VERWACHT WORDENDE SCHEPEN: WEERBERICHT. Hoot M BfëUIDS- Schip verm. aankomst I VERPACHTING GRASGEWAS. Op Donderdag 22 November a.s. heeft ter k Gemeente-Secretarie een openbare inschrij- ving plaats, voor den tijd van 5 jaren, naar de pacht van het grasgewas langs de wegen. Laatste bericht Alkmaar Chili 4 Nov. 3 Nov. v. Antwerpen. Atxeri Mendi Rosario 30 Nov. in lading. La Plata 3 Oct. te Buenos Aires. Aurora Barcelona 7 Nov. 1 Nov. v. Gibraltar. Agamennon Hamburg 4 Nov. 3 Nov. vertrokken. Algenib Archangel 9 Nov. 2 Nov. v. d. Noordkaap. Ajax Danzig 11 Nov. in lading. Baam Chili 28 Oct. te Liverpool. Chili 26 Oct. van Cristobal. Bennekom Chili 31 Oct. te Iquique. British Honor Abadan 10 Nov. 26 Oct. van Port Said. Bx'itsuin Buenos Aires 3 Dec. 25 Oct. van Rosario. Barneveld Chili 27 Oct. van Callao. Eeyerland Newcastle 3 Nov. 2 Nov. vertrokken. Rosario 8 Nov. 28 Oct. van Las Palm as. Crynssen West-Indië 13 Nov. 30 Oct. van Barbados Dijk water Rosario 4 Nov. 31 Oct. van Finisterre. Dalalfven Leningrad 5 Nov. 29 Oct. vertrokken Eemland Zuid-Afrika 28 Oct. van Las Palm/as. Esther Maria Archangel 4 Nov. 29 Oct. Lodmgen gepass. Everanna Archangel heden 21 Oct. van Lodingen. Enggano Ned. Indië 1 Nov. v. Padang. Euterpe Bordeaux 6 Nov. 2 Nov. vertrokken. Eurybates Batavia. 13 Dec. in lading. Fauna Midd. Zee 3 Nov. 1 Nov. te Ouessant. Flandria Buenos Aires 6 Nov. 31 Oct. v. Las Palmas. Ti nan Gaasterland Buenos Aires 30 Nov. in lading. Gerda Toft Odessa 31 Oct. 26 Oct. van Gibraltar. Gera Ned. Indië 16 Dec. 25 Oct. te Macassar, Gerda Kunstmann Danzig 3 Nov. 29 Oct. vertrokken Hamdale Rosario 29 Oct. 27 Oct. van Madeira. Hercules Constantza 10 Nov. 1 Nov. v. Cephalonia. Hebe Gdynia 4 Nov. 1 Nov. v. Kopenhagen. Constantza 3 Nov. 28 Oct. van Gibraltar. I. P. Goulandris Buenos Aires in lading. Irene Middell. zep 12 Nov. 29 Oct. van Napels Batavia i 7 Dec, 3 Nov. vertrokken. Japan 31 Oct. te Pen an g. Molenwater Rosario 9 Nov. 31 Oct. van Madeira. Melampus Batavia 9 Nov. 1 Nov. te Marseille. Myrmidon Batavia 25 Nov. 27 Oct. van Belawan. M. v. St. Aldegonde Batavia 13 Nov. 2 Nov. v. Pt. Said. Meliskerk Zuid Afrika 28 Oct. van Pt. Said. Mary Slessor West Afrika 1 Nov. van Lagos. Montferland Buenos Aires 14 Dec. in lading. Mittelmeer Curasao 2 Nov. 15 Oct. vertrokken. Munkfors Skoghall heden 29 Oct. vertrokken Nijkerk Zuid-Afrika. 3 Nov. v. Beira. Nicea Mexico 21 Nov. 3 Nov. v. Curacao. Niobé Nantes heden 31 Oct. vertrokken. Noord-stad Londen heden 1 Nov vertrokken. Ootmarsum La Plata 23 Oct. v. St. Vincent. Oudewater Archangel 8 Nov. 1 Nov. v. Honningsvaay. Odysseus Stettin 6 Nov. in lading. Orion Danzig. 31 Oct. vertrokken. Procyon Archangel 4 Nov. 2 Nov. v. Utsire. Prometheus Batavia 2 Nov. v. Gibraltar. Preradovic La Plata 17 Nnv. 16 Oct. van Buenos Aires. Polyphemus Ned. Indië 18 Nov. 1 Nov. v. Pt. Sudan. Poel au Tell o Ned. Indië 29 Oct. van Colombo. Po el au Roebiah Ned. Indië 28 Oct. te Batavia. Rokos Vergottis Santa Fé in lading. E. H. Stines II Gdvnia '1 Oct. 26 Oct. vertrokken Salland Buenos Aires 30 Oct. van Las Palmas. South America Port Arthur 3 Oct. 16 Oct. vertrokken. Soesterberg Kami 30 Oct. te Rafsö. Skrunda Archangel 6 Nov, 26 Oct. vertrokken Simon Bolivar Hamburg 11 NOV. vertrekt 10 Nov. Start Hem ös and. 5 Nov.- 30 Oct. vertrokken. Tanimbar Ned. Indië 2 Nov. te Genua. Trajanus Venetië 22 Nov. 27 Oct. van Flume. Triton lïiddell. Zee 8 Nov. 1 Nov. v. Lissabon. Telamon Alexandrië. j 1 Nov vertrokken. Ulysses Bourgas 20 Nov. 31 Oct. te Izmir. Uckermark Batavia 21 Nov. 30 Oct, v. Perim. Vesta Middel. Zee 3 Nov. 28 Oct, van Gibraltar. Waterland Bremen. n lading. Zeelandia Buenos Aires. 1 Dec. n lading. VISSCHERIJ EN SCHEEPVAART. TE IJMUIDEN AANGEKOMEN SCHEPEN Visschershaven Noorsch ms Skoger Langesund ijs Hoogovens Zweedsch ss Mode Londen laden Papierfabriek Nederl. ss Albireo Archangel hout IJMUIDEN DE LICHTWEEK VAN DE KENNEMERLAAN. Thans reeds blijkt, dat er voor de Lichtweek van de Buurtvereeniging Kennemerlaan eroo- te belangstelling bestaat. In tal van winkels ziet men reeds de winkeliers bezig met het nemen van voorbereidende werkzaamheden in den vorm van het gereedmaken van hun eta lages, waaraan thans, met het oog op de groo- te belangstelling die verwacht wordt, buiten gewoon veel zorg wordt besteed.. Er is elders gemeld, dat de Lichtweek a.s, Maandag begint. Dit is onjuist. De officieele opening zal geschieden in een bijeenkomst, die hedenavond half zeven wordt gehouden in de bovenzaal van Kennemer hof, tot welnie bijeenkomst o.a. ook het dagelijksch bestuur van de gemeente is uitgenoodigd. Na afloop dezer bijeenkomst, die slechts kort zal duren, zal de verlichting van de fontein worden ont stoken en de fontein in werking worden ge steld. Op dat tijdstip is de verlichting van de Kennemerlaan natuurlijk reeds in werking. Wat de „l'O-daagsche" van IJmuiden-Cen- trum betreft kan worden gemeld, dat hieraan door een 50-tal winkeliers wordt deelgenomen. Ook in dit deel van IJmuiden zal op eenige punten raÜiomuziek worden gegeven. Als het weer meewerkt, zal het ongetwijfeld druk in de „stad" worden, zoowel aan deze. als aan gene zijde van de Julianabrug. Belgische visscherij. De Belgische stoomtrawler Philippe uit Os- tende is verkocht aan de reederij J. Craig te Aberdeen. IJsinvoer. De Noorsche motorboot Skoger is van Lange- sund aangekomen met een lading ijs en lost in de Visschershaven. Hout voor Velsen. Het Nederlandsche stoomschip Albireo is van Archangel aangekomen met een lading hout voor de papierfabriek te Velsen. IJzerver scheping. Het Zweedsche stoomschip Mode is van Londen hier aangekomen en vertrok, na bij de hoogovens ijzer te hebben ingeladen, naar Stockholm. Weer vertrokken. De Duitsche politie-kruiser Weser, welke hiel de schipbreukelingen van de motorboot Jupi ter geland had, heeft de reis naar de haring- visscherij weer voortgezet. MARKTPRIJZEN. Tarbot per K.G. f 1.25—f 1 Griet per 50 K.G. f 32—f 17.50 Tongen per K.G. f 1.65—f 1.36 Kleine schol per 50 K.G. f 25—f 8 Schar per 50 K.G. f 10—f 7.50 Tongschar per 5 OK.G. f 26f 22 Vleet per stuk f 2.14 Kleine poon per 50 K.G. f 4.70f 3.50 Groote schelvisch per 50 K.G. f 18f 17. Middelschelvisch per 50 K.G. f 15.50—f 12.50 Kleine middelschelvisch per 50 K.G. f 16.50 -f 8.90. Kleine schelvisch per 50 K.G. f 9.15f 4.50 Kabeljauw per 125 K.G. f 57f 35 Groote gullen per 5 OK.G. f 16f 13 Kleine gullen per 50 K.G. f 12—f 4.50 Heilbot per K.G. f 0.60 Koolvisch per stuk f 0.45 Versche haring per kist f 4,50f 3.30 BESOMMINGEN. Trawlers': Irene IJm. 89 215 manden f 1800. Olympia IJm. 111, 300 manden f 1700 Liesbeth Betty IJm, 183 320 manden f 2550. Loggers: KW 51 f 1400 Versche haring: L.T. 53 f 780; KW 160 f 49-0 Sch 190 f 570; Sch 159 f 720; Sch 246 f 690; Sch 39 f 530; Sch 201 f 660. VERWACHTE VISCHAANVOER. Thuisstoomende voor de Maandagmarkt: Derika 7 IJM. 517, met 115 manden schelvisch, 100 piepers, 70 gullen, 50 schar en wijting, 15 manden varia, tezamen 350 manden; Maria R. v. Ommering, IJM. 7, waarvan de vangst on bekend is. HEEMSKERK BURGERLIJKE STAND. Geboren: Agnes Maria, d. v, Ger. J. Smit en Gr. de Winter. Agatha Catharina Maria, d. v. Nic. Schouws en Cath. Gooijer. Overleden: Joh. Nijman, echtg. van A. M. Stengs, 47 jr. Ondertrouwd: Geene. Gehuwd: Hendr. Docter, 30 jr., alhier en D. Bleeker, 27 jr., te Velsen. BEVERWIJK MARKTBERICHTEN. Spinazie per kist 4064 ct. Postelein, per kist 5670 ct. Andijvie, per kist 2040 ct. Raapstelen, per 100 bos f 2. Koolrapen, per zak 75 ct. Wortelen per bos 69 ct. Bieten per K.G. 2 ct. Aardappelen, klei per K.G. 58 ct. Idem, zand per K.G. 9 ct. Heerenboon en per K.G. 48 ct. Trosboonen per K.G. 22 ct. Spruitjes per K.G. 8—10 ct. Boerenkool, per bak 20 ct. Roode kool per 100 f 57. Savoije kool per 100 f 67. Bloemkool per 100 f 612. Uien per K.G. 3 ct. Prei, per bos 610 ct. Sla, per kist 2030 ct. Pieterselie per bos 13 ct. Selderie, per bos 34 ct. Appelen per K.G. 12—16 ct. Peren per K.G. 8—18 ct. Druiven per K.G. 24—30 ct, Brusselschlof 2430 ct. TIJDELIJKE AFSLUITING SCHULPWEG B. en W. hebben bepaald, dat de Schulpweg van Maandag 5 November a.s. af tot nader order voor het doorgaand verkeer met rij- en voertuigen zal zijn afgesloten. SURPRISEMIDDAG VOOR DE HUIS VROUWEN. Het bestuur van de plaatselijke afdeeling Beverwijk en Omstreken heeft voor haar le den een zoogenaamden surprise-middag geor ganiseerd, welke op Maandag 19 Nov. in het Ken nemer-hotel wordt gehouden. Daaraan is verbonden een expositie van door de leden vervaardigde voorwerpen. Deze expositie, die op den genoemden datum van 2,303.30 uur en van 8.309.30 uur geopend zal zijn, is voor introducé's toegankelijk tegen betaling van 20 cents. Des middags houdt de heer F. v. d. Pol een causerie over leer-bewerking. Op 21 en 22 November worden excursies gemaakt naar de Melkinrichting Velsen. Op Woensdag 28 Nov. des namiddags te 2 uur wordt in het Kennemer Theater een groot kinderfeest gegeven, toegankelijk voor leden en hun kinderen. De bekende goochelaar prof. Ben Ali Libi zal dien middag optreden. De Kennemer Boys verzorgen het muzikale gedeelte Ieder kind zal een versnapering ontvangen. De kaarten voor dezen feestelijken middag moeten tusschen 20 en 27 Nov. worden afge haald bij de bestuursleden mevr. Moens, mevr. Muys v. d. Moer, mevr. Spits en mevr. Ameyde. - DE NAJAARSVEEMARKT. Heden, Zaterdagmorgen, werd op de Meer de jaarlijksche najaarsveemarkt gehouden. Deze markt, die in den loop der jaren veel van haar beteekenls heeft verloren, g steeds achteruit. Ook ditmaal was de aan voer van runderen weer van geringer om vang dan het vorig. jaar. De aanvoer was 114 stuks tegen ,125 in. 1933, Dg handel was stug. Verwachting: Zwakken tot matigen, latei- wellicht sterkeren toenemenden westelijken tot zuidwestelijken wind, half tot zwaar be wolkt, aanvankelijk weinig of geen neerslag, koude ochtend, later iets zachter. Verdere vooruitzichten: Tijdelijk zachter. WIELRIJDEN. De Amsterdamsche Zes- daagsche begonnen. DRIE KOPPELS AAN DEN KOP. De derde Amsterdamsche Zesdaagsche wie lerwedstrijd is Vrijdagavond elf uur begon nen. Het R.A.I.-gebouw baadt weer- in een zee van licht. Lang voor dat de deuren van het gebouw zich openden, stonden reeds tal- loozen ongeduldig te wachten in de Novem- berkou. De tijd van 8 tot 11 wordt gevuld met een uitgebreid voorprogramma, dat ditmaal in anderen vorm wordt voortgezet als vorige jaren. Voor het eerst wordt verreden het winterkampioenschap R. A. I.Jbaan voor amateurs en onafhankelijken. waaraan deelnemen Van Vliet (Woerden), B. Leene (Den Haag), Kramer (Amsterdam), Ooms (Amsterdam), Homma (Amsterdam), Giel- liet (Rotterdam), Vreeswijk (Rotterdam), Van Dijk (Haarlem), Brongers (Voorburg), Beukers (Den Haag), Pootjes (Den Haag) en Oourtens (Sittard) In de sprint werd Van Vliet kampioen. Ook in de tijdrace over 500 K.M. met vlie genden start bleek Van Vliet de sterkste. Zijn tijd over de 3 ronden bedroeg precies 33 sec. terwijl Ooms en Vreeswijk de tweede plaats deelden met 33 3/5 sec. Het laatste gedeelte van'deze winterkam pioenschappen bestond uit de achtervolging, over maximaal 2000 Meter (12 ronden). Van Vliet was in zijn serie danig gehandi capt, omdat Homma verstek liet gaan. Na de helft van den afstand te hebben afgelegd, staakte hij den strijd. Brongers werd daar mede winterkampioen. Als derde eindigde Van Dijk met een tijd van 2 min. 42 sec.; vierde werd Pootjes met 2 min. 42 2/5 sec. Van Vliet won dus twee Winterkampioen schappen en Brongers het derde. Daarmede waren de voorwedstrijden afge- loopen. Het was toen tien uur. De zesdagenrenners kwamen onmiddellijk in de baan om nog even een baantje te nemen. Maar zij moesten plaats maken voor 'n dame; Mej. Mien van Bree, een Nederlandsche wiel- renster, maakte een eererondje. Zij was als derde aangekomen in het wereldkampioen schap voor vrouwen, dat onlangs in Brussel is gehouden. Jhr. I. J. van den Bergh van Heemstede, de voorzitter van de Nederlandsche Wielren Unie hield een korte toespraak voor de micro foon, waarin hij in het bijzonder de mede werking van allen inriep, om een sportief succes mogelijk te maken Te half elf werd een begin gemaakt met het voorstellen van de koppels. Onder het felle licht der schijnwerpers stel. den de 14 koppels zich op. Broccardo en Guimbretière werden het eerst voorgesteld, i-op volgden BuysseDeneef, Schön Hürtgen. BraspennninxHill, Bresciani Jazet en MërschJazet en tenslotte de zuiver Nederlandsche koppel Slaats—Jan van Kem pen, De Wolff—Van der Heyden, Pijnenburg- Wals, de Gebroeders Vroomen, Klaas NekVan Hout, MatenaHeslinga, Belle naars—Bogaert en van der Wulp—Visser. Onder het spelen der respectievelijke volks liederen draaiden de koppels hun ronde, har telijk toegejuicht door de nu vrijwel geheel gevulde toeschouwerstribunes. Los! Even voor elf uur stelden van elk koppel zich één renner bij den start op. Jhr. van den Bergh van Heemstede stond reeds klaar om het schot te lossen. Precies 11 uur werd het vertreksignaal gegeven, een knal. los! De derde Amsterdamsche Zesdaagsche was begonnen! De eerste jachten. De wedstrijd is nog geen tien minuten oud of Guimbretière ontwikkelt de eerste jacht. De Fransche renner vliegt er tusschen uit, Mersch er achter aan, maar onder leiding van Wals ligt het veld, dat uit den aard dei- zaak lang gerekt is door de 14 koppels, weel bij een. Enkele minuten later een nieuwe poging van het Fransche koppel. Broccardo is nu weg, De Wolff er achteraan. En inderdaad gelukt het het Fransche koppel de eerste ronde van dezen Zesdaagsche te nemen. Visser valt, gelukkig niet ernstig. Spoedig zit hij weer op de fiets. Van een oogenblik van rust profiteert Wals; hij en Pijnenburg nemen een ronde van hun achterstand terug. Zoo gaat het eerste half uur voorbij, wordt hard gereden, wat altijd in het eerste uur het geval is. Broccardo maakt in een der bochten een smak. Hij verdwijnt van de baan, doch ernstig is het niet aangekomen; na verloop van vijf minuten zit hij weer op het zadel. Als te kwart voor 12 met de eerste klasse mentsprint begonnen wordt, is het einde van de jachten nog lang niet in zicht. Het is vooral het koppel de Wolffvan der Heyden, dat zich in die jachten onderscheidt. De Wolff is de initiatiefnemer en Van der Heyden is de volhouden. Buysse valt ook al. Alle zes sprints gaan in de jachten verloren Ruim een uur durt dat al en het behoeft geen verwondering te wekken, dat niet minder dan 47.500 K.M. van 11 uur tot middernacht werden afgelegd. Even over 12 uur ev valpartij, warabij Jan van Kempen, Heslinga en Prieto betrokken zijn. Direct komt dan de rust in het veld terug; even kunnen de renners uitblazen. Enkele valpartijen hadden nog plaats, maar geen daarvan had ernstige gevolgen. Alleen van Hout verdween voor een half uur van de baan; h ij en Klaas van Nek werden voor dien geneutraliseerd. Om kwart over 1 werd de eerste sprint ver reden voor de Turmacpremie. Pijnenburg vloog er bij het ingaan van de laatste bocht tusschen uit en won fraai. Op het moment dat hij over de streep ging lag De Wolf in vierde positie. Plotseling een knal. De Wolff viel met een smak op de baan. Visser, die niet meer kon uitwijken vier over hem heen tegen de balustrade. En als na eenigen tijd De Wolff weer in de baan ligt gebeurt het zelfde nogmals. De Wolff werd weer het slachtoffer, twee, drie renners tuimelden over de baande strijd moest-een oogenblik genutraliseerd worden. .Tegen twee uur, den tijd vor de nacht- klassementsprints, brak weldra aan. De Wolff verscheen, zij het met een ietwat pijnlijk ge zicht, weer op de baan; Heslinga zit dik in verband en ook Van Hout was er niet zonder kleerscheuren afgekomen. Volgens de wedstrijdcommissie was het aan het te hard oppompen van de bandjes te wijten, dat er op dezen eersten avond zoo veel valpartijen hadden plaatsgevonden. Een waarschuwing dienaangaande werd dan ook uitgedeeld. Incident. In d eeerste sprint gaf Wals den Luxem burger Mersch een zwieper met het gevolg dat Wals zelf een lek bandje kreeg. Hij maakte een smak op de baan. Zeer terecht gaf de wedstrijdcommissie aan Wals een waarschuwing en plaatste hem niet in de sprint. Maar in de zesde en laatste sprint gebeurde een analooog geval, nu met Pijnenburg. Jazet, de maat van Mersch, leidde bij het ingaan van de laatste bocht. Pijnen burg moest alles geven om Jazet- op de streep te passeeren, wederom hinderde het favorie tenkoppel den tegenstander ergerlijk, met het gevolg dat door het knappen van een bandje Pijnenburg ten val kwam en Jazet winnaar werd. Pijnenburg kreeg een zeer ernstige waarschuwing van de wedstrijdcommissie voor zijn onsportief rijden. Deze nachtspiints waren dus weinig gun stig vor het koppel Pijnenburg—Wals. 1. De WolffVan der Heijden 31 p., 2. Pij nenburg—Wals 18 p., 3. Buysse—Deneef 14 p. Op één ronde: 4. Schön—Hürtgen 19 p., 5. Bresciani— Prieto 18 p., 6. Van KempenSlaats 16 p., 7. Braspenninx—Hill 14 p., 8. Gebroeders Vroomen 8 p., 9. BroccardoGuimbretière 3 punten. Op vier ronden: lO.Jazet—Mersch 25 p., 11. Matena—Hes linga 9., 12. PellenaersBogaert 6 p. Op vijf ronden: 13. Van NekVan Hout 15 p. Op zes ronden: 14. Van der WulpVisser 3 p. AGENDA VOOR VELSEN EN IJMUIDEN ZATERDAG 3 NOVEMBER Thalia Bioscoop: „Ik ben geen engel." 8.15 u. Bioscoop De Pont: „Bleeke Bet". 8 uur. ZONDAG 4 NOVEMBER Thalia Bioscoop: 3 uur: „De overval in het Rotsgebergte". 5 uur en 8.15 uur: „Ik ben geen Engel." Bioscoop de Pont: 2.30, 5, 7 en 9.30 uur: Bleeke Bet". ZONDAGSDIENST DER APOTHEKEN. De Zondagsdienst der apotheken wordt mor gen waargenomen door de LJmuider Apotheek Koningsplein. Deze apotheek is tevens aangewezen voor den nachtdienst in de volgende week. AGENDA TE HAARLEM Heden: ZATERDAG 3 NOVEMBER Stadsschouwburg, Wilsonsplein: „Strijders in 't wit". 8 uur. Schouwburg Jansweg: Tooneel voorstelling „Hans Hopper maakt carrière" voor de afdee ling Haarlem der N. R. V. 8 uur HEEMSKERK Stadsschouwburg: „Boefje". 2 uur. ili_/vioi\li\i\ Gemeentelijk Concertgebouw: Revue Ope- NED. HERVORMDE KERK. van rette „Marie Louise", 8 uur. Ds. IJzerman. Palace: Rakoezy-ttlarsch, Op het tooneel: Willy Derby met zijn nieuw repertoire. 2.30, 7 en 9.15 uur. Rembrandt Theater: „Die Csardasfürstin". Op het tooneel: Kay en Jay, Comedians, 2.30, 7 en 9 15 uur. Luxor Sound Theater: „Koningin Christina" met Greta Garbo. 2.30 en verder doorloopende voorstelling van 7 uur 's avonds af. ZONDAG 4 NOVEMBER Stadsschouwburg: Tooneelgroep „Het Mas ker". ,,'n Geforceerd Huwelijk". 8.15 uur. Schouwburg Jansweg: „De Big van het 168e" 8.15 uur. Bioscoopvoorstellingen 's middags en des avonds. MAANDAG 5 NOVEMBER StadsschouwburgAmsterdamsche Tooneel- vereeniging: „De Revisor". (Abonnemente voorstelling). Bioscoopvoorstellingen. ,,'T KLEUTERHUIS" 27 Tromnstr. 27, IJmuiden Oost (Adv. Ingez. Med.) BURGERLIJKE STAND VELSEN. Bevallen: G. de Best-Broersen z„ W. Beu- kelszstraat 8, IJmuiden; H. H. Martens—Es- kes d„ Fr. Nareboutstraat 23, IJmuiden; A. NeervoortHarlaar, z. Kon. Wilhelminakade 57, IJmuiden. Ondertrouwden: P. Jong es en I. van den Bergh van Eijsinga; Toek, adres: Zwarte- waal, N. H. Pastorie. J. A. van Leeuwen en D. Horsman. Toek. adres: Napierdwarsstraat 15, IJmuiden. P. van Heijst en G. W. Smit. Toek. adres: Kruisstraat 27, Velsen. W. Dol en J. M. Korthouwer, Hagelingerweg 228, Velsen. H. Klok en K. Groen, van Galenstraat 5, IJmuiden. A. van der Plas. en W. Demmers, Kompas- straat 19, IJmuiden. P. Scholder en K. Busscher, Spilbergen straat 24, IJmuiden. A. van den Bliek en J. M. ten Brink. Toek. adres: Beverwijk, Stumphuisstraat 1. Gehuwd: H. Docter en D. Bleeker. Haarlem, Blekenibergstraat 25. 7- R. C. Visser en T. Kaan,, Julianakade 6 rood IJmuiden. bij A. Kraak ZEEWEG 87 IJmuiden -Oost BOUQETTEN TELEFOON 4528 (Adv. Ingez. Med.) SANTPOORT NED. HERVORMDE KERK. V.m. 10 uur: Prof. Dr. G. A. van den Bergh van Eysinga. NED. HERV. EVANGELISATIE. V.m. 10 uur: Ds. L. W. Erdman, IJmuiden. Nam. 5 uur: Ds. A. A. Wildschut, IJmuiden- Gost. GEREF. KERK, Burgem. Enschedélaan hoek Frans Netscherlaan. V.m. 945 uur: Ds. W. Breukelaar, em. pred. Nam. 5.30 uur: Dezelfde.. Collecte voor het rentefonds. Woensdag nam. 8 uur: Ds. W. Breukelaar, em. predikant. Dankstond voor het gewas. IJMUIDEN LEGER DES HEILS. V.m. 10 uur: Samen komst. Nam. 8 uur: Samenkomst. Kapiteine Edelkoort. BAPTISTE-GEMEENTE, Lokaal Oranjestr. 8. Geen opgaaf ontvangen. GEREF. KERK, Wilhelminakade. V.m. 10 uur: Ds. R. J. v. d. Meulen, Nam. 5 uur: Ds. S. E. Wesbonk. HULPKERK, Marnixschool. V.m. 10 uur: Ds. S. E. Wesbonk. Nam. 5 uur: Ds. R. J. v. d. Meulen. CHR. GEREFORM. KERK. V.m. 10 uur: Ds. C. S. van der Ven, den Haag. Nam. 5'uur: Dezelfde. Woensdag nam. 8 uur: Ds. Brandsma, Bun schoten, OUD-KATHOLIEKE KERK. V.m. 10 uur: Pastoor L. Rinkel. Nam. 7 uur: Dezelfde. DOOPSGEZ. GEM. en AFD. NED. PROTES TANTENBOND, Helmstraat 9. V.m. 10.30 uur: Ds. Milatz. EVANGELISATIELOKAAL, J. P. Coenstraat. V.m. 10 uur: de heer Jenninga. Nam. 7.30 uur: de heer Jenninga. Donderdag nam. 8 uur: Bijbelbespreking. GEiREF. EVANGELISATIE, De Wetstraat. Nam. 8 uur: de heer G. Toornvliet. IJMUIDEN-OOST VER. VAN VRIJZINNIG HERVORMDEN. Vereenigingsgebouw. V.m. 10.30 uur: Dr. H. Faber. HERSTELD APOSTOLISCHE ZENDINGSGEM. Willebrordstraat 10, IJmuiden-Oost. V.m. 10.15 uur: Godsdienstoefening. Nam. geen dienst. BEVERWIJK HER- VEREENIGIN G VAN VRIJZINNIG VORMDEN, Noorderparklaan. V.m. 10 uur: Ds. G. Hornstra, Koog aan de Zaan. DOOPSGEZINDE GEMEENTE, Meerstraat. Geen dienst. 12 uur: Zondagsschool. EVANG. LUTHERSCHE GEMEENTE. Koning straat. V.m. 10.30 uur: Ds. J. Ph. Haumersen. GEREF. KERK, C. H. Moensplein. V.m. 10 en nam. 5 uur: Ds. F. Kramer. EVANGELISATIE „EMMANUEL", Zeestr. 26. V.m. 10 uur: de heer H. Kok, 12 urn': Zondagsschool. Nam. 6 uur: Verschillende sprekers. Zang en Muziek. Maandag nam. 8 uur: Geen Zangrepetitie. Dinsdag v.m. 10.30 uur: Dank- en Bedestond Nam. 3 uur: Samenkomst der geloovigen. Nam. 5 uur: Koffietafel (Allen welkom). Nam. 8 uur: Evangelieprediking, zang en muziek.' Woensdag en Donderdag als Dinsdag. Vrijdag nam. 8 uur: Dank- en Bedestond. EVANGELISATIE „EBEN HAEZER". Ko ningstraat 99. V.m. 10 uur: Broeder Visser. Nam. 6 uur: Geen dienst. V.m. 10 uur:

IJmuider Courant | 1934 | | pagina 6