iiuider courant plaatselijk Nieuws IJmuiden. Scheepvaart Laatste Berichten. Burgerlijke Stand. Iirdig 26 Nov, 1927. 3e blad Ouderavond. Jeden van de oudercommissie van ■o0j J zijn gekozen de dames Mevr, ^P—Blad en Mevr, DekkerDe Nobel i heeren H, v. Dijk, Jac, de Nobel en Nieuwe zaken. |ij hebben weer melding te maken van ,ige nieuwe zaken. Zoo heeft de heer H. 0, Weimar in de WillemBarendszstraat u zaak in manufacturen geopend in een lartoe geheel verbouwd perceel, pe heer Weimar is in onze plaats zeer [end( hij is n,I. 26 jaar chef bij de firma G, van Praag geweest, de laatste jaren Je zaak aan de Kalverstraat en als zoo g was hij de leidende kracht. Wij mo dus gerust zeggen, dat de heer Wei- ar in het vak doorkneed is. [n de nieuwe zaak in de Willem Ba- mdszstraat vindt men vele mooie en de- artikelen keurig geëtaleerd. Een intal mooie bloemstukken getuigden van belangstelling en goede wenschen bij de pening dezer zaak, Aan het Koningsplein is door den Hom het Radio-Huis geopend, een «ciaal-zaak in radio-artikelen. Men vindt een goed adres voor complete radio- isiallaties en voor alle onderdeelen voor jlfbouwers. In de etalage ziet men een van luidsprekers en onderdeelen uit- utald, Ook hier getuigden eenige fraaie oemenmanden van belangstelling. Nieuwe Lunchroom. 'Gisteravond heeft de opening plaats ge- van het nieuwe café-billard annex mchroom Excelsior, gelegen op den hoek Wijk aan Zeeërweg en J. P, Coenstr, IJmuiden-Oost. Hiervoor bestond veeï elangstelling. Wij merkten op den eige- van het perceel, den heer ten Broeke het Architectenbureau ten Broeke en eyran, den heer A. P. Bakker, agent Heineken's Bierbrouwerij, den heer iroot, directeur der N.V. Aannemers Mij. en vele genoodigden met hunne lipes. Een schat van prachtige bloemstukken sierde de tafels. De heer N, Wey zeide dat de gérant, de esr P, Karsten en zijn echtgenoote deze jpening vol verwachting hadden tegemoet Spr. bracht hulde aan de aanne- lers, de N.V, Aannemers Mij. Velsen, die onder leiding van de architecten ten Broe- ie en Meyran het pand zoo uitnemend iadden afgeleverd en dankte voorts den iigênaar van het perceel, den heer J. !leyn en de directie der Heineken's Bier- irouwerij, vertegenwoordigd door den hr. P. Bakker, voor hunne medewerking, ipr, eindigde met den bewoners veel suc- ics in deze nieuwe zaak toe te wenschen. heer Ant. ten Broeke zeide dat toen lijn firma opdracht kreeg voor het maken Ier plannen voor 7 woningen en een win dhuis, men ondervond, dat de heer ïleyn een ondernemend man was. Aanvankelijk zou op dezen hoek een llink winkelhuis komen, maar dit plan terd gewijzigd en de heer Kleyn besloot ir een lunchroom van te maken. En zoo dus dit groote perceel ontstaan. Spr. fees er op, dat er iedere week in IJmuï- len nieuwe zaken worden geopend en dit vees op den ondernemingsgeest der inge- etenen. De heer ten Broeke sprak zijn «ste wénschen uit voor den onderne- eest van de bewoners v. den lunch- oom. Spr. meende dat er in dit deel wer- behoefte is aan een goeden lunch- loom en hoopte, dat vele ingezetenen hier uurtjes zullen doorbrengen. Met deze goede wenschen was de lunch room Excelsior geopend. De zaak ziet er werkelijk keurig uit. Alles is modern, degelijk. Door de breede ramen kijkt jen op den Wijk aan Zeeërweg, de J. P. 'Oenstraat en de De Ruyterstraat. Het ge- taüw is zeer hoog en er is veel licht en lucht. Er is een leestafel en een eerste Has Wilhelmina-biljart, de verlichting is schitterend en voor de ramen zijn gezel lige zitjes. hebben ook het groote huis boven bezichtigd en overal heeft men een prach tig uitzicht, op den grooten zolder ziet men lot voorbij Velsen en Beverwijk. De ar chitecten Meyran en ten Broeke en de N'Vi Aannemers Mij. Velsen hebben met ™t perceel en de woningen aan den Wijk Zeeërweg en de J. P. Coenstraat de- jj® omgeving zeer verfraaid. Jammer is, [Jat de wegen er rondom nog in zoon 'laten toestand verkeeren. Het is alles zand en er is nog geen rioleering, wat groot ongerief is voor de bewoners. - De Directeur van het Postkantoor Ruiden vestigt de aandacht van belang eenden erop, dat in verband met de i,s' St.-Nicolaasdrukte zorgvuldige ver pakking en adresseering van postpakketten een vereischte is. Men gebruike stevig pakpapier en sterk touw. Men schrijve het adres liefst op den omslag; het is aan te bevelen, een tweede adres in het pakket in te sluiten. Op Zaterdag 4 Dec. is het loket tot 's avonds 7.30 uur geopend voor het aannemen van postpakketten. VOETBAL. STORMVOGELS—H. V. V. Het is en blijft opvallend, zoon weinig succes als de Stormvogels tot dusver in *t algemeen en op hun eigen terrein in 't bij zonder geboekt hebben. Zoo bleef Zondag j.l, ook 't Gooi weer in de meerderheid. Wat voorts eveneens opvalt is het groo te aantal goals, dat tegen Stormvogels ge scoord wordt, en dat ondanks het feit, dat zij toch over een erkend goede achterhoe de te beschikken heeft. Nog dreigt er geen oogenblikkelijk ge vaar voor onze IJmuider club, daar H. F. C. nog altijd 4 verliespunten meer heeft, Maar nu de mogelijkheid bestaat, dat de Spanjaardslaanbewoners binnenkort met een sterker elftal zullen uitkomen, betee- kent een voorsprong van 4 punten nog geen absolute veiligheid. In verband met het bezetten van de on derste plaats is de wedstrijd van morgen tegen H. V, V, van buitengewoon veel be lang, Beide clubs hebben nu evenveel pun ten, zoodat de verliezer er eventueel be nauwd voor komt te staan, In den Haag wist Stormvogels een 31 overwinning te behalen, doch waar het zelfvertrouwen van onze plaatsgenooten ongetwijfeld een geduchte knauw heeft gehad, terwijl de H. V. V.'ers in dit opzicht zeer zeker zijn vooruitgegaan, beteekent dit nog lang niet, dat ook thans voor Stormvogels een over winning is weggelegd. Wat ons voor Zondag a.s. een eerste vereischte schijnt, is het tentoonspreiden van een groote dosis enthousiasme door alle spelers. In dit opzicht mag niemand de mindere zijn van Haak en v. d. Velde Sr. bijv. Aan dit enthusiaste spelletje pare men weloverlegd voetbal. De binnenspelers trekken bijv, niet „maar d'rs'' terug, doch halen regelmatig het leder op, zoodat de kampioenschap nog steeds in eigen han den. Het leelijkste van zoon nederlaag is echter, dat zij wel eens het begin is van een reactie, die volgt op een periode van groote inspanning. Dit nu hopen wij, dat niet het geval zal zijn. Veel liever zagen wij, dat deze tegen W. F. C. geleden ne derlaag een prikkel was tot nog grooter krachtsinspanning Want dat zal noodig zijn tegen D, E. C, De Amsterdammers zinnen natuurlijk op wraak zoon 31 nederlaag tegen een „broekje'' geleden vergeet je niet gemakkelijk en zuilen- begrijpen, dat het voor hen thans „nu of nooit is". Zoo'n 70 overwinning als zij de vorige week op Z. V. V. behaalden „houdt" bovendien in je maag, met andere woorden schenkt je kracht en zelfvertrou wen, Het is dus absoluut noodzakelijk, dat elke V. S. V.'er zich volkomen de situatie bewust is en zich zal geven tot het einde. Aangepakt, V. S. V.'ers! Het elftal ziet er als volgt uit: v. d. Wint v, d. Pieterman v. d. Griendt Böhm Bruidsehaar Wey Koning, Heyerman, Heyerman, Horeman, Hillekamp OosterparkStormveld. De Stormvelders, die den vorigen Zon dag zoo kranig Halfweg wisten te kloppen, waardoor zij toonden zich zoo langzamer hand in N.V.B.-omgeving te gaan thuisge voelen, trekken Zondag a.s. naar Ooster park, Deze vereeniging boekte tot dusver nog geen enkele nederlaag en beschikt zoowel over een productieve voorhoede ais een solide verdediging. Wij verwachten dan ook een 'Stormveld-nederlaag. GYMNASTIEK. Hedenavond geeft de gymnastiekver- eeniging „Sparta'' in Concordia een uit voering. Als bijzondere attractie kan worden aangemerkt het optreden van het keur korps van den Kennemer Turnkring. Dit bestaat uit de heeren C, Th. Smal en A. J. v. Doorn (Bato), F. Jansen (Concordia), J, v. Doorn en A. v. Zadel (Bloemend. G. V.), L. Visser en J. Timmerman (Turnlust, Beverwijk) Officieele Mededeelingen. Dames Gymnastiekvereen. „Gratia". .Op Dinsdag 15 en Woensdag 23 dezer den bal wegwerkende backs of half-backs heeft Gratia onderlinge wedstrijden, zoo- er steeds van op aan kunnen. Voorts sys- wej voor de dames- als meisjes-adspirant- teem in verdedigen en tempo; Indi- i6den gehouden. Als juryleden bij de da- vidueel voetbal is absoluut uit den booze. meswedstrijden, traden de heeren C. Smit In de elftalcommissie heeft men uit den en p. Heiligers op, terwijl bij de adspiran- wedstrijd tegen 't Gooi z'n conclusie ge- ten eenige dames-bestuursleden die taak trokken: Niet minder dan drie spelers vervulden. zijn vervangen, n.l. v. d. Velde Jr., v. Pel p)e uitslag van den geheelen wedstrijd en Snoeks. Wij schreven al eens eer, dat - was ajs volgt: wij geen voorstanders zijn van 't geregeld Dames-afdeeling: le pr. C. Heiligers, 2e verandering brengen in een elftal, doch in 1 pr jvy Heere, 3e pr, F. v. d. Kolk, 4e pr. de gegeven omstandigheden kunnen wij M. Bierenbroodspot, 5e pr. W. v. d. Plas. best begrijpen, dat de elft.-commissie zoe-Oudste meisjes: le pr. Marie Besse en kende is. Anders zou het zijn, wanneer het Lena $alz (ieder evenveel punten)2e pr. elftal in een vorige samenstelling reeds Dhm Kraak, 3e pr. Nelly Looyen, 4e pr. mooie successen geboekt had, maar nu dit niet het geval is, lijkt zelfs deze ingrij pende verandering niet gewaagd. j Bruin, 2e pr. Trijntje de Wit, 3e pr. Betsy In Muller uit 'het 2de elftal hoopt men Martinedie. nu den schutter gevonden te hebben, die Jongste meisjes: le pr. Marietje v. het binnentrio zoo hard noodig heeft. We Oordt, 2e pr. Mientje Schaap, hopen van harte, dat dit het geval is en gn nUf heste meisjes, nu komt er weer dat hij Houtkamp en Blinkhoff eveneens een tijd van aanpakken. Het bestuur wil tot grootsche (schiet) daden moge inspi- 0Ver eenigen tijd weer een uitvoering in reeren. j Thalia" geven en dus wordt er nu den Veuger staat t kan verkeeren - volgenden oefenavond met de nummers rechtsbuiten, na eerst als back en half- van het programma begonnen, back gefungeerd te hebben. In het 2de elf- q0^ heeft de directeur plannen om tal moet hij als voorhoede-speler wel vol- (iedere afdeeling meisjes afzonderlijk) daan hebben, zoodat we het beste willen een openbare les te geven, waarbij dan jul- hopen. jig ouders mogen komen kijken. Zij kunnen 29 Tenslotte is Visman weer teruggekeerd, dan een beter denkbeeld krijgen, van bet te Amsterdam te vertoeven, alwaar de Polonia aan een kade zal liggen. Het Amsterdamsche kantoor van Bennett's Reisbureau zal voor auto bussen zorgen naar het Stadion en de stad. Soortgelijke plannen zijn in voorbereiding bij het Zweedsche dagblad Dagens Nyheter, aai waarschijnlijk het s.s. Gelria van de Koninklijke Hollandsche Lloyd zal charteren. Vanuit Hamburg wordt gemeld, dat het s.s. Monte Sarmiento op 27 Juli 1928 naar Amster dam zal afvaren in dienst van de Sportchronik. Voor Engelsche liefhebbers van zwemmen be staat er gelegenheid om zich aan te sluiten bij een gezelschapsreis, die georganiseerd zal wor den door het te Londen verschijnende zwemblad „The Swimming Times". Nog verschillende an dere plannen tot het uitrusten van schepen als drijvende hotels zijn in voorbereiding, waar bo vendien reeds vaitstaat, dal de Amerikaansche en Finsche deelnemers ook per schip komen en op dat schip verblijven zullen, kan men op de huisvesting van vele duizende vreemdelingen op schepen rekenen en zal een internationale Olympische vloot in de Amsterdamsche haven gemeerd worden. seerd. Het programma was volgens 't re cept: „Elck wat wils" samengesteld: Zang, muziek en voordrachten. De avcn d beant woordde dan ook volkomen aan zijn doeï: Hij was uiterst gezellig. De Evangelisatie won een tiental nieu we leden. De Stalhouderij van „De Weyman'. Gisteravond was de stalhouderij van ,De Weyman" nog niet ingestort. Men deelde ons mede, dat de Burgemeester den eigenaar order had gegeven heden aan den gevaarlijken toestand een einde te maken. Nederl, Ver. voor Koeltechniek. In de deze week in Den Haag gehouden vergadering der Nederl. Vereeniging voor Koeltechniek heeft de heer Ir. K. H, Tu seiiius, directeur van het Koelhuis Frigo te IJmuiden, een inleiding gehouden over het verkrijgen van uniformiteit in de voor waarden voor opslag van artikelen in koelhuizen in Nederland. Spr. behandelde het verband, dat er be staat tusschen de techniek en de voor waarden en wijze van opslag van goede ren in koelhuizen en zeide, dat de vast stelling der eischen, waaraan een goed koelhuis moet beantwoorden, wel indivi dueel kan geschieden, maar dat daarbij de ruggesteun der Ned. Vereeniging voor koeltechniek nog ontbreekt. Gelijk in het buitenland te dezer zake reeds algemeen geldende normen zijn vasgelegd, welke bij geschillen e.a. als toonaangevend wor den aangenomen, dient ook hier te lande zulk een grondslag aanwezig te zijn. Wij staan hier nog betrekkelijk aan het begin van het op groote schaal gebruik maken van koude tot de conserveering van levensmiddelen en nu is het aldus spr opmerkelijk, hoe eensdeels de eigena ren van levensmiddelen overdreven hooge verwachtingen hebben van de mogelijkhe den bij koelhuisopslag, terwijl zij ander deels eigenlijk nog niet weten welke mo gelijkheden voor land- en tuinbouw gebo den worden. Bij een dergelijk verschil van geestesgesteldheid moeten wel conflicten ontstaan, Spr, meent, dat alleen de Ned, Vereeni ging voor Koeltechniek in staat is met de noodige autoriteit die normen vast te leg gen, welke het beste resultaat zullen bren gen voor de toegepaste koude-techniek op allerlei goederen. Hij stelde tenslotte voor, een commissie tot bestudeering van dit onderwerp te doen aanwijzen door het be- stuur en wel een commissie van 5 leden, waarvan een bestuurslid der vereeniging, met opdracht in de eerstvolgende verga dering voorwaarden als bedoeld ter vast stelling aan te bieden. Op de inleiding volgde eenige gedach- t tenwisseling, Het resultaat van de gehouden bespre- kingen over de voorwaarden voor opslag er kQgjjudgjeiij is, dat dit vraagstuk nader door de vereeniging in studie zal worden genomen. Daartoe is een commissie ge vormd onder voorzitterschap van prof. C. F. van Oijen, hoogleeraar te Utrecht. WATERSTAND IJMUIDEN. We hebben indertijd noodè dezen pretti- gen, enthousiasten voetballer zien ver trekken en spreken den wensch uit, dat hij zijn ouden vorm zal hebben terugge vonden en Vrouwe Fortuna hem wat beter gezind zal zijn. Door deze wijziging ziet de St.-ploeg er nu als volgt uit: Thyssen Haak Koster Visman Oldenburg v. d. Velde Veuger, Blinkhoff, Houtkamp, Muller, de Jonge. Leider is de heer W. Eymers. Hopen wij, dat beide clubs het hem ge makkelijk zullen maken, opdat van dezen wedstrijd, die spannend kan zijn, een goede propaganda voor onze voetbalsport uitgaat, D. E. C.—V. S. V. Dat de nederlaag van V. S, V, tegen D. E. C. ons en vele anderen teleurgesteld heeft, wie zal het ontkennen? Men weet bijna van te voren, dat een nederlaag eens moet komen een kampioenschap door een benjamin behaald zonder één enkele nederlaag te hebben geleden, zou wat al te mooi zijn maar, als zij' komt, al is het dan ook pas na 9 wedstrijden, dan is zij nog te vroeg. Intusschen, V. S, V.'ers, is er nog niets verloren. Nog altijd staan jullie twee pun ten voor op D, E. C. en West-Frisia en drie op W. F, C. en hebt jelui dus het Nov. 1927 H. water L. waler Dagen v.m. n.m. v.m. n.m. 27 4.37 4.49 0.19 0.32, 28 5 13 5 27 0.51 1.06 29 5.50 6.06 1,26 1.41 30 6 33 6.56 2.03 2.26 geen op een gymnastiekvereenigïng voor jullie gezondheid en pleizier wordt ge daan, dan op een uitvoering. Hierover zal jullie nog wel iets naders medegedeeld worden. Denken de jongste- en middelste meisjes er om, dat de oefenavond nu wordt Maandag van 6.307,30 uur en 7.30—8.30 uur? Voor de wedstrijden te Alkmaar op 18 December a.s, hebben zich enkele dames om uit te komen in den 3den graad opge geven. Die dames trainen zich daarvoor op Donderdagavond na 8 uur. Aanpakken dames, en trouw opkomen, want jullie weet, dat de eischen niet gemakkelijk zijn. Dus dames en meisjes, er is weer ver zamelen en aanvangen geblazen. Verzui men jullie niet de jaarvergadering? Er moeten besluiten genomen worden over het a.s, feest te Utrecht, over de vlag en nog veel meer. Toont nu, dat je niet alleen in het gymnastieklokaal thuis bent, maar dat je ook op een vergadering je mondje kunt roeren. Olympische Spelen 1928. j Het bezoek aan de Spelen. Tal van touristenschepen, die als drijvende hotels dienst zullen doen, zullen volgenden zo mer in de haven van Amsterdam voor anker gaan, om aldus de passagiers in de gelegenheid te stellen de Spelen bij te wonen. Het te Oslo verschijnende blad „Aftenpostèn", bijv. zal een gezelschapsreis organiseeren a.b, van het s.s. Polonia, waaraan 600 personen zullen deelnemen. Het ligt in de bedoeling om van 29 Juli4 Aug. In de week van 14 tot 21 November zijn te IJmuiden uit zee binnen gekomen 68 stoomschepen, 3 motorschepen en 2 zeelichters en naar zee vertrokken 64 stoomschepen en 2 motorschepen, IJmuiden. Aangekomen 23 Nov.: Limburg, sleepboot, Vlaardingen; 24 Nov.: P. J. van Leeuwen, zeilvrachtlogger, Lowe stoft, haring, Visschershaven; Huniber, zeesleepboot, Maassluis, Buitenhaven, Vertrokken 23 Nov.: Yvonne, stoom- vrachtlogger, Lowestoft ledig; Le Merlier, st., Newcastle, ledig; Bellis, st., Trelle- borg, na gebunkerd te hebben; Coasier, st., Hamburg; Salerno, st., Kopenhagen; Bot te, st., Danzig, na gebunkerd te hebben, Castelar, st., Hamburg; Limburg, sleep- boot, Schiedam, met het st. Prins der Ne derlanden op sleeptouw; 24 Nov.: Finn- land, st., Stettin. Het st. Britla vertrok 21 dezer van Bilbao naar hier met een lading ijzererts; het st. Portwood vertrok 24 dezer van Newcastle naar hier met een lading steen kolen; het st, Thisbe vertrok 24 dezer van Caen naar hier met een lading ijzererts, Het st. Homledal was 23 dezer te Bilbao in lading voor de Hoogovens alhier. IJmuiden. Aangekomen 24 Nov.: Tor, st,, Amsterdam, om te laden, Hoogovens; 25 Nov.: Albatros, zeesleepboot, Hamburg, Britta, st., Bilbao, ijzererts, Hoogovens; Limburg, zeesleepboot, met een zuiger, Maassluis, 26 Nov.: Thisbe, st,, Caen, ijzererts, Hoogovens, Vertrokken 24 Nov.: Tor, st., Malmö, ijzer en stukgoed; 25 Nov.: Albatros, sleepboot, met het Duitsche st, Frithjof op sleeptouw, Hamburg; Humber, sleepboot, met het Ital. st. Monte Piana op sleep touw, Rotterdam. Velsen. Aangekomen 25 Nov.: Carlsten, st., Gothenburg, houtstof, Papierfabriek. Vertrokken 25 Nov.: Jessie Maersk, st,, Rotterdam, ledig. Het in 1901 gebouwde passagiers- en vrachtstoomschip Prins der Nederlanden van de vroegere Kon, West-Ind, Mail dienst, dat steeds in den dienst Amster dam-Paramaribo heeft gevaren, is voor sloop naar Schiedam verkocht. Het stoomschip, dat in den afgeloopen zomer nog verschillende plezierreizen naar Kopenhagen heeft gemaakt, is Woensdag per sleepboot Limburg van het Bureau Wijsmuller van hier naar Schiedam ver trokken en arriveerde daar Donderdag, De zeven stoomschepen, die hier van Zondag tot Dinsdag binnenliepen om Le bunkeren of als bijlegger wegens slecht weer, zijn weer vertrokken. Woensdag vertrokken er 6, terwijl Donderdag het laatste schip vertrok. De schepen, die alle in het kanaal tusschen de sluizen en de spoorbrug lagen, gaven aan het kanaal een levendig cachet. De zeesleepboot Beverwijk 22, met twee onderlossers op sleeptouw van hier naar La Coruna in Spanje, passeerde Woensdag Quessant. IJMUIDEN V erkooping. Bij de Donderdag ten overstaan van no taris Boerlage in de zaal Flora gehouden veiling werd het woonhuis aan den IJmui- derstraatweg 25 opgehouden. De veiling van het perceel Willemsbeek- weg 111112 is niet doorgegaan. Bazar. De bazar, door de Gereformeerde Vrou- wenvereeniging in het gebouw Irene geor ganiseerd, is uitnemend geslaagd. Gister avond zijn de overgebleven zaken door den heer Morriën geveild onder toezicht van de politie, waarbij menigen kwinkslag werd gegeven. Het financiëele resultaat van den bazar is o.g. f 820, zoodat de Vrouwenvereeni- ging daarover zeker zeer tevreden zal zijn, VELSEN Besmettelijke ziekten. In de week van 1218 November zijn in deze gemeente één geval van diphtherï- tis en twee gevallen van roodvonk voorge komen. SANTPOORT. Gezellige avond. Voor leden, begunstigers en belangstel lenden, was Woensdag in het Evangelisa- lokaal een gezellige bijeenkomst georgani- Geboren Cornelis Adrianus, z. v. A. Mulder; Reijer, z. van P, de Heer; Hen drik Johan, z. van H, Schat; Maartje, d. van K. Nederlof; Hermanus, z, van H. H. Vrenegoor; Cornelis, z. v. T, Schol; An- tonie Frida Jans Irma, d, van F. Lijnbach; Andries, z. van J, de Niet; Anna Hen- drika, d. van W. J. Brantjes; Augustus, z. van H. J. Pools; Adriana Antonia, d. van G. van der Laan; Fredericus Franciscus Anthonius, z. v. F. J. A. Strijbosch; Jo hannes Franciscus, z. van Ch. J. de Vil der; Gerarda Maria, d, van H. W. Olivier; Hendrika, d. van J. A. van der Zee. Ondertrouwd: D. Honig met G. P. Boot; P, G. Rol met C, Plokker. Getrouwd: H. B. Vink met H. C, Does burg; J, H, de Vos m. J. C. Asselman; P. J. Joosten met M. A. M. Stam; H. van Alphen met M. P. van der Kammen; J. Porck met T, Hamelink; J. B. Klauwers met W, Bosch; J. Krijger met J. van Crooneborg; N. J. v. Dijk met T. Zwaan; H. T. M, Leeman met M. T. van der Schuijt. Overleden: R. de Heer, 3 dagen, zoon van P. de Heer en J. Schouten; J. Wierda, 82 jaren, ectgen. van G, Horn- stra; H. J. Altelaar, weduwe van H,. Schumacker, 77 jaren.

IJmuider Courant | 1927 | | pagina 9