BADHUIS LIST. WANDELSPORT. VERWACHT WORDENDE SCHEPEN: IJMUIDEN BEVERWIJK SANTPOORT DE VIERDAAGSCHE AFSTANDSMARSCHEN. GROOTE DAMWEDSTRIJD DANSEN. STOOMWASSCHERIJ G. A. JANSSEN Telef. 14178, Schoterweg 208, Schoten. SCHOUWBURG THALIA, Schip Verm. aankomst Laatste br-rïcht Amstelkerk Ariadne Atreus Agamemnon. Asturias Almelo August Cords Bennekom Barneveld Berenice Baron Carnegie Boskoop Bodegraven Borg Cottica Ceres Caribia Delfland Deido Farmsum Gera Gaasterland Ganymedes Gobetas Harmanteh Hercules Halle Helga Heidelberg Istok Jonge Anthony Juno Kreta Keti Chandri Luneburg. Larenberg Meerkerk M. v. St. Aldegonde Mentor Marie Ferdinand Marne Me rope Neumark Nieuwkerk Oldekerk Orania Orpheus Polydorus Poelau Laut Phrontis Poelau Bras Porlanger Pres. Francqui Piret Paludina Pan Europe Rita Rhea Salland Sudbury Saturii Sirius Telamon Troja Tawali Ulysses Wolsum Walter Russ West-Afrika Barcelona Ned.-Indië Napels Salta Cabello (v. IJm.) Oskarshamn Chili Chili Midd. Zee Buenos Aires Chili Hamburg Gefle W. Indië Bourgas W. Indië West-Afrika W. Afrika Rosario Ned.-Indië Buenos Aires West-Indië Bonal (v. IJmuiden) Bahia Blanca Bourgas Ned.-Indië Santos Ned. Indië Santa Fé Genua Midd. Zee West Indië Marinpol Ned.-Indië Archangel Japan Batavia Braila Bilbao (v. IJmuiden) Parijs Hamburg Ned.-Indië Hamburg Japan Buenos Aires Kopenhagen Ned.-Indië Ned.-Indië Ned.-Indië Batavia Buenos Aires Tuapse Onega Curacao Baytown Braila Venetië Buenos Aires Follonica Lissabon Ornskoldsvik Bourgas West-Indië Ned.-Indië Archangel Halosenlath Archangel heden 27 Juli 16 Aug. 31 Juli 25 Juli 3 Aug. 30 Juli heden 31 Juli 18 Aug. 11 Aug. 5 Aug. 8 Aug. 8 Aug. 16 Aug. 31 Juli 25 Aug. 9 Sept. 19 Aug. 28 Juli 30 Juli 29 Juli 28 Juli 9 Aug. heden 27 Juli 9 Aug. 30 Juli 5 Aug. 28 Juli 28 Juli 16 Aug. 27 Juli 1 Aug. 27 Juli 25 Juli 3 Aug. 28 Juli 24 Juli 26 Juli 24 Juli 5 Aug. 8 Aug. 29 Juli 26 Juli 29 Juli 23 Juli te Hamburg 20 Juli van Setubal. 18 Juli van Belawan. 22 Juli van Alicante in lading 21 Juli van Callao 20 Juli vertrokken 12 Juli van Curacao. 19 Juli van Curacao, pass. 19 Juli Gibraltar. 21 Juli van St. Vincent 22 Juli van Tocopilla Vertrekt 26 Juli 19 Juli vertrokken 13 Juli van Parimaribo. 22 Juli van Constantza 24 Juli van Colon 18 Juli vaii Bathurst. 17 Juli van Freetown. 22 Juli van St. Vincent. 22 Juli van Port Said 20 Juli van Bahia 21 Juli van New-York. in lading 15 Juli vertrokken. 22 Juli van Algiers. 20 Juli van Colombo 20 Juli vertrokken. 21 Juli van Macassar 17 Juli van Montevideo 21 Juli van Gibraltar 22 Juli te Venetië 20 Juli te Tampico. 16 Juli van Stamboul 21 Juli van Marseille 18 Juli vertrokken. pass. 19 Juli Perim. 19 Juli van Colombo, in lading in lading 22 Juli vertrokken Vertrekt 26 Juli 17 Juli van Colombo. Vertrekt 29 Juli 24 Juli van Foochew 22 Juli van Pernambuco 25 Juli te Gdynia 22 Juli van Gibraltar 22 Juli van Gibraltar 22 Juli van Perim 21 Juli van Belawan 18 Juli van Las Palmas. 18 Juli van Stamboul 17 Juli vertrokken. 10 Juli vertrokken 15 Juli vertrokken 20 Juli te Bordeaux 23 Juli te Fiume 20 Juli van Las Palmas. in lading. 22 Juli van Setubal. 20 Juli vertrokken. 19 Juli van Lissabon. 19 Juli van Trinidad. 15 Juli van Belawan. 7 Juli vertrokken 19 Juli vertrokken. 20 Juli vertrokken. 19 Juli vertrokken. BESOMMINGEN. Trawlers manden ON 61 Budapest 1195 f 1840 Jacqueline Clasina 390 f 1810 Rotterdam 480 f 1630 Maria Elisabeth 230 f 1840 Kotters; E. 45 f 1330. MARKTPRIJZEN Tarbot per K.G. f 1.15—1,10 Giret per 50 K.G. f44—22 Tongen per K.G. f 2.651,15 Groote schol per 50 K.G. f3027 Midelschol per 50 K.G. f 24—23 eZtschol per 50 K.G. f 2418,50 Kleine schol per 50 K.G. f 16,504,50 Schar per 50 K.G. f 11—9,50 Tongschar per 50 K.G. f 34 Kleine poon per 50 K.G. f 1,65 Midelschelvisch per 50 K.G. f 2518,50 Kleine middelschelvisch per 50 K.G. f 16—7 Kleine schelvisch per 50 K.G. f 7,701,80 Kabeljauw per 125 K.G. f4424 Gullen per 50 K.G. groote f 14—6,50 Gullen per 50 K.G. kleine f7,503,30 Leng per stuk f0.850,20 Heilbot per K.G. f 1 Wijting per 50 K.G. f3—1.65 Koolvisch per stuk f0,260,03 Makreel per 50 K.G. f 12.50—10 Versche haring per kist f 2,201,10 Klein middel hake f 36 MAKREELIN V OER. De Noorsche motorkotter Steinsland is van Egersund aangekomen met 150 kisten ma kreel voor een plaatselijken importeur. RADIOVERBINDING MET SCHEPEN. De navolgende schepen zijn Dinsdag 25 Juli 1933 radio telegrafisch te bereiken via het kuststation Scheveningen Radio: Baloeran, Cottica, Dempo, Flandria, Indra- poera, Joh. v. Oldenbarnevelt, Kota Agoeng, Kota Pinang, Leerdam, Marn. v. St. Alde gonde, Orania, Poelau Laut, Simon Bolivar, Statendam, Stuyvesan't, Volendam. Bij verzending van een radio-telegram via Scheveningen bedragen de totale kosten 44 cents per woord. Aangekomen: 24 Juli: Hebe ss. Aalborg, Polonia ss. Gdingen. Colwith Force ss. Swansea. Normandia ss. Gothenburg. Telamon ss. Lissabon» Amazone ss. Gdynia.. Brunla ss. Rotterdam, 25 Juli: August Cords ss. Oskarshamn. Ousel ss. Liverpool, Vertrokken:" 24 Juli: Margaretha ss. Brunt Island. Amata ss. Riga. haar eigen belangen, maar zij had toch ten opzichte van Cornelia de verhouding vast gesteld met een, naar hem toescheen, bijna angstwekkende zekerheid. „Geef mij het adres", zei Royle plotseling, ruw, zijn gezicht afgewend. Hij haalde zijn notitieboek te voorschijn en schreef op wat zij zeide en dadelijk daarna stond hij op om te gaan. „Bon soir, Monsieur", zei zij. „Veel suc ces". „Dank u", zei hij kort en ging. Toen de deur achter hem was dichtge vallen, keek Yvonne „la Féroce" de halfleeg? zaal door, bestelde nog een cognac en lachte zacht in zich zelf. Hij had haar niet her kend! Het was gewaagd geweest, maar een beetje overlég, wat rouge, andere manieren, die zij gemakkelijk wist aan te nemen en 't was toch gelukt. Dwazen, alle mannen, maar deze zou- haar van dienst zijn. En l'Etranger Rouge? Haar gezicht betrok en zij keek naar haar glas. Nu, hij zou er zich wel uit red den op de een of andere manier, in elk geval verdiende hij een flesje. Zij had vele mannen uit donker Parijs gekend, maar nooit een, die zoo knap, zoo moedig was als deze man, wien zij haar trotsch ongevormd hart had gegeven. Hij zou niet naar de straf'-ilcnie gaan, hij niet; maar de be ken f. de arrestatie zou, naar zij dacht $lie k.t nemelkj uf f rouw wel van haar ver blinding genezen. Zachtjes streelde zij met de linkerhand over haar rechterarm; eens had zij gefaald in haar wraak en tot een directen aanval durfde zij niet overgaan, want zij wist dat l'Etranger Rouge het haar betaald zou zet ten, als hij het te weten kwam; maar er waren nog andere manieren en niets wilde zij onbeproefd laten. Te1 laatste stond zij, zeer voldaan over het werk van dien avond. Drie dagen later hoorde de Préfect in grimmig zwijgen de klachten aan, die door een langen, blonden Amerikaan werden voor gelegd en die koppig zijn recht eischte. „Zoo!" zeide de Préfect, toen Royle uit gesproken was, „ik heb vroeger wel eens meer over deze gelegenheid gehoord, maar dit is de eerste definitieve klacht, die mij ter oore komt. Ik zal er mij persoonlijk mee bemoeien, Monsieur. U zult uw geld terug krijgen en de oplichters zullen worden ge straft dat verzeker ik u. Vanavond reeds zullen we ingrijpen en een einde aan die oplichterij maken, maar ik moet Monsieur verzoeken met niemand hier over te spreken en één woord is voor hen reeds genoeg zijn de vogels gevlogen, voor je kunt op treden". Royle beloofde te zullen zwijgen en ver trok een paar minuten later. (Wordt vervolgd) Nordic ss. Wiborg. Cardita m.s. Rouaan. Krusau ss. Rotterdam Palanga ss. Brussel. Tarnö ss. Zeebrugge. 25 Juli: Wagrien ss. Antwerpen. Ada ss. Swansea. Bijerland ss. Seaham. Gabriel Guist'Hau ss. Newport (Mon). Sinaasappelenvaart. De export van sinaasappelen uit Brazilië heeft ook al van den crisistoestand te lijden. Volgens een bericht uit Rio de Janeiro blijkt, dat tengevolge van de buitengewoon lage prijzen welke de Braziliaansche sinaasappe len hier te lande opbrengen, besloten is ge worden zes stoomschepen, welke nog deze maand zouden laden, eenvoudig niet te be laden. Van deze schepen waren vier voor Engeland en twee stoomschepen naar Ne derland bestemd. Tot deze laatste behoort het Deensche stoomschip Helga, dat van Santos naar Amsterdam komt. Opgelegde Duitsche vloot. Volgens de laatste statistiek zijn van de Duitsche vloot 182 schepen met 703.000 br. reg. ton opgelegd (of 20.4 pet. der vloot) te gen 254 schepen met 946.300 br. reg. ton (27.2 pet. der vloot) op 1 Juni jongstleden. Amerikaansche Staats" vloot. Ofschoon de Amerikaansche Staatsvloot nog 96 schepen te verkoopen heeft zal de Shipping Board, welke de exploitatie in han den had, op bevel van den President worden vervangen door het Departement van Han del. In Amerikaansche reederskringen wordt deze maatregel niet toegejuicht omdat men bij den Board beschikte over een aantal men- schen, dat met het bedrijf op de hoogte was en nu vervangen zullen worden door leiders, die vreemd tegenover de schepenexploitatie zullen staan. Het Welland-kanaal. Het Welland-Kanaal, dat gegraven Is van de zee naar de Amerikaansche meeren, blijkt steeds in beteekenis te winnen. Chicago is nu voor de scheepvaart te bereiken zonder dat de ladingen eerst in de zeeihavens behoe ven te worden overgeladen. Regelmatig wor den dan ook diensten naar deze belangrijke stad ingericht. De Ark van Noach vrijgelaten. De Ark van Noach, welke eenigen tijd ge leden te Hamburg aan de ketting werd ge legd, is weer vrijgelaten. Dit is niet de be kende ark uit de oudheid maar een schip, dat was ingericht voor het tentoonstellen van allerlei soort dieren. Het scheen, dat de on derneming niet erg floreerde, zoodat de eige naar niet aan zijne verplichtingen kon vol doen en de schuldeischers voor zekerheid van hun geld de ark en derzelven inhoud in be slag nam. „RIJK EN GEEN GELD" IN THALIA. Wij herinneren er aan, dat hedenavond het Schouwtooneel een voorstelling zal geven van het bekende blijspel „Rijk en geen Geld!'. Ongetwijfeld zullen velen van de gelegenheid gebruik maken deze zomervoorstelling bij te wonen. Men kan zich voor weinig geld een genot vollen avond verschaffen. DAMMEN AAN HET STRAND. Allerlei wedstrijden worden aan ons Ne- derlandsche strand georganiseerd, maar de wedstrijd, dien morgenavond in het badhpis List wordt gespeeld is zeker wel origineel: er zal een damwedstrijd gespeeld worden tus- schen een tiental van D. C. IJ. en van D. C. Haarlem. Damliefhebbers kunnen den wed strijd volgen, zonder hinder van rook te hebben, daar op het terras gespeeld zal worden. Na afloop is er gelegenheid tot dansen. DIEFSTAL OP DE MARKT. Op de Zaterdagavondmarkt welke gehou den wordt in de hal van het veilingsgebouw Kennemehrland werden in den laats ten tijd herhaaldelijk diefstallen van goedeeren ge pleegd. Eenige malen werden de daders dooi de kooplieden op heeterdaad betrapt. Zaterdagavond trachtte wederom en die vegge haar slag te slaan. Haar poging mis lukte echter. De politie werd gewaarschuwd die tegen de juffrouw proces-verbaal op maakte. AUTOBOTSING. Op den hoek van de Breestraat en de Mo lenstraat had een vrij hevige botsing plaats tusschen twee auto's waarvan de bestuurders elkander bij het gelijktijdig naderen van het kruispunt te laat ontdekten. Hoewel de kracht van de aanrijding nogal groot was bleven de inzittenden ongedeerd. Een dei- beide auto's werd zwaar beschadigd o.a. was een as gebroken. De auto moest naar een ga rage worden gesleept. De plotselinge opstopping van het verkeer na het ongeval veroorzaakte in de Breestraat nog een aanrijding tusschen twee passeeren- de auto's. Ook van dit ongeval was alleen materieele schade het gevolg. De politie heeft van het gebeurde proces verbaal opgemaakt. ONDER EEN AUTO. Maandagavond wilde een dame, nadat zij een bezoek had gebracht aan een winkel in de Hoofdstraat, met haar fiets achter een stilstaande auto loopen. Plotseling echter reed de wagen achteruit met het gevolg dat zij werd .overreden. Het ongelukje is goed afgeloopen, er wer den slechts enkele onderhuidsche bloeduit stortingen geconstateerd en eenige ontvel lingen. De fiets werd vernield. De vlaggenparade. Wanneer men Maandag de stad Nijmegen binnenkwam viel het reeds onmiddellijk op, dat er iets bijzonders was. Het was dan ook de dag van aankomst der deelnemers en deel neemsters aan de jaarlijksche internationale vierdaagsche afstandsmarschen. Reeds vroeg in den ochtend was het druk aan het station, want iedere trein bracht uit alleoorden des lands wandelaars naar het centrum, van waaruit zij deze dagen zul len marcheeren. De muziek van de Koloniale Reserve was weer present, en maakte vele malen den marsch van het station naar de Kazerne van de Koloniale Reserve. Ook op de Waalkade heerschte een gezellige drukte, want hier brachten de booten van Rotterdam en Dord recht enz. vele deelnemers aan. Het enthou siasme voor de afstandsmarschen bleek wel zeer duidelijk ui thet feit, dat zeer velen per fiets en vaak van grooten afstand zijn ge komen. Behalve de verschillende militaire deta chementen en burgerwachten waren er on der de deelnemers zeer vele wandelsportver- eenigingen uit alle deelen des lands. Ook de politiecorpsen waren weer goed vertegen woordigd, o.a. die uit Amsterdam, Rotterdam en Tilburg, terwijl ook een afdeeling Rijks- veldwacht aanwezig was. Van de buitenlanders waren de Noren weer present met een groep militairen en een groep burgers. Verder Fransche burgers en de leden van de Association (Engeland), be nevens eenige Zwitsersche dames en een Oostenrijker. Des middags had op e enterrein achter de kazerne de z.g.n. vlaggenparade plaats. Bij het spelen van de volksliederen werden ach tereenvolgens gehesehen de vlaggen van Oos tenrijk, Engeland, Noorwegen, Zwitserland, Frankrijk en de Nederlandsche driekleur en de Oranjevlag. Daarna had een bijzondere plechtigheid plaats. Namens den Minister van Defensie werd medegedeeld, dat het de Koningin be haagd had, aan adjudant Boessekool, de rechterhand van kapitein Breunesse, die zooveel voor den N. B. L. O. gedaan heeft ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan daar van, de zilveren eeremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau, te verleenen. Dit eereteeken werd met een korte toe spraak uitgereikt door Jhr. Mr. Weiier, den voorzitter van den N. B. van L> O. Hierna defileerden de regimenten vain de Grena diers en Jagers (Adj. Boessekool had n.l. vroeger bij de Grenadiers gediend). Nadat tenslotte nog de Bondsvlag was ge hesehen, speelde de Kon. Mil. Kapel nog eenige vroolijke wijsjes. Daarmede was de plechtigheid ten einde. Des avonds had in den tuin van de socië teit „De Vereeniging" een concert plaats, ge geven door de Kon. Mil. Kapel uit Den Haag, onder leiding van kapitein Boer, ter gele genheid van het zilveren jubileum van NBLO Indrukken van en om de Vierdaagsche. NIJMEGEN, 24 Juli 1933. Vanniorg enin Amsterdam in den snel trein kwam de sfeer van de Vierdaagsche over ons:' het grootste gedeelte der reizigers wordt gevormd door de tippelaars en men hoort van niets anders. Met een kernachtige toespraak van den commandant wordt de Amsterdamsche burgerwacht uitgeleide ge daan en dan vertrekken wij. In Nijmegen aangekomen marcheeren alle deelnemers in een stoet van respectabele lengte onder de vroolijke tonen van een mu ziekkorps, dat ons kwam afhalen, naar de Prins Hendrik kazerne, terwijl allerwege de burgerij haar belangstelling toont. De aanmeldingsbureaux worden bestormd. Hoewel alles magnifique is geregeld, laat deze aanmelding veel te wenschen over; brute kracht wordt gebruikt om gereed te komen en er wordt danig gemopperd. Maar ook dat leed gaat voorbij en dan ga ik mijn slaapstee opzoeken: 4e compagnie, Zolder 110. 2144, Mijn „slaapies" blijken een paar Velsenar ente zijn en er heerscht op. den grooten zolder al spoedig een kameraad schappelijke geest; menige kwinkslag weer klinkt. Op de binnenplaats is het een heterogene massa; bijzonder veel militairen marcheeren binnen en ik zie zoo ongeveer alle afdeelin- gen van land- en zeemacht vertegenwoor digd. Ook de dames zijn in niet geringe mate vertegenwoordigd en brengen met hun veel kleurige en sportieve pakjes een vroolijke af wisseling in het vele khaki. Een meisjesclub trekt algemeen te aandacht: grijze jurken met groote witte stroohoeden; het geheel doet eenïgszins komisch aan. Het is de meis jesclub S(amen) O(p) S(tap) uit Rotterdam. Ook komt „Jan Pastoors" uit Haarlem, fier met het vaandel voorop het plein opmar- cheeren. Burgerwachten, Padvinders en -sters, Politie, Marechaussee, enfin, zoo raar is het niet te bedenken, of het is aanwezig en krioelt dooreen. Wilt u cijfers? Welnu, het aantal deelne mers is ruim 2700 (het juiste aantal is nog niet bekend)in de kazerne zijn 13 eetzalen ingericht voor 150 a 200 personen. Er is een tentenkamp op het Molenveld bij de ka zerne van 54 groote tenten, straatsgewijs ge bouwd. Hiervan zijn 36 woon tenten voor 720 man, twee waschtenten, 12 eetzaaltenten, een cantine- en een ambulancetent benevens twee stuks voor reserve. Het geheel beslaat een enorme oppervlakte en wordt in beslag genomen door de militai ren; de burgers logeeren in de kazerne. Er is niet minder dan 17.000 stuks eetservies ge huurd; het legermagazijn te Woerden leverde 4000 dekens. De keukencapaciteit os opge voerd tot 3200 liter per dag; drie badinrich tingen zijn bijgebouwd om den vermoeiden wandelaars bij terugkeer te verfrisschen. Het vaste personeel der koloniale Reserve zorgt voor de bediening en is met 70 man uitge breid. De bergen aardappelen, die geschild worden, zijn eenvoudig ontzagwekkend en je krijgt onwillekeurig eerbied voor de voorbe reiding van dit alles. Terwij lik deze regelen zit te schrijven, is de slaapsalon zoo goed als geheel volgeloopen en ik moet constateeren dat er behalve een jagers- en visscherslatijn ook nog een wan delaarslatijn bestaat. Het is vermakelijk, de verhalen aan te hooren van afgelegde afstan den en dan is daarbij vergeleken een marsch van 55 K.M. eigenlijk „niks". Ik ben werkelijk nieuwsgierig of die heeren met hun loopen van 70, 80 ja zelfs 100 K.M. per dag op de 55 werkelijk prestaties verrichten. En ik arme, die een nieuweling ben, hoor natuurlijk die verhalen met gepasten eerbied aan. Voor de vlaggenparade om half vijf be staat een enorme belangstelling. Op een af gebakend terrein van het Molenveld verza melen zich alle autoriteiten (men wijst mij o.a. minister Decekers aan) en ook de deel nemende troepen en vereenigingen zijn ver tegenwoordigd door deputaties met de res pectieve vlaggen. Na de vlagenparade gaan wij allen een soort Indiaansche krijgsdans houden om de stroozakken wat soepeler te maken en dan ga ik met mijn collega's-wandelaars mijn uitrusting voor den komenden dag in orde maken. Het is opmerkelijk zooveel deelnemers reeds pronken met het eere-teeken van vorige 4- aaagschen; ik zag een dikke marketenster, die op haar medaille reeds het cijfer 9 droeg en die dus ditmaal solliciteert naar het gou den kruis. De deelnemende dames zijn natuurlijk el ders gehuisvest; zij moeten voor eigen on derdak zorgen. Hedenavond is het groote gala-voorstelling aan de Nijmegenaren. Meb muziek voorop maken alle deelnemers een tocht door de stad. Verder wordt ons in de sociëteit „Ver eeniging" een concert aangeboden. Daarom kan deze brief niet wachten, want het is morgenochtend om vier uur revaille en uitrukken om 5.10 uur, dus we gaan vroeg naar bed om de noodige sterkte in de bee- nen te verkrijgen. Nog vertel ik u als bijzonderheid dat van het vertrek van no. 1 tot dat van no. laatst af uit de kazerne de stoet wandelaars een lengte heeft van 10 K.M.! De persdienst is keurig in orde; kapitein de Bret als perscommissaris is eéh' zeer wél-1" willend vriendelijk mensch, die mij boven-», staande bijzonderheden verschaft. In een volgenden brief hoop ik u mijn in drukken van de marschen zelf te vertellen. 1 J. P. 1 VOOR VELSEN EN IJMUIDEN DINSDAG 25 JULI Thalia: Schouwtooneel: „Rijk en geen Geld." WOENSDAG 26 JULI Thalia Bioscoop: 8.30 uur. Badhuis List: Damwedstrijd. 8 uur. AGENDA TE HAARLEM DINSDAG 25 JULI Groote Kerk: Orgelconcert door George Robert. 8.15 uur. Concertgebouw: Lezing met lichtbeelden over Radium en zijn invloed op het men- schelijk lichaam. 8.15 uur. Palace: „Charlie zoekt een baantje". Op het tooneel: Rolf Hansen, de bekende goo chelaar. 2.30, 7 en 9.15 uur. Rembrandt Theater: „Een nacht in het Paradijs." Op het tooneel de „Erpé-Band". 2.30, 7 en 9.15 uur. Luxor Sound Theater: „De hooge C en een hooge zee" en „Polly het Circusmeisje". 2.30 en 8.15 uur. WOENSDAG 26 JULI Bioscoopvoorstellingen 's middags en des avonds. MORGEN, WOENSDAG 26 JULI, aanvang 8 uur: tusschen IJmuiden 1—D. C. Haarlem i om den Zilveren Wisselbeker, uitgeloofd door N.V. „Badhuis List". Na afloop van 10}^ tot 2 uur levert U een heldere wasch voor 20 ets. per Kilo, Huis* houdgoed droog-toe en Lijfgoederen gemangeld, 25 ets. per Kilo, geheel gemangeld, 30 ets. per Kilo, kast-klaar. Geen expeditie- en verzekeringskosten. Eigen expeditie naar IJmuiden 's Maandags en Donderdags. TELEFOON 136. HEDENAVOND 8.15 uur: Vereenigde Leden van „Het Schouw tooneel". Slechts één populaire Zomervoorstelling met „RUK EN GEEN GELD". Blijspel in 3 bedrijven van K. VAN SPRINKHUIJZEN. M. VAN DER LUGT MELSERT enz. Prijzen der plaatsen: 40, 60, 80, 100 cent pl. rechten Zie advertentie .van j.l. Vrijdag met speciale zomerbon.

IJmuider Courant | 1933 | | pagina 6