STOFZUIGER GHIJS Co. Weduwnaar Electro Lux J. FRISS, Zit-slaapkamer VISCH Huis te koop een Pakhuis aaf ook nu zonder succes. Echter, hij zou zijn fut goed maken. Nadat een goed door Blinkhoff denomen corner door Boekelaar zeer hard juist ver de lat is geschoten, volgt een tweede cor- 0 Weer zet Blinkhoff zuiver voor 't doel, n 'rop Visser's hoofd zijn plicht doet. (11). jrven schijnt M, V. V. overbluft. Wel komt Fe- n0g een keer alleen voor Thyssen te staan, 1 ar dan wordt de thuisclub teruggedrongen. Haar uitvallen zijn door hun snelheid echter zeer «vaarlijk, zoo zelfs, dat Voorjans kans ziet lussen, die nog steeds veel last van zijn bles- fe ondervond, te passeeren (2—1). 8 V. V. heeft thans de smaak weer te pakki uet binnentrio, goed gesteund door den spil Ber- ,en is een voortdurend gevaar. Stormvogels boft, J\s Felix en Paffen hard tegen de paal schieten. QnV0rwacht onderneemt Oldenburg een solo-ren. cvCoals tegen Eschedé passeert hij de geheele verJ{diging, doch ziet zijn schot door Van Haa- a gestopt. jjoordat Stormvogels haar opstelling wijzigt Oldenburg rechtsbuiten, Koster midvoor, Visser jjjk, Struys mid- en Snoeks rechtshalf en M. y V. gaat verdedigen zijn de blauw-witten ster- uf. Oldenburg is op den wing uiterst handig. Hoe j,arj er thans echter gewerkt wordt, de gelijk maker blijft uit, zoodat Stormvogels thans in 2 wedstrijden drie punten verspeeld heeft. Y. 8. Y. OFFICIEELE MEDEDEELINGEN. Uitslagen der gehouden Seriewedstrijden vin Zondag 18 April j.l. 3de Afd. 1ste ronde. U _1 uur. D.S.K.—E.H.S. 2, 1,15-2.15 D.S.K.—V.S.V. 3, lste Afd. Finale. 2304 uur. Stormvogels 2—V.S.V. I, 1—3 2de Afd. 2de ronde. 1-5 u. Stormveld 1T.A.V.E.N.U. 1, 6-2 1-0 1—2 PLAATSELIJK NIEUWS. IJMUIDEN. Kunstavond voor de Vereenlglng van Employé's bij de K. N. H. „De Gletellng". Vrijdagavond l.l. hield de heer A. Alt uil Bolsward in het Casino der Hoogovens voor bovengenoemde vereeniging eene causerie met muzikale toelichting en licht beelden over Ooethe's „Fausl", Opera van Oounod. De heer Alt, die op bijzondere wijze zijn publiek wist te boeien, gaf eerst eene voorstelling van de personen Ooethe en Oounod. Hierna behandelde hij het werk vin Ooethe, in vergelijking tot da opera vin Oounod. Speciaal liet hij hierin uit komen, hoe twee geheel in opvatting ver- ichillende menschen, aan deze opera gewerkt hebben. Vervolgens behandelde de heer Alt de geheele opere, zoowel op muzikale als op dichterlijke gronden. Het geheel werd verduidelijkt door vele mooie lantaarnplaatjes en passages op piano en orgel. Een hartelijk applaus was de dank van de aanwezigen, toen de heer Alt zijn causerie eindigde. Dit herhaalde zich toen de voor zitler der vereeniging, de heer v. d. Linde den spreker namens allen bedankte. Bij dit applaus was tevens Inbegrepen een dank van de toehoorders voor de firma de Haan, Juliampark te Schoten, die voor dezen avond een prachtig klinkende con certpiano aan de vereeniging Ier beschikking hid gesteld. Qisteren werd officieel tot predikant bij de Ned. Herv. Gemeente alhier beroepen Ds. H. J. Dijckmeester te Welssum (Ov die de toezegging van beroep reeds aannam. Aanbesteding. Aan de firma L de Beurs en Zn. alhier, is bij de gisteren te Helder gehouden aan. besteding de levering opgedragen van 124 000 pond vleesch, ten behoeve van Hr. Ms Kon, Marine, Instituut, Hospitaal en Kust-Artillerie aldaar. 1 Mei-viering. Terwijl de S.D.A.P. als gewoonlijk op! den 1 Mei-dag des morgens een bijeen komst heeft in Velserbeek, des mid dags een kinderfeest in Thalia en des avonds een optocht van Velseroord naar Thalia, waar de feestelijke 1 Mei vergadering, de heer Posthumus van Haarlem als spreker optreedt, terwijl verder de A. J. C., de muziekver. Voor waarts, de Volksstem en de Mandoline club het feestelijk karakter resp. van optocht en vergadering zullen verhoo- gen, heeft er zich dit jaar ook een 1 Mei-Comité gevormd uit het syndica listisch P.A.S. IJmuiden-Beverwijk en de afdeelingen Beverwijk en Velsen van G. G. B., dat zich voorstelt des avonds een vergadering te houden in Tivoli, met name de heer Schweitzer te Wijk aan Zee en Duin, secretaris van genoemd comité ons meedeelt, als spre kers de heeben A. Methöfer te Blaricum en Smeenk van Amsterdam. VELSEN. Einder-Speeltuin. Het bestuur der Kinderspeeltuinver- eeniging „Velsen" maakt hiermede be kend, dat de speeltuin, gelegen aehtpr Hotel „Velserbeek", wederom geopend is. Voorloopig zullen nog alle kinderen worden toegelaten, doch binnenkort hebben alléén toegang kinderen, wier ouders of verzorgers als lid of dona- Hoofdpljn bedaart spoedig door gebruik van een paar Mjjnhardt's Hoofdpijntabletten. Olazen buisje 60 cl. Bij Apoth en Drogisten. teur tot de vereeniging zijn toegetre den. De jaarlijksche contributie bedraagt: Voor leden minstens f 0.50, voor donateurs minstens f 2.50. Donderdag 22 April des «vonds 8 uur zal in het gebouw voor Chr. Belangen aan den Rijksstraatweg een openbare bijeenkomst plaats hebben, voor het houden van verdere besprekingen. Ieder is welkom. Men kan 'zich nu reeds schriftelijk als lid of donateur opgeven aan het adres van S. Baarda, Secretaris. Burgerlijke Stand Velsen. Oeboren: M. A. Loendersloot—Bijie- veld d., G. Voorting—Heesterbeek z., S, de JongeKurrst z., G. Visser—Kleijn d C. M. v. d. Molen—Springveld d„ O. King- Zegel z., A. Derkx—Kops d., J. A, Krijnen—v. d. Toorn z., N. Roos—v. d, Schinkel d., Ij. Huijer—Jansen z. Overleden: Zwaantje v. Reyendom, 75 jaar, weduwe van H. W. Visser. Anlje Pot, 61 jaar, echtgen. van H. Schilp. SANTPOORT. Zaterdagavond had het gemengde koor „Vox Humana" een soiree georgani seerd in „Zomerlust", waartoe alleen leden donateurs en kunstlievende leden, alsmede genoodigdtn toegang hadden. De avond die rijk aan afwisseling was, dank zij vooral den leider, den heer Erbrink, verliep tot aller genoegen. Het klokje van gehoor zaamheid 2 uur sloeg dan ook veel te gauw. Ongetwijfeld zal deze avond er toe bijgedragen hebben de vereenigings- band sterker aan te halen. De Evangelisatie Ie Santpoorl zal op 28 April a s. haar 40-jarig bestaan herdenken. Dit zal gechieden in een samenkomst, waarin de medeoprichter dezer evangelisatie, Ds. J. D. van Arkel, em. predikant te Hil versum, destijds predikant te Bloemendaal, zal spreken. UIT HET POLITIERAPPORT. WIJKEROOG. Zaterdagmiddag was door de po litie weer een auloval uitgezet. Dezen middag vlogen er zes autobestuurders in. De stucadoor J. van R. werd Za terdag bekeurd wegens overtreding der Arbeidswet. Een persoon werd bekeurd wegens venten, zonder daartoe vergunning te hebben. Twee personen werden opge bracht wegens operibare dronkenschap. Veiligheid en Volksgezondheid. Men kan van tuberculose genezen, maar het vergt tijd en geduld. Hoe eerder Gij Uw huisdok ter raadpleegt, hoe grooter kans op herstel gij hebt. Kleine wonden genezen vlugger en beter dan groote. Droge hoest, gebrek aan eetlust, spoedige s moeidheid, vermagering kunnen bedenkelijke verschijnselen zijn. Degelijk onderzoek door en voorlichting van een geneeskundige is dan noo- dig. Richt U in geen geval tot een kwakzalver. GEZONDHEIDSRAAD. Wielrijder. U behoort op den rijweg en, als het er is, op het rijwieplad. Het trottoir is voor den voetgan ger. Geef den voetganger die oversteken wil, daartoe gelegenheid. „Jakker" niet door met de gedachte, dat die voetganger zich maar redden moet. Bedenk, dat spelende kinderen niet op het ge vaar letten. Wat zij aan oplettendheid missen, moet Gij dubbel hebben, GEZONDHEIDSRAAD. WATERSTAND IJMUIDEN. April 1926 Dagen 22 23 24 25 V.M. H. water L. water v.m. n.m. v.m. n.m. 11.27 6 22 7.25 0 11 0 39 7 45 8.33 1.10 1.33 8.48 9 23 1.52 2.08 9 35 10 00 2 26 2 43 10.13 10.35 003 2.57 3.13 10.50 11 08 0 42 3.27 3 46 11.26 11.43 3 58 4.17 0.00 4.30 4.51, 0.14 0 35 VISSCHERIJ. De jaarlijksche algemeene verga dering van aandeelhouders der N. V Visscherij Maatschappij „Nederland" te Katwijk aan Zee, 'heeft de balans en de verlies- en winstrekening over het afgeloopen boekjaar goedgekeurd. De uitkomsten van het bedrijf lieten ech ter geen dividenduitkeering toe. Zondagmorgen kwam de stoomtrawler Lies- beth Betty IJM. 183, binnen, met afgebroken mast. Van dit ongeluk vernamen wij nog' het vol gende: De reis van de Liesbeth Betty was ten einde, men had een mooie lading visch In. Echter toen men de Hollandsche kust naderde was het eerst Zaterdag, terwijl pas Maandag de afslag gehaald kon worden. Zoo besloot men dan om nog een laatste trek te doen, om dan Zondag binnen te komen. Dat geschiedde en, omstreeks middernacht ging men „halen". Het bleek dat het net ontzettend veel weerstand bood, ook toen een strop, door de mast, om de box bevestigd was. Op een gegeven moment kon de mast, hoe wel vrijwel nog nieuw, de last niet torsen; hij knapte door en de top kwam naar beneden. Even overlegde de schipper. De weerstand in het net deed hem vermoeden dat er een mijn in zat, In de donkere nacht, terwijl de regen bij stroomen neerviel en het verblijf aan dek vrijwel onmoge lijk maakte, kwam het hem zeer ongewenscht voor om een dergelijke gevaarlijke machine aan dek te krijgen en die vast te sjoren. Dus besloot hij zich en zijn mannen daaraan niet te wagen. Weldra had men de noodige werktuigen bij de hand en kapte men de lijnen door, waarbij de zware last, met het net en de borden, enz., in de diepte verdween. Het verlies oordeelde de schip per niet zoo erg groot, daar het vischtuig reeds oud en versleten was. Weldra ging men huistoe stoomen en, tegen 12 uur in den raiddag, was de Liesbeth Betty in veilige haven. Maandagmiddag kwam, van een gebroken reis, hier binnen de stoomtrawler Urania K.W, 44, omdat de kwadrant van het roer gebroken was. Men had toen de vischlijnen op den roerko ning weten te bevestigen en stuurde zoo, door middel van den winch. De stoomtrawler Albatros IJM. 191, kwam hier Zondag binnen met verlies van netten en borden. De stoomtrawler Zeemeeuw IJM. 32, bracht Maandagmorgen een steur aan de markt van 85 K.G. Maandagmorgen waren hier binnen de stoomtrawlers Gerard IJM, 316 en Eveline IJ.M. 15, die beiden naar de Faroër waren geweest. De besommingen waren respectievelijk f 3450 en f 2400, wat vergeleken bij de Noordzeereizen, hoogstens prijshoudend kan worden genoemd. Zondagavond passeerden door de sluizen de Duitsche stoomtrawlers Laboremus H.H, 97 en Spiremus H.H. 101, uit Hamburg. De schepen gingen naar een werf te Amsterdam, waar ze verbouwd en onder Hollandsche vlag gebracht zullen worden. Gedurende de maand Maart van dit jaar zijn te IJmuiden aan den rijksvischafslag aangekomen 392 stoomtreilers met f 863.548 besomming tegen in Maart van het vorig jaars385 stoomtreilers met f 825.498 besomming en in het eerste kwartaal van dit jaar 1128 stoomtreilers met f 2.687.300 be somming tegen in gelijk tijdvak van het vorig jaar 810 stoomtreilers, die f 1.952.429 besomden. Ver der kwamen van de treilvisscherij binnen in Maart van dit jaar: 2 Motorloggers met f 1391 besomming tegen in Maart van het vorig jaar 11 dier vaartuigen met 5201 besomming en in het eerste kwartaal van dit jaar 4 motorloggers met f 2787 besomming, tegen het eerste kwartaal van het vorig jaar 20 motor loggers, die f 14.310 besomden; 151 zeilloggers met f 60.959 besomming tegen in Maart van het vorig jaar 167 dier vaartuigen, die f 65.643 besomden en in de eerste drie maanden van dit jaar 336 zeilloggers, die f 209.582 besom den tegen in gelijk tijdvak van het vorig jaar 385 zeilloggers met f 244.448 besomming; 210 motorkustvisschers met f 14.274 besomming tegen in Mrt van 't vorig j. 294 dier vaartuigen met f 10.481 besomming en in het eerste kwartaal van dit jaar 639 motorkustvisschers, die f 36.316 besomden tegen in het eerste kwartaal van het vorig jaar 605 dier vaartuigen met f 42.527 be somming; 22 zeilkustvisschers met f 263 besomming tegen in Maart van het vorig jaar 44 dier vaartuigen met f 393 besomming en in de eerste drie maanden van dit jaar 56 zeilkustvisschers, die f 748 besom den tegen in gelijk tijdvak van het vorig jaar 78 dier vaartuigen met f 1087 besomming; 16 open booten met f 135 besomming tegen in Maart van het vorig jaar 20 dier vaartuigen met f 99 besomming en in de eerste drie maanden van dit jaar 145 open booten, die f 1336 besomden tegen in gelijk tijdvak van het vorig jaar 181 dier vaartuigen met f 2169 besomming; Van vreemde nationaliteit kwamen van de trei visscherij in Maart van dit jaar hier binnen 45 Duitsche stoomtreilers met f 148.905 en 2 Deen- sche motortreilers met f 1608 besomming tegen in Maart van het vorig jaar 15 Duitsche stoomtrei lers met f 47.890 besomming en in het eerste kwartaal van dit jaar 80 Duitsche stoomtreilers met f 277.125 besomming, 5 Belgische stoomtrei Iers met f 16.540 en 2 Deensche motortreilers met f 1608 besomming tegen in het eerste kwartaal van het vorig jaar 49 Duitsche stoomtreilers, die f 189.684 besomden, 1 Deensche motortreiler met f 1874 en 1 Engelsche zeiltreiler met f 383 bi somming, Van de beugvisscherij kwamen hier in Maart v. d. jaar binnen 39 stoomb. met f 33.449 besom ming tegen in Maart van het vorig jaar 47 stoom- beugers met f 41,936 en 1 zeilbeuger (sloep) met 454 besomming en in het eerste kwartaal van dit jaar 101 stoombeugers met f 126.634 besomming en 1 zeilbeuger, die f 105 besomde tegen in gelijke tijdvak van het vorig jaar 113 stoombeugers met 1 209.049 en 9 zeilbeugers met f 5258 besomming. Van de haringvisscherij kwam in Maart van dit jaar binnen 1 Engelsche haringdrifter met f 1902 besomming tegen in Maart van het vorig jaar 4 dier schepen met f 19.765 besomming en in het eerste kwartaal van dit jaar 1 stoomlogger met f 1675 en 2 Engelsche stoomdrifters met f 5043 besomming tegen in het eerste kwartaal van het vorig jaar 4 Engelsche stoomdrifters, die f 19765 besomden. In Maart van dit jaar kwamen aan de markt 880 visschersvaartuigen tegen in Maart van het vorig jaar 988 vaartuigen en in het eerste kwar taal van dit jaar 2500 vaartuigen tegen in gelijk tijdvak van het vorig jaar 2257 vaartuigen. De in consignatie aangevoerde vischzendingen brachten in Maart van dit jaar op f 16.340 en ii Maart van het vorig jaar f 21.900 en de consigna tiezendigen van het eerste kwartaal van dit jaar brachten op f 69.842 tegen die in gelijk tijdvak van het vorig jaar f 96.656. De opbrengst van alle in Maart van dit jaar aangevoerde visch bedraagt f 1.142.779 tegen in Maart van het vorig jaar f 1.039.264 terwijl de totaalopbrengst van alle in het eerste kwartaal van dit jaar aangevoerde visch bedraagt f3.436.649 tegen in gelijk tijdvak van het vorig jaar f 2.779.644. K De haringhandel op het vasteland. Evenals vóór den oorlog heeft verleden jaar de Fishery Board voor Schotland weer een inspec teur uitgezonden om de positie der haringmarkten vast te stellen. De plaatsen die tusschen begin September tot half November bezocht werden, waren Hamburg, Stettin, Koningsbergen, Berlijn, Maagdenburg, Breslau, Libau, Riga, Reval, Hel- singfors, Viborg, Tetschen, Teplitz, Praag. Met nadruk werd in het rapport vermeld, dat de haringhandel op het vasteland in het geheel niet normaal was. De meeste handelaars hadden zware verliezen geleden op hun Yarmouthharing, en groote hoe veelheden er van waren nog onverkocht bij het begin van de Schotsche visscherij. Vooral werd geklaagd over de slechte kwaliteit der Schotsche zomer-haring, die den handel zeer bemoeilijkte. Opgemerkt werd dat de Schotsche haring op veel plaatsen boven de Hollandsche en Noorweeg- sche haring geprefereerd werd, doch de hooge prijzen hielden een groote afname tegen. Het goed- koope bevroren vleesch was een zware concur rent voor de haring. Veel klachten kwamen voor over lichte zouting, onvoldoende sorteering, slor dige pakking, slechte en lekkende tonnen. Hierop werd een beter toezicht gewenscht. SCHEEPVAART. IJmuiden. Aangekomen 14 April: Theano, st,, Amsterdam, stukgoed, Hoogovens, om te laden; Vertrokken 15 pril: Theano, st,, Belfast, via Rotterdam, met ijzerslakken. Het stoomschip Rufina vertrok 13 dezer van Melilla naar hier met een lading ijzererts. Het stoomschip Rijswijk vertrok 13 dezer van Bilbao naar hier met een lading ijzererts, pas seerde 15 dezer Quessant en wordt heden alhier verwacht. Velsen. Het Engelsche stoomschip Edenforce is 15 dezer te Londen uitgeklaard naar Velsen, Alhier is aangekomen de motorvrachtlogger De Hoop K.W. 41, met een lading van 1100 ledi ge vaten, uit Fécamp. In de week van 12 tot 19 April 1926 zijn te IJmuiden uit zee aangekomen 49 stoomschepen en 4 zeelichters en naar zee vertrokken 52 stoom schepen en 2 zeelichters. NIEUWE UITGAVEN. Geïllustreerd Gemeenlteblad, direc teur-uitgever IT. C. Pons te 'sGravenha- ge. Het Maart-nr. bevat: Nieuw-Hilver- sum; Amstelodamiana; De financiëele verhouding tusschen het Rijk en de ge meenten; Noord-Hollandsche Kastee- len en buitenplaatsen in de 18e eeuw; Gouda; Ridderkerk. Wij ontvingen weer eenige num mers van „De Klemveeteelt,' weekblad, gewij'd aan de fokkerij van en liefhebbe rij voor pluimvee, konijnen, duiven enz., uitgave NjV. De Vlijt te Arnhem. Handelsoverzicht N ederland-België, orgaan der Nederl. Kamer van Koop handel in België. Het Februari-nr. heeft den volgenden inhoud: Algemeen ge deelte; Oproep Algemeene Vergadering, Nieuwe leden. Berichten uit België: Goederen, die bij invoer in België vergezeld' moeten zijn van een certificaat van oorsprong. Vraag en aanbod. Nijverheid en Handel, Maandblad van de Kamer van Koophandel en Fa brieken voor Haarlem en omstreken. Het Maart-nr. bevat: Uit de Kamer; Verslag van de lezing van Jhr. C. J. A. Reigersman, hoofdingenieur-directeur van den Provincialen waterstaat van Noord-Holland over het wegenplan van de Provincie Noord-Holland, gehouden op 17 Februari 1926 voor de ingeschre venen in het Handelsregister en genoo- digden. Nederlands in- en uitvoer, Uit voerhandel; Verpakking voor de tro pen; jaarbeurzen en tentoonstellingen; Handels- en Nijverheidsvereenigingen in Nederland in 1926; Verhooging Fran- sche invoerrechten. Guide to the Harbour of Ymuiden. Wij ontvingen Halverhout en Zwart's Guide to the Harbour of Ymuiden and the North Sea-Canal for 1926. Deze Gids voor de Haven van IJmui den en het Noordzeekanaal is een lijvig boekdeel met een schat van wetens waardigheden. Het bevat alles omtrent de haven en het Kanaal, het loodswezen, de spoor bruggen te Velsen en Zaandam het geeft een lijst van de buitenlandsche consuls te Amsterdam, IJmui'den en Zaandam. Voorts over het Scheepvaart- Museum te Amsterdam, Lloyds Regis ter, Norske Veritas, Germanische Lloyd, de Hoogovens te IJmuiden. Een serie prachtige kaarten bevat het boek, n.l. van de haven van IJmuiden, van het Noordzeekanaal en de haven van Zaandam. Het boek is keurig uitgevoerd en waarlijk een goede gids voor allen, die op eenigerleiwijze met de scheepvaart te maken hebben. Den 2den Mei a.s, hopen i onze geliefde Ouders i Jacobus Cornells Kneppel 1 en Afra Hopman den dag te herdenken, waarop zij vóór 25 jaren in het huwe- lijk zijn gelreden. Dat Ood hen nog lang moge sparen is de wensch van hun liefhebbende kinderen Lies en Verlooide 1 Rie en Verloofde 1 Gree Jo Thea Velseroord, 12 April 1920. Kortena.ersstraat 23. Hiermede stelien wij u in ken nis, dat na een langdurig iijden, zacht en kalm is overleden, onze besle Dochter en Zusier Elisabeth Barbara v.d. Kolk in den ouderdom van ruim 24 j na tijdig gesterkt te zijn door de genademiddelen der H. Kerk Üe Familie B. V. D KOLK SR Velseroord, 19 April 1926. Velserduinerbuurtweg 89. De begrafenis zal plaats heb ben op het R K. Kerkhof te IJmuiden, Donderd. a.s. Ie 9 uur Bet. Me in je gevraagd. Adresbureau van dit blad. Wegens teleurstelling voo- direct OEVRAAOD een zindelijke Dienstbode, voor dag of dag en nacht, Root, Krugerstraat 90. Boekhouder OEVRAAOD, voor bijhouden van boeken. Br. onder no. 2763, bureeu van dit blad. zonder kinderen zoekt Weduwe, leeftijd 45—50 jaar. Brieven onder no. 2765, bureau van dit blad. TEHUUR Zeeweg 39 - Velseroord. aangeboden voor Heer of Dame, nette stand. Br. order no. 2764, bureau van dit blad. Ie huur BOVENWONING, Kanaalstraat, voorz. van gas, electra, waterleiding. Te bevr. Rietdijk, Spaanschevaart- straat 10, Schoten. Telefoon 47 Rijksvischha! Elke hoeveelheid dagelijks verkrijgbaar tegen marktprijs, oo Franco thuis. o—o GELDBELEGGING. Te koop, centrum Oud-IJmuiden een Woen en Winkelhuis, met afzonderlijke:? Bovenwoning, soliede huurders. Huur f650 per jaar. Prijs f 6500.Brieven onder letter O, bureau van dit blad 46 zeer geschikt voor winkelhuis, nieuwe gedeelte, prijs f 4500. Br. No. 2760, bureau van dit blad. 46 TE HUUR in de Conradslraat No. 3, ingericht als Autogarage, van alle gemakken voorzien. Te bevragen bij J. van der Plas, Zeestraat 34 IJmuiden. Ie koop een zwaar gevuld 1 persoons matras Kapok, zwaar spiraal matras, 1 paar nieuwe hooge laarzen van t 17.50 voor f 10.—. Adres bureau van dit biad. TE KOOP een goed onderhouden Woonhuis met SCHUUR en TUIN. Spoedig te aanvaarden. Te bevragen Kennemerlaan no. 19.

IJmuider Courant | 1926 | | pagina 3