DE BILT VERWACHT WORDENDE SCHEPEN: winnen. Schip verm. aankomst Laatste bericht Atreus Ajax Ariadne Am stel kerk Bennekom Barneveld Boskoop Bodegraven Benwell Tower Caducens Caribia Clio Crijnssen Delfland Donau Eurybates Fauna Fernbank Fulda Farmsum Gera Gaasterland Ganymedes Hardanger Halle Joh. v. Oldenbarneveld Jason Kreta Klipfontein Kennemerland Batavia Barcelona Palermo Hamburg Chili Chili Chili Hamburg B'uenos Aires Ned.-Indië W. Indiè Napels W. Indië West-Afrika Japan Batavia Venetië Buenos Aires Japan Rosario Ned.-Indië Santos Bourgas B. Aires Ned. Indië Batavia Alexandrië W. Indië Hamburg Bremen Luneburg Ned.-Indië Maroula B. Aires Meerkerk Japan Mittelmeer Houston Mars Venetië Manura Curagao Montferland Buenos Aires Niritos Braila Ned. Indië Japan Onassi Pinelopi Rosario Orestes Constantza Or ania B. Aires Oranje Nassau W. Indië Orpheus Kopenhagen Rethymo Oldekerk Japan Poelau Bras Ned. Indië Peisander Ned. Indië Polydorus Batavia Pan Europe Aruba Phrontis Ned. Indië. Pcelan Lout Hamburg Reggestroom W. Afrika Rail a Constantza Rhea (Ned.) Stettin Ravnaas B. Aires Ronny Borga Rostock Constantza Salland Buenos Aires Simon Bolivar Hamburg Trier Japan Tarakan Batavia Taxiarchis Santé Fé Telamon W. Indië Bahia Blanca Trajanus Hamburg Taj andoen Batavia Tabian Batavia Ulysses Bourgas Vulcanus Samos Vesta Hamburg Viking Borga Zinovia Mariopol Zrinski B. Aires 11 Dec. 28 Nov. 30 Nov. 26 Nov. 2 Dec. 3 Dec. 20 Dec. 26 Nov. 3 Dec. 3tf)Nov. 28 Nov. 24 Nov. 12 Dec. 26 Nov. 26 Nov. 3 Dec. 31 Dec. 14 Dec. 26 Nov. 15 Dec. 12 Dec. 31 Dec. 26 Nov. heden 24 Nov. 12 Dec. 26 Dec. 21 Dec. 15 Dec. 28 Nov. 24 Nov. 9 Dec. 4 Dec. 28 Nov. 30 Nov. 2 Dec. 4 Dec. 7 Dec. 18 Dec. 26 Nov. 25 Nov. 24 Nov. 25 Nov. 26 Nov. 6 Dec. 4 Dec. 27 Nov. 19 Dec. 26 Nov. 28 Nov. 26 Nov. 25 Nov. 26 Nov. 5 Jan. 21 Nov. van Colombo 22 Nov. te Cardix 23 Nov. Gibraltar gepasseerd 25 Nov. vertrokken 18 Nov. van Tercelra 21 Nov. te Buenaventura 18 Nov. van Talcahvano vertrekt 29 Nov. 19 Nov. vertrokken 18 Nov. van Las Palmas 21 Nov. van Trinidad 17 Nov. te Valencia 22 Nov. van Flores 23 Nov. te Havre 22 Nov. te Belawan 24 Nov. te Havre 19 Nov. van Gibraltar pass. 12 Nov. Fern. Noronha 20 Nov. van Manilla 21 Nov. van Kaap Trio 20 Nov. van Gibraltar 20 Nov. van Victoria 23 Nov. te Varna 11 Nov. te Santé Fé 15 Nov. te Tjilatjap 22 Nov. v. Colombo 22 Nov. van Tripoli 18 Nov. van Mexico vertrekt 25 Nov. 23 Nov. vertrokken 19 Nov. van Pt. Said 25 Oct. vertrokken 21 Nov. van Shanghai 2 Nov. vértrokken 21 Nov. van Bari in lading in lading a 20 Nov. van Gibraltar 21 Nov. te Colombo 20 Nov van Perim 24 Oct. van Buenos Aires 15 Nov. van Malta 21 Nov .van Rio Janeiro 16 Nov. van Parimaribo 20 Nov. te Danzig 20 Nov. vertrokken 21 Nov. te Jokohama 18 Nov. van P. Said 19 Nov. van Pt. Said 19 Nov. van Perim 16 Nov. vertrokken 22 Nov. van Singapore 22 ov. te Bremen 20 Nov. te Sinoe 19 Nov. van Gibraltar 21 Nov. vertrokken in lading 17 Nov. vertrokken in lading 18 Nov. van Las Palmas vertrekt 25 Nov. 18 Nov. van Perim 20 Nov. van Perim in lading 24 Nov. te Londen 18 Nov. vertrokken vertrekt 25 Nov. in lading in lading 15 Nov. van Cavalla 20 Nov. van Gibraltar vertrekt 25 Nov.' 19 Nov. vertrokken 20 Nov. van Gibraltar in lading Hoogovens Noor VISSCHERIJ EN SCHEEPVAART. TE 1JMUIDEN AANGEKOMEN SCHEPEN s.s. Brakoll Bilbao erts Op proeftocht. Het sedert 1930 te Amsterdam opgelegde stoomschip Madoera van de Stoomvaart- Maatschappij Nederland, dat tot motorschip verbouwd en bovendien van een anderen voorsteven voorzien werd, is gisteren naar de Noordzee vertrokken voor het houden van een technischen proeftocht. Om op te leggen. Het Noorsche stoomschip Spurt, dat te Am sterdam een lading hout gelost heeft, vertrok in ballast naar Farsund, waar het schip thuis behoort, om te worden opgelegd. Behouden aangekomen. Het Duitsche stoomschip Pinnau, dat na het verlaten der haven van Koivisto aan den grond liep en met sleepboothulp vlot kwam, is hier behouden aangekomen en naar Am sterdam opgevaren tot lossing van de lading hout. Oogenschijnlijk heeft het schip geen schade beloopen. Combinatiedienst. Het Duitsche stoomschip Livadia is van Hamburg naar Amsterdam gepasseerd om aldaar voor West-Afrika te laden in den ge- combineerden dienst met de HollandWest- Afrika Lijn. Politiekruiser binnen. Alhier is aangekomen de Duitsche politie kruiser „Weser", welke na een paar dagen binnen te zijn geweest, heden weer naar zee is vertrokken. BINNENGELOOPEN. De stoomlogger VL 121 uit Vlaardingen is hier Donderdag binnengeloopen, omdat het schip radiografisch was opgeroepen, daar de moeder van den stuurman ernstig ziek was. Coyotepad en hield stil bij de woning der Hazeltons, waar hij tegen Ed zei, dat hij be sloten had om Weary met hem mee te laten gaan naar Chicago. Nellie sprak enkele woorden tegen hem, terwijl hij naast de veranda stond te dralen, maar haar bedrei ging van den vorigem avond werd niet her haald en Hollis vermoedde terecht dat zij ook nooit uitgevoerd zou worden. HOOFDSTUK XXI. Een zet van Dunlavey. In de week, die volgde op Ed Hazelton's vertrek naar Chicago, zag Hollis niet veel meer van Nellie. In de laatste paar dagen voor zijn vertrek had zij haar broer niet wil len toonen, hoezeer zijn weigering, om haar mee te loten gaan, haar gehinderd had, maar zoodra hij in Dry Bottom op den expres-trein gestapt was, die naar het Oosten ging, had zij toegegeven aan de aandoeningen, die zij tot dusverre met go^d gevolg onderdrukt had. Hollis was met hem naar de stad gereden en eerst toen Nellie en hij Ed en Weary veilig in den trein zagen zitten eigenlijk eerst toen de trein goed en wel op weg was en de beide gestalten op het achter-balcon niet meer te onderscheiden waren bezweek Nellie. Toen keerde Hollis zich met een glimlach tot haar om plotseling tranen in haar oogen te zien opwellen. Hij had niet geprobeerd, om haar te' troosten, daar hij voelde hoe moeilijk de situatie was. Hij voelde zich erg opgelucht, toen zij zijn aanbod om met haar terug te keeren afwees, want hij was ervan overtuigd, dat een paar uren van alleen-zijn, waarin zij over haar verlies kon nadenken, haar in staat zouden stellen om zich te beheerschen. Maar voor hij haar verliet, moest zij hem beloven om niet thuis aan te gaan, maar door te rijden naar de Circle Bar. Bij haar aankomst op de rancho moest zij aan Norton zeggen, dat hij een der mannen naar haar huis moest sturen om de weinige persoonlijke eigen dommen, die zij mee wilde nemen, te halen. Maar eenmaal buiten het gezicht van Hollis vergat Nellie haar belofte door vrees over de veiligheid van haar eigendommen. Zij nam het Coyotepad langzaam voortrijdende door den helderen morgen-zonneschijn. Hollis reed, nadat hij van Nellie afscheid genomen had, langzaam door de straat, naar het Kicker-bureau. Hij keek door het raam naar binnen en toen hij zag, dat Potter er nog niet was, ging hij door naar het ge rechtsgebouw. Hij praatte enkele minuten met rechter Graney. Er was niets nieuws gebeurd. Ben Allen was den vorigen dag een bezoek gaan brengen aan verschillende kleine ranchers en nog niet teruggekeerd. (Wordt vervolgd.) Voorts was een der opvarenden ernstig ziek, die naar zijn woning werd vervoerd. Het schip zou heden, nadat de bemanning aange vuld was, weer vertrekken. DUITSCHE HARINGSCHEPEN. Donderdag kwam hier ledig binnen de Duit sche stoomlogger AL 10, Amolde, uit Leer, welk schip heden haring zou overnemen van stoomloggers van dezelfde reederij, om naar Leer te vervoeren. De andere stoomlog gers gaan dan van hier weer ter visscherij EEN VREEMDE SCHUILPLAATS. Op het Grieksche stoomschip Adelfotis werd tijdens de vaart in de Oostzee een ver- stoppeling ontdekt, die in den schoorsteen was verscholen. Voor den kapitein gebracht deelde hij mede, dat er nog veel meer ver- stoppelingen aan boord waren, waarop men ging zoeken en er vijf ongewenschte passa giers te voorschijn bracht. Het waren allen Polen, die op deze wijze hun land wilden verlaten. Aangekomen. 23 November: Gondul ss. Malmö. Hontestroom ss. Londen. Berenice ss. Middell. Zee. Hakefjord ss. Oscarshamn. Swift ss. Londen. Vechtstroom ss. Huil. Rye ss. Goole. Weser, kruiser Noordzee. Gateshead ss. Newcastle. Ronny ss. Borga. Mittelmeer m.s. Houston. 24 November: Schieland ss. New-Castle. Registan ss. Falmouth. Gruno m.s. Londen. Vertrokken: 23 November: Dea ss. Zeebrugge. Kehdingen m.s. Augustenburg. Leif ss. Barry. Maasstroom ss. Plymouth. Nieuwendam m.s. Londen. Everanna ss. Goole. Lanrick ss. Leith. Livadia ss. West-Afrika. Venus ss. Vlaardingen. Ioannis M Emboricos ss. River Plate. Mgrope ss. Gdynia. Rosa Luxemburg ss. Dordrecht. Brakoll ss. Goole. 24 November: Laurent Meeuws m.s. Gent. Texelstroom ss. Liverpool. Weser ss. Noordzee. BESOMMINGEN. Trawlers: Eli Chenivière, IJm. 161, 200 manden f 1710. Raaf IJm. 432, 70 manden f 1080. Kotter: O 322 f 350. Loggers: K.W. 44 f 930, KW. 65 f 600. Versche haring: Sell. 35 f 644. Sch. 25 f 636 KW. 161 f 177, KW. 56 f 758, KW. 52 f 318, KW. 39 f 272, L.T. 1158 f 822, L.T 373 f 1377, L.T. 375 f 735. L.T. 741 f 693, L.T. 151 f 241, TJ.H. 479 f 1024. VELSEN OPDRACHTEN VAN HET GEMEENTE BESTUUR. Burgemeester en Wethouders hebben opge dragen aan de firma Hulsebos te B'loemendaal het verbeteren van de bestrating in de Hoofd straat te Santpoort voor f 47.256.—. Verder is opgedragen aan Sinjewel's Boek handel het leveren van de kanoorbenoodigd- heden voor de gemeente, aan de N.V. Druk kerij Sinjewel het leveren van het drukwerk voor 1934 en van de gemeentebladen voor 1934 en 1935, aan de firma J. Glas alhier het leveren van de handwerkbenoodigdheden voor de scholen, aan de firma C. Snooy het leveren van de leermiddelen voor de scholen en aan de fa. S. van Dorp het leveren van de school boeken. WIJK AAN ZEE EN DUIN HERSTEMMING. De herstemming voor de benoeming van 3 hoofdingelanden en 3 hoofdingelanden-plaats vervangers van het hoogheemraadschap Noord-Holland Noorderkwartier is bepaald op 13 December. De herstemming wordt in het café „De Vriendschap" aan den Alkmaarschen weg gehouden. WIELRIJDEN. AGENDA VOOR BEVERWIJK VRIJDAG 24 NOVEMBER Luxor Theater: „Golddiggers" en „Kaiser- walzer" 8 uur. Kennemer Theater: „Z'n laatste kans" en De ware Jacob", 8 uur. Kennemer Theater: Lezing Theosofische Vereeniging, 8 uur. VOOR VELSEN EN IJMUIDEN VRIJDAG 24 NOVEMBER Thalia Bioscoop: „Acht meisjes in een hoot" 8.15 uur. Doopsgez. Kerk: Propaganda-avond N. P. B. 8.15 uur. Bioscoop „De Pont": „Cavalcade". 8 uur. ZATERDAG 25 NOVEMBER Thalia Bioscoop: „Acht meisjes in een boot" 8.15 uur. Terminus: Dansen 7.30 uur. Bioscoop „de Pont": „Cavalcade" 8 uur. AGENDA TE HAARLEM VRIJDAG 24 NOVEMBER Stadsschouwburg: Ver. Schouwspelers. „Daar klopt iets niet." 8.15 uur. Palace: „Droom van het geluk".. Tooneel: P. en R. Band. 7 en 9.15 uur. Luxor Theater: „De Luchtpost". 8.15 uur. Rembrandt Theater: „De bloem van Ha- wai". 7 en 9.15 uur. ZATERDAG 25 NOVEMBER Stadsschouwburg: N.V. Amsterd. Tooneel- ver. „Eindexamen". 8 uur. Cabaret „La Gaité" Raaks. Dansen en Ca baretnummers. 1 s oo Bioscoopvoorstellingen 's middags en des kwart "voor elf/ de laatste premie Van"dezen avonds. Zesdaagsche, f 1001 uitgeloofd door de AVRO. Donderdagmiddag. Het is Donderdagmiddag 12 uur, de offi- cieele neutralisatie is weer afgeloopen. Buiten het gebouw staat een dikke rij te wachten op het sein, dat zij naar binnen mogen. Er liggen nog 12 uren voor den boeg en dan behoort ook deze Zesdaagsche weder tot het verleden. Er liggen thans vier koppels aan den kop, die tegen elkaar opgewassen zijn. De strijd zal dan ook vermoedelijk slechts in de laatste uren beslist worden. Tegen half één komt het publiek binnen stroomen en weldra is het middenterrein weder goed gevuld. Tot aan de klassements sprints van half drie gebeurde er niets bij zonders. Even voor den aanvang gingen de renners zich wat losrijden; er kwam eenigs- zins tempo in, Klassement half drie. De resultaten van de sprints waren als volgt: le sprint: Wals, Hürtgen, Muller, De Wolf. 2e sprint: Pijnenburg, Rausch. Guimbretière. 3e sprint: Wals, Bresciani, Hürtgen, Broc- cardo. 4e sprint; Guerra, Pijnenburg, Rausch, Guimbretière. 5e sprint: Wals, Broccardo, Bresciani, Hürtgen. 6e sprint: Guerra, Pijnenburg, Rausch, Guimbretière. Kort na het klassement werden tien tempo ronden ingelascht. Hierbij verkregen Guimbre tièreBroccardo 15 p„ RauschHürtgen 15 pnt. en Wals-Pijnenburg 4 pnt. Na deze tem- poronden zag het er naar uit alsof Pijnen- DurgWals een poging deden om weer alleen aan den kop te komen. Zij gingen er in een flink tempo tusschen uit, doch dit duurde slechts kort en weldra was de rust weer terug gekeerd. Deze rust duurde maar kort en weldra ont spon zich een mooie jacht. Het sein hiertoe werd gegeven door de Belgen en weldra volg den AdanDe Wolf en Vluggen-Muller. De staartkoppels begonnen zich dus nu wat te roeren. Weldra volgde het hoofdpeleton en de Hollanders en de Franschen en de Duit- schers gaven elkaar niet veel toe. Braspenninx Van Kempen kregen geen gelegenheid. Tijdens deze jacht had nog een kleine valpartij alaats. De reserverijder Richli kreeg een lek Dandje. Zijn val was echter niet van ernstigen aard. Tegen vier uur kwam het veld weer wat tot rust. Het klassement van half vijf. Het is inmiddels weer tijd geworden voor het tweede middagklassement, het laatste middag klassement van dezen Zesdaagsche. Het resul taat was als volgt: le sprint: 1. Jijnenburg, 2. Bresciani, 3. Guimbretière, 4. Muller. 2e sprint: 1. Jan van Kempen, 2. Wals, 3. Broccardo, 4. Hürtgen. 3e sprint: 1. Pijnenburg, 2. Bresciani, 3. Guimbretière, 4. Rausch. 4e sprint: 1. Jan van Kempen, 2. Loncke, 3. Adan, 4. Wals. 5e sprint: 1. Pijnenburg, 2. Guimbretière, 3. Rausch, 4. Muller. 6e sprint: 1. van Kempen, 2. Guerra, 3. Hürtgen, 4. Wals. Direct na de klassemtntssprints werden twee premies verreden, een van 500 chocolade- reepen en een van 2500 cigaretten. Zij werden in de wacht gesleept door Pijnenburg en door zijn koppelgenoot Wals. Te vijf uur was in totaal afgelegd 2956,529 K.M. De stand was toen als volgt: Aan den kop: 1. Pijnenburg—Wals 516 pnt. 2. GuimbretièreBroccardo 171 pnt. 3. RauschHürtgen 142 pnt. Op 1 ronde: 4. Braspenninxvan Kempen 230 pnt. Op 4 ronden: 5. GuerraBresciani 142 pnt. Op 5 ronden: 6. AertsLoncke 180 pnt. Op 6 ronden: 7. Vluggen—Muller 173 pnt. Op 8 ronden: 8. Van Houtvan Nek 88 pnt. Op 9 ronden: 9. Adan—De Wolf 82 pnt. Richli reserve. De laatste avond. Richli uit den strijd Binnen de muren van het gebouw de be kende drukte. Om acht uur werd het al voller en omstreeks 9 uur was er geen plaatsje meer onbezet op de tribunes. Richli, de sterke Zwitser, reed nog altijd als reserve na het uitvallen van zijn partner op Woensdag. De leiding besloot echter Richli uit den strijd te nemen. Te 6 uur Donderdagavond waren afgelegd 2971,592 K.M. en daar er tot 8 uur neutralisa tie was, was er na den middag natuurlijk geen verandering meer in den stand gekomen. In spanning wachten de duizenden op de dingen die komen zouden. De drie sterke kop pels aan den kop. En Braspenninx—van Kem pen op 1 ronde. Deze vier zouden elkaar den eerepalm betwisten. De winnaars waren dus vooraf onmogelijk te bepalen, al dient te wor den toegegeven dat Pijnenburg—WrIs een goeden voorsprong in puntenaantal hadden, wat wel eens den doorslag zou kunnen geven. Verschillende premies werden in den loop van den avond nog verreden, waarbij Pijnen burg en Wals toonden, dat zij nog steeds de besten waren in de sprints. Doch het zou ten slotte om de ronden gaan. Om bij tienen begon het leven. Na een pre mie van het Sportpark ging van Hout er van door; hij en Van Nek namen een ronde. Van Hout reed meesterlijk, doch kon vaak niet wegkomen, daar het veld hem steeds achtervolgde. Het was toen tien uur precies en nog twee uren waren er te rijden. Toen kwam er weer wat rust in het veld. Om even over half elf gingen de Italianen 1 met de Belgen er van door; zonder veel moeite gelukte het aan deze renners wederom een ronde te nemen. Guerra—Bresciani lagen dus met Braspenninx en van Kempen op 1 ronde achter. AertsLoncke waren toen 2 ronden achter. Pijnenburg viel doch stond spoedig weer op met verwrongen gelaat. Om De gelukkige winnaars Pijnenburg en Wals, Pijnenburg heeft zich niet ernstig bezeerd en kwam spoedig weer in de baan. Wals won gemakkelijk de AVRO-premie. Elf uur! De groene lamp gloeit. Het laatste uur was aangebroken. le sprint: 1. Pijnenburg, 2. Broccardo, Rausch, 4. Muller. 2e sprint: 1. Jan van Kempen, 3. Wals, 4. Guimbretière. 3e sprint: 1. Van Nek, 2. Lonckè, 3. Vluggen, 4. Pijnenburg. 4e sprint: l. Guimbretière, 2. Wals, 3. Bres ciani, 4. Hürtgen 5e sprint: 1 Loncke, 2. Pijnenburg, 3. Vlug gen en 4. Broccardo. 6e sprint: 1. Wals, 2. Guimbretière, 3. Hürt gen, 4. Jan van Kempen. 7esprint: 1. Pijnenburg, 2. Broccardo, 3. Rausch, 4. Guerra. 8e sprint: 1. Jan van Kempen, 2. Wals, 3, Guimbretière, 4. Hürtgen. 9e sprint: 1. Loncke, 2. Broccardo, 3, Pij nenburg, 4. Rausch. Direct daarna een uitlooppoging van Guim bretière en Rausch, maar Wals volgde on middellijk en het veld was weer rustig. 10e sprint: 1. Wals, 2. Jan van Kempen, 3. Guimbretière, 4. Hürtgen. 11e sprint: 1. Pijnenburg, 2. Broccardo, 3. Rausch. 4. Guerra. 12e sprint: 1. van Kempen, 2. Bresciani, 3. Wals, 4. Guimbretière. Het was reeds vijf minuten over half twaalf en nog steeds geen jacht. Kan het in de resteerende vijf en twintig minuten zoo kalm blijven? 13e sprint: 1. Pijnenburg, 2. Broccardo, 3. Guerra. 4. Rausch. 14e sprint: 1, Wals, 2. Guimbretière, 3, Hürtgen, 4. Brescia,ni. Jan van Kempen kreeg een lekken band la tweede positie en kon deez sprint niet eindi gen. 15e sprint: 1. Pijnenburg, 2. Guerra, 3. Broc cardo, 4. Wals. 16e sprint: 1. Jan van Kempen, 2. Wals, 3. Bresciani, 4. Guimbretière. 17e sprint: 1. Loncke, 2. Guerra, 3. Van Nek 4. Pijnenburg; Nog twaalf minuten te verrijden en nog steeds geen jachten. Het publiek schreeuwt om strijd, doch de renners houden elkaar in de gaten. 18e sprint: 1. Jan van Kempen, 2 Bresciani, 3. Guimbretière, 4. Wals. Even deed Broccardo een poging om weg te loopen, doch Rausch en Wals zaten hem achterna en wederom geen strijd. 19e sprint: 1. Wals, 2. Guerra, 3. Jan van Kempen, 4. Guimbretière; Nog tien minuten te rijden. De bloemen werden reeds binnengebracht. 20e sprint: 1. Loncke, 2. Bresciani, 3. Bras penninx, 4. Van Hout. 21e sprint: l. Jan van Kempen, 2. Guimbre tière, 3. Guerra, 4. Wals. 22e sprint: 1. Loncke, 2. Braspenninx, 3. Pij nenburg, 4. Rausch. Wals ging er van door doch was spoedig weer ingehaald. 23e sprint: 1. Rausch, 2. Pijnenburg, 3. Guimbretière, 4. Guerra. Het startschot viel. PijnenburgWals had den dus gewonnen. De eindstand luidde: 1. PijnenburgWals 588 pnt. 2. GuimbretièreBroccardo 215 pnt. 3. RauschHürtgen 161 pnt. Op 1 ronde: 4. Braspenninx—van Kempen, 271 pnt. 5. Guerra—Bresciani 174 pnt. Op 2 ronden: 6. AertsLoncke 208 pnt. Op 5 ronden: 7. Vluggen—Muller 178 pnt. Op 6 ronden: 8. Van NekVan Hout 99 pnt. Op 7 ronden: 9. AdanDe Wolf 82 pnt. In totaal zijn afgelegd 3141.603 K.M. meldt: Hoosste Torshavn. Laagste Memel. barometerstand 767.5 m.m. te barometerstand 749.8 m.m. te en voorspelt: matigen, tot zwakken, oordelijken tot Ooste lijken wind. Nevelig tot licht of h.alf bewolkt. Weinig of geen neerslag. Kouder des nachts. Overdag weinig verandering in temperatuur. Barometer Hedenmorgen 9 uur 757 mM. Neiging: Achteruit. Thermometer Hoogste gisteren 46 F. Laagste heden nacht 40 F. Hoogste heden 42 F. Opgaaf: MAGAZIJN 'T BRILLENHUIS Kanaalstraat 83 IJmuiden. Zondag v.m. 10.35 uur; n.m. 11.13 uur. Maandag v.m. 11.43 uur.

IJmuider Courant | 1933 | | pagina 6