ITALIË WERELDKAMPIOEN. KON. NED. VOETBALBOND. DE UITSLAGEN R.K. VOETBAL GOLF BILJARTEN WIELRIJDEN HANDB00GSCHIETEN BOKSEN «TEIfS SPORT EN SPEL. VOETBAL. Tsjecho Slowakije met 21 geslagen, na verlenging. Ruwe match en een sportief fiasco. ROME, Zondagavond. Italië is dus wereldkampioen geworden in een zeer sensatievollen en tevens goed ge speeld-en eindstrijd. Allereerst zij voorop -gesteld, dat -de Azzurri qua spel de zege verdienden, docli ten derde male in een wedstrijd, waarin Italië speelde, was een scheidsrechter hun goed gezand an ders was de overwinning hun nog net ont gaan. Immers in de tweede helft, toen de stand nog blank was, hadden de Tsjechen een zekeren strafschop verdiend, doch de arbiter durfde er blijkbaar niet aan en liet doorspe len. De geschiedenis van SpanjeItalië her haalde zich. Italië heeft zeer forsch, gespeeld en de Italianen bevestigden nader hun fatale reputatie en speciaal de centerhalf Monti ging zich herhaaldelijk te buiten en speelde wel zoo grof, dat men hem van het veld had die nen te zenden. Hij speelde zuiver -den man met het kennelijk doel den tegenstander eenigen tijd volkomen onschadelijk te maken, hetgeen ook in twee gevallen gelukte, toen twee Tsje chen kermend buiten de lijnen werden gelegd. Ook Meazza, de rechtsbinnen, vertoonde een spelletje, dat weinig of niets met voetbal te maken had. Laten wij echter al deze dingen, die op een voetbalveld niet thuis behooren, buiten be schouwing, dan dienen wij direct te getuigen, dat Italië zeer goed heeft gespeeld. Hun groot voordeel was hun snelheid en enthousiasme. Waar hun tegenstanders nog wel eens mo menten hadden van verflauwing, daar waren zij immer in actie. Steeds openden zij met verre trappen het terrein. De bal zwenkte van links naar rechts én omgekeerd en speciaal de beide achterspelers plaatsten buitengewoon zuiver. Hun aanvallers waren steeds zeer ge vaarlijk en er waren zeker meer doelpunten gekomen als de Tsjechische keeper Planicka niet in zulk een buitengewone conditie ware geweest. Reeds in de eerste helft heeft deze doelman zijn land voor een grootere nederlaag behoed, maar wat h.ij daarna nog presteerde was waarlijk meesterlijk en moedig. Telkens liet hij zich in het heetst van den strijd met vol lichaam op den bal vallen voor de voeten van de toestormende Italianen. De groote fout in het Tsjechische elftal was voornamelijk h-et van ouds bekende te ver doorgedreven short passing. Had een back de bal dan gaf deze -een klein rollertje naar den halfback en als het leder dan eindelijk bij de voorhoede was, dan werd er vast en zeker geen schot gelost of een stuk of drie spelers moesten onderling een beetje gecenterd heb ben. Daarbij was in de eerste helft hun sen ie- ten zeer onzuiver, en na de rust misten zij twee kansen, die eenvoudig maar voor het in trappen waren. Zij werden gesteund door een hardwerkende middenlinie, die echter ook voor het aangeven veel te veel tijd noodig hadden. Hun beste speler was na den doelman de rechtsback, die het Orsi terdege lastig maakte. Niettemin was deze Orsi de ster van het veld en het was slechts een welverdiende be looning, dat hij het doelpunt ter wereld bracht, waarmede Italië dat een ©ogenblik dreigde te verliezen, bij tijds gelijk kwam te staan, maar. ook verder was deze Orsi een levende wervelwind, die steeds maar huis hield onder de Tsjechische spelers, Er was geen vat op hem te krijgen en wij hebben hem eenma 1 het geheele veld zien rondzwer ven met den bal als aan een touwtje aan zijn voeten. Alle gevaarlijke aanvallen kwamen dan ook van den linkerkant. Het klinkt haast onbegrijpelijk, maar weder om was het Stadion niet uitverkocht. Er kon den nog gemakkelijk een paar duizend men- schen bij. Na een warmen ochtend was het plotseling hevig gaan waaien en ook een giet- bui had de atmosfeer aanmerkelijk opgelucht, zoodat het weer zeer goed was voor voetbal. De Duce was natuurlijk -present en werd luid ruchtig begroet. Toen kwamen de -beide elftallen op het veld. Voorop de Tsjechen en daarna de Italianen en de referee. Eklind uit Zweden, welke ook meteen zijn eerste fluitconcert kreeg, omdat hij vergat zijn groet te brengen naar de populaire rangen. Maar hij corrigeerde direct zijn ver gissing! Zoodra er afgetrapt was blijkt, dat de Tsje chen voor geen kleintje vervaard zijn, want zij toonden direct de overhand te nemen en Italië was in de eerste oogenblikken nergens, maar door den wind vlogen eenige kogels vrij ver van 't doel. Reeds toen was duidelijk dat Italië -dezen eindstrijd niet, zooals zij dachten zoo maar zou winnen. Eenige goede dooi den rechtsbuiten Guaita geleide attacks de den de kracht van Planicka alvast voelen. Monti kreeg toen direct een waarschuwing, maar het hielp niet veel en drie vrije schop pen achter elkaar werden in het eerste kwar tier reeds tegen hem gegeven. Een vrije schop op het doel van Combi ging rakelings over de lat en enkele Tsjechen werden duidelijk ge haakt, hetgeen de referee telkens strafte. Uit den aard der zaak lagen er zoo nu en dan nogal eens wat kreupelen op het veld, doch zonder veel sensatie ging de rust in. De Ita lianen op de tribunes voelden zich echter matig veilig. In de tweede helft kwam er wel sensatie, immers wel namen de Italianen zichtbaar -de overhand, d-och de uitval en der Tsjechen veelal geleid door de linksbuiten Puc waren niet van gevaar ontbloot en bij een der aan vallen stond Puc alleen voor Combi, doch Allemandi kwam te juister tijd nader om hem gedecideerd te vloeren. Iedereen dacht dat Eklind een penalty zou geven, maar hij lief doorspelen, terwijl Puc van het veld werd ge torst. Er entstopd een heel relletje en verschil lende Tsjechische "spelers liepen naar den scheidsrechter. Ook op de tribunes, inclusief de perstribune, plantte zich de strijd voort en wij kregen een tij-dje wat men noemt „waar" voor ons geld. Allemandi kreeg echter quasi een waarschuwing en daarmede werd de zaak gesust, maar Monti begon even later als een wild beest -te rennen en trapte de Tsjechische rechtsbinnen in zijn buik, zoodat deze ook van het veld -gedragen werd, nadat Puc weer was teruggekeerd. Planicka stopte daarna in korten tijd alle mogelijke haast onmogelijke! schoten. Met slechts Combi voor zich trapte de Tjsechische middenvoor- naast, maar bij -den volgenden aanval dreef Puc tot aan de achterlijn op, hij zwenkte naar binnen en loste een hard schot van dichtbij, dat Combi al vallend in zijn eigen doel werkte (10). Doodsche stilte op het Stadion. Toen dreigde de nederlaag en opnieuw kregen de Tsjechen een open kans, maar onder het don derend ger-oep van Italia-Italia kwamen de blauwen nad-er en nader. Wederom stond Pla nicka, toen als de onwrikbare rots, maar ein delijk moest bij zwichten voor een sch-ot van Orsi, die plotseling ergens voor de goal op dook en in de verste, hoek onhoudbaar scoorde 1—1'. Er was A^>en nog tien minuten te spelen en dit doelpunt werd, behalve met donderend ge juich tevens beloond met een algemeene z-oen- pai'tij in het veld en op de tribunes, een vrij onsmakelijke liefhebberij. Ik zie Bakhuys al m druk gekus met Smit- en Vente Men had zulks het einde kunnen noemen maar de Tsjechen gaven niet op en Ciombi was waarlijk gelukkig toen een schot van de bovenlat terugketste. Wel moest verlengd wor den en in deze verlenging demonstreerden de Italianen een meesterlijk spel, waarbij Guaita, die middenvoor was gaan spelen, onhoudbaar scoorde 21. Italië was toen binnen en de Italianen besteedden den resteerenden tijd met uittrappenen was dies meer zij.' De Duce reikte, den beker, uit, nadat zich eerst de Italianeh, de Tsjechen en de Duit- schers in een linie hadden opgesteld, waarbij de volksliederen werden gespeeld. Daarna ver lieten -de Tsjechen geslagen het veld. Het Wereldkampioenschap, sportief fiasco, was geëindigd. Wij hopen van harte nimmer zoo iets on waardigs meer te aanschouwen als dit tour- nooi. DE STAND DER KAMPIOENSCOMPETITIE. Weer spanning Door de 5—O-overwinning van Ajax op Willem II, maar veel meer door de kleine 10 zege van Heracles op K. F. C. in de Koog, is de spanning in de kampioenscompetitie teruggekeerd. K .F. C. heeft nu uit 6 wedstrij den 9 punten en Ajax 8, terwijl Willem II er maximaal nog 11 kan halen. De op Zondag 17 Juni a.s. te spelen ontmoeting Willem II K. F. C. is dus Van het grootste belang. Op dienzelfden dag wordt gespeeld de wedstrijd HeraclesVelocitas. De stand van de kampioenscompetitie is thans K. F. C. 6 4 1 1 9 13— 3 Ajax 6 3 2 i 8 17— 5 Willem II 5 2 1 2 5 10—14 Heracles 6 2 n 4 4 8—18 Velocitas 5 1 0 4 2 6—14 5—0 0—1 1—1 0—7 4—2 4—2 Ajax—Willem II K. F. C.Heracles AFDEELING III. Prom 2e klasse. N. E. C.—Z. A. C. AFDEELING IV. Prom. 2e klasse. TegelenDe Baronie MiddelburgJuliana (uitgesteld). 2e klasse C. Heerlen SportStaatsmijn Hendrik BEKERWEDSTRIJDEN. VelocitasExcelsior FeyenoordN. A. C. Voor de promotie in Afdeeling III speelde Z. A. C. in Nijmegen gelijk tegen N. E. C. De Zwolsche club behoudt de beste kansen Z. A. C. 2 1 1 0 3 4—2 N. E. C. 10 10 1 1—1 Hengelo 10 0 10 1—3 Voor de promotie-afdeeling IV speelde Te- gelen gelijk tegen de Baronie. Tegelen is prac- tisch uitgeschakeld voor de eerste plaats. De stand is: Juliana 4 3 1 0 7 74 Middelburg 4 2 1 1 5 98 Tegelen 5 2 1 2 5 12—10 Baronie 5 0 14 1 13—19 KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. Ajax—Willem II (5—0) De eerste minuten zijn voor Willem II, en met snelle rennen, goed combineerend, wordt het Ajax-doel in gevaar gebracht. Bij een der weinige aanvallen van de Ajax-voorhoede be oordeelde Smulders een voorzet van Mulders verkeerd. Ten Have krijgt het leder te pakken, geeft aan Van Reenen, die den uitgeloopen Van der Aa zonder 'moeite passeert (1—0). Willem II laat zich niet ontmoedigen en blijft in den aanval. Geleidelijk aan wordt Ajax teruggedrongen, van links en van rechts wordt Keizer's doel bestormd, maar deze keeper is rustig in zijn werk en heeft niet veel moeite met enkele schoten op zijn doel. Na enkele tegenbezoeken aan Keizer rent Mul ders, die bijzonder actief is, langs de lijn, een onberispelijke voorzet volgt en even onberispe' lijk kopt Van Reenen het leder langs Van der Aa (2—0). Mulders zet stevig door, weet uit een scrimmage den bal te bemachtigen, zwenkt naar buiten, zet goed voor, maar de bal pas seert vlak langs doel den rechterkant. Ten Have retourneert echter en Volkers heeft geen moeite in te schieten (30). Tien minuten voor het einde scoort Van Reenen uit een voorzet van Mulders (400 Vlak voor het einde maakt Van Reenen uit een voorzet van Ten Have een vijfde doel punt. K. F. C.Heracles (01) Het spel golft heen en weer met Heracles een tikje sterker. Wel krijgen beide partijen eenige corners te nemen, maar ook deze le veren -geen succes op. Heracles valt a-an en Veen weet een schot van Schlosser practig te hou den Heracles schiet slecht. Na de thee is het K. F. C. dat meer op aan val speelt en zoo dan ook in de k-aart van de gasten speelt, die hier goed van weten te pro- fiteeren door het K. F. C.-doel steeds te be lagen. Maar hun aanvallen worden steeds door slecht schieten der binnenspel-ers niet benut. Wel krijgt Dekker eenige schoten te verwe: ken, maar daar weet hij best raad mee. Veen heeft veel meer te doen, maar ook hij weet zij doel v-oor doorboring te vrijwaren. Totdat Buitens bij een overwicht der Koogers den bal krijgt toegespeeld en hij langs de lijn snelt en er een doelpunt van -maakt. Toen waren er nog zeven minuten te spelen, maar hoe de Koogers ook werkten zij hadden geen resul taat, mede door-dat geheel Her-acles verde digde. ZATERDAGMIDDAG COMPETITIE Het Haarlemsch Elftaï wint te Leicten.i Zaterdagavond heeft te Leiden de jaarlij-k- sche ontmoeting plaats gevonden tusschen de vertegenwoordigende elftallen der Zater dagcompetitie van de Leidsche en Ha&rlem- sche Voetbalbonden. Reeds enkele jaren eindigden deze ontmoe tingen in een gelijk spel doch thans is Haar lem er in geslaagd een 42 overwinning te behalen. HAARL. VOETBALBOND Haarlemsch ElftalRotterdamsch Elftal op het R. C. H.-terrein. Tot besluit van het voetbalseizoen wacht nog een interessante ontmoeting tusschen de sedelijke eltfallen van Haarlem en Rotter dam voor het Jubileum Stedentournooi. De eerste ontmoeting is Woensdagavond tusschen Amsterdam en Den Haag op het VUC-terrein in Den Haag. Te Haarlem wordt op het R.C.H.-terrein gespeeld de wedstrijd HaarlemRotterdam. Waar de verliezers en winnaars dezer ontmoetingen elkaar zullen ontmoeten is nog niet bekend. Het Haar lemsch elftal is als volgt vastgesteld: Doel: N. Michel (V.S.V.) Achter: G. Krom (R.C.H.) en "K. Haak (Stormvogels) Midden: R. Jongeneel (H.F.C.), D. J. de Koning (V.S.V.)A. W. Vreeken (Haarlem) Vóór: H. Notrot (ED.O.), U. de Wolf (V.S.V.) S. Sterk (V.S.V.), C. J. Smit (Haarlem), en J. Paape (R.C.H.) Daartegenover brengt Rotterdam het vol gende elftal in het veld: Doel: Cohen (Sparta). Achter: Mastenbroek (C.V.V.) en Vollaerts (Steeds Hooger). Midden: van Heel (Feijenoord), B. Paauwe en J. Paauwe (Feijenoord). Vóór: van Mansen (Excelsior), Vrauwdeunt (Feijenoord), Eichhorn (R.F.C.), v. d. Tuin HDVS), en Linsen (Feijenoord. De mgelijkheid is niet uitgesloten dat v. d. Tuïjn vervangen wordt door Drok (R.F.C.) Voor Haarlem is R. Kammeijer niet opge steld In verband met een bekomen blessure waarvan hij niet geheel is genezen De elftallen verschillen elkaar in kracht niet veel. De Nederlandsche Bond van Handboogschutters hield ter gelegenheid van zijn 40-jarig bestaan een jubileumstournooi te Bloemendaal, UITSLAGEN DER R. K. F. Om het kampioenschap van Nederland. Valkenburg—'Volen dam 1—0 Door deze beslissing is Valkenburg kampioen van Nederland. Promotie-degradatie D. a V. A.—s. V. B. BleijerheideV. T. V. Een mooi beeld op de Kenr.emer Goirin.Ks te z.anavuort, genomen tijaens den wedstrijd Nederland—B DIOC. R.K. HAARL. V. B. Promotie-degradatie H. B. C. II-Vogelenzang I 5—3 Door dezen uitslag blijft H. B. C. II in de le klasse der D. H. V. B. T. IJ. B B IV—H. B'. C. I-n Door dezen uitslag blijft H. B. C. III 2e klasser. HollandBelgië (62) Op de banen van de Kennemer Golf- en Country Club te Zandvoort is de internatio nale ontmoeting HollandBelgië gehouden. De uitslagen van de foursomes luiden: A. Kerkhoven en R. Schill winnen van W. H. du Vivier en P. Crockaert 54. G. M. del Court van Krimpen en K. G van Leyden winnen van J. de Meulemeestre en Cl. v. d. Straeten 3—1 Jhr. mr. Snouck Hurgronje en Jhr. mr. Calcoen van Limmen winnen van Ch. Haegelsteen en P. Abbeloos 3—2. De uitslagen van de singles luiden: A. Kerkhoven en P. Crockaert spelen all square. R. Schill verliest van W. H. du Vivier 31. K. G. van Leyden verliest van J. de Meule meestre 21. Jhr. mr. Calkoen van Limmen wint van Ch. Haegelsteen 86. G. M. del Court van Krimpen wint van Cl. van der Straeten 42, Jhr. mr. Snouck Hurgronje wint van P. Abbeloos 21. Totaal uitslag: Holland wint met 6—2 van België. VAN EGMOND TWEEDE TE ZiiRICH. ZüRICH, ÏO Juni. Bij alhier gehouden internationale wed strijden werd de Haarlemmer Van Egmond in den sprint door Dinkelkamp (Zwitserland) geklopt, en eindigde als tweede, De Duitsche stayerkampioen Metze won een achtervolgingswedstrijd over 30 K.M. van Suters, in een nieuw baanrecord. In den be slissingswedstrijd kwam hij door pech op de derde plaats terecht. 40-jarig jubileum van den Ned. Bond van Handboogschutters. Zondag werd op die schietbanen van de Hamdb oogschutterij de Jonge Batavieren, dit juibileum-concou-rs gehouden. Te circa ha-lf elf opende d-e voorzitter van den N-ed. Bond de heer Spron-k dit -mooie con cours, en heette daarbij alle schutters harte lijk welkom op dit feestcon-cou-rs. Hij memo reerde in 't kort het bestaan van den Bon-d en vergat daarbij niet de oude bestuurders. V. Z. O. S. opende den eerewedstrijd. voor korpsen. Bij de prijsuitreiking nam de voorzitter het woord en memoreerde enkele bijzondere pres taties van dezen mooien dag. De uitslag der gehouden wedstrijden luidt als volgt: Eerste prijs Eerewedstrijd verg. V. Z. O. S. 188 punten. Tweede pr. id-em verg. Concordia 158 p, Eerst korps-prijs verg. V. Z. O. S. 280 p. Tweede korpsprijs verg. Concord-ia 261 p. Derde korps-prijs verg. Jonge Batav. 258 p. Eerste prijs Personeel: Droff-eilaar, Con-c. 59 punten, 2de pr. Chr. Smit V. Z. O. S-. 57' p. 3de pr. M. v. Alfen J. B. 56 p. 4de pr. M. v. d. Berg V. Z. O. S. 51 p. le Person-eele Roozenprijs M. Volkers, Conc. 3 roos, 2e pr. P. VoLk-ers, Conc. 2 roos, Meeste Drieën prijs Klauwers V.Z.O.S. 7x3. Eerst prijs vrije schutters B-klas: v: Roadie J. B. 43 p. lste prijs vrije schutters C-klas Bick-er, Conc. 32 p., 2e pr. C-klas de Beers J. B. 28 p. 3de pr. C-klas E. de Groot, V. Z. O'. S. 27 p. 4de prijs C-klas Joh. Eeken, V. Z. O. S., 1 r. Na dezen wedstrijden kwam het Bonds Twaalftal aan de beurt. Uit deze 12 schut ters moesten nu de 6 sterkste weer komen. De uitslag hiervan luidde als volgt: P. Volkers, Conc. 54 p. Droffelaar Con-c. 52 p. M .Spronk J. B. 51 p. Chr. Smit V. Z. O. S. 51 p. T. v. d. Berg, V. Z. O. S. 50 p. reserve de Lange, V. Z. O. S. Twee boksoverwinningen in Engeland. LONDEN. De Nederlandsche bokser Harry Staal won Zondag in The Ring in de 2e ronde door k. o. van Kid Scottt. Voorts won Robert Disch op punten van Peter Clark. Beb Don- nars werd verliezer verklaard in zijn wedstrijd 21 tegen Frank Hough, die 7 K.G. zwaarder 2—0 woog. „De Duitsche kwestie" in den Ned. Biljartbond. Zaterdagmiddag hield de Nederlandsche Biljartbond onder voorzitterschap van Jhr. Dr. J. C. Mollerus te Amsterdam een spoedverga dering. Volgens de agenda was zij mede be legd „tot het nemen van een definitief besluit in de Duitsche kwestie als punt voor de jaar vergadering van den Internationalen Biljart bond in Augustus te Weenen." Deze kwestie was reeds verleden jaar ont staan en door den N.B.B. in de jaarvergade ring van de U.I.F.A.B. te Scheveningen ter tafel gebracht, doch daar op de lange baan ge schoven, hetgeen in onzen nationalen bond tot conflicten heeft geleid, ten eerste door het bedanken van den toenmaligen bondsvoor zitter, den heer J. Sanders, en vervolgens door de schorsing van de B.V. „Rembrandt". Wel werden er sedert dien verschillende pogingen gedaan, ze op te lossen, doch zonder resultaat. Direct werden -de besprekingen geopend over het belangrijkste punt der agenda, n.l. het be stuursvoorstel: „Wanneer in de internationale vergadering te Weenen blijkt, dat de volledige statuten van den Duitschen Biljartbond (eventueeel den Duitschen Biljart- en Kegel bond), daaronder begrepen de reglementen van den Chef der Sporten, nog niet zijn inge komen, stelt de N.B.B. aan de internationale vergadering voor bij den Duitschen Bond er op aan te dringen binnen 2 maanden de volledige statuten bij de U.I.F.A.B, in te leveren. De heer J. Sanders ('s-Gravenhaagsche B.C.) verklaarde namens zijn vereeniging, dit voor stel niet te kunnen aanvaarden, daar het be- teekent, de zaak op de lange baan schuiven. Vooral tegen den termijn van 2 maanden ging zijn bezwaar. Ook de heeren Pinto (K.R.A.S.), Presburg (Rembrandt) en Blom (Insulinde) hadden be zwaar tegen dezen termijn, daar dan intus- schen de wedstrijden zouden begonnen zijn. Dit is volgens den heer A. Pijper (secretaris van den N.B.B.) slechts een formeel bezwaar, daar de vereenigingen hun rechten onaange tast behouden. De voorzitter verklaarde, dat het bestuur op het standpunt staat, dat, als op de inter nationale vergadering mocht blijken, dat het noodig is de vriendschappelijke relaties met de Duitsche biljarters te verbreken, er in Sep tember een vergadering zal belegd worden, om de besluiten te nemen, die dan noodig zijn. Hierna eindigden de uitgebreide discuissies met de aanneming van het bestuursvoorstel, onder beding, dat deze bestuursverklaring in de notulen worden opgenomen. Tot afgevaardigden naar de internationale vergadering te Weenen werden de heeren A. Pijper en J. Sanders benoemd. Tot officieel orgaan van den N.B.B. werd ge kozen „De Carambole" met 397 stemmen tegen 277 op „De Biljartwereld." Davis Cup maakt voortgang. FrankrijkDuitschland 32. PARIJS. Op den tweeden dag van den Davis Cup-wedstijd FrankrijkDuitschland is het dubbelspel gespeeld, dat door de Franschen Boriota en Brugnon gewonnen werd tegen Von Cramm en Denker met 57, 6—2, 64, 10—8. De beide laatste enkelspelen had-den het volgende resultaat: Merlin, Frankrijk sl, Nourney, Duitschland. 5—4, 7—5, 6—2. Van Cramm, Duitschland slaat Boussuso Frankrijk 61, 6—0, 0—6, 64. ItaliëZwitserland 50. ROME, Zondag werden de beide laatste en kelspelen gespeeld, die door Italië werden ge wonnen. De Stefani, Italië sl. Fisher, Zwitserland 6—3, 6—2, 6—3. Rado, Italië sl. Ellmer, Zwitserland 64, 6—2, 6—4. Eindstand 50 voor Italië Tengevolge van deze uitslagen worden dus de volgende halve finales gespeeld voor de Europeesche zone: Tjsechoslovakije—Italië en Frankrijk— Australië. Tsjecho-SlowakijeNieuw Zeeland 41. PRAAG. Tsjecho-Slowakije heeft den Davis Cup-wedstrijd tegen Nieuw Zeeland met 41 gewonnen. Hecht won van Andrews met 61, 61. 60, en Menzel won v. Malfroy met 62 6—0, 6—1. AustraliëJapan 41 EASTBOURNE. De Daviscup-wedstrijd AustraliëJapan is geëindigd met een 41 overwinning voor Australië. Turnbull die met toestemming der Japanners in de plaats van Crawford speelde, won van Yamagisji met 64. 75, 9—7 en Foejikoera versloeg den Australiër McGrath met 6—4, 5—7, 6—2, 8—6,

IJmuider Courant | 1934 | | pagina 3