VlSSCHERU II SCHIEPVAARTBIRICHTEN DE BILT VERWACHT WORDENDE SCHEPEN: Schip Agnita Atreus Amstelkerk Anita L. M. Russ Bennekom British Sergent Barneveld Boskoop Berenice Caducens Chr. Huygens Caribia Ceres Clio Delfland Donau Eurybates Eirini N. Rallia E. Rus Feodosla Fauna Fern bank Fulda Gera Hardanger r.. Ioannis m. Embericos Joh. v. Oldenbarneveld Batavia Luneburg Ned.-Indië Lament Meeus Batoum Santa Fé 3. Aires Meerkerk iapan Magdalena West-Indië Barcelona Parijs Martha Halm Sundsvall Houston Midsland Goole Ned.-Indië Niritos Braila Ned. Indië Ouderkerk Japan Onassi Pinelopi Rosario Orestes Constantza Oranïa B. Aires Ootmarsum Bjorkö Poelau Bras Ned. Indië Peisander Ned. Indië Polyphemus Hamburg Polydorus Batavia Pt. Arthur Registan Londen Reggestroom W. Afrika Danzig Salabangka Ned.-Indië Salland Buenos Aires Saturnus Ismir St-ornest W. Afrika Scandinavië Kemi St. Annaland New Castle Ti-ave Japan Trier Japan Tarakan Batavia Taxiarchis Santé Fé Tslamon W. Indië Theseus Oporto Bom'gas Vesta Venetië Zeelandia Buenos Aires Zinovia Mariopol Curacao Batavia W. Afrika Rafsö Chili Abadan Chili Chili Algiers Ned.-Indië Ned.-Indië W. Indiè Hamburg Napels West-Afrika Japan Batavia Reni Borga West-Indië Venetië Buenos Aires Japan Ned.-Indië B. Aires Buenos Aires verm. aankomst Laatste bericht 21 Nov. 11 Dec. 2 Dec. 14 Nov. 25 Nov. 20 Nov. 21 Nov. 3 Dec. 19 Nov. 30 Nov. 18 Nov. 12 Dec. 26 Nov. 15 Nov. 17 Nov. 18 Nov.. 26 Nov. 3 Dec. 31 Dec. 24 Nov. 17 Nov. 7 Dec. 14 Dec. 23 Nov. 16 Nov. 29 Nov. 20 Nov. 16 Nov. 15 Nov. 16 Nov. 20 Nov. heden 14 Nov. 20 Nov. 21 Dec. 15 Dec. 26 Nov. 25 Nov. 9 Dec. 19 Nov. 28 Nov. 2 Dec. 16 Nov. 4 Dec. 12 Nov. heden 19 Nov. 24 Nov. 25 Nov. 15 Nov. heden heden 16 Nov. 16 Nov. 6 Dec. 4 Dec. 18 Nov. 26 Dec. 17 Nov. 18 Nov. 24 Nov. 15 Nov. te Liverpool 11 Nov. vertrokken 9 Nov. van Dakar 11 Nov. vertrokken 7 Nov. van Curasao 3 Nov. van Gibraltar 9 Nov. van Callao 3 Nov. van Callao 12 Nov. vertrokken 26 Oct. van Pt. Natal 10 Nov. van Pt. Said 15 Nov. van Cristobal vertrekt 18 Nov. 13 Nov. vertrokken 12 Nov. van Kaar Varde 11 Nov. van Hongkong 9 Nov. van Perim 29 Oct. van Stamboul 11 Nov. vertrokken 11 Nov. van de Azoren 11 Nov. van Tunis 1 Nov. van Rosario 11 Nov. van Kobe 10 Nov. van Pt. Said in lading 29 Oct. te Duinkerken 15 Nov. vertrokken 6 Nov. van Colombo 9 Nov. van Stamboel 14 Nov. van Quessant 25 Oct. vertrokken 8 Nov. van Tientsin 8 Nov. van Barbados 11 Nov. van Lissabon 13 Nov. van Rou.aan 10 Nov. vertrokken 2 Nov. vertrokken 14 Nov. vertrokken 10 Nov. van Gyon 6 Nov. van Stamboel 11 Nov. van Singapore 13 Nov. van Colombo 24 Oct. van Buenos Aires 11 Nov. van Izmir in lading 13 Nov. van Bjorkö 8 Nov. van Colombo 2 Nov. van Padang. 15 Nov. van Bremen 7 Nov. van Belawan 24 Oct. vertrokken 10 Nov. te Plymouth 11 Nov. van Goudkust 15 Nov vertrokken 13 Nov. te Marseille 6 Nov. van Victoria 14 Nov. te Antwerpen 12 Nov. te Londen 6 Nov. vertrokken 15 Nov. vertrokken 10 Nov. van Marseille 10 Nov. van Colombo ID Nov. van Belawan in lading 5 Nov. van Georgetown 13 Nov. v. Vigo 12 Nov. van Stamboel 11 Nov. van Gibraltar 14 Nov. van St. Jean 10 Nov. van Stamboel Hoogovens VISSCHERIJ EN SCHEEPVAART. TE IJMUIDEN AANGEKOMEN SCHEPEN Deen s.s. Inga Salta Cabello HERDOOPT. De stoomtrawler Eendracht I IJm. 130 werd herdoopt tot I. S. Groen als hulde aan de nagedachtenis van den onlangs overleden pionier van het stoomtrawlerbedrijf. De Donald IJm. 117 kreeg den naam van Eendracht L SCHADE. Doordat de motor van den logger KW 34 Zeezwaluw weigerde vooruit te slaan, liep het vaartuig achteruit op de lcolenschut Minerva,, waardoor eenige schotten werden vernield. OPGELEGD. Wegens slechte bedrijfsresultaten is de stoomtrawler Perseus IJm. 45 opgelegd. Ertsaanvoer Het Deensche stoomschip Inga is van Salta Cabello aangekomen met een lading erts voor de Hoogovens. Groots diepgang Het van Curasao binnengekomen Engelsch motortankschip Trigonia passeerde door het Noordzeekanaal met een diepgang van 9,2 nieter. Het is heel lang geleden dat een der gelijke groote diepgang viel te eonstateeren. Uitbreiding Blue Star Line Naar verluidt zal de Blue Star Line twee schepen van 5/7000 bruto register ton laten bouwen. Een bevestiging van het bericht is evenwel nog niet gegeven. De haven van Odense In de laatste jaren werd meer en meer geklaagd, dat de haven van Odense (Dene marken) waar de invoer, vooral van granen steeds grooter werd, niet meer aan de be hoeften voldeed. Thans zijn plannen ontwor pen om de haven belangrijk te vergrooten en tevens te moderniseeren, zoodat ook groote schepen kunnen binnenloopen zonder gevaar aan den grond te komen. RADIOVERBINDING MET SCHEPEN. De navolgende schepen zijn Woensdag, 15 November 1933, radiotelegrafisch te bereiken via het kuststation Sclieveningen Radio: Chr. Huygens, Flandria, Indrapoera, Joh. de Witt, Joh. v. Oldenbarnevelt, Kota Agoeng, Kota Baroe, Kota Nopan, Kota Pinang, Mam. v. St. Aldegonde, Poelau Roebiah, Sibajak, Vene zuela, Zeelandia. het onderspit moest delven voor de Cattle men's Association, omdat hij weigerde bij hun plannen behulpzaam te zijn. Na zijn of- ficieele connectie met Colfax County heeft hij bij verschillende gelegenheden speciale opdrachten gehad van het gouvernement. Hij is een oude kennis van den nieuwen secretaris van Binnenlandsche Zaken en deze vertrouwt hem volkomen. Hij is de ambte naar belast met het gerechtelijk onderzoek, waarover gesproken wordt in den brief, dien ik in tegenwoordigheid van Dunlavey heb voorgelezen." Hollis keek Allen met nieuwe belangstelling aan. Nadat hij de kalme, ernstige oogen had opgemerkt, die een weinig een loenschen blik hadden; de flinke rechte lippen, de goed gevormde kaken, kwam Hollis heimelijk tot het besluit, dat de secretaris van Binnen- landche Zaken geen betere keus had kun nen doen. Zeker had hij, als hij sheriff was geweest in Colfax County, eenige buitenge wone ervaringen opgedaan door het lezen van de Eagle van Lazette, was Hollis goed op de hoogte gekomen van het karakter der bewoners van Colfax. De uitgever van de Eagle had zich zelf meermalen gelukge- wenscht over het feit dat zijn stad (Lazette) niet tien mijlen verder naar het Oosten was gebouwd in welk geval hij een inwoner van Union geweest zou zijn en zich er over geschaamd hebben. „Ik geloof, dat wij je noodig hebben", zei Hollis eenvoudig. „Maar ik geloof, dat je je krachten alleen op één rancho zult moeten concentreeren op de Circle Cross. Als je Dunlavey voor de wet laat buigen, kun je je werk als geëindigd beschouwen." „Ik denk, dat Dunlavey binnenkort wel van gedachten zal veranderen," merkte Allen kalm maar veelzeggend op. Hij lachte tegen Hollis. „Ik heb je courant geregeld gelezen", zei hij. „Je hebt den uitgever van onze cou rant dol van woede gemaakt met je bewe ringen, dat Dry Bottom meer zou zijn dan Lazette. Je hebt ook den secretaris van Bin nenlandsche Zaken een beetje wakker ge schud. Ik werd drie weken geleden naar Washington geroepen en uitgenoodigd om te vertellen wat ik wist over de omstandigheden hier. Ik overdreef niet, toen ik den Secreta ris vertelde, dat de hel een vreedzamer plek was om in te wonen voor een, op de wet ge stelden man. De secretaris vroeg mij, of ik jou kende en ik vertelde hem, dat al kende ik je niet, ik graag met je zou samenwerken". Hij lachte en zei, dat hij zich zou vergissen, als je de zaken hier niet machtig interessant zou maken. Hij zei mij, dat ik je aan mijn kant moest zien te krijgen en je steggen, om je best te doen." Hij lachte droogjes. „Naar hetgeen ik in de Kicker gelezen heb, hoeft je dat niet gezegd te worden en daarom houd ik mijn mond maar." (Wordt vervolgd.) MARKTPRIJZEN. Tarbot per K.G. f 0.85—f 0.50 Griet per 50 K.G. f 25f 12 Tongen per K.G. f 0.90f 0.40 Middelschol per 50 K.G. f 18 Zetschol per 50 K.G. f 23—f 19 Kleine schol per 50 K.G. f 18—f 3.10 Schar per 50 K.G. f 6.50—f 0.95 Tongschar per 50 K.G. f 20 Rog per 20 stuks f 10f 6 Vleet per stuk f 4.33f 1.50 Kleine poon per 50 KG. f 6f 2.60 Groote schelviseh per 50 K.G. f 25f 24 Middelschelvisch per 50 K.G. f 25f 18 Kleine middelschelvisch per 50 KG. f 1-9 9.— Kleine schelviseh ner 50 K.G. f 14—f 4.50 Kabeljauw per 125 K.G. f 55—f 33 Gullen per 50 K.G. (groote) f 18—f 14 Gullen per 50 K.G. (kleine) f 10—f 1.80 Leng per stuk f 1.30f 0.35 Heilbot per K.G. f 0.80—f 0.55 Wijting per 50 KG. f 4.9(L-f 1.35. Koolvisch per stuk f 0.76—f 0.24 Makreel per 50 K.G. f 11f 8.50 Versche haring per kist f 8—f 5 Klein middelhake per 50 K.G. f 35—f 23 BESOMMINGEN. Trawlers: Dordrecht IJm. 52, 175 manden f 1100 Limburgia IJm. 54 410 manden f 2860 Olympia IJm. 11 220 manden f 1080 Amstelstroom IJm. 91 160 manden f 1020. Izabel IJm. 78 140 manden f 1430 IJselmond IJm. 78, 305 manden f 1750. Christine IJm. 2 400 manden f 2420 Utrecht IJm. 73 565 manden f 3550 Hercules IJm. 196 465 manden f 2530. Condor IJm. 72 135 manden f 1690. Mo tor loggers: KW 96 f 370, KW 43 f 450 Kotter: MD 383 f 790. Versche haring: Sch 107 f 1240. Aangekomen: 15 Nov.: Anita L. M. Russ ss Fafsö. Saturnus ss Malta. Marne ms Parijs. Kohistan ss Antwerpen. Britsh Sergeant ss Abadan. Rigmors ms Port Arthur. Vertrokken: 14 Nov.: Whiterock ss Hamburg. Chr. Russ ss Hamburg. Bastant ss Oslo. Spec ss Leningrad. Rijnstroom ss Leith. Roek ss Londen. Vliestroom ss Huil. Baarn ss Pacific. Lingestroom ss Londen. Lancresse ss Sunderland. Penelope ms Baytown, IJMUIDEN UITREIKING MEDAILLE Aan den sergeant-telegrafist bij de Marine H. Weeda, laatstelijk chef van den radiopei- lingdienst alhier, is de zilveren medaille voor 24-jarigen dienst uitgereikt. WATERCONSULAAT A. N. W. B. Op verzoek is eervol ontslag als waterconsul van den A. N. W. B. verleend aan den heer W. P. Mets alhier. In zijn plaats is thans be noemd de heer A. van der Linden, Ericsson- straat 1, alhier. WINTERTUIN „TERMINUS". Hedenavond zal de nieuw ingerichte win tertuin „Terminus" woNden geopend. Het voorheen bekende café Tivoli aan den IJmui'der Straatweg dat geruimen tijd heeft leeg gestaan, is thans geheel gerestaureerd en zoo veranderd dat wij bij een bezoek ter plaatse het nauwelijks herkenden. In de groote zaal is bijna alles wegge broken; het tooneel enz. is geheel verdwenen waardoor een prachtige ruimte is ontstaan. Deze ruimte is voor een deel gebruikt voor een moolen grooten dansvloer waaromheen de bezoekers zich bovendien vrijelijk kunnen bewegen. Er is ruimte te over voor een rustig zitje. De op kunstige wijze aangebrachte plantenversiering geeft alles een feestelijk aanzien. De ondernemer, de heer Kozielek, die alles flink en smaakvol heeft ingericht, heeft ongetwijfeld dezen wintertuin tot een der gezelligste inrichtingen alhier gemaakt. SCHOORSTEENBRAND. Gistermorgen is een schoorsteenbrand uit gebroken in perceel Prins Hendrinkstraat 21 te IJmuiden. De brandweer heeft den brand spoedig gebluscht. Er werd geen schade aan gericht EEN GERUILDE FIETS. Een bewoner van IJmuiden heeft aangifte gedaan van diefstal van een fiets, die stond bij het schaftlokaal van den Christelijken Bond aan de Trawlerkade. Op de plaats, waar de fiets had gestaan stond een andere fiets, zoodat wordt vermoed, dat de eigenaar van dit rijwiel het andere heeft meegeno men. Dit laatste gevonden rijwiel is aan het bureau van politie aan het Willemsplein ge deponeerd. VELSEN VERGADERING KENNEMER VREDESGROEP Dinsdagavond heeft in de zaal van café „Bloemoord" een goed bezochte vergadering plaats gehad van de Vredesgroep Kennemer- land, ter herdenking van den wapenstilstands dag.. Na een kort inleidend woord, gesproken door den secretaris, den heer P. J. Rijken, uit Beverwijk, trad als spreker op Ds. N. Padt uit Zandvoort, die tot onderwerp had: „Interna tionale wereldtoestand en oorlogsgevaar". Spreker begon te zeggen dat het een goede gedachte is om bij gelegenheid van de her denking van den wapenstilstanddag een vre- desvergadering te houden. Wij vieren aldus spreker niet dezen dag zooals wij wel an dere dagen vieren, maar wij gedenken dezen dag. Ofschoon wij de ellende van den vree- selijken oorlog 1914'18 ons nog herinneren, niettegenstaande is er nog niet veel geleerd en nog steeds worden groote voorraden wape nen opgetast en bereidt men zich voor ten oorlog. Spreker zeide dat er veel duistere machten werken, die de menschheid voort stuwen naar de ellende. Spreker noemde de duistere macht die Europa regeert, de bloedige Internationale,^ die er slechts op uit is, geld te verdienen en er niet om geeft dat door haar duistere po litiek sclioone levens in gevaar worden ge bracht. Er wordt gesproken van malaise in "tal van industrieën, maar de wapenfabrieken maken hierop een uitzondering. Spreker las verschillende uitspraken voor van groote man- men om dit té bewijzen, alsmede om aan te toonen het werken der duistere machten van de groep gewetenlooze menschen die er slechts op uit zijn door de wapenfabricatie hun bezit te vermeerderen. Voorts behandelde spreker het Internatio nalisme en het oorlogsgevaar. Er zijn men schen, spreker noemde o.a. professor Loder, die meenen dat, omdat er geen geld is, er geen direct gevaar voor oorlog is. Spreker be strijdt deze meening. Met vele voorbeelden toonde Ds. Padt aan. dat er tal van andere factoren kunnen medewerken om eeru oorlog te ontketenen. Uitvoerig stond spreker stil bij enkele dezer factoren. Ten eerste besprak hij het nationalisme en ten tweede de staats- vergoding. Dit noemde spreker de vreeselijk- ste gedachte die er ooit bestaan kan. Met staatsvergoding hangt samen het geloof aan groote kracht. Spreker erkent het geloof aan een groote kracht. Echter niet zooals velen dat zien, n.l. de kracht van den mensch, zoo als die door een Mussolini en een Hitier wor den gedemonstreerd. Hij geloofde en erkende de groote kracht die in den mensch zich openbaart. Die kracht noemt spreker het Goddelijke, het hooge edele, en omdat hij het Goddelijke in den mensch erkent, daarom er kent hij ook de groote kracht die zich door den mensch kan openbaren. Vervolgens besprak Ds. Padt de vreeselijke gevolgen, die de oor log ten allen tijde met zich meesleept, waar om hij met alle kracht de- aanwezigen op roept om in den naam der menschelijkheid, der religie en der ethiek den strijd te aan vaarden tegen- den oorlog. In de pauze brach ten de N. B. A. S.-leden eenige liederen ten gehoore. Hierna werd de gelegenheid opengesteld met Ds. Padt van gedachten te wisselen, waar van door een tweetal aanwezigen gebruik werd gemaakt. Zij werden door den spreker beantwoord. Nadat de heer Rijken een woord van dank tot den spreker had gericht, werd de goed eslaagde avond gesloten. VEREENIGING PAPYRUS. Bovengenoemde vereeniging, die haar leden steeds goede ontwikkelings- en ontspannings avonden weet te bieden is er in geslaagd voor Donderdag 16 November a.s. een zeer bijzon deren avond te organiseeren. In het gebouw Concordia treedt dan n.l. op de bekende hofkunstenaar Willy van Houten, goochelaar en illusionist. De onbegrijpelijke goocheltoeren, die door dezen goochelaar ver richt worden, hebben door het geheele land een groote vermaardheid verworven. SANTPOORT CONCERT. Het gemengde koor „Vox Iiumana" geeft Dinsdag a.s. onder leiding van Joh. Brands een concert in „De Weijmar". Het- geniet daar bij de medewerking van Mej. Jorien Leegwa ter (sopraan), J. Hoogervorst (bariton) en Mej. Bets Nederkoorn (begeleiding). „SANTPOORTS BLOEI". Het succes van het optreden van „Varia' gevoegd bij het feit, dat velen telem^esteld moesten worden, heeft het bestuur van „Sant- poorts Bloei", doen besluiten, „Varia" nog maals te doen optreden en wel op Zaterdag 25 November a.s. VOETBAL HET PROGRAMMA VOOR ZONDAG. In verband met den wedstrijd om den gou den Onafhankelijkheidsbeker tusschen het Rotterdamsch en het Nederlandsch elftal staat de gewone competitie voor een groot gedeelte stil. Er zijn slechts eenige zoogenaamde „in haalwedstrijden" vastgesteld, alsmede de eerste ronde om den Ned. Voetbalbeker, waar van we de wedstrijden, die voor Haarlem en omstreken van belang zijn, reeds eerder heb ben gepubliceerd. Aan de „Sportkr." ontleenen we het volgende programma: OM DEN GOUDEN ONAFHANKELIJKHEIDS BEKER: Rott. Elftal—Ned. Elftal. AFDEELING I. Tweede klasse A: Alcm. VictrixD.W.S. H.R.C.Zeeburgia. A.F.C.West Frisia. Tweede klasse B; BloemendaalE.D.O. D.O.S.Spartaan. T.O.G.—Blauw Wit. Velox—V.V.A. Reserve eerste klasse: Z.F.C. 2—Ajax 2. Reserve tweede klasse A: W.F.C. 2—Blauw Wit 3. Spartaan 2H.R.C. 2. Reserve derde klasse A: Helder 2—De Kennemers 2. AFDEELING II Eerste klasse; HilversumD.F.C. V.U.C.—H.B.S. Tweede klasse B: Fortuna—Steeds Hooger. Reserve eerste klasse- S.V.V. 2—D.H.C. 2. AFDEELING III Eerste klasse: P.E.C.Go ahead. TubantiaA.G.O.V.V. Tweede klasse A: RodaDoto. RigtersbleekZ.A.C. Zwolsche BoysGolto. Tweede klasse B: S.C.H.Theole. ZutphaniaN.E.C. A.Z.C.—Quick. DoetinchemBe Quick. AFDEELING IV Eerste klasse: M.V.V.—Willem II. N.A.C.Middelburg. Bleij erheideB.V.V. N.O.A.D.Eindhoven. WIELRIJDEN. DE TWEEDE AMSTERDAMSCHE ZESDAAGSCHE. EEN EN ANDER OVER DE VERZORGERS. Tot het belangrijkste gedeelte van den in ventaris van een Zesdaagsche behooren zonder eenigen twijfel de managers, de ver zorgers. Het zijn menschen, die, zoo zij hun vak goed verstaan, de tactiek van hun ren ners bepalen en die daarbij de taak hebben om hu-n vrienden in de beste conditie te hou den. meldt: Hoogste barometerstand 772.5 m.Jvi. té Haparanda. Laagste barometerstand 737)1 mm. te Blaekxod. en voorspelt: zwakken tot matigen, later wellicht toe nemen-den Zuid-Oostelijken tot Noord-Ooste lijken wind, nevelig tot zwaar of half ke. wolkt; weinig of geen regen, weinig veran dering in temperatuur. Barometer Hedenmorgen 9 uur 752 m.M. Neiging: Achteruit- Thermometer Hoogste gisteren 42 p. Laagste heden nacht 40 p] Hoogste heden 42 F* Opgaaf: MAGAZIJN 'T BRILLENHUIS Kanaalstraat 83 IJmuiden. HOOG WATER TE IJMUIDEN. Donderdag v.m. 1.30 uur; n.m. 1.46 uur. Vrijdag v.m. 2.10 uur; n.m. 2.26 uur! Zaterdag v.m. 2.52 uur; n.m. 2.10 uur! Veel van het succes van een renner hangt af van zijn verzorger. Wie een slechten ver zorger heeft, kan het moeilijk tot een over winning brengen, doch anderzijds kan een goede verzorger wel eens een slechten ren ner ter overwinning voeren. Daarom is het van zoovel belang, dat te Amsterdam, bij den Zesdaagsche, die a.s. Vrijdagavond be gint, behalve het groote aantal puike ren ners ook een uitgelezen schare verzorgers binnen de baan verschijnt. Om te beginnen: Pierre Viel, wegens de wonderlijke opwekkende brouwsels, die hij voor zijn poulains pleegt klaar te maken, de „apotheker' genoemd. Pierre Viel komt als verzorger van het Fransche paar Guimbre- tiéreBroccardo, een combinatie, die hij eenige jaren geleden na vele moeilijkheden tot stand bracht en waarmede hij zeer veel succes gehad heeft. Maar hij is niet de eenige „koning der ma nagers", die hier verschijnt. Een andere „koning" steekt hem naar de kroon, nl. Eric Paetz, de man, die twee jaar geleden uit Amerika terug kwam en alle geheimen van de Amerikaansche Zesdaagsche mede bracht. Hij zal het koppel RaupschHürtgen verzor gen, deze voor kort gescheiden Duitschers, die met veel moeite weer tot elkander ge bracht zijn en die hij reeds tot veel groote successen voerde. Dan zullen o.m. nog ver schijnen Guerlache, als verzorger van ons Holalndsche favorietenpaar PijnenburgWals Haussier voor Van Egmond—Van Nek en Beekman voor AertsLoncke. FAILLISSEMENTEN. Door de Arrondissements-Rechtbank té Haarlem zijn de volgende faillissementen op 14 November uitgesproken: 1. Mej. E. H. Sörensen, vroeger koffiehuis houdster, wonende te Oostzaan, Zuideinde 130. Curator mevrouw Mr. Dr. W. F. M. Schutte Struick, alhier. 2. H. de Vries, stucadoor, wonende ft Haarlem Ged. Oude Gracht 48. Curator Mr. W. Veniet, alhier. 3. H. Eyskoot, electricien, wonende té Haarlem,Olycanstraat 7. Curator Mr. T. A. M. A. van Löben Seis, alhier. 4. G. Bruyns, caféhouder, wonende té Haarlem, Lange Margarethastraat 2, Cura tor Mr. W. G. J. Veenhoven, alhier. 5. P. van Boer, aannemer wonende te Zandvoort, Zandvoortschelaan 237. Curator Mr. G. E. Mellema, alhier. Reehfcer-Commissaris is Mr. Th. F. Raedt. Opgeheven zijn de navolgende faillisse menten 1. H. J. Koenderman, makelaar wonende te Zandvoort. Curator Mr. F. van der Goot, alhier. 2. J. R. Lammers, wonende te Haarlem, Curator Mr. M. v. Toulon van der Koog, al hier. 3. H. Ineke, wonende te Haarlem. Curator Mr. F. M. Hagemeyer, alhier. 4. S. Mul, molenmaker, wonende te Haar lem. Curator Mr. C. Blankevoort, alhier. 5. F. P. Zijlstra, kapper, wonende te IJmui den. Curator Mr. Dr. W. P. Vis, alhier. Geëindigd zijn de navolgende faillissemen ten wegens het verbindend worden der uit- deelingslijst: 1. A. Roelofse, wonewde te Purmerend. Curator Mr. H. H. Riepma, Edam. 2. W. H. K. Ahling Wz.; wonende te Zaan dijk, Lagendijk 218. Curator Mi'. H. C. M. Dekhuyzen, Zaandam. Op grond van hooger beroep is bij arrest van het Gerechtshof te Amsterdam dd. 31 Oct. '33 vernietigd het faillissement van de nalatenschap van Joh. C. Bennink, in leven loodgieter en makelaar, wonende te Heemstede, Raadhuisplein 7. Curator Mr. L. V. Hoog, alhier. VOOR VELSEN EN IJMUIDEN WOENSDAG 15 NOVEMBER Thalia: Vergadering S.D.A.P. 8 uur. Patronaatsgebouw: Concert „Euphonie". Terminus (voorheen Tivoli) Opening 7.30 uur. Wapen van Velsen: Propaganda verg. Coop. „De Eendracht", 8 uur. DONDERDAG 16 NOVEMBER Thalia. Bioscoop: De twee vaders 8.15 uur. AGENDA TE HAARLEM WOENSDAG 15 NOVEMBER Stadsschouwburg: Mij tot Bev, der Toon kunst. Annie Woud, alt, Felix de Nobel, aan den vleugel. 8 uur. Gem. Concertzaal: Voordracht Leo Strauss. „Goethes Faust". 2.30 uur. Luxor Sound Theater: „Cavalcade", de ge schiedenis van één familie. 8.15 uur. Palace: „Baroud" (Marokkaansche liefde). Op het tooneel: de humorist Dumas. 7 en 9.15 uur. Rembrandt Theater: „De Zilveren Dollar". Op het tooneel: Tummers, liedjes aan den vleugel. 7 en 9.15 uur. DONDERDAG 16 NOVEMBER Schouwburg Jansweg: Psychometrische en experimentenavond door 'Madame Dupois. 8.15 uur. Bioscoopvoorstellingen.

IJmuider Courant | 1933 | | pagina 6