SSsSSSsBsSiSSSF- S44S3S5 aS est Het överzicKt van de groentenveiling. BEVERWIJK HEEMSKERK SANTPOORT Het 175-jarig bestaan van „Santpoort's Ringrijden". AGENDA Bij een Jubileum. Ir W. J. Burgersdijk vierde gisteren zijn 25- jarig jubileum bij de N.Z.H.T.M. In 1909 werd hij bij de maatschappij benoemd als ingenieur, in 1911 reeds werd hij haar directeur zoodat hij reeds gedurende 23 van de 25 jaar de leider van dit groote bedrijf is. De tijdsomstandig heden zijn voor hem aanleiding geweest, zijn jubileum ietwat-binnenskamers te vieren. Dat wil o.a. zeggen dat de belde bijeenkomsten met het personeel, met de hartelijke toespra- ken die daarbij tot den jubilaris gericht zijn, buiten tegenwoordigheid van de pers hebben plaats gehad. Maar het is niet gemakkelijk openbaarheid te vermijden als men een open baar verkeersmiddel beheert, en vooral niet als dit zijn lijnen over een zoo groot gedeelte van Nederlands beider dichts-bevolkte provin cies uitstrekt «n een personeel van duizenden zich opmaakt om zijn leider te gaan geluk- wenschen. Ook waren de trams Woensdag na tuurlijk bcvlagd en moesten er heel wat diensten worden ingelegd om het personeel uit Den Haag en Leiden naar Haarlem te ver voeren. De leider van dit groote verkeersbedrijf, dat zijn hoofdzetel in Haarlem heeft, dewelke stad hem zelf tot haar voornaamste inge zetenen is gaan rekenen, kan vandaag met voldoening terugzien op een kwart eeuw van noesten arbeid waarin hij veel tot stand heeft gebracht. De werkingssfeer van zijn bedrijf, dat zich in zijn origine zeer be scheidenlij k bepaalde tot wijlen de stoom tram Haarlem—Leiden, is onder zijn bewind enorm uitgebreid. Het groote complex electri- sche tramlijnen, dat de Haarlemsche stads- lijnen. Haarlem—Leiden, AmsterdamHaar lem— Zandvoort, Leiden—Voohburg—Den HaagScheveningen, LeidenNoordwijk. LeidenKatwijk en AmsterdamPurmerend Edam—Volendam omvat, en waaraan in de laatste jaren verscheidene autobusdiensten zijn toegevoegd, getuigt van den grooten on dernemingsgeest des leiders. In den loop der jaren is het verkeersvraagstuk daarbij steeds ingewikkelder geworden. De massafabricage van de goedkoope auto, waardoor de goed- fcoope taxi ook haar plaats heeft veroverd, de enorme groei van het autobuswezen in ons land, de verkeersmoeilijkheden die door dit alles ontstaan zijn en waarbij de toekomst van de electrische tram, op haar vaste baan, een verkeersraadsel op zichzelf is geworden, hebben den leider van het groote bedrijf heel wat zorgen moeten baren. En hij is daar ze ker nog lang niet van bevrijd. Maar Ir. Burgersdijk behoort niet tot de menschen die'bang voor moeilijkheden zijn en ze liever uit den weg gaan. Met energie en opgewektheid pakt hij ze aan. en als wij zijn personeel kennen als actief, hulpvaardig en hoffelijk toont dit meteen den geest van den leider zelf. Zooals men den geest van den lei der in iedere groote of kleine organisatie al tijd in het optreden van haar leden kan weervinden. Dat de duizenden leden van het personeel der N.Z.H.T.M. gisteren van harte hun ge- lukwenschen zijn komen aanbieden lijdt geen twijfel. Hun directeur is bij hen zeer gezien. Zij kennen hem als een man die zelf het voor beeld van hard werken en plichtsbesef geeft, die altijd recht door zee gaat en die warme, oprechte belangstelling voor hun welzijn heeft. Toen jaren geleden de maatschappij zelf ju bileerde kwamen die sympathie en eerbied jegens haar leider al op kenmerkende wijze tot uiting. Dat was een treffende getuigenis van de waarheid, dat de werkgever die hart voor zijn menschen heeft, hun belangen wil begrijpen en daar gaarne zijn tijd en moeite voor over heeft, den weerklank daarvan ook ondervindt en een geest van onderling ver trouwen en opgewekte samenwerking kan vestigen en handhaven. Terwijl wij ons voegen bij de velen, die Ir. Burgersdijk hartelijk gelukwenschen deden toekomen, geschiedt dat in de overtuiging die ook buiten den kring van zijn bedrijf gekoesterd wordt: dat hij de hem gebrachte hulde ten- volle verdient door de bekwaamheid de groote arbeidskracht en de humaniteit waarmee hij een veeleischende leiderstaak gedurende zoo vele jaren heeft vervuld. R. P. De markt blijft willig. De toon van het verslag van deze week mag dezen keer weer wat opgewekter klinken dan de overzichten zooals wij bijna den laatsten tijd gewoon waren. Wel konden wij ook vorige week reeds van enkele producten van kleine prijsverbeteringen gewagen, doch de afgeloo- oen week kenmerkte zich door een goede stem ming voor de meeste hoofdproducten. Bloemkool maakte weer eens een goede week. Voor goede kwaliteit was geregeld veel vraag. Wat de prijzen natuurlijk ten goede kwam, die geleidelijk gunstiger werden. De noteeringen wisselden de laatste dagen dan ook weer. Voor eerste soort van 1217 ct. Ook de mindere soorten profiteerden naar verhouding hiervan en werden ook beter afgenomen. Sla had een willigen handel en ook hiervan was het de goede kwaliteit, die zich steeds in groote be langstelling mocht verheugen. Ook voor dit product gingen de prijzen in de goede richting, die op de veiling van Woensdag, zij het dan voor enkele uitzonderingen weer tot ruim f 1 per kist werden opgedreven. Andijvie die andere jaren voor dezen tijd meest met lage noteeringen naar voren kwam. is thans zeer gezocht en wordt gere geld met behoorlijke prijzen betaald. De no teeringen schommelen naar soort zoo ongeveer van 3565 ct. per kist. Bospeen begint ook meer in de goede rich ting te komen dan vorige week, toen de door- sneeprijs voor goede bossen p.m. 56 ct. was. Thans stonden de noteeringen weer van 5—8 ct. per bos. Postelein bleef nog sukkelen met onstand vastige prijzen. Hiervan liepen de noteeringen sterk uiteen, wisselend van 1230 ct. per kist. De boonenhandel had voor alle soorten even eens een gunstig verloop. Nog altijd zijn het de dubb. boonen, die tot de massaaanvoeren kun nen worden gerekend. Van deze soort werden tot heden nog de grootste kwantums aange voerd. De prijzen waren bij het begin der week opgeloopen van 114 1/2 ct., doch liepen in het midden der week een weinig terug doch konden toch nog aan noteeringen komen van 10—12 ct. per K.G. Snij boonen. waarvan de aanvoeren nog niet zoo bijzonder groot zijn, beginnen echter toch ook langzamerhand een ruimre plaats in te nemen. Tot heden werden ook hiervoor be hoorlijke prijzen besteed. De noteeringen va rieerden op de veiling van Woensdag 1 Aug. van 1519 ct. per K.G. Spercleboonen met en z. dr. schommelden van 11—14 ct., terwijl de fijne tros met 1819 ct. per K.G. werd be taald. Het aanbod van verschillende soorten dop- pers was deze week nog van flinke beteekenis. Oök voor deze producten bestond een vlugge handel en al wat van goede kwaliteit was, werd voor behoorlijke prijzen afgenomen. Dop pers en Capucijners wisselden van 1216 ct. doch kwamen soms bij uitzondering zelfs aan i ct. per K.G. Tuinboonen hebben in aanvoer niet veel meer te beteekenen. Wat van dit product ech ter nog op goede kwaliteit aanspraak kan ma ken komt thans aan goede prijzen. Komkommers gaven in aanvoer en prijs weinig verandering. De prijzen voor dit arti kel zijn niet bijzonder hoog en wisselen van 1—3 1/2 ct. MARKTBERICHTEN. R.K. Coöp. Tuindersvereeniging „Kennemerland". 1 Aug. 1934, Sla per kist f 0.35—f 1.10. Postelein per kist 1230 cent. Andijvie per kist 4565 cent. Wortelen per bos 57 1/2 cent. Rabarber per bos 2—3 cent. Pieterselie per bas 2—3 cent. Selderie per bos 23 cent. Bloemkool I per stuk 1215 cent. Bloemkool II per stuk 57 cent. Aardbeien per doosje 25—26 cent. Komkommers per stuk 13 1/2 cent. De wijziging der financiëele verhoudingswet. Verlaging der uitkceringen. Blijkens het aanhangig zijnde wetsontwerp tot wijziging der financieele verhoudingswet heeft voor Beverwijk en omliggende gemeen ten een verlaging van de uitkeering tot ge volg. Wij geven hieronder de bedragen, welke volgens de gewijzigde wet over 19351936 zullen worden uitgekeerd; de tusschen haak jes geplaatste bedragen worden over 1934 1935 ontvangen: Beverwijk f 82.082.54 (f 84.805,51). Wijk aan Zee en Duin f 44051.27 (f 45827,06) Velsen f 410444.21 (f 421954.87. Heemskerk f 49342.13 (f 50491,47). De uitkeeringen per inwoner worden in de toekomst over een tijdvak van 9 jaar geleide lijk verlaagd voor Beverwijk van f 8.51 to f 5.77 per inwoner: voor Wijk aan Zee en Duin van f 5.48 tot f 3.10; voor Velsen van f 9.67 tot f 6.91 en voor Heemskerk van f 11.03 tot f 8.54. Doppers per K.G. 12—20 cent. Capucijners W. per K.G. 1214 cent. Capucijners Br. per K.G. 13—20 cent. Peulen per K.G. 8—17 cent. Raspers per K.G. 1220 cent. Groentjes per K.G. 1012 cent. Snijboonen per K.G. 1519 cent. Dikke boonen per K.G. 1012 cent. Sperc.b. z. dr. per K.G. 1213 cent. Sperc.b. m. dr. per K.G. 1012 cent. Tuinboonen per K G. 512 cent. Trosboonèn per K.G. 1819 cent. Kruisbessen per slof 35 cent. Roode bessen per slof 3560 cent. Zwarte bessen per slof 4555 cent. Frambozen per doosje 25—30 cent. Noteering van den len Augustus 1934. Postelein per kist 3040 ct. Andijvie per kist 4060 ct. Wortelen per kilo 0.05 ct. Komkommers per 100 f 2f 4. Aardappelen klei per kilo 57 ct. Doppers per kilo 1618 ct. Capucijners per kilo 1820 ct. Raspers per kilo 1820 ct. Tuinboonen per kilo 7liet. Snijboonen pe rkilo 14—20 ct. Heereboonen p. kilo 1016 ct. Bloemkool per 100 f 8f 16. Uien per kilo 56 ct. Sla per kist 4060 ct. Rabarber per 100 bos f 3. Pieterselie per bos 3 ct. Selderie per bos 4 ct. Appelen pe rkilo 10—18 ct. Peren per kilo 812 ct. Pruimen per kilo 8—14 ct. Frambozen per doosje 0.18—0.28 Bessen, per kilo 1018 ct. Idem zwarte per slof 4550 ct. Kruisbessen per slof 2040 ct. DE RIJKSPOSTSPAARBANK IN JULI. Aan het postkantoor en de daaronder res- sorteerende hulpkantoren werd gedurende de maand Juli ingelegd f 59879,46 terugbetaald f 45.447,01. Voor de eerste maal sedert vele maanden werd meer ingelegd, dan terugbetaald. De inlagen overschreden met f 14.432,45 de terugbetalingen. Het laatste door het kan toor uitgegeven boekje draagt het nummer 18580. De fruithandel. Het 10-jarig dochtertje van den heer B. Beentjes kwam van een erf op de Mairelaan zoodat het toch nog ruim 6 uur was, alvorens de laatste ring gestoken was. In Hotel ,.'De Weyman" werd hierna de uitslag door den heer Witteman bekend ge maakt. Dames: 1. Mej. Lena Warmerhoven (kapstok en kleed) 2. Mej. Tinie Warmerdam (electr. lamp), 3. Mej. C. Zuidervaart (bloem- tafel), 4. Mevr. van Maris (Waterstel) le is zij naar Dr. Ypma gebracht, waarna de kleine naar het huis van haar ouders ge bracht werd. MELKPRIJS. De straatmelkprijs is van 11 op 10 cent ge bracht. De eerste dag uitnemend geslaagd. Het aanbod van zacht fruit wordt minder. In de fruitafdeeling van de veilingen bleven de aardbeien nog steeds van de partij, doch het aanbod wordt steeds minder. Op de laat ste veiling stonden de noteeringen op 25 ct. per doosje. Ofschoon de aanvoeren- van Bes sen en frambozen nog wel aan de vraag kon den voldoen, toch begint het aanbod sterk te verminderen. Voor Roode bessen waren de no teeringen van 35—60 ct. Zwarte bessen van 45—55 ct. per slof. Frambozen wisselden van 25—30 ct. per doosje. Van het harde fruit kwam nog maar een enkel partijtje appelen aan de markt, waarvan de noteeringen naar soort schommelden van 1012 ct. per K.G. OUDE BELASTINGPLAATJES. Het bestuur van den R.-K. Volksbond vraagt de leden om hun oude belastingplaat- jes a.s. Zondag bij de contributiebetaling in het R.-K. Verenigingsgebouw te willen af dragen aan het bestuur ten bate van Her wonnen levenskracht. öeeiujcö «.wa-m vau -- i baxei/, toen juist een fietsrijder passeerde die het I troostprijs Mej. Werlich (roomstel), 2e troost meisje aanreed. Met een ernstige beenbreuk rijS Mej witteman (bloemschaal). woomo ^l^eeren: 1. N. Kloes (ruststoel). 2. Joh. Rutte (scheergarnituur). 3. Chr. Warmerhoven 'barometer) 4. J. van Schie (klokje) le troost prijs J. Rutte krantenhanger 2e troostprijs M. Kleine schuiergarnituur) Mooiste costuum: A. J. Rutte en echt- genoote en Joh. Rutte en echtgenoote beiden le prijs. Mooiste wagen: J. van Schie le prijs. A. J. Rutte 2e prijs. Aardigste costuum: W. van Tunen en mej. G. van Tunen—Spanjaard le prijs. (Deze droegen een costuum uit den Napoleon- tischen tijd). Ringrijden per fiets. Dames: 1. Mej. Blom (gebakstel), 2. Mej. J. Böhm (klokje). 3. Mej. Meyer (étui mes sen). Heer en: 1. P. Stegemeyer (rookstel), 2. C. Kemper (wandbord). 3. J. Arisz (porte- monnaie). Mej. Warmerhoven kwam tevens voor een jaar in het bezit van den wisselprijs, terwijl de heer Kloes, die voor de tweede achtereen volgende maal den wisselbeker veroverde, dezen definitief in zijn bezit kreeg. De heer Witteman reikte de prijzen met een hartelijk woord van gelukwensch over, doch sprak hiervoor o.m. nog het volgende: „Het is vandaag 175 jaar geleden, dat hier voor het eerst het ringrijden werd beoefend. Het zou voor u zeer aangenaam en voor mij zeer gelukkig zijn, wanneer ik een en ander uit al die jaren de revue kon laten pas- seeren, maar door gebrek aan gegevens is mij dit niet mogelijk. Wel weet ik uit eigen ondervinding, hoe hier vroeger deze sport op 't losse paard werd beoefend. Later geschiedde het met paard en tilbury. Aanvankelijk mocht de dame alleen mee rijden, later mocht ze ook actief deelne- men. Het verheugt mij ten zeerste, dat ik hier mag zien een ouden getrouwe, van wien wij 't werk hebben overgenomen, n.l. de heer Meyer. Ik heet hem van harte welkom en hoop, dat het hem gegeven moge zijn nog vele jaren getuige te zijn van den groei en den bloei van „Santpoort's Ringrijden". Tenslotte bracht de heer Witteman dank De ringrijderij per fiets. Mej. T. Kochx in actie. aan allen, die medewerkten om dit feest te heden hield Santpoort s Ringrijden stuursleden van Tunen en Vellinga, de deel- nemende paren hierna door het dorp. Dit deel van de Santpoortsringrijden-feesten Een verkeers-quaestie. VOOR VELSEN EN IJMUIDEN VRIJDAG 3 AUGUSTUS Thalia Bioscoop: „Het huis in de 56e Straat' 8.15 uur. Bioscoop de Pont: „Het leelijke meisje". 8 u. ook die van 1759 werd vóór „De Weyman' gehouden. Het aantal inschrijvers(sters) was niet zoo groot, als we verwacht hadden. We vermoeden, ma£ uitstekend geslaagd heeten. dat dit zijn oorzaak vindt in het feit, dat het w aantal paarden steeds vermindert. Bovendien Meuen vindt de harddraverij plaats en wor- spreken ongetwijfeld de minder gunstige eco- bloten IeestellJkheden met een vuurwerk be- nomische omstandigheden een woordje mee. sloten' Gebeurde het vroeger meer dan eens, dat zij, die geen paard en tilbury bezaten, er één huurden, thans is dat voor menigeen een financieel onoverkomelijk bezwaar. Deze minder groote deelneming vond echter vergoeding in de kwaliteit van de deelnemers en deelneemsters'.' Onder hen bevonden er 'zich, die reeds tal van jaren aan onze plaat selijke ringrijderij deelnemen. Bovendien had een deel der deelnemenden zich in costuum gestoken of voor een mooi versierden wagen i zorg gedragen. Dit te beoordeelen was opge- I if jaar, nam de bekende Haarlem- I dragen aan een jury, bestaande uit de heeren Iverkeersagent H., die op gemoedelijke Maisnaar wij zee steeds tot ieder tevredenheid het Marechaussée bekeurt Haarlemsch verkeersagent. Van den Ban, Bremerkamp en Molenaar. Doordat er vinnig gekampt werd, moesten er tal van herkansingsritten worden gehouden, Weenen in staat van beleg. De straten die leiden naar de politie-kazerne waar de terroristen onderge bracht zijn, zijn met prikkeldraad versperd HOLLAND—AMERIKA LIJN. Binnendijk, Philadelphia n. Rotterdam 31 (v.m.) te Norfolk. Drechtdijk 1 v. Vancouver te Rotterdam. Lochgoil Rotterdam n. Vancouver 31 (n.m.) v. Londen. HALCYON LIJN. Maasburg 31 v. Pto. Ferrajo. Rozenburg 31 v. Antwerpen n. Lissabon p. 1 (v.m.) Vlissingen. Stad Zaltbommel 31 v iulea n. Rotterdam- Vlaardingen. Stad Zwolle 1 v. Vesteras te Rotterdam, Stad Haarlem, Almeria n. Emden p. 31 Dungeness. Stad Dordrecht 1 v. Vlaardingen n. Bagnoli. HOLLAND—AFRIKA LIJN. Springfontein (uitreis) 31 v. Lor Marques. HOLLAND—WEST-AFRIKA LIJN Maaskerk (uitr.) 31 van Duala. HOLLAND—OOST-AZIë LIJN. Gaasterkerk (uitr.) 31 van Manilla. JAVA—CHINA—JAPAN LIJN. Tjibesar 31 v. Macassar n. Miike. Tjisadane 31 v. Macassar naar Java. JAVA—NEW-YORK LIJN. Kota Baroe 30 v. Philadelphia te Jackson ville. Eurybates Java n. N.-York 30 v. Pt. Sudan. Djambi Batavia n. New-York 31 v. Belawan. Clytoneus N.-York n. Java 31 v. Belawan. KON. NED. STOOMBOOT MIJ. Aruor 31 v. W.-Indië te New-York. Aurora 31 v. Malaga naar Oran. Bacchus 31 v. Barcelona n. Tarragona. Costa Rica Barbados n. Amsterdam 31 (9 v.m.) v. Pta. Delgada. Hebe Venetië n. Amsterdam p. 31 (4 n.m.) Ouessant. Perseus 31 v. Kopenhagen n. Stettin Triton 31 v. Jaffa n. Beyrouth. Ulysses 31 v. Stamboul n. Bourgas. Venus 31 v. Amsterdam te San Juan (P.R.) Orpheus 1 van Amsterdam naar Kopen hagen. Vulcanus 1 van Amsterdam naar Hamburg. Telamon 1 van Amsterdam naar Rotterdam KON. HOLLANDSCHE LLOYD. Orania (thuisr.) 31 v. Rio Janeiro. Zaanland 31 v. Amsterdam te B.-Ayres. ROTTERDAMSCHE LLOYD. Palembang 1 v. Batavia te Rotterdam. Slamat (thuisreis) 1 (12 midd.) te Marseille. Baloeran 1 Aug. van Rotterdam n. Batavia. STOOMVAART MIJ NEDERLAND. Poelautello (thuisreis) 1 van Napels. Chr. Huygens 1 v. Batavia te Amsterdam. Johan van Oldenbarnevelt (uitr.) 31 van Algiers. Johan de Witt (uitr.) 31 van Belawan. Poelau Bras (uitr.) 1 van Suez. Tajandoen (thuisr.) p. 30 Gibraltar. Tanimbar 1 v. Ulvik te Hamburg. SILVER—JAVA—PACIFIC LIJN. Tarakan 30 v. N.-Orleans n. Calcutta. STOOMVAART MIJ. OCEAAN. Eumaeus, Batavia n. Liverpool 31 te Havre. City of Bath Rotterdam n. Dairen 31 te Hankow. Eurymedon, Batavia n. Hull 1 v. Amsterdam Patroclus, Japan n. Rotterdam 31 te Hong kong. Peisander, Batavia n. Amsterdam 30 te Singapore. Stentor, Amsterdam n. Java 1 v. Suez. AANGEKOMEN 31 Juli: Tartary m.s. Londen 1' Augustus: Hercules s.s. Leningrad Myrmidon m.s. Batavia Vim s.s. Archangel Eenis m.s. Londen Ootmarsum s.s. Archangel VERTROKKEN 31 Juli: Algenib s.s. Onega Schieland s.s. New Castle Van Rensselaer s.s. Suriname Storö s.s. Seaham Maria Toft s.s. Schiedam. Vliestroom s.s. Huil Merel s.s. Londen Rijnstroom s.s. Leith Verongelukt. De te Faro thuisbelioorende kotter Brelnaes is bij Groenland tijdens het uitoefenen van keer in Haarlem regelt, deel aan de ringrijde rij van „Santpoort Ringrijden". De deel nemers moesten steeds in het rond rijden, al dus: Hoofdstraat, Middendorpsstraat. En- schedélaan, Wüstelaan, Hoofdstraat. Teneinde de ringrijderij mogelijk te maken, was een deel van dit traject voor het verkeer afge sloten. De heer H., die in de file van deelnemers reed, schijnt bij het inslaan van de Wüste laan eenmaal verzuimd te hebben aan te geven, dat hij van richting wenschte te ver anderen. Noodig was dit zoo meent onze berichtgever allerminst, want de achter hem rijdende deelnemers, wisten natuurlijk, dat hij de Wüstelaan zou inrijden. Een en ander was voor een wachtmeester der marechaussee echter voldoende den heer H. „op de bon" te zetten, nadat eerst zelfs gevorderd werd, dat de „overtreder" van zijn wagen zou stappen, wat deze weigerde. De verontwaardiging over dit optreden van den marechaussee-wachtmeester was onder de aanwezigen algemeen. OPENBARE VERKOOPING. Woensdagmiddag vond in Hotel de Prins ten J overstaan van notaris G. D. Boerlage een open- I bare verkooping plaats, die het volgende re- Jsultaat had: het woonhuis met werkplaats, erf en grond aan den Wijkerstraatweg 201 werd gekocht door den heer J. M. J. Bak te Voorburg voor f4650; het winkel-woonhuis, Wijkerstraatweg no. 37 werd gekocht door den heer H. Busscher voor rekening van de Haarlemsche Hypotheek bank voor f4600; de garage met bovenwoning, Wijkerstraat weg no. 39 werd gekocht door dezelfde voor f 5000. Subsidies scheepsbouw. De Spaansche regeering heeft plannen uit gewerkt om een bedrag te voteeren tot steun aan de Spaansche scheepswerven. Nieuwe Lloydboot. De Norddeutsche Lloyd laat een groot pas sagierschip bouwen, dat bestemd is voor den dienst op Oost-Azië. Het schip, dat 17000 ton zal meten, wordt het eerste groote schip onder Duitsche vlag in dien dienst. Neleus, Batavia n. Amsterdam 30 v. Colomba de visscherij aan den grond gestooten en di- Laomedon, Rotterdam n. Japan 31 v. Sin- reet gebroken. De opvarenden konden worden gapore. Ser€d- AGENDA TE HAARLEM Heden: DONDERDAG 2 AUGUSTUS Groote Kerk: Orgelbespeling door den heer R. G. Crevecoeur. 34 uur Gem. Concertzaal: Volksconcert van dei H. O. V. Soliste Annie Woud. 8 uur. Luxor Sound Theater: „Peggy mijn kind". 2.30 uur. Doorloopende avondvoorstelling. Aan vang 7 uur. Palace: Douglas Fairbanks in „De moderne Robinson Crusoë". Op het tooneel: Mac Car- thy, the great Balancer. 2.30, 7 en 9.15 uur. Rembrandt Theater: Chevalier in ,A Bed time Story". Op het tooneel: Torino, de mees- ter-jongleur. 2.30, 7 en 9.15 uur. VRIJDAG 3 AUGUSTUS Stadsschouwburg: Kunstcabaret „De Toon verbal". 8.15 uur. Bioscopen, nieuw programma.

IJmuider Courant | 1934 | | pagina 6