waarvan 1 deuren gesloten zijn. Zorg voor krachtige V yerversching. GEZONDHEIDSRAD Willemsplein 11 en 16 Tel. 151 Levert alle Boek- en Handelsdrukwerken spoedig, net afgewerkt en tegen blll{jkst berekende prljsen :-i

IJmuider Courant | 1926 | | pagina 6