mmai VlSSCHERU EK ScHEEPVAAPTBERICHTEN ^%.F?uwe handen oot Baif-Mkdeu VERWACHT WORDENDE SCHEPEN: Grafkransen en Palmen Schip Alkmaar Arraiz Alhena Aludra Algorab Assunta de Grogori Amstelkerk Arendskerk Arethusa Algenib Almelo Adalia Anna Ajax Alclnous Amsterdam Amstelland Aurora Baarn Brlelle Bodegraven Beursplein Bom a Boskoop r inekom Belt Clytoneus Coblenz Clio Chr. Huygens Crynssen Cordillera Clare Grammersüorf Dixcove David Livingstone Eurymedon Freiburg Fauna Farmsum Flandria Harmat-tan Henry Tegner Hebe Kyma Kennemerland Kyphissia Menes Meandros Main Maasland Mars CNed.) Megara 01dekerk Orania Orion Poel au R-oebiah Poel au Laut Polyphemus Pre*. Fvanqui Poseidon Rhenanïa Ruth Saleier Samnanger Stentor Sii rab Saturnus Svolder South America Saaie Sembilan Simon Bolivar Sandar Troutpooi Trajanus Tawali Telamon Uckermarck Van Rensselaer Waterland Waalkerk Wolfram Chili Rosario B.-Aires B.-Aires Rosario B Aires W. Afrika Japan Buenos Aires Villa Constitucion Vancouver West-Indië. Buenos Aires. Kopenhagen. Ned.-Indië Vancouver Vancouver Venetië Chill Chili Chili i'mcertf": West-Afrika Hamburg Chili Weaste Batavia Japan Constanza Ned.-Indië West-Indië We«t-Indië Plymouth West-Afrika West-Afrika Batavia VTed.-Indië Venetië Villa Constitution Buenos-Aires. Santa Fé Rosario Bilbao tv. IJmuiden) Barcelona La Plata B.-Aires Mexico Ned.-Indië '■uen-os Aire Japan Buenos Aires Savona Singapore Japan „rxe Aire* Genua N>d -Tndië Ned.-Indië Ned.-Indië Tuanse Hamburg Dantzig. Galveston Ned. Indië l\Tr>.orm i O.Sk Batavia B - Aires Bonrtras ConHantza Port-Arthur •Janan Nod.-Indië "n -nburg Abö Rosario Wpst-Indië -Tndië West-Indië Ned.-Indië West-Indië Buenos Aires Japan. W. Afrika verm. aankomst 2 Febr. 15 Febr. 22 Febr. 24 Febr. 24 Febr. 8 Febr. 6 Februari Laatste bericht 15 Febr. 3 Febr. 4 Febr. 6 Febr. 4 Febr 28 Febr. 25 Febr. 13 Febr. 7 Febr. 26 Febr. 3 Febr. 4 Febr. 17 Febr 19 TPobr. 10 Febr. 28 Febr. 3 Maart 26 Febr. 18 Febr. 7 Febr. 10 Febr. 9 Febr. 19 F*»br. 7 Febr. 7 BP H ruaii 27 F°br. 5 Febr. 17 Febr. n cpbr. 6 Febr. 97 PV.hr, 11 febr.' 4 Febr. 4 Febr. 4 Febr. 17 Febr. in f°b^. 4 Febr. 8 Febr g A/TqqH 1 Maart 4 f°hr heden 19 Febr. 28 febr. 12 Febr. 20 Maart 4 Febr. 27 Jan. te Liverpool. 26 Jan. van Madeira. 26 Jan. van Fern. Noronha. 20 Jan. vertrokken 22 Jan. van Buenos Aires 22 Jan. van San Nicolas 30 Jan. van Dakar. 31 Jan. van Hongkong 27 Jan. van St. Vincent 29 Jan. van Las Palmas. 24 Jan. vertrokken. 28 Jan. v. Pto. Colombia in lading 2 Febr. van Stettin 3 Febr. van Batavia in lading in lading in lading 22 Jan. van Paita 30 Jan. van Ouraeao 26 Jan. v. Iquique 28 Jan. van Fern Noroha. 30 Jan. van Finisterre 3 Jan. van Antwerpen 30 Jan. van Callao In lading 29 Jan. van Gibraltar. 1 Febr. van Colombo 27 Jan. te Izmir. 2 Febr. van Port Said 31 Jan. van Flores 3 Febr. van Pto. Barrios 1 Febr. vertrokken 2 Febr. te Havre 1 Febr. van Lagos 31 Jan. van Peaim 31 Jan. te Marset 1 Febr. van Cadix 28 Jan. van Buenos Aires, in lading 26 Jan. van Montevideo. 17 Jan. van Buenos Aires in lading 33 Jan. te Valencia 25 Jan. te Castellon. 31 Jan. van Madeira 22 Jan. van Rio Janeiro 21 Jan. van Pto. Barrios pass. 31 Jan. Perim pass. 31- Jan. Madeira 29 Jan. van Pt. Said. 27 Jan. vertrokken. 30 Jan, van Lissabon 31 Jan. van Port Said 30 Jan. van Marseille 27 Jan. van Pernambuco 29 Jan. van Gibraltar. 2 Febr. te Genua 30 Jan. van Colombo 30 Jan. van Singapore 28 Jan. van Stamboul. 3 Febr. vertrokken in lading 16 Jan. te New-Orleans 1 Febr. te Rotterdam 15 Jan. te Bergen 30 Jan. van Gibraltar 14 Jan. van Santa Fé 27 Jan. te Calamata. 1 Febr. te Hamburg 20 Jan. vertrokken 30 Jan. van Hongkong 1 Febr. van Belawan 3 Febr. vertrekken 27 Jan. vertrokken 19 Jan. vertrokken 23 Jan. van Bermuda 1 Febr. van Padang 28 Jan. van Pto. Barrios 26 Jan. van Macassar. 1 Febr. van Plymouth 31 Jan. van Santos 30 Jan. van Osaka 31 Jan. te Duinkerken 27 Jan. van Los Angeles Deensche IJsIandvisscherij. De IJsIandvisscherij met Deensche vaartui gen loopt voor dit jaar ten einde. De groöte kotter Rebis uit Thyborön is reeds huistoe gevaren, de resultaten met dit schip waren zoo-zoo, omdat de uitgaven in de Engelsche havens tamelijk groot zijn. In het geheel heeft deze kotter vijf ladingen in Engeland aangebracht met een opbrengst van 29000 Kronen. Vijf kotters uit Esbjerg en drie kotters uit Frederikshavn zijn dit jaar bij IJsland ge weest. Meestal worden Grimsby. Hull en Aberdeen door deze kotters als marktplaatsen aange- loopen. Te Amsterdam opgelegd. Op 1 Februari waren te Amsterdam opge legd: Van de Stoomvaart- Mii. Nederland vijf schepen met 36.G27 bruto register ton tegen vijf schepen met 34.784 ton op 1 Januari; van de Hollandsche Stoomboot Mij. vier schepen met 6.237 ton tegen vijf schepen met 7954 ton; van de Kon. Nederl. Stoomboot Mij. vier schepen met 12.710 ton tegen vijf schepen met 16.333 ton; buitenlandsche sche pen: 1 Italiaan en 2 Brjtsche schepen met 9279 ton. Totaal was nu opgelegd 16 schepen met 64.253 ton tegen 19 schepen met 72.538 ton op 1 Januari jongstleden. Er is dus eene klei ne opleving merkbaar. Voorgeschreven beman ningtal. Noorwegen en Denemarken zijn de eenige landen, in welke het aantal opvarenden voor de schepen wettelijk is vastgesteld. De ree liep toevallig in deze straat, onder de boomen van den overkant. Toen ik u zoo behoedzaam zag naderen en de beschutting van den ceder opzoeken, werd mijn nieuwsgierigheid gewekt. Ik hield u in het oog en toen even later een andere man uw voorbeeld volgde, kon ik het gevoel niet van mij afzetten, dat er iets bijzonders ging gebeuren. Ik stak den weg over, kwam rustig naast u staan en raakte uw arm aan. Ik wilde u mijn plan vertellen om met u mee te gaan, om te zien was er zou gebeuren". ..Ja, ik merkte, dat u dien wensch koes terde". Mary had in snelle, korte zinnen gesproken, met een onnatuurlijke, lage stem. In haar bleek gelaat zelfs haar lippen waren bloe deloos was de normale kleur van haar donkergrijze oogen veranderd in een glinste rend zwart. En de diepe schaduwen eronder leken wel gekneusde plekken „Dat is alles", eindigde ze, nadat ze een heelen tijd Dardens doordringenden blik had doorstaan. „Bent u wel eens eerder in dit huis ge weest, miss Haskell?" Het was hetzelfde, als wat hij even tevoren aan Mallof had ge- „Neen, nooit". „En mijnheer Malloyherkende u hem, toen u met mij het huis wilde binnengaan?" Ze sloeg de oogen neer, voor opnieuw haar ontkennend antwoord kwam. „Neen; ik heb hem niet herkend". Malloy slaakte een duidelijk hoorbaren zucht van verlichting. Op hetzelfde moment echter drongen ook andere geluiden tot hen door. Inspecteur Nash en zijn mannen waren het huis binnen gekomen; ze bevonden zich nu in het sous- terrein. Darden wendde zich weer tot Malloy: „Dus dit de eenige maal. dat u in deze ka mer bent geweest; vamiacht of wanneer ook?" „Inderdaad". „Hoe verklaart u het dan, dat dit stuk van uw schoenveter vastgeklemd zat onder het rolletje van een der beddepooten. aan de an dere zijde van het ledikant, terwijl u, sinds het oogenblik, dat wij drieën de kamer in kwamen, steeds aan dezen kant van het bed gebleven bent?" Zonder op antwoord te wachten, knielde de detective en hield het stukje band bij Malloy's rechterschoen. Het paste met het uitgerafelde einde precies aan Malio's zijden veter, die van dezelfde donkerbruine kleui- was als zijn schoeisel. Ook het weefsel en het patroon waren gelijk. Verbijsterd staarde Tom Malloy omlaag. „Kijk zelf maar", ging Darden voort, plot seling naar den ander opziend, „er is een stukje van een rechterschoenveter afgerukt". (Wordt vervolgd) i ders in die landen beweren, dat hun hier door een' onrecht wordt aangedaan omdat ze moeten concurreeren met schepen uit lan den, waar een dergelijk voorschrift niet van kracht is. Daarentegen hebben deze landen een acht- urigen werkdag alleen voor de officieren en het dekpersoneel, terwijl in Frankrijk, Span je en Rusland een achturige werkdag voor alle opvarenden geldt. In Engeland gaan er ook stemmen op om het aantal opvarenden volgens de wet te re gelen en daar dringt men aan op een eens luidende regeling voor alle zeevarende naties. Op het oogenblik zal dit niet gemakkelijk gaan nu elk land meer en meer voor zichzelf schijnt te handelen en men met internatio naal overleg niet veel op heeft. Proeftocht. Het tot motorschip verbouwde stoomschip Mapia van de Stoomvaart Mij Nederland t: Amsterdam zal a.s. Maandag zijn technische proefvaart in de Noordzee houden. Opgelegd. Op den eersten dag van deze maand wa ren te Rotterdam nog 26 schepen opgelegd van welke 10 onder buitenlandsche vlag (vijf Fransche en vijf Britsche schepen) Deensch vaartuig vermist. De Deensche motorkotter Makrel uit Fre- deriksvaerk, welke van Skagen naar Oslo ver trok op 21 Januari jongstleden, is nog niet op de bestemming aangekomen zoodat men vreest-, dat het schip met zijn bemanning is verongelukt. Den dag na het vertrek seinde het Grieksche stoomschip Calafatis, dat het in den nacht tevoren met een onbekend ge bleven schip in aanvaring was geweest en men brengt deze twee gebeurtenissen met elkander in verband. Schade hersteld. Het met machineschade alhier hinnenge- loopen Noorsche stoomschip Kornet heeft die schade hersteld en de reis naar Greaaker voortgezet. Reederijbedrijf. Het hier thuisbehoorend stoomschip Juliana is in ballast van hier naar Boulogne ver trokken om aldaar te laden. Reis voortgezet. Het door den storm opgehouden Zweedsche stoomschip Hugin is bij het verbeteren van de weersomstandigheden naar Rotterdam verder gegaan om daar voor Zweden te laden. O AANGEKOMEN 2 Februari. Astarte, ss„ Bremen. M'avis, ss„ Londen. Eemland, ss.. Hamburg Agnita, ms., Rouaan. Schokland, ss„ Immingham. Sambre. ms.. Rotterdam. Oscar Friedrich, ss., Danzig. Elsie, ss., Heroen. VERTROKKEN 2 Februari. Lysaker, ss., Oslo. Texelstroom, ss., Liverpool. Hugin. ss„ Rotterdam. Springfontein, ss.. Antwerpen. Josina, ss., Cardiff. Kornet, ss., Greaaker. Venus, ss. Genua. Felix Heumann, ss., Rotterdam. Poelau Tello, ms., Batavia. Ek. ss., Oslo. Marta, ss„ Rotterdam. Gundega, ss„ New Castle. Orpheus, ss, Kopenhagen. Iris, ss., Gothenburg. Dons 30en 60ct. (Adv. Ingez. Med.) elders doen stalen meubels menig jong hart sneller kloppen, verlangend naar het bezit van het moderne, dat toch ook wel eens heel mooi kan zijn. Tegel's Warenhuis exposeert Gerozilver, Zilmeta en tin in een bijzonder luisterrijke stand. Dan is er een afdeeling tafellinnen, welke de moeite van het aan schouwen overwaard is, Perzische wand- ei tapijtversieringen streelen het oog. Zoo blijkt uit dit uit den aard nog zeer onvolledige over zicht wel voldoende, dat de afd. der Ned. Ver. van Huisvrouwen iets bijzonders gaat orga- niseeren. Een sympathieke gedachte ligt bovendien aan deze tentoonstelling ten grondslag. De afdeeling kreeg van de firma Stoutenbeek geheel gratis in haar bezit een complete woon kamer, uitgevoerd in zwaar eikenhout en be kleed met groen velours, De firma Tegel stelde het prachtige eetservies beschikbaar en uit de afdëelingskas werd het tafellinnen beschikbaar gesteld. De verkoopprijs van deze woonkamer met datgene, wat op tafel staat is slechts aan één persoon bekend en onder verzegeld couvert gedeponeerd ten kantore van Mr. A. Moens, notaris alhier. Hij of zij, die tijdens de ten toonstelling dezen vas-tgestelden verkoops prijs juist taxeert, wordt bezitter (ster) van dit schitterend geheel. Voor elke schatting is minstens 25 ets. verschuldigd. Het geld, dat op deze wijze binnen komt, wordt zonder eenigen aftrek afgedragen voor twee-derde ;edeelte aan het Beverwijksche Crisiscomité en het resteerende derde deel aan dat van Wijk aan Zee en Duin. Óp den eersten dag is de expositie alleen toegankelijk voor de leden, op de overige da gen is zij openbaar. HEEMSKERK VEREENIGING BLOEMBOLLEN CULTUUR. DUBBEL JUBILEUM. DE BRAND IN DEN ANTENNE- MAST TE GRIMSBY. ZENDERGEBOUWEN GESPAARD GEBLEVEN LONDEN, 2 Februari (.V. D.) De 165 M. hooge antennemast van het Marine-radio.' station te Waltham bij Grimsby, waarin Woensdagavond brand uitbrak, is thans ge heel vernield. Het vuur woedde gisteren den geheelen dag door en tegen den middag brak het bovenste gedeelte van den mast af. Des avonds tastten de vlammen ook het onderste gedeelte aan, dat weldra instortte. Door een aantal steunkabels tijdig los te maken slaag de men er in te voorkomen, dat het instor tende gedeelte op de onder den mast liggende gebouwen terecht kwam. Als een reusachtige vuurslang lag de neergestorte mast op den grond. Het personeel van het radiostation kon den brand verder blusschen. TWEE PERSONEN GEDOOD BIJ AUTO-ONGELUK. AUTO TEGEN BOOM GEREDEN. APELDOORN. 2 Februari (V.D.) Van morgen omstreeks 9 uur heeft op de Amers- foortschen weg bij de Echoput in een der bochten van den weg een zeer ernstig auto ongeluk plaats gehad, waarbij twee slachtof fers te betreuren vielen. Vermoedelijk door de gladheid van den weg is een personen-auto, bestuurd door den 38-jarigep heer J. J. Eisma uit 's-Gravenhage geslipt en tegen een langs den kant van den weg staanden boom gere den. De heer Eisma was vergezeld van den heerA. Hoogland eveneens uit Den Haag. Met groote vaart is de auto tegen den boom terecht gekomen met het noodlottige gevolg, dat beide heeren zeer ernstig gewond wer den. In hoogst zorgwekkenden toestand zijn zij naar het ziekenhuis te Apeldoorn overge bracht, waar zij nog in den loop van den morgen aan de gevolgen van de opgeloopen wonden zijn overleden. De heer Eisma was weduwnaar en vader van 3 kinderen, terwijl het tweede slachtoffer, de heer Hoogland, 35 jaar oud. gehuwd was en vader van twee kin deren. Beide heeren waren vertegenwoordi gers van Romelings Houthandel. De auto werd totaal vernield. BEVERWIJK TENTOONSTELLING „DE GEDEKTE TAFEL" De afdeeling Beverwijk en Omstreken van de Nederlandsche Vereeniging van Huisvrou wen, organiseert in samenwerking met de firma's Stoutenbeek en Tegel en met mede werking van den cuisinier B. J. van Etten en het bloemenmagazijn Geert v. d. Wel een ten toonstelling, die den naam draagt van „de gedekte tafel". Zij wordt gehouden van Don derdag 1 tot en met Woensdag 6 Maart in de bovenzalen van Stoutenbeek's Woninginrich ting. Met deze expositie wil de afdeeling haar leden toonen, dat een interieur gezellig, goed en smaakvol kan zijn, zonder dat dit nu juist kostbaar behoeft te zijn. Mooie gedekte tafels passende omgeving zullen het initiatief van de dames kunnen verhoogen voor huise lijke feestelijkheden. De opzet van de ten toonstelling is zooals uit de plannen blijkt, zeer geslaagd te achten. In de tentoonstel lingszaal zal b.v. onmiddellijk de aandacht worden getrokken door een in „Neo-Bieder- meyerstijl" gedekte tafel. Tien personen kun nen aanzitten voor een déjeuner-dinatoire. een uitgebreide lunch, welke gegeven zal wor den ter eere van bruid en bruidegom, die in een aangrenzend vertrek gereed staan de gasten te ontvangen. De tafel is beladen met geschenken, smaakvol en niet duur, want er is naar gestreefd, dat geen dezer cadeaux hei- bedrag van f 10 te boven gaat. Verder zullen de dames kunnen bewonderen een suite, een salon en een eetkamer uitgevoerd in dezelfde soort, warm gekleurd mahoniehout. In de zitkamer vindt men alle attributen aanwezig, om in rustige, voorname omgeving een apera- tief te gebruiken. Bij de aanschouwing van de eetkamer rijst de vraag, of dit nu het ton- punt van weelde is of een uiting van welbe grepen zuinigheid. Het bekende Gerozilver, product van Nederlandsche Nijverheid, prijkt op tafel. De firma Tegel stelde dit beschik baar. Voorts zal de belangstelling uitgaan naa'- een slaapkamer, gereed om een nieuwen we reldburger te ontvangen, met overal kleine attenties, niet meer kostend dan vijf gulder) voor het aanstaande moedertje. Dan volgei i nog een met zorg ingerichte slaapkamer; uil- gevoerd in eiken- en mahoniehout, een kir derkamer, een huiskamer, een salon, laatste snufje op het gebied van meubileering. He: oog wordt gestreeld door de intieme sfeer rond de Kersttafel en niet minder door de juichende gele versiering van de Paaschtafel. In een anderen hoek bestaat volop gelegen heid de kennis te verrijken over stoffeering, Op Dinsdag 27 Februari wordt een feest avond gehouden in café Flora van den heer L. Schipper in verband met het 40-jarig be staan der vereeniging. De secretaris, de heer P. J. v.- d. Ploeg, is tevens 40 jaar secretaris der vereeniging. VEREENIGING VOOR VOLKSONDERWIJS. Bovengenoemde vereeniging hield haar jaar vergadering in café Flora. De voorzitter verheugde er zich over, dat het aantal opgekomenen nog al groot was. Een verzoek om toe te treden tot den Ken- nemerkring voor Volksonderwijs werd goedge vonden. Uit het jaarverslag van den secretaris, den heer C. de Vries bleek, dat het ledental met 22 is vooruit gegaan. Op 1 Januari 1934 waren 57 leden aangesloten. De penningmeester, de heer N. de Vries bracht ook verslag uit. De ontvangsten waren f 97.59, de uitgaven f 65.95, er is dus een batig saldo van f 31.66. De heer D. J. Schipper bracht verslag uit van de algemeene vergadering te Utrecht ge houden. Daarna kwam aan de orde de bestuursver kiezing. De aftredende leden de heeren N. de Vries en D. J. Schipper werden met groote meerderheid herkozen. Vervolgens werd de propaganda besproken, allereerst de Nutsavonden. De voorzitter zei, dat de heer Vonk, hoofd der openbare school, van het 7e en 8e leer jaar op 1 Maart een en ander zal toelichten van de lessen in de 7e en 8e klasse. De voorzitter bracht dank aan de milde gevers voor de mooie bijdrage van het kinder feest. f 85 was bij elkaar gebracht om de kin deren te kunnen tracteeren. INSCHRIJVING DIENSTPLICHT. Tijdens de maand Januari bestond de gele genheid tot inschrijvinig van dienstplichtigen der lichting 1935. In totaal werden 34 jonge lingen ingeschreven, waarvan er 11 voor vrij stelling wegens broederdlenst in aanmerking komen en 2 wegens opleiding tot een geeste lijk ambt. BURGERLIJKE STAND. Geboren: Johanna Gijsberta dochter van P. Benninig -en Wilh. C. Kuijer, Jantiena, dochter van G. Lotterman en A. A. Bijl. Overleden: A. van Steen, wed. R. van Til, 78 jaren. ,,'T KLEUTERHUIS" 2*7 Tromostr 27, IJmuiden Oost (Adv. Ingez. Med.) BURGERLIJKE STAND HAARLEM, 2 Februari, Ondertrouwd 1 Februari: P. F. Lindeman en S. C. v. d. Linde. Getrouwd 1 Februari: J. M. de Boer en S. H. v. d. Schuit; G. G. Fabel en M. R. Hooning; L. Silvis en J. Lok; Bevallen 29 Januari: J. Slenders—Steen tjes. z.; 31 .Januari: J. Koster—Velleman, d.; 1 -Februari: M. W. Neijenhuis—v. d. Veldt, z. Overleden 31 Januari: V. Carelsde Groot, 58 j., Groot Heiligland; W. Vreeken, 84 j., Teding van Berkhoutstraat; A„ 10 j., d. v. J. Dieben, Kamperlaan; S. Meijers—Seli-er, 77 j„ Brouwersstraat; B. J. Barnhoorn, 35 j., Leidschestraat; H. J. Veenemans, 68 j. Scho- terboschstraat; G. M. Serné—Schriel, 33 j.t Rozenhagenstr aat "VOOR bij A. Kraak ZEEWEG 87 IJmuiden - Oost (Adv. Ingez. Med.) AGENDA en VOOR BEVERWIJK. ZATERDAG 3 FEBRUARI Luxor Theater: „Jennie Gerhardt' „Grüss und Kuss, Veronika". 8 uur. Kennemer Theater: „De ongeschreven wet en „Het Nichtje uit Warschau", 8 uur. ZONDAG 4 FEBRUARI Luxor Theater: „Op de Proef gesteld" 2.30 uur; „Grüss und Kuss, Veronika" 5 uur. „Jen nie Gerhardt" en „Grüss und Kuss, Veronika" 8 uur. Kennemer Theater: „Het Nichtje uit War schau", 2.30 uur. „De ongeschreven Wet" 5 u. „I-Iet Nichtje uit Warschau" en „De onge schreven Wet", 8 uur, MAANDAG 5 FEBRUARI Luxor Theater: „Jennie Gerhardt" en „Grüss und Kuss, Veronika". 8 uur. Kennemer Theater: „De ongeschreven wet" en „Het Nichtje uit Warschau8 uur. ZONDAGS- EN NACHTDIENST APOTHEKEN De dienst wordt in de week van 4—10 Fe bruari waargenomen door apotheek Sepp, Zeestraat 27, Telef. 2086. Een foto van de Syriusde Russische stra- tosfeerballon, die tengevolge van een te snelle daling verongelukte. Bovenstaande afbeelding brengt de start van een proef-opstijging beeld. AGENDA TE nAARLEM. Heden: ZATERDAG 3 FEBRUARI Stadsschouwburg: Centraal Tooneel met „Petrus", 8 uur. Palace: „De koningin had bezoek". Op het tooneel de Weensche zangeres Gretl Vernon. 2.30. 7 en 9.15 uur. Luxor Sound Theater: ..De kus voor den spiegel" en „De dierentemmer"- 2.30, 7 en 9.15 uur. Rembrandt Theater: „Mein Madel ist eine Verkauferin". Op het tooneel: La Maréna, lichtvisioenen. 2.30, 7 en 9.15 uur. ZONDAG 4 FEBRUARI Stadsschouwburg: Centraal Tooneel: „Pe trus" 8 uur. Rembrandt Theater: Populair Wetensch. voorstelling: „Wonderen der Natuur". 11.30 u. Gem. Concertzaal: Concert H- O. V. en Zang en Vriendschap* 8.15 uur. Bioscoopvoorstellingen des middags en des avonds. MAANDAG 5 FEBRUARI Stadsschouwburg: Mij. tot Bevordering der Toonkunst. Calvet Quartet. 8 uur. Bioscoopvoorstellingen.

IJmuider Courant | 1934 | | pagina 6