VlSSCHERU EN ScHEEPVAARTBERICHTEN DE BILT VERWACHT WORDENDE SCHEPEN: Schip vena, aankomst Laatste bericht Atreus Batavia 11 Dec. 28 Nov. Perim gepasseerd Chili 28 Nov. van Lima Aurora Napels 15 Dec. 30 Noy. vertrokken 2 Dec. Chili Chili Bodegraven Hamburg 3 Dec. 2 Dec. van Antwerpen Benwell Tower B'uenos Aires 22 Dec. 19 Nov. vertrokken La Plata in lading Beacon Hill Hauston 6 Dec. 18 Nov. vertrokken. Caribia W. Indië 3 Dec. 2 Dec. van Cherbourg Clio Nanels 30 Nov. 30 Nov. van Gibraltar Consul Hintz Hernosand in lading Colombia West-Indië 10 Dec. 28 Nov. van Barbados Delfland West-Afrika 4 Dec. te Hamburg Japan 12 Dec. 28 Nov. van Colombo Energie Nyhamn 3 Dec. 27 Nov. vertrokken Euterpe Bordeaux 5 Dec. 1 Dec. vertrokken Fulda Japan 31 Dec. 29 Nov. van Belawan Farmsum Rosario 14 Dec. 26 Nov. van Fern. Noronha Flandria B. Aires 29 Dec. in lading Fauna Hamburg 3 Dec. 2 Dec. vertrokken Gaasterland Santos 12 Dec. 24 Nov. van Bahia Bourgas 25 Dec. 1 Dec. van Volo Hardanger B. Aires 29 Nov van La Plata Halle Ned. Indië 12 Jan. 1 Dec. van Padang Heidelberg Ned. Indië 20 Jan. 25 Nov. te Macassar Iciar Follonica 3 Dec. 27 Nov. van Gibraltar Uddevalla heden 1 Dec. vertrokken Joh. v. Oldenbarneveld Batavia 12 Dec. 1 Dec. van Port-Said Jason Alexandrië 31 Dec. 27 Nov. te Smyrna Juno Venetië 1 Dec. te Fiume Kreta W. Indië 24 Dec. 4 Dec. van Pto. Cabello Luneburg Ned.-Indië 14 Dec. 1 Dec. van Marseille B. Aires 8 Dec. 25 Nov. van Madeira Meerkerk Japan 29 Nov. van Manilla Mars Venetië 12 Dec. 29 Nov. van Messina Manura Curagao 10 Dec. 21 Nov. vertrokken Montferland Buenos Aires 11 Jan. in lading Maxim Gorki Leningrad in lading Maaskerk W. Afrika 1 Dec. van Lagos Merope Stettin 5 Dec. 1 Dec. vertrokken Neumark Ned. Indië 21 Dec. 1 Dec. van Pt. Sudan Ouderkerk Japan 15 Dec. 1 Dec. van Genua Orania B. Aires 9 Dec. 26 Nov. van Fern. Noronha O'oeron Rethymo 12 Dec. 27 Nov. te Castellon Oldekerk Japan 30 Nov. te Dairen Polydorus Batavia 30 Nov. van Marseille Pan Europe Aruba 16 Nov. vertrokken Phrontis Ned. Indië. 18 Dec. 30 Nov. van Colombo Sundsvall 28 Nov. vertrokken Pluto Oporto 7 Dec. 1 Dec. van Vigo Reggestroom W. Afrika 29 Nov. van Freetown Ravnaas B. Aires 27 Nov. te Villa Constitucion Rostock Constantza 12 Dec. 23 Nov. van Stamboel Solsten Pt. Arthur 22 Nov. vertrokken Signe Hudiksvall 28 Nov. vertrokken Schieland Newcastle 5 Dec. 4 Dec. vertrokken JaDan 1 Dec. van Genua Tarakan Batavia 7 Dec. 30 Nov. van Marseille Taxiarehis Santé Fé in lading Taunus Bahia Blanc?. 21 Dec. 24 Nov. van Buenos Aires Ta j and oen Batavia 29 Nov. van Padang Tabian Batavia 29 Nov. vertrokken Troja W. Indië 15 Dec. 28 Nov. van Havana Tiberius Genua 21 Dec. 27 Nov. te Castellon Troilus Batavia 2 Dec. vertrokken Titus Alexandrië 29 Nov. vertrokken Ulysses Bourgas 15 Dec. 28 Nov. van Piraeus Waterland Hamburg 7 Dec. vertrekt 6 Dec. Zrinski B. Aires 2 Jan. 30 Nov. vertrokken Hoogovens Hoogovens Visschersh. Binnenhaven Papierfabr. VISSCHERIJ EN SCHEEPVAART. AANGEKOMEN SCHEPEN Glitt TE IJMUIDEN Zweedsch s.s. Zweedsch s.s. Nederl. s.s. id. m.s. Russisch s.s. Normandia Juliana Sursum Corda Msta Otterbacken Rotterdam Gdynia Scheveningen Leningrad erts bijladen ledig bijlegger hout IJzerverlading. Het Zweedsche stoomschip Normandia is van Rotterdam gekomen om bij de Hoogovens een partij ijzer voor Gothenburg bij te laden. Vervolgens vertrok het stoomschip naar Am sterdam ter completeering van de lading. Scheepvaartbeweging. In de afgeloopen week kwamen hier bin nen 64 stoomschepen, 18 motorschepen en 1 zeesleepboot, te zamen 83 schepen tegen 72 schepen in de week te voren. Naar zee ver trokken deze week 73 stoomschepen, 9 motor schepen en 1 zeesleepboot, te zamen 83 sche pen tegen 86 schepen in de voorafgaande week. Uit en naar zee passeerden in de laatste week 166 schepen of 8 schepen meer dan in de voorlaatste week. Ertsaanvoer. Met het Zweedsche stoomschip Glitt is een lading erts uit Otterbacken voor het Hoog- ovenbedrijf alhier aangekomen. Tentoonstellingschip. Naar de „Maasbode" verneemt is het stoom schip Gelria van den Koninklijken Holland sehen Lloyd te Amsterdam, hetwelk reeds ruim twee jaren stil ligt, verhuurd aan een Argentijnsche combinatie. Deze wil het als tentoonstellingschip inrichten en het naar de voornaamste havens der wereld zenden tot bevordering van den afzet der producten uit het land. Gedurende een vol jaar zou het toen de pistolen getrokken werden Hollis voelde meer dan hij het zag, dat Norton en Allen naar de tafel kwamen en naast hem men door de beide hoofdacteurs in dit too- wrong zijn. gelaat, toen hij bedacht, dat er onder de menigte tenminste twee mannen waren, waarop hij tot het einde toe kon re kenen wat ook het einde zijn mocht. Hij hoorde Dunlavey snauwen, zag een groote gestalte opdoemen uit de menigte, zag een van zijn groote handen naar den hoed op de tafel grijpen. „Ik geloof dat ik daar nu maar verder voor zal zorgen", spotte hij, zijn brutaal gezicht vlakbij dat van Hollis. Hollis zou een slag gegeven hebben in het gezicht, dat zoo vlak bij het zijne was, maar op het oogenblik, waarop hij Dulavey's hand naar der. hoed zag grijpen, zag hij een an dere hand van de overzijde der tafel toe schieten, den hoed grijpen en hem buiten Dunlavey's bereik trekken. „Ik geloof niet dat jij er voor zult zorgen!" zei een stem. Hollis keerde zich snel om. Ten Spot stond over de tafel gebogen, den buitgemaakten hoed in zijn hand, een groote vijf en veertiger in de andere, een koude, boosaardige glin stering in zijn oogen, toen hij opkeek naar Dunlavey. „Ik geloof niet dat je iets te zeggen zult hebben in deze vertooning, Bill", hoonde hij. „Ik en mijn vrienden komen speciaal hier heen om daarvoor te zorgen". Hij lachte met dat oppervlakkige, harde lachje, dat bewijst, dat het afgeloopen is met de vriendschap en een bittere haat geboren wordt. „Zie je Bill, ik en mijn vrienden zijn een beetje moe geworden van de manier, waarop jij de zaakjes opknapt en wij schudden de kaarten voor een nieuw spel. Dit nuchter kalf hier, dat jullie zoo schandelijk behandeld hebben, is werkelijk een man en wij zullen zorgen dat hier eerlijk spel gespeeld wordt. Je begrijpt mij zeker wel?" Hollis voelde dat Norton hem een por In zijn ribben gaf, maar hij keerde zich om; zijn aandacht werd al te zeer in beslag geno men door de be.ide hoofdacteurs in dit too- neel. Het had gedreigd een treurspel te zullen worden; maar het veranderde van lieverlede in een blijspel. Verscheidene mannen lachten hartelijk over de uitdrukking, die op Dunla- veys' gelaat gekomen was. Als de inzet niet zoo groot was geweest, zou Hollis graag zelf gelachen hebben. Dunlavey scheen met stomheid geslagen te zijn. Hij stond rechtop, wreef met zijn hand over zijn voorhoofd, alsof hij half overtuigd was, dat het ge heel slechts verbeelding was en dat de be weging van zijn hand 't droombeeld kon weg vagen. Verscheidene malen bewoog hij zijn lippen, maar er kwamen geen woorden en hij keerde zich om, keek naar de mannen, die om hem heengeschaard stonden, onderzocht hun gezichten, of hij ook teekenen zag, die hem zouden vertellen, dat zij het niet eens waren met Ten Spot. Maar de gezichten die hij zag toonden enkel spot en hoon. ('Wordt vervolgd.) schip, dat in het voorjaar moet vertrekken, wegblijven. Hout voor de papierfabriek. Met het Russische stoomschip Msta is een lading hout van Leningrad voor de papier fabriek aangebracht. Reederijbedrijf. Het hier thuisbehoorend stoomschip Juliana is in ballast van Gdynia hier aangekomen en vertrekt morgen weder met 'n lading versche haring derwaarts. Tegenwind. De van Scheveningen naar Gdynia bestemde Nederlandsche motorboot Sursum Corda is hier Zaterdagavond als bijlegger binnenge- loopen wegens voortdurenden tegenwind, waartegen het schip tevergeefs trachtte op te komen. Opgelegde schepen. Op 1 dezer waren te Rotterdam opgelegd 38 schepen, van welke 23 Nederlandsche. 8 En- gelsche, 5 Fransche, 1 Noorsch en 1 Grieksch met een totaal-inhoud van 149.651 bruto reg. ton. De Oosterstorm. Door den krachtigen Oosterstorm der laat ste dagen komen bijna alle verwacht wor dende schepen hier met vertraging binnen. Vooral op de Engelsche kust schijnt het met dezen wind danig te spoken. RADIOVERBINDING MET SCHEPEN. De navolgende schepen zijn Maandag 4 December 1933 radiotelegrafiseh te bereiken via het kuststation Scheveningen Radio: Batoeran, Colombo, Dempo, Joh. v. Ol denbarnevelt, Kota Agoeng, Kota Baroe, Kota Gede, Kota Nopan, Kota Tjandi, Marn. v. St.. Aldegonde, Oranïa, Poelau Roebiah, van. Rensselaer, Simon Bolivar, Ze el and ia. Bij verzending van een radiotelegram via Schevingenradio bedragen de totale kosten 44 ets per woord. Onderstaande stoomtrawlers waren heden morgen 7 uur nog in zee: Vertrekdatum en nummers: "Woensdag 22 November: Urn. 26, 115, 116, 8. Donderdag 23 November: Mm. 48, 131. Vrijdag 24 November: IJm. 41, 16, 38, 195, 58, 19, R.O. 46. Zaterdag 25 November: IJm. 161. 432. Maandag 27 November: IJm. 28, 106, 21, 1, 24, 69, 52. Dinsdag 28 November: IJm. 147, 22, 384, 85, 183, 417, 4. Woensdag 29 November: IJm. 72, 14, 64, 31 59, 2 117. Donderdag 30 November: Mm. 135, 103, 134 167, 89, 71, 10, 196, 78, 130, 190, R.O. 15 R.O. 16. Vrijdag 1 December: IJm. 70, 39, 18, 155, 111, 54, 73, 56, 77. Zaterdag 2 December: Mm. 23. AANKOMST EN VERTREK VAN SCHEPEN Aangekomen 2 Dec.j Juliana s.s. Gdynia. Nijverdal m.s. Grangemouth. Onassi Pinelopi s.s. Buenos Aires. Sursum Corda m.s. Scheveningen 3 Dec.: Alsta s.s. Leningrad. Energie s.s. Nyhamn Rosegrau s.s. Hamburg. Dis, s.s. Gothenburg, Caribia m.s. Pto Barrios. Lingestroom s.s. Londen. Ek s.s. Oslo Gelderland s.s. Blyth. Margareta s.s. Leningrad. Rietfontein s.s. Hamburg. Fauna s.s. Hamburg. Rhein s.s. Hamburg. 4 Dec.: Rudolf Jörgensen m.s. Kjaerteminde Hecht s.s. Antwerpen. Vliestroom s.s. Huil. Towneley s.s. Leith. Rijnstroom s.s. Leith. Vertrokken schepen: December: Stad Zwolle s.s. Dunston. Vaidava ss Blyth. Firecrest ss Kingslynn. Salland ss Hamburg. Ronny ss Karlskrona. Britanica ss Antwerpen. Gateshead ss New Castle. Crijnssen ss Hamburg. Poelau Bras ms Hamburg. Vulcanus ss Hamburg. Calypso ss Melilla. Bowling ss Leith. Normandia ss Gothenburg. Leeuwarden ss Londen. Vechtstroom ss Huil. Rye ss Goole. Bur ss Rotterdam. Hontestroom ss Londen. 3 December: Niritos ss Nor denham. Glitt ss Goole. Astarte ss Bremen. Caribia ms Hamburg. MARKTPRIJZEN Tarbot per K.G. f 0.800.60. Griet per 50 K.G. f 25—10 Tongen per K.G. f 0.95—0.68. Groote schol per 50 K.G. f 15—14. Middelschol per 50 K.G. f 2018 Zetschol per 50 K.G. f 2718 Kleine schol per 50 K.G. f16.504.20 Schar per 50 K.G. f 157.50 Tongschar per 50 K.G. f 3123 Rog per 20 stuks f 13—10. Vleet per stuk f 1.70 Kleine poon per 50 K.G. f 5.901.90 Groote schelvisch per 50 K.G. f 20—17. Middelschelvisch per 50 K.G. f 19.5015 KI. middelschelvisch p. 50 K.G. f 157. Kleine schelvisch per 50 K.G. f 7.50—4.20 Kabeljauw per 125 K.G. f 46—28. Gullen per 50 K.G. f 11.50—7 en 4.50—1.60. Leng per stuk f 0.90—0.39. Heilbot per K.G. f 0.85—0.68 Wijting per 50 K.G. f 4.70—2.20. Koolvisch per stuk f 0.90—0.07 Makreel per 50 K.G. f 20. Versche haring per kist f 4.50—1.75. Middel hake per kist v. 125 K.G. f 88—76 Klein middel hake p 50 K.G. f 28—26 Alma IJm. 44 380 manden f 1560. Gezina Katharina IJm. 50 170 manden f 820. Zwaluw IJm. 90 100 manden f 1300. Maria IJm. 95 245 manden f 1763. Frisia Mm. 61 300 manden f 1720. Invierno IJm. 158 125 manden f 800. Neptunus IJm. 87 190 manden f 1490. Zeeleeuw IJm. 29 150 manden f 2000. Emma IJm. 177 205 manden f 1880. Bruinvisch IJm. 97 150 manden f 1250. Aneta IJm. 82 455 manden en Gerard IJm. 123, 100 manden, besommnig nog niet bekend. Verdere besommingen van 20 loggers nog niet bekend. VELSEN DE LOONSVERLAGING BIJ DE PAPIERFABRIEK. GAAT IN 27 DECEMBER a.s. In de gisterenmorgen in Bloemoord ge houden vergadering van de afd. Velsen der Nederlandsche Vereeniging van Fabrieks arbeiders heeft het lid van het hoofdbe stuur de heer J. W. de Vries, medegedeMd dat de door de directie der Papierfabriek aangekondigde loonsverlaging ingaat 27 December a.s. Tevens deelde de heer de Vries mede, dat de invoering der verlaging der premies is uitgesteld tot April 1934. DE HEER A. HILLE MET PENSIOEN. BESOMMINGEN. Marie R. Ommering IJm. 7 700 m. f 3250. Timor IJm. 491 250 manden f 1500. Gloria IJm. 37, 460 manden I 2790. Na een dienstverband van ruim 50 jaren zal de heer A. Hille, magazijnmeester aan de Pa pierfabriek alhier den dienst met pensioen verlaten. Zeer kort geleden is hij op zijn gou den jubileum zoowel door de directie als door personeel gehuldigd. Zijn pensioen gaat 19 December a.s. in. IJMUIDEN PERSONALIA. Tot tijdelijk leeraar aan de Gem. Vis- scherijschool alhier is benoemd onze plaats genoot de heer J. Vrouwes. (Met ingang van 6 December is aan den leeraar in motorenkennis den heer H. A. Broëlman eervol ontslag verleend. OUDE DAME VERMOORD. Door iemand die haar woning binnen drong. OP KLAARLICHTEN DAG. In den Haag is Zaterdagmiddag ange- veer 12 uur in de Jian Maetsuyckerstraat iemand binnengedrongen in de woning van den 73-jarigen mevrouw Harmsen, die hem open deed. Toen de vrouw zich verzette, werd zij ernstig mishandeld. De indringer heeft sieraden meegenomen. Toen de heer Harmsen, die eveneens over de zeventig is, thuis kwam, vond hij zijn vrouw hevig bloedende. In de gang lagen plassen bloed. De heer Harmsen heeft onmiddellijk de politie gewaarschuwd, die echter de oude dame niet kon hooren door haar toestand. Deze was 's avonds zeer bedenkelijk. Zij wordt in een ziekenhuis verpleegd. ün het huis waren verscheidene kasten open getrokken. De vrouw overleden. Zondagavond kwart over zes is mevrouw Harmsen aan haar verwonidingen bezwe ken. Volgens de Crt. heeft zij de enkele oogen- blikken, dat zij bij kennis is geweest, nog waardevolle inlichtingen kunnen geven, n.l. dat de dader een jonge man is en dat hij een revolver bij zich had. Signalement van den dader. Ook heeft zij het volgende signalement opgegeven: Een jonge man, ongeveer 18 jaar oud, pl.m. 1.65 meter lang, mager gezicht, lichte oogen achterovergekamd donker haar. Was netjes gekleed in donker colbertjasje met lange broek.. Boord en das om en droeg hoed noch pet. Was blootshoofds. De politie hadeen rechercheur bij het ziekbed geplaatst, die telkens wanneer de gewonde bij kennis kwam, haar vragen ge steld heeft. Hoe de daad gepleegd werd. Volgens nadere gegevens schijnt de daad reeds 's morgens tusschen half negen en half half te zijn gepleegd. De dader heeft aangebeld en gezegd, dat hij een zichtzen- ding had van een firma aan de Laan van Nieuw Oost-Indië. Mevrouw Harmsen, die altijd alleen het raampje open deed, heeft daarna de heele deur geopend om de groote doos, die de man bij zich had, in ontvangst te nemen. Bin nen schijnt de indringer haar met de re volver zoodanig op het hoofd te hebben ge slagen, dat zij een zware hersenschudding kreeg. Het echtpaar was vrij bemiddeld en de indringer heeft waarschijnlijk geweten, dat de heer Harmsen juist huishuur had ge- ind. De heer Harmsen is toen hij thuis kwam van schrik bewusteloos geworden. Hst lijk is door de politie in beslag ge nomen om er sectie op te doen verrichten. Waarschijnlijk zal de dader ook bloed aan de kleeren gedegen hebben of krabben in meldt: Hoogste barometerstand 785.3 m.M. te Breslau. Laagste barometerstand 755.9 m.M. te Haparanda. en voorspelt: Krachtigen tot matigen. Oostelijken wind. helder tot licht bewolkt. Droog weer. Lichte tot matige vorst, overdag. Des nachts matige tot strenge vorst. Barometer Hedenmorgen 9 uur Neiging: Stilstand. Thermometer 774 m.M, Hoogste gisteren 40 F. Laagste heden nacht 22 F. Hoogste heden 34 F. Opgaaf: MAGAZIJN 'T BRILLENHUIS Kanaalstraat 83 IJmuiden. HOOG WATER TE IJMUIDEN. Dinsdag v.m. 4.29 uur; n.m. 4.49 uur. Woensdag v.m. 5.00 uur; n.m. 5.35 uur. Donderdag v.m. 5.24 uur; n.m. 5.58 uur. het gezicht, hetgeen de opsporing kan ver gemakkelijken. Wat gestolen is. Gestolen is een gouden heerenmontoir- borloge met achterkast en inscriptie, 5 Juni 1888, of 25 Ocober 1861. Het horloge heeft voorts een witte wijzerplaat, gouden wijzers en zwarte Arabische cijfers en een seconden- wijzer. De achterkant is geciseleerd. Aan het horloge zit een antieke bewerkte gouden schakelketting met platte schakels. Verder is gestolen een zwartmetalen horloge met een zwarte wijzerplaat, waarop gouden Ara bische cijfers en een secondenwijzer. Vermoedelijk is er een zilveren ring voor den ketting aan bevestigd. Het is van blad zilver. Het eigenaardige van het horloge is, datals men de kastklep opent men direct het uurwerk ziet. Verder is ontvreemd een gladde gouden damesring met grooten ovalen roden steen. Voorts een zilveren halsketting met langwerpigen fantasiesteen als aan hanger. Deze steen is van groenachtige tint, puntig en gekarteld en geeft een kleu- rigen weerschijn. Dan is nog gestolen een lange gouden antieke schakelhalsketting, bestaande uit groote ronde schakels. Voorts een gouden dasspeld met hoefijzer met aan de achterzijde een zilveren plaatje. Verder een zilveren beursje, inhoudend eenige dub beltjes en tenslotte nog een gouden dames horloge, een rond model met een blauw emaille sterretje. Omtrent het geld, dat gestolen moet zijn, bestaat nog geen zekerheid. Er was, naar de eigenaar verklaard heeft, ongeveer hon derd gulden in huis. Onder de in de kast overhoop gehaalde kleeren is nog een por tefeuille gevonden, waarin dertig gulden zat. SCHIP GEZONKEN OP DE WESTERSCHELDE. DE OPVARENDEN IN SLOEP GERED. Het motorschip „Maco" beladen met bieten is op weg van Breskens naar Vlis- singen, benoorden Breskens Zondagmorgen, tengevolge van den sterken Oostenwind, ge zonken. De bemanning, bestaande uit vier koppen, kon worden gered. Het schip maakte veel water en begon ten slotte te zinken, waarop de schipper, zijn broer en zuster en een logé in de sloeg gin gen. Zij hadden nog getracht door lading over boord te gooien het schip te behouden, doch dit mocht niet lukken. Kort nadat zij het schip verlaten hadden verdween het in 20 meter diep water, lezen wij in de Crt. De zich met motorschade in le nabijheid bevindende Duitsche schoener „Dietrich Hasseldick" heeft onmiddellijk een sloep ge streken, doch deze behoefde geen dienst te doen. De loodsboot uit Vlissingen heeft de schipbreukelingen opgepikt. Zij zijn te Vlis singen verzorgd. Vooral het logeetje was er naar aan toe. Per auto zijn de schipbreukelingen naar Dintelsas vertrokken, waar de vader van den schipper met zijn schip ligt. De opvarenden hebben al hun bezittingen verloren. Het schip, dat 196 ton mat, was echter verzekerd. DE ZILVERMEEUW MAAKT EEN NOODLANDING. Een der motoren werkte niet goed. Het nieuwe K.L.M.-toestel. de „Zilver meeuw", dat bestemd is voor den Indië-dienst en onder commando vliegt van Smirnoff heeft, naar het Handelsblad verneemt Zater dagmiddag ongeveer 3 uur wegens motor defect een noodlanding gemaakt op het vlieg veld Lympne bij Croydon. Smirnoff was 's Morgens te 9.15 voor den gewonen dienst op Londen met de Zilver meeuw vertrokken. Het startte 's middags met negen passagiers voor Amsterdam, doch spoedig function- neerde een der zij-motoren niet naar be- hooren en Smirnoff besloot het nieuwste Fokkerproduct te Lympne aan den grond te zetten, hetgeen zonder eenige moeilijkheid gelukte. De negen passagiers bleven te Lympne en zijn niet meer per vliegtuig afgehaald. Onmiddellijk nadat het bericht te Amster dam bekend werd is de vertegenwoordiger van de Cyclone-motoren, waarvan de Zilver meeuw voorzien is, de heer Maidment naar Lympne vertrokken, om de oorzaken van de stoornis op te zoeken. De Zilvermeeuw bleef Zaterdag te Lympne en zou, indien het euvel wordt verholpen, naar Amsterdam doorvlie gen. AGENDA VOOR VELSEN EN IJMUIDEN MAANDAG 4 DECEMBER Thalia Bioscoop: „Ik ben een vluchteling". 8.15 uur. Bioscoop De Pont: „De moordende straal" en „Say it with songs" 8 uur. DINSDAG 5 DECEMBER Thalia Bioscoop: „Ik ben een vluchteling". 8.15 uur. Bioscoop De Pont: „De moordende straal" en „Say it with songs" 8 uur.

IJmuider Courant | 1933 | | pagina 6