1 Amsferdam-Knocke per K.L.M. BINNENLAND Het kleinste luchtlijntje ter wereld. Mef een groote foekomsf. Zaterdag wordt de luchtlijn Amsterdam Knocke,Zoute officieel geopend, waardoor dan een directe verbinding door de lucht is verkregen ;van onze hoofdstad mei België/s kust. Eigenlijk is het alleen maar een stukje Vlissingen—'Knocke/Zoute dat nieuw daar sedert eenigen tijd de verschillende Zeeuwsche eilanden reeds door een lijn van de K-L.M. met elkaar in verbinding staan. Het- lijntje Rotterdam-Haamstede-Vlissingen immers, is de kleinste luchtlijn ter wereld' Voor de pers en enkele genoodigden o.w. de burgemeesters van Haamstede en Vlis singen vond. dezer dagen een proefvlucht plaats" naar dë" driedubbele Belgische kust- gemeente: Knocke/Zou tel AlbertPlage, wel ke gemeente in enkele jaren tij ds om in vliegtermen te spreken eën buitengewone vlucht heeft genomen. Het plaatsje is ge weldig uitgegroeid en doet geenszins, onder voor vermaarde mondaine badplaatsen. Al leen het Casino met zijn overdadige luxe reeds- is hiervan een bewijs. Doch niet alleen dat de speelzucht bevre digd wordt, ook voor den tennisser en den golfspeler is gezorgd. Kortom alles wat men in een moderne badplaats kan verwachten, zal men ook in Knocke/Zoute aantreffen. De prachtige boulevard, het -rendez-vous, het trefpunt bij uitnemendheid der badgasten, verdient wel een extra vermelding. Het- bijzondere echter is, dat men het door de lucht kan bereiken en dan wel op zoo'n bijzonder aangenaam snelle én veilige wijze. De voordeelen van.de lijn zijn allerwege reeds geroemd: het-is hiet alleen het voor deel voor Knocke en de andere Belgische kustplaatsen; ook omgekeerd zal het den Nedérlandschen steden Vlissingen e.a. ten goede komen. - In Schiphol stappen we in en letten erop dat we niet per ongeluk in een toestel voor Kopenhagen of Berlijn terecht komen; enkele oogenblikken later zweven we reeds boven Waalhaven waar de eerste landing wordt verricht. - Er stappen reizigers in voor de geheele tocht, of alleen zij die naar Haamstede moe ten of Vlissingen als bestemming hebben. Na. twaalf minuten zijn we op Schouwen- Duiveland en landen te Haamstede. Over land en over het water duurt deze reis niet gander,, dan vitë uren.!... Het zijn -geen groote terreinen, de lan- dihgsvelden te-Haamstede en Vlissingen, doch voor het „kleinste lijntje ter wereld'' zooals we het zullen blijven noemen, - goed genoeg. -'c - In Vlissingen Is het terrein van een boer gehuurd, die er gewoonlijk zijn schapen laat weiden en tegen den tijd- dat een vlieg machine in adïrtttrïrt: is; dè""bee3ten: va-n-'de Weide- vërWij:dert.- - - Stelt, u echter zijn schrik voer toen plot seling' èên- -vfiëgi.uig, - geheel bulten' de dienst regeling,- 'de landelijk-Zeeuwsche rust, kwam verstoren en zijn schapen bedreigde! Nauwe lijks echter was het toestel geland of de schapenboer-vliegveldeigenaar noteerde nummer en-:'létter'van de machine en.... vooral het aantal P.K. daar dat de basis voor de vergoeding is, voor de beschadi ging die aan zijn land door het landen der machine wordt toegebracht. Het was een typischgezicht een echte Zeeuwsche boer in kleederdracht samen met den K.L.M.-piloot en -mecanicien de toebe reidselen te zien- maken voor het vertrek! En dan volgt na Vlissingenhet laatste stukje: naar Kriocke/Le Zoute. Ongeveer zeven minuten duurt dat en bij helder weer kan men de badplaats in Vlissingen reeds zien liggen. Het is een alleszins aanbevelenswaardige tocht. Zij die practische aardrijkskunde willen leeren van onze eilanden-provincie: een beter overzicht dan met de K1L.M. over Zee land kan men onmogelijk krijgen. Zij die nog nooit gevlogen hebben, en de doopvlucht willen maken: een-tocht naar Knocke is het ideaal. Niet alleen dat de tocht niet te lang duurt, men maakt oök van alles mee. De reis gaat immers naar het buitenland, wat voor velen al een sensatie op zich zelf is, vooral wanneer men letterlijk- over de gren zen heen vliegt, doch in de tocht Amster dam-Knocke zijnjook een aantal landingen opgenomen, wat -vooral voor deng-ene die voor 't eerst vliegt,., een buitengewone at tractie is! Uit het voorgaande zal wel blijken, dat- een verblijf van enkele dagen in Knocke'Le Zoute niemand zal berouwen die van een op onthoud in een zeeplaats houdt. Natuurlijk heeft Knocke enkele bijzonder heden die andere zeeplaatsen niet hebben. Geen enkele stad is immers gelijk aan een andere. We noemen hier de speciale instel ling om het rioolwater te zuiveren voordat het-in zee wordt geloosd, waardoor men ver krijgt dat het zeewater ten alle tijde zuiver is en de zwemmers niet hindert. Doch over het algemeen, kan men zeggen dat onze Ne- derlandsche steden aan onze Nederlandsche kust, met onze Nederlandsche duinen en ons Nederlandsche strand niet onder doet voor wat mén In Kiiocke/Zoute aantreft. Wij 'verzwegen nog de groote waarde die de luchtlijn heeft op het gebied van in ter- natiorialeT toenadering en samenwerking, waarbij de luchtvaart toch reeds pioniers- j arbeid kan verrichten en ook reeds ver richt heeft. De burgemeester van Knocke' Zoute; de heer Desmit, legde daarop dan ook zeer sterk dén nadruk. De luchtlijn van onze hoofdstad naar Knocke/Zoute, die -door Nederlandsch initia tief tot stand is gekomen, gaat een goede toekomst tegemoet. De naam van de K. L. M. in de eerste plaats is hier eën waarborg voor; im mers deze drie letters zijn voor iedereen het symbool"-van veiligheid op luchtvaartge bied. Niet zoozeer zien wij het succes in een druk gebruik van Vacan-tiegangers om zich snel naar de Belgische kust te verplaatsen dan wel om een ..trip" te maken, zooals we vroeger, een- dagje, met de Jan-Plezier uit gingen, om 's avonds weer thuis te komen. Ons kleine .luchtlijntje, zal zeer spoedig een druk luchtlijntje - worden, van reizigers die in de luchtvaartverbinding de uitkomst zien als communicatiemiddel tusschen de eilanden onderling, van „luchfcdoopelingen" die e'en gerieflijk reisje willen maken en ten derde van vacantiegangers die zich naar de Belgische kust begeven. Tenslotte zal het menig bewoner van Belgie's kust naar ons land brengen, waar door de gedachte van internationale samen werking waarop de burgemeester van Knocke doelde tusschen de beide volkeren die samen één groote geschiedenis hebben, wederom versterkt zal worden. Dit zou dan het grootste succes van het kleinste luchtlijntje der wereld zijn! W. 90H. DE WINKELS IN HET AMSTERDAMSCHE CENTRAAL STATION Het bestuur van de Algemeene Winkeliers vereniging te Amsterdam heeft aan den hoofdcommissaris van politie den volgenden brief gezonden: „Volgens berichten "in de dagbladen heeft de Hooge Raad uitspraak gedaan in een ge pleegde overtreding van de Winkelsluitings wet door een stationsrestaurateur, die siga ren verkocht of deed verkoopen uit een sta tion skiosk. Na deze uitspraak is het o.i. niet twijfel achtig of ook de in de tunnels van het Cen traal Station alhier gevestigde kiosken of win kels vallen onder de bepalingen der winkel sluitingswet. Al is, naar wij vernamen, door uwe zor gen ten aanzien van den verkoop in deze winkels reeds een proces-verbaal opgemaakt,; het wil ons voorkomen, dat. nu de I-ïooge Raak gesproken heeft, niet op de afdoening van dit procesverbaal behoeft te worden ge wacht, maar dat de met de wet strijdige ver koop van heden af radicaal kan worden ver boden. Het zal ons om wille van gelijk recht voor allen aangenaamzijn, indien daartoe uwer zijds het noodige gedaan wordt". DE BRAND BIJ WILTON. GROOTSTE DEEL DER ARBEIDERS KAN BLIJVEN WERKEN. De Tel. verneemt ïiog uit Rotterdam be treffende den brand bij de firma Wilton: Tot de kostbare instrumenten, die door het vuur zijn verteerd, behooren o.a. twee peris copen ter waarde van" f 28.000 en een torpedo van f 13.000, behoorende tot de uitrusting van de in afbouw zijnde onderzeeërs. Het gebouw zelf vertegenwoordigde een ka pitaal en in de drogerij lagen de zeldzaamste Indische houtsoorten opgeslagen. Dit alles is op beurspolis verzekerd. Het noodige werk zal vermoedelijk op de werf kunnen worden gedaan, zoodat het grootste deel der Schiedamsche arbeiders hier aan den slag kan blijven. Het terrein, waar op de loods heeft gestaan, is herschapen in een chaos van verwrongen machinedeelen, verkoolde balken en ijzeren binten. Vele belangstellenden maakten een boot tocht naar de Maas om de ruïne in oogen- schouw te nemen. DE MOORD OP DEN HEER ESCHAUZIER. CASSATIEBEROEP VAN TECHNICUS VERWORPEN. De Hooge Raad wees heden arrest In de zaak tegen den 33-jarigen technicus, die door het Haagsche Gerechtshof is veroordeeld tot 20 jaar gevangenisstraf wegens valschheid in geschrifte en wegens moord op den heer W. G. J. Eschauzieir, gepleegd te Den Haag op 9 Mei 1931. De Hooge Raad heeft het cas satieberoep verworpen. M. J. BRUSSE 60 JAAR. De bekende Rotterdamsche journalist M. J-. Brusse schrijver van de-rubriek-,;Onder~de Menschen" in de N.R.Ct., bereikte Maandaj den 60-Jarigen leeftijd. GOED NIEUWS Aan de N.V. Sallandsche vloerzeil- en lino- leumfabriek te Wij he (O.), wordt met ingan? van 1 Juli de drieüaagsche' werkweek weer verlengd tot vijf dagen. BURGERLIJKE STAND HAARLEM 26 Juni. Ondertrouwd 24 Juni: L. P. Piron en J. M. Ronsse. Bevallen 22 Juni: H. C. M. van Rijn—Pom- mée, cl.; M. Zeilmaker—Bakker, cl.; J. C. van Wijk—Stet d.; P. J. van Weel—van Deursen, d.; M. W. Koks—Hoes, d.; Overleden 22 Juni: A. M. H. Korenstra— Janssen. 60 j., Leliestraat; 23 Juni: J. Lim- pers, 48 j., Wagenweg. UIT DE PERS DE AUFWERTUNGSZAAK. MOTIE VAN AFKEURING TEGEN MR. DUYS. De partij-afdeeling Gorinchem van de S. D. A. P. heeft, naar de arbeiderspers meldt, een motie aangenomen, waarin afgekeurd wordt" „de houding van het Kamerlid Duys en de andere partijgenooten, clie blijk geven zich als lid van de partij niet disciplinair te kunnen gedragen". DE FRAUDE TE ZAANDAM. De Tel verneemt nog. dat gelijktijdig met- den commissaris van politie te Zaandam, die Zondagmorgen met een rechercheur naar Parijs vertrok, ook de secretaris van de Scheepvaart Vereenigïng Noord naar Parijs vertrokken Is, om bij de opsporing behulp zaam'fee zijn-.-Naftp 4iet blad verneemt*'is een bedrag van f 10.000 van het gestolene gedekt door een borgstortingr,die ondergebracht was bij de N.V. Borg Mij. te Amsterdam. De schade voor de Scheepvaart Verecniging Noord uit het geval voortspruitende,- kan dus voorloopig reeds worden teruggebracht tot 15.500. VRIJGESPROKEN VAN DOODSLAG. De arrondissementsrechtbank te Maastricht heeft den verdachte, beschuldigd van dood slag op 26 Februari jl. op den 80-jarigen heer Me lotte, Brugstraat te Maastricht vrijge sproken van. het hem ten laste gelegde we gens het ontbreken van het wettig en over tuigend bewijs. Het O. M. had 12 jaar gevangenisstraf ge- eischt. CASSATIEBEROEP VAN NOTARIS VERWORPEN. De Hooge Raad, heden arrest wijzende in zake het cassatieberoep van den advocaat en notaris te Amsterdam, die in de bekende Aufwertungszaak door het Hof te Am sterdam wegens valschheid in geschrifte, meermalen gepleegd, is veroordeeld tot 3 maanden gevangenisstraf met aftrek van de preventieve hechtenis, lieeft dit beroep ver worpen. FELLE FABRIEKSBRAND VEENDAM. TE EEN TON SCHADE. In den nacht van Zondag op Maandag, zoo Meldt de Telv ïïit' Véehdam, hëëft aldaar ëéh fëlïe fabrieksbrand gewoed. Omstreeks drie uur werd brand ontdekt.in de groote dextrine fabriek van de Handelmaatschappij A. van Linge Ezn., gelegen aan den Ommelanderdijk teVeendam. De oorzaak van den brand is onbekend. Het vuur greep snel om zich heen en ver spreidde zich over het geheele fabrieksge bouw, dat drie verdiepingen hoog is. De brandweer kon weinig tegen het vuur uit richten. De geheele fabriek met vele machi nes en de voorraden werden een prooi der vlammen. Van het fabrieksgebouw staat al leen nog de voorgevel, die Maandagmorgen door de brandweer gestut is. De schade, die op meer dan een ton wordt geraamd, wordt door verzekering op beurs polis gedekt. DE BRIEF VAN SIR HENRY DETERDING. Onder het opschrift „Colijn of Deterding?" schrijft de Tel. o.m. over den brief van Sir Henry Deterding: Niemand zal de zuiverheid van zijn bedoe lingen of zijn inzicht in zaken in twijfel trek ken, maar dit belet niet dat slechts weinigen verantwoordelijke Nederlanders zijn advies zullen willen opvolgen. Wij vertrouwen dat het pleidooi van Sir Henry Deterding in de houding van onze re geering geen wijziging zal brengen en dat zij op het standpunt zal blijven staan dat de gulden met de uiterste energie moet wórden verdedigd. De Nederlandsche delegatie op de conferentie te Londen heeft dat in de afge- loopen weken gedaan en er bestaat geen aanleiding om aan te nemen dat zij haar standpunt in deze kwestie.zal wijzigen. De weg dien de heer Deterding aanwijst is de breede en gemakkelijke weg. Ten onrechte maakt hij zich bezorgd dat hij zich door zijn advies impopulair zal maken want het wer kelijk impopulaire en ondankbare werk, wordt verricht door hen, die in deze dagen de sta biliteit van ons geld verdedigen. Inflatie beteekent de voor het oogenblik pijnlooze oplossing van alle moeilijkheden. Er behoeven dan geen onderhandelingen ge voerd te worden met ambtenaren en arbei ders, want zonder dat zij het bemerken wor den hun salarissen en loonen met een wille keurig percentage gekort. Het is dan niet meer noodig aan te dringen op verlaging van huren en prijzen. De gemeenten en het Rijk kunnen voortgaan dezelfde hooge uitgaven te bewilligen zooals zij dat in de afgeloopen jaren hebben gedaan daar de guldens op onze begrooting niet langer guldens zijn Onge twijfeld zouden ook de tijdelijke voordeelen. die Sir I-Ienry Deterding aankondigt, intre den, daar handel, industrie en scheepvaart konden werken op het verlaagde prijsniveau dat onze regeering langs den doornigen weg der deflatie beproeft te bereiken. Wij zonden deze loon- cn prijsverlaging onder narcose echter al te. duur betalen. Ons volk is een spaarzaam volk. Zijn spaargelden zouden in de eerste plaats de prooi der in flatie worden. Allen die meenden- hun kapi taal op voorzichtige en veilige wijze te heb ben belegd zouden de slachtoffers zijn. In flatie beloont verkwisting en berooft de spaarzaamheid. Zij treft pensioenen, levens verzekeringen stichtingen en de ouden van dagen, die van hun gekapitaliseerden arbeid leven. Zij bevoordeelt schuldenmakers en bankroetiers. Men moet weten wat men wil: of wel met Sir Henry Detering den weg der inflatie kie zen, ofwel met Dr. Colijn vechten voor de stabiliteit van den gulden. Een middenweg bestaat er niet. Onze dagelijksche k i nd e rve rtell i n g. Zoodra de auto, welke den verdachten kerel had weg gebracht, terug was, gaf Britman het sein tot vertrek en nu begon een eentonige tocht door de woestijnen en dorre vlakten. Het ging heuvel op, heuvel af en de eenige aflei ding bestond voor Wo-Wang in het gezicht van Simmy, want die keek telkens scheel, zoo zat zijn neus hem in den weg. In plaats van minder, werd het steeds erger. „Als die kerel maar geen ring met geheimzinnig vergif er in aan zijn hand heeft gehad',' zei de professor. Simmy knikte. Hij had een prik gevoeld. Wat wist hun vriend toch alles. „Dan helpt alleen een wassching met benzine. Ze stopten, er werd een bus met benzine te voorschijn gehaald en de professor maakte allebei zijn handen daar mee goed nat en begon Simmy's neus geducht te wrijven, te kneden en nat te maken. De benzine droop hem van den punt van zijn neus af en in minder dan geen tijd werd onze Sim natuurlijk zoo benauwd als iets van die benzine dampen. Wo-Wang trok zijn jasje uit en wuifde Simmy daarmee koelte toe, zoodat de dampen wat vlugger vervlogen en hij weer kon ademhalen. Wo-Wang deed het met zooveel ijver, dat hij de bus uit de handen van den professor sloeg met zijn jas, zoodat alle kostelijke benzine over den grond liep. Meneer Britman was woedend en trok Wo-Wang bij zijn staart .een eind weg. KRANTENPAPIER UIT JONG HOUT. Tot dusverre meende men, dat voor de fa bricatie van krantenpapier slechts te gebrui ken was het hout van boomen, die ongeveer 50 jaar oud waren. Maar het spreekt vanzelf, dat men niet overal over zoo oude boomen beschikt, wat dan blijkt uit de prijzen van het papierhout. Thans is het Amerikaanschen vaklieden ge lukt, uit sparrenhout, afkomstig van zeven jaar oude sparren, krantenpapier te vervaar digen, dat niet alleen prachtig wit, maar bok sterker is dan het meestal gebruikte papier. Het nieuwe papier scheurt niet zoo gemakke lijk en is lichter in gewicht. Door deze vinding is het mogelijk, dat „krantepapier-farms" worden opgericht, daar reeds na zeven jaar bruikbaar materiaal kan worden verkregen. RADIO-PROGRAMMA WOENSDAG 28 JUNI. HILVERSUM 296 M. VARA. 8.— Gramofoonmuziek. 10.— V.P.R.O. Morgenwijding. 10.15 VARA Uitzen ding voor de arbeiders in de continubedrijven m.m.v. de Flierefluiters o.l.v. Jan van der Horst en het VARA-tooneel o.l.v. Willem van Cappellen. 12.Notekrakers o.l.v. Daaf Wins. 1.45 Verzorging zender. 2.Vrouwen- uurtpje. 3.Voor de kinderen m.m.v. het Vara-tooneel o.l.v. Willem van Capellen,"Ed dy Elsas en Marie Polka, viool, Jan Trom, piano. Oom Henk Vragenuurtje, afgewisseld door gramofoonmuziek: 5.30 Het VARA-klein orkest o.l.v. Hugo de Groot. 9.15 Vara-orkest o.l.v. Hugo de Groot. 10.Vaz Dias en Varia. 10.15 Varalorwe-st o.l.v. Hugo de Groot. 11.— Gramofoonmuziek. 12,Tijdsein en slui ting. HUIZEN, 1875 BI N.C.R.V. 8.Schriftlezing en meditatie. 8.15 Gramofoonmuziek. 11.Liederen reci tal door Jan van le Rovaart, tenor. 10.30 Morgendienst door Ds. J. W. Eggink. 12.— Po litieberichten. 12,15 Het trio van der Horst m.m.v. T. G. v. d. Haar, viool. 2.Land- bouwuurtje, B. J. Cramer: „Iets van h*t le ven en de teelt der bijen". 2.45 Verzorging zender, 3.Lezen van Ohr. Lectuur. „Toen de heide riep" van J. VissCher. 3,30 Gramo- foonplaten (Wagner-programma). 4.— Het Stafmuziekcorps van de Kon. Ned. Mari ne te Den Helder o.l.v. L. H. F. Leistikow. 5.Kinderuurtje door M. de Borst, zang koor door mevrouw L. J. A. Neerden On- gers. Piano. M. F. Jurriaanz. 6.Vioolre cital door Lody Laguna. 6.30 Onderwijsfonds voor de Binnenscheepvaart. 7.Politiebe richten. 7.15 Het Ned. Chr. Pe rsbureau. 7.30 Gramofoonmuziek. Bachprogramma. 7.45 Spreker A. Stapelkamp, secretaris van het Ohr. Nat. Vakverbond in Nederland. 8. Gramofoonmuziek. 8.15 Concert door het Utrechtsch Stedelijk orkest o.l.v. Henri van Goudoever. 10.20 Vaz Dias. 10.30 Gramofoon muziek. Groote vocalisten. LUXEMBOURG, 11S1 M. 7.— Lichte gramofoonmuziek; 7.45 Week overzicht; 7.50 Symp'hönisoh concert va-n •granibfoonhiuziek; 8.30 causerie over een actueel onderwerp in het Fransch; 8.40 lich te gramofoonmuziek: 9.Nieuwsberichten in het Fransch; 9.10 voorzetting concert lichte gramofoonmuziek; 9.45 Nieuwsberichten in het Duitsch; 9.55 Dansmuziek (in de pauze: sportberichten en koersen. BRUSSEL. 509 Bt 12,20 Concert o.l.v. And'ré Felleman1,30 Gramofoonmuziek; 5.20 Dansmuziek; 6.35 Gramofoonmuziek; 7.05 idem; 10.05 dans muziek. KALÜNDBORG. 1153 ML 12.20 Strijkorkest van „Wivex" o.l.v. A. Bendix; 3.20 Harmonieorkest; 5.20 Gramo foonmuziek; 8.20 Operette-concert; door net omroeporkest o.l.v. Meijer-Radon; 10. Pianospel; 10.35 omroeporkest o.l.v. Wal- ther Meijer Radon; 11,20 dansmuziek. BERLIJN. 419 BL 4.50 Populair concert o.l.v. Harmens; 8.— Pianorecital; 8.50 Concert door het omroep orkest o.l.v. Eugen Jochem. HAMBURG 372 M. 11,50 Concert; 1,35 Gramofoonmuziek; 2,30 Gramofoonmuziek; 4.20 Concert door het Noragorkest o.l.v. Gerhard Maasz; 6.30 Concert door het Noragkamerorkest; 8.20 Concert; 10.50 Populair Concert door het Noragkamerorkest o.l.v. Gerhard Maasz; KöNIGWUSTERHAUSEN 1635 M. 2,20 Gramofoonmuziek; 4.20 Concert; 5.50 Pianorecital; 11,20 Concert. LANGENBERG 472 M. 12,20 Populair concert; 1,20 Concert o.l.v. Wolf; 4.50 Vesperconcert; 8,25 Concert door het stedelijk orkest van Munster; 11,10 Ka mermuziek. DAVENTRY 1445 M. 12,20 Orgelconcert; 1.05 Concert door het Western Studio-orkest o.l.v. Frank Thomas; 1,50 Concert door Parsens en zijn orkest; 3.50 Concert door het stedelijk orkest o.l.v. Birch 5.05 Concert; 11,20 Roy Fox en zijn Band.. PARIJS EIFFEL ,1446 M. 8.50 Concert o.l.v. M. Flament. PARIJS R. 1725 M. 12,35 Concert door het Omroeporkest 12 50 Orgelrecital1,25 Concert door het omroeporkest; 9.05 Kamermuziek; gramo foonmuziek. MILAAN 331 M. 5.Gramofoonmuziek. ROME 441 M. 9.05 „Dafni" operette in drie actes van Mule. WEENEN 517 BI. 7,20 Joseph Holzerorkest m.m.v. Adele Kern 8.vervolg; 10.15 Populair concert door het Julius Hermann-orkest. WARSCHAU 1441 M. 5.35 Solistenconcert; 6,55 Kamermuziek: 8,20 Populair concert; 9.30 Pianorecital; 10.40 Gramofoonmuziek; 11.Dansmuziek. BEROMUNSTER 460 BI. 5.50 Gramofoonmuziek; 6.35 idem; 7.30 Gramofoonmuziek; 8.20 Concert door een Vocaal kwartet; 9.30 Concert door het Om roeporkest.

IJmuider Courant | 1933 | | pagina 2