VSSSCHEPIJ EM ScHEEPVAARTBERICHTEN LEZERS VERWACHT WORDENDE SCHEPEN: AGENDA Scfaip Verm, aankomst Laatste bericht Arizona Amsterdam Amassia Amstelkerk Angela Amata Baarn Borgland Bodegraven Berenice Brion Colombia Clytoneus Crynssen Deucalion Eupatoria Energie Freiburg Finland Ganymedes Gaza Gaasterland Geziena Heidelberg Hercules Hemertite Kunnark Kennemerland La omedon Lahn Marn. v. St. Aldegonde Montferland Merope Magdalena Menes M'chael Frunze Matheos Nieuwe ndiam Obei'on Orania Ouderkerk Oise Orion Polyphemus Poelau Bras Poelau Roebiah Pres. Francqui Pol j ana Roelfiena II Saaie Stentor- San Marco Salland Sakko Serooskerk Tabian Titus Trajanus Vulcanus Vdsta Waterland Westfalia Watussi ZeelandiaBuenos-Aires Zuiderkerk Japan Buenos Aires Houston Santa Fé West-Afrika Danzig Riga Chili St. Nicolas Chili Venetië Bordeaux West-Indië Ned.-Indië" Hamburg Alexandria West-Indië Danzig Ned.-Indië Gdynia Bourgas Buenos Aires Hamburg Londen Ned.-Indië Barahona Llanelly Santander Chili Ned.-Indië Buenos Aires Japan Japan Ned. ïndië Buenos-Aires Venetië West-Indië Ned.-Indië Leningrad (v. Velsen) Nicolajeff Londen Barcelona Buenos Aires Japan Parijs Constantza Ned.-Indië Ned.-Indië Ned.-Indië Constantza Braila Londen Japan Ned.-Indië Huelva Bremen Leningrad (v. Velsen) Japan Ned.-Indië Varna Limni Alexandrië Napels Buenos-Aires Danzig Hamburg 11 Mei 12 Mei heden heden 17 Mei 24 Mei heden 14 Mei 10 Juni 14 Mei 25 Mei 16 Mei 10 Juni heden 14 Mei.. heden 12 M heden 10 Mei 1 Juni 22 Mei 16 Mei 26 Mei 20 Mei 22 Mei 12 Mei heden 8 Mei 3 Juni heden 12 Mei 13 Mei 2 Juni 10 Mei heden 29 Mei heden 10 Mei 30 Mei 11 Mei 15 Mei 20 Mei 11 Mei 13 Mei 22 April van Fern. Noronha 23 April van Aruba 29 April vertrokken 3 Mei van Takoradi 30 April vertrokken 30 April vertrokken. 27 April van Callao 20 April vertrokken 6 Miei van Talcahuano 6 Mei' van Bari 6 Mei van La Pallice 2 Mei van Barbados 6 Mei van Batavia Vertrekt 13 Mei 4 Mei vertrokken 28 April van Trinidad in lading 1 Mei van Padang 6 Mei vertrokken 6 Mei van Gibraltar in lading 3 Mei te Gdynia 6 Mei vertrokken 5 Mei van Barcelona 3 Mei vertrokken 6 Mei vertrokken 8 Mei van Ouessant 3 Mei van Curacao 5 Mei van Port Said in lading 2 Mei van Padang 6 Mei van Perim 5 Mei van Port Said 6 Mei van Rio Janeiro 6 Mei van Gi'braltar 3 Mei van Cristobal 4 Mei te Macassar in lading 28 April van Stamboul 6 Mei uitgeklaard. 6 Mei te Rotterdam in lading 6 Mei te Rotterdam 7 Mei van Rouaan in lading 7 Mei van Gibraltar 6 Mei van Gibraltar 5 Mei van Singapore 4 Mei van Gibraltar in lading 6 Mei vertrokken 3 Mei van Belawan 6 Mei van Perim 6 Mei vertrokken 8 Mei te Hamburg- in lading 8 Mei van Dairen -8 Mei te Londen 5 Mei te Samos 7 Mei van Ouessant 6 Mei van Valencia 7 Mei te Burziana in lading in lading 5 Mei vertrokkken 7 Mei van Las Palmas 6 Mei van Singapore Vissch er shaven Visschershaven Binnenhaven VISSCHERIJ EN SCHEEPVAART. TE IJMUJDEN AANGEKOMEN SCHEPEN. Farsund visch Chri'stianssand visch Hamburg ledig Zweedscli m.s. Göta Noorsch ms. Hilda I Duitsch sl. Fairplay 14 ENGELSCHE TRAWLER IN NOORWEGEN BEBOET. De te Aberdeen thuisbehoorenrde stoom trawler Loch Torridon is veroordeeld tot een boete van 5000 Kr en een schadevergoeding van 250 Kr., benevens beurtverklaring van vischtuig en vangst wegens visschen in Noorsche wateren. De trawler heeft tot nu toe geweigerd te betalen. The Fishing News, waaraan wij dit bericht ontleenen, teekent hierbij aan. dat de schipper van de Loch Torridon heeft ont kend, dat hij in territoriale wateren heeft gevischt. SNELLE REIS. Het Duitsche fregat Priwall is als eerste zeilschip met graan uit Australië in een Engelsche haven aangekomen. Makreelaanvoer. De Zweedsche motorkotter Göta is van Farsund en de Noorschemotorkotter Hil da I van Christiansand aangekomen met een lading makreel en haring voor een plaatselijken importeur.. Sleepreis. De Duitsche sleepboot Fairplay XIV, welke dezer dagen met twee in Spaarndam ge bouwde elevatorbakken naar Hamburg ver trok, is heden van daar teruggekomen om een ander tweetal van deze vaartuigen af te halen met dezelfde bestemming. IJzerverscheping. Het van Amsterdam komend Zweedsch stoomschip Flandria heeft bij de Hoogovens ijzer bijgeladen en vertrok daarna naar Kopenhagen. Groote tabakslading. Het Britsche stoomschip Denpark is van Soerabaya. te Amsterdam aangekomen met een lading van niet minder dan 19.000 pak ken tabak. Aanvaring. De hier binnengekomen logger KW. 162 Willem rapporteert eenige schade te heb ben beloopen door aanvaring met het Ame- rikaansclie stoomcliip Gateway City nabij Borkum. s Vertraging. De Stoomv. Mij. Nederland bericht, dat het motorschop Marnïx van St. Aldegonde op zijn reis van Ned. Indië naar hier lichte motorschade heeft beloopen en derhalve met één dag vertraging te Genua zal aan komen. „Aan dien armen jongen heb ik iets goed te maken. Hij moet onder deze ongegronde verdenking zwaar geleden hebben!" Toen het drietal afscheid genomen had van den rechter en op het groote plein voor het Moabiter gerechtsgebouw bijeenstond, keek de bankier, wiens gezicht ongewoon bleek en somber was, snel op zijn horloge. „Ik heb nog een dringende conferentie", zei hij, zonder ook maar met een enkel woord te reppen over wat hij zoojuist had gehoord. „Ik moet oogenblikkelijk naar de bank. Wilt u zoo vriendelijk zijn mijn dochter naar huis te brengen, mijnheer Roggenbach?" De jonge geleerde boog en in zwijgend be grijpen drukten beide mannen elkaar de hand. De bankier trok Traute even naar zich toe en drukte een kus op haar voorhoofd, voor hij in de wachtende auto stapte. De lange weg, dien Traute en haar bege leider naar de Hardenbergstrasse hadden af te leggen, leidde door de Tiergarten en over de „Leeuwenbrug". Daar bleef Traute staan; een vuurroode blos vloog over haar gezichtje, maar onbevangen keek zij Erich in het ern stige gelaat. „Ik moet u vergiffenis vragen voor het on recht, dat ik U heb aangedaan", stamelde zij verlegen. „Ik ik heb mij heel onaardig tegenover U gedragen. En ik dank U van harte dank ik U voor wat U gisteren door Uw zwijgen voor ons hebt gedaan". Zijn oogen schitterden en zij weerde hem niet af, toen hij haar handen greep. „Traute lieve Traute!" en er klonk onderdrukte jubel in zijn stemik mag nu wel Traute zeggen, nietwaar? Heb je me vergeven? Wil je vergeten hoe ik mij tegenover jou heb gedra gen als een malle, domme schooljongen?" Hun van ontroering vochtige oogen ont moetten elkaar in een langen blik. En toen legden twee slanke meisjesarmen zich om zijn hals en een gloeiend gezicht vlijde zich tegen zij» schouder. „Ja, ik wil het vergeten ik ben het al vergeten" fluisterde zij. ..Ik houd toch zoo veel van je, zoo verschrikkelijk veel.... jou groote, dwaze man." Erich Roggenbach had het wel kunnen uit schreeuwen van geluk: „Nu laat ik je niet meer gaan, Traute, al zou de lieele wereld tegen ons samenspan nen", klonk het hartstochtelijk. BESOMMINGEN. Logger: IJm. 283 f 600. Kotters: E 358 f 480, E 420 f 680. MARKTPRIJZEN. Tarbot per K.G. f 0.90—0.80. Tongen per K.G. f 0.800.55. Kleine schol per 50 K.G. f 167.50. Schar per 50 K.G. f 6.50—2,80. Kabeljauw per 125 K.G. f 2520. Gullen (groote) per 50 K.G. f 1211,50. Gullen (kleine) per 50 K.G. f 117,50. Wijting per 50 K.G. f 6.50—5.20. AANGEKOMEN. 8 Mei: Barodd I m.s. Kristiansand Kvik V m.s. Flekkefjord Oregon m.s. Vancouver Ek s.s. Oslo Caroline s.s. Llanelly Fairplay XIV slpb. Hamburg Texelstroom s.s. Liverpool Standard s.s. Havre Orpheus s.s. Stettin Maasstroom s.s. Leith 9 Mei' Zaanland s.s. La Plata Orinoco m.s. Guatemala Brion s.s. La Pallice Oberon s.s. Rotterdam Oise m.s. Parijs Tabian m.s. Londen Vertrokken 8 Mei: Melampus s.s. Londen David Livingstone m.s. id. Yewdale s.s. East Hartlepool Axinite s.s. Bremen Göta m.s. Kristiansand. 9 Mei: Caroline s.s. Rotterdam. Mar Caspio s.s. Tyn» RADIOVERBINDING MET SCHEPEN. De navolgende schepen zijn Dinsdag 9 Mei 1933 radiotelegrafisch te bereiken via het kuststation Scheveningen Radio. Baloeran, Colombia, Dempo, Flandria. Joh. v. Oldenbarnevelt, Kota Nopan, Kota Tjan- di, Leerdam, Maasdam, Marn. v. St. Alde gonde, Poelau Bras, Poelau Laut, Simon Bolivar, Statendam, Slamat, Stuyvesant, Volendam, Zeelandia. DE STAKING IN HET VISSCHERIJBEDRIJF. DE SILVAIN NAAR ZEE. De stoomtrawler, Silvain is Maandagmiddag 3 uur naar zee vertrokken. Bijzonderheden deden zich bij liet vertrek niet voor. Het aantal in de vaart zijnde trawlers be. draagt thans vijf. VISCHCONTINGENTEERING IN ENGELAND ONDERHANDELINGEN MET DUITSC'HLAND. NOORWEGEN EN NEDERLAND (Zie ook pag. X). LONDEN, 9 Mei (V. D.) In aansluiting op de Engelsch-Amerikaansche visscherij overeenkomst, die gevolgd zal worden door overeenkomsten met Duitschland, Noorwe gen, Nederland en andere landen, zijn gis ter te Londen de onderhandelingen met Duitschland begonnen. In het Lagerhuis verklaarde de minister van Landbouw, onder wiens departement ook de visscherij valt, dat de Engelsche re geering voornemens is, op den grondslag van de bestaande tarieven, voor vischaan- voer door buitenlandsche schepen wetgeven de maatregelen tot regeling van de visch- verzorging van Engeland te treffen. Een reorganisatie-commissie zal worden ingesteld, die met de bij de visscherij be langhebbenden de regeeringsvoorstellen in onderdeelen zal bespreken. Deze regeerings voorstellen hebben betrekking op de volgen de vier punten: 1. Het uitvaardigen van voorschriften waardoor de minimum gootte de mazen in de netten wordt vergroot, waardoor de jonge visschen in de Noordzee gespaard blijven en een einde wordt gemaakt aan het euvel van het uitvisschen van de Noordzee- gronden. 2. Het uitvaardigen van voorschriften be treffende de minimum grootte die bepaalde vischsoorten moeten hebben om in Enge land aan wal gebracht of ingevoerd te mo gen worden. 3. Overeenkomsten met drie landen dat de vangst van ver afgelegen vischgronden op bepaalde tijden van het jaar in Engeland niet mag worden ingevoerd, vooral wanneer daardoor het gevaar van prijsdaling ont staat. 4. Contingenteering van den invoer van buitenlandsche visch voor alle landen tot 90 pet. van den gemiddelden invoer van de laatste drie jaar. Deze punten zullen thans in de eerste plaats met Duitschland, Noorwegen en Ne derland worden besproken. IJMUIDEN DIEFSTALLEN. Door een bewoner van de Kievitlaan te IJmuiden-Oost is bij de politie aangifte ge daan van diefstal van een divankleed, ge pleegd in den nacht van 5 op 6 Mei j.l. Ten nadeele van den eigenaar van een per ceel aan de Piet Heinstraat te IJmuiden- Oost zijn op 6 Mei een aantal vaste tuinplan ten en een betonnen bloembak ontvreemd. De politie spoorde het ontvreemde op en maakte procesverbaal op tegen de daders. UITSLAG VERLOTING ALGEMEENE JEUGDVEREENIGING. De prijzen der verloting van de Algemeene Jeugdvereeniging ter bevordering van Kunst en Nijverheid zijn gevallen op de volgende nummers: 843, hoofdprijs, verder de num mers 874, 823, 830, 89. 642. 619, 647, 593, 921, 330, 731, 405, 933, 372. 69. 679. 453, 144, 651, 97, 980, 885, 222, 718, 998, 7-13, 970, 210, 899, 978, 415 en. 473. BEVERWIJK HAKENKRUIS VERDWENEN. Onlangs berichtten wij, dat de Duitschers, die in Beverwijk en omgeving wonen, gewei gerd hadden aan de kiosk op het Stations, plein hun blad, de General Anzeiger, in ont vangst te nemen, omdat in den kop van het blad het hakenkruis was afgedrukt. De kiosk- houder, die daardoor 120 exemplaren van het blad minder verkocht, deed van de weigerin mededeeling aan de directie met het resul taat, dat deze zich gehaast heeft om het hakenkruis niet langer in den kop op te ne men. Van heden af wordt de General Anzei ger weer betrokken. DE STATEN-GENERAAL HEROPEND. KORTE REDE VAN Jhr. RUYS. Heden is de buitengewone zitting van de Sta ten-Generaal geopend met een vereenigde vergadering van de beide Kamers. De heer De Vos van Steenwijk, die het voor zitterschap bekleedt, opent, nadat de leden der Staten Generaal zich in de vergaderzaal der Tweede Kamer vereenigd hebben, des na middags te kwart voor één de vergadering en doet den griffier van de Eerste Kamer voor lezen een Kon. Besluit, houdende zijn benoe ming tot voorzitter van de Eerste Kamer ge durende de buitengewone zitting, welke heden zal aanvangen. De voorzitter benoemt een commissie, welke den minister van Binnen- landsche Zaken in het gebouw zal ontvangen en uitleiden. Deze commissie bestaat uit de Eerste Kamerleden Slingenberg, Ter Haar en Janssen de Limpens en de Tweede-Kamer leden Duymaer van Twist, Bongaerts, Van Dijk, Dr. Vos en Slotemaker de Bruine. De minister van Binnenlanclsche Zaken. Jhr. mr. Ch. J. M. Ruys de Beerenbrouck, kort daarna in het gebouw aangekomen, wordt door de commissie in de vergadering binnengeleid, neemt plaats achter de minis terstafel en houdt de volgende openings rede: De Koningin heef.t mij opgedragen deze buitengewone zitting van de Staten-Generaal te openen. Den dag, aan de stemming voor de verkie zing van leden van de Tweede Kamer dei- Sta ten-Generaal voorafgaande, hebben de ministers, Hoofden der ministerieele depar tementen, hunne portefeuilles 'ter beschik king .van de Koningin gesteld. De Koningin heeft hun verzoek in overwe ging genomen en de ministers uitgenoodigd, zich te blijven belasten met de behandeling en afdoening' zoo mogelijk, van de loopende zaken. De Koningin hoopt, dat het u gegeven zij, in deze zitting, welke slechts kort van duur zal zijn. tot heil van ons Vaderland, onder Gods leiding, werkzaam te zijn. In naam der Koningin verklaar ik de bui tengewone zitting van de Staten-Generaal te zijn geopend. De minister van Binnenlandsclie Zaken verlaat daarna, voorafgegaan door de Com missie, de vergaderzaal. De Voorzitter sluit, nadat de Commissie in de zaal is teruggekeerd, de vereenigde ver gadering. AUTOBUS OP WOONWAGEN INGEREDEN. Elf personen onder den wagen TWEE JONGENS ERNSTIG GEWOND. Maandagavond ongeveer kwart voor ne gen reed op den weg Echt-Roermond, ter hoogte van het kasteel Hattum een woon wagen, waarin 11 personen gezeten waren. De woonwagen, welke getrokken werd door een paard, werd ingehaald door een autobus, bestuurd door J- Smeets te Linnen. Vermoedelijk door het slechte achterlicht zag de bestuurder den woonwagen te laat. Hij trachtte nog uit te wijken, doch mede door de gladheid van den weg kon hij een aanrijding niet meer voorkomen en met een snelheid van ongeveer 40 K.M. reed de bus op den woonwagen van achteren in. De woonwagen werd van den weg geslingerd en kwam totaal vernield in den sloot aan den kant van den weg terech'. De inzitten den (behalve eenige oudere personen waren eenige kinderen in den wagen), moesten van onder de overblijfselen van den woonwagen vandaan worden gehaald. Twee kinderen, beide jongens van ongeveer tien jaar oud, waren er het ergst aan toe en moesten met ernstige wonden per auto naar het St. Lau- rentïusziekenhuis te Roermond worden overgebracht, waar zij ter verpleging wer den opgenomen. De woonwagenbewoners bleken te zijn de familie Jager uit Geleen. Een vrouw had eenige wonden in het gelaat bekomen, terwijl de andere acht slacht offers er met lichte verwondingen, meeren- deels builen, lichte kneuzingen en schram men afkwamen. De chauffeur van de autobus was onmïd- llijk met een andere auto doorgereden naar Roermond, om daa de politie van het ge beurde in kennis te stellen. Deze ging op on derzoek uit, terwijl geneeskundige hulp eveneens spoedig ter plaatse was- In de autobus had alleen de bestuurder gezeten. De bus werd zwaar gehavend- De chauffeur Smeets was op weg van Linnen naar Roermond om daar arbeiders te ha len om deze naar hun werk te brengen. Naar wij nader vernamen heeft een jon gen een been gebroken, terwijl de tweede gewonde knaap een schedelfraetuur heeft opgeloopen. Volgens de verklaring van den chauffeur reed de woonwagen geheel rechts van den weg, doch hij had den woonwagen eerst op het laatste moment ontdekt doordat deze wagen geen groot achterlicht had. Voorop hing een gewone stallantaarn. De politie van Roermond heeft proces verbaal opgemaakt en stelt een nader on derzoek in. VOETBAL. OM; DEN KENNEMERLAND-BEKER. V. V. IJ.—KENNEMERLAND 4—3 Na verlenging. In een uiterst spannenden wedstrijd is het V.V.IJ. eerst in de laatste seconden der ver lenging gelukt, den eindstrijd om den Ken- nemerland-Beker te bereiken. De bezoekers nemen spoedig de leiding door Rijk Prins, die een uiterst moeilijke kans op zeer fraaie wijze benut. Na eenige minuten veroorzaakt Balder, die overigens uitstekend speelde, onnoodig een penalty, waaruit V.V.IJ. door haar spil K. de Koning gelijk maakt. Voor rust is V.V.IJ. meer in den aanval, door beter combinatie-spel, doch de snelle uitvallen van Kennemerland zijn gevaarlijk. Nog voor de pauze brengt Glas met een hard schot den stand op 2L In de tweede helft moeten-'de bezoekers het zonder hun linksbuiten stellen, waarvoor echter een invaller verschijnt. De bezoekers pakken geweldig aan, het geheele elftal werkt hard voor den gelijkmaker, die ook spoedig komt van den voet van Paartman. De Niet maakt evenwel voor de thuisclub weer een fraai doelpunt. Tegen het einde brengt Lan- gereis de partijen wederom op gelijken voet In :1e verlenging is aanvankelijk Kennemer land sterker. Er worden tal van gevaarlijke aanvallen gedaan. Een kogel van Paartman komt tegen den onderkant van den paal, doch springt 1 veld weer in. Als een ieder denkt, dat loting den winnaar DAMMEN. KAMPIOENSCHAP IJMUIDEN 2e klas. De uitslagen zijn: Groep A- G. Postma—v. Buuren 0—2, Smit- W. Kaan 0—2, van Zanten—v. d. Oulenaar 0—2, Huisman—Vrijhof 1—1. Groep B: F. DukelRoelofs 11, de Beurs— Kaan 0—2. A. Schager—Meier 1—1. De stand is thans: Namen g esp.gew.rem.verl.pt. A: Huisman 4 2 1 1 5 G. Postma 4 2 1 1 5 W. Kaan 2 2 0 0 4 v. Buuren 4 2 0 2 4 Vrijhof 4 1 2 1 4 Outenaar 4 1 1 2 3 van Zanten 2 1 0 1 2 Smit 4 0 1 3 1 B C. Kaan 4 2 2 0 6 de Beurs 4 3 0 1 6 A. Schager 4 1 2 1 4 F. Dukel ;3 0 3 0 3 Meier Jr. 3 1 1 1 3 Roelofs 3 0 2 1 2 T. Postma 3 0 0 3 0 Zooals men weet komen de 2 bovenste van iedere groep in de finale. L.AWNTENNIS. NEDERLAND—POLEN. Huglian heeft gisteren zijn enkelspel tegen Hebda verloren, zoodat dit gedeelte van het Davis Cup tournooi door onze landgenooten met 32 gewonnen is. fyeeti jMfH is bestand tegen een WlifKhacdt's p/wder Per stuk 8 ct. Doos 45 ct. Bij Uw drogist (Adv. lngez. Med.) aan het woord.... (Ingezonden) Voor den inhoud dezer rubriek stelt de Redactie zich niet verantwoordelijk. Van ingezonden stukken, geplaatst of niet geplaatst, wordt de kopij den inzender niet teruggegeven. SLUITING KAPPERSZAKEN. Mijnheer de Redacteur. Verzoeke beleefd, dit stukje .in Uw blad op te nemen, teneinde te voorkomen, dat de publieke opinie, onbewust de kwestie der sluiting de kapperszaken onjuist beoordeelt. Zoo uw blad meldt, zijn er acht bezwaar schriften, van elf collega's, tegen een ver plichte Maandagmiddagsluiting voor kap perszaken bij B. en W. der gemeente Velsen ingekomen met o.a. als motief: Punt 1. Daar er kappers bij zijn die voor de sluiting geteekend hebben en hunne za ken naar behooren niet rendeeren, zoodat zij van den steun genieten of genoten hebben Punt II. bestaat er onder de kappers een begrafenisvereeniging (zetel te IJmuider. (O.)) zoodat die kappers er een bijver dienste bij hebben en zij niet geheel van hunne zaken behoeven te leven; Punt III. daar het personeel in het ge heel geen belang heeft bij de sluiting, aan gezien hun vrije middag toch reeds bij de wet geregeld is; Punt IV. daar de onderteekenaars geheel van hunne zaken moeten leven (en het liefst van punt I verschoond blijven) en zij hunne vrijheid van zakendoen te lief hebben om zich door zulke kappers een dergelijke ver plichting op te laten leggen, en dat, door de op het oogenblik slechte omstandighe den, alle zaken reeds een kwijnend bestaan hebben, zoodat zij het beschouwen als een ondermijning van hun broodwinning. Nu wilde ik gaarne enkel maar de onjuist heden recht zetten. Antw. op punt I. de indieners van het be zwaarschrift zijn bewonderenswaardig op de hoogte van andermanszaken- Antw. op punt II. in de heele gemeente is niet één kapperszaak zonder nevenbestaan. Antw. op punt III. de vrije middag voor het personeel is bij de Wet niet geregeld. (De Wet spreekt van vrijen halven dag, tot 1 uur of na 1 uur n.m.) Antw. op punt- IV. voorstanders van een vrijen, wettelijk geregelden middag beoogen allerminst ondermijning van één of andere zijn broodwinning. Met nogmaals dank voor de plaatsing blijf ik een voorstander van de Maandag middagsluiting. BURGERLIJKE STAND HAARLEM, 8 Mei Bevallen 4 Mei: E. M. MeijerNuman, d.; 5 Mei: H. J. Tee ven—Janszen, z.; IJ. H. SmitsBregonje, 6 Mei: M. M. Ruijgrok—- Esswein, z.; A. M. BoelsmaPhilippo, z.; H. A. M. Hoog—d'Engelbronner, d. Overleden 4 Mei: A. G. Winkeman, 68 j.» Klever parkweg; K. v. d. Heuvel Rijnders, 22 j., Zonnelaan; 5Mei: J. A.van Heulen, 85 j., Kloosterstraat; S.. 26 d., d. v. O. de Vries, Voorzorgstraat; W., 3 j., z. v. P. C. Grauwel- man, Kamperlaan. VOOR VELSEN EN IJMUIDEN DINSDAG 9 MEI Thalia: Tumivereeniging Olympia. WOENSDAG 10 MEI. Thalia: Reveu „Leve de Vrijheid, 9.15 uur. Julian aschool: Propaganda-avond CStt Jongensclubs, S ink.

IJmuider Courant | 1933 | | pagina 6