VlSSCHIRU HI DE BILT VERWACHT WORDENDE SCHEPEN: Schip Audun Alcinous Astarte Aquila Alrich Agamemnon verm, aankomst Laatste bericht Aurora Oporto Baarn Bodegraven Bennekom Brltsh Lord British Sergent British Pluck Barneveld Britannic Caducens Ceres Cordillara Costa Rica Chr. Huygens Delfland Donau Eurymedon Eurybates Eirini N. Rallia Esther Maria Esbo Feodosia Flandria Gera Gothic Granta Hercules Hilversum Ido Ioannis m. Embericos Irene Jonge Anthony Juno Kornet Kifuku Maru Lunebiu'g Leonardia Maasland M. v. St, Aldegonde Maroula Margaritis Manvantara Mrav Montferland gidsland Marita Maaskerk Meerkerk Magdalena Maret Mesane Batavia Sundsvall Archangel Bremen Hamburg Chili Chili Chili Abadan Abadan Swansea Chili Leningrad Ned.-Indie Bourgas West-Indië West-Indië Ned.-Indië West-Afrika Japan Batavia Batavia Reni Archangel Archangel West-Indië Buenos Aires Ned.-Indië Leningrad Newcastle (v. IJmuid. Houston Archangel Ornskoldsvik Buenos Aires Midd. Zee Genua Hamburg Archangel Newcastle (v. IJmuid.) Ned.-Indië' Archangel Santa Fé Batavia B. Aires Necochea Curacao Sfax Hamburg Goole Archangel amburg apan Naumburg Niobé Nirttos Narga Nieuwendam Ouderkerk Oswin Onassi Pinelopi Oise Orestes Poelau Laut Poseidon Penelope (tank) Pluto Rhea Risör Regulus Spec Sysla Salabangka Salland Stad Arnhem Stad Zwolle Tawali Trave Trier Uckermark Venus Vardvik Vesta Venezuela Wilston Waterland Yildum Zeelandia West-Indië 20 Nov. Onega 3 Nov. Ned.-Indië 11 Nov. Caen (v. IJm.) 27 Oct. Braila Archangel 3 Nov. Londen heden Japan 15 Nov. Archangel 24 Oct. Rosario Parijs heden Constantza Batavia 7 Nov. West-Indië Aruba Kop-e-nhagen 31 Oct. West-Indië Archangel 26 Oct. Mesane 2 Nov. Archangel 28 Oct. Pt. Arthur 29 Oct. Ned.-Indië 14 Nov. Bn?nos Aires 25 Nov. Melilla (v. IJmuiden). 31 Oct. Bilbao (v. IJmuiden) Batavia 29 Nov. Japan 12 Nov. Japan. 6 Dec. Ned.-Indië 6 Nov. Venetië 7 Nov. Archangel Venetië 25 Nov. Hamburg 29 Oct. Japan 18 Nov. San Nicolas Hamburg 29 Oct. Archangel (v. Velsen) 27 Oct. Buenos Aires 18 Nov. 2 Nov. heden heden 29 Oct. 29 Oct. 4 Nov. 18 Nov. heden 29 Oct. 4 Nov. 10 Nov. 3 Nov. 29 Oct. 12 Nov. 12 Dec. 11 Nov. 26 Nov. 26 Oct. 31 Oct. 8 Nov. 28 Oct. 27 Nov. 27 Oct. heden 2 Nov. 10 Nov. 27 Oct. 29 Oct. heden 28 Oct. 12 Dec. 27 Oct. 13 Nov. 31 Oct. 26 Oct. 26 Oct. in lading pass. 23 Oct. Gibraltar 24 Oct. van Holtenau 13 Oct. vertrokken Vertrekt 28 Oct. Vertrekt 28 Oct. 25 October vertrokken 20 Oct. te Hamburg 14 Oct. van Cristobal 24 Oct. van Paita 19 Oct. van Port Said 17 Oct. vertrokken 22 Oct. vertrokken 24 Oct. te Valparaiso 23 Oct. vertrokken 4 Oct. van Semarang 24 Oct. te Catania 23 Oct. van Barbados 27 Oct. te Plymouth 25 Oct. van Batavia 21 Oct. te Accra 25 Oct. van Miike pass. 23 Oct. Perim 24 Oct. van Singapore 17 Oct. te Braila 16 Oct. vertrokken 21 Oct. vertrokken 21 Oct. van Tampico 25 Oct. van Coruna 20 Oct. van Padang 21 Oct. vertrokken 25 October vertrokken 26 Oct. te Bremen 26 Oct. v. d. Noordkaap 18 Sept. te Kalmar 20 Oct. van Las Palmas 25 Oct. van Valencia 19 Oct. van Valencia Vertrekt 28 Oct. 12 Oct. vertrokken 27 Oct. vertrokken 21 Oct. van Macassar 17 Oct. vertrokken 11 Oct. van San Pedro 24 Oct. van Genua in lading in lading 15 Oct. vertrokken 24 Oct. te Huelva 25 Oct vertrokken 25 Oct.' vertrokken in lading 26 Oct. vertrokken 22 Oct. te Yokohama 26 ct. te Pto. Barrios 23 Oct. vertrokken 23 Oct. van Port Said 26 Oct. vetrrokken in lading 23 Oct. vertrokken 25 Oct. uitgeklaard. 22 Oct. van Shanghai 14 Oct. vertrokken in ladin, 21 Oct. vertrokken in lading 24 Oct. van Perim 21 Oct. van Demerara 20 Oct. vertrokken 24 Oct. be Stettin 14 Oct. van Demerara 16 Oct. vertrokken 22 Oct. vertrokken 18 Oct. vertrokken 7 Oct, vertrokken 21 Oct. van B'elawan in lading. 24 Oct. vertrokken in lading 24 Oct. van Gibraltar 22 Oct. van Colombo 24 Oct. te Hongkong 26 Oct. van Port Said. 23 Oct. van Patros in lading 25 Oct. van Fiume Vertrket 28 Oct. 24 Oct. van Port Said. 17 Oct. van St Vincent. Vertrekt 28 Oct. 24 Oct. van -Kopervik. in lading VISSCHERIJ EN SCHEEPVAART. TE IJMUIDEN AANGEKOMEN SCHEPEN Binnenhaven Binnenhaven Du s.s. Du. m.s. Her ma Mathilde Gent Noordzee bijlegger bijlegger stoel, terwijl hij kalm Dunlavey's blik ont moette. „Dunlavey", zei hij rustig, „wat is de wer kelijke waarde van de Circle Bar rancho?" Dunlavey glimlachte zoetsappig. „Je zou in deze streek niemand vinden, die er iets voor zou willen geven", antwoordde hij. „Waarom?" vroeg Hollis. Dunlavey lachte geheimzinnig. Ik geloof, dat je wel weet waarom", antwoordde hij, „je bent wel een vrij nuchter kalf, maar rechter Graney zal je wel op de hoogte ge bracht hebben. Er is niemand, die de Circle Bar wil koopen, behalve ik". „Waarom?" hield Hollis aan. „Ik geloof, dat je dat ook wel weet", lachte Dunlavey. „Het is geen geheim. De Cattle men's Association regelt de zaken hier in deze streek en zij wil niet dat iemand anders dan ik de Circle Bar koopt. En niemand is dwaas genoeg, om de Association te dwars- boomen. Dat is de reden, als je het precies wilt weten." „Je komt er in ieder geval rond voor uit," besloot Hollis met een flauw glimlachje. „Maar daar komen wij niet verder mee. Wat ik wil weten is dit: wat zou de Circle Bar waard zijn, als de Cattlemen's Association ophield een factor te zijn in deze streek?" Dunlavey lachte hartelijk. „Voor een groentje ben je werkelijk amusant" spotte hij. „Er is hier in de omgeving niemand zoo gek, dat hij denkt, dat de Cattlemen's Association ooit buiten werking gesteld zal worden!" Hollis' lippen vertrokken zich een weinig maar zijn blik was nog kalm. „Je draait er om heen, Dunlavey", zei hij kalm. „Je zult je herinneren, dat ik je vroeg, wat de Circle Bar zou opbrengen als de Asso ciation ophield een factor te zijn." Dunlavey vereerde Hollis met een verlegen gegrinnik. „Ik zie niet in welk verschil dat maakt", antwoordde hij. „Wij hebben te doen met wat wij nu voor ons hebben wij houden geen rekening met wat zou kunnen zijn. Maar als je mijn persoonlijke meening wilt hooren, dan geloof ik, dat de Circle Bar wel dertigduizend zou opbrengen." „Dank je" zei Hollis droog; „dat is ten minste iets. En nu kunnen wij over zaken praten. Wij hebben dertigduizend om mee te beginnen. Men heeft mij gezegd, dat mijn vader, toen de Association haar strijd met hem begon, tamelijk rijk was. Gewoonlijk had hij jaarlijks tweeduizend stuks vee. Maar laten wij zeggen duizend. Wij zullen aan nemen, dat zij ongeveer dertig dollars per stuk opbrachten, wat ruw berekend een in komen van dertigduizend dollar per jaar zou geven. (Wordt vervolgd) GESTRAND EN VLOTGEBRACHT. Het van hier naar Antwerpen vertrokken Duitsche stoomschip Wagogo is nabij Vlis- singen gestrand doch later door een sleep boot vlotgebracht en naar de bestemmings haven verder gegaan. BIJLEGGER. Het Duitsche stoomschip Henna, van Gent naar Stolpmünde bestemd, is hier wegens den storm als bijlegger binnenge- loopen teneinde eerst beter weer af te wach ten. GEKENTERD. De met cokes van Lübeck naar Oslo be stemde Zweedsche schoener Polarna is op de Deensche kust gekenterd en direct ge zonken. De zes opvarenden konden zich in één der scheepsbooben redden en zelf naar land roeien. Deze redding ging met groote moeilijkheden gepaard omdat de boot zelf ook door den storm was lekgeslagen, zoo dat men steeds had moeten water schep pen. OM TE SLOOPEN. Het stoomschip Lapland van de Red Star Line, dat jaren lang tusschen Antwerpen en New York gevaren heeft, is verkocht om te worden gesloopt. Het schip is 25 jaar oud. gebouwd als dubbelschroefschip en heeft een waterverplaatsing van 28.180 ton. LOODSEN EN DE SWASTIKA-VLAG. Het Deensche blad „Dansk Lodstidende". het orgaan van de loodsen in dat land, heeft be zwaar gemaakt tegen het voeren van de Swas- tikavlag door Duitsche schepen, zij het dit maal niet om politieke redenen. Gewoonlijk hijschen Duitsche schepen de Swastikavlag in den voormast, hetgeen op verren afstand misleidend is en meermalen aangezien is voor de loodsvlag. Vroeger werd de voortop altijd gereserveerd voor de loodsvlag en altijd, wanneer een loods in den voortop een vlag zag waaien, wist hij, dat door dat schip een loods werd gevraagd. De loods boot kon toen altijd veilig uitvaren, wetende dat het schip dat verzocht. Met het hijschen van de Hakenkruisvlag is het reeds herhaalde malen, gebeurd, dat de loodsboot uitgevaren en dat bij het schip gekomen bleek, dat in het geheel geen loods gevraagd was, doch dat slechts de Hakenkruisvlag van den voor top woei. Dat kost alles veel verloren tijd en. ook veel brandstof. Het blad hoopt dan ook, dat de Duitsche gezagvoerders zullen inzien, dat het voeren van deze vlag in den voortop foutief is. Moet een Duitsch schip de Swastika-vlag voeren, welnu dan kan deze ook geheschen worden in den achtermast of onder de nationale vlag. Dat zal dan veel noodeloos uitvaren kunnen voorkomen. MEISJES ALS STUURMANSLEERLINGEN. De viermastbark Parma is te Falmouth bin nengekomen na een reis van 83 dagen van Australië, als een van de 21 zeilschepen, die dit jaar aan de z.g. graanrace hebben deelge nomen. Dit zijn 17 Finnen, 2 Duitschers en Zweden. De tijd van de Parma is niet alleen de snelste reis van dit jaar, maar wordt een record genoemd; de snelste reis tot dusver was 89 dagen. De Pamir had de reis in 92 dagen volbracht, maar men kan ook tegenslag heb ben, zooals de Penang, getoond heeft, die over de reis van Wallaroo 122 dagen heeft gedaan. De meeste van deze graanschepen doen tevens dienst als opleidingsschip. Zonder uitzondering zijn zij met zeer jonge lieden bemand. De gemiddelde leeftijd van de 500 zeelieden, die aan de race deelnemen, is ongeveer 17 jaar! De Parma heeft een beman ning van 32 koppen, van wie 16 leerlingen. Bij die leerlingen zijn 2 meisjes, een van 17 en een van 18 jaar, welke het tegen den mannelijken stuurmansleerling best durven op te nemen. Wij leven in moderne tijden; het lied van een meisje-loos gaat niet meer op. Als meisjes thans gaan varen als lichtmatroos worden zij net behandeld als jongens. Verleden jaar zijn de eerste vrouwelijke leerlingen meegenomen met het opleidingsschip Viking van den be kenden Finschen reeder Erikson. OVERLEDEN SCHEEPVAARTMAGNAAT. De in Augustus j.l. te Dieppe in den ouder dom van 71 jaar overleden scheepvaartmag naat Sir John Ellerman, directeur-eigenaar van de Ellerman, Holt en Leylandlijnen, was een der rijkste mannen van Engeland en blijkt een vermogen te hebben nagelaten van 35 millioen pond sterling. Omgerekend tegen koers komt deze nalatenschap ongeveer neer op 300 millioen gulden. De Ellermanlijnen hadden tot voor kort nog 200 schepen in de vaart. In den oorlog heeft Sir John met zijn vloot belangrijke diensten bewezen bij het transport van troepen en levensmiddelen naar Frankrijk, waarvoor hem meerdere ridder orden en andere hooge onderscheidingen ver leend werden. AANGEKOMEN 26 Octobdr. Gateshead s.s. Newcastle. Hontestroom s.-s. Londen. Gondul s.s. Londen. Montferland s.s. Hamburg. 27 October. Risör s.s. Hesane. Bowling s.s. Leith Vechtstroom s.s. Huil Rye s.s. Goole Kornet s.s. Archangel Perseus s.s. Hamburg. Esther Maria s.s. Archangs1 Swift s.s. Londen Biruta s.s. Riga. VERTROKKEN. 26 October: Medon m.s Londen Chr. Th. Boe m.s. Constantza. Maasstroom s.s. Plymouth Achilles s.s. Barcelona 27 October. Queenworth s.s. Newcastle Mars S.S. Rotterdam Texelstroom ss.. Liverpool Trito s.s. Rotterdam. Martha Russ I s.s. Danzig. Trym s.s. Immingham Hebe s.s. Kopenhagen Theseus s.s. Rotterdam. RADIOVERBINDING MET SCHEPEN. De navolgende schepen zijn Vrijdag, 27 October 1933 radi-otelegrafisch te bereiken via het kuststation Scheveningen Radio: Baloeran, Chr. Huygens, Costa Rica, Colom bia, Dempo, Flandria, Joh. v. Oldenbarne- velt, Johan de Witt. Kota Agoeng, Kota Gede, Kota Pinang, Kota Tjandi, Mam. v. St. Aldegonde, Orania, Poelau Laut, Poelau Tello, Statendam, Volendam. Het binnenkomende Noorsche tankmotor schip Chr. Th. Boe heeft in de Noordersluis een drijver beschadigd. Het vaartuig doorgestoomd naar Amsterdam. De veroor zaakte schade zal worden getaxeerd. MARKTPRIJZEN. Tarbot per K.G. f 0,900,70 Griet per 50 K.G. f28—12.50 Tongen per K.G. f 1,750,65 Middelschol per 50 K.G. f 2517 Zetschol per 50 K.G. f 3518 Kleine schol per 50 K.G. f 144,20 Schar per 50 K.G. f 11—3,30 Rog per 20 stuks f4,90 Vleet per stuk f 20,62 Kleine poon per 50 K.G. f7 Middelschelvisch per 50 K.G. f 30 KI. middelschelvisch p. 50 K.G. f 218 Kleine schelv-isch per 50 K.G. f 154,60 Gullen per 50 K.G. groote f 1511 Gullen per 50 K.K. kleine f 105,60 Wijting per 50 K.G. f5,20—1,100 Versche haring per kist f 5,404,50 BESOMMINGEN. MandenTrawlers. 505 Claesje, Ro. 46 2110. 210 Zwaluw, IJm. 90 1970. 140 Zeeleeuw, IJM. 29 2040. Kotters: E 157 f 560; E 142 f 1050; Loggers KW 69 f 240; KW 112 f 270 KW 108 f 490. IJMUIDEN DIEFSTAL VAN EEN RIJWIELZADEL. De heer Van H. wonende alhier, heeft bij de politie aangifte gedaan van diefstal van een zadel van een heerenrijwiel, dat hij had gehuurd en daarna voor zijn woning had neergezet. VERKEERSONGEVAL. Donderdagmorgen vond op het kruispunt IJmuiderstraatwegFrans Naereboutstraat een botsing plaats tusschen twee auto's, waar van de eene werd bestuurd door Van O. al hier en een andere door W. te Heemstede. Door de botsing werd de auto, die bestuurd werd door Van O. zoodanig beschadigd, dat hij door een kraanwagen moest worden weg gesleept. Persoonlijke ongevallen kwamen niet voor. DIEFSTAL VAN KONIJNEN. In den nacht van Woensdag op Donderdag is ten nadeele van P. wonende aan den Tus- schenbeeksweg een tweetal konijnen ont vreemd. AANBESTEDING. Hedenmorgen is door den Rijkswaterstaat te Haarlem aanbesteed het onderhouden van de diepte voor den mond van en in de Noord zeehaven en in de kanaalgedeelten en havens buiten de sluizen te IJmuiden en van de ha venhoofden en verdere werken van de Noord zeehaven, uiterlijk tot 1939. Ingekomen waren slechts twee biljetten, nl. van A. Volkers Lzn. te Sliedrecht en A. Post Pzn. te Dordrecht, voor f 479.000 per jaar voor vijf jaren, en van de Hollandsche Aannemers Mij. te 's-Gravenhage 1 f 498.500 per jaar voor vijf jaren. PRINSES JULIANA ALS BRUIDS MEISJE BIJ HUWELIJK VAN VROEGERE HOFDAME Donderdagochtend is, naar het Handels blad meldt, ten stadhuize te 's Gravenhage het huweliik vo1 trokken tusschen freule E van Hardenbroek en mr. R. J. ridder van Ranoard, burgemeester van Zoelen.. Het bericht dat Prinses Juliana bij het huwelijk van haar vriendin en vroegere hof dame een der bruidsmeisjes zou zijn, had vele belangstellenden naar het stadhuis elokt. Zooveel de ruimte toeliet, was hier in de vestibule en ook in de trouwzaal publiek toegelaten. Buiten stond een dichte menigte, ondanks wind- en regenvlagen. Een dienovereenkomstige sterke macht van be reden politie en politie te voet, zorgde dat het op dezen tijd (ongeveer 12 uur) en op dit punt zoo druk verkeer in het hartje dei- stad zoo weinig mogelijk belemmering on dervond. Het wachten van hen, die het on gunstige weer trotseerden, werd beloond inderdaad fungeerde ook prinses Juliana als bruidsmeisje. De vier bruidsmeisjes waren allen in het blauw gekleed en droegen een hoed van gelijken kleur. De formaliteiten weken in geenen deele af van de gebruikelijke. De heer Q. Rovers ambtenaar van den burgerlijken stand ver bond bruid en bruidegom in den echt en hield toespraken tot hen en tot hun ouders. Nadat het burgerlijk huwelijk was vol trokken reed de stoet naar de Groote Kerk waar ds. P. J. Molenaar het huwelijk van het jonge paar inzegende. Een nieuw -portret van Prinses Juliana. (Foto Ziegler), meldt. Hoogste barometerstand 774,3 m.M. Isafjord. Laagste barometerstand 743,7 m.M. te Blaavandshuk. en voorspelt: matigen tot krachtigen, Westelijken tot Zui- delïjken wind. Zwaar bewolkt tot betrokken. Regenbuien. Iets kouder. Barometer Hedenmorgen 9 uur 747 m.M, Neiging: Achteruit. Thermometer Hoogste gisteren 52 F. Laagste heden nacht 43 F. Hoogste heden morgen 46 F. Opgaaf: MAGAZIJN "T BRILLEN HUIS, Kanaalstraat 83. IJmuiden. HOOG WATER TE IJMUIDEN Zaterdag v.m. 11.18 uur; n.m. 11.50 uur. Zondag v.m. 12.18 uur. Maandag v.m. 0.41 uur; n.m, 1.06 uur. WIELRIJDEN. DE TWEEDE ZESDAAGSCHE TE AMSTERDAM. De directie der Tweede Amsterdamsche Zesdaagsche deelt mede, dat nu de laatste buitenlandsche contracten zijn afgesloten. Het staat nu vast, dat twaalf koppels zul len starten, terwijl de onderhandelingen voor het dertiende koppel, hetwelk wederom Hollandsch? zal worden, nog gaande zijn. De koppels Juiden nu als volgt: Pijnenburg—Wals (Nederland)Braspen ningjan van Kempen (Nederland); Slaats —Van Hoek (Nederland); Van Egmon-d— KI. van Nek Jr. (Nederland)Vluggen—Mul ler (Nederland)Adau—de Wolf (Nederland) Guimbretiere—Broccardo (Frankrijk) Rausch—Huertgen (Duitschland)Jean AertsLoncke (België); van Hout—Richard (Holland-Frankrijk)Guerra—Bresciani (Italië); Rich1'—Buehler (Zwitserland). BOKSEN CARNERA MAG TWEE MAANDEN NIET BOKSEN Uit Rome: De Italiaansche wereldkampioen Camera, die in den wedstrijd tegen Paolino zijn rech terhand blesseerde, mag tengevolge van deze blessure de eerste twee maanden niet boksen. VOETBAL H. F. C.—V. S. V. V. S. V. komt als volgt uit: Van der Wint Van Zutfen, Van der Griendt, Den Boer, De Koning, Kraak, De Wolf Sr., v. d. Lugt, De Wolf Jr., Sterk, Hillekamp. STORMVOGELS—V. U. C. Stormvogels verschijnt als volgt: De Waard, Haak Sr., Haak Jr., Bravenboer, Fijen, v. d. Velde v. d. Steen, Van Pel, Schoorl, Groeneveld, v. d. Kuyl. AJAX 2—STORMVOGELS 2 Stormvogels 2 vertrekt als volgt: Hollenberg, Groen, Van Gelder. Zwaan, Spruyt, Wilderom De Jonge, Schipper, Spruyt, Rijkeboer, v. d. Steen. DAMMEN ONDERLINGE COMPETITIE D. C. IJ. Deze week werd nog gespeeld SchaapLey- te 11 en SouvereinVersteeg remise. De stand der eerste en tweede klas na de vierde ronde luidt; Namen gesp.gew.rem.verl.pt. A. Ligthart 4 4 0 0 8 C. Suyk 4 2 2 0 6 De Jong 4 2 1 1 5 Leyte 3 0 3 0 3 Kramer 3 1 1- 1 3 B. Dukel 3 1 0 2 2 Smit 4 0 2 2 2 Kraai 3 0 1 2 1 Schaap 1 0 0 1 0 Post 1 Tweede klasse: 0 0 1 0 Souverein 4 2 2 0 6 Koetsier 3 2 0 1 4 De Beurs 3 2 0 1 4 Bais 2 1 1 0 3 Ott 2 1 1 0 3 v. d. Velde 2 1 0 1 2 Postma 2 1 0 1 2 Siebeling 4 0 2 2 2 Versteeg 2 0 1 1 1 J. Groen 4 0 1 3 1 BURGERLIJKE STAND HAARLEM, 26 October. Ondertrouwd: 25 October, J. H. Snijder en Klus, S. Weijers en L. C. v. d. Putten. J. Hoffschlag en J. A. v. Wort, J. Ledder en J. A. Lunenberg, E. Ausma en A. v. Amersfoort. H. C. v. d. Kommer en E. E. Heldt, J. P. P. Cour tier en J. J. L. Blansjaar, H. J. P. v. Maan en en E. H. Venniker, A. H. Faas en H. Schrijver, v. Koningshoven en M. Nelissen. Getrouwd: 25 October, M. Heij en G. Broek huizen, C. Kroon en A. E. v. Riemsdijk, N. Knap en J. W. de Vos, A. v. Duijn en M. A. Hogeveen, G. P. Molenaar en B. M. Piso, H. J. v. d. Meij en G. E. Oelmann, M. Rovers en P. v. d. Akker, W. Elsthout en E. E. Will, v. Neste en G. Bond. S. v. Mourik en C. F. v. Musscher. M. P. v. Poppelen en A. J .T. v. d. Vaart, P. T. Hofkés en J. W. Kooien M. v. Mierlo en E. H. Peetoom J. H. Mastenbroek en E. Kuipers. N. A. Zoét en C. Klaassen. Bevallen: 23 October: W. L. Koster—Sun- trop, z. E. J. MeijboomKollmanthaler, d. 24 October: I. L. A. v. Looij—Lowes, z. D. H. TeeuwenZonneveld, z. A. Poelgeest—v. d. Meij, d. W. C. M. Sanbergv. Looij, z. 25 Oc tober: J. S. A. Netzv. Empelen, z. E. A. M. de HaanJansen, z. Overleden: 24 October: A. Liedmeijer, 56 j., Tweede Zuidpolderstraat. T. C., 3 j., d. v. J* J. Versteeg, Haarlemmerliedestraat.

IJmuider Courant | 1933 | | pagina 6