~y<m Baip-Ad&kde&t VERWACHT WORDENDE SCHEPEN: BRUIDS- Schip Amstelland Aurora Baarn Bodegraven Batoe Berengar Bennekom Beaufort Crijnssen Calypso Cottica Desio Diana Edvard Enggano Edmund Halm Eurymedon Euterpe Freiburg Fauna Flandria Ganymedes Galgewater Homeside Harpenden Hans Broge Irene Joh. de Witt Joh. v. Oldebarneveldt Kreta Klipfontein Leeghwater Lustrous Margaritds Menes Machaon Maaskerk Molenwater Orania Orpheus Polyphemus Poelau Bras Perseus Poelau Laut Rio de Janeiro Stentor Serooskerk Sirrah Sail and Stella Springfontein Simon Bolivar St. Kearan Tabinta Trompenberg Thuban Telamon Towneley Uckermark Usko Vesta Waalhaven Weissensee Zuiderkerk Zwartewater Buenos Aires Venetië Chili Chili Ned. Indië Buenos Aires Chili Curasao W. Indië Hamburg West Indië B'. Aires Borga Leningrad Ned. Indië Danzig Batavia Bordeaux Ned. Indië Venetië Buenos Aires Bourgas Archangel La Plata La Plata Leningrad Kopenhagen Ned. Indië Batavia West Indië Zuid Afrika Archangel Port Arthur La Plata Ned. Indië Batavia West Afrika Archangel B. Aires Gothenburg Ned. Indië Ned. Indië Stettin Hamburg La Plata Ned. Indië Japan Archangel Buenos Aires Bourgas Hamburg Hamburg Britonferry Ned. Indië Brahestad Archangel Alexandrië Gdynia Ned. Indië Raumö Alexandrië Archangel Bahia B'lanca Japan Archangel verm. aankomst 29 Juni 8 Juli 24 Juni 7 Juli 26 Juni 17 Juni 20 Juni 15 Juni 28 Juni 16 Juni 16 Juli 19 Juni 19 Juni 23 Juni 7 Juli 2 Juli 20 Juni 4 Juli 28 Juni 19 Juni 23 Juni 9 Juli 23 Juni 12 Juli 10 Juli 2 Juli 16 Juni 18 Juni 26 Juni 4 Juli 21 Juni 3 Juli 19 Juni 17 Juni 15 Juli 24 Juni heden 15 Juni 19 Juni 9 Juli 17 Juni 18 Juli 17 Junli 30 Juni 17 Juni Laatste bericht 12 Juni van Bahia. 14 Juni van Susak. 6 Juni van Curacao. 12 Juni van Callao. 1 Juni van Belawan. 8 Juni van Diamante. 13 Juni van Valparaiso, pass. 12 Juni Lands-End 12 Juni van Barbados. 16 Juni vertrokken. 14 Juni van Paramaribo. in lading. 14 Juni vertrokken. 9 Juni vertrokken. 14 Juni van Port-Said. 12 Juni vertrokken. 16 Juni vertrokken. 16 Juni vertrokken. 14 Juni van Gibraltar. 13 Juni van Palermo. 14 Juni vertrókken. 10 Juni te Limni. 11 Juni vertrokken. 2 Juni van Montevideo. 26 Mei van Rosario. in lading 16 Juni van Stettin. 14 Juni van Genua. 16 Juni vertrokken. 15 Juni van Pto Colombia. 12 Juni van Marseille. 14 Juni van Lodingen, pass. 12 Juni Lands-End. 6 Juni v. Mer del Plata. 6 Juni van Colombo. 14 Juni van Colombo. 12 Juni van Las Palm as. 12 Juni vertrokken. 13 Juni van Cor-una. 16 Juni vertrokken. 11 Juni van Perim. 13 Juni van Colombo. 16 Juni te Kopenhagen, in lading. I Juni vertrokken. 14 Juni van Gibraltar. 13 Juni van Shanghai. 12 Juni van Lodingen, in lading. 13 Juni van Stamboul. in lading. vertrekt 23 Juni. 13 Juni vertrokken. 8 Juni van Padang. 9 Juni vertrokken. 14 Juni van Honningsvaag. 12 Juni vertrokken, 13 Juni vertrokken. 12 Juni van Batavia. II Juni vertrokken. 12 Juni van Malta. pass. 13 Juni Lodingen. 11 Juni te Nicochea. 7 Juni van Colombo. 15 Juni van Utsire. Hoogovens VISSCHERIJ EN SCHEEPVAART. TE UMBIDEN AANGEKOMEN SCHEPEN Ne'derl. s.s. Berenice Amsterdam laden VELSEN 55-JARIGE ECHTVEREENIGING Heden (Zaterdag) herdenkt het echtpaar P. Bot en M. J. Leeuwenstein, wonendie' Wal- ravenstraat 31, zijn 55-jarige echtvereeni- glDe beide echtgenooten, die resp. 82 en 77 jaar oud zijn, zijn afkomstig uit Sliedrecht. De heer Bot is gepensionneerd van den Rijks waterstaat, waarvan hij het grootste deel van zijn leven in dienst was, eerst als sluismees- ter op Rozenburg, later en wel tot zijn TOste jaar als pontwachter te Burgerbrug. Beide echtgenooten mogen zich in een uitstekende gezondheid verheugen en nog kan de heer Bot er zich op beroemen, nooit de hulp van een dokter noodig te hebben gehad. Dagelijks maakt hij nog een wandeling naar de pont of naar Rooswijk. En moeder Bot is dank zi.1 haar goede gezondheid nog in staat haar huiselijke bezigheden zonder hulp te ver richten. Uit het huwelijk werden 12 kinderen gebo ren., waarvan echter zes inmiddels zijn over leden. Het echtpaar is dus bij den rijken kin derzegen wel zwaar getroffen. Mogen zij nog lang voor elkaar gespaard blijven, DRANKWET Bij Burgemeester en Wethouders van Vel- sen is ingekomen een verzoekschrift van J. Buitekant van beroep diamantbewerker, wo nende te IJmuiden om een Verlof B voor den verkoop van uitsluitend alcoholvrijen drank in de benedenvoorlokaliteit van het perceel Zeeweg no. 81, te IJmuiden. Vóór 29 Juni 1934 kan een ieder tegen het verleenen van dit verlof schriftelijk bezwaren bij Burgemeester en Wethouders voornoemd inbrengen. HINDERWET Burgemeester en Wethouders van Veisen brengen ter openbare kennis dat door hen de volgende hinderwetsvergunningen zijn ver leend: a. aan L. Erenst te Santpoort, tot het op richten van een houtzagerij nabij het perceel Slaperdijk no. 12; ib. aan de N.V. Bataafsche Import Maat schappij te 's Gravenhage, tot het oprichten van een benzinekluis nabij het perceel Meer- vlietstraat 6/8 te Velsen; c. aan de N.V. Mineraalwaterfabriek en Bierhandel „Excelsior" te IJmuiden, tot het oprichten van een Mineraalwaterfabriek in het perceel Cronjéstraat no. 7. MUTATIES BIJ DE GEMEENTEPOLITIE Burgemeester en Wethouders hebben beslo ten. met ingang van 1 Juli a.s. de volgende mutaties bij de politie in te voeren: De heer W. Ritman, schrijver-inspecteur-tit. is bevorderd tot hoofdagent-inspecteur-tit. die heer H. Oostindië, hoofdagent-postcom- _.apdant aan den post Engelmundusweg is overgeplaatst naar Velsen-Noord, vacature J. Berkhof: de heer P. Wouda is bevorderd tot hoofaagent-postcommandant Elngelmundus- weg; de heer H. J. Weenink, agent aan den post Velsen-Noord. is bevorderd tot brigadier aan die post; de heer J. van Breemen, agent te IJmuiden is bevorderd tot brigadier aldaar; de strandagenten H. Berkhout en J. P. Nijssen zijn bevorderd tot agent 2e klasse. Voorts werden benoemd tot strandagent voor het tijdvak van 1 Juli tot 1 October de heeren D. Rijke alhier en J. M. Slagter te Voorburg. HOOGE GASTEN AAN BOORD VAN DE „PIET HEIN". LEDEN VAN DEN RAAD VAN DEFENSIE DEBARKEEREN IN IJMUIDEN. Met den nieuwen torpedojager Piet Hein. arriveerden Vrijdagmiddag vijf uur een groot aantal leden van den Raad van. Defensie. De hooge gasten waren gistermiddag half twee in Hoek van Holland aan boord gegaan. Aan den toeristensteiger debarkeerden zij en vertrok ken per auto naar den Haag. Op den steiger was de havenmeester, de heer J. Seyffert ter begroeting aanwezig. BEVERWIJK overwinningen, die het, gezien het aantal ge-1 trainde debaters uit zijn midden, gemakkelijk had kunnen behalen. Er is maar één openbare vergadering voor dit vraagstuk noodig n.l. van de bevoegde volksvertegenwoordigers, den Gemeenteraad, die zoo noodig in dubbele getale volkomen verantwoordelijk en zaakkundig kunnen oor- deelen, na 'n wél overwogen praeadvies van B. en W. en na onderzoek van Regeering en Gedeputeerde Staten. De derde opmerking is: Houdt de politiek buiten dit vraagstuk. Dit is teveel gevergd. Het is onmogelijk om de politiek te houden buiten een vraagstuk, dat zoo geheel en al van wezen en strekking politiek is. Samensmelting van gemeenten geschiedt juist om gemakkelijker, beter en doeltreffen der gemeentepolitiek te kunnen voeren. Wie daar onpasselijk van wordt, zooals iemand verklaard heeft, moet onthouding van politiek betrachten. Overigens moet men het misbruiken van politiek niet verwarren met de politiek zelf. Als een architect misbruik maakt van zijn beroep, is de architectuur niet daarom te veroordeelen al geven wfj gaarne toe, dat men gemakkelijk van sommige architectuur zeer onpasselijk kan worden. De politieke partijen zullen zich dus uiter aard met 't vraagstuk bezig houden en daarin een politieken strijd voeren, zonder te ver vallen in een partijstrijd of in het andere uiterste, den vrede van het Kerkhof. De vraag of de gemeentefinanciën van Wijk aan Zee en Duin het thans voor Bever wijk begeerenswaardig maakt om naar fusie te streven willen wij heel nuchter en zake lijk beantwoorden met Neen. Inderdaad niet. Er zijn tal van dingen be geer ensiwaardiger dan dit. Bijvoorbeeld: volledige vrijdom van belasting. Evenmin verwachten wij 'n oplossing dei- crisis van deze fusie. Zelfs verwachten wij geen direct tastbare financieele voordeelen voor Beverwijk. De fusie is echter geen huwelijk uit fi nancieele overwegingen, doch een dringende noodzakelijkheid van sociale gemeentepoli tiek. De fusie komt als zij komt niet te vroeg, maar zeker tien jaar te laat. Toen, vóór 10 jaar had men moeten fusi-o- neeren, dan waren kwesties van belasting druk, van rioleering, van verkeer, van veilig heid, van bebouwing, van volkshuisvesting enz. enz. thans geen kwesties meer geweest. Maar als „hadden" komt is „hebben" te laat en wij kunnen nu achteraf gemakkelijk zeggen dat dit of dat had moeten gebeu ren. Zouden de critici van thans, ook zoo wijs geweest zijn, als zij toen de verantwoordelijk heid hadden gedragen? Men vergete niet, dat Wijk aan Zee en Duin in den allermoeilijksten tijd in een overgang verkeert van plattelandsdorp naar een mo derne gemeente. Men vergete ook niet, dat de aanbouw te gen Beverwijk aan, mede het gevolg is van het feit, dat haar grondgebied minimaal klein is. Hoe langer gewacht wordt met fusie, des te bezwaarlijker zullen de gevolgen voor Be- berwijk waren. Laat men toch willen zien, dat de Siamee- sche tweelinggroei van Beverwijk en Wijk aan Duin in de toekomst steeds zwaardere lasten op Beverwijk zullen gaan leggen. Verbreeding van toegangswegen kan niet uitblijvlen. Verkeersongevallen hebben bijna dagelijks plaats, 't Oude Beverwijk is een verzameling van steegjes. Men zie vervolgens eens het politierapport in onze plaatselijke pers. Wellicht de helft van de processenverbaal betreft Wijk aan Zee en Duin. Behalve dit alles, zal Beverwijk toch de uiterste zuinigheid moeten betrachten, ter wijl het geen perspectieven bezit om de fi nanciën te verbeteren. Het zijn juist de perspectieven, waarmede gerekend moet worden. Wij noemen slechts enkele. Fusie opent onmiddellijk een perspectief van winstgevende grondpolitiek. Een behoor lijk grondbedrijf al de wild-west bebouwing doen plaats maken voor een planmatige uit breiding en een bepaling van de grondprij zen of erfpacht. Het rioleeringsvraagstuk, dat thans schat ten gelds kost, aan Wijk aan Zee en Duin, kan geleidelijk worden opgelost. Elk badseizoen is reclame voor Bever wijk en Wijk aan Duin. Het meerendeel der Amsterdammers en Zaankanters is zich hier komen vestigen tengevolge van hun verblijf in Wijk aan Zee. Na elk badseizoen vestigen zich hier weer nieuwe gezinnen, komen nieuwe belasting betalers het aantal* vermeerderen. Het is maar de vraag om een en ander planmatig te leiden. Hier hangt alles af van een voor uitziend gemeentebestuur. En dit moge hier gezegd worden wij hopen dat niemand van deze politiek onpas selijk wordt dat de politieke partijen 'n veel grootere verantwoordelijkheid krijgen voor de samenstelling van den Raad, dan zij voorheen ooit gehad hebben. Het vraagstuk is met deze enkele regelen niet uitgeput. Maar het heeft geen nut, daar nog veel over te schrij ven, nu de verantwoor delijke instanties dit vraagstuk ter beoordee ling en ter oplossing hebben. Deze instanties zuilen zonder vooringeno menheid, zonder hartstocht en alleen met 't oog op het algemeen belang de zaak behande len. Mochten deze instanties zich tegen een fusie verklaren, dan vergaat de wereld nog niet. Maar als er fusie moet komen, laat men dan niet wachten tot er 'n failliete boedel is over te nemen. Thans is het nog niet te laat. Over misschien eenige jaren staan we wel licht hier voor een debacle. Als de Regee- ring haar extra bijdrage niet langer zou kun nen volhouden, is de debacle er. op hetzelfde moment. Dit voelt de burgerij ook aan en daarom gaat zij homogeen met het fusie-pogen. Dat de burgerij in overgroote meerderheid vóór fusie is bewijst ook het geringe aantal te genstanders. In alle hier ter plaatse ver schijnende bladen op één na, is van een te genstand niets te bemerken. Slechts een 4- tal personen hebben enkele eenvoudige op merkingen gemaakt. Dit aantal zinkt in het niet bij de pl.m. 4900 georganiseerde kiezers, die uit beide gemeenten bij het comité Groot Beverwijk zijn aangesloten. DE WERKLOOSHEID. Bij den gemeentelijken dienst der werkloos heidsverzekering en arbeidsbemiddeling ston den aan het einde dezer week 487 werkloozen ingeschreven tegen 526 in de vorige week. Voor de drie bij den dienst aangesloten gemeenten waren de cijfers: Beverwijk 225 (vorige week 250), Wijk aan Duin 183 (189) en Heemskerk 79 (87). SPELDJESDAG VOOR DEN K. R. O. Op Zondag 24 Juni zullen bij de R. K. ker ken K. R. O. speldjes te koop worden aange boden. Deze speldjesdag is bedoeld om de kosten te helpen bestrijden verbonden aan de uitzending van een programma ten behoeve van de in vreemde werelddeelen arbeidende R.K. missionarissen. B. en W. hebben inmid dels hun toestemming voor de collecte ge geven. DE CENTRALISATIE DER VEILINGEN. Naar wij vernemen zal Dinsdag 19 Juni des avonds te 8 uur in de bovenzaal van het Vei lingsgebouw Kennemerland een gecombineer de vergadering worden gehouden van de vei- -ag ap ua Sucpcisiapuinj, '^poe.xpuaa ap uaSp verwijksche Exportve'iiing. In deze bijeen komst zullen besprekingen worden gevoerd over de nieuwe gezichtspunten, welke zich voordoen ten aanzien van het vraagstuk van de centralisatie der veilingen in Beverwijk. De AARBEIENVEILING. Aan de speciale aardbeienveiling werden Vrijdag in totaal 21.000 K.G. aardbeien aan gevoerd. De gemidddelde prijs was f 22,17 per 100 K.G. De aanvoer bestond voor het groot ste gedeelte nog uit vroege soorten. De alge- meene verwachting is, dat als gevolg van de langdurige droogte het aardbeienseizo-en vlug ten einde zal loopen. Om de zelfde reden zal ook het beschot over het algemeen niet- mee vallen. Heden Zaterdagmiddag 4 uur zal de Beverwij ksche Exportveiling voor de eerste maal in dit seizoen een aardbeien-veiling houden minakade hoek Kerkstraat (voorheen bewoond door wijlen den heer S. Koster) aangekocht en zal dit pand tot kringhuis doen inrichten. Maandag j.l. is het voormalige gebouw ,Tivoli" aan den IJmuider Straatweg eveneens door de N.S.B. als vergaderlokaal in gebruik genomen en door den exploitant in gebouw „De Victorie" veranderd. BESTRATINGSWERKEN. Men schrijft ons: Er is groote ontevredenheid bij de bewoners van den Driehuizerkerkweg, vooral bij de zakenmenschen. Men is nu bezig met het her straten van dezen weg en alle verkeer is hier afgesloten. Dit beteekent, dat de autobussen, naar Haarlem langs den Rijksweg moeten gaan en dat de bewoners van den Driehuizerkerk weg een paar weken van het autobusverkeer met Haarlem en IJmuiden afgesneden zijn. De herstrating geschiedt op zoodanige wijze, dat zelfs het verkeer van voetgangers of wiel rijders nauwelijks mogelijk is. Op één dag was de geheele straat van de spoorboomen af tot aan het hek oostelijk van den weg opgebroken, en konden voetgangers nauwelijks passeeren. Men vraagt zich af, waarom het werk niet zoodanig kan geschieden, dat het verkeer even goed kan plaats hebben, dus dat men telkens de helft der straatbreedte onder handen nam. Nu moeten bakkers, melkboeren enz. toch ook telkens door de afsluiting heen. De grootste grief der zakenmenschen is echter niet het ongerief, maar dat het werk in dezen mooien tijd van vreemdelingenver keer gebeurt. Waarom, zoo vragen zij, is dit werk niet vroeg in het voorjaar gehouden? Nu met het droge weer waait al het zand op de nieuwe bestrating weg, of men moet het voort durend rat houden, wat een extra werk kracht noodig maakt. In het voorjaar was het zand veel beter in de voegen gaan hechten en het wegdek dus beter beklijfd geworden. Met de langs den weg wonenden, met- de zakenmenschen, met het drukke verkeer in den zomer, nergens is rekening mede gehou den en daarom getuigt het van weinig beleid. Wij hoorden verluiden, dat er ook in den ge meenteraad nog wel over gesproken zal worden. MARKTPRIJZEN Tarbot per K.G. f 0,54—f 0,42 Griet per 50 K.G. f24—f9,10 Tongen per K.G. f.0.90f0,35 Groote schol per 50 K.G. f 16,50 Kleine schol per 50 K.G, f 12,50—f 3,10 Schar per 50 K.G. f3,20—f2,30 Tongschar per 5-0 K.G. f 7,10—f 1.35 Gullen per 50 K.G. groote f2,50—f 0.35 Gullen per 50 K.G. kleine f7—f2,60 Wijting per 50 K.G. f2—f 1,10 BES GMMIN GEN. Trawlers: Gerb-erdina Johanna IJM 38 435 manden f 2643. Loggers: IJM 204 f 665; KW 4 f 45-0; KW 68 f 411; KW 56 f 452; KW 144 f 364; KW 101 f 578; KW 58 f 520; KW 51 f39; KW 45 f 344; KW 42 f 420; KW 154 f405: KW 91 f 349. SOH 341 f 513; SCH 196 f 470. Kotters: E 453 f 69. WIJK AAN ZEE EN DUIN VERKEERSONGELUK. Vrijdagavond werd op den hoek van de Iepenlaan en de Verlengde Groenlaan een U-jarige jongen, die per rijwiel de laatst genoemde laan kwam inrijden, aangereden door een motorrijwiel. De jongen werd van zijn rijwiel geslingerd en kwam op het voet pad terecht. De motorrijder, die met vrij groo te snelheid had gereden, stopte en reed daar na op grooten afstand langs den jongen heen om daarna zonder zich verder om het slacht offer te bekommeren weg te rijden. Het jong- mensch bleek er vrij goed te zijn afgekomen. Het rijwiel werd grootendee-ls vernield. Het nummer van het motorrijtuig is bekend. De bestuurder wordt door de politie opgezocht. HEEMSKERK R.K.V.V. „A.D.O.". Sparta 1—A.D.O. 1, 2.30 uur. A.D.O. 2—D.E.M. 2, 2.30 uur. S.V.A. 3—A.D.O. 4, 2.30 uur. S.V.A.-BA.D.O.-B, 1 uur. Het eerste gaat voor den Bisschopsbeker bij „Sparta" te Wognum op bezoek en dient de tegenpartij niet te onderschatten. IJMUIDEN KRINGHUIS VAN DE N.S.B. De Nat. Soc. Beweging heeft de villa Wilhel- MOET THANS NAAR FUSIE WORDEN GESTREEFD? De voorzitter van het comité Groot Bever wijk, de heer P. J. J. Hazevoet, verzoekt ons opname van het volgende: Moet thans naar fusie worden gestreefd? De vraag kan ook anders gesteld worden: Maakt de financieele toestand van Wijk aan Zee en Duin het thans voor Beverwijk begee renswaardig om naar fusie te streven? Vooraf enkele opmerkingen om het terrein der discussie te zuiveren en een objectieve behandeling mogelijk te maken. Het Comité Groot Beverwijk heeft zich geen oogenblik laten leiden door persoonlijke sym pathieën of antipathieën. Het fusievraagstuk is ook niet door dit Co mité behandeld omdat er aan de andere zijde der gemeentegrenzen verwaarloozing van plichten of belangen aanwezig zou zijn. Wij willen hier wel zeggen, dat, vooral wat de laatste jaren betreft, waarover wij m. b. kunnen oordeelen, een ernstige wil aanwezig was om het algemeen belang te dienen. Het Comité Groot Beverwijk heeft zich nimmer critisch uitgelaten, omdat het geen zin had om als stuurman-aan-wal te fun- geeren .en omdat critiek achteraf zoo kinder achtig gemakkelijk is. In de tweede plaats is het Comité Groot Beverwijk ongevoelig gebleven voor den aan drang van buiten om groote openbare debat vergaderingen te beleggen, omdat de handig ste debater het spel wint. Groot Beverwijk heeft dus geen prijs gesteld op zoodanige Het eerste elftal van de V. V. Beverwijk, welke populaire vereeniging heden haar derde lustrum viert Staande y.,1. n. r.: W. Bakker, Th. Kuyer, A. Markx, J. Moenhout, S. Teeling. 2e rij: W. Kuyer, P.V.Amersfoort, A. de Ruijter. Knielend: S. Zoutman, P. Adrichem en J. Kuijer. Geheel rechts de voorzitter van „Beverwijk", de heer P. Kossen, DRIEHUIS KINDERFEEST BUURTVEREENIGING. Het bestuur der vereeniging van bewoners der buurtschap Driehuis heeft op Woensdag 20 Juni een feest georganiseerd voor de kinde ren, dat des middags gehouden zal worden op het sportterrein bij 't Huis te Velsen. Vanaf de R.K. kerk gaan de kinderen in optocht naar het terrein, waar allerlei wedstrijden en spe len zullen plaats hebben. Een groot draai orgel zal voor de vroolijke stemming zorgen. Des avonds geeft de Harmonie Soli Deo Gloria onder directie van -den heer C. Ouden dijk een concert op het plein bij de R.K. kerk. ^iÜ »'T KLEUTERHUIS" 27 Trompstr. 27, IJmuiden-Oost (Adv. lngez. Med.) Voor een goede BRUIDSFOTO Ibij J. VAN VELDHUIZEN WILL. BARENDSZ STRAAT S HP (bij de Julianakade), IJmuiden) (Adv. lngez. Med.) BURGERLIJKE STAND VELSEN. Geboorten: K. Spekvan der Windt, z. Jan Kostelijklaan 28, Velsen. J. de Brouwer—de Smit, d., Buitenh. uitweg 15, Velsen. A. de GraaffZwart, z., Annastraat 28rd., IJmuiden. M. G. VermaatMolenaar, d., v. Wassenaer- straat 39, IJmuiden O. F. G. van Schagen Rochhausen, z., Rijksweg 234, Santpoort. D. Maassen van den Brink—Klem, d.. Kortenaer- straat 16, IJmuiden O. E. Bakker—Vervat, z., Ahornstraat 19, IJmuiden O. Overleden: Dirk Glas, 85 jaren, wedr. van M. Thoolen, Fazantenlaan 35, IJmuiden O. Jacob Suijk, 86 jaren, wedr. van W. Valkenburg, Mid denhavenstraat 30rd„ IJmuiden. Jan de Pijper, 56 jaren, echtgen. van J. Buis, Zeeweg 184, IJmuiden O. Bernardus van der Kolk, 76 jaren, echtgen. van A. v. Herfden, Le Mairestraat 14, IJmuiden O. Ondertrouwden: J. Smit en G. A. Aarsen. Toek. adres Fr. Halsstraat 56, IJmuiden (O.) Chr. Polderman en A. Garstenveld. Toek adres Gouda, Tollenstraat 111. Q. Duindam en M. van der Vijgh. Toek. adres Kerkweg 6, Velsen. I. Lans en A. M. C. Duijn. Toek. adres Schie dam, Newtonstraat 20. Huwelijken 14 Juni 1934: J. Th. Bakker en C. Mudde, Haarlem, Maasstraat 56. J. Heere mans en M. L. Artner, Voorplaats 42, Sant poort, C. Boerman en M. Boerman, Anna Pau- lowna, Stoomweg 66, Breezand. P. B. Bakker en A. E. K. WienbrÖer, Assendèlft, Zuid 49. P. W. Verloop en M. E. de Groot, v. Linschoten- straat 19, IJmuiden O. N. Hoek en J. Breuk hoven, Wijk aan Zeeërweg 153, IJmuiden O. W. ten Wolde en A. van Heijst, Beverwijk, Strick van Linschotenstraat 6. G. Verhoef en G. C. M. Graaman, Julianakade 34, IJmuiden. C. Ch. van Lieshout en T. Post, Wijk aan Zee en Duin, Verl. Munnikenweg 62. N. C. Arkestein en E. Broek, Den Helder, Tuinstraat 57. A. Sanberg en T. van Leeuwen, Ned, West Indië. "VOOR bij A. Kraak ZEEWEG 87 IJmuiden >Oost BOUQUETTEN (Adv. lngez. Med.),

IJmuider Courant | 1934 | | pagina 7