DE BILT VERWACHT WORDENDE SCHEPEN: Schip Arendskerk Alkmaar Ad al ia Alcor Aalsum Amazone Ariadne Anita Russ Boskoop Barnev-eld Baarn Bodegraven Belriidge Clytoneus Cottica Cordillera Chr. Huygens Dalblair Daybreak Dolius Deucalion Dijk water England Euterpe Grootekerk Goodlegh Gaasterkerk Ganymedes Heidelberg Harpathian Hermes Helle Harpagus Helene Russ Irlni Ju n o Joh. v. Oldebarnevelt Kurmark Kreta Klipfontein Koster Konstan Luciston Larenberg Luneburg Lottinge Maasland Maja Montferland Meerkerk Menes Margaretha Mapia Nereus Nijkerk Orion Orestes Phrontis Poel au Bras Penden nis Prometheus Queensland Transport Reggestroom Randfontein Raila Springfontein San Matten Stentor Son ja Maersk Sigrid Salliand South Wales Tabian Telamon Zaanland Zeelandia verm. aankomst Laatste bericht Japan Chili West Indië Archangel Buenos Aires Gdynia Gdynia Hamgö 30 Sept. 23 Sept. 29 Sept. 23 Sept. 24 Sept. 14 Sept. te Rotterdam. 14 Sept. vain Callao. 12 Sept. van Trinidad, 17 Sept. v. d. Noordkaap. 17 Sept. van St. Vincent. 12 Sept. te Danzig. 18 Sept. te Danzig. 18 Sept. vertrokken. Chili Hamburg Chili Chili Constantza 23 Sept. 18 Sept. .van Londen. 20 Sept. van Antwerpen. 18 Sept. te Tocopillia. 13 Sept. van Callao. in lading. Batavia West Indië W. Indië Ned. Indië 23 Sept. 5 Oct. 15 Sept. van Perim. 1'6 Sept. van Madeira. 17 Sept. vain Colon. 13 Sept. te Batavia. Ocean Island La Plata Batavia Midd. Zee Ro-sario 7 Oct. 20 Sept. 10 Sept. van St. Thomas. 5 Sept. vertrokken. 13 Sept. van Belawan. 19 Sept. van Ouessant. in lading. Danzig Bordeaux lieden 16 Sept. vertrokken, in lading. Japan La Plata Oost Azië Bourgas 25 Sept. 30 Sept. 7 Sept. te Port Sudan. 17 Sept. van Madeira. 13 Sept. van Manilla. 14 Sept te Candia. Ned. Indië La Plata Bourgas Ned. Tndië Rosario Borga 20 Sept. 30 Sept. 25 Sent. 8 Oct. 9 Oct. 20 Sept. 18 Sept. van Ouiessant. 17 Sept. van St. Vincent. 14 Sept. van Patras. 15 Sept. van Perim. 7 Sept. v. Buenos Aires. 15 Sept. vertrokken. Constantza 22 Sept. 16 Sept. van Gibraltar. Venetië Ned, Indië 27 Sept. 19 Sept. v, Malaga. 17 Sept. van Perim. Ned. Indië Mexico Zuid Afrika Hernösand Bilbao (v. IJm.) 2 Oct. 28 Oct. 19 Sept. 15 Sept van Perim. in lading. 15 Sept. van Mombassa. 13 Sept. vertrokken, in l-ading. La Plata Archangel Ned. Indië Huelva 29 Sent. heden 18 Oct. 23 Sept. 18 Sept. van Las Palm-as. 17 Sept. van Utsire. 15 Sept. van Padang. 16 Sept. vertrokken. Buenos-Aires Curacao Hamburg J apan Ned. Indië Hernösand Ned. Indië 16 Oct. 22 Sept. 6 Sept. te Santos. 6 Sept. vertrokken, in lading. 16 Sept. van Dairen. 12 Sept. te Macassar. in lading. 15 Sept. van Batavia. Stettin Hamburg 25 Sent. 20 Sept. in lading. 18 Sept. te Rotterdam. Alexandrië Bourgas 10 Oct. 10 Oct. 13 Sept. te Calamata. 16 Sept. van Stamboul. Batavia Ned. Indië Archangel Batavia 22 Sept. 25 Sept. 17 Sept. van Gibraltar. 18 Sept. van Colombo. 15 Sept vea-trokken. in lading. La Plata 3 Oct. 2 Sept. v. Buenos Aires. Hamburg Zuid Afrika Constantza 20 Sept. 19 Sept. vertrokken. 17 Sept. van Dakar, in lading. Zuid Afrika Sfax Batavia Onega Ornsko-ldsvik Bu-ewos Aires Rosaria 20 Sept. 15 Sept. te Antwerpen. 14 Sept. van Gibraltar. 20 Sept. heden 1 Nov. in lading, 14 Sept. van Lodingen. 12 Sept. vertrokken, in lading, in lading. Ned. Indië Smyrna 20 Sept. 18 Sept. van Pt. Said. 16 Sept. van Finisterre, Archangel 26 Sept. 17 Sept. vea-trokken. Buenos Aires Buenos Aires 20 Sept. 29 Sept. 14 Sept. van Las P almas. 15 Sept. v. Pernambuco. Papierfabriek VISSCHERIJ EN SCHEEPVAART. TE IJMUIDEN AANGEKOMEN SCHETEN Nederl. sjs. Procyon Archangel IJMUIDEN Gelden voor Noordzeekanaal c.a. op de Rijksbegrooting. In de Rijksbegrooting voor 1935 vinden wij nog de volgende cijfers voor het Staats- visschershavenbedrijf te IJmuiden en voor het Noordzeekanaal. Voor het Staatsvlsschershavenbedrijf is wegens nadeelig saldo over het jaar 1935, een bedrag van f 199,850 uitgetrokken. Vorig jaar was dit bedrag f 235.875, dus f 36.025 meer. Op de begrooting is ook uitgetrokken als een uitkeering aan het Staatsvlsschershavenbedrijf wegens verstrekking van kapitaal over het jaar 1935 een bedrag van f 50,000. Voor den bouw van een schutsluis te IJmui den en de daarbij in aanmerking komende verbetering van het Noordzeekanaal zijn geen gelden aangevraagd. Onderhoud Noordzeekanaal. Voor onderhoud en verbetering is een totaal bedrag van f 845.000 uitgetrokken, welke on geveer als volgt verdeeld zijn: Onderhoud Noordzeehaven en mond f 500.000; Verlichting Noordzeehaven f 2500; Benoodigd- heden en duikmateriaal f 500; Onderhoud ka- naaiwerken f 102,000; Huur lichtboeien lage dammen te IJmuiden f 2400; Brandstoffen voor de stoomwerktuigen in de stoomponten te Velsen en het stoomgemaal te Schelllng- woude f 40.000; Exploitatie stoompohtveren te Velsen f 32.800; Verlichting dukdalf te Spaara- dam f 100; Bediening' seininrichtlng bij licht toren te IJmuiden f 1.Ö00; Verwisselen schoon- en roestvrijmaken, enz. deur Noordersluis IJmuiden f 30.000; Huur Philora-lampen voor verlichting Middensluis te IJmuiden f 567. Voor verbeteringswerken wordt een bedrag van f 20.000 aangevraagd. De 'ponten te Velsen. Voor den bouw van drie stoomponten te Velsen is op den kapitaaldienst voor Water staat f 100.000 uitgetrokken en voor den bouw van een nieuwen pontsteiger f 250.000. Voor verdere werken aan het kanaal (spoorbrug Hembrug en Velsen, aankoop grond, maken van kanaaldijken en verdere kanaalverrui ming) is een bedrag van f 2.300.000 uitgetrokken. Uit het feit, dat in 1933 voor exploitatie van het stoompontveer bijna f 25,000 werd noodig geacht en thans bijna f 33.000 zou men af kunnen leiden, dat uitbreiding van het aantal ponten in het voornemen zou liggen. EEN VLAG VOOR „SANTPOORTS BLOEI". Onlangs deelden wij mede, dat door boven genoemde vereeniging 'n prijsvraag inzake een cntwerpvlag was uitgeschreven. Hiervoor waren zes inzendingen ingekomen. Met bijna alge- meene stemmen werd de prijs toegekend aan „Kovacs". De vlag zal geplaatst worden in het plantsoen dat binnenkort aan de Broekbergerlaan zal worden aangelegd. Het winterprogramma dezer veréeniging is gedeeltelijk vastgesteld. De halfjaarlijksche vergadering wordt op 10 October gehouden. In de tweede helft dezer maand wordt een tooneel uitvoering gegeven, waaraan zeer waarschijn lijk de beleende Amsterdamsche Tooneel- en Cabaretvereeniging zal medewerken. In de tweede helft van November zal een lezing ge houden worden met een bekende persoonlijk heid als spreker. Voorts ligt het in de bedoeling van het bestuur tegen Kerstmis een kien- wildavond uit te schrijven. DE HOOFDSTRAAT HERBESTRAAT. Ongetwijfeld tot veler genoegen kunnen we mededeelen dat met de herbestrating van de Hoofdstraat een begin is gemaakt. Vooral daar, waar de keien gebruikt waren, was de bestra ting soms meer dan slechts. MARKTPRIJZEN. Tarbot per kilo f 0.66—f 0.48. Griet per 50 kilo f 18.f 9. Tongen per kilo f 1.25—f 0.76. Groote schol per 50 kilo f 30—f 27.50. Middelschol per 50 kilo f 29f 24. Zetschol per 50 kilo f 21.58. Kleine schol per 50 kilo f 21—f 5.40 Schar per 50 kilo f 14—f 4.90 Rog per 20 stuks f 15—f 7 Vleet per stuk f 2.40— f 1.25 Groote schelvisch per 50 kilo f 32. Middelschelvisch per 50 kilo f 23. KI. middelschelvisch p. 50 kilo f 34—f 22.50. Kleine schelvisch per 50 kilo f 20—f 9. Kabeljauw per 125 kilo f 74—f 59. Groote gullen per 50 kilo f 23.50—f 18.50 Kleine gullen per 50 kilo f 19—f 10.50. Wijting per 50 kilo f 7.50—f 4.90 Makreel per 50 kilo f 8—f 3.10. Leng per stuk f 1.50 Klelnmiddel hake per 50 kilo f 32—f 28. Kleine hake per 50 kilo f 27—f 19. Vlugge belading. Het Nederlandsch stoomschip Leersum is te Archangel voor Baltimore beladen in den tijd van 23 uren. Bij het beschouwen van dit getal mioet men niet vergeten dat men ginds onafgebroken met ploegen van acht uur werkt zoodat de arbeidsprestatie als zoodanig gelijk staat met een belading alhier van 3 maal 23 of 69 uuo\ Radioverbinding met schepen. De navolgende schepen zijn Donderdag, 20 September 1934, radio-telegrafisch te bereiken via het kuststation Scheveningen-Radio Alphacca, Alpherat, Alwaki, Baloeran, Cot tioa, Dempo, Flandxia, Johan van Oldenbar- nevelt, Kota Agoeng, Mamix van St. Alde- gonde, Poelau Bras, Poelau Roebiah, Poelau Tello, Simon Bolivar, Statendam, Stuyvesant, Veendam, Venezuela, Zeelandia Behalve bovengenoemde passagiersschepen zijn de mees-te Nederlands clie vrachtschepen, eveneens via Scheveningen-mdio te bereiken. BESOMMINGEN. Trawlers Vios IIIJM. 134, 90 manden f 1320. De Hoop, IJM 46, 270 manden f 1520. IJselmond IJM 78, 250 manden f 2930. Zwaluw IJM 90, 80 manden f 1180. Elie Chenevière IJM. 161, .115 manden f 1430 Dolfijn IJM. 103, 75 manden f 990. Juli Streiff IJM 169 60 manden f 66. Kotters: F. N. 143 f 1130. E. 436 i 1570. Loggers^ IJM 204 4- §10, VERWACHTE VISCHAANVOER. Thuisstoomende voor de Vrijdagmarkt: Gloria IJm. 37, vangst 700 m. makreel, 840 koolvisch, 50 m. varia, 30 m. wijting, 10 m. schelvisch. Totaal 870 manden. Utrecht IJm. 73, vangst 900 m. haring, 50G koolvisch. SANTPOORT HEEMSKERK AANRIJDING. Een bedevaartganger de heer C. Blegendaal alhier, die per fiets de bedevaart naar Heilo meemaakte, werd bij de Kapellaan te Heiloo door een luxe auto aangereden. Twee auto's reden achter elkaar; de een zag hij wel, doch de ander niet. Juist toen hij de Kapellaan in zou rijden werd hij door de luxe auto gegrepen en zeer ernstig aan zijn schouder ;ewond. Ook klaagde hij over erge pijn. Direct werd medische hulp ingeroepen die overbrenging naar zijn woning gelaste. De toestand van het slachtoffers is ernstig. Jt.K.V.V—A.D.O. Door de indeelmg van Constantius (Amster dam), heeft een wijziging plaats gehad, waar door A.D.O. I is geplaatst in West 2ekl.B met de volgende vereenigingenWilhelmus, Blauw Zwart, Leiden, Teylingen, Lisse, Geel Wit, Sant poort II en V.V.E. FEESTEN OP 30 SEPTEMBER. Ter gelegenheid van de feesten die de V.V.V. bij het sluiten van het wandelpark Marquette organiseert, zal het kasteel worden geïllumi neerd. Tot slot zal een vuurwerk worden ont stoken. De gemeenteraad vergadert Vrijdagmiddag te 3 uur. De agenda vermeldt onderstaande punten van behandeling: 1. Vaststelling suppletoir kohier Hondenbe lasting 1934. 2. Voorloopige vaststelling gemeentereke ning G. E. B., Woningbedrijf en Algemeen Armbestuur, dienst 1933. 3. Wijziging reglement Algemeen Armbe stuur. 4. Wijziging gemeen tebegrooting, dienst 1934. 5. Verklaring verruiming verkoopgelegen heid op Zondag, ingevolge de wijziging der Winkelsluitingswet. Verordening afwijking Winkelsluitings wet. 7. Ingekomen stukken en mededeelingen. UITSLAG VEILING. Door Notaris J. H. Breimaners te Beverwijk werd in het R.K. Vereeniigingsgebauw alhier een perceel weiland verkocht toebehoorende aan den heer J. J. Bisschop te Beverwijk. Het perceel groot 1.70 H.A. gelegen in de buitendijken aan de Vuurlijn onder deze ge meente bracht op f 2750 op geboden door den heer C. Hilbers te Wijk aan Zee en Duin en niet gemijnd. Uitbreiding van het Leidsche Academiegebouw. De plannen zijn er, maar nu het geld Voor 1936 zal men niet gaan verbouwen. Hoogste barometerstand 764.9 m.M. te Toulouse. Laagste barometerstand 740.6 m.M. te Seydisfjord. De" plannen tot uitbreiding van het Acade miegebouw te Leiden beginnen thans vasten vorm aan te nemen, hoewel de uitvoering er van nog op zich zal laten wachten tot de noo- dige gelden op de rijksbegrooting kunnen wor den gevonden, hetgeen vóór 1936 niet het ge val zal zijn. In groote trekken komen zij hier op neer, dat de reeds aan het Rijk toebehoo rende en bij de Universiteit, gedeeltelijk ten dienste van de ethnografische verzamelingen in gebruik zijnde panden Rapenburg 67, 69 er 71, benevens de dienstwoningen aan het Aca demieplein, door een gang boven de Hortus- poort met het historische Academiegebouw verbonden en verbouwd worden. Terwijl daar bij het fraaie oude patriciërshuis Rapenburg- zoo goed als geheel in tact kan worden ge laten, zal de verbouwing der overige percee- len uiteraard zeer grondig moeten zijn, al zul len de gevels kunnen worden gespaard, zoo- dat het stadsbeeld aan het Rapenburg geen gevaar loopt door nieuwe bouwsels te worden ontsierd. Behalve over behoorlijke vergader en bureaulokaliteiten voor het College van Curatoren zal op deze wijze de beschikking worden verkregen over acht collegelokalen voor 25 tot 100 hoorders, een aantal kleinere vertrekken, die voor colleges van geringen omvang, examens en tentamens en als spreek kamers zullen dienen, faculteitskamers voor de medische en de vereenigde faculteiten, ar chiefruimte enz. In beginsel is besloten de westelijke vleu gel van het thans tot ethnografisch museum verbouwd wordende voormalig Academisch Ziekenhuis te bestemmen tot centrum voor Oostersche studiën. Zoolang de uitbreiding dei- Academie niet gereed is, zullen daar evenwel alle colleges worden gegeven, die thans hun plaats hebben in de Zeevaartschool. Deze voor loopige regeling, welke naar zich laat aanzien, ongeveer drie jaar zal duren, treedt na de meldt: en voorspelt: Meest matigen Westelijken tot Noord-Wes telijken wind. Zwaar bewolkt met opklarin gen. Waarschijnlijk nog regenbuien. Aan vankelijk iets kouder; later weinig verande ring in temperatuur. Barometer Stand van heden 755 m.M. Neiging: Achteruit. Thermometer Hoogste gisteren 64 P. Laagste heden nacht 54 P. Hoogste heden 58 F. OPGAAF MAGAZIJN 'T BRILLENHUIS Kanaalstraat 83 IJmuiden TEMPERATUUR ZWEMINRICHTING V. Z. V. Lucht 58 F. Water 65 F. HOOGWATER TE IJMUIDEN Vrijdag v.m. 1,15 uur; n.m. 1,43 uur. Zaterdag vm„ 1,59 uur; n.m. 2,27 uur. Zondag v.m. 2.45 uur; n.m. 3.09 uur. Worden de tuinders te Leimuiden geholpen? Onderzoek wordt ingesteld. bouwers in Zeeland wacht op de controle van. de boekhouding van de gewestelijke aard appelorganisatie voor Zeeland door den crisis accountantsdienst. De minister, die opdracht heeft gegeven de afwikkeling zooveel mogelijk te bespoedigen, vertrouwt, dat de betaling spoedig zal kunnen plaats vinden. JUSTITIE-BEGROOTING VOOR 1935. Aan de memorie van toelichting tot de in gediende begrooting van Justitie voor 1935 wordt het volgende ontleend: De raming der kosten voor 1935 bedraagt f 25.990.624. Voor het dienstjaar 1934 was f 26.470.149 toegestaan, zoodat voor 1935 min der wordt geraamd f 479.525. Gedacht is aan een vermindering van dft algemeene subsidies voor reclasseering van f 21.000. Dit bedrag wordt verkregen door voor de verplegingsinrichtingen het algemeen subsidie te laten vervallen, en door eenige ver laging van de andere algemeene subsidies. De.instellingen, die verplegingsinrichtingen onderhouden, zullen echter worden tegemoet gekomen door een verhooging van de ver- subsidie, waarvoor f 16.000 meer wordt uitge trokken. Op de vragen van het Tweede-Kamerlid den heer Van der Weijden betreffende het toe kennen van steun van Rijkswege aan de tuin ders onder de gemeente Nieuwveen, Uithoorn en Leianuiden, wier geheel e oogst o,p 18 Juli jl. door een hiagelramp werd vernietigd, heeft de heer Steenberghe, minister van economi sche zaken, medegedeeld, dat de vraag of de schade, welke door een natuurramp is ont staan, in aanmerking komt vergoed te worden uit gelden, welke in de begrooting van het Landbouw-Orisisfonds voor tuanbouwsteun- maatregelen zijn uitgetrokken (de z.g. Tuin- bouwsteunwet werkt niet meer), moeilijk aan stonds bevestigend kan worden beantwoord. De minister acht het nemen van maatrege len door het particulier initiatief bij dergelijke gebeurtenissen, zooals ook bij vroegere natuur rampen is geschied, die meest juiste vorm van steunverleening. Waar thans tot zijn leedwe zen op deze wijze geen maatregelen ten behoe ve van de slachtoffers zijn genomen, heeft de minister, uit overweging, dat iets voor deze nienschen anoet worden gedaan, opdracht ge geven na te gaan in hoe verre het wettelijk mogelijk is althans het bedrag, dat de betrok kenen als steun voor hun producten zouden hebben ontvangen, indien de natuurramp niet had plaats gehad, niettemin aan hen uit te keeren. SCHANDAAL MET DE WILHELMINABRUG TE MAASTRICHT? In den Gemeenteraad van Maastricht werd aangedrongen op een onderzoek in verband met een verschenen brochure, waarin gerept wordt over een schandaal bij den bouw van de Wilhelminabrug, door bijzondere, niet.met de voorschriften overeenkomende hardsteen leveranties, ten gevolge waarvan de brug vele tienduizenden guldens te duur is opgeleverd. De burgemeester van Maastricht, Mr. L. B. van Oppen heeft hiertegen aangevoerd, dat de geuite beschuldigingen het Rijk aangaan en niet de stad Maastricht. Een onderzoek zal van het Rijk moeten uitgaan. SANEERING CENTRALE VERWARMINGS INDUSTRIE. In een te Delft -gehouden vergadering van het bestuur van de Unie van Verwarmingsin stallateur svereenigingen (U.V.I.V.) en de tot vóór dien buiten dat vakverband het bedrijf uitoefenende installateurs de Koninklijke Fa briek F. W. Braat N.V, en de N.V. Technische Mij. Heringa en Wuthrich is volledige overeen stemming bereikt over de wijze waarop dit vak zal worden gesaneerd. Daartoe is een voorloopige regeling gemaakt, welke binnen 6 maanden door een definitieve zal worden vervangen en waarvan de hoofd bedoeling is de verwording van het vak tegen te gaan, onder volledige zekerheid van den afnemer tegen misbruiken door prijsafspraken. Anderzijds is een overeenkomst gesloten met de Radiatoren en Ketel Unie (Reku), waarbij partijen zich verbinden uitsluitend van elkaar ketels en radiatoren te koopen, resp. aan elkaar te leveren. Deze laatste overeenkomst was reeds door de U. V. I. V. met de Reku eenigen tijd gele den gemaakt, doch toen ontbrak aan de Reku nog een zeer belangrijk lid, dat inmiddels is toegetreden. Heffing op consumptie aardappelen blijft nog. Export-vooruitzichten niet gunstig genoeg. Toezegging van de regeering. Op de schriftelijke vragen van het Tweede Kamerlid, den heer Kersten, betreffende spoedige beëindiging der van regeeringswege ingestelde heffing op aardappelen, die in con sumptie worden gebracht, en betreffende het tijdstip waarop het ingehouden bedrag der aardappelcampagne 19331934 aan de land bouwers in Zeeland zal worden uitbetaald, antwoordde de minister van Economische Zaken, dat de heffing op de aardappelen, die in consumptie worden gebracht ten bedrage van f 1 per 100 K.G., moet dienen om hieruit te kunnen voldoen de denaturatie-toeslagen voor de binnenlandsche aardappelen, die eventueel niet in consumptie gebracht kun nen worden, waarbij rekening moet worden gehouden met het feit, dat voor de aard appelen van de zand- en veengronden voor alsnog geen uitzicht bestaat op een export van voldoenden omvang. Op deze gronden kan de minister de heffing dan ook thans nog niet beëindigen. Dit neemt intusschen niet weg, dat hij voortdurend blijft toezien, om zoo spoedig het maar eenig-szins mogelijk is, hiertoe over te gaan. FAILLISSEMENTEN. Opgave van 18 September: 1. F. H. J. Rap, hotelier, wonende te Haar lem, Jansweg 20. Curator M. G. W. C. Pliester, alhier. t 2. A. Kraan, houder van een woningbureau] wonend te Haarlem, Rijksstraatweg 124. j Curator Mr. L. G. van Dam, alhier. 3. Taco Edelman, boekhandelaar, wonende te Heemstede, Oude Posthuystraat 6. j Curator Mr. J. A. P. C. ten Bokkel, alhier.: 4. J. C. Sparreboom, loodgieter en electri-* cien, wonende te Haarlem, Assen delver-i straat IA. Curator Mr. L. Ali Cohen, alhier. 5. G. Schenkman, pensionhouder, wonende; te Zandvoort, Piet Heinstraat 7. Curator Mr. F. J. D. Treyse, alhier. Rechter-Commissaris: Jhr.- Mr. E. J. Strica van Linschoten, alhier. Opgeheven is wegens gebrek aan actief het! faillissement van: J. Blokdijk te Haarlem. Curator Mr. F. J. Gerritsen, alhier. Geëindigd zijn door het verbindend worden der eenige uitdeelinglijst de faillissementen! van 1. Klaas Wit te Koog aan de Zaan. Curator Mr. H. C. M. Dekhuyzen te Zaandam.: 2. J. R. H. v. d. Willigen, vroeger te Aer-j denhout. j Curator Mr. T. A. M. A. van Löben SelsJ alhier. 3. F. H. M. Taverne te Wijk aan Duin. Curator Mr. A. Klein, alhier. 466e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5e Klasse, 3 e Lfjst Trekking van Donderdag 20 September 1934 Hooge prijzen f 1000— 168 11311 11894 f 400.— 4064 15632 15768 f 200.— 879 6757 8795 14470 16184 f 100.— 716 2877 3320 6326 6419 6787 936Ï 14175 14567 18125 Prijzen van 70. 7 251 284 365 517 518 1007 1122 1128 1249 1425 1507 1563 1715 2172 2264 2664 2738 2811 2870 3036 3230 3262 3363 3375 3625 3641 3714 3844 3880 3887 4302 4327 4361 4538 5105 5249 5308 5450 5463 5683 -5721 5810- 5895 6265 6275 6306 6342 6529 7050 7119 7187 7220 7258 7287 7318 7327 7471 7574 7807 8020 8025 8267 8524 8574 8762 8030 8957 8993 9040 9297 9418 9531 9546 9649 9739 9791 9807 10117 10308 10518 10569 10584 10912 11332 11455 11686 11687 11731 11747 12041 12240 12636 12640 12920 13037 13234 13514 13557.13623 13914 14040 14225 14294 14475 14738 15234 15475 15537 15904 16072 16073 16475 16480 16569 16618 16761 16879 17205 17222 17308 17333 17428 17447 17638 17668 17744 17809 17840 17853 17923 18021 18078 18301 18323 18439 18739 18747 18954 19121 19252 19270 19295 19388 19483 19598 19789 1S872 20144 20220 20306 20326 20584 20598 20892 20913 21036 21223 21289 21652 21843 22134 22267 22503 22764 22926 23077 23147 23158 23398 23450 23452 33460 23472 23855 23882 NIETEN 1 6 73 97 216 282 326 349 440 560 573 618 792 814 920 933 991 1123 1124 1187 1192 1210 1380 1414 1463 1495 1500 1533 1535 1549 1604 1674 1679 1682 1685 1739 1769 1812 1821 1894 1900 1939 1954 2048 2114 2132 2154 2213 2231 2251 2273 2275 2320 2346 2520 2571 2579 2712 2849 2856 2872 2880 2946 3008 3062 3630 3071 3220 3223 3299 3357 3557 3611 3644 3736 3892 3989 4015 4095 4119 4227 4252 4272 4283 4286 4313 4319 4348 4374 4378 4415 4570 4588 4590 4695 4719 4723 4820 4855 4866 4928 4932 4933 4969 5078 5081 5095 5143 5146 5232 5277 5291 5320 5365 5366 5367 5371 5386 5428 5495 5526 5528 5575 5612 5660 5752 5794 5805 5882 5941 5987 5991 5999 6004 6049 6116 6142 6234 6282 6353 6364 6428 6429 6460 6468 6510 6520 6527 6565 6591 6604 6623 6629 6652 6689 6826 6867 7012 7054 7092 7212 7235 7256 7307 7371 7382 7438 7472 7508 7609 7652 7703 7714 7748 7763 7770 7788 7884 7937 7966 7986 8120 8135 8139 8171 8212 8283 8311 8322 8344 8356 8375 8376 8473 8486 8565 8617 8632 8649 8.716 8717 8745 8787 8832 8861 8883 8929 9077 9164 9202 9229 9344 9663 9775 9913 9944 9958 1 9966 10014 10035 10071 10073 10121 10263 10265 10356 10448 10457 10568 10639 10685 10776 10863 10896 10917 11020 11039 11061 11089 11081 11121 1 11145 11151 11159 11201 11267 11306 11309 11430 11498 11556 11566 11586 11620 11676 11690 11776 1 11925 12010 12093 12098 12106 12110 12241 12281 12318 12348 12400 12453 12461 12615 12633 12686 12816 12820 12843 12935 12987 12991 12992 13014 1 13015 13067 13069 13217 13233 13269 13443 13508 13597 13648 13709 13742 13774 13840 13863 13912 13927 13951 14151 14194 14285 14328 14351 14371 i 14377 14419 14420 14427 14442 14454 14459 14552 14600 14620 14642 14707 14740 14783 14832 14837 i 14859 14877 14905 14926 14948 15055 15121 15168 15188 15252 15265 15367 15419 15422 15457 15491 15582 15615 15623 15625 15683 15685 15725 15730 15734 15735 15740 15785 15833 15859 15876 15942 16035 16114 16132 16134 16178 16209 16211 16219 j 16255 16277 16439 16469 16499 16546 16610 16875 17060 17139 17204,17227 17302 17417 17426 17469 17470 17484 17532 17537 17583 17585 17628 17699 17750 17756 17820 17825 17880 17918 17954 17983 17984 18019 18028 18150 18257 18263 18270 18369 18421 18423 18425 18529 18565 18616 18756 18767 18966 18995 19014 -19112 19168 19203 19257 19292 19324 19340 19373 19437 19507 19547 19548 19552 19720 20031 20044 20069 20108 20130 20154 20191 20247 20259 20438 20418 20521 20522 20542 20617 20633 20647 20691 20818 20886 20966 21033 21155 21253 21255 -21424 21485 21595 2.1628 21636 21690 21701 21777 21797 21875 21897 21945 22054 22146 22200 22220 22279 22339 22341 22353 22360 22428 22514 22668 22706 22746 22809 22811 22889 22919 22938 23046 23089 23174 23198 23341 23384 23454 23456 23541 23598 23604 23647 23789 23815 23826 23831 23890 23904 23952 23964 23984 Verbeteringen 5e ld. 2e lijst: 6986 m. Z. 5986; 8559 m. z. 8558; 18983 m. z. 18 82. De uitbetaling van het ingehouden bedrag genstyacAntie yandit studiejaar in het leven.- van den aardappelenoogst 1933 aan de land-

IJmuider Courant | 1934 | | pagina 6