DE BILT SCHEEPVAARTBERICHTEN ONZE LEZERS VERWACHT WORDENDE SCHEPEN: AGENDA &chip Verm. aankomst Laatste bericht Alcinous Aurora Ariadne Alkmaar Af on Dulais Baarn Bodegraven Boekelo Bennekom Bertil Ceres Caribia Clio Conus Eurymedon Essex Judge Edda Edmund Halm Eban Freiburg Flandria Fauna Farmsum Gaza Gelderland Gera Hermes Helsinki Irene Inge Ingvall Joh. v. Oldebarneveldt Kyphissia Kiel Kattegatt Klio Ken nemer land Luneburg Louis de Geer Laurent Meeus Lisa Menes Marslew Maasland Meerkerk Maaskerk. Mark Myrmidon Mirza Mercur Ned.-Indie Savona Genua Hamburg Llanelly Chili Chili Trangsund Chili Gefle La Roman? West-Indië Bourgas Curacao Ned. Indië Salta Caballo (v. IJm.; Gefle Hernösand Danzig Ned.-Indië Buenos Aires Midd. Zee Rosario Buenos Aires Newcastle (v. IJmuider Ned.-Indië Alexandrië Wasklot Venetië Sundsvall Urne a Ned.-Indië West-Indië W. Indië Sundsvall Lissabon Rosario Ned.-Indië Kram fors Batoum Kopenhagen Ned.-Indië Villa Constitucion Buenos Aires Japan West-Afrika Kemi Ned.-Indië Curacao Danzig Naumburg Ned.-Indië Nicolaos Filinis Braila Constaütza West-Indië Ned. Indië Valencia Constantza Texas-City Ned.-Indië Parijs Japan Orion Oranje Nassau Poelau Tello Poseidon President Francqoi Ranja Roepat Rapid Serooskerk Sheaf Holme Sommerstad Sail and Tanimbar Tiberius Tovelil Theresia Russ Thelma Uckermark Venus Velocitas Waterland Zuiderkerk Zaanland 26 Juni 15 Juni 26 Juni 16 Juni heden 15 Juni 16 Juni 28 Juni 19 Juni 27 Juni heden 12 Juni 15 Juni heden 16 Juni 24 Juni 24 Juni 15 Juni 14 Juni 8 Juli 14 Juni 12 Juni heden 28 Juni 12 Juni 7 Juli 12 Juni 26 Juni 27 Juli 14 Juni 17 Juni 23 Juni 4 Juli 29 Juni 20 Juni 21 Juni heden 27 Juni 22 Juni 14 Juni 22 Juni 18 Juni 16 Juni 19 Juni 33 Juni heden Beurios Aires Constantza Buenos Aires Ned,-Indië Napels Bjorneborg Kemi Mantijluoto 20 Juni 14 Juni heden 15 Juni heden Ned.-Indië 13 Juli Barcelona Norresumdet 21 Juni heden Buenos-Aires 14 Juni Japan heden Santos 11 Juni van Pt. Said 11 Juni van Se tubal 8 Juni vertrokken Vertrekt 15 Juni 9 Juni vertrokken 11 Juni Greenock 9 Juni van Curacao in lading 8 Juni van Talcahuano 9 Juni vertrokken 13 Juni te Hamburg 5 Juni van Barbados 10 Juni van Candia 29 Mei vertrokken 5 Juni van Colombo 11 Juni van Niton 6 Juni vertrokken 8 Juni vertrokken 7 Juni vertrokken 9 Juni van Barcelona 11 Juni te Santos 10 Juni van Palermo in lading 11 Juni te Duinkerken 13 Juni vertrokken 9 Juni te Macassar 11 Juni te Izmir 8 Juni vertrokken 11 Juni van Ouessant in lading 7 Juni vertrokken 7 Juni van Colombo 26 Mei van Trinidad 11 Juni van Colon 2 Juni te Hernösand 7 Juni vertrokken 26 Mei vertrokken 16 Mei van Soerabaja 8 Juni van Hudiksvall 11 Juni van Gibraltar in lading 10 Juni van Port Said. 5 Juni v. Montevideo 3 Juni van Montevideo 3 Juni van Tientsin 9 Juni van Dakar in lading 9 Juni van Penang 13 Juni te Hamburg 9 Juni vertrokken 9 Juni van Perim l'O Juni van Stamboul pass. 7 Juni Gibraltar 1 Juni van Paramaribo 10 Juni van Gibraltar 9 Juni van Gibraltar. 5 Juni van Stamboul 30 Mei vertrokken 1 Juni van Batavia 10 Juni vertrokken 8 Juni van Penang in lading in lading in lading 8 Juni te Perim 9 Juni van Lissabon 3 Juni vertrokken 9 Juni vertrokken 4 Juni vertrokken 8 Juni te Bombay. 7 Juni te Valencia 8 Juni vertrokken 7 Juni van Las Palmas 9 Juni te Rotterdam in lading VISSCHERIJ EN SCHEEPVAART. TE IJMUIDEN AANGEKOMEN SCHEPEN. Hoogovens Hoogovens Br. s.s. Ned. s.s. Regis Agamemnon Sa. Cabello Amsterdam erts laden Ber. aan Zeevarenden. IJmuiden. Verlichting gewijzigd. 1. Op 52 gr. 28' Nb en 4 gr. 37',5 El Is het groene vaste licht op den remstoel beE de Noordersluis ontstoken. (Liehtenlijst No. 342). 2. Op 52 gr'. 28' Nb en 4 gr. 37',9 El is het roode vaste geleidelicht, dienende als hooge geleidelicht voor de Noordersluis, ongeveer 100 m in de richting 96 gr. verplaatst en dient thans tevens als hooge geleidelicht voor de Middensluis. Het roode vaste licht beE de Micldensluis (No. 330) is daarom gebluscht. 3. De opstand van het licht Nos. 338 en 339 is thans een ijzeren mast, groen met witte schijf als dagmerk. IJzerverscheping. Het stoomschip Agamemnon is van Am sterdam aangekomen om ijzer te laden bij de Hoogovens voor een haven aan de Middel- landsche Zee. Ertsaanvoer. Het Engelsche stoomschip Regis is hier van Salta Cabello aangekomen met een lading erts voor de Hoogovens. Binnen enkele dagen worden nog meer van deze soort ladingen verwacht.. Jaarverslagen. De algemeene vergadering van aandeelhou ders der N.V. Zeehaven en Kolenstation Sa- bang heeft besloten over 1932 geen dividend uit te keeren. Opgelegde vloot. Volgens opgave van de Noorsche Reeders- vereeniging waren op 1 Mei 309 schepen, metende 1.26 mill, ton draagvermogen, op gelegd tegen 287 schepen, metende 1.22 mill, ton draagvermogen, op 1 April. Er valt dus in de afgeloopen maand een kleine inzinking in het scheepvaartbedrijf vast te stellen. trekken. De bandieten deden al heel spoedig pogingen tot toenadering. Veel beschaving kenden zij niet, hun ka meraadschappelijkheid was even spontaan als onoprecht, doch binnen enkele dagen was Harlan een bekende figuur geworden in hun midden en zag hij zich erkend. En toch kon geen man er op bogen, dat hij Harlan iets nader had leeren kennen. Zijn manier van doen dwong hen zich op een af stand te houden. Meer dan een probeerde zijn vriendschap te winnen om verbaasd te ontdekken, dat het mislukte, hoewel geen enkel onvriendelijk woord werd gehoord. Harlan wierp een dam op tusschen zich en hen, een dam van autoriteit en óntzag, waar achter hij zich verschanste, een interessante, aller aandacht trekkende figuur. Na 'n week noemden de mannen op de Star hem „chef"; ze probeerden zijn aandacht te trekken en luisterden naar hetgeen hij zeide. Twee weken later gehoorzaamden de meesten met graagte als hij iets beval; degenen, die een oogenblik aarzelden, deden wat hij zeide zoodra hij hen aankeek Doch er bleef 'n zekere gereserveerdheid in hun houding. Harlan voelde dit en merkte het in hun optreden. Zij hadden zooveel over hem gehoord, zoo dikwijls spraken zij over zijn behendigheid met wapens, dat ze hoop ten op een incident, om al die verhalen aan de werkelijkheid te kunnen toetsen. Het kwam Harlan voor, of zij hem in de bende duldden alleen om gelegenheid te heb ben een demonstratie bij te wonen van de kwaliteiten, die hem berucht hadden ge maakt. Onder de mannen waren er, die bekend stonden als ongeëvenaarde schieter. Geen hunner, die niets trots was op zijn behen digheid met de revolver als het op vechten aankwam. En de handigsten betwijfelden de juistheid van Harlan's reputatie. Lang duurde het niet, of Harlan wist nauwkeurig, wie zich slechts met tegenzin aan zijn leiding onderwierpen. Hij zag, hoe zij hem gadesloegen. Hij vernam achter dochtige opmerkingen. „Hij ziet er niet naar uit", „Die draagt hij alleen maar voor het mooi!" ..Praatjes!", klonk het zoo nu en dan. Vooral een drietal bandieten, Lanky, Pogg en Latimer waren er sterk in. De strooptochten in het dal werden des nachts gehouden. Harlan hoorde er over spreken, want hun successen vormden overdag 'n onderwerp van alle gesprekken. De kudden van de Star namen in omvang toe totdat de afgeheinde weiden te klein begonnen te worden. Ge-n mo ment ging verloren om de brandmerken op het gestolen vee zoodanig te wijzigen, dat de oorspronkelijke indentiteit volkomen te loor ging. (Wordt vervolgd) Reederij-jubileum. Aanstaanden Donderdag bestaat de Rotter- damsche Lloyd 50 jaren, ter gelegenheid van welk jubileum een gedenkboek is uitgegeven. Aangekomen: 12 Juni: Eban ms Danzig. Highland ss Grangemouth. Flandria ss Gothenburg. Afon Dulais ss Llanelly. Roholm ss Archangel. Anna ms Strood. 13 Juni: Mercur ss Danzig. Ousel ss Liverpool. Astra ss Archangel. Essex Judge ss Salta Cabello. Klio ss Lissabon. Nereus ss Gdynia. Norli ms Kristianssand. Vertrokken: 12 Juni: Pravda ss Leningrad. Pollux ss Hoek .van Holland. Kapp ms Christianssand. 13 Juni: Regis ss Bremen. Greenawn ss Britonferry. Fortuna ms Altona. MARKTPRIJZEN. Tarbot per K.G. 0.750.65. Griet per 50 K.G. 34—f 17. Tongen per K.G. 1.300.65. Zetschop der 50 K.G. 32. Kleine schol per 50 K.G. 19—5. Schar per 50 K.G. 7f 4.50. Pieterman en poon per 50 K.G. f 19f 2.80. Kleine schelvisch per 50 K.G. 18f 2.30. Kakeljauw per 125 K.G. 3324. Groote gullen per 50 K.G. 11.50f 7.50. Kleine gullen per 50 K.G. 8.50—1.10. Wijting per 50 K.G. 3.90—2.60. BESOMMINGEN. Trawler: Vios m, IJm. 1 105 manden f 1920.—. Loggers; K.W. 173 f 490, K.W. 151 i 490; Sch. 261 f 280.—. Kotter; O 118 f 190. Haringiogger: K. W. 159 f 1630. RADIOVERBINDING MET SCHEPEN. De navolgende schepen zijn Dinsdag, 13 Juni 1933 in radiotelegrafische verbinding via het kuststation Scheveningen Radio; Baloeran, Colombia, Dempo, Flandria, Joh. v. Oldenbarnevelt, kota Baroe, Kota Nopan, Kota Pinang, Leerdam, Marn. v. St. Alde- gonde, Oranje Nassau, Poelau Bras, Poelau Tello, Rotterdam (Holl. Amerika Lijn), van Rensselaer, Statendam, Sibajak, Veendam, Zeelandia. OPLEIDINGSSCHEPEN. Onder de vele nieuwgebouwde of nog in aanbouw zijnde opleidingsschepen, welke ver schillende staten meenden te moeten laten vervaardigen zijn een drietal waard afzon derlijk vermeld te worden. Het zijn n.l. het reeds veel besproken Duitsche schoonschip Gorch Fock, het Deen- sche z.s. Danmark en het Braziliaansche SaldanhakaDagama. Het laatste is gebouwd op de werven der Vickers-Armstrongs Ltd. en heeft 315.500 gekostO) De snelheid, welke men met dit schip verwacht te behalen is 28 mijl. Daar het schip voor rekening van de Braziliaansche marine gebouwd is, wordt het bewapend met 9 stukken zwaar geschut, 3 stukken snelvuur- geschut en 1 stuk voor het afweren van lucht aanvallen. Zelfs zal men de beschikking krij gen over een lanceerinrichting voor torpedo's, zoodat de Braziliaansche koopvaardij met tertijd een corps officieren zal tellen, dat in tijden van oorlog onmiddellijk paraat kan zijn. Van het Duitsche zeilschip, dat het ramp spoedige opleidingsschip Niobe thans ver vangt; zijn nog de volgende bijzonderheden te melden. Het is een 3-mast bark met 2 doorloopende dekken, gebouwd op de wer ven van Blohm en Voss te Hamburg onder toezicht van den Germanischer Lloyd. De af metingen zijn: 73 m lang (over alles), 12 m breed (grootste), diepgang 5 m (grootste) bij een waterverplaatsing van 1500 ton. Een M.A.N.-hulpmotor geeft het vaartuig een snelheid van 8 mijl per uur. De bemanning telt 226 koppen. Aan boord worden de veilig heidsvoorschriften streng nagevolgd. In deze maand is tevens het Deensche schoolschip Danmark, dat te Nakskov ge bouwd werd, opgeleverd. Het is een vol ge tuigd schip, voorzien van een hulpmotor. De afmetingen bedragen: 55 m bij 10 m en 6 m holte. Het is verdeeld in 6 waterdichte afdee- lingen. In het tusschendek is accomodate voor 40 cadetten. Deze zullen aldaar in "hang matten slapen, zoodat in dezelfde verblijven overdag les gegeven kan worden. De hulpmotor heeft 6 cyl. met vermogen van 250 pk. terwijl de hulpwerktuigen worden gedreven door een 3-cylinder Dieselmotor. BEVERWIJK CONCERT HARMONIEKAPEL. De Beverwijksche Harmoniekapel geeft Woensdagavond 14 Juni haar tweede zomer- concert in de gemeentelijke muziektent. Het programma vermeld de volgende num mers: 1. Ernst August Marsch. Blankenburg. 2è „So j'étais roi". ouverture, Adam. 3. „Les Patineurs", Waldteufel. 4. „Cornaval Norvège", Svendsen. 5. „Thetis". ouverture van Watelle. 6. „Dolorès55 wals van Waldteufel. 7. „Le postillon de Longjumeau", Adam. 8. Finale. VERADERING VAN BAKKERSPATROONS. Op uitnoodiging van de R.K. Bakkerspa troons, ten einde een commissie te benoemen, waarin zoowel bakkerspatroons als bakkers gezellen zitting zullen nemen. De bijeen- J. Stevens van Umuiden-Oost. De taak van de te benoemen commissie zal zijn om met komst stond onder leiding van den heer S. P. den inspecteur van de arbeidsinspectie bij event-ueele overtredingen van de arbeidswet in overleg te treden, wat zeer bevorderlijk wordt geacht aan de verstandhouding tus schen bakkerspatroons en -gezellen te èener zijde en de ambtenaren van de arbeids inspectie aan den anderen kant. In de com missie uit de bakkerspatroons kregen zitting- de heeren N. J. Out, W. Konijn, terwijl als derde lid zal worden uitgenoodigd een van de bestuursleden van de Coöp. Broodbakkerij en Verbruiksvereeniging „Algemeen Belang" U. A. De commissie van bakkersgezellen zal in een vergadering van deze categorie worden benoemd. HEEMSKERK OPENING CHR, SCHOOL. Woensdagmiddag 14 Juni a.s. zal de offi- cieele opening van de vernieuwde en uitge breide christelijke school plaats hebben. MARKTNIEUWS BEVERWIJK. MARKTBERICHT VAN 12 JUNI 1933. Spinazie per kist f 0.300.50. Postelein per kist f 0.160.26. Andijvie per kist f 0.801.10. Raapstelen per 100 bos f 1. Wortelen per zak f 0.150.24. Komkommers per 100 f 611. Asperges, per bos, wit f 0.200.30. Idem, blauw, f 0.150.24. Idem, dunne f 0.060.12. Aardappelen, klei per K.G. f 0.020.05. Idem, nieuwe, f 0.08 1/2. Peulen per K.G. f 0.090.24. Doppers per K.G. f 0.24—0.28. Tuinboonen per K.G. f 0.15. Heerenboonen per K.G. f 0.64. Bloemkool per 100 f 6—15. Uien per K.G. f 0.00 1/2. Sla per 100 krop f 1324. Rabarber per 100 bos f 47. Pieterselie per bos f 0.04. Selderie per bos f 0.05. Aardbeien per slof f0.701. Idem per doosje f 0.080.18. DE LOONSVERLAGING BIJ HOOG OVENS Organisaties weigeren deze te aanvaarden. EEN CONFLICT OP KOMST? In café Bloemoord vergaderden Maandag de bij de Hoogovens werkzaam zijnde metaal bewerkers, georganiseerd in den Alg. Ned. Metaalbewerkersbond, teneinde het personeel gelegenheid te geven zich uit te spreken over al dan niet voeren van nieuwe onderhande lingen met de directie over de door haar voorgestelde loonsverlaging. De vergadering werd bijgewoond door den heer P. van Eek, lid van het hoofdbestuur van den A. N. M. B. Er werd 's morgens en 's avonds vergaderd. In de ochtendvergadering stemden 14 le den vóór, 61 tegen en 1 blanco, in de avond vergadering 13 vóór. 168 tegen en 2 blanco, in totaal dus 27 vóór, 229 tegen het voeren van nieuwe onderhandelingen, terwijl 3 stem men blanco werden uitgebracht. De uitslag van deze stemming houdt in, dat een loonsverlaging niét zal worden aan vaard. Reeds eerder hebben, naar wij vernemen de R.-K. en Christelijke organisaties beslo ten, de loonsverlaging niet te aanvaarden. Het is derhalve niet uitgesloten, dat een loonconflict zal ontstaan. UIT HAARLEM JAARVERSLAG NED. HANDEL MIJ. GEEN SALDO VERLIES OF WINST. Het jaarverslag van de Nederlandsche Han del Maatschappij noemt het jaar buitenge woon ongunstig, hoewel het iets beter eindig de dan het begon. De laatste maanden van het jaar schenen er eenige aanwijzingen te zijn die hoop gaven, dat het dieptepunt dei- crisis voorbij zou zijn. De financieele positie van de voornaamste Europeesche landen wordt aan een korte bespreking onderwor pen evenals die van de Vereenigde Staten en de Oost-Aziatische landen, waarin de Neder landsche Handel-Maatschappij vestigingen heeft. Betreffende Nederlandsch-Indië zegt het Verslag dat de prijsdaling vrijwel tot stilstand kwam. Op het bereikte niveau bevond zich een aanpassingsproces aan nieuwe waarden en verhoudingen, belangrijk achterstaand bij die, welke vóór de crisisjaren als normaal gol den. De sterke teruggang van het consumptie- vermogen van de wereldbevolking deed zijn invloed op den afzet en de prijsbeweging van de stapelproducteii van Nederlandsch- Indië gevoelig gelden. Zooals te verwachten was zag de importhandel zijn omzet in 1932 verder terugloopen. De toestand van het scheepvaartbedrijf was door de ontwrichting van den wereld handel in 1932 zeer onbevredigend. Alleen het vervoer tusschen Japan en Java was, vooral in het laatste gedeelte des jaars, zeer leven dig. Door de hevige concurrentie van de Ja- pansche stoomvaartlijnen waren de resulta ten niet in overeenstemming met de groote hoeveelheid goederen, welke verscheept werd. De gecombineerde winst- en verliesreke ning van alle kantoren geeft aan inkomsten uit provisie, interest, wissels en na aftrek van afschrijving en reserve op dubieuze debiteu ren van 1.964.686 gulden een bedrag aan van 12.864.351 en uit winst effectenbezit f 2.073.156. De cultuur-ondernemingen in Ne- derlandsch-Indië lieten een verlies van 6.649.718, afgeschreven en gereserveerd op cultuurbelangen werd f 566 819. en op vaste eigendommen f 592.553. Kantoor-onkosten vereischten f 6.663.443. De rekening sluit zonder saldo. Uit de toelichting tot de balans ontleenen wij tenslotte, dat de rechtstreeksche vorde ringen voor eigen rekening op Duitschland zijn gedaald van f 21.759.900 in 1931 tot 15.207.400 op 31 December 1932. De vorde ringen op landen, waar transfermoeilijkheden bestaan, beloopen in totaal f 2.330.000. meldt: Hoogste barometerstand 766.8 m.M. Haparanda. Laogste barometerstand 754.3 m.M. Yarmouth. en voorspelt matigen tot zwakken wind, uit Zuidelijke richtingen. Meest licht of half bewolkt. Wei nig of geen regen. Iets zachter. Barometer Hedenmorgen 9 uur 757 ml, Neiging: Stilstand. Thermometer Hoogste gisteren 61 F. Laagste heden nacht 54 F. Hoogste heden 56 F. Opgaaf: MAGAZIJN T BRILLENHUIS. Kanaalstraat 83. IJmuiden HOOG WATER TE IJMUIDEN. Woensdag v.m. 7.48, n.m. 8.10. Donderdag v.m. 8.45, n.m. 9.18. (Geen zomertijd). ZWEMINRICHTING V. Z. V. (Spuikanaal) Temperatuur lucht Water 55 F. 60 F. aan het woord.... (Ingezonden) Voor den inhoud dezer rubriek stelt de Redactie zich niet verantwoordelijk. Van ingezonden stukken, geplaatst of niet geplaatst, wordt de kopij den inzender niet teruggegeven. DE STAKING IN HET V1SSCHERIJBEDRIJF. IS ER NOG IETS TE ZEGGEN.... VOOR DE TERREURBESTRIJDING? Deze gedachte dringt zich onwillekeurig op bij het lezen van de mededeelingen welke in de laatste dagen vanwege de IJmuider poli tie aan de Pers werden verstrekt. Een onzer bestuurders had nog juist op grond van oficieele gegevens de voosheid van al dat terreur-gepraat aangetoond en nu animeert de politie: Kom, heb je nu werke lijk niets te klagen? Er zijn er al meer ge weest hoor! Laat je niet tegenhouden! En de volgende dag om het nog wat aan te dikken weer een politie-bericht: Er werd nog meer geklaagd. Het samenscholingsver bod. zal weer strenger worden toegepast. Men schijnt niet te beseffen dat bij de "hier ih ^zekere krihgen heerschende pogromstem ming dit soort politioneelé berichtgeving dé uitwerking kan hebben van een roode lap op een toch, al opgewonden stier. Er zijn ons reeds gevallen van beslist val- sche verklaringen bekend, afgelegd in de door de terreur-hetze geschapen atmosfeer. Zoo werd b.v. officieel gemeld dat een vischhandelaar had gerapporteerd dat drie zijner vischtenten omgegooid en vernield wa ren onder leiding van een bestuurslid der IJmuider Federatie. Wij stelden ons onmiddellijk in verbinding met den betrokken vischhandelaar. Deze ver klaarde ons schriftelijk, zonder de reden van onze vragenstellerij te kennen, le: dat hij slechts twee tenten had, 2e: dat die nimmer omgegooid en evenmin vernield waren; 3e: dat hij het bedoelde bestuurslid der IJmui der Federatie nooit bij zijn tenten had ge zien en 4e: dat hij van de zijde der IJmuider Federatie medewerking, instede van tegen werking had ondervonden. Dit is één der zwaarste beschuldigingen aan ons adres uitgesproken, men ziet wat er van terecht kwam. Als de politie nu al moet gaan ad verteeren om schelden en leelijk- aankijken te achterhalen, dan blijkt over duidelijk dat het praatje van terreur, d.i. een schrikbewind uitgeoefend door de IJmuider Federatie, laster is zonder meer. Wat het .lastig vallen", van gezinsleden van „werkwilligen" betreft, niemand zal het duidelijker afkeuren dan wij. Maar wat zal er bij onderzoek weer steekhoudend blijken van deze vage, maar ernstige vergrijpen sug- gereerende algemeene termen? Laat de politie de ingekomen klachten na eerlijk en onbevooroordeeld onderzoek des- gewenscht doen vervolgen, wij zullen dan het oordeel van den rechter nestig hebben af te wachten. Deze methode van „is-er-nog-wat-te-zeg- gen-voor-de-terreur-bestrijding" is voor wie over menschenkennis beschikt, vooral in de hier bedoelde omstandigheden, sterk te ver- oordeelen. De politie-autoriteiten weten dat beter dan wie ook. BRANDSTEDER. Secretaris IJmuider-Federatie. VOOR VELSEN EN IJMUIDEN DINSDAG 13 JUNI Thalia Bioscoop: „Komedianten" 8.30 uur. WOENSDAG 14 JUNI Thalia Bioscoop: „Komedianten". 3 en 8.30 uur. AGENDA TE HAARLEM DINSDAG 13 JUNI Groote Kerk: Orgelbespeling. 8.159.15 u. Palace: „Grafin Mariza". Tooneel: olympia Trio. 7 en 9.15 uur. Luxor Sound Theater: Onverbreekbare, banden. 8-15 uur. Rembrandt Theater: „A Bedtime Story", Tooneel: De Kaeths. 7 en 9.15 uur. WOENSDAG 14 JUNI Bioscoopvoorstellingen, 's middags eri dëS avonds^

IJmuider Courant | 1933 | | pagina 6