De Zesdaagsche te Amsterdam. WIELRIJDEN. KON. NED. VOETBALBOND DE UITSLAGEN RANGLIJSTJES. IJMUID ER COURANT MAANDAG 21 NOVEMBER 1932 Interessante sprintsEenige valpartijen. Piet van Kempen en Jan Pijnenburg leiden. Di Paco heeft opgegeven. Rausch-Hurtgen als sterkste concur renten voor „Piet" en f/den Pijn". Wals de snelle en roekelooze. Zaterdag. Ais we Zaterdagmorgen twaalf uur, na af loop van de neutralisatie, het R. A. I.-gebouw weer betreden, heerscht er volkomen rust. De renners gaan in een kalm gangetje over de baan en maken af en toe een gezellig praatje onder het rijden. Om twaalf uur, dus na 14 uur rijden, zijn 331,840 K.M. afgelegd. De volgorde is dan nog dezelfde als van 6 uur des° morgens. Tegen 1 uur komt er eenig leven in de brouwerij. Het klassement van half drie Het is half drie, het groene licht gaat aan en de klassementssprints beginnen. In de eerste sprint zat niet veel tempo. De winnaar werd v. d. Horst met daarachter Huertgen, Wals en Jan van Kempen. De tweede sprint was voor Piet van Kempen. De derde sprint bracht een valpartij. Er wordt thans flink aejaagd. De Franschman Peix komt te vallen, het schijnt echter niet van ernstigen aard te zijn, want even later zien wij hem weer rij den. Winnaar van de derde sprint werd Wals met daarachter Jan van Kempen, v. d. Horst en Goebel. De vierde sprint is weer voor Piet van Kempen. De vijfde sprint is eveneens voor een Hollander, n.l. voor pijnenburg. Hij wordt gevolgd door den Ita liaan Di Paco. De zesde en laatste sprint van het klassement gaat in zeer snel tempo. Onze. landgenoot Piet van Kempen rijdt formida bel en wint. Hierna begon een geweldige klopjacht, waarbij vooral Van Kempen en Pijnenburg- op den voorgrond traden. De Franschman peix komt wederom te vallen. Het schijnt thans iets ernstiger te zijn; hij gaat dan ook wat rust nemen. Wals Braspenninx De tweede dag Zooals reeds gezgd, ontstond er na het klassement van half drie een geweldige jacht. We zagen Piet van Kempen en Pijnenburg, Jan van Kempen en Bogaert, Rausoh-Huert- gen, Rielens-van Buggenhout, en Braspen ninx-Wals ronden nemen. Het wisselt echter De klassementssprints van half vijf Het is inmiddels half vijf geworden. Dit is weer de tijd voor de klassementssprints. De ze brachten weer zeer veel spanning. De eerste sprint had tot resultaat: Piet van Kempen, Schorn, Peix en van Nek Jr. De tweede sprint was voor Jan van Kempen met daarachter Wals, Pijnenburg en Goebel. De derde sprint was zeer spannend; met mini mum verschil werd deze door Piet van Kem pen gewonnen. Hierop volgde een pracht sprint. Met een kleinen voorsprong werd de ze gewonnen door Pijnenburg. De vijfde sprint was voor Bogaert met Deneef, v. d. Heyde en van Nek. De zesde en laatste sprint bracht een overwinning aan Wals. Na afloop van deze sprints om vijf uur waren afgelegd na 19 uur: 487.800 K.M. Hierna werd weer overgegaan tot kalm rij den; er was van half zes tot acht uur neu tralisatie. Zaterdagavond en Zaterdagnacht Wanneer de tribunes zich Zaterdagavond tegen acht uur beginnen te vullen, is de stand van vijf uur nog ongewijzigd; het kop pel Jan van Kempen-Bogaert heeft dus nog- steeds de leiding met een ronde voorsprong, gevolgd door Piet van Kempen-Pijnenburg. Er zijn twaalf renners in de baan, de part ners schijnen aan den maaltijd te zijn; de rijders nemen er hun gemak van en tollen in een rustig gangetje achter elkaar rond. De tribunes en staanplaatsen van alle rangen loopen langzamerhand geheel vol; de opv,riekende muziek houdt de stemming erin. Tegen kwart over acht komt er voor het eerst eenige afwisseling als er een sprint wordt verreden voor een premie van 50. Van de tweede plaats weet Pijnenburg fraai naar voren te komen; hij gaat gemakkelijk als eerste door de finish. Het luide applaus en de aanmoedigingen tijdens de rit bewij zen, dat het publiek „erin" begint te komen. Hos de renners in de uren der neutralisatie tot tijdelijke rust komen. De eene helft cirkelt slaperig rond, de koppelgenooten slapen. Als de winnaar even later wordt afgelost door zijn koppelgenoot Piet van Kempen, wordt deze eveneens met een gul applaus be groet, wat niet te verwonderen valt omdat na 22 uur reeds duidelijk gebleken is, dat Piet de favoriet van het publiek is. Een incident doet zich voor als Pijnenburg, bij het aflossen door Van Kempen in de bocht naar beneden glijdt en vrij hard op de plankier komt te vallen. „Pijn" schijnt in derdaad pijn te hebben, althans hij blijft eenigen tijd liggen, om dan door zijn helpers naar zijn cabine te worden gedragen. Als bo vendien even later wordt aangekondigd, dat Piet van Kempen wegens de blessure van zijn koppelgenoot vijf minuten neutralisatie krijgt vreest men reeds het ergste, maar na afloop van deze neutralisatie verschijnt Piet weer in de baan. Dan wordt meegedeeld, dat Pij nenburg weer in orde is. De wedstrijd moet dan eenige minuten ge neutraliseerd worden, omdat blijkt, dat Pij nenburg in zijn val de houten baan lichtelijk beschadigd heeft, zoodat deze moet worden bijgeschaafd, waaruit sommigen afleiden dat Pijnenburg sterker is dan de baan. Als de bel weer is gegaan, komt er meer tempo in en een spannend oogenblik ontstaat in een premiesprint om 2000 cigaretten, waar Di Paco erg op gebrand schijnt te zijn. Hij loopt althans eenige tientallen meters uit, maar ziet zijn hoop in rook vervliegen, als Wals hem op de laatste ronde fraai passeert en wint. Zoowel de tribunes als het middenvak zijn inmiddels steeds voller geworden; met zicht bare verwachting maakt men zich gereed voor de zes sprints voor het zesde klassement van tien uur. Er is dan precies 24 uur ge reden. In dit laatste uur is afgelegd 29,845 K.M., terwijl in totaal in de eerste 24 uur van de zen wedstrijd is afgelegd een afstand van 602.640 K.M. De uitslag van de eerste klassementssprint is: 1 Piet van Kempen, 2 Van der Heyden, 3 Schorn, 4 Bogaert De tweede sprint heeft tot resultaat: 1 Van der Horst, 2 Jan van Kempen, 3 Peiz, 4 KI. van Nek. De derde ronde is voor den Italiaan Di Paco, die gevolgd wordt door 2 Van Bug genhout, 3 van der Heyden en 4 Guimbre- tière. De vierde sprint wordt door Jan van Kem pen met een grooten voorsprong gewonnen- 1. Jan van Kempen, 2 Van der Horste 3 Broccardo, 4 Dinale. De vijfde rit wordt in snel tempo gereden en heeft tot resultaat 1 Bogaert, 2 Van Bug genhout, 3 Piet van Kempen, 4 Deneef. Zonder dat er tot nog toe veel sensatie is geweest volgt dan de laatste en zesde sprint met het resultaat: 1 Pijnenburg, 2 Jan van Kempen, 3 Dinale, 4 Wals. Te half elf is de stand: Aan den kop: Jan van KempenBogaert 99 punten Op 1 ronde: 2. Piet van Kempen-Pijnenburg 91 punten 3. Charlier-Deneef 36 punten 4. Rausch-Huertgen 34 punten Op 2 ronden: 5. KI. van Nek-Van Hout 23 punten 6. Guimbretière-Peix 9 punten Op 3 ronden: 7. Braspenninx-Wals 33 punten 8. Wambst-Broccardo 7 punten Op 7 ronden: 9. Goebel-Schorn 36 punten Op 8 ronden: 10. Rielens-Van Buggenhout 19 punten Op 9 ronden: 11. Van der Heyden-Van der Horst 51 punten 12. Dinale-Di Paco 37 punten Dezen stand blijkt echter niet onverander lijk, want na een korte rustpauze na de sprints komt er plotseling het langverwachte tempo in, en onder daverend enthousiasm van het publiek begint een jacht, die voort durend zeer spannenden strijd te zien geeft. Piet van Kempen en Pijnenburg jagen achter Jan van Kempen-Bogaert aan en na een wilde jacht slagen zij erin, een ronde te nemen. Het jagen duurt voort; niemand kan op het oogenblik beweren dat er geen span ning in den strijd zit. Te twaalf uur in den nacht van Zaterdag- op Zondag was de stand als volgt: Aan den kop: 1. Rausch-Huertgen, 34 punten. Op 2 ronden: 2. Piet van Kempen-Pijnenburg 91 punten 3. Carlier-Deneef, 36 punten. Op 3 ronden: 4. Jan van Kempen-Bogaert, 99 punten. 5. Guimbretière-Peix, 8 punten. Op 4 ronden 6. Van Nek-Van Hout, 23 punten. 7. Braspenninen-Wals 33 punten. Op 6 ronden: 8. Wambst-Broccardo 7 punten. Op 8 ronden: 9. Goebel-Schorn, 36 punten. Op 12 ronden: 10. Rielens-Van Buggenhout, 19 punten. Op 13 ronden: 11. Van der Heyden-Van der Horst 43 p. Op 14 ronden: 12. Di Paco-Dinale. 27 punten. Plet gaat nu weer kalmpjes aan. Tegen half een wordt weer een premie -van f 25 uitgeloofd die op fraaie wijze gewonnen wordt door Jan van Kempen, vóór Pijnenburg, Goebel en Van der Heyden. De belangstelling neemt weer toe als tegen kwart voor één de Gou den Sprint om de door de J. F. A. uitgeloofde premie van f 500 begint. Deze race verloopt zeer spannend, vooral als in de 9de ronde Schorn pijlsnel naar voren schiet. In de laat ste bocht komt Piet van Kempen hem echter op zij en gaat met een schitterende eindspurt als eerste door de finish, gevolgd door Guim bretière, Schorn en Van der Heydein. Zondag. Te twee uur precies Zondagmorgen gaat. het groene licht aan en begint de sprint voor het 7de klassement. Verschillende sprints worden door Hollanders gewonnen. Het publiek is nu in een uitgelaten triomf stemming. Van Kempen-Pijnenburg hebben uit dit klassement niet minder dan 26 punten in de wacht gesleept, en Van Kempen-Bo gaert 15. Dan volgen Braspenninx-Wals, Van der Heyden-Van der Horst en Di Paco-Dinale met ieder 5 punten. Te vier uur beginnen de sprints voor het achtste klassement. De eerste sprint is weer geheel voor Hol land: 1. Jan van Kempen, 2. Pijnenburg, 3- Van Nek, 4. Van der Horst. De uitslag van de tweede sprint is: 1. Piet Kempen, 2. Bogaert, 3. Rielens. 4. Peix. De derde sprint heeft tot resultaat: 1. Pij nenburg, 2. Wambst, 3. Schorn, 4. Van der Heyden. De vierde sprint wordt gewonnen door 1. Piet van Kempen, gevolgd door 2. Bogaert, 3. Guïmbretïère. 4. Wambst. In de Vijfde sprint gaat als eerste over de eindstreep: 1. Jan van Kempen, en daarachter 2. Van Nek, 3. Goebel. 4. Van der Heyden. De zesde en laatste sprint is uiterst span nend. De uitslag' is: 1. Piet van Kempen, 2. Pi Paco, 3. Rausch, 4. Deneef. Tegen half zes wordt het publiek aange zegd, dat op grond van de politieverordening de zaal moet worden ontruimd tot Zondag middag, wanneer de neutralisatie om 1 uur zal worden opgeheven. Nu de tribunes leegloopen is de stemming eruit en de renners bereiden zich al voor op de neutralisatie. In 30 uur van den wedstrijd was in totaal afgelegd 769.988 K-M. Zondagmiddag. Nadat het van zes uur des morgens tot des middags 1 uur neutralisatie was, gedu rende welken tijd de renners hun ronden rijden of slapen, komt het publiek dat reeds voor het uur van openstelling queu heeft ge maakt binnen. De staantribunes worden be stormd en zijn weldra geheel vol. Even later gaan zich ook de andere tribunes vullen en komt er levendigheid op het middenterrein. Tegen twee uur gaan de renners zich wat los rijden en nemen de verschillende leidende renners om beurten den kop. Als Pijnen burg op een gegeven moment aan den kop rijdt juicht het publiek. J. van Kempen, Di Paco heeft opge- snelle sprinter geven. Het klassement van drie uur. Het is half drie geworden. Het groene licht gaat weer aan. Er wordt nu begonnen met de zes sprints van het negende klassement. De eerste sprint is voor Bogaert met Pij nenburg, Wals en Rausch. De tweede voor Jan van Kempen met Deneef, v. d. Heyden en Peix. De derde is voor den jongen Wals met Dinale, Rausch en Pijnenburg. De vierde wordt gewonen door Piet van Kempen met v. Buggenhout, K. van Nek en J. van Kempen. De vijfde is voor Pijnenburg met Schorn, Chariier en Guimbretière. De zesde en laat ste sprint is voor onzen Piet van Kempen met Peix, Jan van Kempen en K. van Nek. Uit de sprints hebben Piet van Kempen en Pij nenburg dus 19 punten weten te halen en zijn broer Jan van Kempen met Bogaert 13 punten. De stand is nu als volgt: 1. Van Kempen-Pijnenburg 173 pnt. 2. RauschHuertgen 55 pnt. Op 1 ronde: 3. Braspenninx-Wals 45 pnt. 4. ChariierDeneef 44 pnt. Op 3 ronden: 5. Guimbretière-Peix 18 pnt. Op 4 ronden: 6. Jan van KempenBogaert 143 pnt. 7. Wambst-Broccardo 11 pnt. Op 6 ronden: 8. KL van Nek-van Hout 33 pnt. Op 8 ronden: 9. Goebel-Schorn 44 pnt. Op 13 ronden: 10. Rielens-van Buggenhout 27 pnt. Op 16 ronden: 11. Dinale-Di Paco 38 pnt. Op 17 ronden: 12. v. d. Heyden-v. d. Horst 53 pnt. Direct na afloop van de klassementssprints wordt er flink gejaagd. Zondagmiddag 4 uur, dus vóór het tiende klassement, waren na 42 uur rijden in totaal 967.420 K.M. afgelegd. Het is inmiddels weer tijd geworden voor de sprints van het tiende klassement. De Hollanders hebben hierbij weer heel wat punten uit de sprints weg kunnen sleepen. Het is nu inmiddels weer tijd geworden voor de neutralisatie cn om vijf uur wordt het publiek aangezegd de zaal te ver laten tot 8 uur. De renners gaan dan weer met een slak kengang over de'baan en verorberen al rij dende brood enz. P. van Kempen. J» Pijnenburg. Maandag. Hedenmorgen bij de neutralisatie om 6 uur was de stand als volgt: 1. Piet van Kempen en Jan Pijnenburg 242 punten. Op 2 ronden achterstand: 2. Chariier en Deneef 106 punten. Op 3 ronden achterstand: 3. Rausch en Huertgen 98 punten. 4. Wambst en Broccardo 20 punten. Op 4 ronden achterstand 5. Braspenninx en Wals 83 piraten. Op 7 ronden achterstand: 6. Göbel en Schorn 53 punten. 7. Guimbretière en Peix 33 punten. Op 12 ronden achterstand: 8. Jan van Kempen 181 punten. Op 14 ronden achterstand: 9. Klaas van Nek Jr. en van Hout 54 pnt. Op 22 ronden achterstand: 10 Rielens en van Buggenhout, 50 punten Op 29 ronden achterstand: 11. Van der Heyden en van der Horst 80 punten. Het. IJ.F.C.-elftal, dat in de Zaterdagmiddagcompetitïe speelt. V.l.n.r. (staande: De Jong- Jochems, Van Heyst (voorover gebogen). De Vries. Jan Blinkhoff, Nienaber Knielend: Van. Strien, Zwart, Van Urk, De Graaf en Smit. AFDEELING I. Tweede klasse A: W. F. C.Zeeburgia 0—4 V. V. A.—T, O. G. 0—3 Z. V. V.—Kinheim 1—3 Tweede klasse B: A. F. C.—Velox 1—6 De SpartaanAlphen 06 B. F. C.—D. W. S, 0—3 Derde klasse B: Hillinen—De Kennemers 1—5 D. J. K.—W. M. S. 10—1 Derde klasse C: Rodi—Amstel 32 WatergraafsmeerDe Meteoor 60 O.D.E.—A. P. G. S. 2—4 U. V. V.—Z.R.C, 5—1 Vierde klasse A: SchagenTexel 30 Alkmaar—E.V.C. 3—4 Reserve eerste klasse: Zeeburgia 2Blauw Wit 2 53 Z. F. C. 2—H. F. C. 2 5—2 Reserve tweede klasse A: West-Frisia 2—T. O. G. 2 3—1 Reserve derde klasse A: Z. F. C. 3—A. P. G. S. 2 12—0 De Kennemers 2Z. V. V. 2 31 Alcm. Victrix 3Q. S. C. 2 31 AFDEELING II. Tweede klasse A: O.N.A.—B.E.C. 4—3 QuickSteeds Hooger 22 O. D. S.—Unitas 3—2 Tweede klasse B: S. V. V Gouda 2—0 ExcelsiorOvermaas 42 Olympia—V.I.O.S. 6—2 Vierde klasse A: L.D.W.S.—Leidsche Boys 5—1 S. V. C.De Jagers 50 D.VjS.T.H.B. 1—5 R.C.L.—Hillegom 2—3 Reserve eerste klasse: C. V. V. 2—Excelsior 2 3—4 Gouda 2—V. U. C. 2 3—8 H. B. S. 2—Feijenoord 2 3—4 AFDEELING Hl. Eerste klasse: Heracles— Robur et Velocitas 4—0 Ensch. Boys—P. E. C. 31 VitesseGo ahead 12 A.G.O.V.V.Wageningen 1— AFDEELING IV. Eerste klasse: B V. V.—M. V. V. 3—: N.A.C.—Middelburg 3—3 BleijerheideN.O.A.D. 40 Willem II—Eindhoven 1—0 AFDEELING V. Eerste klasse: G.V.A. V.—Frisia 3—3 LeeuwardenVeendam 62 FrieslandBe Quick 2 2 AchillesSneek 10 AFDEELING I. Tweede klasse A: E. D. O. 7 5 2 0 12 22—8 1.71 Kinheim 9 7 0 2 14 2519 1.56 Zeeburgia 8 6 0 2 12 208 1,50 TOG. 7 4 03 8 1518 1.14 Z. V. V. 8 3 2 3 8 18—14 1.— W. F. C. 7 2 3 2 7 1413 1. Alcm. Victrix 7 2 2 3 6 2522 0.86 HRC 72054 1322 0.57 V.' V.'A. 3 1 1 6 3 10—22 0.38 D. E. C. 3 1 0 7 2 1836 0.25 Tweede klasse B: H. F. C. 8 5 3 0 13 23—6 1.63 Velox 9 7 0 2 14 34—12 1.56 D. W. S. 9 6 2 1 14 30—10 1.56 Hercules 8 4 1 3 9 16—20 1.13 Bloemendaal 7 3 1 3 7 1617 1.— Alphen 8 2 3 3 7 20—20 0.88 Spartaan 9 2 3 4 7 13—18 0.78 B. F. C. 9 2 1 6 5 13—29 0 56 Baarn 8 1 2 5 4 19—34 0.50 A. F. C. 9 1 2 6 4 17—31 0.44 Z. V. V.—Kinheim (1—3) Op het zware terrein voelden de Zaan dammers zich goed thuis, waardoor zij geruimen tijd het spel in handen hadden. De halflinie waarin de spil Drayven nogal met de gladheid te kampen had legde zich hoofdzakelijk op verdedigen toe, waarvan Z.V.V. dankbaar gebruik maakte. De backs Stals en Rozemeijer waren echter in volle actie en bezwceröen menigen Z.V.V.-aanval. De Kinheim-uitvallen waren, nu Z.V.V. op gedrongen was uiterst gevaarlijk, maar zij konden de achterhoede niet passeeren. Toen de rust aanbrak was het nog steeds dubbel blank. Na de rust aanvankelijk weer eenzelfde verhouding. De Kïnheim-halflinie waagde zich wat meer naar voren, zoodat de voor hoede meer steun kreeg. Bij een der Z.V.V. - aanvallen maakte Stals hands, doch Druyven stopte de penalty. Kinheim begon steeds beter te spelen. De halflinie steunde nu mooi; enkele malen dachten we Kinheim te zien doelpunten, vooral een hard schot van Michel Sr. trof bijna doel. Toen na een kwar tier Nieman echter op vrij grooten afstand een bal vrijkrijgt, bracht hij even op. om daarna een hard schot te lossen, dat den languit vallenden keeper te machtig was (0—1). Kinheim speelde nu met meer vertrouwen. De vleugelspelers Ellen en Raaymakers waren zeer actief en gaven goede voorzetten; uit één hiervan ontstond voor het Z.V.V.-doel een schermutseling, waarin Michel Sr. No. 2 in het doel deponeerde (0-2-2). Z.V.V. gaf zich nog lang niet gewonnen, doch de Kinheim-achterhoede was vast van plan om zich niet te laten passeeren. Toen Ellen er weer eens van door ging en zijn ren besloot met- een hoogen voorzet, stond Raaymakers gereed om deze kans te benut ten (03). Kinheim speelde nu rustig verder. Twee minuten voor het einde besloot de Z.V.V.- rechtsbinnen een snellen aanval met een on houdbaar schot, zoodat ze de eer nog bij tijds redde (1—3). Kinheim speelde in de volgende opstelling: ,C. Druyven. Rozemeijer, Stals, W. Groeneveld. P. Druyven, Schoo, Raaymakers, H. Groeneveld. Nieman. Michel Sr., Ellen. BUITEN DE COMPETITIE. StormvogelsH. V. V. (310) Stormvogels speelde slechts met twee in vallers en verloor met vernietigende cijfers van H. V. V. dat een buitengewoon goeden indruk achterliet. Het elftal van Stormvogels was als volgt: De Waard, Haak, Koster, v. d. Steen Jr., Fijen. v. d. Velde, v. d. Steen Sr., Groeneveld, Schoorl, Clau, de Waard. Beide elftallen zetten er direct een flink tempo in. Om beurten vallen de voorhoeden aan. Van de keepers wordt De Waard het eerst aan het werk gezet, maar hij ^jveet het harde schot van Van den Bosch tot corner te werken. Deze wordt door Sillevis keurig ge nomen en door Pasteur niet minder fraai in een doelpunt omgezet (01). Stormvogels #gooit er nu nog een schepje op. Er wordt soins aardig gecombineerd, maar Neuerburg c.s. verdedigen uitnemend. In de IJmuider defensie wil men het af en toe wat te mooi doen. Zelfs Haak en Fijen ontkomen daar niet aan. Wanneer Max Jansen even vrij gelaten wordt, geeft hij De Waard geen schijn van kans (02). H. V. V. speelt nu met veel zelfvertrouwen verder. De Hagenaars spelen inderdaad een keurig spel, dat Haak en Koster vaak te machtig is. Na een mooien voorzet van Sil levis, kan Pasteur ongehinderd doelpunten (0—3). Nu begint vooral De Waard zich te weren. Na snelle rennen geeft hij eenige fraaie voor zetten. Neuerburg en Kalf! onderscheppen ze echter al'le. Ondanks het feit, dat Stormvogels niet zwakker is, is het spel van II. V. V. ongetwij feld beter. Toch krijgt Stormvogels een kans om den achterstand te verkleinen, als Neuer burg hands maakt in het beruchte gebied. Groeneveld trapte den bal opzettelijk zacht op het doel af, wat hem zeer terecht een uit brander van den goed leidenden heer Twis- terling bezorgde. H. V. V. beantwoordde deze vriendelijkheid met een mooi doelpunt van v. d. Bosch (04). In de tweede helft heeft Stormvogels haar opstelling even gewijzigd. Er is nog maar kort gespeeld, als v. d. Steen Jr. via een H. V. V.'er doelpunt (1—4). Velen hopen nu, dat Stormvogels! nog zal ophalen. Het zou echter anders worden. De anders zoo hechte IJmui der defensie vertoont gaten als nooit te vo ren. II. V. V. profiteert hiervan geducht. Zelfs Haak is niet het struikelblok van anders, Met een keurig schot brengt v. d. Bosch den stand op 15. Hierna volgt nog een zeer doelpuntrijk gedeelte. Stormvogels onderneemt- af en toe eenige gevaarlijke aanvallen. Bij goede schoten van van der Steen en Schoorl moet Lenobel echter vischen. Bij tusschenpoozen weten Pasteur (3) en v. d. Bosch echter ook het net- te vinden, zoodat H. V. V. van een uiterst zwak spelend Stormvogels-team met 103 won. HAARL. VOETBALBOND. I. V. O.Stormvogels 3 (33) De eerste aanval is voor de bezoekers, doch het schot gaat naast. Het blijkt al spoedig dat I.V.O. er weer eens zin in heeft; de ge- blokten spelen een goede partij, terwijl ook Stormvogels zich niet onbetuigd laat. Na circa een half uur kopt I.V.O.'s rechtsbinnen in (10). Kort voor rust verdwijnt de bal na een scrimmage ten tweeden male in het IJmuider-doel (20) waarmee rust aan breekt. Na de hervatting blijft het spel zijn aan trekkelijk karakter behouden; na een fout van den Stormvogelskeeper wordt het 3—0. Dat deze stand echter geflatteerd was bleek spoedig, want 11a een algemeenen aanval scoren de bezoekers tegen. (31). Dit geeft hun moed; in korten tijd werd het 3—3. Een doelpunt van I.V.O. werd in deze periode niet toegekend. Ondanks heftige pogingen van I.V.O.'s zij de bleef de stand verder ongewijzigd. Het einde kwam met 3,3.

IJmuider Courant | 1932 | | pagina 3