6«en Pijn 1 10 uur: 3 uur PREDIKBEURTEN VOOR ZONDAG A.S. IJMUIDEN. NED. HERV. KERK. Ds. Dijckmeester. Dezelfde. (H. Doop). JEUGDKERK (Koning Willemshuis). 10 uur: de Heer Vermeulen. Zaterdagavond 8 uurBidstond. Doopsgez. Gem. Aid. Prot. Bond. 10.30 uur: Ds, W. Luikinga. GEREF. KERK. 10 uur: Ds. J, F Huisieijn van Middelstum. 5 uurDezelfde. CHR. GEREF. KERK. 10 uur: Ds. T. A. Bakker. 5 uurDezelfde. EVANGELISATIE HOOGEBERG. Zondagmorgen 10 uur: Samenkomst. Zondagmiddag 12 uur: Zondagsschool. Zondagavond 7.30 uur: Samenkomst. Spreker: 3. jenninga. Dinsdagav. 8 uur: Openlucht samenkomst. Woensdagavond 7.30 uur: Meisjeskrans, voor meisjes vanaf 12 jaar Donderdagavond 8 uur: Bijbelbespreking Allen Welkom. Toegang vrij VELSEROORD. NED. HERV. KERK. Ds. W. Kroese. GEREF. KERK. Ds. J. van Henten van Nieuw-Vennep. 5 u rDezelfde. VELSEN. NED. HERV. KERK. 10 uur: Ds. W. S. van Leeuwen. WIJKEROOG. GEREF. KERK. 10 uur: Ds. J. D. Boerkoel. Voorbereiding H. Avondmaal. 5 uurDezelfde. SANTPOORT. NED. HERV. KERK. 10 uur: Pref. Dr. Q. A. van den Bergh van fysinga. LOKAAL BETHEL. 9.45 uurDs. O. fi. Wurth van O. en W. Souburg. 5.30 uurDezelfde. EVANGELISATIE SANTPOORT. 10 uur: de Heer M. J. C. de Oraaf te Amsterdam. BEVERWIJK. DOOPSGEZINDE GEMEENTE. 10 uur: Ds. van Calcar. Opera." Het trof ons dat voor die opvoeringen, die eerst Vrijdag a.s. beginnen, nu al zoo grootr sche reclame werd gemaakt. Wij zagen zoo niet alleen de prachtfilm van deze week, maar ook de aankondiging van „Het Spook" dat de groot ste film is die ooit vertoond werd, met meer dan 5000 personen en een decoratie, die elk versteld doet staan. Een snelverbinding IJmuidenHuil. Expansie voor Kennemerland noodzakelijk. 10 uur 10 uur: PLAATSELIJK NIEUWS. IJMUIDEN. Begrafenis Dr. F. H. Veldman. Gisteren heeft op de Algemeene Begraafplaats Le Groningen de teraardebestelling plaats gehad van het stoffelijk overschot van Dr. F. H. Geld man, in leven arts alhier. De baar was onder een schat van bloemen be dekt, waarbij o.a, een krans van de leden van het Ziekenfonds van Dr. Veldman voor IJmui denVelseroord en een krans van het Genees kundig gezelschap Kennemerland. Onder zeer groote belangstelling werd de kist grafwaarts dragen. Bij deze belangstellenden waren eenige afgevaardigden van het Ziekenfonds en Dr. P, C. de Weerdt te Velsen namens het Geneeskundig gezelschap Kennemerland. Voorts waren onder de aanwezigen Mej. G. Lust te Velseroord en de heeren J.- E. Knol alhier en D, van Rooyen te Velseroord. Allereerst werd gesproken door een zwager van den overledene, Ds. G.D. Goedhuis, die Dr, Veldman herdacht als mensch, als geneesheer en goed huisvader. De heer D. de Ridder, commissars van politie alhier, herdacht hoe een vriendschap van lange jaren nauwe banden bad gekweekt. Dr. de Weerdt herdacht den overledene als collega en in 't bijzonder als mensch. De heer J: Heiligers te Velseroord sprak namens de leden van het Ziekenfonds en zeide dat Dr. Veldman het vertrouwen had van zijn patiënten. Wij zullen den dokter zeer missen, zei spr. en voor ons is er een groote leegte ontstaan. Tol Mevr. Veldman zeide spr, :Houd moed met uwe kinderen. Met een „Rust in vrede" besloot spr. Namens de familie werd dank gezegd voor de groote belangstelling, in 't bijzonder voor de hartelijke blijken van de leden van het Zieken fonds, die de familie in 't bijzonder hebben ver rast en waaruit bleek, dat de overledene zich in de harten van zijn patiënten een plaats had ver worven. Gouden jubileum C. van Leeuwen Sr. In ons nummer van 2 Juni gaven wij een verslag van de spontane wijze waarop de heer C. van Leeuwen Sr, gehuldigd was op den dag van zijn gouden dienstjubileum, bij de firma Volker en Bos. Tot onzen spijt moesten wij toen wat kort zijn met de mededeeling van de hulde, die deze trou we dienaar van zijn patroon in ontvangst te ne- men had. We moesten volstaan met de mede deeling dat de heeren van de hoofd-directie er geweest waren. Thans kunnen we nog' melden aai het de heeren P. v. Wijngaarden, D. C. Heuff, A, Volker. en B. Bos waren, die zich in den mid dag van den feestdag naar de woning van den heer van Leeuwen begaven, om hem te huldigen voor zijn trouw aan de zaak, bij welke gelegen heid ze hem tevens met een tastbaar huldeblijk in couvert vereerden. Thalia". Ondanks hei slechte seizoen, met de lange zomeravonden, gaat de directie van het Thalia_ Theater voort met steeds buitengewone films te brengen. Gisteren zagen wij de groote film van deze week, „Verboden Paradijs", met Pola Negri in de hoofdrol. Wij gingen er opzettelijk heen om te zien naar de voorloopige aankondiging van den schlager-film van dit seizoen „Het Spook van de Van verschillende zijden werd gemeld dat er te Beverwijk ernstige pogingen werden aange wend om versche aardbeien naar Engeland te vervoeren. Voornamelijk voor het belangrijke achterland van Huil. Als de weergesteldheden medewerken zou van een dergelijk afzetgebied wel een goede verwachting gekoesterd mogen worden. In de eerste plaats is dan echter noodig een snelverbinding per boot van IJmuiden naar Hull, die voorloopig tweemaal per week zou moeten plaats vinden. Ongetwijfeld zou voor bo vengenoemd uiterst belangrijk achterland deze export groote beteekenis hebben, en voor Ken nemerland zou die beteekenis niet minder groot zijn. De drie groote veilingen te Beverwijk: „De R.K. Coöp. Tuindersvereeniging Kennemerland", „De Beverwijksche Export" en „De Vrije Vei ling" hebben het probleem onderzocht. De heeren W. de Groot en J. P. Nijssen (het raadslid van de gemeente Velsen) van „Kennemerland" maak ten dezer dagen een reis naar Huil, waarvan zij Woensdagmorgen terugkeerden. Tot nu toe schrijft Hl. Dbl. is Kennemerlandi uitgesloten van directe verbinding met het bui tenland. De booten van de scheepvaartmaat schappijen vertrekken van Hoek van Holland of van Amsterdam. Kennemerlandsche tuinders moe ten hun producten dus eerst naar deze plaatsen vervoeren. Daar gaat een dag mee verloren. Dat hindert niet voor die producten die niet aan spoe dig bederf onderhevig zijn, maar is zeer nadee- lig voor liet fruit dat versch in Engeland op de markt uioet verschijnen. Door dat verlies van één dag wordt het fruit van Kennemerland en in het bijzonder de aard beien in Engeland eigenlijk waardeloos. Dit bui tengewoon groote nadeel moet ondervangen wor den. Kennemerland heeft een groot afzetgebied noodig, al was het alleen al omdat het zoo weinig gelegenheid tot expansie heeft. Intensieve arbeid moet toegepast worden om tuinbouwend Ken nemerland te behoeden voor verval. De directe lijn naar Huil moet tot stand komen. Daar zullen eenige duizenden guldens mee gemoéid zijn en vele moeilijkheden zullen overwonnen moeten worden. Men is echter vast besloten en verwacht veel van de plannen die de nieuwe perspectieven openen. Aanstaanden Maandag zal de Kenne- mer marktbond de federtie voor héél Kenne merland een vergadering met exporteurs hou den waarvan veel zal afhangen.Men wil echter in ieder geval schepen op Huil laten varen. Daar de bevrachting voor de eerste vaarten wel niet zoo groot zullen zijn neemt men zich voor de eerste overtochten met een vaste som gelds te garandeeren. En de resultaten? Wij kunnen zegen ,dat men optimistisch ge stemd schijnt. Er zal veel van im- en exporteurs afhangen. Die hebben verschillende belangen die op verschillende manieren gediend willen worden. Aan den anderen kant voelt men dat het nood zakelijk is dat Kennemerland, naast Duitschland, Engeland als» afzetgebied voor zich wint. Huil is een ongemeen belangrijke^ landingsplaats. In een minimum van tijd geschieden de ontlading doorvoer van de producten die elders frisscher dan in Covent Garden in Londe.j arriveeren, Leeken in het bedrijf zullen zich als wij afgevraagd hebben of het vervoer per vlieg machine van aardbeien niet van beteekenis kan zijn. Het antwoord is ontkennend. De te verzen den vrachten zijn namelijk veel te groot, en kun nen door de luchtlijnen niet verwerkt worden. Merken wij tenslotte op dat hier pogingen in het werk zijn gesteld tot het stichten van een geheel vrijen handel, dien Kennemerland voor wat betreft de tuinders broodnoo'dig heeft, en ont wikkeling met de grootste belangstelling gevolgd dient te worden. Bezoek aam de sluiswerken. Woensdagmiddag bracht de Minister "van Waterstaat, Mr. v. d. Vegte, ver gezeld van zijn echtgenoote, een be zoek aan de nieuwe sluiswerken. Zij werden rondgeleid door den hoofd ingenieur den heer Ringers. Woensdagmiddag hield de Friesche Bouwkring, bestaande uit Technici en Architecten, eon excursie naar de wer ken van de nieuwe sluis. Vooraf werd in de toonzaal door den heer M. Scholten, technisch ambtenaar bij den sluisbouw, enz. verschillende teekeningen, kaarten en tabellen, een uitvoerige uiteenzetting gegeven van de belangrijkste onderdeelen van dit zeer omvangrijke werk. Hierna werd naar Hl. Dbl. meldt, on der leiding van denzelfden heer, het werk bezichtigd. meer tijdens en na het scheren, indien men vóór het inzeepen de baard- oppervlakte inwrijft met een weinig Doos 30, Tube 80 ct. gesproken tot den heer Pielage voor het vele en harde werken, dat hij ge daan heeft en dat tot zoo'n groot suc ces leidde. Verscheidene felicitatie's waren in gekomen van oud-leden en vrienden van „Zang Veredelt". Nog enkelen voerden het woord en men bleef nog een langen tijd gezellig bijeen. Door den directeur werden dé leden aangespoord meerdere leden aan te werven en trouw ter repetitie te komen met het oog op het 10-jarig bestaan in Ocoher a.s. om een een schitterend feestconcert te geven. Bij deze huldiging werd ook de ijve rige secretaresse, Mej. Raat niet ver geten. Hoeveel ze reeds voor de ver- eeniging gedaan heeft hij vroegere ge legenheden, blijkt voldoende uit het eere-lidmaatschap, dat haar werd op gedragen, maar voor dit concours heeft ze ook weer zooveel verricht, dat de werkende leden hunne waardeering daarvan te kennen gaven door de aan bieding van een mooi cadeau in zilver terwijl de daarbij gesproken woorden tevens van dankbaarheid getuigden. Niet gewenscht geoordeeld. Een autobushouder ter plaatse heeft zich in het laatst van Mei gewend tot B. en W, om ver gunning tot het innemen van een standplaats, ten einde een geregelde dienst te onderhouden van de pont te Velsen tot het zeestrand alhier. Oogenschnijlijk een pracht van een verbinding om de inwoners van de meer Oostelijke deelen der gemeente naar het strand te brengen en die uit de meer Westelijke deelen naar Velserbeek, B. en W, hebben echter d.d. 4 Juni een afwijzende beslissing gegeven pp dat verzoek. Daar dit af wijzend besluit niet gemotiveerd aan den betrok kene is medegedeeld, tast men in het donker omtrent de motieven. Niet onwaarschijnlijk lijkt het intusschen, dat de vrees voor concurrentie met de diensten naar Haarlem en Beverwijk, daarvan de oorzaak is. Alhier is op 46_jarigen leeftijd overleden de heer C. J. van Heyst Pz., die als bestuurslid van verschillende vereenigingen deelnam aan het openbare leven. O.a. was de heer van Heyst lid van het kies college der Ned. Herv. gemeente. Het concert dat „Euphonie" Woensdagavond in Velserbeek gegeven heeft, was zooals men dat ven een vereeniging, die een goeden naam heeft op te houden, verwachten kon. Het publiek moet evenwel voor het aanhooren "van een buiten-concert nog worden opgevoed. Er werd veel te veel tusschen gebabbeld? zoodat veel van het schoone verloren, ging, maar dat zal wel beter worden. Bogaerden Voorzitter; G. da Costa, 2e Voorzitter; J. Anepool le Secretaris, Tuindersstraat 71; W. Postma, 2e Secretaris, Lagersstraat; A. Scboorl le Penningmeester, Willemsbeekweg; J. S. Tho mas 2e Pennigmeester, Trompstraat; J. S. Zegel en L. Stormesand, Commissarissen. SCHEEPVAART. De Terschellinger loodsschoener. Bij het onderzoek naar het vergaan van den Terschellinger loodsschoener door den Raad voor de Scheepvaart werd in de zitting van Woens dag als eerste getuige na de heropening gehoord, de heer J. van Drimmelen uit IJmuiden, die als duiker gezocht heeft naar het wrak van de „Terschelling II", bij het Marineonderzoek. Get. heeft slechts een wrak gevonden van een groot stoomschip. Eenmaal is het onderzoekingsvaartuig nog vastgeloopen. Dit was op een diepte van een vaam, op den hoek van Terschelling. Get. meent dat het een wrak is geweest. Naar men zei: „Dat zal wel een anker zijn," Men had dit in ieder ge val moeten onderzoeken. De luitenant die de leiding had was wel bekwaam, maar wij hadden niets le zeggen. Get. gelooft ook niet, dat de luitenant die het onderzoek had, overleg heeft gepleegd met de sleepbootkapiteins. Het onder houd dat een medewerker van „De Telegraaf" had met dezen getuige komt dan ter sprake. Get. zegt, zooals ook in het Telegraaf artikel stond, dat het niet onmogelijk is, dat een onder het zand verborgen mijn is losgeraakt door het werken van de zee,- Een der leden van de commissie vraagt hoe de mijn weer naar boven kan komen als deze eerst gezonken is. Get. zegt, dat de mijn niet is gezonken. De kabel heeft de drijvende mijn mee naar beneden getrokken. Als de grond nu gaat „werken" en de kabel roest door, dan kan de mijn weer naar boven komen. IJmuiden. Aangekomen 10 Juni: Norli, motor- kotter, Christiansund, makreel, Visschersbaven. Vertrokken. 10 Juni: Guebwiller, st., Rotter dam, ledig. Velsen. Vertrokken 11 Juni: Trent, st., Rotter dam, ledig, IJmuiden. Het stoomschip Danae zou 10 dezer en het stoomschip Hebe 11 dezer van Caen naar hier vertrekken. VISSCHERIJ. Burgerlijke Stand Velsen. Ondertrouwd: T. Hogenhout en J. van Til. Getrouwd: P. Woord en M, J. Buis; P. de Feber en C, Oldenburg; C. Sietses en A. P. de Feber; J. M. Dronkers en E. A. E. Seignetle; L. de Koning en M. Visser; M. G. v, Ballegooijen en J. D. E. Wagener; P. van der Sluis en F. Groe- neveld; N. A. J. Glas en J, D. J. Mol; M. F. Peters en J. W. Bruijns. Geboren: M. C. HennenDekker, d,; C, TielemanKleijn, d.; H. HagedoornVellema, z.; F. T. BreukhovenErenst, d. Overleden: Johannes Alders, 70 jaar, echtgenoot van A. Zwanenburg; Femmigje Otter, 52 jaar, echtgenoote van P. Post. VELSEN. „Zang Veredelt'' gehuldigd. Woensdag 9 Juni werd in intiemen kring liet gemengd koor „Zang Ver edelt)' en zijn directeur gehuldigd', met het groote succes, dat het behaald heeft op 6 Juni in den Nationalen Zangwedstrijd, uitgeschreven door Van Nelle's Mannenkoor „Crescendo" te Rotterdam. Het bestuur der Harmoniekapel „De Eendracht" kwam persoonlijk zijne gelukwens chen aanbieden. Door den voorzitter, den heer P. de Greef, wer den woorden van waardeering gespro ken en hij wees er op, dat door ijverige studie heel wat bereikt kan worden en sprak den wensch uit, dat onder de talentvolle leiding van de heer Leo Pielage „Zang Veredelt" nog menig succes moge boeken. Daarna bood de voorzitter der Harmnie namens zijn vereeniging onder luid applaus een bloemenmand aan De voorzitter van „Zang Veredelt" de heer C. J. van Heijst, dankte in wel gekozen woorden voor de gebrachte hulde. Verder werd er een woord van dank VOETBAL. De Stormvogels-feesten. 'Hedenmiddag vangen de Stormvogels-feesten om 2,30 uur aan. Alsdan, speelt de „Oude Garde" vriendschappelijk partijtje tegen het 2de elftal der Stormvogels, De volgende oud-spelers zullen waarschijnlijk hun stramme ledematen nog eens in beweging trachten te brengen: Reuzenaar, Engelhart, v„ d. Zee, Kuyck, Nuyens, Krooshof, Hoogerduin, Gfeske, Van Hemert, Bre merkamp en Oldenburg. Het tweede elftal komt in de volgende opstel ling uit: Terhorst Veuger Heilig de Boer Vermaak Muller Broek Hoogerduin Visser Asjes de Jonge Scheidsrechter is de heer J. Lindhout. Precies 4 uur speelt Stormvogels zonder Koster, maar met een nieuwen midvoor, n.l. Van Pel uil Stormveld in de gelederen, waarschijnlijk onder leiding van den beer Van Gessel, tegen Union. De opstelling van beide ploegen is als volgt: Thyssen Haak v. d. Velde Struys Snoeks Bakker Oldenburg Blinkhoff van Pel Houtkamp Boekelaar Hussels Seipp Wenig Lücke Hempel Gilberg Bell Westkamper Sieberg Haake Schuiten f Na afloop wordt aan de overwinnaars in t bijzijn van het geheele Raadscollege de gouden medaille uitgereikt. Om 6 uur wordt aan de bestuursleden en spe lers met hunne dames in „Augusta een diner aangeboden. Des avonds acht uur volgt de lang verbeide huldigingsavond in Thalia V. s. v. OFFICIEELE MEDEDEELINGEN. Secretariaat: J. Anepool, Tuindersstraat 71. 's Woensdags en 's Vrijdags om 6 uur 30 oefenen, onder leiding, op het terrein. Vooral de spelers van 't 1ste elftal worden verzocht aanwezig te zijn, of bij verhindering kennis te geven aan het secretariaat of den leider der oefeningen. Het V. S. V.-Bestnur. Dit is thans als volgt samengesteld: P. J. v, d. Linden Eere-Voorzitter; J. C. v. d. Alhier kwam aan de Noorsche kotter Norli R. 98. A, met een lading van 750 kisten makreel uit Christiansund. Met een gelijksoortige lading kwam de Sogne I uit dezelfde haven. Cargadoor van beiden: Van Vliet Co. Naar aanleiding van de berichten in de bladen als zou een groote wijziging in aantocht zijn voor het betreden van de ruimten, bestemd voor den afslag, hebben wij een onderhoud gehad met den directeur van het Staatsvisschershaven- bedrijf, die onmiddellijk deze lezing van het voornemen ontkende. Waar is dat, nadat bet invoeren van een electrisch mijntoestel mislukt was, het bestuur der IJmuider Vischhandel Ver eeniging met den directeur van het Staatsvis- schershavenbedrijf in conferenties ijverig gezocht heeft naar maatregelen om verbetering in den be- staanden toestand te brengen. Daarbij bleken de vischkoopers van meening, dat een kring van kooplieden, die zich om de afslagen schaart, vele onbevoegden brengt. De directeur echter meent, dat dit niet velen zijn, vooral ook omdat uiter aard in de hal, behalve in den vacantietijd, niet vele onbevoegden komen en diegenen, die den afslag kennen, gewoonlijk niet in dien kring staan. Om echter in dezen de proef op de som te ne men heeft de directeur het bestuur der Visch- handelvereeniging toegezegd, dat hij als maat regel van orde .zat bepalen, dat in dien engen kring van koopers zich geen andere personen mogen bevinden dan die voorzien van een kaart. Overigens blijft de toegang tot de afslag-ruim- ten juist zooals hij was, dus geheel vrij. Extra controleurs zijn daarbij niet noodig. Als bezoe kers zich in den kring van koopers zouden bevin den, vallen ze voldoende op. Nadere goedkeuring van de regeering is voor dezen maatregel met noodig, dr^ir de directeur het volgens de verorde ning als maatregel bepaalt. Het voornaamste is echter, en dit is wel in tegenstelling met het gelanceerde bericht dat de vischhallen voor iedereen toegankelijk blijven en moeten blijven. Het bericht is dan ook niet van het bureau van den directeur afkomstig. De besommingen der aan den Rijks vischafslag aangekomen Visschersvaartui- gen waren Woensdag 9 Juni 1926. - Duitsche Stoomtreilers. S.D 59 N Ebeling S.D 54 N-umuhlen H H. 66 Adm.e Paiseval Hollandsche Stoomtre leis. ijM. 155 Abert Oroen 9 Neliy 179 Holland lil 203 Derika XVI 27 Zwarte Zee 144 Pieter 365 Holland VI 323 Walvisch 331 Holland V 20 Olga IJslanders. IJM. 34 Anna Donderdag 10 Juni 1926 Hollandsche Stoomtreilers. IJM. 153 Juliana 126 Derika XIII 58 Amplitudo 187 Derika IX 192 Pelikaan 8 Annie 290 Greuvers Begonia (rest. v. Engel Zeil-Haring-Logger. K.W. 82 1 1571 Zeil-Treil Logger. K.W. 8 f 151 Vrijdag 11 Juni 1926. Hollandsche Stoomtreilers. IJM. 62 Caroline 1774 232 Wesiland .2199 481 Amsteldijk e 2539 184 Plutos 1333 IJslander. IJM. 49 Petten Engelsche Stoomtreiler. L.T. 1136 Cyclamen f 2089 2916 „2597 f 1366 2307 196: 1609 .1794 89 1528 „2138 „2098 „1553 f 4227 1 1775 1800 „2043 „2286 „2112 „1290 2072 92 OFFICIEELE PRIJSNOTEERiNQ: in de Rijksvischhallen te IJmuiden' Vrijdag 11 Juni Trawlvisch. 37 kisten Tarbot 7 Griet 1 Oroole Schol 4 Middel Schol 16 Zetschol 227 Kleine Schol 13 Schar 22 Pieterm. Poontjes 4 Mid. Schelv. 19 KI.mid,Schelv,, 90 KI. Schelv. 5 Gullen (gr.) 18 Gullen (kl 33 Wijting (gr.) 5 Makreel 4 Rog 20 st. 167 stuks Gr. Tong,K.G. 1453 sluks Mid. Tong Kg. I 1905 Kl. Tong Per 50 6/r,3i: st 36— 31,— 21— 11— 21 33— 21 12— 1950 7.50 4— 11 15— 215 2 10 1.70 Heden overleed plotseling, in de Maria Stichling le Haarlem, onze geliefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Mevr. de Wed. M. PRINS—MU1JS, in den ouderdom van 73 jaar. K. Prins A. C. Pi irisPlaizier Wed. A.v.Splunter— Prins O. S. Ptins M. Prins— v. d. Marei Velsen, 9 Juni 1926. De teraardebestelling zal plaats hebben Zaterdag 12 Juni a.s, des namiddags te 2 uur op Westerveld. Bezoeken kunnen niet afge wacht worden. De leden en boden van hel ziekenfonds IJmuiden—Velser oord betuigen hiermede hun innig leedwezen bij het plot seling overlijden van hun ge- achten en zeer gewaardeerden dokter F. H. VELDMAN. Uit aller naam J. Knol, IJmuiden en G van Roden, Velseroord. ('e ondergtteckende, curator in het faillissement van de N. V, VIS5CHERH EN SLEEPVAARI Mij. „DE ZWALUW", gevesligdlt Zaandam, maakt bekend, dat hij hed n de tweede- en slot- ui tdeelings- lijst heeft gedeponeerd ter griffie van de Rechtbank le Haarlem, en een afschrift Ier griffie van htl Kantongerecht te Zaandam, waar belanghebbenden de stukken ge durende 10 dagen kosteloos kunnen inzien. Mr. L. V. HOOO, Curalor, Haarlem, Kruisweg 61rood. 12 Juni 1926. Los- en r|jwerk De directeur van openbare wer ken is voornemens op ZATERDA0 26 JUNI 1926, des voorm. 11.30 uur, ten kantore van hel bedrijf Openbare Werken, te Velsen, in het openbaar aan te besteden: Het lossen en vervoeren van materialen ten be hoeve van het bedri] Openbare Werken, ge durende het tweede halfjaar 1926, De voorwaarden, waarnaar moei worden ingeschreven, zijn verkrijg baar ten kantore van voornoemd bedrijf, Stationsweg te Velaen. SPROETEN "1 verdwijnen spoedig dooreen pot ISPRUTOLI Bij Alle Drogisten

IJmuider Courant | 1926 | | pagina 2