Vervolg Plaatselijk Nieuws IJmuiden. veisea Spoorwegbrug by Velsen. Spoorwegbrug by Zsasadsm Santpoort Burgerlijke Stand Sport. Y. V. V. Stormvogels Gevonden voorwerpen& dieren AGENDA. WOENSDAG. Thalia, Bioscoop, 8 uur. DONDERDAG. Thalia, Bioscoop, 8 uur. Dienstgebouw V\'ill ems plein. Zitting Bu reau voor Beroepskeuze, 78 uur. VRIJDAG. Thalia, Bioscoop, 8 uur. De burgemeester der gemeente Cas- tricum machtigt De Maasbode mede te deelen dat de beschuldigingen van A. van der Stel in „Het Volk", dat de directeur der Lichtbedrijven te Castriciim. dé he Jac. van Hoeve deel zou hebben aan de corruptie in de gaswereld blijkens een bij hem van de Justitie ingekomen schrij ven, onwaar zijn gebleken. De heer v. Hoeve, die vroeger ten kantore van het gasbedrijf alhier werkzaam was, gaat in alle opzichten vrij uit. Arbeidersontwikkeling. Zaterdagavond 8 October belegt de af- deeling Velsen van het Instituut voor Ar beidersontwikkeling een feestavond in ,,Tivoli". Op dezen avond zal worden me degewerkt door het Haarlemsch Ensem ble, onder ieiding van den heer Joh. E. Keja te Haarlem. Een zweminrichting. Naar Hl. Dbl. meldt, worden van parti culiere zijde pogingen aangewend, om te komen tot de stichting van een zwemin richting alhier. Dit 'zou niet voor de eersie maal zijn, Ned. Bijbel Genootschap. Door de onlangs opgerichte afdeeling Midden-Kennemerland van het Ned. Bij bel Genootschap was gisteravond een openbare samenkomst belegd in de Geref. Kerk. Deze was zeer goed bezocht. De voorzitter der afdeeling, Ds. W. Kroese, liet zingen Psalm 119 53 en 65, waarna hij opende met gebed, nadat 2 Tim. 3 1417. Spr. zeide een kort openingswoord te willen spreken en her innerde aan de oprichting der afdeeling op 23 Mei, In het Bijbelgenootschap werken alle kerken tezamen, hier is een breed terrein, dat verbindt. De bedoeling is, den Bijbel te verspreiden en meer bekend te maken. Spr. herinnerde aan het woord van een president der Vereen. Staten, die zeï- de, dat de vooruitgang der maatschappij zal afhangen van den invloed van Gods woord. Ds. D. E. Boeke, binnenlandsch secreta ris van het Ned. Bijbelgenootschap hield de z.g. Bijbelrede, welke hij verbond aan de woorden uit Deut. 11 1821. Spr. zeide dat in deze teksten gesproken wordt van de woorden Gods voor hart en ziel, band en hoofd. Gods woord geldt dus voor het verstand en de daad en voor het luiselijk leven. Spr. memoreerde wat Gods woord voor het. volk Israël was, dat bet Volk des woords was. Maar de ge neente van het Nieuwe Verbond heeft het voord Gods uit te dragen. Willen wij dit ioen en het woord verbreiden in de hei- Jenlanden, dan moet dit woord ons zelf iierbaar zijn. Spr. herinnert aan de oprichting van het 3ritsch en Buitenlandsch Bijbelgenoot schap in 1804. De Bijbel was veel te duur in men wilde zorgen, dat iedereen Gods voord kon koopen, In 1814 werd het Ned. Bijbelgenootschap opgericht. In 't begin £af men tal van Bijbels gratis weg, maar laarmede heeft men gebroken. De af dee- ingen hebben hier echter een groote taak. ruim f 31 op, terwijl zich verscheidene le den en begunstigers opgaven. De Chr. Zangvereeniging Hallelujah en haar Meisjeskoor verleenden welwillende medewerking. Het Meisjeskoor zong zeer mooi een nummer en de zangvereeniging gaf een prachtige vertolking van Die Ves per van Beethoven en van De Zee, een compositie van den directeur, den heer Theo van Zutphen. Ds. van Leeuwen dankte Hallelujah en haar directeur voor deze medewerking, die de wijding van den avond zeer verhoogde. Meeting Voiksonerwijs. Op de a.s. z,onaag op net lanagoed Vel seraum te liouaen meeting van voucson- cierwijs zal ae neer a. n. Lrernara spre Ken over ,,ue loeKomsi üer openuare schooi en inr, r. J. uua over nze sirijci. voor cie verheiling van het pen van ons volKsonaerwijs Aanrijding. Gistermiddag liep ae /-jarige H. W. D. op den W ijker straatweg. n> ij ae Melklaan schoot inj opeens aen weg over. duist Kwam een autobus van M. m volle vaart aanrijden. JJe knaap werd door de autobus geraakt, kwam ie vallen en brak zijn rechterbeen. iViet ae politiebrancara werd. hij naar de ouderlijke woning in de Melk laan vervoerd. Volgens ooggetuigen treft den bestuur der der autobus geen schuld. Verdronken. Toen gistermiddag het Zweedsche stoomschip Patria, dat voor de Papierfa briek houtstof had gelost, zou vertrekken, is bij het losmaken van de trossen de tweede stuurman E. J, R. van den steiger te water geraakt. Door de bemanning van het schip en personeel van de fabriek werd de stuurman spoedig uit het water gehaald. Dr. Barentsen was spoedig Ier plaatse en kunstmatige ademhaling werd toegepast, maar tevergeefs, de man bleek te zijn overleden. Het lijk van den stuurman, die 28 jaal oud en gehuwd was en wonende te Go thenburg, is naar de begraafplaats De Biezen overgebracht. De Patria moet eerst in Rotterdam los sen en laden komt Vrijdag weer terug, om in IJmuiden het stoffelijk overschot aan boord te nemen en naar Zweden over te brengen. £ij kunnen de uitgaven tegen verminder - len prijs verkoopen en desnoods weg schenken. Het Genootschap heeft tiental en uitgaven, die voor zeer kleine bedra len verkrijgbaar zijn en voor verspreiding /erkrijgbaar zijn. Voorts heeft het de uit gaven voor blinden, voor menschen met dec.ht gezicht enz. Maar het grootsche werk van het Bij- lelgenootschap is de vertaling in de Indi- :che dialecten, thans reeds in 25 talen. Welk een machtig werk dit is en hoe taal geleerden daarvoor jaren noodig hebben, jewees spr, met verschillende voorbeei- len. En dan komt daarbij het drukken de- :er vertalingen, wat schatten kost. Het vo- ig jaar gaf het Genootschap alleen voor le taalgeleerden ruim dertigduizend gul len uit. Door het Bijbelgenootschap is ook ge- 'estigd het Zendingsconsulaat in Ned.- ndië, dat alle zendingscorporaties ver- lindt, Ds. S. van Leeuwen sprak een slot- voord en wel naar aanleiding van Psalm 19 130, de geliefde psalm voor die jods woord liefhebben. Deze psalm preekt van het woord als van een licht >p ons pad en een lamp voor den voet en iok als van een wegwijzer. Spr. wekte op om het werk van het Ne- lerl. Bijbelgenootschap te steunen. Het verk is een nationaal werk, dat voor vele olken tot zegen is. Maar in IJmuiden is ie Bijbelverspreiding en evangelisatie ook loodig. Met gebed van Ds. van Leeuwen •n het zingen van Psalm 89 7 werd de amenkomst gesloten. Een collecte bij den uitgang bracht De Vereeniging van Winkeliers en Neringdoenden „Wijkeroog" te Noord- Velsen -hield Maandagavond in Hotel ,,De Prins'' een ledenvergadering, die druk be zocht was. Na de opening met een woord van welkom en tevredenheid over de goe de opkomst door den voorzitter, den heer L. W, Kuiper, las de secretaris, de heer LI, H. Meyer, de uitgebreide notulen der vo rige vergadering voor, welke werden goed gekeurd en geteekend. Als nieuwe leden werden voorgesteld de Wed. Zegers, K. de Greef, C. Koster en Th. Harsveld. Worden geen bezwaren ingediend, dan worden ze op de eerst vol gende vergadering als lid toegelaten. De op 29 Aug. j.l, gehouden ballonwed strijd is een succes geweest, in een uit Duitschland toegezonden courant staat een stukje over dezen wedstrijd geschre ven. Een zestal kaartjes zijn uit Duitschland toegezonden. Kaartje no. 224 kwam uit Gürze een dorp aan de rivier de Elbe eenige uren ten oosten van Hamburg. Wie dien ballon heeft opgelaten, ontvangt den lsten prijs. No, 983 ontvangt den 2den prijs, deze ballon kwam terecht in Bremervörde, nabij de stad Bremen. No. 1417, derde prijs, gedaald in Zetel Oldenburg. De niimmers 835 en 222 kwamen terecht te Aurich en Simonswol- de, beide in Oost-Friesland en ontvangen den 4den en 5den prijs. Een stapel brieven is binnengekomen uit Duitschland en Nederland over gedaalde ballons. Alle inzenders van kaartjes zullen het volgende schrijven ontvangen: Weledele Heer, Namens het Bestuur der Winkeliers ver eeniging „Wijkeroog" onzen hartelijken dank voor moeite en terugzending der bal lonkaartjes, btereffende den ballonwed strijd dato 29 Aug. 1.1. Hoogachtend, H. H. Meyer, Secretaris. Hierna kwam aan de orde: Voorstel uurwerk op den R.K. Kerktoren. De voorzitter deelde mee, dat het de be doeling was, dat -de Vereeniging het initia tief zou nemen om te trachten een uur werk te krijgen in den in aanbouw zijnden toren der R.K. kerk, en vraagt nu of de leden dit bestuursvoorstel kunnen goed keuren. De heeren Groot en Van Amersfoort keuren het zeer goed, de lieer Zuurbier /raagt, of het kerkbestuur geraadpleegd is en de heer Van 't Hof, of het niet aanlei ding zou kunnen geven tot politieke ver wikkeling. De heer Post zegt het bestuur dank voor zijn initiatief. De voorzitter vraagt nu of één der aan wezigen zich er tegen verklaart. Daar nie mand zich aanmeldt, zal het bestuur de noodige maatregelen troffen om te trach ten het benoodigde kapitaal van misschien wel f 1500 bijeen te krijgen. Hierna houdt de heer Bruynzeel zijn nabetrachting over de winkelsluiting. Hij wijst er op, dat het niet zijn bedoeling is te trachten, de zaak ongedaan te maken, daarvoor is het te laat, gedane zaken ne men geen keer, maar hij wil toch op iets wijzen Hel gaat nu eenmaal in de lijn van de dalende richting, wat het aantal arbeids uren per dag betreft en 't komt misschien nog wel eenmaal zoover, dat de winkeliers zes dagen per week een spreekuur hou den. Spreker zou dit zeer toejuichen, als dit ééne arbeidsuur tenminste voldoende zou zijn, om voor zijn gezin een bestaan te veroveren. Zoover zijn we intusschen nog niet. Nu zijn er winkeliers, die op den dag al hun zaken kunnen afdoen en voor wie de avonduren weinig of heel niet pro ductief zijn, maar er zijn branches en daaronder behoort die van spreker, welke soms na 8 uur 's avond den dag nog goed moeten maken. Voor zulke menschen vindt spr. het be sluit, om het verkoopen na 8 uur 's avonds te verbieden, te betreuren. Jammer is het, dat vele onnadenkenden bij het gehouden referendum hun eigen belangen geschaad hebben door niet te stemmen of in ver- keerde richting. Bij de later opgekomen oppositie is gebleken, dat velen de nu uit gevaardigde verordening betreuren, maar daaraan is niets meer te doen. Nu bestaan er uitzonderingen en spr. kan begrijpen, dat deze gemaakt zijn voor aan bederf onderhevige artikelen, maar hiertoe behooren toch niet prentbriefkaar- ten en sigaretten! j Iemand, wiens hoed 's avonds na achten van de pont in het kanaal waait zou meer gebaat zijn met een geopenden hoeden winkel dan met een prentbriefkaartenwm- Voorloopig overzicht van de tijdstippen, waar op de spoorwegbrug over het Noordzeekanaal bij Velsen voor het scheepvaartverkeer geopend zal zijn gedurende de van 2 October 1927 af gelden de dienstregeling der Nederlandsche Spoorwe gen. Van gegarandeerd vanaf tot 12.33v.m. 3.19 v.m 3.IQ 5.05 5 54 6.10 6 26 6.31 6.52 7.10 7.15 7.32 8 06 8 11 8.19 8.38 8.43 8.49 9.21 9 38 9.48 10.19 10.24 10.40 1056 11.02 11.26 11.31 11.49 12.05 run. 12.15 n.m. 12.41 1.08 1.24 1.57 a 221 2.26 2.45 3 02 3 07 3.24 3.40 3.45 3.56 4 25 4.37 4.54 5.07 551 5 57 6.41 6.46 tot 7 25 7.35 8 40 8.45 9.15 9.32 9.37 10.15 10.40 10.49 11.22 11.29 11.55 12.00 12.17 I a. des Zaterdags is de brug geopend van 1.24 tot 1.32 en van 1.50 tot 1.57, als fac. tr. 6365 loopt van 1.24 tot 1.29 en van 1.50 tot 1.57. A Ij1 verband met het loopen van buitengewone kei om zijn familie kennis te kunnen ge- j tre'n®n, eventueele vertraging in den loop der ven van het hem getroffen ongeluk. I z07'!nMate„neY"V.a,r'iik;n'1'!" 'rein™'°°P °P Spr. vraagt of het niet wenschelijk Is, I om een request in te dienen, verzoekende gingen worden aangebracht. om alle uitzonderingsbepalingen ook maar j Behoudens dat er naar gestreefd zal worden op te heffen, daar er nu bevoorrechten en °Péave vermelde openingen zooveel anderen zijn, Uit den boezem der Vergadering komen stemmen, die het met spr. eens zijn en die met hem van meening verschillen. Beslo ten wordt, dat de Vereeniging geen.actie in een of andere richting zal beginnen. Hierna hield de voorz. de rondvraag, die nog al wat tongen in beweging bracht. Nadat alle vragen beantwoord waren, sloot de voorzitter de bijeenkomst. Maandag 10 October zal de politie- vereeniging haar jaarlijkschen schietwed strijd houden, terwijl de prijsuitdeeling en feestavond in Hotel De Prins het slot zul len vormen. Dinsdag 11 October houdt de Frie sche Vereeniging een vergadering in Ho tel „De Prins''. De gemeentebegrooting. De gemeenteraad zal de volgende week beginnen met de behandeling der ge meentebegrooting voor 1928 in de afdoe- lingen. mogelijk te geven, zijn ter verzekering van de omraamde openingen bijzondere maatregelen ge- Voorloopig overzicht van de tijdstippen, waar-; op de spoorwegbrug over het Noordzeekanaal bij Zaandam voor het scheepvaartverkeer ge- 1 opend zal zijn gedurende de van 2 October 1927 af geldende dienstregeling der Nederlandsche Spoorwegen: Van gegarandeerd vanaf tot 12.10v m. 4.24 R. K. Gemengd Koor. H. J. Arisz directeur. Tot directeur van de onlangs opgerichte R.K. Gemengde Zangvereeniging is be noemd de heer H. J. Arisz uit IJmuiden- Oost. Het koor houdt zijn repetities op Maandag in de gymnastiekzaal te Drie huis. Geboorten: A. van KeekenBakker, z.; H. PoldervaartKok, z.; M. OldenburgDek ker, d.; C. M. HommesSnijders Blok, d.; M, DuineveldSpanjaard, z.; H. TijtsmaWillems, d. en z.; N. ZorgdragerBroek, z.; J. Oosthuij- sen, z.; M. W. Rosvan Gooi, d.; A. Wijnands- Schoo, z,; H. EierRoepen, z.; L. A. Boender-- Mol, z.; J. PostKramer, z. 29 OCTOBER a.s. VLAGGETJESDAG! WAT IS EN DOET HET NEDERLANDSCHE ROODE KRUIS? 1. Hulp in oorlogstijd. 2. Hulp bij rampen. 3. Roode Kruis Ziekenhuizen. 4. Ziekenwagentjes op de stations. 5. Diptheriebestrijding. 6. Kringmagazijnen, 1. HULP IN OORLOGSTIJD. VRIJWILLIGE HULP AAN ZIEKEN EN GE WONDEN, behoorende tot de legers of vloten van oorlogvoerende mogendheden, dat is de taak van het Nederlandsche Roode Kruis. Het lijden te verzachten van vriend en van vijand, dat is de menschlievende roeping van het Nederland sche Roode Kruis, waarvoor elk weldenkend mensch het als lid behoort te steunen. Die roe ping poogt het Nederlandsche Roode Kruis te vervullen met: de inrichting van ziekenhuizen, barakken voor lijders aan besmettelijke ziekten, noodziekeninrichtingen en het voorzien van deze van artsen, verpleegsters, helpsters, enz.; de vorming van geoefend personeel voor het vervoer van zieken en gewonden; het aanschaffen van doelmatig transportmate- rieel voor gewonden, als brancards, ziekenauto's enz.; de inrichting van een informatiebureau, waar door de familieleden van den gewonde op de hoogte gehouden worden van het lot van hun vader, zoon, enz; de uitzending van ambulances. (Wordt vervolgd). 29 OCTOBER a.s. VLAGGETJESDAG! Geelt U pp als lid Julianakade 47. Telefoon 275. 4 24 4 24 4 40 4 40 5.13 a 5.22 5 33 6 15 6.31 7 30 7.37 8.28 8.36 9.05 9 13 9 40 9.45 9.54 9 59 10.12 10 17 1049 11.17 11.25 11.52 1200 12.15 n m. 12 24 n.m 12.56 1 07 b 1 29 1 42 c 2.02 2 37 d 2 55 3 00 3 21 3 26 3 40 3.53 3 58 4 14 e 4.29 441 f 6 03 6 08 6.15 f 1 6 28 6 37 7.05 7.10 g 7 47 7 52 7.58 8 15 8 21 8 41 8 55 9.36 1002 10.38 11.14 h ades Donderdags is de brug gesloten ten 5.05; b. des Dinsdags is de brug geopend van 12.57 tot 1.07; c. des Donderdags is de brug geopend van 1,35 tot 1.42, des Zaterdags vervalt deze opening; d. des Maandags als fac. trein 3114 loopt is de brug geopend na passeeren van dezen trein. e. des Dinsdag als fac trein 3118 loopt is de brug geopend na passeeren van dezen trein; f. alleen des Zaterdags; g. behalve des Vrijdags; h. des Vrijdags is de brug geopend van 10.38 tot 10.45 (behalve als fac trein 3926 loopt) en van 11.05 tot 11.14, Behoudens dat er naar gestreefd zal worden al le in deze opgave vermelde openingen zooveel mogelijk te geven, zijn ter verzekering van een gedeelte van de omraamde openingen bijzondere maatregelen genomen, In verband met het loopen van buitengewone treinen, eventueele vertraging in den loop der treinen, benevens afwijkenden treinenloop op Zon-, Maan- en Feestdagen, zullen in de ope ningstijden de daarmede overeenkomende wijzi gingen worden aangebracht. OFFICIEELE MEDEDEELINGEN. Wedstrijden Voor a.s. Zondag: STORMVOGELS I—HILVERSUM te 2 uur. V. V. H.—STORMVOGELS III te 10 uur. Overige elftallen geen wedstrijden. In verband met bet eindigen van den Zomer tijd begint de training des Woensdags en Vrij. dags te 4 uur. Spelers welke onmogelijk op Woensdag 0f Vrijdag kunnen trainen, worden verzocht des Zaterdagsmiddags te komen. Avondlraining wordt overwogen. VOETBAL. STORMVOGELS—SPARTAAN 2—1. De Stormvogels-verdediging wint den wedstrijd, De voorhoede nog het zwakke punt. Wij konden Zaterdag j.l, nog juist het elftal van Stormvogels publiceeren, We kunnen ons voorstellen, dat onze lezers vreemd opkeken, toe ze lazen, dat Oldenburg als spil geprobeerd zou worden en we zijn er van overtuigd, dat deze proef met gemengde gevoelens is ontvangen. Wij voor ons hadden wel vertrouwen in den nieuwen spil, vreesden slechts alleen, dat hem den ausdauer zou ontbreken om den geheelen wedstrijd een snelheid te ontwikkelen, die een spil noodig heeft. Hoe heeft hij echter ook hier in onze stoutste verwachtingen overtroffenl Van het begin tot het einde was hij steeds daar, waar hij wezen moest, steunde de voorhoede, plaatste naar de vleugels of hielp Koster en Haak een handje lees voetje in hun moeilijke taak. Ook op deze plaats kwam zijn groote baïcon- tröle hem uitstekend te pas, zoodat zijn weinig „koppen" feitelijk niet eens sterk opviel. Dit eerste optreden van „Cokkie" als spil mag dan ook terecht een openbaring genoemd worden. Een en ander had tot gevolg, dat ook het spel van v. d. Velde Sr. beter tot zijn recht kwam. Wij hebben ook Zondag weer met genoegen de zen harden werker aan den slag gezien. Hij zou een waardig lid van N(ooit) O(phouden) A(ltijd) D(oorwerken) zijn. Waar twee leden van de middenlinie zoo vóór gingen, kon Veuger moeilijk achterblijven. Hij speelde werkelijk een heel goede partij, zoodat we gerust kunnen beweren, dat de middenlinie in haar geheel op een goeden wedstrijd kan te rugzien. In de achterhoede was Haak weer present. Dat was best te bemerken. Op hem en op Koster zijn heel wat aanvallen doodgeloopen, zoodat Thyssen het, zelfs toen Spartaan den wind in den rug had, niet eens zoo overloopend druk heeft gehad. Hij heeft echter zeer zeker den gelijk maker voorkomen door op schitterende wijze een kogel van Grobbe, den oud-internationalen rechts halfback, te stoppen. Kunnen we dus over de verdediging meer dan tevreden zijn, over de voorhoede zijn we het niet. Wel werd de bal vaak verdienstelijk opgebracht, doch op het beslissende moment ontbrak de schutter en doorzetter. Van het binnentrio heb ben we allen Houtkamp eenige behoorlijke scho ten zien lossen, wat echter nog niet in zich sluit, dat deze Stormvogel op schot was. Van Pel werkte als altijd hard, doch niet met over leg. Zoo is zijn spelverdeeling en balcontröle vrij zwak. Van de beide andere binnenspelers moet getuigd worden, dat zij meermalen te langzaam waren, waardoor enthusiaste backs als Ohm en Walst steeds weer konden redden. De Jonge wisselde goede met minder goede momenten af. Onder deze laatste rekenen wij die, waarop hij te laat start en te weinig doortastend is. In vrij wel eiken wedstrijd is hij echter goed voor een goal. Op de rechtsbuitenplaats „troonde" Van Es uit R. C. H. H. Opvallend was zijn spel nog niét, doch we schorten ons oordeel liever op tot la ter, als hij wat beter gewend en ingespeeld is, en de weersomstandigheden wat gunstiger zijn. De Spartaan beschikt over een flinke verde diging, waarin de oud-Stormvogel Walst nog best mee kan. De Amsterdamsche verdedigers - zijn vrijwel den geheelen wedstrijd in actie ge weest, daar Stormvogels ook tegen den wind menigen aanval ondernam. Steeds weer grepen zij met succes in, zöodat Oerlemans het niet zoo bijster moeilijk heeft gehad, mede door het min der juiste richten der Stormvogels. Voor de rust vooral viel het goede kopwerh van Van Geys- sel op. Ook bij de Amsterdammers bleek de voorhoe de het zwakste deel te zijn, alhoewel dient er kend, dat de Stormvogelsverdediging ook bui tengewoon moeilijk te passeeren was. Stormvogels verdiende de overwinning on getwijfeld. Voor de rust, met den wind mee, was zij bijna voortdurend in den aanval en daar na wisten onze plaatsgenooten, dank zij vooral de bezieling, welke van Oldenburg uitging, het spel 35 minuten lang gelijk te doen opgaan. Ol denburg passeerde eens tegen den storm in en in volle vaart drie Spartanen, waarvoor scheids rechter Eijmers hem goedkeurend op den schou der klopte. De 2 Stormvogels-goals werden vóór de rust gescoord, een halve minuut na elkaar, door Van Pel en de Jonge. Het schot van laatstgenoemde sprong van de paal tegen Oerlemans aan en rol de zoo in 't doel. Spartaan scoorde na de rust door Grobbe te gen. Deze speler zag een tweede keihard schot schitterend door Thyssen gestopt. Kort voor het einde kwam Spartaan nog even geducht opzetten. Thyssen werd even flink aan de tand gevoeld, doch hij doorstond een en an der met succes, uitstekend bijgestaan door Kos ter en Haak. Het einde bracht dus een zwaar bevochten Stormvogels-overwinning. De elftallen waren: Thyssen Haak Koster Veuger Oldenburg v, d. Velde Sr. Van Es, Houtkamp, v. Pel, v. d. Velde Jr., de Jonge. de Groot, Grobbe, Sombeek, Kuikens, Grijzen- hout v, Geyssel Smit Klumper Walst Ohm Oerlemans IJmuiden. Bureau Willemsplein. Een kin- derportemonnaie met inhoud, een hondenpen ning, een bos sleutels, een horlogeketting, een huissleutel, een jockeypet, een kinderparapluie, een kindermuts, een vulpenhouder, een ring met sleutels, een rijwielbelastingmerk, een traject- kaart, een huissleutel, een rijwielbelastingmerk, een tasch met inhoud van pleegzuster, een zak met bruine boonen, een pakje met damesonder goed, een heerenrijwiel, een herdershond, een wollen meisjeshoedje, een rijwielbelastingmerk, een dwergpincher, een hoeveelheid quitanties in enveloppe. Bureau Engelmundusweg. Een blocnote met potlood en vrachtbrief; een bril in étui, een rij wielbelastingmerk in étui, een medaillon met portret van dame en heer, een papiertje, inhou dende eenig geld; een sleutel, een zakmes, een rijwielbelastingmerk in étui; een zweep. Velsen. Bureau Wijkerstraatweg. Een kin- derportemonnaie, een jongensjasje, een grijze Jbeerenhoed, een meisjesmuts,

IJmuider Courant | 1927 | | pagina 2