DE BILT VERWACHT WORDENDE SCHEPEN: Schip Alton a Antiochia Arendskerk Alcinous Achilles Arantza Mendi Amazone Bodegraven Berengar Bennekom Barneveld Bellatrix Boskoop Britannic Chr. Huygens Ceres Cordillera Costa Rica Carnalea Desio Eurymedon Elpenor Elise Schulte Elin Gera Gracefield Gaasterland Grootekerk Helder Hebe Kyphissia Leersum Langlebr-ook Ioannis Vatls Myrmidon Melampus Montferland Maria Toft Mars Montferland Neumark Neion Nijkerk Nauenburg Nereus Nelens Orania O-otmarsum Poelan Tello Poseidon Peterston Proyon peisander Rina Corrado Rokos Vergottis Rinos Rhea Regges-troom Serooskerk Saturnus* Storo Syi-a Tanimbar Tajandoen Thistleford Telamon Uckermark Venezuela Vulcanus Waterland Weissesee Winterswijk Zeelandia Ned. Indië Mexico Japan Batavia Savona La Plata Kopenhagen Chili Buenos Aires Chili Chili Archangel Chili Archangel Ned. Indië Bourgas West Indië West Indië Britonferry B. Aires Batavia Ned. Indië Lulea (v. IJm.) Danzig Ned. Indië Buenos Aires Rosario Japan Caibarien Mid-d. Zee West Indië Archangel Santé Fé Buenos Aires Batavia Hamburg Buenos Aires Leningrad Napels Buenos Aires Ned. Indië Buenos Aires Zuid Afrika Ned. Indië Stettin Ned. Indië B'uenos Aires Archangel Ned. Indië Guantanamo Rosario Archangel Batavia Rosario La Plata La Plata Danzig West Afrika Japan Bourgas Ornskoldovik Mexico Ned. Indië Ned. Indië La Plata Hamburg Ned. Indië West Indië Patras Buenos Aire: Necochea Archangel Beunos Aires verm, aankomst 11 Aug. 5 Aug. 24 Juli 30 Juli 25 Juli 28 Juli 1 Aug. 15 Aug. 10 Aug. heden 28 Aug. 28 Juli 8 Aug. 17 Aug. 6 Aug. 12 Aug. 4 Aug. 30 Juli 26 Juli 31 Aug. 26 Juli 25 Aug. 8 Sept. 31 Juli 18 Aug. 31 Juli 21 Aug, 28 Juli 10 Aug. 4 Aug. 22 Juli 27 Aug. 24 Juli 5 Aug. 16 Aug. 23 Juli 24 Juli 25 Juli 7 Aug. 31 Juli 1 Aug. 30 Juli Laatste bericht 23 Juli van Port Said. 19 Juli van Port of Spain. 23 Juli te Shangkat. 19 Juli te Belawan. 23 Juli van Huelva. in lading. 25 Juli te Gdynia. 21 Juli te Antwerpen. 22 Juli van Madeira. 18 Juli van Cristobal. 21 Juli te Callao. 23 Juli van Utsire. 19 Juli van Antofagasta. 18 Juli vertrokken. 21' Juli van Port Said. 22 Juli te Salonika. 26 Juli van Curacao. 19 Juli van Curasao. 20 Juli vertrokken. 17 Juli vertrokken. 24 Juli te Londen. 20 Juli van Per:m. in lading. 21 Juli vertrokken. 16 Juli van Padang. 6 Juli vertrokken. 11 Juli v. Ponte Obligado. 21 Juli te Kobé. 7 Juli vertrokken. 23 Juli van Algiers. 14 Juli van Curasao. 17 Juli vertrokken, in lading. 4 Juli van Necochea. pass. 23 Juli Gibraltar, vertr. 25 Juli v. Bremen. in lading. 20 Juli vertrokken. 20 Juli vertrokken, in lading. 21' Juli van Batavia. in lading. 20 Juli van Mombassa. 20 Juli van Macassar, in lading. 21 Juli van Batavia. in lading. 22 Juli vertrokken. 16 Juli van Colombo. 15 Juli vertrokken. 21 Aug. v. Buenos Aires.. 23 Juli v. Honningsvaag. in lading. in lading. 13 Juli te Santa Fé in lading. 24 Juli te Kopenhagen. 23 Juli van Cape Coast. 23 Juli te Gem as. 22 Juli van Varna, 18 Juli van Hemos an d. in lading. 22 Juli te Londen. 22 Juli van Port Said. 17 Juli v. Buenos Aires, in lading. 22 Juli te Havre. 24 Juli van HJavre. 21 juli van IÜssabön. 19 Juli v. Rio Janeiro. 28 Juni vertrokken. 23 Juli vertrokken. 24 Juli van Madeira. IJMUIDEN MARKTPRIJZEN Tarbot per K.G. f 0.850.62 Tongen per K.G. f 1.75—1.35 Kleine schol per 50 K.G. f 218.50 Schar per 50 K.G. f 2.20 Vleet per stuk f 2.50—2.22. Groote schelvisch per 50 K.G. f 2421. Middelschelvisoh per K.G. f 1917.50 KI. middelschelviseh p. 50 K:G. f 15;7.20 Kleine schelvisch per 50 K.G. f 7.502.15 Kabeljauw per 125 K.G. f 5423. Gullen per 50 K.G. groote f 8—3.70 Idem kleine f 4.601.50 Leng per stuk f 0.610.28 Wijting per 50 K.G. f 3.4-0;2 Makreel per 50 K.G. f 7.104.20 Kleinmiddel hake per 50 K.G. f 2618. Kleine hake per 50 K.G. f 21.5010. BESOMMINGEN Trawlers: Amsterdam IJM. 58, 525 manden f 2550. Gloria IJM. 37 450 m. f 2340. IJszee IJM. 167, 320 m. f 2180. Schoorl IJM. 39. 300 m. f 2200. Loggers: KW 124 f 450, KW 44 f 520, KW 65 f 700, KW 154 f 420, KW 51 f 900. VERWACHTE VISCHAANVOER. Thuis stoomende voor de Donderdagmarkt Bïi.s. „Claasje" RO 46, vangst: 60 St. ijskabel- jauw; 150 st. kabeljauw; 50 an, gul; 60 m. knappe schelvisch; 125 m. br. schelvisch 30 m. schol en makreel. S.s. „Marie R. Ommeringh" IJM 7 vangst: 210 m. br. schilvisch; 80 m. schelvisch; 85 m. gul; 20 m. makreel; 10 m. kl. schol; 5 m. gr. schol 5 m. hake en 150-st. st. kabeljauw. S.s. „Christine" IJM 2 vangst: 170 m. br. schelvisch; 110 m. schelvisch; 70 m. gul; 20 m. makreel; 5 m. varia; 235 st. st. kabeljauw. Verwacht voor de Maan-dagmarkt m.s. „Betje" RO 16 met de vangst van de „Antje" RO 15. Nadere opgaaf omtrent de vangst volgt. LIJST VAN VERWACHTE STOOMTRAWLERS. N.V. Piscator maakt ons erop attent, dat in de in ons blad van jl. Maandag opgenomen lijst van verwachte schepen, wat de motor trawler RO 15 betreft, een onjuistheid is ge slopen. Deze trawler is niet 5 Juni, maar 5 Juli vertrokken. Genoemde trawler was 4 Juli aan de markt met visch van de RO 16 en de RO 46. De RO 16 vertrok, zooals in de' lijst staat aanugegev op 19 Jupni, doch op 4 Juli werd door de RO 16 en op T6 Juli door de RO 46 visch van dezen trawler alhier aangevoerd en verkocht. VELSEN DE „MONTE ROSA" VERVOLGT HAAR REÏS. HAMBURG, 24 Juli. (V.D.). Na onderzoek van de kiel heeft de „Monte Rosa", die op een klip was geloopen, haar reis Dinsdagmiddag te drie uur voortgezet. De reis naar de Noord kaap zal in overeenstemming met het pro gramma worden volbracht, WAARSCHUWING. De Commissarisvan Politie der gemeente Velsen deelt in het algemeen belang het na volgende mede.' De burgemeester van Zuilen heeft aan hen, die voornemens zijn, in eenig- opzicht in rela tie te treden met de firma Van der Kuy en Polman, gevestigd Linnaeusstraat 22 bis te Zuilen (briefhoofden van de firma vermelden de woonplaats Utrecht)in overweging van te voren inlichtingen bij hem in te winnen. Van der Kuy en Polman adverteeren in vele dagbltaden voor het verstrekken van kre dieten en hypotheken SCHOOLREISJE D.e school voor Chr. Volksonderwijs in de Van Langeveldstraat zal a.s. Donderdag haar schoolreisje maken. Des morgens 7 uur vei'' trekken de kinderen in vijf autobussen van de firma Waterdrinker naar 't Gooi, Valkeveen, de Pyramide van Austerlitz en Utrecht. Door de goede zorgen der propagandacom- missie en de hulp der schoolkameraden gaan de kinderen der werklooze'n ook mee. Als nu het weer meewerkt wordt het voor de kinderen een mooie dag. BURGERLIJKE STAND. Bevallen: E. C. Kes—Polderman, d„ Wijk aan Zeeërweg 133, IJmuiden; E. van Roon Waterlander, z.; Watervlietstraat 6, Velsen N.; A. OortwijnRengers, d., Westerwijkstraat 4, Velsen N.; C. van Putten-Rozenheek, z., D. Hartoghstraat 23, IJmuiden; A. C. Ruijter Vessies, z.. Doodweg la, Velsen N.; TT. Wijngaard—Kaikow, z., Trompstraat 157, IJmuiden; J. M. Uijtendaalv. Schooten, z., Hagelingerweg 60, Santpoort. Overleden: Adriana Elizabeth van den Gie- zen, echtgen. van C. Roos, 55 j., Zuiderkanaal - weg 35, Vlesen; Huiberdina van Heivoort, 71 j„ Hoofdstraat 74, Santpoort; Nicolaas'Gomes, 56 j., Edisonstraat 17, IJmuiden; Cornelis Meijer, 65 j., Helmstraat 7, IJmuiden; Jaco bus Pauwels, 61 j., Tusschenb. weg 45, IJmui den. PERSONALIA Mej. A. M. van Andel slaagde te Haarlem voor het examen hoofdakte, eveneens mej. J. A. de Jonge te Driehuis. HEEMSKERK GEEN AUTOBUS AMSTERDAM— CASTRICUM AAN ZEE. Bij Kon. besluit is een beschikking genomen op de beroepen, ingesteld door de directie der Ned. Spoorwegen te Utrecht, J. Onrust te Oost- zaan en de N.V. Autobus-Onderneming Van Geelen en v. d. Berkhof te Heiloo en de N.V. VEL5ER ZWEMIMWCHTM&J aysEMOOR.DEK.5mij. Vacantie!, 'aga nu met Pa en Moe p* Naar de r Zweminrichting toe (Adv. Ingez. Mecb.) KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. De extra halve beslissing. AjaxWillem II (41) Omnibus Mij. „Zaanland" te Koog a. d. Zaan tegen de beschikking van Ged. Staten van Noord-Holland, waarbij aan de N.V. Autobus onderneming. Van Geelen en Van den Berk hof f en de N.V. Omnibus Mij. „Zaanland" vergunning was verleend tot het in werking brengen van een autobusdienst tus- schen Amsterdam en Castricum a. Zee. Met vernietiging van het besluit van Ged. Staten van Noord-Holland is aan de N.V. Auto bus-onderneming Van Geelen en Van den Berk hof en de N.V. Omnibus Mij. „Zaanland" te Koog a. d. Zaan alsnog vergunning geweigerd tot het in werking brengen van een autobus dienst van Amsterdam over Zaandam. West- zaan en Heemskerk naar Castricum aan Zee en terug. FEESTVERGADERING. Op Zondag 29 Juli houdt den R.K. Fabrieks arbeidersbond „St. Willebrordus", ter gelegen heid van het 12 1/2-jarig jubilé van den pen ningmeester S. P. Kosse, een feestvergadering des middags 3.30 uur in het v-ereenigingsge- bouw. De bondspenningmeester de heer Heinis zal de feestrede houden. Tevens zal door den voorzitter aan den jubilaris een cadeau worden overhandigd. COLLECTE. Op Zondag 29 Juli wordt alhier een collecte gehouden ten hate van het Wit Gele Kruis. BEVERWIJK LAWNTENNIS HET DUINWIJCK-TOURNOOI. De uitslagen van Dinsdag gespeelde wed strijden luiden als volgt: Damesenkelspel: mej. A. Teer sl. mevr. Deegenaar 75 119. Damesdubbelspel: dames Spruij.t en Henne- man slaan de dames Homan en Rijken 61 6—1. Gemengd dubbelspel: R. Teer en A. Erdman slaan J. Niepoort en J. Maters 57, 61, 6—3. Heerenenkelspel: A. Erdman sl, J. v. d. Bliek 6—4, 6—3. Heden, Woensdagavond 7' uur wordt de partij v. d. PloegDeegenaar gespeeld. DE JONGENS-HARMONIE IN DEN STRIJD. De „hoop der toekomst" van de Beverwij k- sch-e Harmoniekapel, bekend onder den naam van de Jongens-Harmonie zal a.s. Zondag onder leiding van den heer H. W. Hofmeester deelnemen, aan. het muziekconcours te Hoorn. De jongelui komen uit in de derde afdeelini Hajrmonie, waarvoor als verplichte opgave moest worden ingestudeerd „L1 Andalouse" van Filliard. Als eigen gekozen werk. zal de ouverture „La Charmante" van den onlangs overleden IJmui- denschen musicus Sam Vlessing worden uitge voerd. Concurrenten in deze afdeeling -zijn R.K. Harmonie „Pius X" uit Venhuizen, met de ouverture „Mign-onnette" van (Bonman en „St. Pancratius" uit Blokker met de fantaisie „Le Gros Chêne de 1' Hermitage" van Ludovic. Met het voorbeeld van de „moedervereeni- ging" voor oogen zullen de jongens ongetwij- feld hun beste krachten inspannen om een eervol resultaat in dezen vreedzamen strijd te behalen. BAKKUM EEN NIEUW KOLONIEHUIS GEOPEND. Dinsdag heeft Mgr. J. D. J. Aengenent, Bis schop van Haarlem, te Bakkum het nieuwe koloniehuis geopend, dat gebouwd werd voor de R.K. Dioc. vereeniging tot uitzending van het zwakke kind. Bij deze plechtigheid waren o.m. tegenwoor dig de Inspecteur der Volksgezondheid, Dr. Heyermans en Dr. Vos, wethouder van Am sterdam, benevens verscheidene burgemees ters uit Noord-Holland. Dit koloniehuis was oorspronkelijk in aan bouw voor een andere" vereeniging. Tijdens den bouw, die blijkbaar te grootsch van op zet was, deden zich moeilijkheden voor, zoo dat het kokmiiehuis niet kon worden af gemaakt. Zoowel de provincie, als de gemeente Amsterdam, die voor dezen houw garant waren werden ten zeerste gebaat, toen de R.K. ver eeniging -besloot het koloniehuis voor haar rekening af te bouwen. De Amsterdamsche wethouder heeft dat in zijn rede een daad van burgerzin genoemd en daarvoor namens de gemeente zijn erkentelijk heid betuigd. De Commissaris der Koningin had bericht van verhindering gezonden. SCHAKEN ZOMERWEDSTRIJD HAARL. SCHAAKCLUB. K. H. van Brederode heeft zich om redenen van particulieren aard genoopt gezien, zich uit den wedstrijd terug te trekken. In zijn plaats speelt thans J. Zoontjes van Beverwijk in de hoofdklasse mee. De uitslagen van. de gisteravond gespeelde vierde ronde laten wij hieronder volgen: Hoofdklasse: F. AbspoelJ. J. Bert 0—1; J. ZoontjesTh. v. d. Bos afgebr. Eerste klasse A: W. A. LindemanJ. Brug man 1/21/2; J. H. KruijtH. J. Steenbergen 1—0; C. E. Absp'oelJ. E. Strengers afgebr. B; H. I. van EsA. Hinlopen 0—1; G. Suu- rendonkS. J. Abspoel 10. Tweede klasse AH. de VriesTh. D. Hetem 0—1; A. Breek—P.. A. C. v. d. Bronk 0—1. B: P. v. WieringenRich. v. Drielen 01; W. J. JolinkW. Rolf von den Baumen 01. Derde klasse A: J. F. de WitK. Koedooder 10; E. BraamsP. R. ter Weijde 10; G. L. v. d. Meij—J. de Vries 1—0. Bi -A» de Koek—C. Hovingh 1/2—1/2» Voor ongeveer 10.000 toeschouwers had Dins dagavond in het Olympisch Stadion te Amster dam de eerste der drie kampioenswedstrijden plaats tusschen Ajax en Willem II. Deze wed- strijden-serie was noodzakelijk geworden in verband met het gelijk in puntenaantal ein digen van Ajax, Willem II en K.F.C. in de kanipioenscompetitie. Om te voorkomen, dat de verlenging der kampioenscompetitie tot in Augustus zou duren werd besloten de halve competitie op drie achtereenvolgende avonden in het Stadion te Amsterdam te spelen, op neutraal terrein dus. Het begin is voor Ajax, dat goed samenspe lend het doel van Van der Aa bedreigt. Mulders en ten Have worden vaak aan het werk gezet. Van beide buitenspelers komen herhaaldelijk goed geplaatste voorzetten, maar het binnen- trio profiteert niet van -de geboden kansen. De Tilburgsche aanvallen hebben in de meeste gevallen niet veel om het lijf, daarvoor zijn ze te doorzichtig van opzet. Alleen Möller is gevaarlijk; eenmaal lost hij een mooi schuin schot, dat juist naast den paal belandt. Onverwacht neemt Ajax dan de leiding. Van der Aa, die tot nu toe goed werk heeft ge leverd begaat dan een fout, zooals we dezen keeper maar zelden hebben zien maken, Hij onderschept een aanval van rechts, tipt den bal voor de voeten van Van Reenen weg, maar belandt buiten het strafschopgebied. Hij wil kalm wegtrappen, doch maait finaal over het leder heen. Volkers is er al bij, passeert Van der Aa gemakkelijk, zet voor, waar Mulders geen moeite heeft om den bal in het verlaten doel te koppen (10). Er zijn dan 23 minuten gespeeld. De aanvallen van Willem II worden steeds gevaarlijker, niet het minst door een serie mis verstanden in de Ajax-achterhoede. Het spel werd goed open gehouden, zoowel van rechts als van links dreigen gevaren. Als van Ham toeloopt op een ver naar voren geschoten bal, wil Van Diepenbeek het leder wegwerken; hij beoordeelt den bal verkeerd, zoodat deze op zijn hoofd terecht komt. Van Ham heeft plot seling een vrij veld voorzich, daar Keizer is uitgeloopen. Het schot van den Tilburgschen midvoor gaat tusschen Van Diepenbeek en Keizer juist., naast. Maar eenige minuten later komt de gelijk maker, als Möller stevig doorzet en van dicht bij een schot lost, dat via den binnenkant van den paal in doel belandt (11). Tweede helft. Het schemerde al aardig, toen om even over negen met de tweede helft werd begonnen. Het spel is nog geen vijf minuten oud of de honderd lampen worden aangedraaid. Een kampioenswedstrijd in den zomer bij kunstlicht Onder wel heel bijzondere omstandigheden heeft de kampioenscompetitie 1934 plaats! Aanvankelijk is Ajax sterk in de meerder heid; voortdurend zwermen de Amsterdam mers voor het doel van Van der Aa. Eenige hoekschoppen en zelfs eenige vrije schoppen hebben echter geen resultaat, omdat de Til burgsche verdediging goed in vorm is. En het is wel heel jammer, dat Van der Aa wederom een fout maakt die aan Willem II een doel punt kost. Als een aanval op het Tilburgsche doel door Van der Aa wordt onderschept, laat hij den bal uit de handen vallen. Van Reenen krijgt het leder, trapt in het verlaten doel. Maar eenige Willem Ilers hebben het gevaar reeds gezien, Spijkers trapt het leder er nog uit, maar Volkers trapt weer opvangend kei hard in (21). Dit alles geschiedt in zulk een snel tempo, dat Van der Aa niet eens gelegenheid heeft gehad zich te herstellen. Er is dan een kwartier gespeeld. Willem II antwoordt met eenige verwoede aanvalen; alweer is het Möller die het gevaar lijkst is. Uit een vrijen schop tegen Schubert plaatst Horsten voor doel; Van Ham kopt in de rush hiernaar Keizer staat op zijn post en redt keurig. Het spel golft op en neer, de span ning zit er wel in en het spel is af en toe ook zeer behoorlijk. In de hiite xan den strijd wor den nog al eens overtredingen begaan, waar tegen scheidsrechter Wey op kalme wijze op treedt. Zoo breekt het laatste kwartier van den wed- strijd aan. Willem II dringt op om den gelijkmaker te forceeren, maar zooals het gewoonlijk gebeurt, geschiedt het ook thans, een doelpunt komt juist aan den anderen kant. De Aj axvoorhoede zit ondanks een licht Willem II-overwicht niet stil. En als de half- linie van Tilburg mist krijgt Ten Have met een vrij veld den bal toegespeeld. Hij zet voor, Mulders legt even den bal voor het goede been en met een hard schot in den rechterhoek heeft Ajax een 3—1 voorsprong, met nog een kleine tien minuten voor den boeg. Ajax blijft sterker. Eén minuut voor het einde wordt het zoowaar 4—1 voor Ajax. Mulders zet stevig door en weet zich van twee Willem Il-spelers te ontdoen. Zijn schot wordt dooi den uitloopenden Van der Aa het veld weer ingeslagen, waar Van Reenen met een hoog schot onhoudbaar inknalt (4—1). Zoo komt het einde met een toch nog hooge zege van Ajax, Heden Woensdagavond wordt in het Stadion de wedstrijd Willem IIK.F.C. gespeeld. JAC. WEY HERSTELD. De ex-V.V.V.-speler. Jac. Wey, die zich later voor „Stormvogels" opgaf, doch voor zijn nieuwe vereeniging door een zeer ernstige ziekte niet kon uitkomen, is thans door den behandelenden geneesheer geheel hersteld verklaard. De kans is dus groot dat we hem weer binnenkort op onze voetbalvelden zien. T__Het weer was voor de deelnemers bijzonder VOETBALj gunstig, heerlijk koel. Later brak het zonnetje door. In een goede stemming zag men de groe pen, individueelen. zoowel burgers als politie mannen, en militairen langs de wegen trek ken. De conditie van de wegen was zeer goed te noemen. De belangstelling der bewoners van Nijme gen was evenals anders groot. Reeds des morgens vroeg bij het vertrek, stonden zeer velen langs den weg -geschaard van de kazerne. Overal wordt door de bewo ners met de deelnemers meegeleefd. Verschillende firma's boden versnaperingen aan. Reeds te half acht kwamen de eerste deel nemers door Groesb-eek, waar de parcoursen zich splitsen; een uur later kwam een groot aantal deelnemers aan den Piasmolen aan. Aan deze groote rustplaatsen kan men altijd aardige tafereeltjes zien. Meestal hebben de deelnemers, die daar rusten, aan één stoel niet genoeg; zij nemen er nog een tweeden bij. Men neemt een zoo lui mogelijke houding aan. Tegen vijf uur, juist toen er een flinke re genbui losbrak waren alle deelnemers weer binnengekomen. Slechts drie heeren waren uitgevallen. Met het oog op het groote aantal deelnemers is dit zeer gering en dit mag dus een mooi resultaat genoemd worden. Men is thans in afwachting van wat de tweede dag zal brengen. meldt: 772.8 m.M. tê 744.2 m.M. te WANDELSPORT De Int. Vierdaagsche Afstands- marschen. Op den eersten dag 2972 wandelaars. Het was Dinsdagmorgen in Nijmegen reeds vroeg dag voor de deelnemers aan de interna tionale vierdaagsche afstandsmarschen. In de kazerne van de Koloniale Reserve was het al te vier uur reveille voor hen, die een parcours van 55 K.M. te loopen hadden; voor de andere trajecten was dit vari-eerend tusschen een half uur en een uur later. Slechts weinigen ontbraken dezen morgen op het appèl. Hoogste barometerstand La Coruna. Laagste barometerstand Seidisfjord. en voorspelt: Zwakken tot matigen wind uit Westelijke richtingen. Half tot zwaar bewolkt. Wellicht nog enkele regenbuien. Weinig verandering in temperatuur. Barometer Hedenmorgen 9 uur 762 m.M. Neiging: Vooruit. Thermometer Hoogste gisteren 68 F. Laagste heden nacht 54i F. Hoogste heden 60 F. Lucht 70 F. OPGAAF MAGAZIJN 'T BRILLENHUIS Kanaalstraat 83 IJmuiden. TEMPERATUUR ZWEMINRICHTING V. Z. V. Water 68 F. HOOGWATER IJMUIDEN. Woensdag v.m. 1,26 uur; n.m. 2.01 uur. Donderdag v.m. 2.21 uur; n.m. 2.55 uur. Vrijdag v.m. 3.13 uur; n.m. 3.44 uur. 466e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) lste klasse, 3e lijst Trekking van Woensdag 25 Juli 1933 Hooge Prijzen f 100.— 12700 19910 Prijzen van f 20. 99 153 234 266 486 557 591 692 1125 1343 1550 1587 2232 2317 2517 2633 2638 2789 3022 3563 3622 3635 3923 4024 4096 4224 4456 5439 5816 5963 6077 6698 6821 6834 7294 7799 7963 8102 8556 8711 9131 9225 9314 9852 9859 10536 10709 10886 10987 11191 11669 11963 12012 12291 12560 12610 12803 13552 13891 13921 13965 14474 14806 14885 15189 15277 15723 16202 16411 16525 16591 16620 16791 17506 17511 17535 17875 18063 18071 18340 18470 18952 18999 19102 19596 20063 20461 20531 20685 20952 21568 21695 22388 22596 22922 23034 23248 23424 Vonnis tegen de officieren der Zeven Provinciën. Straffen tusschen zes maanden en drie dagen. Uit Batavia: Het Hoog Militair Gerechtshof -deed heden uitspraak in het proces tegen de officieren van de Zeven Provinciën en verklaarde hen schuldig. De vonnissen varieerden van zes maanden tot drie dagen en waren allen aanmerkelijk minder dan de eischen, welke varleerden van anderhalf jaar tot drie maanden. FAILLISSEMENTEN De Arrondissements-Rechtbank te Haar lem heeft de volgende faillissementen op 24 Juli uitgesproken: C. Yff Czn., veehouder, wonende te Assen delft, Dorpsweg 486. Curator Mr. A. Bruch, alhier. L. Straathof, handelende onder den naam „Aurora Bulb-Nurseries", wonende te Hille- gom, Beekkade 7. Curator Mr. Dr. W. P. Vis, Haarlem. C. J. C. Hoogendijk, zonder beroep, wonen de te Haarlem, Weltevredenplein 57. Curator Jhr. Mr. W. A. Baud, alhier. A. P. E. J. Geerdes, drogist, radio- en foto- handelaar, wonende te Lisse. Curator Mr. G. J. Bettink, alhier. Rechter-Commissaris Mr. Th. F. Raedt. Opgeheven zijn wegens gebrek aan actief de faillissementen van: de Handelsvennootschap onder de fa. Gebrs. van Marle en haar firmanten: J. J. van Marle en J. van Marle, brandstoffenhandelaars te Zaandam, Arnoldusstraat 12. Curator: Mr. H. J. M. Tonino, alhier. C. H. Mommers, gehandeld hebbende onder den naam Continental-Wegenbouw, Mate- riaalhandel te Haarlem. Curator Mr. J. H. van Gelderen, alhier. Geëindigd zijn wegens het verbindend wor den der uitdeelingslijst de faillissementen van C. de Koning, landbouwer te Hoofddorp. Curator Mr. II. J. M. Tonino, alhier. J. Rol Wzn„ landbouwer te West-Knollendam Curator Mr. F. M. Hagemeyer, alhier. EXAMEN HOOFDAKTE Haarlem, 24 Juli Geëxamineerd 6 mnl. candidaten. Geslaagd de heeren R .Bos, Urk, H. E. Kruiper, Tutje- Volgens officieele gegevens zijn er In totaal horn, c. A. Jansen, IJmuiden, S. de Jong, Wijle 2972 deelnemers gestartj aan Duin,

IJmuider Courant | 1934 | | pagina 3