UIT HET BUITENLAND CRICKET. Het gouden feest van den Ned. Cricketbond Weer een Duitsche radio-aanval op Oostenrijk. Ondanks de Italiaansche waarschuwing. Ontstemming in Engeland. Gewapende inter ventie van Amerika op Cuba? Spanning in Ierland duurt voort. Voor een fascistischen staatsgreep? ipTRF.T ANGRIÏKSTE NIEUWS n» mt oostenrijk gezette leider der natlo- r,aal-socialisten en lid van den Duitsclien 5 lUaE Habicht, heeft Woensdagavond uit fóöien door de radio een heftigen aanval «daan op de Oostenrijksohe regeering. ■Hhbicht betwistte in deze rede, aldus de wei dat Dollfuss de meerderheid der bevol- kins achter zich heeft en meende, dat indien de bondskanselier daarvan zoo overtuigd is, bli ook den moed zou moeten hebben nieuwe verkiezingen uit te schrijven. Se nationaal-socialisten, aldus verklaarde hiizouden zich zonder meer bij de uitspraak van het volk neerleggen, hoe deze ook zou uitvallen. De Oostenrijksche ministers werden ver- der terroristen genoemd, die tot alles m slaat zijn. de grondwet schenden, slechts ojp w, eieen positie bedacht zijn en mets goeds mt stod kunnen brengen, terwijl Habicht ar de regeering verder een verwijt van maak te dat zij zich tot anti-Duitsche landen, zoo Ik Frankrijk, had gewend, om interventie in het Diiitsch-Oostenrijksche geschil te vex- ^'S'interventie, aldus vervolgde Habicht, znlaeenerlei resultaat hebben, vrede en sta biliteit zullen niet verkregen worden, voor atOostenrijk en Duitschland zich onder leiding der nationaal-socialisten vereemgd hebben. Reuter vernam uit goed ingelichte kringen te Londen dat de rede van Habicht be schouwd wordt als een zeer ernstige ontwik keling in den stand van zaken tusschen Oos tenrijk en Duitschland. Sedert Hitier op 17 Mei zijn verzoenende rede hield hebben de Europeesche regeeringen afgewacht of hij ziin betuigingen bij de eerste gelegenheid die zich voordeed in practijk zou brengen. De toestand, geschapen door de anti-Oos- tenrijksche propaganda, wordt beschouwd als de gelegenheid biedend om het bewijs te le veren van de oprechtheid van de bedoelingen van Hitier. In goed ingelichte kringen beschouwt men het als schier onmogelijk dat Habicht geen instructies uit Berlijn ontvangen heeft om de op 6 Aug. aan Italië gegeven verzekerin gen ten uitvoer te leggen. De officieele Britsche draadlooze dienst ze*t dat in Londen de hoop wordt geuit dat de° radiorede van Habicht het eind beteekent van de reeks en dat zij gehouden werd voor de door rijkskanselier Hitler - aangegane ver bintenis tijd heeft gehad haar uitwerking, te vinden"in de uitvaardiging van instructies uit Berlijn. Men is volgens dezen dienst te Londen niet geneigd in dit stadium een over dreven gewicht te hechten aan een enkel in- cident. De Fransche ambassadeur heeft gisteren een bezoek gebracht aan het Foreign Office. De Fransche premier Daladier ontving gis teren den Engelschen ambassadeur lord Tyr- Tell. Volgens de „Liberté" betrof het onder houd de Oostenrijksche quaes tie. CUBA. De zoo juist van de Londensche conferentie teruggekeerde voorzitter der. commissie van buitenlandsclie zaken van den senaat, de de mocraat Pittman, heeft verklaard, dat de re geering der Vereenigde Staten op grond van de Platt-overeenkomst, welke de Vereenigde Staten den plicht oplegt de eigendommen van buitenlanders op Cuba te beschermen, gedwongen zal zijn gewapenderhand op Cuba in te grijpen. De ambassadeur van Cuba, Cintas, heeft Donderdagmiddag een bezoek gebracht aan den Amerikaanschen onderstaatssecretaris Philipps. Het verluidt, dat hij het antwoord van president Machado op de voorstellen van president Roosevelt heeft overhandigd. De inhoud van het antwoord wordt streng ver trouwelijk behandeld. Volgens berichten uit Havanna heeft de regeering van Cuba de levensmiddelen ge rantsoeneerd, om eenigszins tegemoet te komen aan hüt gebrek aan voedingsmidde len, dat zich sterk doet gevoelen. Naar te Havanna bij geruchte verluidt heeft de ambassadeur der V. S., Welles ver klaard, dat de regeering van Washington het onmiddellijke aftreden van Machado eischt. Wanneer- Machado niet aftreedt zal zij in grijpen. Na het aftreden van Machado is de regeering der V. S. bereid de schaarschte aan levensmiddelen, die door de regeering Ma chado wordt aangevoerd als oorzaak van de huidige onlusten, op te heffen door het zen den van groote hoeveelheden voedingsmid delen. Welles heeft weliswaar deze geruchten gedementeerd, doch men is hier vrij alge meen van opvatting, dat bij dén huidigèri toestand dergelijke uitlatingen volkomen bin nen het terrein van de mogelijkheden vallen. Donderdag waren te Dublin zeer wilde ge ruchten in omloop betreffende een te ver wachten fascistischen staatsgreep en de on vermijdelijke botsingen tusschen de fascisten en het Iersche republikeinsche leger. De Valera heeft tot nu toe de tegen Zon dag vastgestelde parade dei' 30.000 blauw- hemden voor het oorlogsmonument te Dublin ter herinnering aan de stichters van den Iersciien Vrijstaat Griffins, Collins en O'Higgins nog niet 'definitief uitgevaardigd. Reeds Donderdag kwamen honderden blauwhemden uit verschillende gedeelten van Ierland naar Dublin. Slechts enkele .fascisten droegen hun uniform. Voor het weekend zijn vele extra-treinen ingelegd. Mogelijk zal de regeering. verbieden deze extra-treinen te laten rijden. De huidige sterkte der fascisten is "voorloopig nog een geheim. I-Iun leider, generaal O'Duffy, heeft verklaard, dat 30.000 léden. aan den op- marsch zullen deelnemen. In regerings kringen acht men dit aantal overdreven. De sterkte van het republikeinsche leger wordt op 150.000 man geschat. Frankrijk, Zware Fransche verliezen in Marokko Bij de voortgezette actie tot pacificatie van den Hoogen Atlas, hebben de Fransche troe pen in Marokko in de laatste dagen weer verschillende verliezen geleden. In totaal wer den aan Fransche zijde 29 man gedood en 50 zwaar gewond. Oostenrijk. Politieke inbraak bii minister Schumy. Uit Klagenfurth wordt gemeld, dat in den nacht op Donderdag in de woning van den Oostenrijkschen minister van Binnenland- sche Zaken, Schumy, is ingebroken. De mo tieven voor de daad zijn nog niet opgehel derd. Aangezien geen voorwerpen van waarde zijn ontvreemd, doch de schrijftafel van den minister wél werd opengebroken, vermoedt men een diefstal van politieken aard. Tot nu toe kon nog niet worden vast gesteld of documenten worden vermist. Van een inbraak heeft niemand iets bemerkt. Op merkelijk is dat de zeer waaksche hond vóél de misdaad in den tuin is bedwelmd. Vinger afdrukken en voetsporen der vermoedelijke daders zijn genomen. Weer nationaal-socialisten veroordeeld. De leider der afdeeling Oostenrijk van de NSDAP deelt mede, dat de reeds tot in het geheel 1 jaar veroordeelde gouwleider van Innsbrueek, die sedert midden Juni in hech tenis is, onlangs tot drie maanden gevange nisstraf en een geldboete van 2000 schillin gen is veroordeeld. Uit KitZb,uehel wordt- -gemeld; 'dat jegens deelneming aan de begrafenis 'van'den door een Heimwehrmann doodgeschoten nationaal socialist Kantner voorloopig zeven nationaal- socialisten zijn veroordeeld tot gevangenis straffen van vier tot zes weken Japan Plannen tot kabinets reorganisatie De leiders der regeering zijn hoopvol ge stemd ten aanzien van de uitvoering dei- plannen betreffende reorganisatie van het kabinet met het doel het tot een waarlijk nationaal kabinet te maken, door Soegoeki, de voorzitter van de Seijoekai-partij en Wa- katsoeki, voorzitter van de Minseito-partij over te halen zitting te nemen in dit kabinet als ministers zonder portefeuille. Deze kwestie zal waarschijnlijk de volgen de maand zijn beslag krijgen, bij de opstel ling van de begrooting voor het volgende jaar. Hatoyama, de minister van opvoeding en een der leidende figuren van de Seijoekai heeft een bezoek gebracht aan den premier Saito, tijdens welk bezoek, naai' verluidt door hem een uiteenzetting is gegeven van het standpunt van de Seijoekai in dit opzicht, Verder verluidt, dat de Seijoekai-leden gun stig gestemd zijn ten aanzien van het aan vaarden van een ministerpost zonder porte feuille door -den partijvoorzitter. Naar regionale autonomie? Te Vittoria is in het begin dezer week een bijeenokmst' gehouden waarin bijna alle ge meentebesturen van de Spaansche provincies Alava, Biscaye en Guipuzcoa waren vertegen woordigd en' waar mét groote meerderheid een ontwerp voor een Baskisch Statuut werd goedgekeurd, dat thans bij de Cortes zal wor den ingediend. Het Statuut omschrijft de re geling van de autonomie der vier Baskiscbe provincies. Opvallend is, dat van deze vier provincies Navarra niet vertegenwoordigd was. De reden hiervan is, dat het thans goedgekeurde ont werp in overeenstemming is gebracht met de nieuwe Spaansche- grondwet waarvan de be volking van Navarra tegenstander is vanwege de daarin neergelegde scheiding tusschen Kerk en Staat. De vergadering te Vittoria sprak echter de hoop uit, dat Navarra alsnog tot het statuut, indien het door de Cortes wordt goedgekeurd, zal toetreden. Baskisehe en Galicische nationalisten zijn te Barcelona geestdriftig ontvangen en heb ben in verschillende vergaderingen het woord gevoerd, waarbij zij verklaarden dat het Cata- laansehe Statuut slechts een eerste stap op den weg naar de autonomie der verschillen de landstreken van Spanje was, en dat Spanje was voorbestemd een federale staat te'wor den, waarin elke landstreek haar éigen onaf hankelijkheid zou hebben. EEN BURGEMEESTER VAN 25 JAAR. NEURENBERG, 10 Augustus (V. D.) De eer ste burgemeester der Frankische industrie stad Julius Eichler blijkt de jongste burge meester van Duitschland te zijn. Hij is pas 25 jaren, - - Daar ligt hij goed uw sigaret; daar doen pijp of si gaar geen kwaad. Maarinhetbosch, opdedrogeheide.. Xgr ROOK NIET JN BOSCfH OF HEI LOOS ALARM VOOR LINDBERGH. SENSATIONEEL GERUCHT OVER ZIJN DOOD. DE VLIEGER VEILIG EN WEL OP GROENLAND. NEW-YORK, 10 Aug. (V. D.) Volgens al hier ontvangen, maar nog niet bevestigde be richten uit Groenland zou Lindbergh doodelijk verongelukt zijn. Later werd uit Londen gemeld: De te dezer stede verspreide geruchten, vol gens welke de Amerikaansch.e vlieger Lind bergh op Groenland doodelijk zou zijn veron gelukt waren om middernacht nog niet be vestigd. Het radiostation op Groenland, dat tot 1 uur des avonds had gewerkt, heeft tot dien tijd niets gemeld over een start van Lindberg, nog- over een ongeval. Er verluidde, dat Lindberg in verband met de weersgesteldheden in'het geheel niet wilde opstijgen. Twee uur te voren was in Londen' bekend geworden, dat Lindbergh zijn voorne men om te starten uitgesteld had. KOPENHAGEN, 10 Aug. (V. D. Ter dezer stede was tot 1 uur in den afgel-oopen nacht nog nieits bekend over een ongeluk, dat Lind bergh zou zijn overkomen. Noch het Groen land-bestuur noch de pers heeft een bevesti ging ontvangen van het gerucht, dat hier dan ook voor ongegrond gehouden wordt. Ook van een start van Lindbergh uit Juli-anahaab op Groenland naar IJsland is hier niets békend. NEW-YORK, 11 Augustus (V. D.) Het bericht uit Groenland, volgens hetwelk Lind bergh doodelijk zou zijn verongelukt, is niet bevestigd. Het betreft hier klaarblijkelijk een ongecontroleerd gerucht, 'Uit Kopenhagen: Naar Reuter verneemt is Lindbergh niet veongelukt. Hij bevindt zich veilig en wel te Juli-anahaab op Groenland. SPORT EN SPEL\ De wedstrijd Ned. BondselftalM. C. C. aan de Spanjaardslaan. De Hollandsche bowlers overrompeld. De Engelschen scoren 324 in de eerste innings. Jan Kruyt verricht den hattrick. TWEE KINDEREN IN EEN BAKKERSKAR VERBRAND. LONDEN, 10 Aug: (V. Dj'In een steégj'e achter een broodfabriek-- nabij Holborri Te Londen, waar gewoonlijk bakkerskarren "èif wagens van de broodfabriek worden neer gezet, brak gisteravond brand uit in een dei- bakkerskarren. De brand had niet veel om het lijf en toen hij bemerkt werd, schoten bewoners uit de omgeving, toe, die m-et eenige emmers water het vuur doofden. Toen men daarna echter de kar opende, vond men tot ieders groote ontsteltenis daarin de verkool de lijkjes van twee knaapjes, de 6-jarige Dennis Dwyer en de 3-jarige Clifford Mc. Mahön', -die klaarblijkelijk met lucifers had den gespeeld en in den wagen waren gekro pen, waarin wat houtafval en oud-papier lag. Waarschijnlijk konden de kinderen, toen de wagen vlam vatte, het deksel van de kar niet meer openen. TELEURSTELLING OVER BALBO'S BESLUIT IN FRANKRIJK. PARIJS, 10 Aug. (V.D.) Het besluit van Generaal Balbo om met zijn eskader Mar seille niet meer aan te doen, heeft in Frank rijk groote teleurstelling gewekt. Tot laat in den nacht werd te Lissabon en te Rome ge ïnformeerd om een definitief antwoord te krijgen. Balbo verklaarde telefonisch: „Ik kan de uitnoodiging der Fransche regeering niet aannemen. De terugkeer over de Azoren maakt het aandoen van een Fransche haven niet meer noodzakelijk. Wij zullen zoo snel mogelijk terugkeeren, want wij zijn moe en de dood van onzen luitenant Squaglia werpt een schaduw over "onze vlucht. Hij. dwingt ons de ter onzer eere voorbereidende feesten te vermijden en bovendien wilde ik zelf de maatregelen voor het overbrengen van het stoffelijk overschot van mijn dapperen kame raad, nemen. Daarom moeten wij uiterlijk Zondag te Rome zijn". De Italiaansche ambassadeur, die reeds uit Parijs naar Marseille was vertrokken, voor dat het besluit van Balbo vast stond, vernam dat pas na aankomst te Marseille, waar ook de Fransche Minister voor de luchtvaart reeds was aangekomen. DE VLEK OP SATURNUS. DOOR GEWELDIGE AARDBEVING VEROORZAAKT? POTSDAM, 10 Augustus (V. D. Volgens waarnemingen van den Berlijnschen amateur astronoom Dr. Weber, welke overigens ook zijn gedaan door Engelsche en Ame-rikaansche ge leerden, is sedert eenige.- dagen op Saturnus een groote witte vlek zichtbaar. Deze waarne ming wordt thans ook bevestigd door de Ster- rewacht van Potsdam. De vlek, welke volgens de observaties van Postdam ongeveer 1/3 der lengte en ongeveer 1/5 van de breedte van de doorsnede van de planeet heeft, komt aan dien Westelijken rand van de planeet op en trekt in ongeveer 5 uren over het zichtbare deel heen. Reeds met een kleine verrekijker zou men dit zeldzame verschijnsel goed kun nen waarnemen. De volgende waarneming zal gedaan kunnen worden_op_.twaalf Augustus tegen kwart voor twee 's nachts en na. tien uren' 's avonds. 'X' Of de onderstelling van - de. Engelscbe astro nomen, dat het een vulkanische uitbarsting op groote schaal betreft,--juist is, kan nog niet worden Donderdag F. Holt, c. C. Alandt, b. P. Labouchère 22 Capt. J. G. W. Hyndson, c. Alandt, b. C. Bakker 66 R. P. Keigwin, c. C. Bakker, b. R. Schill 46 T. C. I-Iunt, c. C. Alandt, "o. R. Schil! 15 G. V. Prowse, c. G. Hamburger, b. P, Labouchère 4 Dr. J. H. Doggart, not out 0 Extra's 18 Jan-Kruyt.: De eerste dag aan de Spanjaardslaan be gon met een overrompeling van de Holland- sehe bowlers, van wie-* er vooral vóór de lunch geen één gespaard bleef. Vooral de „smijterij" van Schill was precies iets wat de Engelschen „lag". Wykes die met Brooke de'Engelsche innings opende zag kans in een minimum van tijd 69 runs bijelkaar te x-anselen: 10 vieren en 2 .zessen! Schmeink werd beide malen het veld uitgeslagen. Het totaal was toen hij door Bakker op Schill wérd gevangen 97. Juist voor de lunch'doet Alandt, die er achter de palen blijkbaar pleizier in had op de snelle bowlery, zijn eersten vang -op Kruyt, die met Labouchère als slowbowler den aanval van Schill en Schmeink had overgenomen. Brooke was hét slachtoffer voor een even eens harde.58 (S.vieren)- Totaal 162! Na de lunch bowlt Kruyt zijn over uit en doet dit dusdanig, dat op zijn beide eerste ballen Maxwell en Greenstoek alweer door toedoen van Alandt worden gevangen, waar door deze- Kruyt in staat stelt een zeer fraai succes te boeken tegen deze:.sterke Engelsche combinatie de hattrick! —drie wickets met drie opeenvolgende ballen!. Ook Haddingham kan vertrekken: op 166 velt Schill zijn mid-stump.' Dan komt de derde groote stand (63 runs) tusschen Holt fenjfHyndson. •-•-De 200 gaat spoedjg op, ïïyndson zet de 'zakenop 'dënzelfden' voè't' voort'en ranselt de bowlèry naar "alle "kanten, waarbij hij eën tiental boundaries noteert. Op 229 doet Alandt zijn vierde vang "achter het wicket, thans op Labouchère, waarmede hij Holt voor 22 terugzendt. Aan H-yndson's innings maakt Alandt eveneens- een einde als de Engelsch- man "een bal van Bakker tipt; Hyndson had een uitstekende 66 achter zijn naam. (7 voor 263). Mét aahv. Keigwin en Hunt op de mat komt de 300' op Tiet scbrmgbord' en dan doet 3 runs later Alandt zijn zesdenC!) vang ach ter de palen op Schill's bowlen, die vooral in het laatst van de Engelsche innings uit stekend op dreef was, en rekent hiermede Hunt in voor 15. Het negende wicket levert nog 20 runs op voordat Keigwin voor een harde 46 (8 vieren), waarbij hij den bal heel veel naar square-leg haalde, door Bakker wordt' gevangen op Schill's bowlen. Dan is het gebeurd en de M.C.C.-innings sluit op het zeer fraaie to taal van 324 als Labouchère Prowse, door Hamburger gevangen, krijgt voor 4 runs. Het is dan juist half vijf en na de thee trekken de Hollanders naar de mat met H. Schnitger en P. C. Hagenaar. De Hollandsche aanval had het duchtig moeten ontgelden. Schmeink, die in 6 overs voor 48 runs werd weggeslagen en maar liefst 10-no-bollen tegen zich kreeg genoteerd had geen gelukkigen dag, want ook met batten was het mis; aan twee ballen had hij reeds genoeg. Jammer voor dezen eminenten Rood en Witter, die in de competitie zulk uit stekend. werk voor zijn" Vereeniging heeft geleverd, zoowel met bal als met bat, dat hij nu in dezen interland match geen enkel succesje mocht boeken. Maar cricket is nu eenmaal een onberekenbare sport, die den spelers naast enkele gelukkige momenten over het algemeen veel droeve ervaringen geeft. Schill met 4 voor 96 en Kruyt 3 voor 40 deden het beste werk met den bal en na hen dient onmiddelijk Labouchère met 2 voor 54 genoemd. Hagenaar-en 'SchmtgeTj -zpoals' gezegd, be gonnen "voor de Hollanders eh ze begonnen goed, heel goed. zelfs. Vooral eerstgenoemde legde er zooals gewoonlijk flink het hout op en bereikte een keer of vijf de boudary. Nadat op 47 eerst Schnitger, voor een goede 19 door Brooke is gebowld en op 48 Hage naar eveneens voor rekening van denzelfden bowler door Wykes voor een uitstekende 27 is gevangen is het voorloopig uit met het Hol landsche overwicht. De Engelsche bowlers en meer speciaal Brooke houden geducht opruiming onder de N.C.B.-mensehen van wie alleen Wittebol 8 gevangen door- Wykes en Kleefstra run out 10 er nog iets van terecht brengen.' Als om bij halfzeven wordt gestopt zijn Hamburger (6) en Labouchère (1) samen/die morgen de in nings vervolgen. Er zijn 85 runs waarbij reeds zes wickets verloren gingen (Schmeink en Kruyt beiden voor nul). Brooke bowlde uitstekend en nam vier van de zes Plollandsche wickets. Ie Innings M. C. C. M. G. Wykes, c. C. W. V. Bakker, b. R. Schill 69 R. H. F. Brooke, c. C. Alandt, b. J. Kruyt 58 A. W. G. Hadingham, bowled, R. Schill 26 Capt. M. S. Maxwell c. C. Alandt, b.J. Kruyt 0 T. W. Greenstock, c. C. Alandt, b. J. Kruyt 0 Totaal Bowlingcijfers: 324 O. M. R. W. R. Schill 25 4 96 4 1W J. Schmeink 6 48 lOn.b. P. Labouchère 15 4/ 54 2 J. Kruyt 14 2 40 3 C. Bakker 11 50 1 2 w H. Schnitger 2 10 G. Hamburger 1 8 VOETBAL. Henk Ketting weer thuis. Na een verblijf van zeven maanden in het sanatorium te Hellendoorn is Ketting, de Stormvogels-linksbinnen, geheel hersteld uit deze inrichting ontslagen. Donderdag ont moetten we den gelukkigen Stormvogel; hij zag er-uitstekend uit. Of en wanneer hij de voetbalschoenen weer zal aantrekken, is nog eenopeii vraag. Dat hij zijn hard schot nog lang niet kwijt is, toonde" hij een paar "maal bij het goal-schieten.-••-<**• - Van deze plaats wenschen we den beschei den Stormvogel van harte geluk met zijn her stel en spreken den wensch uit, dat zijn ge zondheidstoestand van dien aard wordt, dat hij binnen afzienbaren tijd het Stormvogels- shirt weer aantrekt. B.V.V.—STORMVOGELS. Zondag a.s. speelt Stormvogels in den Bosch tegen B.V.V. Vermoedelijk komt Stormvogels als volgt uit: De Waard Sr., Jongsma, Haak Jr., Fijen, Prins, N.N., v. d. Steen, Groeneveld, Sehoorl, Van Rooden, De Waard Jr. SCÏIAGEN I—STORMVOGELS II. Het tweede elftal van Stormvogels speelt Zondag a.s. een oefenwedstrijd tegen Schagen I. Waarschijnlijk is de opstelling als volgt: Wagenaar, Bravenboer, Van Gelder, A. Spruyt. Zwaan, Rijkeboer, de Jonge, L. Spruyt, de Greef, A. Effern, v.-d. Steen. MUTATIE IN DE STORMVOGELS ELFTALCOMMISSIE. Wegens gezondheidsredenen, heeft de ener gieke secretaris van de Stormvogels-elftal commissie, de heer Tj. Koopmans, als zooda nig moeten bedanken. Wat door hem in deze functie voor Stormvogels is gedaan, is niet in een paar woorden weer te geven. We zullen ons daarvan dan ook onthouden en alleen mededeelen, dat Stormvogels een uiterst nauwgezet functionaris ziet heengaan. Ge lukkig echter blijft de heer Koopmans als bestuurslid behouden. Als secretaris der elftal-commissie wordt hij opgevolgd door den heer A. G. Lindhout, Snelliusstraat 55. ALGEMEENE VERGADERING „STORMVOGELS". Stormvogels houdt haar algemeene leden vergadering op Vrijdag 25 Augustus. OM DEN ZILVEREN WESTERKERK. Aan de wedstrijden om den Zilveren Wes- terkerk doet dit jaar ook V.S.V. .weer mede. Zondag a.s. spelen onze plaatsgenooten tegen Tubantia, op den 20sten Augustus tegen Wa- geningen en Spartaan. PAARDENSPORT HET INT. SPRINGCONCOURS TE DUBLIN. Uit Dublin Het internationaal springcon cours is Donderdag voortgezet. Thans be haalde het Fransche equipe de overwinning. Luienant Greter (Nederland) maakte, zoo wel op Trixie als op Piccolo Amore een aan tal goede ronden, maar wist zich niet te plaatsen. DAMMEN. HAARL. DAMCLUB—W. Z. D. V.-V. H. D. Oip verzoek der Hagenaars is de voor Zon dag a.s, vastgestelde massakamp tusschen de „Haarlemsche Damclub" en de onlangs gecom bineerde Haagsche hoofdklasse clubs „Wie Zoekt Die Vindt"Vereenigd Haagsch Dam- genootschap" uitgesteld tot Zondag 20 Augus tus te Haarlem.

IJmuider Courant | 1933 | | pagina 3