Radio-Programma Clearingverdrag met Duitschland gesloten. Treedt Dinsdag in werking. Alle betalingen over clearing- rekeningen. De onderhandelingen tussohen de vertegen woordigers van de Nederlandsche en de Duit- sche regeering ter bevordering van het weder - zijdsche betalingsverkeer, hebben gisteren tot de onderteekening van een Duitsch-Neder- landsch clearingverdi-ag geleid. Het verdrag, dat eerst na uitwisseling der ratificatie-oorkonden definitief in werking treedt, zal ingevolge een overeenkomst tus- schen de beide regeeringen reeds van 24 Sep tember 1934 af voorloopig in werking worden gesteld; voor de Nederlandsche overzeesche gebieden voorloopig alleen wat den uitvoer betreft. Onder de bepalingen van het verdrag val len alle bedragen, welke van 24 September af ver-vallen, ook dus die bedragen, waarvoor de betreffende invoer- of dienstprestatie vóór dien datum heeft plaats gevonden. Op grond van het verdrag zal het betalings verkeer tussehen Duitschland en Nederland, met inbegrip van de Nederlandsche overzee sche gebieden in de toekomst uitsluitend plaats vinden over clear in grekeningenOver deze rekeningen zullen niet slechts betalingen uit hoofde van wederzijdschen goederenuitvoer. doch ook betalingen uit hoofde van kosten, welke in verband met het Duitsch-Nederland- sche goederenverkeer ontstaan, worden ver rekend. Voor de bescherming der belangen van den Nederlandsohen doorvoerhandel is zorg gedragen. Ten aanzien van de zeescheep vaart is een bijzondere regeling buiten het clearingverdrag om getroffen Betalingen uit hoofde van het kleine grensverkeer zijn van de clearing uitgezonderd. Speciale regeeringscommissies Bij het verdrag worden bijzondere regee ringscommissies ingesteld, die tot taak hebben in onderling overleg met de uitvoering van het verdrag samenhangende quaesties te be handelen. Van de betalingen der Nederlandsche im porteurs bij de Nederlandsche Bank wordt een bepaald, percentage gereserveerd, waarover de Rijksbank ten allen tijde de vrije beschik king heeft. Overeenstemming is voorts bereikt over de afwikkeling van het Soederkonto van de Ne derlandsche "Bank bij de Rijksbank, der Zwi- schenkonten en der verdere achterstallige .betalingen., GEDENKTEEKEN VOOR PROF. BUYS BALLOT. Op het kerkplein te Kloetinge (Z.) tegen over zijn geboortehuis, is Zatexdgaanididiag een monument onthuld ter gedachtenis van den beroemden natuurkundige prof, C. H. D. Buys Ballot. De onthulling had plaats door den Zeeuwschen Commissaris der Koningin Jhr. mr. Quarles van Ufford. Prof. dr. E. van Ever- dingen stelde de beteekenós van Buys Ballot in-het licht; Goudblok gaat confereeren. Nederlandsche delegatie te Genève neemt eraan deel. Geen politiek of militair karakter. De Nederlandsche delegatie ter Volken bondsvergadering heeft van de Belgische de legatie de uitnoodiging ontvangen ceel te ne men aan te Genève te voeren besprekingen tussehen vertegenwoordigers van de landen van het z.g. goudblok over het bevorderen van economische besprekingen tussehen die landen. In aansluiting op dit bericht seinde de corr. te Genève van het Alg. Hdbld. nog aan zijn blad: De vertegenwoordigers der regeeringen van België, Frankrijk, Italië, Luxemburg, Neder land en Zwitserland zullen a.s. Maandag te Genève een bijeenkomst houden, ter bespre king van de mogelijke uitbreiding van de mo netaire samenwerking tussehen deze tot het goudblok behoorende landen, ook op econo misch gebied. De besprekingen zullen geleid worden door den minister van buitenlandsche zaken van België, Jasper, die het initiatief tot deze conferentie genomen heeft en voor dit doel weer van Brussel naar Genève zal terug- keeren. De Nederlandsche regeering zal door het lid van de Eerste Kamer, mr. W. M. van r,anschot, werden vertegenwoordigd. Reeds verleden Maandag heeft mr. Van Lanschot in de tweede commissie van de algemeene verga dering bij het economische en financieel debat op de mogelijkheid gezinspeeld, dat een mo netaire overeenkomst tuschen de landen van het goudblok tot een economische toenadering zou worden uitgebreid. Hij verklaarde toen, dat de Nederlandsche regeering bereid is de mogelijkheid van het bereiken van concrete resultaten in deze te bestudeeren in gemeen- schaopelijk overleg met de andere tot het goudblok behoorende staten. In verband met het hier loopend e gerucht, als of ook een politiek en misschien zelfs mi litair verbond tussehen de landen van het goudblok overwogen zou worden, verklaarde de Nederlandsche delegatie ter Volkenbondsver gadering, dat haar zulke voornemens hoege naamd niet bekend zijn en dat thans de Nederlandsche regeering zeker niet daartoe bereid zou zijn. De Nederlandsche regeering kan niet verder gaan dan de mogelijkheid van een samenwerking op economisch gebied in overweging te nemen. Meer energieke huur- verlaging. Sociale Zaken trekt er IA millioen voor uit. Thans is ingediend Hoofdstuk 10 A (Sociale Zaken) der Rijksbegrooting 1935. De toelich ting zegt o.m.: De hierbij aangeboden begrooting sluit met een bedrag, dat f 11.757.117 ligt boven de be grooting, die in September 1933 aangeboden werd. Deze verhooging is allereerst een gevolg van de thans nog geldende wettelijke bepalingen, krachtens welke op de artikelen 21 en 24 voor bijdragen aan het Invaliditeitsfonds en het Ouderdomsfonds bijna 12 millioen, immers f 11.870.000 meer moest worden aangevraagd. Van de andere verhoogingen noemen wij: 1.5 millioen op artikel 66 (bijdragen aan gemeenten ingevolge paragraaf 7 der Woningwet), om de huurverlaglng meer energiek te kunnen doorzetten; f 250.000 op artikel 130 (bijdragen voor moreelen steun), voor moreelen steun aan werk- loozen, gelijk te vorigen jare is toe gezegd; fl00a000 op artikel 131 (subsidie aan het Nationaal Crisiscomité), wegens verhooging van het subsidie aan het Na tionaal Crisis-comité. Twee branden veroorzaken drie ton schade. Vier houtloodsen en een bollenschuur verwoest. Alles was verzekerd. Zondagmiddag zijn vier houtloodsen van de firma Gebr. J. Turlings te Pey (bij Echt in Limburg) tot den grond toe afgebrand. Om streeks half twee ontstond door tot nu toe on bekende oorzaak brand in een der houtlood sen. De brandweer, die onmiddellijk gewaar schuwd werd, kon bij gebrek aan water niets uitrichten. Zij heeft zich dan ook bepaald tot het toehouden van de belendende perceelen. Een groote voorraad hout werd een prooi der vlammen. De schade, welke geschat wordt op f 100.000, wordt door verzekering gedekt. Bloembollenschuur afgebrand. Zondagavond omstreeks zeven uur is door onbekende oorzaak brand ontstaan in de groote bloembollenschuur, eigendom van de firma F. Guldemond en verhuurd aan de fir ma Verdegaal te Sassenheim. De schuur was geheel met plantgoed gevuld. Aangewakkerd- door. den sterken Zuid-Westelijken wind- breidde het vuur zich snel uit en wéldra stond het geheele gebouw in lichte laaie. Aan blusschen viel niet te denken. Het perceel brandde tot den grond toe af. Aan de groote schuur was nog een kleinere vastgebouwd. Ook deze is geheel door het vuur vernield. De schade, welke ongeveer twee ton bedraagt, wordt door verzekering gedekt. Met een valsch steunstempel gewerkt. Colporteur stempelde voor 25 cent per keer. De politie te Enschedé heeft den 25-jarigen colporteur H. aangehouden,, die het stempel van een orgaan van steunverleening op han dige wijze had nagemaakt en daarmede de kaarten van steuntrekkenden afstempelde te gen een belooning van 25 cent per keer. Tal van personen hebben van dit stempel gebruik gemaakt, waardoor zij, hoewel zij werkten, toch steunuitkeering konden genieten. H. is ter beschikking van de Justitie gesteld. Het onderzoek der politie duurt voort. Prinses Juliana voor de radio. In den avond van 2 October. Ook dit jaar zal een nationale inzameling worden gehouden ten bate van het Nationaal Crisis-Comité. Deze nationale inzameling zal geschieden van 310 October. Prinses Juliana heeft zich bereid verklaard ter inleiding van deze week in den avond van 2 October eenige woorden tot het Nederlandsche volk te spre ken. Deze toespraak zal door de beide zenders worden uitgezonden. (Adv. lngez. Med.) Twee zusjes onder een muur bedolven. Bijna op slag gedood. Zaterdagmiddag om 4 uur heeft in de Perronstraat te Alkmaar een zeer ernstig ongeluk plaats gehad, dat aan twee meisjes, zusjes, het leven heeft gekost. De 4-jarige Laurentia en de 9-jarige Johan na Buren waren in de Perronstraat tegenover hun woning aan het spelen, toen plotseling een blinde halfsteensmuur, die tussehen een perceel en den spoordijk was gebouwd, be zweek en op de spelende kinderen terecht kwam. Het jongste kind was onmiddellijk dood, het oudere zusje werd zoo ernstig gewond, dat het een kwartier later overleed. Achter de 8 M. lange muur, die het vorige jaar was gebouwd, was overdag een groote hoeveelheid grint gestort, waardoor de muur bezweken is. De justitie stelde onmiddellijk een onderzoek naar het gebeurde in. INAUGUREELE REDE DR. W. A. GODDIJN. De inaugureele rede van den nieuwbenoem- den buitengewonen hoogleeraar in de pharma- cografie, galenische pharmacie en receptuur te Leiden dr. W. A. Goddijn, is bepaald op Vrijdag 9 November a-s. te 4 uur n.m. Met de F 36 de lucht in. Een comfortabele, ruime machine. We hebben met de F. 36 gevlogen. Een kwartier lang hebben we met deze nieuwe Fokker boven Amsterdam en omgeving gezweefd, en genoten van inrichting en de rust van deze fraaie en groote machine. Wel iswaar werkt het weer prachtig mee, al stond er een stevige wind, maar we betwijfelen of we met andere machines onder deze omstan digheden ook zoo rustig gevlogen zouden hebben. De cabine met de vier zitplaatsen naast elkaar, twee aan- twee gescheiden door een middenpad en met de bagagenetten bo ven je hoofd niet ongelijk aan een knus treintje heeft bijzonder weinig last van trillingen, ondanks het feit, dat het geweldige toestel vier motoren voert, die echter in de vleugels zijn gebouwd. De geluiddempende wandbekleedingen verhinderen veel ge luid door te dringen en het is der halve mogelijk een rustig gesprek te voeren. De frissche atmosfeer en de prettige en zeer comfortabel, zetels maken een reis met deze machine tot een groot genot. Over den snellen start en stijging niets dan lof. Zaterdagmorgen is dit nieuwste product van de N.V. Nederlandsche Vliegtuigenfabriek aan belangstellende autoriteiten getoond, nu de proefvluchten met de F. 36 met de ver strekking van. het Bewijs van Luchtwaardig heid zijn afgesloten. Binnenkort zal het toe stel zijn intrede doen in het luchtverkeer. Er waren vele autoriteiten, zoowel burger lijke als militaire op Schiphol aanwezig: Wij zagen o.a. ir. Dammerdirecteur van de P.T.T., generaal majoor J. H. Reynders, chef van den generalen staf, kolonel P. Best, comman dant van de luchtafdeeling Soesterberg, wet houder J. ter Haar uit Amsterdam, ir. De Vogel, voorzitter van de Kon. Ver. v. d. Luchtvaart, de directeur der K.L.M., de heer Plesman, de vliegtuigbouwer Ant. Fokker, luitenant-kolonel J. de Jongh, commandant van het corps luchtdoelartillerie, kolonel Oudendijk, J. v. d. Heijden, inspecteur van den luchtvaartdienst en vele commissarissen en leden van den raad van bestuur van de K.L.M. Met den jubileerenden piloot Sillevis stegen de genoodigden voor korte rondvluchten bo ven Amsterdam op, waarbij allen het unaniem hadden over de prachtige capaciteiten van deze groote machine, die blauw is gekleurd met een zilveren rug. De ruime compartimen ten met opklapbare tafeltjes bovendien, wa ren uiteraard ditmaal niet klaargemaakt voor Indiëvluchten, dus zonder slaapgelegenheden, zoodat het aantal passagiers 32 kon bedragen en voor elke van de drie vluchten ook heusch zooveel bedragen heeft, want de belangstel ling en de lust een vlucht mee te doen waren enorm. Fokker sprak in de hangar eenige woorden tot de belangstellenden, die met een driewerf „hoera!" antwoordden. Op het groote veld vóór de hangars stond de groote vogel, de P.H.A.J.A. gereed voor de rondvlucht boven Nederland. En daarbij stond de Douglas de P.H.A.J.U.; de zilveren twee-motorige Amerikaansche K...L.M.-ma- chine, die eenige uren eerder in 9 minuten van Waalhaven naar Schiphol was gekomen. BUITENLAND De Amerikaansche textiel staking geëindigd. Vandaag wordt weer gewerkt. Reuter meldt uit Washington: De textielstaking in de Vereenigde Staten is .geëindigd. De bond van arbeiders in de textiel industrie heeft zijn leden bevel gege ven, Maandag 24 dezer weer aan het werk te gaan. De stakingsleider Gor man heeft, met goedkeuring van den voorzitter der Amerikaansche Fede ration of Labor. Green, en der andere leiders van vakbonden, een commu niqué gepubliceerd, waarin o.m. ver klaard wordt: „Wij hebben thans be reikt al hetgeen door deze staking kon worden verkregen", terwijl voorts wordt gezegd, dat door dit resultaat de arbeidersklasse van een verplette renden last is bevrijd. Het besluit de staking te beëindigen werd door het bestuur van den bond van textielarbeiders met algemeene stemmen genomen. Non-stopvlucht van mislukt. Cobham Toestel naar Engeland terug. Vliegtuig, dat benzine bijvulde, met vier inzittenden verongelukt. De bekende Britsche vliegers Sir Alan Cob ham en kapitein Helmore waren Zaterdag uit Engeland vertrokken om een poging te doen, ineens naar Karachi in Br. Indië te vliegen. Op verschillende plaatsen in de lucht zou benzine bijgevuld worden. Deze poging is niet geslaagd. De vliegers hebben het tot Malta gebracht, nadat zij in de buurt van Portsmouth meer dan 500 liter ben zine hadden ingenomen. Bij aankomst boven Malta wachtte hen een nieuw aanvullings vliegtuig op en terwijl Cobham verder vloog, werd er benzine overgeladen. Het blijkt, dat er nadat deze bijvulling had plaats gehad, een mankement aan Cobham's benzine-leiding is ontstaan, waardoor men gedwongen is geweest naar Malta terug te keeren. De landing verliep gunstig. De vliegers zullen nu naar Engeland terug- keeren. Het vliegtuig waaruit boven Portsmouth in de lucht benzine is bijgeladen, is na de bijla ding in Buckinghamshire verongelukt. De vlie ger en de 3 monteurs zijn gedood, zoodat men nog nopens de oorzaak in het duister tast. MAN, DIE BEWEERT PRINCE TE HEBBEN VERMOORD, MELDT ZICH AAN. Reuter meldt uit Barcelona, dat een Fransch- man, Marreau geheeten, zich bij de politie al daar heeft aangegeven, zeggende, dat hij, met behulp van een medeplichtige, voor 100.000 franc raadsheer Prince had vermoord. Van het geld had hij maar 24.000 franc ontvangen. Men vermoedt dat Marreau veinst of gek is. Vlam verrast steenkolen- zoekers. Tien werkloozen stervende. KATTOWITZ, 22 September (D.N.B.) Nabij de mijn Uda zijn 34 werkloozen, die in een slakkenheuvel aan het zoeken waren naar bruikbare steenkool, het slachtoffer geworden van een noodlottig ongeluk. Zooals gewoonlijk waren op den heuvel, waarin zich steeds gloeiende slakken bevinden vele mannen bezig naar kolen "te zoeken, toen op den top een nieuwe lading werd uitgestort. Plotseling schoot uit den heuvel een groote vlam, die schrik en ontsteltenis onder de werk loozen verspreidde. Gillend renden de man nen, die geheel in brand stonden, den heuvel af, vergeefs trachtende zich de brandende kleeren van het lijf 'te rukken. Eenigen had den de tegenwoordigheid van geest in een vij ver te springen, die zich bij den heuvel be vindt en kwamen er nog tamelijk goed af. Van de gewonden zijn tien stervende. BELGISCH VLIEGTUIG BRANDEND OMLAAG GESTORT. Een militair vliegtuig is in de gemeente Perck nabij Vilvoorden in brand geraakt en naar beneden gestort. De twee inzittenden werden gedood. ONZE DAGELIJKSCHE KINDER VER TELLING. Het toestel was nu vlak bij. Zouden ze gezien worden? Het scheen te gaan cirkelen. Ja, daar kwam het al lager en lager, beschreef kringen boven den heuveltop. Piet zwaaide onvermoeid met zijn zakdoek en het negertje stond ook met zijn armen te zwaaien. Ja hoor, het was hun eigen toestel! Piet herkende het duidelijk. Maar hoe kwam hij ooit weer aan boord? Dalen was hier op den heuvel met al die stekelige gewassen onmogelijk, en er viel nergens een effen grasvlakte te ontdekken. Wat vlogen ze nu laag! Opeens zag Piet iets als een touw onder aan hét toestel hangen. Een touw ladder scheen het wel te zijn. Piccard's broer morgen naar de stratosfeer? Mevrouw Piccard vergezelt hem. Wanneer de weersomstandigheden het toe laten, zullen de heer en mevrouw Jean Pic card Dinsdag a.s. met hun ballon naar de stratosfeer opstijgen. Alle voorbereidingen zijn reeds getroffen en de ballon ligt gevou wen gereed om gevuld te worden. V. D. DINSDAG 25 SEPTEMBER. HILVERSUM 1875 M. 8.00 Avro. Tijdsein 8.01 Gramofoonmuziek. 9.00 Ochtendconcert door het ensemble Rent meester. 10.01 Morgenwijding. 10.15 Gra mofoonmuziek. 10.30 Ensemble Rent meester. 11.00 Kook- en Bakpraatje door me vrouw R. LotgeringHillebrand.. 11.30 Gra mofoonmuziek. 12.0 Tijdsein Avroklok. 12.01 Lunchconcert door „De Minstreels". 2.15 Gra Gramofoonmuziek. 2.30 Cello-recital door Bram van Zanten. Aan den vleugel Egbert Veen. 3.00 Mevr. Ida de Leeuw van Rees: „De a.s. knipcursus". 3.10 Gramofoonmuziek. 4.00 Overschakeling naar den zender Kootwijk. 4.15 Gramofoonmuziek. 4.30 Radio-kinder koorzang, ol.v. Jacob Hamel. 5.00 Halfuur voor kleine kinderen door Mevr. Ant. van Dijk. 5.30 VPRO.. Bijbelvertellingen. Verder voor dracht. Spreker: Ds. B. J. Aris. 6.00 Avro. Omroeporkest olv. Nico Gerharz. 6.30 R.V.U. Lezing door Dr. J. C. A. Petter: Moederreligie H. 7.00 Avro. Het omroeporkest olv. Nico Ger harz, mmv. Judith Toff, mezzo-sopraan. 8.00 Tijdsein. 8.01 Vaz Dias. 8.05 Fred Fry: De a.s. cursussen Engelsch. 8.15 Het omroeporkest olv. Nico Gerharz. Solist: Egbert Veen, piano. 8.40. Twintig minuten voor Clinge Doorenbos. 9.00 Gevarieerd programma mmv. Kovacs Lajos en zijn orkest, The Pardise Garden Ha- waiians, Pierre Palla, orgel en Boris Lensky, viool. 11.00 Vaz Dias. 11.10 Gramofoonmuziek. 12.00 Tijdsein en Sluiting. HUIZEN 301 M. 8.00 KRO. Morgenconcert. 9.45 Pontificale H. Mis met volkszang uit de Augustijnenkerk, Oude Gracht, Utrecht. 11.45 Gramofoonmu ziek. 1.00 De KRO-boys olv. Piet Lustenhou- wer. 1.45 Verzorging zender. 2.00 Vrouwen uurtje. 3.00 Gramofoonmuziek. 3.30 Zang- en vioolrecital door Eline Hemrica, sopraan en S. Tromp, viool. 4.00 Gramofoonmuziek. 4.30 Zang- en vioolrecital. 5.00 Gramofoonmuziek. 5.15 De Kro-Boys o.l.v. Piet Lustenhouwer. 6.00 Derde orde en drankbestrijding, door Pater Natalus Ruys OFM. 6.20 De KRO-Boys. 7.00 Politieberichten.' 7.15 „Werkloozenzorg" door J. Th. Nijkamp. 7.35 Gramofoonmuziek. 7.50 J. H. Schmüll: Het Huldigingsconcert van HKH. Prinses Juliana. 8.00 Kro-orkest olv. Johan Gerritsen. 8.30 Vaz Dias. 8.35 Het Mis- siejubileumfonds. 8.45 Kro-orkest olv. Johan Gerritsen. .9,20 Voordracht door Ben van den Burg. 9.30 „Travin's Groot Russnsch ensemble Troika in De Waag te Groningen. 10.00 Het Kro-orkest olv. Johan Gerritsen. 10.30 Vaz Dias. 10.35 Voordracht door Ben van den Burg. 10.45 Het Kro-orkest olv. Johan Ger ritsen. 11.00 Troika. 11.30 Gramofoonmuziek. 12.00 Sluiting. LUXEMBURG 1304 M. 7.40 Belgische avond. Gevarieerd gramofoort platenprogramma. Pianrecital door Alexandre Zakin. 8.40 Gevarieerd Belgisch concert door het omroeporkes tolv. Henri Pensis. 9.30 Piano recital door Berthe Bernard. 10.00 Concert door trio van Radio Luxemburg. 10.30 Dans muziek. BRUSSEL 484 M. 12.15 Gramofoonmuziek. 6.50 Solistencon cert. 8.20 Caludiconcert door het omroep orkest. 9.30 Symphonieconcert. 10.30 Gramo foonmuziek. BRUSSEL 322 M. 1.30 Gramofoonmuziek. 5.20 Het Sympho- nieorkest. 7.35 Gramofoonmuziek. 8.20 Het Symphonieorkest. 9.35 Het omroeporkest mmv. Albert de Booy. 10.30 Dansmuziek. KALUNDBORG 1261 M. 12.20 Arnold Nielsen's ensemble. 3.20 Het omroeporkest olv. Fritz Mahler. 9.25 Fransche muziek door het omroeporkest olv. Emil Ree- sen. 11.20 Richard Johansen's dansorkest. BERLIJN 357 M. 4.20 Concert. 5.50 Dansmuziek (gr. pl.) 9.25 Het omroeporkest olv. Otto Frickhoeffer. 11.10 Dansmuziek. HAMBURG 332 M. 12.35 Concert. 2.35 Gramofoonmuziek. 8.30 „Der unbekannt Johan Strauss". Muziek en anecdotes. Het omroeporkest olv. José Eiben- schütz en solisten. 11.20 Orkestconcert olv. Hans Döring. KEULEN 456 M. 12.20 Schrammelmuziek door het West- duitsche kamerorkest olv. Rolf Hartmann. 4.20 Het kleine omroeporkest olv. Leo Eysoldt. 7.20 Het omroepharmonieorkest olv. Otto Julius Kühn. DAVENTRY 1500 M. 12.50 Het Trocadero Cinema Orkest olv. Al fred van Dam. 4.20 Gramofoonmuziek. 7.40 idem. 11.20 Lew Stone en zijn Band. PARIJS POSTE PARISIEN 313 M. 7.09 Gramofoonmuziek. 7.50 idem. 8.20 Con cert. 9.10 Schubertmuziek. 10.00 Dansmuziek. PARIJS RADIO 1648 M. 12.20 Concert olv. Maurice André. 7.05 Gra mofoonmuziek. 10.50 Dansmuziek olv. Victor MILAAN 369 M. 5.30 Dansmuziek. 6.16 Gramofoonmuziek. 9.05 „Donna Juanita", komische opera van Franz von Suppé. ROME 421 M. 5.30 Populaire orkestmuziek. 8.30 Gramo foonmuziek. 9.05 Kamermuziek. 10.35 Dans muziek. WEENEN 507 M. 5.55 Paul Goldwin's dansorkest. 7.50 Popu laire Italiaansche muziek door het omroep orkest olv. Max Schönherr. 11.10 Adolf Pau- scher's dansorkest. 12.50 Edith Lorand's or kest (gr. pl.) WARSCHAU 1345 M. 12.30 Hawaiinmuziek. 7.20 Mandolinemuziek 7.50 idem. 9.20 Het omroeporkest olv. M. Mier- zejewski. 10.20 Gramofoonmuziek. BEROMUNSTER 54Ö M. 4.20 Het kleine omroeporkest van Lausanne olv. Edouard Moser. 6.20 Popiair concert (gr. Hug. 8.00 Marschmuziek olv. A. Fasolis. 9.30 Vroolijk programma. 10.30 Het omroeporkest olv. E. Gilbert.

IJmuider Courant | 1934 | | pagina 2