T@rsfond Veiling te iliiuiden V. 8. V. B.tlB.S. te Velsen. Jaarvergadering Hotel Augusta Veiling te Velseroord VERK00PIMG Aankomende Meisjes een net Dagmeisje Meubilaire Veiling. l^eïsjesgevraagd IJsco-Fabriek IJsland. Burgers-rijwielen VERHUISD Plsttsefc-Knodige een Pakhuis Burgerwoonhuis Burgerwoning Huis te koop TE KOOP: Spreekuur Gemeentelijke Geneeskundige. Dc gemeentelijke geneeskundige is verhinderd op Woensdag, 21 April a.s., zijn gewone spreek uur te houden. PLAATSELIJK NIEUWS. IJMUIDEN. Varia. Dinsdag 27 April zal de Tooneelvereeniging Varia met medewerking van de Kamermuziekver- eeniging „Kunstkring" voor hare leden een dona teurs een uitvoering geven in Thalia. Opgevoerd zal worden het blijspel in drie bedrijven „Hanen gevecht", door D. H. Scheffer. Deze twee vereeni- gingen zoo onafscheidelijk aan elkaar verbonden zullen zeker ook nu weder voor een aangenamen avond zorgen. Naaicursussen Haarleinsche Huishoudschool. Het bestuur van bovengenoemde cursussen be richt ons dat zij voornemens is een Tentoonstel ling van het werk te houden op Woensdag 21 April van 35 en 79 uur, in school B, Botha- straat alhier. Wij kunnen deze tentoonstelling zee.* aanbevelen. De toegang is voor ieder geheel vri>. Staking in 't zicht? Bij de Amsterdamsche Ballast Maatschappi werd sedert geruimen tijd door de afdeelingei Amsterdam en IJmuiden van den Centralen Bond van Haven_ en Transportarbeiders, waarin vrij wel al het varende personeel van genoemde maat schappij georganiseerd is, een actie gevoerd voor eenige verbeteringen in de positie van dat perso neel. Met name werd gevraagd een regeling bij ziekte, een vacantieregeling en een regeling van ontslag bij vorst. De tot heden gevoerde onderhandelingen heb ben echter geen resultaat opgeleverd en thans is, door de afdeelingen een ultimatum gesteld, dat heden afloopt. Als de directie dus, uiterlijk van daag, niet bereid is definitieve toezeggingen te doen, dan is Maandag de staking van het varende personeel der A. B, M. een feit. Deze actie omvat ongeveer 80 personen, waar van 36 man op het traject IJmuidenAmsterdam varen en te IJmuiden aangesloten zijn. Voor de distributie door de stad zorgen 40 a 45 personen, die in de afd. Amsterdam vereenigt zijn. Met het oog op het gereedmaken van het nieu we stadion te Amsterdam, kan niet op een lang durige staking gerekend worden. Oud-Hollandsch Marktplein. Gisteren werd het oud-HolIandsche markt plein, in het R.K. Vereenigingsgebouw, bij het Kennemerplein geopend. Het was voorwaar een goede gedachte van het bestuur om, hoewel het doel precies hetzelfde was, nu eens niet een ba_ zar, maar een markt te houden. Men heeft nu geen last van het drukke, rommelige gedoe wat een bazar kenmerkt; integendeel de opstelling der zaal is een juweeltje van smaak. Onder oud-Hol- landsche gevels, van burchten en woonhuizen vindt men de gewone attracties, als schieten, vis- schen, sjoelbak enz.( die zich ook nog daardoor onderscheiden, dat er werkelijk waardevolle prij zen te behalen zijn. De taverne met ophaalbrug biedt een gezellig zitje. Het feest werd geopend met een toespraak van den voorzitter der commissie, den heer g. A. Ver kade, die dank bracht aan enkele heeren die bij zonder veel hadden gedaan, de fteeren Warmer, Hooydonk, van Marken, Bakker, Meesters, van Geldorp en de Beer. Doch ook deze heeren zullen de meeste eer van hun werk hebben, als een druk bezoek komt en, inderdaad, we kunnen een der gelijk bezoek, aan onze lezers, gerust aanbevelen, De naderende zomer begint al weer de ge moederen der menschen, die van dat seizoen le ven, te beroeren. Donderdag zagen we tenminste de pachter van het strand, tusschen de pieren, druk bezig zijn badstoelen uit een pakhuis te ha len en ze naar hun zomerstandplaats vervoeren. nadat men zich gebrand of bezeerd heeft, moet men de beschadigde of verwonde plekken behandelen met Doos 30 ct. Waren we enkele jaren reeds gewoon, dat men het plekje om de muziektent op het Wil lemsplein telkens met graszoden öelegde, op wel ke wijze het dan enkele weken dienst deed als weide voor spelende honden, thans heeft men in dat gras ook nog een paar bloemperken aange legd, omgeven door kippengaas. De toestand aan den spoorweg, zooals die door de voorloopige verbetering zal worden, laat zich nu langzamerhand zien. Zoo blijkt, dat aan de halte IJmuidenOost is afgezien van een perron tusschen de rails, maar wordt aan de Zuidzijde een perron gemaakt zooals reeds aan de Noordzij de bestond. $'ij lezen in De Nederlander: Ds. H. J. Dijckmeester te Welsum hoopt Zon dag 30 Mei a.s. afscheid te nemen van de Ned. Herv. Gemeente te Welsum en Zondag den 6en Juni d.a.v. zijn intrede te doen te IJmuiden, na bevestigd te zijn door Prof. Dr. W, J. Aalders, van Groningen. Dit bericht moet minstens voorwaardelijk aange nomen worden, daar het officiëele beroep nog niet is uitgebracht en slechts d- toezegging aan genomen. Dinsdagavond vergaderd het kies-col- lege, waar volgens eer en regel het beroep zal worden uitgebracht. Alsdan zal er nog tijd genoeg zijn, om met inachtneming der vastgestelde ter mijnen, bovengenoemd voornemen uit te voeren. VELSEROORD. De nieuwe autosproeiwagen der gemeente- reiniging geraakte op den Velserduinerbuurtweg van het verharde gedeelte van den weg' en kon, nadat men eenige uren ijverig had gewerkt, weer den arbeid hervatten. VELSEN. Door den gemeente-secretaris zijn aange kocht 5 Engelsche platen, met voorstellingen over het graven van het Noordzeekanaal. Deze platen zijri bestemd om te worden geplaatst in de histo rische verzameling der gemeente Velsen. Tijdens de vacantie hebben eenige jongens zich „vermaakt" met het stukgooien van een groot aantal isoleer-potjes van telefoonpalen aan den Schulpweg. Dat zulke belhamels niet inzien, hoe afkeurenswaardig dit spel van vernieling is. De politie heeft een inwoner van Heemskerk naar het bureau gebracht, die in beschonken toe stand werd aangetroffen op een weiland, naast een sloot, 't Was zeer zeker een „landelijke rust plaats, maar voor zijn veiligheid achtte men een kori verblijf in het politiebureau toch beter N. HL Ct. Zooals wij vermeld hebben, is de nieuwe groote loskraan thans op het tvrreln der Hoog ovens gearriveerd, waardoor het mogelijk werd dezer dagen weder de tweede Hoogoven in het gebruik te stellen, Wat waren we trotsch toen voor een paar we ken geleden onze nieuwe gemeentelijke auto sproeiwagen zijn eerste tocht over Wijkeroog deed Nu zouden we wel gauw van de stofplaag zijn verlost Dit is echter wel op ee^'ge teleurstelling uitgeloopen en bij velen vatte al het vermoeden post dat ook in dit opzicht Wijkeroog weer het stiefkind der gemeente was, want behalve op den Wijkers tra atweg, kwam de sproeiwagen nergens, terwijl toch ook de andere straten en wegen te Wijkeroog, minstens evenveel behoeFte aan een bad hebben. Het blijkt nu evenwel dat deze pessimisten on gelijk hebben, niet omdat er op de andere stra ten niet wordt gesproeid, maar.omdat het in de andere deelen der gemeente precies hetzelfde is. De directeur van den reinigingsdienst, dien wij ter dezer zake om inlichtingen verzochten, deelde ons mede, dat hoewel er reeds eiken morgen om 5 uur wordt begonnen en als er met teeroplossing wordt gesproeid, reeds des nachts om 3 uur, het niet mogelijk is, met de eene wagen, meer dan de hoofdwegen en dan nog maar 2 maal per dag te bespioeieu. Met de teerbesproeiïng, rekent de directeur de ze week de geheele gemeente eenmaal te kunnen rondkomen, waarbij Vrijdag of Zaterdag de Wij- kerslraatweg aan de beurt komt. Hoe dit nu ook is, het is meer dan noodig, dat de gemeenteraad het niet bij deze eene sproei wagen laat en spoedig overgaat tot aanschaffen van een tweede. Het kost wel veel geld, maar het gaat toch niet op, dat, nu er eenmaal zooiets is, het grootste deel der gemeentenaren, die toch ook mee mogen betalen, er niets aan hebben. Kenn, Wijziging stroomvoorziening Velsen. Door de directie van het Provinciaal Electrici- teitsbedrijf van Noord-Holland, is aan de stroom- opnemers 'in onze gemeente het volgende schrij ven gezonden: Binnen korten tijd zal een begin gemaakt wor den met de werkzaamheden om het bovengrond- sche electrische L. S.-net in een ondergrondsch kabelnet te veranderen. Tegelijkertijd zal ook het Voltage gewijzigd worden in 220 Volt tusschen een stroomdraad en aarde en 380 Volt tusschen de phasen onderling. Door deze verandering zal een einde gemaakt worden aan de vele. klachten, dat de verschillen de apparaten voor een Voltage van 150 Volt zeer moeilijk te verkrijgen zijn. Een en ander brengt mede, dat de aansluitingen der woningen eveneens veranderd moeten worden; de invoering der draden boven in de gevels ver valt en in de plaats daarvan wordt de stroom door middel van grondkabel in huis gebracht, daardoor zal de plaats der meters gewijzigd wor den. Deze K.W.U.-meters zullen alle in het be nedengedeelte der woningen geplaatst worden, waardoor ook het hinderlijk dt-orloopen van de woning tijdens het opnemen van de meters ver valt. Hoogstwaarschijnlijk zullen daarvoor in ver schillende woningen eenige installatiebuizen ge legd of veranderd moeten worden, welke veran dering voor rekening van het bedrijf uitgevoerd wordt. Waar deze ombouw, die slechts ten koste van groote offers van de zijde van het P.E.N. tot stand kan komen, zoozeer in het belang en het voordeel is van de gemeente Velsen, verzoeken wij Uwe medewerking bij de werkzaamheden voor de wij ziging der aansluitingen. Indien zich gevallen voordoen welke tot klach ten aanleiding geven, verzoeken wij U deze di rect aan het hoofdkantoor van het P.E.N. te Bloemendaal te melden, alwaar de klachten gron dig onderzocht en zoo mogelijk opgelost zullen worden. Donderdagavond heeft ten gemeentehuize op initiatief van den gemeente-geneeskundige dr. Liraborgh Meyer, een bespreking plaats gehad in verband met het opnemen der Drentsche kinde ren. Als gevolg van deze besprekingen heeft zich een commissie gevormd, bestaande uit mevrouw List en mevrouw de Waal, IJmuiden en de heeren P, C. de Weerdt, arts te Velsen en dr. Limborgh Meyer. Vermoedelijk zal de commissie nog met één of twee leden worden uitgebreid. Het is volgens Hl. Dbl. de bedoeling half Mei de eerste kinderen, een 16-tal naar hier te laten komen. Na een verblijf van twee maanden wor den deze door anderen vervangen. De kinderen worden door den heer Limborgh Meyer uitge zocht, voor welk doel genoemde heer de volgen de week naar Drente vertrekt. Het uitzoeken der kinderen geschiedt in overleg met de huisartsen ier plaatse. De kinderen zullen, als de ouders dit wenschen in de gelegenheid worden gesteld, hun ne godsdienstplichten hier te vervullen. en influenza kan men het beste bestrijden door gebruik der Sansplrln-Tablelten (Mijnhard!) Glazen buisje 75 ct. Bij Apoth. en Drogisten. Beverwijk krijgt gas van de Hoogovens. In zijn Donderdagavond gehouden vergadering heeft de gemeenteraad met 10 tegen 2 stemmen (die der Soc.-dem.) besloten, met de Kon. Ned, Hoogovens en Staalfabrieken een overeenkomst aan te gaan voor de levering van gas. De burgemeester wenschle Beverwijk en den raad geluk met het genomen besluit. Burgerlijke Stand Velsen. Geboorten: C. Bosvan Schagen, d.; M. Bloklandden Hartog, d.; E. GoosKalkman, d.; A. VisserPost, z.; G. C. LipsWenink, d.; S. WeijCohrs, d.; H. van HooffZwart, d.; J. Ma- lesteinSchermer, z. Ondertrouwd: J. Th. N. Versluis en J. C. Bonarius; J. Wigchert en E. Veldhuis; Th, Reits- ma en D. M. Groen; J. D. Rensen en T, Schipper; J. Gonlcel en M. H. Duvekot. Gehuwden: J. D, Heykoop en M, van Croo- nenborg; J, v, d. Wint en M. J. Zorgdrager; J, Beentjes en E. M. van Amersfoord; G. J, Huybers en M. G. Nijman; A. A. van der Meij en A. C. Scholts; G. J. Eeltink en P. A. R. Greaves. SANTPOORT. De afdeeling Santpoort van „Volksonderwijs" hield Donderdag j.l, in de bewaarschool haar jaarvergadering onder leiding van den heer H. Groenewout. Na diens openingswoord, waarin hij zijn teleur stelling uitsprak over de slectite opkomst, was het woord aan den secretaris, die in zijn jaar verslag o.m. memoreerde de pogingen tot oprich ting eener Chr. school, de vergadering inzake be roepskeuze met den heer Van Mever als spreker en den achteruitgang van het ledental, n.l. van 164 leden tot 144 leden. Het jaarverslag van de penningmeesteresse wees over het afgeloopen jaar een batig saldo aan van ongeveer f 24, zoodat dit met het saldo van het vorige jaar bedraagt f 124.93. Bij de bestuursverkiezing werden de aftredende leden Beun, Slinger en Mej, Brakenburg herkozen en in de vacature Mevr, Bangma benoemd Mevr. Landeweert. Voor de jaarl, collecte werd een commissie samengesteld bestaande uit de heeren Lonbar Petri, Slinger en Van Niftrik, terwijl de propaganda-commissie zal bestaan uit de heeren Groenewout, Slinger en Langereis. In principe werd besloten te komen tot de op richting van een Franschen cursus. Het Zomerschoolfeest zal dit jaar weer gehou den worden. Na een niet geheel onbelangrijke rondvraag sloot de voorzitter de vergadering. VOETBAL. M. V. V.—STORMVOGELS. Overzicht. Zondagmiddag 3 uur speelt Stormvogels in Maastricht haar tweeden wedstrijd om het kam pioenschap van Nederland, Dat dit geen gemak kelijke wedstrijd zal zijn, bewijst de uitslag van den wedstrijd M. V. V.Be Quick en de wijze, waarop de Maastrichtenaren het kampioenschap hunner afdeeling hebben behaald. Intusschen kan het geen kwaad, dat de M. V. V.- ers zoo'n sprekende overwinning op Be Quick hebben behaald, immers de Stormvogels zullen er nu op voorbereid zijn een zware tegenpartij te ontmoeten. En ook bij het voetbalspel is het waar, dat een gewaarschuwd man voor twee geldt. De Zuidelijke kampioenen bezitten in Van Haa- ren een betrouwbaar doelwachter, die zich in 17 wedstrijden slechts 22 maal gepasseerd zag. Veel steun ondervindt hij steeds van zijn rechtsback Seegers, die als een der beste backs van het zui den wordt genoemd. Maar ook de linksback Kruintjes is een speler, waarmee rekening dien( te worden gehouden. Zal de Stormvogels-linker wing het tegen Seegers alleen al reeds niet ge" makkelijk hebben, nu deze een halfback als Syeg voor zich heeft, wordt de taak van Boekelaar. Houtkamp nog zwaarder. In de Maastrichtsche voorhoede is het binnen, trio PaffenFelixSoons van zeer goede kwali. teit. 't Is voor Stormvogels dan ook te hopen, dal Snoeks op dreef zal zijn. Van het Stormvogels-elftal is «Je voorhoede ge. wijzigd, wat wij, eerlijk gezegd wel verwacht had. den. Broek kan er, na in het begin verwachtin. gen te hebben opgewekt, maar niet inkomen, ter wijl Blinkhoff, hoe hard hij ook ploeterde, toch niet „de" midvoor bleek. Op deze lastige plaatj wil de elftal-commissie thans Visser probeeren die in België gunstig debuteerde. Hij heeft op spelverdeelen wel kijk en beschikt over een ferm schot. Alleen zijn tempo zal hij iets dienen op |e voeren. Blinkhoff staat thans rechtsbuiten. Ongetwij. feld beteekent dit voor hem eeu geduchte veran. dering, maar een voordeel is, dat hij meer vrijheid van handelen zal hebben. Alleen is natuurlijk df kans groot, dat zijn voorzetten nog te veel sch,i ten zullen zijn. Als geheel echter lijkt ons de vo«. hoede in kracht vooruit te zijn gegaan, Waar d| verdediging geen verandering heeft ondergaan, ziet het elftal er als volgt uit: Thyssen Haak Koster Struys Snoeks Bakker Blinkhoff, Oldenburg, Visser, Houtkamp, Boeke. laar, RETURN-WEDSTRIJD. STORMVOGELS—UNION. De return-wedstrijd Stormvogels tegen de Dus. seldorfer Voetbalvereeniging Union zal plaats vinden in de helft van Juni a.s, op een Zaterdag, middag, ter gelegenheid van de huldiging van Stormvogels. Nadere bijzonderheden zullen vol. gen. OFFICIEELE MEDEDEELINGEN. Uitslagen van Zondag j.l. lste Afd. 1ste Ronde. T, O, G, IStormvogels 2 2—4; 2e Afd. lste Ronde, Amstel II—T.A.V.E.N.U. I 0-3 Vastgesteld voor a.s. Zondag: 3de Aid. 12—1 uur: D. S. K. I—V. S. V. III 1—2 uur: D. S. K. IIE. H. S. II Hierna, door het niet opkomen van „Amstel" a.s. Zondag: STORMVOGELS II—V. S. V. I van 2.154 uur, om den lsten of 2den prijs. Deze beide prijzen zijn vanaf Vrijdagavond tol Zondagmorgen geëtaleerd bij Jac, Tellier, IJmui den. 2de Afd. 2de Ronde. Van 4 tot 5 uur: Stormveld tegen Tavenu. LAATSTE BERICHTEN. IJMUIDEN. AANBESTEDING. Gisteravond werd door d. hr. k. Boon, bouwk, namens den heer P. Rozenkrans aanbesteed, het verbouwen v. 'n woonhuis tot woonwinkelhuis in de Prins Hendrikstraat te IJmuiden. Ingeschreven werd door: Firma Cupido en Dalmeijer f 3425, P. Verschoor f 3400.H. v. d. Plas Dz, f 3085,—; Zijp en Hamburg f 2991.Firma P. Heere en Zo nen f 2985.—. Geboren: CLACINA CORNELIA, dochter van W. W. Hooghiemstra en M. A. Hooghiemstra-Janssen. IJmuiden, 12 April 1926. Geboren WILLY MARGARETHA dochter van M. A. Loendersloot-Eijleveld en W. loendersloot. Velseroord, 16 April 1926. Zeeweg 31 c. Aanmelding v. nieuwe leerlingen vóór 28 April, schriftelijk, onder vermelding vana) naam, voorna men, geboorteplaats en datum van de(n) candidaat, b) naam, beroep en nauwkeurig adres van vader (moeder of voogd), c) klasse, waar voor toelating verlangd wordt, d) school, waar het laatst onderwijs genoten is. De directeur Dr. N. BAKKER. der Naaml. Vennootschap „l/sfabriek Kcnnemerland te VELSEROORD, te houden op Maandag 26 April, nam. te 7'/, uur in Hotel de Prins te Velsen. Punten van behandeling volgens agenda. De Raad v. Beheer. vraagt voor direct TWEE FLINKE MEiSJES en een zindelijke Werkster. (wegens sterfgeval) in „Het Friesche Koffiehuis", op Donderdag 6 Met 1926, nam. 2 uur precies, ten overstaan v. d. te Velsen gev. notaris O. D. BOERLAGE, van HET WINKELHUIS met schuur, erf en grond te Velseroord, Kalver- straat 53, groot ongev. 2 A 80 c. A. Behoorende tot de nal. van Mej. Tack, geb. Louwerse. Nadere inlichtingen ten kant. van notaris Boerlage, voornoemd. (wegens sterfgeval) in Hotel „Nommer Een", op Vrjjdag 7 Met 1926, nam. 2 uur precies, ten ov. v. d. te Velsen gev. Notaris O. D. BOERLAGE, van I. EEN WOONHUIS met werk plaats en erf te IJmuiden, Huijgens straat 40, groot 1 A. 41 c.A. Behoorende tot de nal. van Mej Tack, geb. Louwerse. II. EEN HUIS en erf te IJmuiden, Bloemstraat 122, groot 74 c.A. Behoorende aan de erven C. W. Zeeuw. Nadere inlichtingen ten kant. van notaris Boerlage voornoemd. Mevrouw DE VRIES ROBLES, Kanaalstraat 77, vraagt t Mei of later een flink Keuken werkmeisje, van gg.v.z. Meerdere hulp aan wezig. Aanmelden 's av. 7—8 uur. OPENBARE te IJMUIDEN, krachtens bevel Rechtbank, op Vrijdag 7 Mel 1976, 's middags 2 uur (precies), in Hotel „Nummer Een", ien overstaan van Notaris W. A. DóllemBn, van Den Stoomtrawler „Cobi" I/.M 41, groot bruto 143.01 ton, met ras- chineriën en inventarisgoederen. 2. Het Zeilloggersehip Waterloo" lj.SA, 207, groot bruto 104.93 ton, met staand en loopend want en verderen in ventaris. De schepen liggen in de Vis- schershaven en zijn Ie bezichtigen op 28 en 29 April a s. van 2—4 uur. Nadere inlichiingen verstrekt voorn, notaris waar notities verkrijgbaar zijn. Flink Dagmeisje gevraagd. Adres: Mejuff. HAGT, Rijksstraat weg, Velsen. gevraagd. Spoorgeld vrij. Bij JAN KLAUWERS ZOON, „Hoek en Vaart", Santpoort. GEVRAAGD in burgergezin. Zich aan te melden Leihstraat 21, Wijkeroog. Op verzoek van Mej. A. Sandstra zal een gedeeltelijke inboedel wor den verkocht in de „Nieuwe Willem Barendsz" te IJmuiden, op VrJjdag 23 April s.s., des nam. om 2 uur. w.o Salon-Ameublementen, Suf feiten, Eiken Linnenkast, Salon- en Schuiftafels, Theekasten, Spiegels, Schilderijen, Divan, Cylinder Bu reau op onderkasten, Groot for maat Brandkast, Bad met Gijzer, 2 Groote vaste Kleeden, Ledikanten met toebehooren, Eierstolpen, Lam- pekappen, Vloerzeil, Kapstokken. Glas en aardewerk en wat verder ten verkoop wordt aangeboden. Nette Goederen kunnen 21 en 22 April ingebracht worden aan de zaal. Kijkdag Donderdagavond van 7 tot 10 uur en voor de veiling. DeurwaarderHOLLENBERG. voor de wasscherij Koningstraat 24-26 BEVERWIJK. Aanmelden Maandag. Ter overname aangeboden de complete Inventaris der AdresC. Moot, Wilhelminastr. 33. Over te nemen 2 nieuwe lste KLAS LUXE uit de alom bekende fabriek H. Burgers van Groningen en Velp. Spotprijs Heeren- f60, Damesrijwiel f 62.50 met nog volle garantie. Franco, vrij zicht. Br. fr. No. 764, Boekhandel P. F. C. Roclse. van Rijksstraatweg 149 naar Kanaal straat 204. J. BALKEMA Kraamverzorgster. spreekuren Maandag en Donderdag van 2—10 uur. Klein Heiligland 23, Haarlem, overige dagen, Hageveld straat 1, Santpoort. Ie huur BOVENWONING, Kanaalstraat, voorz. van gas, electra, waterleiding. Te bevr. Rietdijk, Spaanschevaart- straat 10, Schoten. Ie huur te Santpoort een mooie Middenstandswoning, 6 kamers, keuken, hal, voor- en achter tuin met schuur. Huurprijs f 47.50. Te bevragen bij den Heer Jb. Bakker, Terrasweg 5, Santpoort. TE HUUR in de Conradstraat No. 3, ingericht als Autogarage, van alle gemakken voorzien. Te bevragen bij J. van der Pias, Zeestraat 34 IJmuiden. TE HUUR of te koop sol. geb. voorz. van alle gem. op mooie stand. Br. No. 2762, bureau van dit blad. Te koop wegens sterfgeval een Baby- Uitzet met toebehooren. Brieven onder No. 2761, bureau van dit blad. Schrijfmachin e, merk Hammond, zoo goed al! nieuw TE KOOP voor f 55,—. Adres Rijksstraatweg 21, Vel seroord. TE KOOP een goed onderhouden aan de Verlengde Bloemstraal, direct te aanvaarden. Adres bureau van dit blad. 46 zeer geschikt voor winkelhuis, nieuwe gedeelte, prijs f 4500. Br. No. 2760, bureau van dit blad. 46 GELDBELEGGING. Te koop, centrum Oud-IJmuidtn een Wo»n- en Winkelhuis met afzonderlijke Bovenwoning, soliede huurders. Huur f 650.— per jaar. Prijs f 6500.Brieven onder ietter O, bureau van dit blad. 46 ORGELS vanaf f 150.—, PIANO'S vanaf f 100.—, ORAMOPHOONS en PLATEN. Alles op termijnbe taling. ZONDER STORTINO. Alleen bij A. Trap, Corn. Drab- belstraat 46. Door in da IJMUIDER COURANT te advertecren la succea verzekerd.

IJmuider Courant | 1926 | | pagina 6