VlSSCHERU II SCHEEPVAARTBIRICHTEN VERWACHT WORDENDE SCHEPEN: Schip verm, aankomst Laatste bericht Alkmaar Arraiz Agamemnon Aldebaran Alhena Aludra Ariadne Algorab Achilles Apolo AssTiniba de Grogori Amstelkerk Arendskerk Barneveld Boskoop Buccari Balticia Berenice Baaoi British Freedom BirLeflüje Clytoneus Ceres Costa Rica Cottica Caribia Donau Deucalion Freiburg Graigwen Hardanger Halle Heidelberg Hermes Hercules Heemskerk Beirmod Isar Indus Juno Jason Kyma Kennemeriand Kurmark KarLsvik Klio Lillie Mathiesen Meerkerk Montferland Melampus Magdalen a M. v. St. Aldegonde Nereus Oldekerk Orpheus Orinoco Prometheus Poelan Tello Rokos Randfontein Saarbrücken Saleier Samnanger Strix Stentor Siirah Stad Zwolle Skauts Taxiarchis Troilus Titus Troutpool Triton Venus Vesta Venezuela Willemsplein Waterland IJstroom Zrinski Zeelandia Chili La Plata West-Indië Leningrad B.-Aires B.-Aires Triest Rosario Savona Sfax B. Aires W. Afrika Japan Chili Chili La Plata Bilbao fvonr IJmuiden) Alexandrië Chili Aba dan Chili Batavia Bourgas Barbados W. Indië Pio Barrios Japan Hamburg La Plata B. Aires Ned. Indië Ned. Indië Const an tza Georgetown Hamburg. Antwerpen Japan Otterbacken (v. IJmuiden) Hamburg Hamburg La Plata B.-Aires Ned. Indië Oxelösund (v. IJmuid.) Kopenhagen Westervik Japan Kopenhagen Vera Cruz Batavia Ned. Indië B. Aires Hamburg Japan Ned. Indië Moermansk. Constantza Batavia Aires Bilbao (v. IJmuiden) Leningrad Santé Fé Batavia Alexandrië B.-Aires W. Indië Palermo Napels Hamburg Rosario Newcastle 28 Jan. 8 Jan. 25. Jan. 11 Jan. B. Aires B.-Aires 5 Febr. 5 Febr. 7 Jan. 15 Jan. 28 Jan. 5 Jan. 7 Jan. 10 F|br. 27 Jan. 4 Jan. 16 Jan. 17 Jan. 6 Jan. heden 7 Jan. 7 Jan. 4 Jan. 9 Febr. 21 Jan. 10 Jan. 12 Jan. 11 Jan. 11 Jan. 15 Jan. 18 Jan. 20 Jan. 14 Jan. 31 Jan. 16 Jan. 5 Jan. 8 Febr. 17 Jan. 12 Jan. 14 Jan. 12 Jan. 7 Jan. 7 Jan. 25 Jan. heden 5 Jan. 21 Jan. 30 Dec. van Baita. 28 Dec. vertrokken. 1 Jan. van Flares. 27 Dec. te Kopenhagen, in lading, in lading. 2 Jan. van Bari. in lading. 30 Dec. te Valencia, in lading. in lading. 1 Jan. van Lagos. 1 Jan. van Lagos. vertr. 10 Jan. v. Hamburg 27 Dec. van Curasao, in lading, in lading. 31 Dec. van Tripoli. 29 Dec. van Talcahuano. 31 Dec. van Perim. 3 Jan te Tooopiliia 30 Dec. vertrokken. 3 Jan. van Ooostantza. 1 Jan. van Flores. 27 Dec. van Parimaribo. ir lading. 3 Jan. van Havre. vertrekt Jan. 1 Jan. van Padang. 27 Dec. vertrokken. 27 Dec. te Dieppe. 2 Jan. van Marseille. 1 Jan. van Pt. Said, pass. 31 Dec. Gibraltar. 31 Dec. van Flores. 3 Jan. van Rotterdam, vertrekt 5 Jan. 31 Dec. van Pt. Said. 2 Jan. vertrokken.. vertrekt 6 Jan. 3 Jan. vertrokken'. in lading in lading. 29 Dec. van Colombo. 2 Jan. vertrokken. 31 Dec. vertrokken. in lading. 3 Dec. van Gibraltar. 21 Dec. v. Rio de Janeiro. 29 Dec. van Pt. Said. 2 Jan. van Trinidad. 3 Jan. van Colombo, in lading. 3 Jan. van Peruang. pass. 3 Jan. Bninsbuttel. 23 Dec. van Havana. 28 Dec.' van Colombo. 30 Dec. van Pt. Salt. 16 Dec. van Montevideo. in lading. 27 Dec. van Colombo. 27 Dec. van Sabang. 14 Dec. vertr en gestrand. 30 Dec. van Gibraltar, in lading. in lading, in lading. 25 Dec. vertrokken. 13 Dec. van B. Aires 2 Jan. van Marseille. 2 Jan. van Lissiabon. in lading. 3 Jan. van Pto Barrios. pass. 3 Jan. Gibraltar. 2 Jan. van Cartbagena. vertrekt 6 Jan. 3 Jan. van Pernambuco. 3 Jan. vertrokken. 31 Dec. van Freetown. 27 Dec. van Las Pahnas. 2 Jan. van Santas. AANGEKOMEN. 3 Januari: Euterpe, ss., Bordeaux. Saint Palais, ss., B rasse Indre. Johan de Witt, ss., Batavia. Meliskerk, ss., Hamburg. Por jus, ss. Santander <4 Januari: Ravnaas, ms., La Plata. Marpessa, ms., Rouaan. Boekelo, ss., Calais. Vega, ss., Söderhamn. Gondul, ss., Malmö. Heemskerk, ss., Rotterdam. Hontestroom, ss., Londen. Vechtstroom, ss., Hull. Mavis, ss., Londen. Orpheus, ss., Settin. VERTROKKEN. 3 Januari: Lingestroom, ss., Londen. Vliestroom, ss., Hull. Stuyvesant, ss., West Indië. Greathope, ss., New Castle. Luna, ss., Stavanger. Astra, ss., Gdynia. Torborg, ms., Solvesborg. Rhein, ss., Hamburg. Rijnstroom, ss., Leith. Gelderland, ss. Sunderland. 4 Januari: Apollinaris 6, ms., Rotterdam Sturzsee ss., Esbjerg Borgila, ss., Oslo. Rhea, ms., Kopenhagen. Wea, m.s. Harlingen. Truida, ms., Delfzijl. Porjus, ss., Bremen. Energie, ss., Rotterdam, Heworth, ss., Tyne. Dolfijn, ms., Ringkjobing. Clare Grammerstorf, ss., Brussel. Hochsee, ss., Rotterdam. haar niet vergeven en hij had zichzelf hon derdmaal gezworen, haar nooit te zullen ver geven. En toch, toen zij naast hem stond, ter wijl de wind haar golvend haar van 't voor hoofd woei, haar rok tegen hem aan wapperde en haar gewoonlijk ernstig gezicht een zachte en haast peinzende uitdrukking droeg, die t dubbel aantrekkelijk maakte, voelde hij zich haast onweerstaanbaar gedrongen om „goede vrienden te worden". Haast maar niet ge- h8Wa'nt er zijn dingen, die in een mans geheu gen vreten, hoe verliefd hij ook moge zijn. En Christian had ongelukkigerwijze een van die dingen, die op den bewusten maanavond ge beurd waren, aangeroerd. Niettemin kregen zijn oogen een aanmerkelijk zachter uitdruk king. toen hij op haar antwoord wachtte. Maar zij sprak achteloos; „Er is dus geen kwestie van, dat u weggaat, zooals u zegt, dus 't is nutteloos op uw vraag te antwoorden Hij verhardde dus zijn hart weer, riep Perry met een stem, zooals deze zelden van hem hoorde en keerde zich om in de richting van zijn eigen domein. Om de een of andere reden sliep Christian dien nacht niet. Ze hoorde de kleine koekoek- klok in de keuken slaan, twaalf-een-twee. De wind was haast tot een storm aangewas sen en tusschen de vlagen door. kon ze 't blaf fen van een troep rondzv/ervende honden hoo- ren die 's nachts de bergpaden doorkruisen met' helsch hondenkabaai. Drie of vier maal holden ze 't kamp door en weer weg in de duisternis, hun wolfachtig gehuil toe- en af nemend al naar gelang de wind loeide of zweeg. Tartar en Wag bromden in hun slaap, maar ze waren gewend geraakt aan deze nach telijke bezoekers en vonden het niet de moeite waard er notitie van te nemen. Maar Chris tian huiverde en trok de dekens over haar hoofd, Er scheen in haar opgewonden verbeel ding iets dreigends in hun gehuil en ze had een vaag voorgevoel van komend gevaar. Warwick's rust werd ook onderbroken en gehinderd door afmattende droomen, waarin hij onophoudelijk eindelooze heuvels beklom op zoek naar iets hij wist niet wat iets dat huilde en kermde om hulp, in de duis ternis. Tegen den morgen viel hij in een zwaren slaap, waaruit hij laat ontwaakt en in een voor hem buitengewoon slecht humeur. Gedurende den dag vertelde hij zichzelf meerdere malen dat hij een gek was. Maar 's nachts droomde hij weer; hij droomde dat hij 't jammerende dwaallichtje van den vori- gen nacht bemachtigd had en toen hij het in zijn armen hield was 't een kind, een kind met de oogen van een vrouw. En toen hij goed keek, zag hij, dat het 't gezicht van Christian (Wordt vervolgd). Eems, m.s., Delfzijl. Agnita L. M. Russ, ss. Tyne. Maasstroom, ss., Bristol Tajandoen, ms., Hamburg. HULP VERTROKKEN. Vanuit Bergen (Noorwegen) is thans sleep boothulp vertrokken naar het stoomschip Samnanger, dat na vertrek uit de haven van Moermansk aan den grond liep en is blijven zitten. ROERSCHADE. Het van Wèst-Afrika verwacht wordend stoomschip Amstelkerk heeft te Membe op een wrak gestooten en daarbij roerschade opgeloopen. Het schip wordt nu in de haven van Accra door een duiker onderzocht. ERTSAANVOER. In het jaar 1933 werden bij de Hoogovens alhier aangevoerd 564.501 ton erts tegen 395.172 ton in 1932. GROOTE DIEPGANG. Het met passagiers en stukgoederen van Batavia aangekomen stoomschip Johan de Witt passeerde naar Amsterdam met een diepgang van 8 meter. NIET VERMIST. Dezer dagen werd gemeld, dat men zich ongerust maakt over het uitblijven van den Duitschen motorschoener Willfriede Klünder, welke onderweg was van Bremen naar Ker- teminde. Het blijkt nu, dat tot ongerustheid niet de minste reden was want het schip is heden op de bestemming aangekomen. OM OP TE LEGGEN. Het Nederlandsch stoomschip Boekelo is in ballast van Calais naar Amsterdam ver trokken om aldaar te worden opgelegd. REEDERIJBEDRIJF. Het hier thuisbehoorende stoomschip Ju liana passeerde gistermorgen Holtenau op weg van Gdynia naar Boulogne sur Mer. MARKTPRIJZEN. Tarbot per K.G. f 1. Griet per 50 K.G. f 32—f 16. Tongen per K.G. f 0.75f 0.48. Groote schol per 50 K.G. f 19f 15. Middelschol per 50 K.G. f 19"f 15. Zet schol per 50 K.G. f 21—f 20. Kleine schol per 50 K.G. f 19f 8.50. Schar per 50 K.G. f 11—f 4.90. Kabeljauw per 125 K.G. f 57.50f 49. Groote gullen per 50 K.G. f 15f 8. Wijting per 50 K.G. f 9f 5.50. BESOMMINGEN. Trawler: Vios H IJM. 134 120 manden f 2054. NAAR DEN HELDER VERTROKKEN. De sleepboot „Hector" van Bureau Wijsmuller _s voor marinediensten van hier naar Den Helder vertrokken en aldaar inmiddels ge> arriveerd. Radioverbinding met schepen. De navolgende schepen zijn Vrijdag 5 Jan. 1934 radio-telegrafisch te bereken via- het kuststation Scheveningen-Radio Baloeran, Colombia, Costa Rica, Cottica, Dempo, Gelria, Joh. v. Oldenbarnevelt, Kota Agoeng, Kota Baroe, Kota Nopan, Kota Pi nang, Orania, Marn. v. St. Aldegonde, Poelau Bras, Poelau Telio, Slamat, Sibajak, Stuyve< sant, Volendam, Zeelandia. STOKEN BOVEN DE ROODE STREEP. het ontslag van den stoker feitelijk weer on gedaan is gemaakt. Deze is dan ook weer met de „Rijnstroom" naar zee vertrokken. Ook deze getuige verklaarde, dat die schipper tij dens de verklaring over de rcode streep aan wezig was. Bij de opmerkingen, die in de conferentie gemaakt zijn over het stoken boven de roode streep, bleven de heeren P. naar get. ver klaarde heel kalm. De schipper van de „Rijnstroom" die gedu rende deze verklaringen enkele malen door den voorzitter aan den tand was gevoeld, bleef volhouden, dat hij nimmer order heeft gege ven om boven de roede streep te stoken. Ook beweerde hij nooit geweten .te hebben, dat de spanning van den betel aan boord van de „Rijnstroom" op een keer tot 19 atmosferen was opgevoerd, bij een geoorloofd maximum van 12 atmosferen. Nadat de Raad kennis genomen had van het verzoek van den inspecteur-generaal om alsnog den oudste der reeders P., die momen teel in het buitenland vertoeft, te hooren, werd de zitting gesloten. IJMUIDEN EEN WREED SPEL. MAAR ZOO OUD ALS IJMUIDEN. DE ZAAK VAN DE „RIJNSTROOM" VOOR DEN RAAD VOOR DE SCHEEPVAART. De Raad voor de Scheepvaart heeft Don derdagmiddag het onderzoek voortgezet naar de klacht, ingediend door den gewezen ma chinist K. van Jen stoomtrawler „Rijnstroom" IJm. 86 tegen den kapitein van dit vaartuig ter zake van het eischen, althans bevorderen of toelaten, -dat op genoemden trawler in den zomer van het vorig jaar de veiligheid van d'en stoomketel werd vastgezet en dat boven de roode streep werd gestookt. Op verzoek van den voorzitter prof. mr. B. M. Taverne legde de machinist een nauw keurige verklaring af met betrekking tot het aan' den gewezen stoker B. van de ..Rijn stroom" gegeven ontslag. De machinist deelde in dat verband mede, dat hij op een dag in het laatst van Augustus 1933, toen hij met de „Rijnstroom" zou uitva ren, te IJmuiden gehoord had, dat de stoker ontslagen was. Toen hij aan boord was ver nam hij dat dit ontslag was verleend wegens dienstweigering. K. kreeg een boodschap, dat hij op het kantoor moe9t komen; voor zoover hij weet waren, toen hij daar binnentrad, aanwezig twee heeren Parlevliet van de ree- derij, twee bestuurders van den Nederland- schen B'ond van Christelijke Fabrieks- en Transportarbeiders en de schipper van de .Rijnstroom". Mogelijk is ook dat deze laatste later is binnengekomen. De stoker' B. stond, toen ik binnenkwam, in de gang. Een der hee ren Parlevliet stelde den machinist K. er van in kennis, dat de stoker na zijn ontslag naar den Chriistelij-ken Bond wais gegaan om z.ich te beklagen. K. werd verzocht, te verklaren, dat B. dienst geweigerd had. Ik heb toen geantwoord aldus K. dat ik zulk een verklaring niet kon afleggen, om dat B. geen dienst had geweigerd, doch alleen geweigerd had, boven de roode streep te sto ken. De schipoer verklaarde, dat B. wel dienst had geweigerd. Er is toen over de zaak ge praat, waarna een der heeren Parlevliet, daartoe geadviseerd door de aanwezige be stuurders van den bond, zei dat het ontslag was ingetrokken Genoemde bestuurders werden vervolgens na elkander als getuige gehoord. De eerste verklaarde dat in de bijeenkomst ten kantore van de reederij de stoker B. gezegd heeft dat hij aan boord geen eten genoeg kreeg en dat hii daarom niet boven de roode streep had willen steken. De schioper was bij het afleg gen van deze verklaring tegenwoordig. Get. bevestigde verder ln hoofdzaak de verkarin- gen van den machinist. De tweede bestuurder bleek in zijn verkla- ringen positiever te zijn. hetgeen vooname- Dezer dagen werden door de politie aan het bureau gebracht drie jongens, twee van elf en een van dertien jaar, welke den laatsten dag hunner vacantie besteedden met het uit oefenen van een wreed spel. Zij hadden in het Noordzeekanaal nabij de centrale van het P.E.N. een lange lijn geworpen aan welke lijn eenige kleinere lijntjes waren verbonden met aan de einden een hoek met brood. Een beug- lijn in optima forma dus, echter niet om er visschen mee te vangen maar watervogels, die in grooten getale in hun jachtgebied rond zwommen. De jongens hadden n.l. aan de hoe ken kurken verbonden, zoodat deze hoeken op het water dreven. Toen de politie de jongens betrapte hadden ze nog geen vogel gevangen. I-Iet spreekt vanzelf, dat de jongens flink onder handen werden genomen en het visch- tuig in beslag genomen werd. Wij meenden, dat dit wreede spel, dat vroe ger in alle kustplaatsen veel werd uitgeoefend en in IJmuiden zoo oud is als IJmuiden zelf, uit den tijd was, maar uit het bovenstaande valt af te leiden, dat dit niet het geval is. Uit het bericht blijkt, dat de politie de jongens onderhanden heeft genomen, maar er blijkt niet uit, dat de ouders van het wreede spel der jongens in kennis zijn gesteld. Mocht dit zoo zijn, dan verwachten we, dat de jongens ook van hun ouders het een en ander hebben moeten hooren (en voelen?) opdat hun voor goed de lust vergaat, meeuwen en meerkoeten aan den hoek te vangen. PERSONALIA. Tot tijdelijk onderwijzeres aan School H ls benoemd mevr. M. J. de Ruyter-Boeree uit Beverwijk. VELSEN TIJDELIJKE AFSLUITING VAN EEN o WEG. Burgemeester en Wethouders van Velsen brengen ter openbare kennis, dat het Zuide lijke gedeelte van de Hoofdstraat te Sant poort, van de Middendorpstraat af tot den Rijksweg van Maandag 8 Januari a.s. tot nader order voor het doorgaand verkeer met rij- en voertuigen zal zijn afgesloten. „JANMAAT OP STAP". „Janmaat op stap" is de titel van de film, die van heden (Vrijdag) avond af in de Bios coop „De Pont" wordt vertoond. De titel laat al hooren, dat het een film is, waarbij meer gelachen dan gehuild kan worden. Het programma spreekt van een vroolijke uitge laten oerkomische film en met Sally Eilers en James Dunn in de hoofdrol kan het welhaast niet anders. Sally Eilers is als Sally Brent de grootste attractie van de film, James Dunn is als Jimmy Harrington in een geheel nieuw type rol, n.l. als de zorgelooze matroos, die hals over kop verliefd wordt op een meisje, dat haar eigen kracht en de zwakheden van haar vriend kent. Ook het bijprogramma is weer goed ver zorgd. O.a. zal vertoond worden de bekende film „Breng ze levend mee". BRANDJE Woensdagavond te 5 uur werd de brand weer gealarmeerd voor een brand ten huize van den heer Dekker aan den Koningswej Het was slechts een begin van brand. Bijgestaan door een agent van politie, die den brand het eerst bemerkte was de bewo ner van het huis het brandje al meester, toen de brandweer arriveerde. De schade is zeer gering. WIELRIJDEN. De Zesdaagsche te Brussel. SANTPOORT „WIJ BOUWEN...» Het trekt de aandacht hoe druk er hier nog steeds gebouwd wordt of zal worden. We zen wij eenigen tijd geleden in dit verband op Middenduinerweg, Rijksweg en het voor malige „Terras", thans schijnt vooral de Ha- gelingerweg onder handen genomen te wor den. Een terrein liggende tusschen Cremerlaan, Hagelingerweg en Kerkpad is thans aan de beurt om met eenige tientallen huizen be bouwd te worden. BEVERWIJK NOG MEER KALENDERS. De bekende houthandel Jac. J. M. Langen- dijk, gevestigd aan den Koudenhorn alhier zond ons nog een zeer practisehe weekka lender toe, waarvan het schild opvalt door een frissche, sprekende kleur en een zeer geslaagde voorstelling van het bedrijf. Een kalender, waarvoor gaarne op elk kantoor een plaatsje zal worden ingeruimd. Van het zelfde adres, ontvingen wij een soortgelijke kalender. Het zwarte schild doet wat som- liik hieruit voortsproot dat hij in de besnre- I ber aan, maar de tekst brengt in dit geval king als oudste het woord had gevoerd. Get. de noodige opfleuring van den zwarten onder had den indruk, dat in de bijeenkomst zelve grond. Pijnenburg en Wals winnen. PIJNENBURG. WALS. Donderdagochtend is heel kalm gereden, ongeveer met 6 K.M. gemiddeld per uur. Te 12 uur s middags gaf H. Aei*ts den strijd op. Hij ondervond veel last van de wonden, welke hij tijdens de algemeene valpartij in den af- loopen nacht had opgeloopen. Na 136 uur rijden waren afgelegd 2983.325 KM. Om 3 uur 's middags gaf ook Jules vani Hevel op, zoodat een nieuw koppel gevormdl kon worden voor de laatste uren tusschen' van Vlockhoven en Haezendonckx. De klassementsprints van 5 uur hadden het volgende resultaat: Eerste sprint: 1 Haezendonckx, 2 Slaafcs, 3 Duray, 4 Wals. Tweede sprint: 1 Pijnenburg, 2 Richli, 3. Charlier, 4 Vluggen. I Derde sprint: 1 Buysse, 2 Slaats, 3 Loncke, 4 Duray. Vierde sprint: 1 Pijnenburg, 2 Vluggen, 3 Charlier, 4 Smets. Vijfde sprint: 1 Richli, 2 Slaats, 3 Haezen donckx, 4 Wals j Zesde sprint: 1 Charlier, 2 Vluggen, 3 De- neef, 4 Pijnenburg. Een premie van 506 francs voor het kop pel, dat het eerst een ronde won, werd ge wonnen door Duray-Anhes. j Na 143 uur waren afgelegd 3177.500 K.M., na 144 uur 3216.025 K.M. Dan breekt het laatste uur aan. De strijd is vol spanning. Steeds en steeds weer trach ten de renners weg te loopen, doch zij be waken elkaar angstvallig. Het gaat vooral tusschen PijnenburgWals en Van Kempen- Guimbretière. Eerstgenoernden zijn geweldig op dreef en slaan alle aanvallen met succes af. Enkele tientallen minuten voor het einde zien zij hun kans schoon om er tusschen uit te trekken; zij nemen met een ronde voor sprong de leiding. Hoe de andere koppels zich' ook inspannen, zij blijven hun achterstand behouden. J De laatste serie sprints hadden het volgen de verloop: le sprint: Slaats, Wals, Haeimerlincfc, Martin' Haemerlinck neemt een ronde. j 2e sprint: Schön, Slaats, Pijnenburg, Mar tin. 3e sprint: Wals, Vluggen, Smets, Buysse. 1 4e sprint: Buysse, Pijnenburg, Schön, Van Kempen. Deneef loopt uit, maar Pijnenburg is er als de kippen bij en voorkomt alle gevaar. 5e sprint: Charlier, Wals, Schön, Van Kern- pen. 6 Vluggen, Pijnenburg, Richli, Guimbretière' Charlier doet een uitlooppoging, zonder resultaat echter. 1 7e sprint: Charlier, Guimbretière, Martin, Schön. j 8e sprint: Deneef, Slaats, Schön, Wals. 9e sprint: Wals, Martin, Haemerlinck, De- neef. 10e sprint: Slaats, Pijnenburg, Van Kem pen, Buysse. I 11e sprint: Guimbretière, Richli, Pijnen burg, Smets. 12e sprint: Pijnenburg, Richli, Martin, Buysse. 1 Dan is het oogenblik gekomen, waarop Pij nenburg er vandoor gaat. Hij en Wals hebben dan alleen de leiding, welke zij tot het einde behouden. 13e sprint: Martin, Wals, Van Bugigenhout, Vluggen. ,i 14e sprint: Guimbretière, Wals, Smets, Schön. 15e sprint: Guimbretière, Loncke, Pijnen-; burg, Richli. 16e sprint: Vluggen, Guimbretière, Loncke, Wals. 17e sprint: Wals, Guimbretière, Smets, Richli. 18e sprint: Martin, Vluggen, Guimbretière, Loncke. i 19e sprint: Wals, Smets, Loncke, Deneef. In 145 urn- waren afgelegd 3259.500 K.M. De eindstand, j De eindstand luidt als volgt: Aan den kop: 1 Pijnenburg-Wals 318 punten. Met een ronde achterstand: 2 RichliSchön 345 punten. 3 Charlier—Loncke 282 punten 4 MartinSmets 219 punten. 5 BuysseDeneef 194 punten. 6. GuimbretièreVan Kempen 192 pnt. Met twee ronden achterstand: 8 Slaats, Vluggen 223 punten. 9. Duray—Anhes 72 punten. Het winnende koppel werd onstuimig toer gejuicht; het reed het traditioneele eererond je en had de gebruikelijke bloemen en kran sen in ontvangst te nemen. VOETBAL. K. F. C.—STORMVOGELS. Stormvogels komt waarschijnlijk als volgt uit; De Waard, Haak, Sr, Haak Jr., Fijen, Prins, Van der Velde, v. d. Steen, Groeneveld, Tol, Van Pel, De Waard. V. S. v.—SPARTA. De opstelling der beide elftallen a.s. Zondag is als volgt: Opstelling V. S. V.: Doel: N. Michel. Achter: van Zutphen, v d. Griend. Midden: Den Boer, De Koning, U. de Wolf. Vóór: H. de Wolf, G. Michel, G. v. d. Lugt, S. Sterk, E. Hillekamp. Opstelling Sparta: Doel: J. Cohen. Achter: J. Heshof, L. Schut. Midden: J. R. Wilson, A. J. Meyer, J. v. d. Eerden. Vóór: J. Warburton, W. Oostlander, J. Seton, A. Papenhove en J. de Jong. Scheidsrechter is de heer van Gessel. Bij V.S.V. zijn v. d. Wint en Kraak door ziekte vervangen. V, S. y, n speelt uit tegen W.F.C. H 7/

IJmuider Courant | 1934 | | pagina 6