>CHERU EN $CHi DE BILT VERWACHT WORDENDE SCHEPEN: T HARTELIJKE ONTVANGST VAN DE KONINGIN. Schip van verm, aankomst Laatste bericht Almelo Chili 5 Sept. 3 Sept. te Landen Arendskerk Japan 24 Sept. 3 Sept. van Singapore Alkmaar Chili 15 Sent. 4 Sept. van Paita Aequitas Rosario 6 Sept. 25 Aug. van Dakar Altona Ned.-Indie 8 Oct. 4 Sept. te Penang Atlas Lissabon 9 Sept. 5 Sept. vertrokken Agnita Houston 29 Aug. vertrokken Algenib Archangel (v. Velsen) 11 Sept. 5 Sept. v. d. Nocrdkaap. Alf Stettin heden 2 Sept. vertrokken Barneveld Chili 10 Sept. 6 Sept. van Hamburg Boskoop Jhili 14 Sept. 3 Sept. te Liverpool. Baarn Chili 20 Sopt. 2 Sept. van Iquique. British Ambassador Abadan 29 Aug. van Perim Archangel (v. Velsen) 10 Sept. 4 Sept. van de Noordtkaap. Bodegraven Chili 1 Sept. van Qalliao Berenice Malaga 4 Sept. vertrokken Clio Bourgas 17 Sept. 30 Aug. te Candia Edmund Halm Kalix 5 Sept. 31 Aug. vertrokken Esther Maria Archangel 9 Sept. 31 Aug. vertrokken Goldbek Bilbao (v. IJmuiden) 1 Sept. vertrokken Gottfried Buren Lulea (v. IJmuiden) in lading Heidelberg Ned. Indië 9 Sept. 4 Sept. van Gibraltar Joh. v. Oldenbarnevelc Batavia 19 Sept. 30 Aug. van Colombo Kreta West Indie 16 Sept. 1 Sept. van Triidad Kurmark Ned. Indië 18 Sept. 5 Sept. van Port Said Larenberg Archangel 8 Sept. 29 Aug. vertrokken Lorenz Russ Kusiluoto 7 Sept. 1 Sept. vertrokken Nereus K-openhagen 12 Sept. 4 Sept. te Gdynia Montferland Buenos Aires. 8 Sept. 28 Aug. v. Fern. Noronha. Melampus Ned. Indië 16 Sept. 2 Sept. van Port Said. Marton Santa Fé in lading Merope Venetië 31 Aug. van Messina Medon Batavia in lading Oldekerk Japan 16 Sept. 4 Sept.. van Genua Oranje Nassau West-Indië 10 Sept. 4 Sept. van Madeira Oberon Savannah 28 Aug. vertrokken Prometheus Ned -Indië 8 Sept. 5 Sept. te Londen Polynhemus Batavia 19 Sept. 1 Sept. van Colombo Poelau Tello Batavia 26 Sept. 2 Sept. van Penang P. L. M. 23 Bonisrie (v. IJmuiden 5 Sept. in lading Poelau Bras Hamburg 4 Sept. van Londen. Strix Constancza in lading Stentor Ned.-Indië 26 Sept. 4 Sept. van Belawan Sydic Negapatam 5 Sept. 2 Sept. van Finisterre. Syra West-Indië 30 Sept. 27 Aug. van Mexico Tajandoan Ned Indië 16 Sept. 4 Sept. van Port Said Tali ss e Batavia 2 Oct. 2 Sept. vertrokken Talisse Ned.-Indië 2 Oct. 2 Sept. van Batavia Ulysses Bourgas 30 Sept. 4 Sept. van Stamboul. Vesta Venetië 4 Sept. 31 Aug. van Lissabon Velebit Braila 27 Aug. van Galatz Vulcan us Palermo 12 Sept. 4 Sept. van Gibraltar. Waalkerk Japan 5 Oct. 3 Sept. te Dairen. Waterland Buenos Aires in lading Yildum Archangel (v. Velsen) 5 Sept. 26 Aug. vertrokken Zeelandia Buenos Aires 16 Sept. 2 Sept. van Pernambuco Zaanland Buenos Aires 29 Sept. 31 Aug. vertrokken VIS5CHERIJ EN SCHEEPVAART. TE IJMUIDEN AANGEKOMEN SCHEPEN Hoogovens Ned. m.s. Pro Patria Hoogovens Ned. s.s. Perseus Hoogovens Fr. s.s. Capt. Ie Bastard Visschershaven No. m.s. Aarsten Visschershaven No. m.s. Var holm Amsterdam Amsterdam Nantes Kragerö Castlebay laden laden erts ijs visch IJsaanvoer. Het Noorsche motorschip Aarsten is we derom van Kragerö aangekomen met eene lading ijs voor de combinatie van handela ren. IJzerverscheping Het Nederlandsch stoomschip Perseus is van Amsterdam bij de Hoogovens geweest om ijzer te laden doch keerde daarna naar Amsterdam terug om de lading te completee- ren voor Denemarken. Het Neö. motorschip Pro Patria laadt ijzer voor Zweden Ertsaanvoer. Met eene lading erts uit Nantes is hier bij Hoogovens aangekomen het Fransche stoom schip Capitaine Le Bastard. Schade hersteld. De Nederlandsche motortjalk Neerlandia, welke op reis van Dronrijp naar Londen hier binnen liep wegens defect aan den motor, heeft deze schade hersteld en de reis naar de bestemmingshaven voortgezet. Een verliessaldo. In de vergadering van aandeelhouders der N.V. Stoomvaart Maatschappij Oceaan te Amsterdam zijn de balans en jaarrekening goedgekeurd. Geconstateerd werd dat er een verliessaldo viel te boeken hetwelk overge bracht werd naar de nieuwe rekening. Herstel Noordersluis. Wegens noodige reparaties aan de Noorder sluis was deze gisteren voor het scheepvaart verkeer gesloten van des voormiddags zes uur tot in den namiddag. Terug van reparatie. De sleepboot Nestor heeft den stoomtrawler Henriette Jacoba IJm 190 welke te Vlaardin- gen had gerepareerd van daar teruggehaald. Bezoek marineschepen. De kruiser Jacob van Heemskerck; de tor pedojager Banckert en de onderzeebooten O 13 14 en 15 passeerden naar Amsterdam in verband met het koninklijk bezoek aan die stad. Bericht aan zeevarenden. NEDERLAND. Eems. Delfzijl. Wrak en wraklichtboei. Op 53 gr. 20' 8" Nb en 6 gr. 57' 4" El ligt in het Vaarwater langs Delfzijl een gezonken vaartuig; bij laagwater steekt de laadboom boven water uit. Er ligt een wrakton bij met als topteeken twee kegels met de punten naar beneden des nachts een sloep met roode lan taarn. Deze sloep wordt binnenkort vervan gen door een groene wraklichtboei. Hierom trent volgt geen nader bericht. (Loodswezen) door den wijd geopenden muil van het sta tion der ondergrondsche. Wij hadden onze handkoffers aan het bagagedepot afgegeven en slenterden nu doelloos door de Friedrich- strasse en langs Unter den Linden, waar wij, alle stof en benzinedampen van voorbij snor rende auto's ten spijt, genoten van de fris- sche ochtendlucht, welke na de lange trein reis bepaald verkwikkend werkte. Bij Bauer, dat in die dagen nog door eiken rechtgeaar- den Nederlander in Berlijn bezocht werd, lieten wij ons op het terras neer om ons te goed te doen aan een voortreffelijk kleintje koffie en toen ik den brand had gestoken in een geurige Hollandsche sigaar was ik het al spoedig met mezelf eens, dat men mij ge rust eenige uren kon laten ziten om het bon te leven op den boulevard voor ons gade te slaan Edoch deze bescheiden ontspanning bleek mij niet gegund, want toen Sanders weer over zijn voorgenomen bezoek aan het „Poli- zeiprasidium" op de Alexanderplatz begon, opperde van Dobben het denkbeeld dezen kostelijken zomerdag verder in Wannsee door te brengen, waarbij hij mij voorstelde hem te vergezellen. De detective juichte dit plan van harte toe. Blijkbaar had hij zich reeds het hoofd ge broken over de vraag, wat hij ons, tijdens zijn afwezigheid als tijdpasseering zou kun nen aanbieden en nu werd deze moeilijkheid plotseling opgelost door het voorstel van van Dobben. Wij kwamen overeen, dat wij elkaar om zeven uur voor het diner in restaurant Hei delberg aan de Friedrichstrasse zouden ont moeten om daarna gezamenlijk de reis naar de oude Hollandsche nederzetting in Oost- Pruisen voort te zetten. Het verwonderde mij, dat de makelaar zich zoo gemakkelijk aan de, uit het gedwongen oponthoud voortvloeiende omstandigheden wist aan te passen Eigenlijk had ik juist bij hem, als direct belanghebbende, wat meer lust tot handelen verwacht, maar toen ik hier over begon, bleek het, dat van Dobben's nieuwsgierigheid naar de oplossing van het raadsel der verdwenen documenten niet zoo groot was, dat hij daarvoor de genoegelijke zijde van dit uitstapje over het hoofd meende te moeten zien. (Wordt vervolgd). Aangekomen: 5 Sept. Varholm ss Castlebay Saturnus ss Gent. Poelau Bras ms Londen. Embla ss Hernösand. J. H. Stinnes 27 ss Gdynia. Vesta ss Lissabon. Goldbek ss Bilbao. 6 Sept. Bowling ss Leith. Sydic ss Afrika. Yildum ss Archangel. Sirius ss Antwerpen Vertrokken 5 Sept. Neerlandia ms Londen Nestor slpbt Vlaaraingen. Cap. Luigi ss Newcastle. Den Haag ms Baytown. Flandria ss Rotterdam. Rijnstroom ss Huil. Mavis ss Londen. Lingestroom ss Londen. 6 Sept. Salland ss Bremen. Skramstad ss Philadelphia. SLEEPREIS. De sleepboot Nestor van Bureau Wijsmuller is naar Vlaardingen vertrokken teneinde den stoomtrawler Henriette Jacoba 1J.M. 190 van de V.E.M., welke aldaar in reparatie ge weest is, wederom naar IJmuiden te sleepen. De sleep is inmiddels alhier aangekomen. RADIOVERBINDING MET SCHEPEN. De navolgende schepen zijn Woensdag, 6 September 1933, radio-telegrafisch te berei ken via het kuststation Scheveningen Radio: Baloeran, Dempo, Flandria. Indrapoera, Joh. v. Oldenbarnevelt, Kota Agoeng, Kota Tjandi, Marn. v. St. Aldegonde, Orania, Oranje Nassau, Poelau Laut, van Rensselaer, Rotterdam, Si- ba jak, Statendam, Venezuela, Zeelandia. MARKTPRIJZEN. Tarbot, per K.G. f 0.75—f 0.60 Griet per 50 K.G. f 26—f 12 Tongen per K.G. f 1.15f 0.45 Groote schol per 50 K.G. f 24 Kleine schol per 50 K.G. f 18f 3.60 Schar per 50 K.G. f 11—f 4.70 Rog per 20 stuks f 12.50f 4.80 Vleet per tuk f 1.75f 0.45 Groote schelvisch per 50 K.G. f 39f 27 Middelschelvisch per 50 K.G. f 30f 22 Kleine middelschelvisch per 50 K.G. f 25 f 12. Kleien schelvisch per 50 K.G. f 13f 2.50 Kabeljauw per 125 K.G. f 55f 23 Gullen per 50 K.G. (groote) f 13.50f 4.50 Gullen per 50 K.G. (kleine) f 10—f 1.80 Wijting per 50 K.G. f 5.50—f 2.10 Koolvisch per stuk f 0.14f 0.04 Makreel per 50 K.G. f 9.50f 7.Ó0 Versche haring per kist f 5.25f 2.70 Groote hake per 125 JC.G. f 50 Middel hake per 125 K.G. f 47—f 43 Kleine middelhake per 50 K.G. f 15f 12.50 Kleine hake per 50 K.G. f 7.50—f 6.50 BESOMMINGEN. Trawlers: Elberfeld ON 85 980 manden f 2620 Senator Lattmann HC 40, 400 manden f 2450 Marie R. Ommering IJm. 7, 455 manden, f 3510. Schoorl IJm. 39, 380 manden f 3260 Rijnstroom IJm. 86. 65 manden f 970. Alemaria IJm. 23 75 manden f 1080. Hollaïid II IJm. 176, 80 manden f 1310. Bloemendaal IJm, 71, 360 manden f 3160 Silvain IJm. 116, 800 manden f 3150 Condor IJm. 72, 95 manden f 1590. Loggers: KW 43 f 520; KW 36 f 430; KW 167 f 310: KW 69 f 650; KW 108 f 400 EEN MOOIE DRIFTER-REIS De grootste haringaanvoer in Yarmouth in dit seizoen maakte de aldaar thuisko mende drifter Ascendant. De drifter voerde 130 crans versche en overdays aan. De ge- heele vangst werd door één kooper gekocht voor 27 sh. 6 p. per cran. IJMUIDEN CHRIST. ORANJE VEREENIGING GAAT DEFILEEREN OP 9 SEPTEMBER. Ofschoon de inschrijving voor deelneming aan het défilé te houden op 9 September in Amsterdam reeds gesloten was, heeft de Christ. Oranje Vereeniging dank zij de po gingen daartoe aangewend door den voorzit ter Ds. Teeuwe, bericht ontvangen dat ge noemde Vereeniging alsnog aan het défilé kan deelnemen, waartoe door de vereeniging besloten was. EEN POLITIEK SCHILDER. Gisternacht constateerden twee agenten van Politie, dat zekere V.. wonende te IJmuiaen- Oost, bezig was een houten gebouw, staande aan de Trawlerkade te IJmuiden, te bekladden met witkalk. Hij schilderde" op het gebouw een opschrift, inhoudende een propaganda- leuze van een politieke partij. Tegen den kladder is proces-verbaal opge maakt. VELSEN UITSLAG ETALAGEWEDSTRIJD. HET PUBLIEK ALS JURY. De etalage-wedstrijden, uitgeschreven door de Winkeliersvereeniging „Wijkeroog" waarbij het publiek als jury moest fungeeren, zijn een groot succes geworden. Stapels brieven zijn ingekomen, waaruit blijkt, dat het publiek te Velsen-Noord, het zeer op prijs stelde, zijn oordeel te mogen uit spreken over de keurig verzorgde etalages. Hier volgen de prijswinnaars: Winkeliers: 1ste prijs W. v. d. Raadt, steen kolenhandel, 2e prijs Bruynzeel's Modehuis. 3e prijs H. I. Meyer, manufacturier, 4e prijs Klaas Kat, rijwielhandel, 5e prijs S. Luttik, Radio en Fotoinrichting „Elve". Deze ont vangen elk een medaille. Uit de talrijke inzenders zijn de prijzen be staande uit waardebonnen ten deel gevallen aan: lste J. J. Zijlstra, Eendrachtstvaat 17 f 15. 2e J. Harsveld, Wal ravenstraat 35 f 10. 3e C. Rozemeijer, Eendrachtstraat 22 f 5. 4e Th. Vermey. Walraven straat 33 f 2.50. 5e H. S. de Reus, Wijkerstraatweg 95 f 2.50. Deze waardebonnen kunnen de prijswin naars besteden bij de winkeliers welke hebben mede gedaan aan den etalagewedstrijd. Koninklijk gezin te Amsterdam aangekomen. BLOEMENHULDE PRACHTIG GESLAAGD. Dinsdagmidag kwart voor zes zijn de Ko ningin, Prinses Juilana en Prins Hendrik met gevolg, aan het Centraal Station te Amster dam aangekomen. Op het station waren o.a. ter verwelkoming aanwezig de Commissaris der Koningin in Noord-Holland, Jhr. Mr. Dr. Röell. de burgemeester van Amsterdam, Dr. W. de Vlugt en de hoofdcommissaris van po litie, de heer H. Versteeg. De militaire autoriteiten waren vergezeld van hun adjudanten Te 17.44 uur arriveerde de trein aan het le perron. De Koninklijke Familie had de reis in een gewoon, gereserveerd le klasserijtuig gemaakt. Toen de vorstelijke bezoekers uitstapten, klonk een hartelijk gejuich, van het publiek, dat izch nog in den trein bevond en van de velen, die zich op het le perron achter de af zetting hadden opgesteld. In de Koninklijke wachtkamer werden door de jongedames L. M. A. Boissevain en M. Boelen bloemen aan geboden aan de Koningin en aan Prinses Juliana. Van H. M.'s pantserschiD Heemskerk, dat in de haven ligt, klonken de 35 saluutschoten. Onder daverende toejuichingen nam het Hooge gezelschap hierna in de rijtuigen plaats, om naar het Paleis te rijden. De stoet werd voorafgegaan door het eere-escorte on der commando van den lsten luitenant J. P. Uken. Hièrop volgden de rijtuigen van den hoofdcommissaris en den burgemeester, waar op het Koninklijk rijtuig volgde. Reeds geruimen tijd voor de aankomst van de koninklijke familie stond langs het Dam rak behalve een talrijk publiek, een 6000-tal schoolkinderen geschaard met vlaggen en getooid met oranje. Een luid gejuich steeg op, toen de Koninklijke stoet voorbijtrok naar den Daan. terwijl met de vlaggen werd ge zwaaid. Het gejuich plantte zich voort naar den Dam. waar een comoacte menigte wacht te. Voor het publiek hadden zich ook school kinderen geschaard. Voor het paleis stond een marine-eere- wacht opgesteld. Terwijl de Hoog Gasten de rijtuigen verlieten brachten het eere-escorte en de eerewacht de militaire eerbewijzen. Van het paleis werd dadelijk de Konink lijke Standaard geheschen. Eenige oogenblikken later gingen de balcon deuren open en verscheen het koninklijk ge zin op het bordes. Van alle kanten klonk ge juich en werd gezwaaid met vlaggen en doe ken; ook op de gebouwen, die den Dam om geven, zooals Nieuwe Kerk, Groote Club, wa ren talloozen aanwezig om de Koninklijke familie bij haar komst in de hoofdstad te begroeten. Spontaan werd het Wilhelmus ge zongen. Toen de Koninklijke familie zich in het paleis had teruggetrokken, had allereerst on der luid gejuich de aftocht plaats der kin deren. Het initiatief van de Chr. Oranjevereeni- ging Amsterdam-Oost heeft tot gevolg gehad, dat den ganschen dag door Dinsdag bloem stukken zijn bezorgd aan het paleis, teneinde het koninklijk gezin met bloemen te verwel komen. De Burgerzaal in het paleis was ge lijk,een tuin vol bloemen Er zijn er in totaal 1800 bezorgd. De lakeien" in de vestibule aan de zijde van de Nieuwe Zijds Voorburgwal hadden handen vol werk om alles in' te schrijvn. Ook veel kinderen hebben bloemen aangedragen, en zelfs zag men oude vrouw tjes, die een bloemstuk je kwamen brengen. DE MOORDAANSLAG TE MUIDEN. (Zie ook elders in dit nummer.) Omtrent den toestand der gewonden ver nemen wij, dat wat den heer Re Raadt betreft, de toestand redelijk is. Hij heeft een vrij rustigen nacht- doorgebracht. De toe stand van dén heer Veth, die eveneens in het Burgerziekenhuis verpleegd wordt, is nog ernstig, doch direct levensgevaar be staat niet. De toestand van den heer G, de B e u s die in de Majella-stichting te Bussum werd opgenomen is zeer ernstig. Nog in den nacht heeft hij een operatie ondergaan en heeft Dr. H. Schouten een kogel uit den buik ver wijderd. Het bleek, dat hij een schot dwars door den buik had gekregen, waardoor een ernstige inwendige verbloeding is ontstaan. Men vreest voor zijn leven. De toestand van wethouder W. Hotten tot is vrij goed. Hij is niet naar Amsterdam vervoerd, zooals hedennacht werd gemeld, doch naar Hilversum, waar hij in het zie kenhuis is opgenomen. Ook de heer Hotten tot heeft een schot in den buik gekregen, doch het is gelukkig bij een vleeschwond gebleven. Reeds lang voorbereid. Omtrent de motieven, die de dader van den moordaanslag te Muiden hebben geleid, vernemen wij nog, dat de man, die overspan nen schijnt te zijn, zijn daad geruimen tijd tevoren moet hebben beraamd. Zoolang hij te Muiderberg woont, dit is sinds 1923, meen de hij, dat hij werd tegengewerkt, een ge dachte welke tot een soort vervolgingswaan zin is ontwikkeld. Op den dag van den aan slag heeft hij een gedrukte circulaire ver spreid, welke te Muiden bijna huis aan huis is bezorgd, waarin I. een overzicht geeft van de wijze, waarop volgens hem tegen hem werd geintrigeerd. Zij, die gisteren déze cir culaire hebben ontvangen, vermoedden niet, dat dit de inleiding zou zijn tot het drama dat zich gisterenavond in Muiden heeft af gespeeld. I. is nog in den afgeloopen nacht naar Amsterdam overgebracht en ter beschik king van de Justitie gesteld. MOORD TE WOERDEN BEKEND. MOORDENAAR VAN FABRIEKSDIRECTEUR TOONT ZICH ONVERSCHILLIG. Omtrent den moord op den directeur van de Woerdensche Pannenfabriek, Jhr. C. F. E. van Ingen kan nader worden gemeld, dat het slachtoffer door drie kogels is getroffen, waar van twee door het hoofd en een door het hart is gegaan. Slechts twee hulzen zijn tot nu toe gevonden. De dader, die Dinsdagmiddag met- het lijk geconfronteerd is, zal ter beschikking- van den Officier van Justitie te Utrecht wor den gesteld. De verslagene was gehuwd en vader van één kind. De Tel. vermeldt, dat de bedrijfsleider een volledige bekentenis heeft afgelegd. Hij is een Duitscher en onderhield betrek kingen met de Duitsche dienstbode van den directeur. De moordenaar is ongeveer 45 jaar oud. Hij toont zich zeer onverschillig. De motieven tot de daad zijn nog niet bekend. meldt: Hoogste barometerstand 775.2 m.M. te Haparanda. Laagste barometerstand 745.8 m.M. te Isafjord. en voorspelt zwakken tot matigen, Oostelijken tot Noord- Oostelijken wind. Helder tot licht bewolkt Droog weer. Zelfde temperatuur. Thermometer Hoogste gisteren 67 p. Laagste heden nacht 54 F. Hoogste heden 59 F. Kanaalstraat 83. IJmuiden. Opgaaf- MAGAZIJN 'T BRILLENHUIS. HOOG WATER TE IJMUIDEN. Donderdag v.m. 4.46 uur; n.m. 5.09 uur. Vrijdag v.m. 5.23 uur; n.m. 5.45 uur Zaterdag v.m. 6.01 uur; n.m. 6.22 uur. (Geen Zomertijd) ZWEMINRICHTING V. Z. V. fSnuikanaalL Temperatuur lucht 63 F. Water 64 F. VOETBAL ZWALUWEN—CORINTHIANS (6-2) Dat het Hollandsche voetbal van de Engel- sche amateurs niet veel meer te leeren heeft is in bovenstaanden wedstrijd, die Dinsdag avond op het R. C. H.-terrein te Heemstede gespeeld werd, duidelijk bewezen. Het Zwaluwen-elftal, dat nogal enkele wij zigingen ondergaan had, heeft weinig moeite gehad om tot deze overwinning te komen. Het wekte den indruk, toen onmiddellijk na den aftrap de linksbinnen der Enigelscheu met een goed geplaatst schot va.n v. d. Togt wist te passeeren, dat het een spannende strijd zou worden. De gasten hielden inderdaad ge ruimen tijd stand totdat een kwartier later Schoemaker geflankeerd door twee tegen standers er tusschen uit trok en met een prachtig schot gelijk maakte. Een penalty te gen Weber gaf de Corinthians weer een voor sprong, doch net voor de rust maakte La gendaal met een goed geplaatsten bal gelijk. (2—2). Na de hervatting zijn de Zwaluwen regel matig in de meerderheid geweest. Het is La- gendaal die na de rust de score opent waarna spoedig Prins uit een scrimmage prachtig het vierde doelpunt langs den uitstekenden doelman der Corinthians schiet (42). De En- gelschen gaan ondankis dezen achterstand hun verdediging versterken, spelen met vier voorwaartsen en vier hialf backs, het baat hun echter niet, Lagendaal, die zeer productief was maar ook in het veld een zeer goeden vorm demonstreerde, scoorde nog tweemaal alvorens scheidsrechter van Moorsel, die me de tot de besten in het veld behoorde, het einde aankondigde. Het was een aardige wed strijd die door het niet talrijke publiek met stijgende belangstelling werd gevolgd. De Zwaluwen speelden met: v. d. Togt, B. Adam, Weber, Jongeneel, Prins, Breitner. Van Gelder, Vente, Lagendaal, Schoemakeir, Kamméijer. 463e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 4de klasse, 3de lijst Trekking van Woensdag' 6 September 1933 Hooge prijzen f 25000.— 3722 f 200.— 33 f 100.— 15950 Prijzen van 65. 43 415 515 583 744 1321 1353 1498 1608 2018 2218 2315 2381 2445 2446 2768 2904 2914 3093 3666 3859 4067 4162 4231 4573 5437 5869 6117 6293 6545 6609 6693 6981 7025 8001 8047 8124 8163 8380 8463 8713 8860 8863 8882 8984 9027 9284 9292 9698 10134 10168 10275 10281 10688 10800 10899 10901 11340.11768 11819 11891 11948 12077 12306 12571 12744 12768 12919 13101 13732 14013 14046 14089 14195 14330 14407 14626 14858 14887 15089 15099 15326 15751 15833 16416 16578 16664 16867 16912 18200 18646 18674 18805 20002 20486 20522 20717 BURGERLIJKE STAND. VELSEN. Geboorten: C. van der WerffDekker, z., Ruysdaelstraat 10, IJmuiden (Oj. M. W. Hee- renGouda, z., Huygenstraat 7, IJmuiden. M. M. MolenkampBonzet, z., Engelmundusweg 49, IJmuiden (O.). R. StigterPauwels, d., v. Speijkstraat 48, IJmuiden (O.). L. v. d. Kette rijHaasnoot, d., Bothastraat 8rd., IJmuiden. A. A. ZwanenburgDruijven, z.. Lumeijstraat 13, IJmuiden (O.). D. BakkerSikkenk, z., Burg. Weertstraat 56, Velsen. A. M NeetNij- man, z., Drieh. Kerkweg 75, Velsen. H. Webbe— Maas. d., P. Potterstraat 7, IJmuiden (O.). A. BrantjesDuijn, d., Wijkerstraatweg 128, Velsen. C. A. S. H. Tegelerde Jong, z., Noor derlaan 11, Velsen. E. van der PlasHoek, d., Bik en Arnoldkade 29, IJmuiden. Overleden: Catharina C .de Vogel, 64 j., echtgen. van G. van Hof ten. Corneiis van 't Sant, 57 j., echtg. van W. F. Koppelaar. Grietje de Wilde, 50 j.. echtgen. van A. C'. Blinkhof.; Johanna Wijker, 60 j., echtgen. v^n C. Stam. Geertrui Burggraaf, 64 j., echtgen. van H. de Graaff. AGENDA VOOR VELSEN EN IJMUIDEN WOENSDAG 6 SEPTEMBER Thalia: Specialiteiten voorstelling. 8.15 u. DONDERDAG 7 SEPTEMBER Thalia Bioscoop: „De Geheimen van het Oerwoud". 8.30 uur. VOOR BEVERWIJK WOENSDAG 6 SEPTEMBER Luxor Theater: „Als ik een millioen had" en „Het Meisje van Montparnasse" 8 uur. Speelterrein Baanstoaat: Voorstellingen Lilliputtersstad met circus, 3.30, 5, 7.30 en 9 uur. AGENDA TE HAARLEM WOENSDAG 6 SEPTEMBER Luxor Sound Theater: Greta Garbo in Su san Lenox. 8.15 uur. Palace: Wat vrouwen droomen. Op het tooneel: Pasco en Dorethy. 7 en 9.15 uur. Rembrandt Theater: De controleur. Op het tooneel: Weensche komieken. 7 en 9.15 uur, DONDERDAG 7 SEPTEMBER Groote Kerk: Orgelbespeling 34 uur. Bioscoopvoorstellingen.

IJmuider Courant | 1933 | | pagina 6