DE BILT De Zesdaagsche te Amsterdam. VERWACHT WORDENDE SCHEPEN; Schip van verm. aankomst Laatste bericht Atxeri Mendi Rosario 30 Nov. 2 Nov. van La Plata. La Plata 3 Oct. te Buenos Aires. Amplegarth. Buenos Aires 4 Nov. vertrokken. Barcelona 7 Nov. 4 Nov. te Setubal. Algenib Archangel 8 Nov. 2 Nov. v. d. Noordkaap. Ajax Danzig 10 Nov. 7 Nov. te Kopenhagen. W. Afrika 3 Nov. van Lagos. Vancouver in lading. Baarn Chili 6 Nov. te Antwerpen. Bodegraven Chili 26 Oct. van Cristobal. Bennekom Chili 2 Nov. van Iquique. British Honor Abadan 9 Nov. 3 Nov. van Gibraltar. Britsum Buenos Aires 3 Dec. 5 Nov. vertrokken. Barneveld Chili 3 Nov. te Valparaiso. Crynssen West-Indië 13 Nov. 30 Oct. van Barbados Cordillera Puerto Barrios 2 Dec. in lading. Ceres Hamburg in lading. Midd. Zee 28 Nov. 6 Nov. te Fiume. Eemland Zuid-Afrika 6 Nov. te Rotterdam. Enggano Ned. Indie 5 Nov. van Belawan. Eurybates Batavia. 13 Dec. in lading. Hamburg l'l Nov. vertrekt 10 Nov. Tanan 6 Nov. te Rotterdam. Gaasterland Buenos Aires 30 Nov. 2 Nov. vertrokken. Gerda Toft Odessa 7 Nov. 4 Nov. te Antwerpen. Gera Ned. Indië 16 Dec. 25 Oct. te Macassar, Londen heden 5 Nov. uitgeklaard. Constantsa 14 Nov. 1 Nov. v. Cephalonia. Heemskerk Zuid Afrika 5 Nov. v. Lorenzo Marquez. Hermes Bourgas in lading. I. P. Goulandris Buenos Aires in lading. Irene Middell. zee 9 Nov. 5 Nov. van Setubal. Joh. de Witt Batavia 7 Nov. vertrokken. Laertes Batavia 7 Dec. 3 Nov. vertrokken. Japan 2 Nov. van Penang. Molenwater Rosario 9 Nov. 31 Oct. van Madeira. Melampus Batavia 8 Nov. 2 Nov. van Gibraltar. Mvrmidon Batavia 25 Nov. 2 Nov. van Colombo. M. v. St. Aldegonde Batavia 13 Nov. 6 Nov. van Genua. Meliskerk Zuid Afrika 5 Nov. van Marseille. Mary Slessor West Afrika 2 Nov. van Accra. Montferland Buenos Aires 11 Dec. in lading. Mexico 2) Nov. 5 Nov. van La Guayra. Vigo 8 Nov. 4 Nov. vertrokken. Neumark Ned. Indië 31 Oct. van Batavia. Oudewater Archangel 8 Nov. 3 Nov. van Röst. Rosario in lading. Prometheus Batavia 6 Nov. van Prawle Point. La Plata 17 Nov. 16 Oct. van Buenos Aires. Polyphemus Necl. Indië 18 Nov. 4 Nov. van Pt. Said. Poel au Tello Ned. Indië pass. 5 Nov. Perim. Poel au Roebiah Ned. Indië 28 Oct. te Batavia. Rukos Vergottis Bpnt.p. Fé in lading. Midd. Zee 6 Nov. te Tarragona Seroorirerk Tctt)an 1' Nov. van Kobe. Soesterberg Kemi 8 Nov. pass. 5 Nov. Skagen. S'mon Bolivar Hamburg 11 Nov. vertrekt 10 Nov. Hernössnd. 5 Nov. 30 Oct. vertrokken. Saleier Ned. Indië 2 Nov. van Batavia. Silatch Leningrad heden 30 Oct. vertrokken Saturnus Midd. Zee 2 Nov. van Patras. Stentor Hamburg in lading. Tanimbar Ned. Indië 5 Nov. te Marseille. Trajanus Venetië 22 Nov. 4 Nov. te Dubrovnik. Middell. Zee 8 Nov. 5 Nov. te Rotterdam. Telamon Alexandrië. 5 Nov. van Beirouth. Stettin in lading. Ulysses Bourgas 16 Nov 31 Oct. te Iz'^ir ITckermark Batavia 21 Nov. 4 Nov. van Pt. Said. Midd. Zee 2 Nov. van Palermo. Bremen. in lading. Zeelandia Buenos Aires., 1 Dec. in lading. VISSCHERIJ EN SCHEEPVAART. TB UMU1DBN AANGEK OMRH SCHEPEN Buitenhaven Visschershaven Nederl. Noorsch m.s. m.s. Bloemfontein Rim. Hamburg Langesund IJMUIDEN Vereeniging „Kerk en Vrede" Mevr. Buising van Besouw spreekt. De afdeeling „IJmuiden" van de vereeniging „Kerk en Vrede" belegt op Dinsdag 13 No vember a.s. een openbare bijeenkomst in de Doopsgezinde Kerk te IJmuiden. Als spreek ster zal dien avond optreden de bekende R.K. pacifiste, mevr. Buising van Besouw uit Heem stede met het onderwerp „Christus onvoor waardelijke eisc'h". MARKTPRIJZEN Tarbot per K.G. f 75—f 58 Griet per 50 K.G. f 30—f 15 Tongen per K.G. f 1,25—f 0,73 Middelschol per 50 K.G. f23—f24 Zetsöhol per 50 K.G. f 21f 19 Kleine schol per 50 K.G. f 18,50—f 6,70 Schar per 50 K.G. f 8—f 2,20 Tongschar per 50 K.G. f31f 19 Rog per 20 stuks f 18f 12 Vleet per stuk f 2,60—f 1,65 Kleine poon per 50 K.G. f 4,70f 3,40 Groote schelvisch per 50 K.G. f 27f 11 Middelsehelvisch per 50 K.G. f 30f 17 KL middelsehelvisch p. 50 K.G. f21f 11,50 Kleine schelvisch per 50 K.G. f 14f 1,60 Kabeljauw per 125 K.G. f58f32 Groote gullen per 50 K.G. f 25f 15 Kleine gullen per 50 K.G. f 16f 4.30 Wijting per 50 K.G. f 3,80—f 0,90 Makreel per 50 K.G. f 12—f 6.50 Heilbot per K.G. f 1—f 0,55 Leng per stuk f 3,20f 0.50 Koolvisch per stuk f 0,75f 0,20 Versc'he haring per kist f 11,50f 4,90 BESOMMINGEN Trawlers: Vdos 4 IJm. 96 28 manden 1980. Vios 2 IJm. 134 90 m. f 1670 Schoorl IJm. 39 520 m. f 3930 Zwaluw IJm. 90 105 m. f 1730 Neptunus IJm. 87 145 m. f 1550 Caroline IJm. 26 755 m. f 3260. Jacqulina Klazina IJm. 10 610 m. f 1900. Alma IJm. 44 443 m. f 2400 Dolfijn IJm. 103 90 m. f 1770 Jenny Elsa IJm. 88 140 m. f 1900 Emma Urn. 177 185 m. f 770. Kotter: E 329 f 1450 Loggers: IJm. 204 f 810; KW 60 f 420; KW 167 f 700; KW 114 f 540; KW 112 f 630; KW 178 f 110 Versche haring: KW 159 f 550, Sch 107 onbekend SCHAAKCLUB „KIJK UIT". Maandagavond had in Café-Rest. „Bol werk" te Haarlem de wedstrijd plaats tusschen het vierde tiental van de Haarlemsche Schaak en het vierde tiental van de schaak club „Kijk Uit" te Velsen. De uitslag luidt als volgt; Haarlem IV „Kijk Uit" Velsen IV J. HoeksemaW. Deelder 1—0 P. EijkelboomG. Baljet 01 C. HovinghJ. Arts 10 E. BraamsJ. Jimmink 01 J. F. de WitP. Lanser 01 A. de KoekH. Buchi 10 Mevr. R. OnvléeLansE. Lassche 01 K. J. ValkenierG. van 't Veer 1/21/2 H. W. F. Houthuijzen—H. Spuls 1/2—1/2 P. R. Ter WeijdeJ. v. Oostveen 10 Totaal 55 VERWACHTE VISCHAANVOER Verwacht voor de Dondedragmarkt: Ewald IJm. 48, vangst 60 manden schelvisch 220 manden braadschelvisch, 40 manden wij ting, 30 manden witjes, 50 manden gul en kabeljauw, 90 manden radio, 10 manden rog en pon; totaal 500 manden. „OP HOOP VAN ZEGEN" KOMT WEER TERUG. Naar wij vernemen, zal de filmlogger „Op Hoop van Zegen" spoedig weer naar IJmuiden worden teruggebracht voor het opnemen van het vergaan van de logger op de Noordzee. Aangezien de logger eenige bruggen moet passeeren, waar bij het doorvaren slechts en kele centimeters speling overblijft, mag alleen des nachts gevaren worden. Russische sleepboot verwacht. Vandaag of morgen wordt hier de Russische sleepboot Silatch binnen verwacht. Deze zal 't in Amsterdam bij de firma Verschure Co. nieuwgebouwde bunkerschip naar Leningrad sleepen, waar dit schip zal worden in bedrijf gesteld. Om paling te halen. De Nederlandsche motorboot Helene pas seerde hier gisteren op weg van Spaarndam naar Trelleborg om een lading paling te gaan halen. IJsaanvoer. De Noorsche motorboot Rim is van Lange- sund in de Visschershaven aangekomen met een lading natuurijs. Ertsaanvoer. Het Fransche stoomschip Niobé is van Nan tes bij de Hoogovens aangekomen met een la ding erts. BEVERWIJK Handhaving van den melk prijs.' Bespreking van melkslijters. Donderdagavond zullen de te Beverwijk en te Wijk aan Duin gevestigde melkslijters in café De Vriendschap" aan den Alkmaarschen- weg" een vergadering houden, waar bespre kingen zullen worden gevoerd over de hand having van den melkprijs vor de straathandel op 11 cent per L. VERGADERING A.N.GD3. De plaatselijke afdeeling van de A.N.G.O.B. houdt Vrijdagavond in het lokaal van den heer P. Veth, aan den Arendsweg een leden vergadering, waarin de winterpropaganda zal worden besproken. De agenda vermeldt verder een uitbreiding van het aantal bestuursleden. Luchtvaartpropaganda de jeugd onder Reorganisatie Jeugdluchtvaartelub. Aangezien de gang van zaken in de Kenne- mer Jeugd-Luchtvaartclub in den laatsten tijd niet de goekeuring kon wegdragen van de Centrale Jeugdcommissie der Kon. Ned. Ver een. voor Luchtvaart, zal de secretaris van deze commissie, de heer Hagelen, op Zater dag 10 November, des avonds te 8 uur, in de lunchroom „Suisse" een uiteenzetting geven van het doel en streven" der Jeugdluchtvaart- beweging. Alle leden van de bestaande Jeugdlucht- vaartclubs zijn tot bijwoning van de vergade ring uitgenoodigd. Introductie is toegestaan. Het is de bedoeling, de bestaande Jeugd luchtvaartelub te ontbinden en daarna on middellijk opnieuw op te richten, een bestuur te kiezen en de propaganda voor de luchtvaart, speciaal onder de jeugd, intensief ter hand te nemen. Bij de aankomst van de Uiver op Schiphol op 21 November, zullen de leden van de Jeugdluchtvaartclubs in de gelegenheid wor den gesteld de huldiging van de bemanning van nabij te volgen. Op het vliegveld wordt voor de leden een plaats gereserveerd. meldt: Hoogste barometerstand 766.9 m.M. te Haparanda Laagste barometerstand 745.3 m.M. te Berlijn. en voorspelt: Zwakken tot matigen wind uit Noordelijke richtingen. Gedeeltelijk bewolkt. Aanvankelijk weinig of geen regen en iets kouder. Barometer Hedenmorgen 9 uur 754 m.M. Neiging: Vooruit. Thermometer Hoogste gisteren 48 F. Laagste heden nacht 44 F. Hoogste heden 46 F. OPGAAF MAGAZIJN 'T BRILLENHUIS Kanaalstraat 83, Tel. 5460. IJmuiden HOOG WATER TE IJMUIDEN. Donderdag v.m. 3,25 uur; n.m. 3,41 uur. Vrijdag v.m. 4,03 uur; n.m. 4.,17 uur. Zaterdag v.m. 4,42 uur; n.m. 4,56 uur. ,,Uiver"-ontvangst liep anders af Enthousiaste menigte op Soerabaja verbreekt 'politiecordon. SOERABAJA, (Aneta) 7 Nov. Hedenmor gen om 10,17 uur kwam de Uiver te Soerbaja aan. De belangstelling op het vliegveld was overweldigend. Van de ochtendschemering af had de politie de handen vol werk om de duizenden en duizenden, die uit het met vlag gen getooide Soerabaja en omgeving waren aangekomen, in bedwang te houden. Met alle mogelijke verkeersmiddelen was de menigte naar het vliegveld gekomen. De meeste winkels en kantoren waren ge sloten en ook de schooljeugd had vrij af. Alle autoriteiten waren aanwezig. Op het terrein stonden 520 politiemannen gereed om onmiddellijk na aankomst een cor don te trekken, terwijl voor eventueele moge lijkheden nog marniers in reserve waren gehouden. Toen Parmentier zijn toestel langzaam over het veld liet taxiën en aan de grens van het terrein neerzette, barstte een orkaan van enthousiasme los; het publiek was door het dolle heen; men juichte, sprong en schreeuwde. Het cordon van 520 politie-mannen en vele mariniers moest zwichten voor de run naar de Uiver, zoodat de keurig voorbereide ont vangst volkomen in het honderd liep. Het geheele veld was een deinende menschenzee, waar bovenuit de blauw-geuniformeerde vier van dwe Uiver op de schouders van- enkele sterken zichtbaar waren. Allen waren min of meer beduusd. Hierop volgden de huldigings redevoeringen, die door Parmentier en Moll werden beantwoord. BURGERLIJKE STAND HAARLEM, 6 November. Bevallen 1 November: T. Wichers—Jonk mans, z.; 2 November: A. C. Zurhaar—de Boer, d.; A. .M. van ZonneveldHerben, d.; 3 November: W. M. TaverneKühne, z.; G. C. Appelman—Appelman, z.; J. H. de Graaf f— v. d. Meij, z.; 4 November: L. GrimHeeres, z.; C. H. Repko—Deen, d.; M. A. H. Goede- mansde Rooij, d.; J. C. HartDerlagen, z,; W. J. v. d. Heijde—Kruijer. d.; c A. v, d, Leest—Paap, z. Wielrijderi Na nog maar tien koppels op de baan. Wals wegens ziekte uit den strijd. Pijnenburg en Van Kempen vormen een nieuw koppel. Door onverantwoordelijk passeeren van Priéto breekt Slaats een sleutelbeen bij een smak op de baanzoodat ook deze den strijd moet staken. Heden Woensdagmorgen zes uur het nieuwe koppel PijnenburgVan Kempen aan den kop DINSDAGMIDDAG. Toen we Dinsdagmiddag na afloop van de neutralisatie het RAI-gebouw weer betraden na een nacht van valpartijen, was natuurlijk ons eerste werk te gaan informeeren naar de slachtoffers. Het bleek dat zij allen weer wat opgeknapt waren; volgens hun verklaring gin gen zij weer vol goeden moed verder. KL van Nek en Jan van Kempen hadden wat geslapen en zijn voordat zij weer in de haan kwamen nog wat door den dokter onder handen geno men. Zoowel van Nek als van Kempen reden elk met hun arm in verband. Ook Pijnenburg en Guimbretière waren de gevolgen van hun val weer te boven gekomen en zagen er weer frisoh uit. Er gebeurt voorloopig niets bijzonders. De renners sparen hun krachten. Het wachten is op het klassement van half drie. De sprints van half drie. Deze hebben tot resultaat: le sprint: Pellenaars, Vroomen, Pijnenburg, Bresciani. 2e sprint: Buysse, Vroomen, Bogaert, Prieto. 3e sprint: Buysse, Van Nek, Bresciani, v. d. Heiden. 4e sprint: Huertgen, Prieto, De Wolff, Pij nenburg. 5e sprint: Bogaert, Prieto, Schoen, Vroomen. 6e sprint: v. d. Heiden, Hill, Prieto, Pelle naars. Slaats (links) die door Priéto (rechts) uit den strijd werd geworpen. Het schijnt langzamerhand traditie gewor den te zijn, om bij het verrijden van de klasse mentsprints van half drie een jacht in te zet ten. Het sein daartoe wordt gegeven door de koppels De Wolffv. d. Heiden en Buysse Deneef. Hun voorbeeld wordt gevolgd door de geibr. Vroomen terwijl ook Pijnenburg en Wals meegaan. Het is weldra weer een heksenketel. Er worden ronden genomen en verloren, doch een stand valt moeilijk op tè maken. Men kan zien dat Van Kempen en Guknbretière vermoeid zijn en af en toe is het alsof zijn een groote inzinking krijgen, doch dan gaan zij er weer vandoor. Tegen drie uur komt het veld eenigszins tot rust. De meeste koppels hebben ronden verloren. De rust is van korten, duur; er ontketent zich weer een korte jacht waarbij er weer ronden teruggenomen worden. Buysse -Deneef, BroccardoGuimbretière en Jazet. Van Nek hebben allen 1 ronde winst weten te boeken en de gebroeders Vroomen 2 ronden. Pijnenburg en Wals zijn van 1 ronde op 2 ron den achter den kop gekomen. Stand te vier uur. Nadat tegen vier uur de rust weer was te ruggekeerd was de stand als volgt: Aan den kop: 1. BrescianiPrieto 126 pnt. Op 1 ronde; 2. De Wolff—v. d. Heiden 180 pnt,, 3. Buysse—Deneef 96 pnt. Op 2 ronden. 4. PijnenburgWals 201 pnt., 5. BïaspenninxHill 76 pnt. Op 4 ronden: 6. Van Kempen—Blaats 173 pnt., 7. Bogaert—Pellenaars 96 pnt., 8. Guim bretièreBroccardo 70 pnt. Op 5 ronden: 9. Schön—Hu ertgen 56 pnt. Op 7 ronden: Gebr. Vroomen 103 pnt. Op 10 ronden: 11. Van NekJazet 73 pnt. De klassementsprints van half vijf. Ook nu weer ontketent zich bij de sprints een jacht. De sprints van half vijf hebben het volgende resultaat gehad: le sprint: Pijnenburg, Prieto, De Wolff, Deneef. 2e sprint: Buysse, Bogaert, Schön, Vroomen. 3e sprint; Guimbretière, Bogaert, v. d. Hei den, Prieto. 4e sprint: v. d. Heiden, Bresciani, Vroomen, Van Kempen. 5e sprint: Deneef, Hill, Broccardo, Prieto. 6e sprint: Van Kempen, Pijnenburg, Prieto, De Wolff. Het wordt nu langzamerhand weer tijd om naar huis te gaan. De rust keert terug'. Het publiek moet de zaal gaan verlaten. Te vijf uur waren in totaal afgelegd 2057,332 K.M. DINSDAGAVOND EN -NACHT. Dinsdagavond. Drommen menschen dringen het RAI-gebouw binnen. Honderden staan buiten, in de hoop nog een plaatsje te kun nen bemachtigen. Maar al spoedig moest het bordje „uitverkocht" worden voorgehangen. Een overweldigende belangstelling. Het mid denterrein propvol. Rijen dik stonden de toe schouwers om slechts een glimpje van den wedstrijd te kunnen zien. De tribunes overvol tot op de laatste plaats. Maar de reden van dit alles? Algemeen wordt een zware avond en nacht verwacht. Te half tien wordt een premie uitgeloofd voor het koppel, dat vóór kwart voor tien een ronds uitloopt. SchönHürtgen slaagt hierin, waardoor hun achterstand op 4 ronden is ge reduceerd. Avondklassefeient uitgesteld. Alles Is in afwachting voor de klassement sprints van 10 uur. Toen waren afgelegd 2146,840 K.M. Evenals vorige avonden waren de jachten wederom bijzonder fel. De koppels Buysse— Deneef en SchönHürtgen waren de winnaars Broccardo—Guimbretière en van Kempen Slaats de groote verliezers. Zoo ging een half uur van jagen voorbij. jj Tijdens deze jachten viel het op, dat het koppel Pijnenburg—jyals niet in de baan lag. Het was in den middag reeds bekend, dat Wals zich niet goed voelde, 's Avonds was zijn toestand zóó verergerd, dat hij met 38.4 gra den koorts lag. Noodgedwongen moest Wals den strijd staken, zoodat het groote favoriete koppel PijnenburgWals uit elkaar lag. Pij nenburg kreeg 4 uur rust; daarna zou worden beslist wat verder te doen stond. In ieder ge val zou hij natuurlijk als reserve voorloopig blijven rijden. Het nieuwe koppel PijnenburgVan Kempen. Het was een bijzonder groote teleurstelling voor organisatoren en publiek. Wederom was dit opgeven van Wals een be wijs, hoe zwaar deze Zesdaagsche wel is. Er wordt in de jachten gevochten op leven en dood. En als het de hoofdkoppels niet zijn, dan gaan BogaertPellenaars er van door of de jonge 'Vroomen's of Bresciani met zijn Span jaard. Jan van Kempen was nog lang niet fit na zijn val in den afgeloopen ndcht; Slaats moest het zware werk doen. Dat gelukte na tuurlijk niet heelemaal. In het begin der jach ten verloren zij dan ook talrijke jachten. Guim bretièrs had ook nog veel hinder van zijn val in den Maandagnacht en aangezien ook Broc- corda larug niet de oude meer is, was het Fransche koppel in het begin ook al een der verliezers. In het verloop van den verderen strijd ging het met beide koppels weer veel beter, maar het ging niet meer met. die groote snelheid, die soepelheid, dat flitsen als van ouds. In het uur jagen van 10 tot 11 uur werden afgelegd 39 KM., totaal na 96 uur rijden 2185,840 K.M. In dat uur werden niet minder dan 79 ronden genomen. Slaats doet een leelijken val. Het was omstreeks één uur, toen bij een der premiesprints Slaats een leelijken val deed door onverantwoordelijk passeeren van Priéto. Slaats kwam met 'n smak op de baan, terecht. Later bleek, dat hij een sleutelheen had ge broken en dat hij dus gedwongen was den, strijd te staken. Nieuw koppel Pijnenburg- Van Kempen. De jury besloot daarop, Pijnenburg en Van Kempen een nieuw koppel te laten vormen, dat met twee ronden achterstand werd ge plaatst met 197 p. Priéto kreeg een strafronde wegens deze overtreding van het reglement. Na Wals verdween dus ook Slaats als één; der beste krachten van deze Zesdaagsche, maar het nieuwe koppel Pijnenburg-Van Kem pen was onmiddellijk favoriet. WOENSDAGMORGEN. Hedenmorgen zes uur was de stand als volgt:' 1 Pijnenburg-Van Kempen 232 p. 2 Braspenninx-Hill 94 p. Op 1 ronde: 3) Buysse-Deneef 143 p. Op 2 ronden: 4 Pellenaars-Bogaert 121 p. 5 Broccardo-Guimbretièr.e 93 p. Op 3 ronden: 6 Schön-Hürtgen 72 p. Op 4 ronden: 7 De Wolff-v. d. Heijden 213 p. Op 5 ronden: 8 Bresciani-Priéto 148 p. Op 11 ronden: 9 Gebroeders Vroomen 111 p. Op 13 ronden: 10 Van Nek-Jazet 79 p. AGENDA VOOR VELSEN EN IJMUIDEN WOENSDAG 7 NOVEMBER Thalia Bioscoop: 2.15 uur: Matinée en 8.15 uur. Bioscoop De Pont: „Bleeke Bet". 8. uur. DONDERDAG 8 NOVEMBER Thalia Bioscoop: 8.15 uur. Gebouw v. Chr. Belangen: Nutsavond 8.15 u. AGENDA TE HAARLEM He den: WOENSDAG 7 NOVEMBER Schouwburg Jansweg: De Operettesanghers met Een Carnavalsnacht en De Ongenoode gast. 8 uur. Stadsschouwburg: Revue „Niet zoo somber" en cabaret door oud-leerlingen en leerlingen der H. B. S. A. 8 uur. Palace: Rakoczy-Marsch. Op het tooneel: Willy Derby met zijn nieuw repertoire. 2.30, 7 en 9.15 uur. Rembrandt Theater: „Die Czardasfürstin". Op het tooneel: Kay en Jay, Comedians, 2.30, 7 en 9.15 uur. Luxor Sound Theater: „Koningin Christina" met Greta Garbo. 2.30 en verder doorloopende voorstelling van 7 uur 's avonds af. DONDERDAG 8 NOVEMBER Gem. Concertgebouw: Vredesraad Haarlem. Openbare vergadering. Sprekers: Ir K. J. Hondius, Dr. E. van Raalte. Ds. N. Padt. 8 u. Bioscoopvoorstellingen.

IJmuider Courant | 1934 | | pagina 6