Bij den 25sten verjaardag van H. K. H. Prinses Juliana Op het balcon vsn Het Koninklijk Paleis te Amsterdam. Toen ons Prinsesje nog niet boven den balconrand uft kon kijken, tijdens Het jaarlijkscH bezoek aan de hoofdstad Gesnapt door den fotograaf' Een alleraar digste opname van de Prinses, terwijl zij de tuinmanswoning van Huis te Bosch binnen snelt Een droevig oogenblik. Onmiddellijk na den brand van het Nederlandsche Paviljoen op de Koloniale Tentoonstelling was H. K H. ter plaatse aanwezig Medeleven in moeilijke tijden. De Prinses herhaalt voor de sprekende film haar in 1933 uitgesproken radiorede ter propageering van het Nationaal Crisis Comité Een kopje koffie aan boord, tijdens een inspectietocht van het naar de Prinses genoemde instructie vaartuig van het onderwijsfonds Yoor de scheepvaart Het beoefenen van de schaatsensport is voor ieder rechtgeaard Hollander een vreugde. De Prinses op 24 jarigen leeftijd aan het schaatsen op de banen van de Haagsche Usclub Studententijd. - De Prinses temidden der overige leden van het meisjes-studenten corps tijdens een tocht door de straten van Leiden, bij gelegenheid van de lustrum viering Koningin e.i Prinses Een fraaie opname uit vervlogen tijden van moeder en dochter De officieele dag. H. K. H. Prinses Juliana verlaat de Ridderzaal na de voorlezing van de Troonrede en de Opening van de Staten Generaal te hebben bijgewoond Een recente opname van H K. H Juliana Louise Emma Marie Wilhelmina, Prinses der Nederlanden

IJmuider Courant | 1934 | | pagina 5