UIT HET BUITENLAND DE 1 Oostenrijk. RADIO-PROGRAMMA De Japansche politiek in Oost-Azië. Japan duldt geen technische en financieële hulp aan China. Negen mogend< hedenverdrag volgens Saito niet geschonden. Japan. Regeering bevestigt haar politiek t. o. z. van China. Het kabinet heeft gisteren de buitenland sche politiek "van Japan goedgekeurd, zooals dig is uiteengezet in de officieuze verklaring- van 17 April. In een communiqué, na afloop van de ka binetszitting gepubliceerd, wordt volgens Reu ter gezegd, dat Japan niet zonder protest aen invoer van militaire vliegtuigen eri wapens uit andere landen in China zou kunnen dul den. Het communiqué voegt er aan toe, dat er géenerlei afwijking zal geschieden van de politiek, door den minister van buitenland sche zaken op 23 Januari uiteengezet. De Japansche regeering is van meening dat zij in groote mate tot den vrede in het Verre Oosten zal bijdragen door met China samen te werken in een geest van goede nabuur schap. De officieuze verklaring van onlangs was niets anders dan een uiteenzetting van deze politiek, aldus het communiqué en dienten gevolge is zij in wezen niet in strijd met het beginsel van de open deur en van gelijke kansen in China en maakt zij geenszins in breuk op de territoriale integriteit van China. De Japansche regeering heeft geen bezwaar tegen niet-politieke hulp door de mogendhe den aan China, zooals door het bezigen van de fondsen afkomstig van de Bokser-schade loosstelling en door economische, niet-poli tieke, onderhandelingen. Cultureele bijstand aan China vindt in Japan een goed onthaal; de Japansche reegering ziet evenwél dat de financieele en technische hulp van het bui tenland aan China de strekking heeft poli tieke beteekenis te krijgen. Dientengevolge moet de Japansche regee ring baar bezwaar tegen een dergelijke hulp uiten die den vrede in het Oosten bedreigt. Transacties met betrekking tot militaire vliegtuigen en wapens zullen er ten slotte toe bijdragen den vrede en de eenheid van China te verstoren. Reuter meldt nader, dat de Japansche ge zant te Washington. Saito, wiens interview in de „Washington Post" zooveel opzien heeft gebaard, intusschen tracht de gemoederen te kalmeeren. Hij heeft gezegd, dat Japan niet van plan is China tot een protectoraat te ma ken en dat het ook het negen-mogendheden- verdrag niet zal schenden. Japan verlangt echter zijnerzijds, dat China niet handelt in strijd met het beginsel van de ooen deur; hiermede zinspeelde Saito waarschijnlijk op den Chineeschen boycot van Japansche goe deren. Polen. Barthou confereert met Beek en Pilsoedski. Omtrent het bezoek van den Franschen mi nister van buitenlandsche zaken, Barthou, aan Warschau wordt een communique, ver spreid, waarin o.m. gezegd wordt: Het tweedaagsche bezoek, van Barthou aan Warschau heeft geleid tot een gedachtenwis- seling tusschen de leden der Poolsche regee- rin.g en minister Barthou. De besprekingen hadden betrekking op de algeaneene lijnen der Poolsche en der Fransche politiek. In eenige gesprekken, welke Barthou met den Poolschen minister van buitenlandsche zaken, Beek, heeft gehad en in het bijzonder tijdens een zeer lang onderhoud met maar schalk Pilsoedski op 23 April te Belvedere werd vooral geconstateerd, dat de grondsla gen van het Fransche bondgenootschap ab soluut ongewijzigd zijn gebleven en dat dit verbond een belangrijk constructief element vormt in de ontwikkeling der Europeesche politiek. De bestudeering der groote actueele kwes ties heeft den gemeenschappelijken wil dei- beide regeeringen bekrachtigd de loyale sa menwerking in het bijzonder ten gunste van den Europeeschen vrede voort te zetten. Engeland. Overwinning voor Labour bij tusschentijdsche verkiezing. Bij de tusschentijdsche verkiezing in North- Hammersmith verkreeg de Lajpourcandidaat West 14.263 stemmen, Davis, zijn conservatieve tegenstander verwierf 10.747 en de communist Brambley 614 stemmen, zoodat de labour- candidaat gekozen is. Amerika. Roosevelt wenscht de misdadige heid krachtig te bestrijden. Uit, Washington Terwijl de bevolking nog in opwinding ver keert over de laatste misdaden van John Dillinger, heeft president Roosevelt last gege ven om met spoed wetten tegen de misdadig heid voor te bereiden. pe voorzitter van de rechtskundige com missie van het Representantenhuis heeft 1 er heden aan te beginnen. Spanje. Amnestiewet door den Staats president onderteekend. Den geheelen dag hadden gisteren geruch- ten de ronde gedaan, dat de staatspresident weigerde de amnestiewet te onderteekenen en dat dientengevolge de regeering voornemens Was af te treden. De ministerraad hield uit voerige beraadslagingen, waarna wederom overleg werd gepleegd met den staatpresi- dent, waarna de minister van binnenlandsche Zaken verklaarde, dat „het woord crisis op het tegenwoordige oogenblik niet in het woor denboek voorkomt". Intusschen heeft de staatspresident de wet onderteekend, doch ook hiermede schijnt het gevaar voor een m'isis niet geheel geweken te zijn, aangezien de staatpresident zich naar verluidt het recht voorbehouden zou h.ebben om bij de pu blicatie van de wet, Woensdag, bij wijze van preambule de redenen aan te geven, die hem tot onderteekening van de wet hebben ge noopt, waarbij tevens dan een interpretatie zou worden gegeven van verschillende arti kelen. Duitsclhland. Uniforme kleeding voor Katho lieke jeugd verboden. Het hoofd der politie te München heeft „in het belang van de handhaving van de open bare rust, orde en veiligheid" het dragen van uniforme kleeding of op uniformen lijkende kleedingstukken alsmede van insignes waar uit het lidmaatschap van een Katholieke Jeugd- of Gezellenorganisatie blijkt, verbo den. Overtredingen worden gestraft met 6 we ken hechtenis of 150 mark boete. Het verbod treedt onmiddellijk in werking. Uit Mainz: Het nummer van 22 April van het te Mainz verschijnende Katholieke week blad „Der Katholik" is in beslag genomen. Wordt Fey veiligheids minister? Majoor Fey Van bevoegde zijde wordt medegedeeld, dat tot voor kort algemeen werd ondersteld, dat vice-kanselier Fey bij "een kabinetsreconstruc tie zou aftreden en benoemd zou worden tot ambassadeur, thans overeenstemming zou zijn bereikt in dier voege dat Starhemberg vice- kanselier zal worden zonder portefeuille. Fey zou dan minister voor de veiligheid blijven. Daarentegen zouden Kerber en Glass aftreden. HET MYSTERIE-PRINCE. PRESSARD NOGMAALS GEHOORD. PARIJS, 24 'April (V. D. Dé Stavisky- commissie hééft hedèn kennis genomen van de medische rapporten 'op "grond waarvan Sta- visky voorloopig op vrije voeten gesteld werd. Vervolgens hoorde de commissie Pressard, die 'zekere onjuistheden in zijn vorige ver klaring erkende. Tevens gaf Pressard toe, dat hij de verwan ten van Prince had ontvangen op den. dag, waarop Prince vermoord werd. Hij ontkende echter te hebben gezegd, dat Prince zelf moord had gepleegd, hetgeen in tegenspraak is met de verklaringen, van getuigen. Voorts gaf Pressard toe, zekere parlementaire inter venties te hebben toegestaan," hetgeen hij te voren ontkend had. Vervolgens hoorde de commissie wederom Lescouvé, die zijn vorige verklaring her haalde, zeggende, dat Pressard schuldig was aan zekere beroepsfouten. Lescouvé is er zeker van, dat Prince vermoord is, omdat bij in het bezit was van zekere documenten, die betrek king hadden op de zaak-Stavinsky. Ook zijn verklaring, dat Pressard zich niet aan eerver- grijpen had schuldig 'gemaakt herhaalde Les couvé. IN LONDEN ZAL EEN BOEDDHISTISCHE TEMPEL VERRJZEN. LONDEN, 24 April (V. D.) Met bijdragen uit de geheele wereld is men er in geslaagd fondsen bijeen te brengen.voor den bouw van een Boeddhistische tempel, in; Londen. Bin nenkort zal een aanvang gemaakt worden met het bouwen. MASSA-BEGRAFENIS TE SERAJEWO. 110 MIJNSLACHTOFFERS TER AARDE BESTELD. BELGRADO, 24 April. De teraardebestel ling van de slachtoffers der mijnramp te Senitze bij Serajewo die aanvankelijk heden zou plaats vinden, is tengevolge van de voor den tijd van het jaar zeer groote hitte nog gisteravond geschied. De voorbereidin gen voor de teraardebestelling waren slechts van korten duur. De 110 kisten werden op een daartoe door de mijndirectie beschikbare plaats aan de aarde toevertrouwd. Nog 27 lijken van slachtoffers liggen in de mijn. Op het kerkhof waren ongeveer 2000 menschen hijeen. De plachtigheid werd o.a. bijgewoond door de minister voor sociale zaken en den minister voor het mijnwezen. GROOTE BRAND IN TSJECHISCH DORP. PRESSBURG, 23 April (V.D). Maandag middag werd het plaatsje Babin in het co- mitaat Arva door een grooten brand geteis terd, 130 huizen zijn verwoest. Drie men schen zijn om het leven gekomen. Ook veel vee is in de vlammen omge komen. DILLINGER OPNIEUW ONTKOMEN. VUURGEVECHT IN ST. PAUL. NEW-YORK, 24 April (Reuter) De Ameri- kaansche politie stelt alles in het werk om den beruchten bandiet Dillinger, die zich met zijn bende in de bosschen ten Zuid-Oosten van St. Paul terug heeft getrokken, te arresteeren. De politie heeft versterking ontvangen en de bevolking van de streek neemt eveneens deel aan de achtervolging. De jacht op den bandiet wordt bemoeilijkt door de zware sneeuwval en de daarop ge volgde dooi. Gisteren had de politie drie man van de bende opgespooard, waaronder waarschijnlijk Dillinger zelf, doch na een vuurgevecht wisten de bandieten te ontkomen. Kort daarna stalen zij in een voorstad van St. Paul een auto en lieten hun eigen auto, welke talrijke bloedsporen en kogelgaten ver toonde, achter. KROATÏSCH DORP DOOR BRAND VERNIELD. BELGRADO, 24 April (V. DJ Het dorp Kraljewatz in Kroatië is door een groote brand zoo goed als geheel vernield. Meer dan 100 huizen werden een prooi der vlammen. Het vuur werd aangewakkerd door een krach tigen wind en vond gemakkelijk prooi ten gevolge van de groote hitte en droogte. De brandweer stond zoo goed- als machteloos. Bij het blusschingswerk werden verscheidene menschen gewond TROTSKI NAAR TURKIJE OF MEXICO? PARIJS, 24 April (Reuter) De minister van Binnenlandsche zaken, Sarraut, deelt mede, dat Trotski nog met de Turksche re geering onderhandelt, om een verblijfsvergun ning voor dat land te verkrijgen. PARIJS, 24 April (V. D.) Naar alhier verluidt zou Trotsky de -betrokken autoritei ten er van in kennis hebben gesteld, dat hij machtiging verwacht zich in Mexico te ves tigen. DE EISCH IN DE MOORDZAAK WALTERS - HAUSEN. SCHWEINFURT, 24 April.. (D.N.B.) In het Waltershausen-proces heeft het O.M. tegen den chauffeur Karl Liebig wegens moord op den kasteelheer Werther en poging tot dood slag 15 jaar tuchthuisstraf geëischt met tien jaar verlies van burgerrechten, inbeslagne ming van de revolver en betaling der proces kosten door den verdachte. In zijn pleidooi zeide de verdediger van Liebig dat wie den kasteelheer Werther heeft doodgeschoten, bezield moet zijn geweest door een berg van wraakgevoelens; dergelijke motieven hebben echter volgens hem bij Liebig niet bestaan. Naar zijn meening kan alleen mevrouw Werther de schuldige zijn. MENIGTE BESTORMT EEN ROODE KRUIS- GEBOUW. NEW YORK, 24 April (V.D.) 150 mannen en vrouwen hebben te Pittsburgh (Kansas) het gebouw van het Roode Kruis bestormd. Zij eischten steun. Het geheele mobilair werd ver nield. De bediende, die een traangasbom in dt menigte wilde werpen, werd bewusteloos ge slagen. De politie heeft het gebouw ontruimd. JAPANSCHE BOMMENWERPER VERONGELUKT. MOEKDEN, 24 April (V.D.) Een Japansche bommenwerper is heden onderweg van Moek- den naar Kintsjau neergestort. Naar tot dus verre gemeld is, zijn de piloot en twee inzit tenden om het leven gekomen. Hij begint met „pech". Al zijn geld dat hij met 12 maanden zakjes plakken ver diend heeft, geeft hij in één avond uit met de danseres Colette. Den volgenden dag lacht zij hem uit. Zijn de vrouwen Sacha dan niet meer goed ge zind? De een klaagt hem aan, de ander smijt hem er uit! Diable, wat is er met de Parisiennes ge beurd, dat zij hem niet meer weten te waar deer en? Weer zit Stavisky vast. Ontstemd, kwaad, hongerig loopt hij door de bekende straten. Hij heeft Pierre beloofd zich niet meer met „kleinigheden" in te laten en het nu op groote schaal te doen maar hoe moet je dat doen, als je geen sou bezit. Op de Boulevard St. Germain ontmoet hij een niet meer zoo jonge „dame. „Monsieur Stavisky. bent u het?", roept ze verbaasd uit en blijft staan. „Ah, mademoiselle Z. Wat ben ik blij u weer eens te zien", antwoordt Stavisky. Zij is ongetrouwd en de dochter van een rijk bankier. Zij is niet buitengewoon knap maar toch aantrekkelijk en zij leeft onbezorgd van de rente van een aanzien lijk vermogen. Reeds jaren geleden had Alexander haar als prooi uitverkoren maar toen hij een knapper slachtoffer zag, bij wie ook zijn hart bevrediging vond, liet liij mademoiselle Z. in den steek. Hij had haar verteld dat hij een betrek king in Marokko had gekregen en hij haar tot zijn groot leedwezen moest verlaten. Ge broken van smart bleef mademoiselle Z. achter. En nu, na zooveel jaren, treft hij haar weer. Beter kon het niet. „Waar komt u vandaan, mijnheer Sta visky?" „Uit Marokko", antwoordt hij. Voor zijn leugens heeft hjjj een prima geheugen. „U bent bleekbent u ziek geweest?" vraagt zij medelijdend. Tja, in de gevangenis schijnt geen bran dende zon maar dat zal hij haar niet vertellen. Neen, hij zal het maar niet wagen, haar respect te verliezen. Waarom zou hij haar teleurstellen? Daarom vertelt hij van zijn verblijf in het Congogebiéd, waar hij ver toefde vóór hij naar Marokko ging, hoe hij daar door malaria zwaar ziek werd en lan gen tijd in het ziekenhuis moest doorbren gen, voor hij weer eenigszins hersteld was In die dagen had hij veel aan mademoiselle Z. gedacht„Nee op mijn. woord, hoe zou men een vrouw als u kunnen vergeten!" Mademoiselle is gevleid, zij gelooft hem en dan zegt zij medelijdend: ..Ja monsieur Stavisky, u ziet er werke lijk heel slecht uit. Wat moet u daarginds geleden hebben. U moet goed verzorgd wor den". Zij kijkt naar de ingevallen wangen van Sacha. Ook Alexander twijfelt er niet aan, dat hij na 12 maanden gevangenis kost een behoorlijke verzorging verdient. Maar hoe moet hij daaraan komen. Mademoiselle Z. heeft geen anderen wensch, dan hem te helpen. Wanneer zij nog hoort, dat de man zonder betrekking is, nu de plantage-onderneming hem wegens zwakke gezondheid terwijl hij in haar dienst is ziek geworden! ontslagen heeft, springen de tranen haar in de oogen. „De wereld is slecht", klaagt Stavisky en denkt aan de gevangenis en Colette. „Nee, nee", roept mademoiselle Z. uit, „U mag niet zoo verbitterd zijn. Er zijn nog goede menschen, Alexander!" Zij is werkelijk een goed mensch. Zij neemt hem op in haar villa, verpleegt hem trouw en onzelfzuchtig. Weldra zijn zijn wangen niet meer hol Weldra is hij niet meer zonder geld Weldra is hy niet meer vertwijfeld en op nieuw vat hij het voornemen op Parijs te veroveren. In de buurt van de villa van mademoiselle Z. is een leesbibliotheek en aangezien Alexander veel "tijd heeft, leest hij veel. Met waren hartstocht verslindt hij boeken over Arsène Lupin en de mémoires van den oplichter Ignaz Strasser. Deze lectuur brengt hem in zulk een roes, dat, wanneer Made moiselle op een uur zijn kamer binnenkomt, zij denkt, dat hij dronken is. „Wat is er, Alexander?" vraagt zij verschrikt. „Niet koning, maar keizer word ik", stamelt hij. En nu is zij er heelemaal zeker van, dat hij dronken is. Zij kon ook niet weten, dat hij „Keizer der oplichters" bedoelde! ONZE DAGELIJKSCHE KINDERVERTELLING. In het kamp gekomen, viel het standje echter nog al mee. „Och," fluisterde de kok, „hij heeft vandaag toch voor een lekker boutje gezorgd", en daar het toch eenmaal laat was ,vond de kok het heelemaal niet erg om de haas jes ook nog even te bakken. „Dan hebben jullie al de moeite niet voor niets gedaan," lachte hij en liet Sietske met zich meegaan^ In de keuken betastte de kok het wild en stond er ver baasd van. „Jonge, wat een zeldzame dikkers zijn dat," zei hij en daar het klaarmaken nog al veel tijd in beslag nam, moest Sietske hem assisteeren. „Ik zal ze wel afstroopen, maar jij moet de stukken afwasschen," zei de kok en Sietske, anders nog al bang uitgevallen, deed het wonder- goed en keek vol belangstelling toe. DOOR F. DA COSTA Het plan, dat Stavisky-Lupin dit keer zit uit te broeden, mag hem niet in de gevange nis brengen. Dagenlang werkt hij er aan en dan begint hij koelbloedig aan de uitvoering. Op een dag stormt hij de kamer van zijn vriendin binnen. „Wat ben je vrooiijk, Alexander!" „Ik word rijk!" roept hij luidruchtig en ge draagt zich als een groote uitgelaten jongen. Hij weet, dat Mademoiselle Z. dit gaarne heeft. „Heb je een betrekking gevonden?" „Neen. maar wat een onderneming, een prachtonderneming zonder eenig risico. Ik heb er 200.000 francs voor noodig. En voor zij tijd heeft wat te zeggen, vervolgt hij haastig: „Wees maar niet bang. Je hoeft het mij niet te leenen. Ik heb dat geld alleen maar voor een paar uurtjes noodig om een zakenman te bewijzen, dat ik over die som beschikken kan. Dan krijg je dat geld weer terug". Mademoiselle Z. is treurig gestemd, want zij zou hem toch zoo graag helpen maar „zooveel geld heb ik niet contant, jongen'-'. „Dat is ook niet noodig, je laat alleen de nccdige papieren op mijn naam overschrij ven. We gaan direct naar den notaris. Wat ben ik gelukkig eindelijk een einde aan dit luieren eindelijk weer werken iets doen Neen, zoo hard is mademoiselle Z. niet om hem dit geluk niet te gunnen, zoo een bra ven jongen, die alleen maar aan werken denkt, kan zij toch niet in den steek laten. Opgewekt rijden zij naar den notaris en in enkele minuten is de zaak klaar. Wanneer zij weer op straat zijn, zegt Alexander: „Zoo, nu rijden we meteen door naar dien man. Jij blijft even wachten, ik ga naar hem toe en laat hem de bescheiden zien. Mon sieur Valjean behoeft alleen de overschrijving op mijn naam te zien. Ik breng de papieren direct weer terug en dan stralend kijkt haar aan „rijden we naar een kleine bar en zul je mij gelukkig zien!" Dat is tenslotte ook de wensch van de goede vrouw; Sacha gelukkig te zien Zij rijden naar een groot kantoorgebouw bij de Place de la Victoire. Alexander ver dwijnt er in en knikt haar nog even toe. Mademoiselle Z. is ontroerd. De chauffeur glimlacht. „Mijn neef moet hier zaken doenn verontschuldigt mademoiselle Z. die zich een beetje voor den chauffeur sohaamt,. Inderdaad moest Stavisky hier zaken doen. Weliswaar andere dan zijn vriendin denkt en niet met Valjean, maar met juffx*ouw Z. Hij wil haar heel eenvoudigoplichten. Alexander weet, dat dit gebouw een twee den uitgang heeft. Dezen uitgang gebruikt hij om met de waardevolle papieren en de overschrijving op zijn naam te verdwijnen. Een paar minuten later zit 'hij reeds in een taxi en rijdt naar een bank, waar hij de papieren voor klinkende munt ruilt. Met 200.000 francs en een stralend gezicht eindelijk' kan hij er aan denken zijn groote plannen uit te. .voeren. 200.000 Francs in de handen van een op lichter, die, zooals blijken zal, er wel mee weet om te springen. DONDERDAG 26 APRIL. HILVERSUM 302 M. 8.00 AVRO Gramofoonmuziek. 10.00 Mor- wijding. 10.15 Gramofoonmuziek. 10.30 Cello recital door Johan de Nobel. Aan den vleugel Felix de Nobel. 11.00 Knipcursus door mevr. Ida de Leeuw van Rees. 11.30 Pianorecital door Alice Heksch. 12.00 Omroeporkest olv. Nico Treep. Afgew. door gram. muz. 2.15 Causerie door mevrouw Lucy Pierson „Japansch bloe- menschikken". 2.45 Gram. muz. 3.00 Verv. knip cursus van mevr. de Leeuw van Rees. 3.45 Rustpoos. 4.00 Halfuur voor zieken en ouden 'van dagen door mevr. Ant. van Dijk. 4.30 Gram. muz.. 5.00 Radiotooneel voor de jeugd. „Op zoek naar de schatten von Bidoux" door Ir. J. P. Valkema Blouw. 5.30 Kovacs Lajos en zijn or kest. 6.30 Sportpraatje door H. Hollander. 7.00 Gi'am. muziek. 7.10 Prof. Casimir „Onze tijd en het boek". 7.30 Engelsch voor beginnex'S door Fred Fry. 8.00 Vaz Dias. '8.15 Aansluiting met het concex-tgebouw te Amsterdam. Abonne mentsconcert door het concei'tgebouworkest- olv. Dr. Willem Mengelberg. Rosette Anday, alt. Martin Oehmann, tenor. Piet van Egrnond, orgel. In de pauze gram, muz. Na de pauze voortzettixig abonnementsconcert. 10.30 Gx'a- mofoonmuziek. 11.00 Vaz Dias. 11.10 Gramo foonmuziek. 12.00 Sluiting. HUIZEN 1875 M. 8.00 KRO. Morgenconcert 10.00 NCRV. Gra- mofooxxmuziek. 10.15 Morgendienst door ds. G. W. van Deth. 10.45 Leger des Heils kwartiex'tje. Gram. muz. 11.00 KRO. Gram. muz. 11.30 Gods- dierxstig halfuux-tje door pastoor L. H. Pei'quin. 12.00 Pol. ber. 12.15 KRO Orkest olv. Mar. van 't Woud. 2.00 NCRV. Fraaie handwerken door mej. G. Ablij. 3.00 Gram. muz. 3.45 Rustpoos. 4.00 Bijbellezixig door ds. M. J. C. Visser. 5.00 Handenax-beid voor de jeugd door H. J. Steixa- voort. 5.30 Orgelspel cloor L. Blaauw. 6.30 J. C. Geervliet: Het zwemmen in het belang der menschheid. 6.45 Gram. muz. 7.00 Pol. ber. 7.15 Gram. muz. of een gx-eep uit het dagelijksche gebeuren. 7.30 Weekoverzicht door C. A. Crayé, 8.00 Gram. muz. 8.15 Historisch concert in ge- Tivoli te Utrecht. Sr. Oratorium, mmv. Jo Vixi- cent, sopraan, Suze Luger, alt, Louis van Tul der, tenor, Max Kloos, bas, Gex'rit v. d. Burg, orgel Job Wilderbeek, cembalo, Bern. Verhoe- vexi, orgel. Utrechtsch stedelijk orkest. Geheel olv. Anton v. d. Horst. 9.15 Ouderuurtje „Ar- beidsvroeugde" door A. J. Rrewes. 9.45 Verv. concert. 10.20 Vaz Dias. 10.30 Gram. muz. 11.30 Sluiting. LUXEMBURG 1304 M. 7.00 Duitsche avond. Gevarieei'd gramofoon- platenprogramma. 7.30 Gevarieerd concert door het omroeporkest o.l.v. I-Ienri Pensis. 8.40 Zangx-ecital door Mme. Donges—Sprenke. 9.10 Duitsch concert door het omroep olv. Henri Pensis. 9.50 Vervolg Duitsch concert. 10.15 Dansmuziek op gramofoonglaten,

IJmuider Courant | 1934 | | pagina 3