éÊÊk UIT HET BUITENLAND DuitscMand. Hongarije eischt kunstschatten van Oostenrijk HET GEÏLLUSTREERD ZONDAGSBLAD IJMUIDER COURANT 29 15* 69 nu 69 8* 39 49 17* 79 9* 89 9* 69 24 39 49 3 16* 16* 1* 32 12* Waarde Waarde ijmuider courant vrijdag 7 october 1932 Vijf-mogendheden conferentie tot nader order uitgesteld. Italië zonder voorbehoud tot deelneming bereid. Duitschland wacht nog met het antwoord. Een Amerikaansche waarnemer? het belangrijkste nieuws. V. D. meldt uit Berlijn, dat de Engelsehe zaakgelastigde te Berlijn, Newton, Donder dagmiddag' een bezoek heeft gebracht aan het departement van Buitenlandsche Zaken. Hij deelde mede dat de Engelsehe bemoeiin gen inzake de tot stand koming van een Vijfmogendhedenconf eren tie ter bespreking van de Duitsche pariteitseischen zullen wor den vervolgd. Newton heeft er met geen enkele wijze op gezinspeeld, dat de Engelsehe regeering voor nemens zou zijn haar voorstel een dergelijke conferentie bijeen te roepen terug te nemen. Voorts kan nog worden medegedeeld, dat het Britsche Foreign Office bevestigt, dat het antwoord van Italië op het Engelsehe voorstel een conferentie te Londen te hou den ter behandeling van de Duitsche pari teitseischen is ontvangen. Italië is zonder voorbehoud bereid aan deze conferentie deel te nemen. De antwoorden van Frankrijk en Duitsch land zijn nog niet ontvangen. Het verluidt dat het Fransche antwoord uit Parijs is ver zonden en thans onderweg is. Ten aanzien van het Duitsche antwoord is de toestand aldus dat Duitschland zekere inlichtingen te Londen heeft gevraagd, waarop tot nu toe nog geen Engelsehe me- dedeeling is ontvangen. Het verluidt dat het Fransche antwoord uit Parijs is verzonden en thans onderweg is. Ten aanzien van het Duitsche antwoord is de toestand aldus dat Duitschland zekere in lichtingen te Londen heeft gevraagd, waarop tot nu toe nog geen Engelsehe mededeeling is ontvangen. In Engelsehe bevoegde kringen wordt verklaard dat geen verdere beslissing ten aanzien van een eventueel te houden con ferentie is genomen, doch dat men het ant woord va; alle uitgenoodigde staten wil af wachten. Van den aard dezer antwoorden zal af hangen wat verder zal worden gedaan. De idee een conferentie te Londen bijeen te roe pen, heeft de Engelsehe regeering dus nog niet opgegeven. Eventueel zou een bijeenkomst van de ver tegenwoordigers der vier mogendheden, even tueel met die van de Vereenigde Staten, den 17 October kunnen plaats vinden. Een nader V. D. telegram luidt als volgt: Naar van bevoegde zijde wordt medege deeld. heeft de Britsche ambassadeur, Lord Tyrrell, Donderdagmiddag een bezoek ge bracht aan den Quai d'Orsay, waar hij in opdracht zijner regeering heeft verklaard dat de oorspronkelijk te Londen in uitzicht ge stelde bijeenkomst der vijf mogendheden tot nader order wordt verdaagd. De besprekingen tusschen Londen en Pa rijs worden op vriendschappelijke wijze voort gezet. Volgens berichten uit Washington zou het mogelijk zijn dat Amerika (weliswaar niet uitgenoodiigd deel te nemen aan de bespre kingen te Londen) wanneer Europa dit mocht wenschen, een waarnemer naar de oijeen- komst zal zenden. Duitsch-ndtionaal leider pleit voor herstel der monarchie. De leider der Duitsch-nationale partij dr. Hugentoerg, heeft naar Wolff meldt op een bijeenkomst van het partijbestuur een rede gehouden, waarin hij o.rn. verklaarde dat de Duitsch-nationalen onafhankelijk aan den verkiezingsstrijd zullen deelnemen. Hun steun aan het program der regeering-Von Papen be teekent nog geen blanco vol macht. Vervolgens werd het woord gevoerd door dr. Quaatz. Deze zeide o.m.: Er zijn volken, betoogde hij, voor wie de republikeinsche staatsvorm wellicht een ze gen is. Duitschland echter was sterk, toen het een krachtige monarchie bezat. Bij den wederopbouw van het Duitsche rijk moet als laatste en grootste doel worden gestreefd naar het herstel van het keizerrijk onder het huis Hohenzollern. Het bestuur besloot o.m. de rijksregeering dringend te verzoeken, in de noodverorde ning van 14 Juli j.l. wijzigingen aan te brengen, op dat in de drukkende sociale las ten een verlichting intreedt. Dr. Hugentoerg zelf verzocht ten slotte nog, de leus „Hallo Hugenberg", die zich eeniger- mate als strijdkreet in de Duitsche-natio nale vergaderingen heeft ingeburgerd, te ver vangen door de leus „Hallo Duitschland", daar thans meer dan ooit al wat persoonlijk is. op den achtergrond dient te treden. Nieuwe tegenstellingen in het kabinet. In het kabinet bij de beraadslagingen over de te nemen bezuinigingsmaatregelen ernstige moeilijkheden gerezen. Zoowel de Vlaamsch-katholieken als de liberalen vreezen dat hun aanzien bij de kiezers zal verminderen indien zij aan deze ingrijpende maatregelen v>un mededewerking verleenen. He premier heeft in verband hiermede een bespreking gehad met de partijleiders. Het schijnt dat Renkin tot de overtuiging is ge-, komen, dat hij zijn kabinet zal moeten recon- strueeren of het collectieve ontslag van het kabinet zal moeten verzoeken. De uitslag der bondag te houden gemeenteraadsverkiezin gen zal van grooten invloed zijn op de te nemen besluiten. In gewone omstandigheden zouden in het begin van het volgende jaar meuwe verkiezingen worden gehouden voor Kamer en Senaat, doch thans wordt het niet bitgesloten geacht dat reeds eerder verkie- «hgen zullen worden uitgeschreven. Wereldconferentie van reeders in voorbereiding.. De voornaamste reeders zijn, naar Reuter uit Londen meldt in de hoofdstad bijeen ter be spreking van het vraagstuk van het teveel aan seheepsruimte. Nadat de reeders het vorige jaar er niet in geslaagd zijn, een overeenkomst te sluiten, is de geheele toe stand opnieuw onderzocht, en een geheel nieuw plan werd aan de vergadering voor gelegd. Indien het nieuwe plan, dat van de regeeringshulp afhankelijk is, wordt aan ge nomen, is een nieuwe wereldconferentie waarschijnlijk. Amerika. Burgemeesterverkiezing voor New-York in November. Reuter meldt uit Albany (staat New-York): Het Hof van appèl heeft de uitspraak be- vestgid volgens welke de verkiezing van een burgemeester van New-York in November a.s. moet worden gehouden. Conferentie over de oorlogs schulden aan de V. S.? Naar uit Washington aan Reuter wordt gemeld verwachten ambtenaren van het departement van buitenlandsche zaken dat er begin 1933, waarschijnlijk te Londen, een conferentie zal worden gehouden over de quaestie van de oorlogsschulden aan de Ver eenigde Staten. Wisseling in den diplomatieken dienst. Het presidium van het Executieve Comité der Sovjet Unie heeft besloten den Russi- selven ambassadeur te Londen, Sokolnikow, terug te roepen. Tot opvolger van Sokolnikow is benoeanid' de Russische gezant te Helsinig- fors, Maiski. De Russische ambassadeur te Rome, Kurski, zal worden vervangen noor den Rus- sischen gezant te Athene, Pqteimikm, die op zijn beurt zal worden opgevolgd door Dawtjan die vroeger gezant te Teharan en later te Parijs is geweest. Roemenië. Regeering verwerpt de eischen van den Volkenbond. De ministerraad heeft Donderdag besloten de Volkenbondseischen met betrekking tot de saneering der Roemeensche financiën van de hand te wijzen. De te Genève vertoevende minister Maid- gearoe heeft opdracht ontvangen de onder handelingen te hervatten, teneinde betere condities te bedingen. Jap aii: l/erhooging der marine- begrooting. Officieel wordt medegedeeld dat het Ja- pansche ministerie het kabinet een ont werp heeft doen toekomen, waarin wordt geëischt, dat de begrooting voor de marine uitgaven in 1933-1934 zal worden verhoogd van 200 millioen yen op 320 millioen yen. Deze verhooging wordt gemotiveerd met een verwijzing naar den geheelen politieken toe stand. Een deel van het bedrag zal worden besteed voor het uitbreiden van de marine- luchtvaart. Nieuwe pauselijke encycliek. Paus Pius XI heeft, naar de „Germania" mededeelt, een encycliek over de religieuze toestanden in Mexico gepubliceerd, welke speciaal betrekking heeft op de behandeling, waaraan de katholieken in dat land zijn blootgesteld, ondanks den modus vivendi, die werd gesloten bij de hervatting der open bare kerkdiensten. Het pauselijk document geeft een lange opsomming van de vervol gingen in Mexico en sluit met een verma ning tot de Katholieken in Mexico tot een heid en naastenliefde, gehoorzaamheid aan de bisschoppen geduld en zelfverloochening. Wolf f-Bureau) BLOEDIGE TOONEELEN AAN DE TURKSCH- SYRISCHE GRENS Tusschen Turksche gendarmes en bandie ten, die tot den Gazvedjistam behooren, heb ben volgens Reuter aan de Syrische grens bij Ourfa verwoede gevechten plaats gevonden. Elf Gazvedji's werden gedood, twintig gewond en twintig gevangen genomen. TWEEDE START VAN DE WINKLER-RAKET MISLUKT. PILL AU, 6 October (V D.) De start van de Winkler-raket is Donderdagmiddag mislukt. Bij de tweede ontsteking sprong de raket met een hevigen knal uit het apparaat, waarin zij geplaatst was. De metalen huls waarbinnen de raket zich bevond sprong uit elkander. De metaalsplinters vlogen tot ver in het rond. De omgeving werd verlicht door een van de raket- afkomstigen vuurgloed. Ingenieur Winkler heeft- medegedeeld, niet te kunnen verklaren hoe het mogelijk is dat de raket heeft geweigerd. Binnen afzienbaren tijd zal geen nieuwe start kunnen plaats vin- ,den. De beroemde kroon van Stephan Bocskay. De helft van de kostbaarheden van den Weenschen Hofburg. WEENEN, 4 October. INGEZONDEN MEDEDEELDiGEN. ZATERDAGAVOND 9 UUR Sluiting der verkoop AMST. CONFECTIEHANDEL bij den Heer v/d OU7ENAAR. Wie dus nog moet proflteeren gaat voor dien zien. GEEN VERLENGING DUS. (Van onzen Weenschen Correspondent) Men zou Oostenrijk-Hongarije, in den ge- meenschappelijken staatsvorm, waarin deze twee landen vroeger, tot het uitbreken van de groote omwenteling in 1918, met elkander verbonden zijn geweest, als een oud echtpaar kunnen beschouwen, twee echtelieden, grijs als Philemon en Baucis, die in den loop dei- jaren en in dit geval in den loop dei- eeuwen! heel wat lief en leed met elkaar gedeeld hebben. Zij vulden elkander om zoo te zeggen aan; wat de een niet had, bezat de ander en zij leefden in vele opzichten doch niet alle! in gemeenschap van goede ren. Nieuwe tijden braken aan. Oostenrijk en Hongarije werden iets, wat de oude Philemon Baucis uit de mythologie ver schrikkelijk zouden hebben gevonden, en voor welk lot zij dan ook gespaard zijn ge bleven van elkander gescheiden. Zooals dat in onzen modernen tijd zoo vaak met echtelieden het geval is. Dan komen groote en belangrijke vraagstukken voor de prop pen: de inboedel, de juweelen, de roerende en onroernede goederen en het geldelijke ver mogen moeten verdeeld worden! Maar hoe? Er worden vaak processen gevoerd, die jaren lang kunnen "duren. Zoo is het ook het geval met het geschei den echtpaar Oostenrijk en Hongarije ge weest. Of „geweest" is te veel gezegd, het rechtsgeding is nog steeds niet beslecht en deze week zal de commissie der scheids rechters opnieuw een bijeenkomst houden, welke te Weenen plaats vindt en welke mis schien maar heel erg zeker is dat niet tot een eindresultaat zal leiden. Als voor zitter van de vergadering treedt de Zwitser- sche gerechtshofpresident, dr. Soldati op. Oostenrijksche scheidsrechter is de president van de Oostenrijksche nationale bank en gewezen minister van financien dr. Viktor Kienböck en Hongaarsche scheidsrechter is baron Josef von Sterény. De Oostenrijksche staat wordt door „Minïsterialrat" dr. Karl Schönberger en de Hongaarsche staat door „Sektionschef" Julius Hauer vertegenwoor digd. De Hongaren staan op het standpunt, dat alle kronen, scepters, diamanten, juweelen en andere kleinodiën, alle schilderijen en kunst voorwerpen van groote waarde, welke de Habsburgsche heerschers in den loop der eeuwen uit Hongarije naar Weenen hebben gebracht, weer naar Hongarije moeten terug keeren. En met alleen op roerende, doch ook op tal van onroerende goederen, zoowel in Oosten rijk zelf als in het buitenland (in voormalig gemeenschappelijke gezantschapsgebouwen) maken zij aanspraak. Een groot aantal Hongaarsche geschied kundigen is in den loop der laatste jaren in de verschillende Oostenrijksche musea en in de vroegere keizerlijke paleizen en sloten, als mede ook in kazernegebouwen aan het snuf felen en naspeuren geweest en de lijst van dingen, die de Hongaren van Oostenrijk terug eischen de verlanglijst zou men kunnen zeggen is reusachtig lang ge worden. Want reeds in de veertiende eeuw zijn de Habsburgers er mede begonnen geweldige hoeveelheden voorwerpen van buitengewoon groote waarde uit Hongarije naar Weenen te sleepen. De eerste Habsburgsche vorstin in Hongarije, Agnes, de echtgenoote van An dreas III, die zich na den dood van haar nian in 1301 in een klooster terugtrok, heeft niet minder dan achthonderd kroonjuweelen uit Hongarije naar Oostenrijk medegenomen. Men heeft daar geen lijst meer van kunnen vinden en derhalve kunnen de Hongaren ook geen aanspraak op deze schatten maken. Doch gemakkelijk te controleeren zijn de voorwerpen van waarde, die vanaf de troons bestijging van Ludwig Et tot aan de regee- ringsperiode van Karei TV naar Oostenrijk werden gebracht. Ferdinand V had er zich een gewoonte van gemaakt op alle kunst schatten, die hij in Hongarije aantrof en die hem bijzonder goed bevielen, beslag te leggen en hen naar Weenen te laten bren gen. Zoo geraakte ook de gouden schat van Nagyzentmiklos, die Attila-schat genoemd werd, in zijn handen en kwam naar Weenen. Koningin Maria, een dochter van den ons uit onze vaderlandsche geschiedenis zoo goed bekenden Philips den Schoone, die de echtgenoote van koning Ludwig II was, liet tal van scheepsladingen kostbare kunst schatten naar Weenen torengen. De vaar tuigen, die algemeen „de goudschepen" ge- heeten werden, brachten in onzen tegen- woordïgen muntstandaard voor een waarde van meerdere millioenen shillingen naar Oostenrijk Een van de voornaamste voorwerpen, waar op Hongarije aanspraak maakt, is de be roemde kroon van Stephan Bocskay, die deze Zevenburgsche vorst in het jaar 1605 van den Turkschen sultan Achmed I gekregen heeft. Deze sultan liet hem deze kroon door zijn grootvizier Moehammed Pascha brengen opdat -hij zichzelf daarmede tot koning van Hongarije onder Turksche leenheerschappij zou kronen. Stephan Bocskay nam de kroon weliswaar aan, en ook den scepter, het zwaard en de banier, die de sultan hem tegelijkertijd stuurde, hij verklaarde echter, dat hij deze voorwerpen alleen als een ge schenk en niet als een teeken eener nieuwe waardigheid beschouwde, en hij liet hen, na dat hij vrede met keizer Rudolf n had ge sloten, in 1606 aan den Hongaarschen koning Matthias overhandigen, die de vredesonder handelingen voor den keizer gevoerd had. De kroon, die tegenwoordig algemeen onder den naam „Bocskay-kroon" bekend is, had oorspronkelijk aan koning Wladïslaw II van Hongarije (die als koning Wladislaw IV ook over Polen regeerde) toebehoord. Men had haar vroeger in den koninklijken burcht te Ofen oftewel Boeda bewaard en na den noodlottigen veldslag bij Mohacs op den negen en twinstigsten Augustus 1526 was zij door den vluchtenden koninklijken schatbewaar der achtergelaten, ten gevolge waarvan zij ïn handen van de Turken was gevallen. De waarde van de Bocskay-kroon, die rijk met paarlen, en edelsteenen bezet is, wordt op meer dan honderdduizend schillingen ge schat. Voor de Hongaren is de historische beteekenis van dit stuk echter veel en veel grooter. De kroon bevindt zich op het oogen- blik in de schatkamers van den Hofburg het reusachtige voormalige paleis van de Habsburgers in de binnenstad van Weenen. De Hongaren maken verder aanspraak op ongeveer de helft van alle kunstschatten, welke de Weensche Hofburg in zich bergt, en op een groot aantal kostbaarheden, welke de vele prachtige zalen en vertrekken van het fraaie, groote slot Schöntorunn sieren. Voorts op ontelbaar veel kostbare oude schilderijen en schitterende werken van beeldhouwkunst, die zich in de diverse musea in Weenen en in andere steden van Oosten rijk bevinden, op gedeelten van gebouwen van het vroegere keizerlijke en koninklijke legercommando en van kazernecomplexen te Weenen, een gedeelte van het paleis van het voormalige Oostenrijk-Hongaarsche gezant schap te Londen, en op een aantal kunst voorwerpen in de voormalige Konsular- akademie te Weenen. Met spanning ziet men de vergadering van de scheidsrechterscommissie naderen. Oosten rijk voelt er begrijpelijkerwijze maar heel weinig voor zooveel kostbare goederen, welke het al als zijn eigendom beschouwde en waar op het zoo trotsch was, maar opeens goed schiks aan den Hongaarschen buurman af te staan. Oostenrijk zal eventueel in het mid den brengen, dat de beide landen zich niet vrijwillig van elkaar gescheiden hebben, doch dat dit een gevolg is geweest van de vredes verdragen van St. Germain en Trianon, en zal vermoedelijk met het voorstel voor den dag komen, dat de Volkenbond deze aange legenheid moet onderzoeken en dat deze de eindbeslissing moet nemen. W. M. BEK AAR. ONTWAPENING EN VEILIGHEID GECOMBINEERD? FRANSCHEN BESTUDEEREN EEN NIEUW PLAN PARIJS. 6 October (Reuter) De Geneef- sche correspondenten van de Fransche bla den berichten, dat de Fransche regeering een ontwerp van de Fransche delegatie ter Ont- wapenings-conferentie bestudeert, waarbij het ontwapeningsprobleem in overeenstem ming wordt gebracht met de veiligheids kwestie. De Fransche pers is verder algemeen van oordeel, dat ook Polen, België en de staten van de Kleine Entente aan de besprekingen te Londen inzake de Duitsche gelijkgerech tigdheid moeten deelnemen, aangezien deze staten eveneens belang hebben hierbij. NAZI'S MET WAPENS IN HUIS. ZWICKAU, 6 October (Wolff). Bij een aantal leden van de N.S.DA.P. is een huis zoeking 'gedaan, waarbij twintig vuurwapens in beslag werden genomen. Vijftig perso nen zijn gearresteerd, doch de helft is reeds vrijgelaten. MEXICAANSCHE NUNTIUS IN DE VER. STATEN AANGEKOMEN LAREDO (Texas) 6 Oct. (Reuter). D Pauselijk legaat te Mexico, aartsbisschop Ruis y Flores is hier in een speeialen trein vergezeld van twee leden van den Mexikaan- schen geheimen dienst aangekomen. RUSLAND CONTRA BELGISCHE FIRMA RECHT TOT PROCEDEEREN AAN DE SOVJET ONTZEGD. BRUSSEL, 6 Oct. (Reuter). Het Hof van Cassatie heeft vandaag uitspraak gedaan in :en proces tusschen een Belgische firma te Vervïers en de Sovjetrepubliek, en de laatste in het ongelijk gesteld. De firma had in 1927 en 1928 hoedengarni- :uren geleverd aan Sovjet-Rusland, waarvan ?chter, toen de afrekening reeds had plaats gehad, een groote partij werd geweigerd, om dat zij, naar gezegd werd, beschadigd was. De Sovjet-regeering bracht de zaak voor de handelsrechtbank van Verviers en de rechters erkenden de aanklacht. De firma ging toen in hooger beroep bij het Hof van Appèl te Luik en deze annuleerde het vonnis van Verviers, door te verwijzen naar het feit, dat de Sovjetregeering niet of ficieel in België was erkend. Hiertegen teekende de Sovjetregeering, al les door bemiddeling van de Russische han delsdelegatie te Parijs, cassatie aan en de Raad van Volkscommissarissen te Moskou be sloot een vertegenwoordiger der handelsdele- atie in Parijs aan te wijzen om de belangen der Sovjetregeering in de zaak tegen de Bel- ische firma voor het Hof van Cassatie te Brussel te verdedigen. Vandaag heeft het Hof hierin uitsnraak ge daan De tegenwerping der Sovjetregeering werd van de hand gewezen en de beslissing van het Hof van Appèl van Luik bindend ver klaard. JOURNALISTEN BIJ DEN VOLKENBOND. De internationale vereeniging van bi.i den Volkenbond geaccrediteerde journalisten heeft gisteren, naar men uit Genève aan het Handelsblad meldt, de verkiezingen voor het nieuwe bestuur gehouden. Voorzitter is geworden dr. A. Oeri, hoofdredacteur van de „Baseier Nachrichten". De aftredende Nederlandsche leden dr. M. van Blankestein en dr. B. de Jong van Beek en Donk. die vele jaren zitting in het bestuur hebben gehad, waren dit jaar niet herkiesbaar. Opnieuw werden echter twee Nederlanders in het be stuur gekozen n.l. de heer H. B. v. d. Eist als secretaris-generaal en mej. L. Haakman als bestuurslid, Mejuffrouw Haakman is de eerste vrouwe lijke journalist die in'het bestuur gekozen is. KATOENBOYCOT OPGEHEVEN. BOMBAY, 5 Oct. (Reuter). De East Indian Cotton Association, de vertegenwoordigster van den Britsch-Indischen katoenhand el heeft besloten de boycott voor de Europee'sche katoen-handelaars op te heffen Deze boycott, welke is begonnen op aanspo ren van het Pan Indisch Congres, heeft thans negen maanden geduurd. VAN DE kost slechts 5 cent per week en heeft bovendien een zeer hooge gratis Ongevallenverzekering. Verschijnt iederen Vrijdag. BEZOEKT GIJ HAARLEM? OA AT DAN NAAR v. d. WERFF Co. DAT IS UW VOORDEEL» "9G ZIET ONZE PRIJZEN Geel katoen voor Hemden nu 9v, Dames Directoires wol gevoerd nu Heeren Sokken nieuwe patronen slechts Wit katoen, zeer voordeelige aan bieding Dames Onderjurk, prima gemolton- neerd 74 laeger Heerenpan talons, zwaar ge- moltonneerd, CQ plecb's Gezondheidsflanel pracht kwaliteit Dames Nachthemd van prima flanel Heeren Borstrok met dubbele borst Pyama flanel nieuwe strepen Dames Kousen, fil met zijde Heeren flanellen dubbele borst Prima Luiers Amerik. oogjes Wollen Kinderves- ten, mooie kleuren vanal Heeren flanellen 100 cm. lang, prima Theedoeken in keper ruiten slechts Dames Vesten, mooie sorteering vanaf Heeren Overhemd met losse boord Blauwe Handdoek kleurecht Jongenstruien, zuiver wol vanaf Zware Werksokken in zwart vanaf Alpino Mutsen, in alle kleuren Pullovers, wol ge voerd, vanaf Zijden Sokken, pracht kleuren slechts JQH Handgaren, wit en zwart Ruitstoffen voor lurken, slechts Landhuisstof dubbel breed Kaartjes Maaswol, diverse kleuren Wollen Stoffen, nieuwe kleuren Gordijn cretonne en Dekenovertrek Deze Bon heeft 3 Theedoeken van 12 ct 36 ct nu voor 19 t Uw pakjes worden gratis thuis gebracht Deze Bon heeft l wollen Deken van 6.90 nu voor 3.90 ►v.d.WERFFaO* 1 1 1 1 Barteljorisstr. 8, v d WERFF Co Haarlem

IJmuider Courant | 1932 | | pagina 7