DE BILT WiSSffiiitiJ EN SkmiPVAARTMMgiTni DE PENSIOENWET HERZIEN. VERWACHT WORDENDE SCHEPEN: STATEN-GENERAAL meldt: en voorspelt: Barometer Thermometer Schip Amsterdam Als ter Aagot Achilles Alkmaar Aurora Am ar ante Ariadne Harneveld Brltsum Boskoop guesten Belt Ceres Cordillera Crijnssen Carpati Chr. Huygens puivendrecht. ponau Eemland Essen Euterpe Emanueele Accame Eretza Mendi Fauna Flandria Fulda G-aasterkerk Gelria Gustaf Gerda Toft Ganymedes Hagen Heidelberg Hercules Iserlohn Kurmark Luneburg Leopold L. D. Livadia Leiesten Montferland Melampus Maaskerk Margheira Merula Naumburg Neumark Novatie Nieuwendam Ouderkerk Orion Orpheus ...««o.... phrontis Poelau Tello Queensbury Rotterdam Reidun Simaloer Shelly Stella ...poo....... Salland Trier Trajanus Troilus Tiberius Triton Van Rensselaer Willesdeh Westplein Vancouver Japan Buenos Aires West-Indië Chili Midd. Zee Buenos Aires Midd. Zee heden 27 April 20 April 2 Mei 15 Mei Chili Buenos Aires Chili Port Arthur Londen 27 April 24 April 20 April Bourgas West-Indië West Indië Bourgas Ned. Indië 30 April 22 April 18 April 29 April 29 April Constantza Kobe 23 April 28 Mei West Afrika West-Indië Bordeaux Bahia Blanca Sagimto (v. IJm.) 19 April 10 Mei heden Triest Buenos Aires Japan 20 April 5 Mei 22 Mei Japan Buenos-Aires Hangö Kopperavark (v. IJm.) Hamburg 25 Mei 20 April 13 April 18 April Mexico Ned.-Indië. Bourgas 18 April 25 Mei 18 Mei West-Indië 19 April Ned.-Indië 27 Mei Ned.-Indië Buenos Aires Hamburg Curacao 14 Mei 22 Mei 22 April heden Buenos-Aires Batavia West-Afrika Constantza Houston 18 Mei 12 Mei 19 April Ned.-Indië Ned. Indië Londen Londen 17 April 20 April heden heden Japan Alexandrië Kopenhagen 20 Mei 25 April Ned.-Indië Ned.-Indië 3 Mei 27 April B. Aires Londen 20 April heden Paulsboro 22 April Ned.-Indië Rosaria West Indië Hamburg 15 Mei Japan Alexandrie Batavia Alexandrië West-Indië. 26 April 15 April 26 April 5 Mei v~est Indië 29 April Moulmein Buenos Aires 20 April 30 April verm. aankomst Laatste bericht 5 April te Huil. 17 April van Pt. Said. 12 April vertrekken. 2 April van Trinidad. 14 April te Talcahuano. 16 April van Catania. 12 April vertrokken. 17 April te Triest. 5 April van Curacao. 14 April van St. Vincent. 11 April van Callao. 7 April vertrokken, vertrekt 19 April. 14 April te Kymassi. 11 April v. Barbados, pass. 12 April Azoren. 15 April van Stamboul. 15 April van Sabang. 14 April van Gibraltar. 15 April van Nagoya. 13 April te Liberia. 14 April van Pto Barrios, in lading. 3 April te Rotterdam. 14 April vertrokken. 16 April van Lissabon. 16 April van Santos. 13 April van Manilla. 13 April van Kobé. 31 Maart vertrokken. 7 April vertrokken. 14 April vertrokken, in lading. 29 Maart y. Havana. 15 April vain Padang. 16 April van Stamboul. 11 April van Pta Delgada. 14 April van Macassar. pass. 14 April Perim. 11 April vertrokken, vertrekt 2x April. 30 Maart vertrokken. in lading. 15 April van Belawan. 18 April van Havre. 12 April van Stamboul. in lading. 13 April van Gibraltar, pass. 13 April Gibraltar. 12 April uitgeklaard. 16 April uitgeklard. 9 April van Manilla, pass. 15 April Gibraltar. 15 April te Danzig. pass. 14 April Perim. 13 April van Pt. Said. 18 Maart vertrokken 16 April uitgeklaard. 4 April vertrokken. 8 April van Sabang. 15 April vertrokken. 12 April v. Georgetown, in lading 12 April van Port-Said, pass. 14 April Gibraltar. 15 April van Port-Said. 16 April van Malta. 8 April van Puerto Barrios. 12 April van Parimaribo. pass. 15 April Gibraltar, pass. 15 April Paul Rocks. BEVERWIJK Buitsche visscherij. De reederij C. Andersen te Schulau-Ham- burg heeft aan de scheepswerf H. H. Stulcken- sin te Hamburg opdracht gegeven voor den bouw van een stoomtrawler van 400 bruto ton. Een visch zonder zwemblaas. In het stroomgebied van de Jamesrivier in Virginia (Vereenigde Staten) heeft een zoö loog een bijzondere kleine visch ontdekt, die tot de familie van de spiegelkarper behoort. Terwijl andere visschen zich door middel van een zwemblaas in het water zwevend kunnen houden zonder de vinnen te bewegen, zinkt deze visch weg tot op den bodem, zoodra hij ophoudt met .zwemmen, omdat deze visch geen zwemblaas heeft. Men vermoedt, dat zich hier een geval van aanpassing voordoet en dat bij deze vischsoort in de loop der jaren de visch- blaas meer en meer is vervallen. De wateren in dit stroomgebied zijn tamelijk snelstroo- mend en de visch is zeer klein, zoodat zij di rect door de stroom zou worden medegenomen wanneer zij in rusttoestand niet den rivier bodem opzocht. Juist omdat deze visch dicht langs de grond zwemt, wordt zij zoo weinig gevonden. Voor de eerste maal werd deze visch in 1896 ontdekt en eerst nu, dus na bijna 40 jaren, heeft men het derde exemplaar ge vonden. AANGEKOMEN 17 April: Oise m.s. Parijs. Flandria s.s. Gothenburg. Waalkerk s.s. Rotterdam. Glënmaroon s.s. Cardiff. Hebe s.s. Stettin. M. v. St. Aldegonde m.s. Ned. Indië. Gerda Toft s.s. Oxelosund. Ousel s.s. Liverpool. VERTROKKEN. 17 April: Ludwigshafen s.s. Vlaardingen. Skoger m.s. Newcastle. Prowess m.s. Londen. Cottica s.s. Suriname. J. H. Stinnes 27 s.s. Hartlepool. East Indian m.s. Kopenhagen. Nestlea s.s. Hamburg. Meliskerk s.s. Hamburg. Gertrud s.s. Rotterdam. Jeanette sa.s. Briton Ferry. Flandria ss.. Rotterdam. Leeuwarden s.s. Londen. Vliestroom s.s. Huil. Rijnstroom s.s. Leith. Polglen s.s. Newcastle. Harraton s.s. Hartlepool. Glënmaroon s.s. Emden. BESOMMINGEN. Trawlers: Amsterdam IJ.M. 58, 750 manden f 2360. Jacqueline Clazina IJ.M. 10, 310 manden, f 1940. Ewald 48, 270 manden f 2350. Caroline IJ.M. 26 660 manden f 3250. Roode Zee, IJ.M. 41, 55 manden f 1220. Poolzee IJ.M. 77 1 60 manden f 1690. Bergen IJ.M. 16 300 mandien f 2670. Perseus IJ.M. 45 90 manden f 1200. Azimuth I—.M. 195. 625 manden f 3540. Reiger IJ.M. 106, ?0 manden f 1050. Loggers: KW 78 f 970, KW. 178 f 500, SOH. 261 f 480, SCH. 210 f '530; KW. 60 f 560. RADIOVERBINDING MET SCHEPEN De navolgende schepen zijn Woensdag', 18 April 1934, radio-telegrafisch te bereiken via het Kuststation Scheveningen-Radno. Baloeran, Chr. Huygens, Cottica, Crijnssen Dempo, Flandria, Gelria, Indrapoera -Tob. v Oldenbarnevelt, Jo;h, de Witt, Kl'ipfontein, Kota Baroe, Kota Nopan, Kota Pinang, Poe lau Bras, Poelau Tello, van Rensselaer, Si- bajak, Slamat, Statendam, Zeelandla. Behalve bovengenoemde passagiersschepen zijn de meeste Nederlands'che vrachtsche pen eveneens via Schevenihgenradio te be> reiken. MARKTPRIJZEN. Tarbot f 1.30—1.20. Griet per 50 K.G. f 32—15. Tongen per K.G. f 1.10—0.62. Middelschol per 50 K.G. f 27. Zetschol per 50 K.G. f 28—27. Kleine schol per 50 K.G. f 23—2.80. Schar per 50 K.G. f 6—1.05. Tongschar per 50 K.G. f 28—25. Rog per 20 stuks f 117.50 Vleet per stuk f 0.55 Kleiine poon per 50 K.G. f 102,50. Groote schelvisch per 50 K.G. f 26.5020. Middelsehelvisch per 50 K.G. f 2218.50. Kleine middelsehelvisch per 50 K.G. f 21— f 12.50. Klein schelvisch per 50 K.G. f 147.50 Kabeljauw per 125 K.G. f 37.5017.50. Gullen per 50 K.G. (groote) f 16.5010. Idem (kleine) f 16.507.50. Leng per stuk f 3.700.38. Heilbot ner .G. f 1.10—0.62. Wijting per 50 K.G. f 5.50—2,70. Koolvisch per stuk f 0.480.06. Makreel per 50 K.G. f 18.505.50. Versche haring per kist f 2,101,20. Kleinmiddel hake per 50 K.G. f 3329. Kleine hake per 50 K.G. f 26.50—20. TWEEDE KAMER DIEFSTAL VAN IJZER. De politie is belangrijke ijzerdiefstallen op het spoor gekomen, waarvan opgeschoten jongens de daders waren. Op een terrein aan de Leliestraat waren groote voorraden oude metalen opgeslagen. De jongens vervoerden dit ijzer met behulp van handkarren en krui wagens en deden dit bij een opkooper van de hand. Van de opbrengst werd goede sier gemaakt. De politie beeft een met ijzer beladen wagen, die bestemd was om in het pakhuis van den opkooper te worden opgeslagen in beslag ge nomen. Tegen den jeugdigen dader werd proces verbaal opgemaakt. Ten aanzien van de he lers wordt het onderzoek nog voortgezet. GEVAT. VAN OPLICHTING OPGEHELDERD. Oo 27 Januari werd bij de politie aangifte gedaan van oplichting van kleeding stuk ken ten nedeele van een manufacturier, wonende in de Koningstraat alhier. Het is de politie thans gelukt deze oplich ting tot klaarheid te brengen. Twee te Wijk aan Duin woonachtige jonge dames hadden bij den manufacturier de kledingstukken op naam en voor rekening van een ander ge kocht. De politie heeft in de woning van een der verdachten een onderzoek ingesteld, waarbij de kledingstukken voor den dag kwamen Tegen de beide daderessen is proces-verbaal opgemaakt. R.-K. COÖP LAND- EN TUINBOUWBANK Dinsdagavond heeft de R.K. Coöp. Land- m Tutnbouwbank in het gebouw van de K. S. A. haar jaarlijksche aigemeene vergade ring gehouden. In deze bijeenkomst bracht de secretaris het jaarverslag uit, waarin hij de zorgelijke tijdsomstandigheden memoreerde, maar dat hij toch meende te kunnen besluiten met de oowekking, de toekomst met' vertrouwen te gemoet te zien. De exploitatierekening van de bank sloot ,n ontvangsten en uitgaven met een bedrag- van f 450.673.64. Het bedrag aan ingelegde spaargelden was in 1933 mei' f 34.984.51 "te- rug'geloopen. De balans sloot aan beide zijden met een eindbedrag van f 407.696 72 Het winstsaldo over 1933 was f 1316.88. Zoowel de rekening als de balans werd goedgekeurd. Bij de bestuursverkiezing werden de hee- ren Bakkum, Numan en Slote maker herko zen. Eveneens de aftredende leden van den Raad van Toezicht P. J. van der Wijst en N. Commandeur. In den Raad van Toezicht waren twee va catures, ontstaan door 't bedanken van de heoren Van Egmond en Rooymans Op voorstel van den voorzitter werd beslo ten, in deze vacatures niet te voorzien, omdat gebleken is, dat met 3 leden kan worden vol staan, terwijl de Statuten zich daartegen niet verzetten. Nadat onder de leden nog een aanbal nut tige voorwerpen was verloot, werd de ver gadering gesloten. BEVORDERD Tót kapitein is bevorderd de res, 1ste lui- •i/e-nant Th. M. Luipen, alhier. interpellaties op komst. Het salaris der ongehuwden. Wetsontwerp betreffende tariefswijzigingen op korten termijn aangesneden. 17 April. De Kamer is weer aan den arbeid en er wachten belangrijke ontwerpen op een be slissing. Op de agenda, die vastgesteld is, ko men echter de wijzigingen van de Winkel sluitingswet niet voor, hoewel deze oorspron kelijk ook op de agenda sonden. Doch nu het aftreden van Minister Verschuur in de lucht hangt, zijn de wijzigingen der Winkelslui tingswet blijkbaar daarom van de agenda af gehouden. Mogelijk komt er echter spoedig wel een oplossing. De Kamer krijgt morgen te beslissen over twee interpellatie-aanvragen, nl. één van den heer Vliegen (S. D.) over de uitleiding- van de 4 Duitschers te Laren (N.-H.) en de toepassing vah het vreemdelingenrecht daar bij. En daarbij een verzoek van den heer Ku- pers (S. D.) die een oorspronkelijk verzoek zoo uitbreidde, dat hij nu interpelleeren wil over: lo. de steunverlaging in Twente; 2o. de verlaging der loonen in de werkverschaffing en 3o. de voornemens der Regeering inzake de verlaging van den steun in de 4 groote ge meenten. Mr. Cremers is als commies-griffier der Ka mer geïnstalleerd. Aanvaard is met de stemmen der sociaal democraten en der communisten tegen het ontwerp inzake de wijziging der Nijverheids- wet, dat o.m. de mogelijkheid opent, om de examengelden voor de nijverheidsacten niet onaanzienlijk te verhoogen. Aanvaard zijn ook de voorstellen inzake de vereenvoudigingen van den Burg. Stand. De heer Kooiman (S.D.) heeft daarbij aange drongen op meer in grijpende vereenvoudigin gen, waarvan Minister van Scbaik overwe ging toezegde. Een strijdpuntje heeft Mr. Joekes (V. D.) opgerakeld bij de nieuwe wettelijke regeling der wedden van den Raad van State, der Algem. Rekenkamer en van de rechterlijke macht. De kortingen op deze wedden werden nu toegepast gelijk als die der Rijksambtena ren, voor wie de nieuwe regeling al eenigen tijd werkt. Thans kwam de heer Joekes (V. D.) zich verzetten tegen de speciale extra-korting voor de ongehuwden en de heer J. Ter Laan (S. D.) sloot zich bij dit protest aan. Minister de Wilde vond het' nu den tijd niet, om deze kwestie principieel te beslissen, immers men zou gevaar loopen de geheele salarisregeling' weer omver te halen. Te avond of te morgen komt er wel weer eens een salarisherziening en dan kan men weer zien, of die extra-kor ting voor de ongehuwden er al of niet moet blijven. Ook de heer Smeenk (A. R.) dacht er zoo over. De Minister wilde geenerlei toezeg ging doen, dat hij zou 'komen met een wijzi ging der salarisregeling op dit punt Deze weigering was oorzaak, dat tenslotte de vrijz.-demoeraten, met de soc.-dem., de communisten en den heer Sneevliet, tegen dit onderdeel der regeling stemden. Verschil bleek daarna ook op een ander punt. De Regeering stelde een wijziging der Pen sioenwet voor in verband met de nieuwe sala risregeling en in dat voorstel wordt imp-era- WIJK AAN ZEE VERGADERING N.V. SPQRTEX Dinsdagavond werd in „Sonnevanck'' een aandeelhoudersvergadering gehouden van de N.V. Sportex Mij. tot Exploitatie van ten nisbanen. In deze bijeenkomst werd o.m. be sloten het winstsaldo van het vorig jaar naar het nieuwe boekjaar over te brengen De koers der aandeelen bleef ingevolge het be sluit der vergadering a pari. In het badseizoen zal evenals vorig jaar een tennistournament worden gehouden. Tenslotte werd nog besloten pogingen aan te wenden, in de badplaats een tennisclub op te richten. tief voorgeschreven, dat idgere besturen: provinciale en gemeentebesturen, enz. dezelf de pensioen-aftrek moeten hebben als het Rijk De heer van Braambeek (S. D.) wilde dat niet. Hij meende, dat de lagere organen in dit opzicht vrij moeten blijven en niet gedwon gen mogen worden. Minister de Wilde bepleitte eenheid in den pensioen-aftrek, en de heeren Suring (R.-K.) en Smeenk (A.-R.) deden dit ook, omdat men bij een gelijke regeling alleen behoorlijk vergelijken kan. De Minister zegde nog boe, dat hij een circulaire aan de lagere organen zal doen uitgaan met het oog op een juiste aanpassing aan den pensioen-aftrek van het Rijk, opdat de ambtenaren er eventueel niet de dupe van zullen worden. De gedachte van den heer van Braambeek vond geen meerderheid in de Kamer. Zijn amendement werd verworpen met 23 tegen 55 stemmen. Voor stemden de soc.-dem., de com munisten en de heeren van Houten (C.D.U.), Sneevliet (Rev. Soc.) en Arts (R.K.V.P.) Toen werd het artikel aangenomen. Bij mej. Groeneweg (S.D.) lokte verzet uit het nieuwe voorschrift, dat het weduwenpen- sioen niet wordt uitbetaald voor den tijd, ge durende welken een weduwe in concubinaat leeft. Minister de Wilde verdedigde dit voor schrift als zijnde analoog van het Rijksamb tenarenreglement en het wachtgeldbesluit. Weduwen, die hertrouwen verliezen haar pensioen, maar nu vindt men als oplossing om 'het pensioen te behouden, het gaan leven in concubinaat, En dat is niet toelaatbaar. Mej. Groeneweg vreesde allerlei spionnage en achterklap van weduwen, maar Minister de Wilde vreesde daarvoor niet. De Kamer aanvaardde het nieuwe voor schrift der regeering met 54 tegen 21 stem men. Tegen waren de sociaal-democraten, de communisten en de heer Sneevliet. De Kamer is verder blijven steken in de behandeling van het belangrijke wetsontwerp, dat wettelijke bepalingen in het leven roept, krachtens welke op korten termijn nieuwe invoerrechten kunnen worden ingesteld, of bestaande invoerrechten kunnen worden af geschaft, verhoogd of verlaagd. Nu de Regee ring gekomen is met een duidelijke Memorie van Antwoord en daarbij art. 2 van het ont werp, dat de hoofdzaak is, nader heeft gere digeerd en tevens de wet tijdelijk heeft ge maakt, bleken de voornaamste bezwaren ver dwenen. Alleen de heer v. d. Waerden (S. D.) had nog enkele bezwaren, maar de Soc.-Dem. fractie zal toch wel niet tegenstemmen. De heer Schilthuis (V. D.) uitte een paar prac- tische bezwaren. En Mr. Kortenborst (R,K.) wil verder gaan dan de regeering. Over een paar amendemen ten, die hij indiende, wordt morgen beslist. Minister Oud moet dan trouwens eerst nog bet ontwerp in het algemeen verdedigen. We komen er dus vanzelf op terug. Dezen eersten dag, dat de Kamer weer bij een was, heeft ze heel vlug gewerkt. OBSERVATOR. VELSEN JEUGDIGE VANDALEN Dezer dagen ontdekte een agent van po litie, dat twee electrische lampen aan de Verloren Themaatlaan waren stukgeworpen Na een ingesteld onderzoek bleek, dat de lampen door twee schooljongens waren ver nield. Ook werd later ontdekt, dat het struik gewas bij de Dar. Kuyperlaan in brand stond. Het vuur kon tijdig door de politie worden gebluscht. Het bleek, dat een 13-jarige jon gen uit baldadigheid een vuurtje had ge stookt. SPEELTUINVEREENIGING KINDERVREUGD Dinsdagavond j.l. heeft in het clubgebouw aan den Doodweg een ledenvergadering dei- werkers van Kindervreugd plaats gevonden- Aanwezig was het voltallig bestuur en alle werkers benevens de heer G. D. Boerlage, notaris te Velsen wien men het eere-voorzit- terschap dezer vereeniging had aangeboden, hetgeen door hem is aanvaard. De voorzitter, de heer P. van Willigen heette allen welkom en in het bijzonder den heer Boerlage. Vervolgens sprak de heer Boerlage een hartelijk woord; hij bedankte de vergadering voor de hem aangeboden eere-functie «en zeide toe zijn nog beschikbaren tijd te wil len geven voor dit mooie doel. Hij besloot' al len aan te sporen hard te werken voor de vereeniging Kindervreugd omdat deze ver eeniging er een is voor elke gezindheid zonder politieke strekking. Verder werd overgegaan tot vaststelling van de werkzaamheden in de komende maanden. Op 9 Juni a,s. zal het Jeugdfanfarecorps ter opluistering aanwezig zijn bij het te hou den kinderfeest op de Lichthoeve te Sant poort. Het ligt in de bedoeling om evenals het Witte Kruis in de geheele gemeente een bloempjesdag te organiseeren uitgaande van de centrale van het Kinderspeeltuinwerk in deze gemeente, terwijl voort-s in het najaar een bazar zal worden georganiseerd. Con tact zal worden gezocht met het' bestuur der Voetbalver. Kinhelm om te probeer en een voetbalwedstrijd te organiseeren Kinheim— Kennemers ten bate der kas van Kinder vreugd waarvoor een zilveren beke-r beschik baar zal worden gesteld. Deze middelen, zeide de voorzitter, waren niet noodiig als onze kas er niet; om riep; daarom doen wij- langs dezen weg' al een be roep op de ingezetenen. Verder zal op 5 en 6 Mei a.s. een tentoonstelling van gemaakte werkstukken der kinderen van leden, die aan de verschillende clubs deeïnamön, worden gehouden. IJMUIDEN AANBESTEDING KERKBOUW. Heden Woensdagmorgen werd in de consis torie van de Ned. Herv. Kerk aan de Kalver- straat de aanbesteding gehouden van de te bouwen nieuwe Hervormde Kerk aan den Velserduinweg onder architectuur van den heer Ferd. B. Jantzen F.Gzn. Amsterdam. Het resultaat was als volgt: Heilig en Mollema, IJmuiden-Oost f 44.599, fa. Heere en Zonen, IJmuiden f 46.250, fa. Kes en Zonen f 46.723, P. C. Dubbeld, IJmuiden f 47.860, P. Cupido, IJmuiden f 48.000, Joh, de Waard, IJmuiden f 48.630, G. van Heyst Pzn.. Velsen-Noord f 49.000, W. Uitterdijk, Wierin- gerwaard f 49.272, C. Boere, Voorburg f 49.790, T. van der Plas en Zoon, IJmuiden f 49.975, K. van der Veer, Assendelft f 50.800. De gunning is aangehouden. Hoogste barometerstand 764.2 m.M. te Isafjord. Laagste barometerstand 745.3 m.M. Blacksod en Valentia. Matigen aan de kust wellicht tijdelijk krachtigen later afnemenden Zuidelijken tot Westelijken wind. Zwaar bewolkt met op klaringen. Waarschijnlijk nog regenbuien. Mogelijk iets koeler. Stand hedenmorgen 9 uur Neiging: Achteruit. Hoogste gisteren Laagste heden nacht Hoogste heden 753 m.M. 63 F. 51 F. 53 F. SPORTFONDSENBAD IN DEN HAAG. De Haagsche gemeenteraad heeft met 26 tegen 10 stemmen het voorstel van B. en W. goedgekeurd om aan de N.V. Sportfondsenbad te Amsterdam een garantie van f 400.000 toe te staan voor den bouw en inrichting van een Haagsch sportfondsenbad, annex kunstijsbaan in het Bezuidenhout te 'sGravenhage. DAMMEN. OM HET KAMPIOENSCHAP GROOT- IJMUIDEN Dinsdagavond ving de eerste ronde van bo vengenoemd tournooi aan, waaraan niet minder dan 50 spelers deelnemen. De uitsla gen luiden als volgt: le klas A: Du keiLeyte 11 Souverein—Versteeg uitgesteld. Diederiks—Kraai 11 OttSchaap 11 le klas B: BasbraBais 02 De Jong.Ligt-harfc 20 SmitKramer 11 SuykKoetsie-r 02 2e klas A- Outenaar—Subeling 20 G. PostmaDukel afgebr Meier-Huisman 11 KoelemijSmit 02 2e klas B: Schager—v. d. Heyde 02 LarosSohager 0,2 EngellaartVrijhoef afgebr, SchoutenG. Postma afgebr. De Beurs—v. d. Heijde uitgesteld, 3 e klasse A: H. Buis—v. d. Heijde Sr 2—0 Broek—de Vlugt 0—2 SnellRas 11 De WeerdJ. Visser uitgesteld. C. BuisD. v. d. Outenaar, 20 3 e klas B: Eizema—A. J. Visser uitgesteld. De WildeR. Binkhorst O2 C. BuisD. v, d. Outenaar 20 v. straten^—Ligtendaal 2—0 Van iedere groep plaatsen zich drie spe lers in de finale. Dinsdag worden de wed strijden voortgezet. Extra vermeld dient de overwinning van de Jong op Ligfchart en van Koetsier op C. Suyk. 465e STAATSLOTERIJ (Niét officieel) 3de klasse, 3de lijst Trekking van Woensdag 18 April 1934 Hooge prijzen f 1000.1- 13207 f 400.— 1961 f 100.— 15950, 18102 OPGAAF: MAGAZIJN 't BRILLENHUTS Kanaalstraat 83 IJmuiden HOOG WATER TE IJMUIDEN. Donderdag v.m. 6.15 uur; n.m, 6.39 uur. Vrijdag v.m. 6.55 uur; n.m. 7.26 uur. Zaterdag y.m. 1M. uur; n.m. 8,25 uux. Prijzen van f45.— 82 235 258 265 282 562 990 1597 1927 2147 2153 2318 2357 2391 2392 2484 2519 2571 3101 3280 3477 3490 3666 3967 4045 4109 4126 4133 4436 4607 4682 4683 4866 4965 4978 5269 5308 5382 5383 5801 6234 6699 6856 6869 6995 7356 7410 7560 7652 7653 7936 8862 9192 9286 9713 9832 10118 10540 11298 11634 11646 11923 12013 12018 12763 12799 13266 13311 13499 14105 14366 14865 15135 15209 15656 15716 15789 16517 16553 16714 16876 16943 17101 17898 18149 18400 18696 18701 19263 19298. 19333 19588 13771 20111 20592 20757

IJmuider Courant | 1934 | | pagina 7