DE BILT I VERWACHT WORDENDE SCHEPEN- Naweeën van Engeland—Italië. Schip yerm. aankomst Rosario Arcwear La Plata 9 Dec. W. Afrika Amstelland Vancouver Achilles Calamata 25 Nov. Alcinous Batavia Chili Chili Bennekom Chili Buenos Aires 3 Dec. Barneveld Chili Berenice Danzig 18 Nov. Beijerland New Castle 18 Nov. Britannica Londen heden Cordillera Puerto Barrios 2 Dec. Coblenz Japan 4 Dec. Colombia West Indië 25 Nov. Deucalion Midd. Zee 28 Nov. Enggano Ned. Indië Eurybates Batavia. 13 Dec. Euterpe Bordeaux 20 Nov. Ella Halm Kolberg 16 Nov. Elbe Leningrad Faifun Odessa 23 Nov. Gaasterland Buenos Aires 2 Dec. Gera Ned. Indië 16 Dec. Heemskerk Zuid Afrika Hennes Bourgas 29 Nov. Helder Zuid Afrika I. P. Goulandris Buenos Aires 18 Dec. Ilmenau Leningrad 18 Nov. Joh. de Witt Batavia 5 Dec. Juno Midd. Zee 15 Dec. Joh. van Oldenbarnevel Batavia Kalypso Vergotti Beunos Aires Laertes Batavia 7 Dec. Livadia Hamburg 23 Nov. Lancresse Pt. Talbot 16 Nov Lapeyrade Nantes heden Japan Mvrmidon Batavia 25 Nov. Meliskerk Zuid Afrika Mary Slessor West Afrika 18 Nov. Montferland Buenos Aires 11 Dec. Main Japan 30 Dec. Mertainen Lulea 16 Nov. Mary Glasson Doek heden Montan Leningrad 19 Nov. Nicea Mexico 21 Nov. Neumark Ned. Indië 24 Dec. Nijkerk Oost Afrika New Toronto West Afrika 21 Nov. New Zeeland Pt. Arthur 30 Nov Okeania Rosario 10 Dec. Orpheus Stettin 20 Nov. Or ion Midd. Zee 25 Dec. Odysseus Hamburg Preradovic La Plata 17 Nov. Poelau Tello Ned. Indië 23 Nov. Poelau Roebiah Ned. Indië Perratis L. Cambanis.. Beunos Aires Poelau Laut Batavia Pan Europe Aruba 22 Nov Pluto Gothenburg 19 Nov P^kos Vergottis Santa Fé Rhea Midd. Zee 18 Nov Serooskerk •Ta nan Saleier Ned. Indië Saturnus Midd. Zee 15 Nov. Stuyvesant W. Indië 24 Nov. Sebastian Bilbao heden Saaie Japan 14 Dec. Salland Hamburg Selenga Leningrad 14 Nov. Sendeja Bilbao heden Shenendoah Port Arthur heden Saxen Otterbacken (v. IJm.) 19 Nov. San Marco Susa Trajanus Venetië 22 Nov. Telamon Alexandrië. 2 Dec. Triton Hamburg 16 Nov. Ulysses Bourgas 20 Nov. Uekermark Batavia 22 Nov. Victoria Maxu Hamburg 17 NOV. Wellamo Soreham heden Zeelandia 3uenos Aires. 1 Dec. Laatste bericht 2 Nov. van La Plata. 5 Nov. van Ibicuy. 4 Nov. vertrokken. 13 Nov. van Las Palmar 9 Nov. vertrokken. 10 Nov. vertrokken, in lading. 11 Nov. te Hamburg 14 Nov. te Liverpool. 9 Nov. van Callao. 5 Nov. vertrokken. 13 Nov. te Iquique. 14 Nov. te Kopenhagen in lading. 14 Nov. vertrokken. 13 Nov. te Cristobal 12 Nov. van Colombo 13 Nov. van Barbados. 14 Nov. van Bari. 5 Nov. van Belawan. 13 Nov. te Padang. in lading. 13 Nov. van Aarhuus. in lading. 9 Nov. van Stamboul 13 Nov. van Bahia. 12 Nov. van Batavia. 13 Nov. van East Londen. 14 Nov. van Cavalla. 4 Nov. van Dakar. 7 Nov. van Rosario. 13 Nov. vertrokken. 14 Nov. van Colombo. 14 Nov. te Triëst. in lading. in lading. 9 Nov. van Belawan. vertrekt 20 Nov. 13 Nov. vertrokken. 12 Nov. vertrokken. pass. 14 12 Nov 15 Nov. 11 Nov. 13 Nov. 10 Nov. pass. 14 12 Nov. 13 Nov. Nov. Perim. van Pt. Said, te Rotterdam, van Las Palmas. vertrokken, van Kobe. Nov. Elseneur. vertrokken, vertrokken. 8 Nov. van Trinidad. 8 Nov. te Macassar. 15 Nov. te Kilmdini. 31' Oct. van Freetown. 12 Nov. vertrokken. 10 Nov. van Buenos Aires, in lading. 14 Nov. te Castellon. in lading. 8 Nov. van Las Palmas. 13 Nov. van Napels. 28 Oct. te Batavia. in lading, in lading. 6 Nov. vertrokken, in lading. in lading. 12 Nov. van Gibraltar 12 Nov. te Manilla. 8 Nov. te Belawan. 14 Nov. te Ouessant. 8 Nov. van Parimaribo. pass. 14 Nov. Wight. 13 Nov. van Belawan. in lading. 8 Nov. vertrokken. 9 Nov. vertrokken 14 Nov. van Antwerpen. 16 Nov. vertrokken, in lading. 14 Nov. van Alacante. 9 Nov. te Izmir. 14 Nov. vertrokken. 12 Nov. van Gibraltar. 13 Nov. van Gibraltar 16 Nov. vertrokken. 11 Nov. vertrokken. 13 Nov. van Rio Janeiro. Hoogovens VISSCHERIJ EN SCHEEPVAART. TB UMCIDBN AANKJKKOMEK SOHBPBN Duitsch s.s. Rhein Amsterdam laden IJMUIDEN Schroef geklaard. Men is er gisteren in geslaagd de in de schroef van de Stoomloodsboot No. 5 geraakte staaldraad weer daaruit te verwijderen. Trawlerbouw voor Frankrijk. Van den Nieuwen Waterweg is naar Dieppe vertrokken de voor rekening van de Compag nie des Pêcheries Manche-Atlantique aldaar bij de firma P. Smit Jr. te Rotterdam nieuwge bouwde motortrawler Gustave Denis. Dit schip is onder speciaal toezicht van Bureau Veritas gebouwd en heeft de volgende afme tingen: lengte over alles 32 meter; lengte tus- schen de loodlijnen 30,72 meter; breedte 6,40 meter en holte 4 meter bij een diepgang van 3,92 meter. Bijzon deren zorg is besteed aan de vischruimen, welke geheel geïsoleerd zijn zoo dat de visch zelfs bij een lange reis nog frisch blijft. IJzerverseheping. Het van Amsterdam komend D-uitsche stoomschip Rhein heeft bij de Hoogovens ijzer bijgeladen en vertrok daarna naar Hamburg. AANVARING. De Donderdagmiddag naar zee vertrekkende motorlogger Gijsbert Karei van Hogendorp KW 110 is bij het Semaphore in aanvaring ge komen met den binnenkomenden Engelschen stoomdrifter L.T. 1174. De logger bekwam hierbij geen ernstige schade en kon de reis voortzetten. AANVARING. Donderdagmiddag 2 uur had in de buiten haven bij de Semaphore een aanvaring plaats tusschen den uitvarenden logger KW 110 en de binnenkomenden haringdrifter LT 1174, De drifter kreeg schade aan de verschansing. De KW 110 kreeg geen averij en kon de reis voort zetten. VERWACIITE VISCHAANVOER. Thuis stoomende voor de Zaterdagmarkt: Derika 5 IJm. 418, vangst 160 manden schel- visch, 200 manden braadschelvisch, 150 man den koolvisch, 50 manden gul, 25 manden ma kreel en platvisch, 30 manden wijting. 25 man den varia. Totaal 640 benevens 70 stuks stijve kabeljauw. BESOMMINGEN. Trawlers: Cornelis IJm. 15, 410 manden f 2620. Poolzee IJm. 77 185 manden f 1190. Derika 7 LJm. 417 280 manden f 1510. Reiger IJm. 106, 200 manden f 1280. Logger: KW 114 f 510. Versc'he haring: KW 105 f 1810; KW 70 f 340; KW 57 f 340; KW 31 f 550; KW 160 f 760; KW 45 f 610; Sch 196 f 430; Sch 161 f 1020. MARKTPRIJZEN. Tarbot per K. G. f 0.75—0.46. Tongen per K.G. f 1—0.66. Groote schol per 50 K.G. f 25. Middelschol per 50 K.G. f 18. Zetschol per 50 K.G. f 17.50. Kleine schol per 50 K.G. f 13.504.60. Schar per 50 K.G. f 4.602 Rog per 20 stuks f 12. Vleet per stuk f 1.85. Kleine poon per 50 K.G. f 5.30—2.10. Groote schelvisch per 50 K.G. f 1814.50. Middelschelvisch per 50 K.G. f 17.5010. Kleine middelschelvisch p. 50 K.G. f 21 f 8.90. Kleine schelvisch per 50 K.G. f 16—3.90. Kabeljauw per 125 K.G. f 4421. Groote gullen per 50 K.G. f 8.504.60. Kleine gullen per 50 K.G.. f 4.80—3. Wijting per 50 K.G. f 2.90—1.10. Makreel per 50 K.G. f 7.50—6.30. Heilbot per K.G. f 0.75—0.56. Leng per stuk f 0.75. Koolvisch per stuk f 0.380.04. Versche haring per kist f 4.80. Kleinmiddelhake per 50 K.G. f 38. VERWACHTE VISCHAANVOER. Voor de Zaterdagmarkt: Betje, RO 16, vangst 160 manden zwart- visch, schelvisch, schol en gul. VELSEN DRANKWET. Bij Burgemeester en Wethouders van Velsen is ingekomen een verzoekschrift van A. F. meldt: Hoogste barometerstand 771.5 m.M. te Sarna. Laagste barometerstand 741.8 m.M. te Isafjord. en voorspelt: Zwakken tot matigen Oostelijken tot Zui delijken wind. Nevelig tot betrokken of zwaar bewolkt. Weinig of geen regen. Weinig ver andering in temperatuur. Barometer Hedenmorgen 9 uur 769 m.M. Neiging: Vooruit. Thermometer Hoogste gisteren 40 F. Laagste heden nacht 38 F. Hoogste heden 42 F. OPGAAF MAGAZIJN 'T BRILLENHUIS Kanaalstraat 83, Tel. 5460. IJmuiden HOOG WATER TE IJMUIDEN. Zaterdag v.m. 11.54 uur. Zondag v.m. 0.22 uur; n.m. 12.45 uur. Maandag v.m. 1.10 uur n.m. 1.29 uur. Isaksson, van beroep caféhouder, wonende te IJmuiden om een Verlof A, voor den verkoop van zwak-alcoholischen drank in de beneden- voorlocaliteit van het perceel Wijk aan Zeeër- weg no. 71 te IJmuiden. Vóór 29 November 1934 kan een ieder tegen het verleenen van dit verlof schriftelijk bezwa ren bij Burgemeester en Wethouders voor noemd inbrengen. DUIN- EN STRANDVOGELS IN KENNEMERLAND. Over bovengenoemd onderwerp spreekt Dinsdagavond 20 November in het R.K. Ver- eenigingsgebouw aan den Wijkerstraatweg voor de vereeniging „De Gieteling" de heer Jan Drijver uit Santpoort. De lezing wordt verduidelijkt met licht beelden. ARROND. RECHTBANK. Spaarcentjes „in bewaring" genomen. Uit medelijden had verdachte een Haarlem mer met zich mee naar huis genomen en hem een maand lang te eten gevraagd, totdat de gastheer na dezen tijd ontdekte dat zijn gast, wiens moeder in het ziekenhuis lag, waarvoor veel geld noodig was, een aanzienlijke som bij zich droeg, die ongeveer zijn heele bezitting uitmaakte. Toen deed de man, die eerst zijn mensch- lievendheid had getoond, iets heel verkeerds: hij nam het geld in bewaring van den goedge- loovigen Haarlemmer, onder geruststelling dat het geld bij hem veiliger zou zijn. Dat was echter slechts ten deele het geval, want de zich vrijwillig aanbiedende kassier ging mooie dingen voor koopen, ging er mee aan de zwier, ging er mee naar Amsterdam. Rot terdam en Breda-, en was spoedig ruim f300 kwijt. De rest heeft de politie in beslag ge nomen. De schuldige draaide er om heen, zei zijn geld kwijt te zijn geraakt toen men hem eens op verdachte wijze heeft aangepakt, zei van plan te zijn geweest het geld terug te geven, zei dat hij geen geld had uitgegeven dat niet zijn eigendom was, enfin, tenslotte eischte de officier wegens verduistering negen maanden gevangenisstraf. Mr. B. W. Stomps pleitte clementie door de aandacht van de rechtbank te vestigen op de goede zijde van verdachte's karakter, die hij in den aanvang had getoond. Over veertien dagen hoort men de hem toe gemeten straf. Huurkoopsysteem en zwakken met geld. De noodlottige gevolgen die het huurkoop systeem kan hebben wanneer financieel zwakken en zwakken met geld ermee in aan raking komen, is Donderdag weer gebleken, toen een IJmuidenaar terecht stond wegens verduistering van een bed en een ander we gens heling ervan. De eerste IJmuidenaar had in Haarlem twee bedden op afbetaling gekocht, een groot er een klein en wel omdat hij kostgangers ver wachtte. Althans hij verwachtte één kostgan ger, maar die is nooit gekomen. Daarbij komt nog dat deze IJmuidenaar het bed direct weer heeft verkocht en hij nog maar een bed over hield. De verdachte zei dat hij wel degelijk van plan was geweest het bed te betalen, maar dat de omstandigheden, doordat zijn kost ganger niet was gekomen, alles in de war had den doen loopen. Toch meende de officier dat het duidelijk was dat de verdachte het bed in huurkoop heeft besteld met de vooropgezette bedoeling de zaak direct weer van de hand te doen (het was nauwelijks een uur in huis of het was al weer naar een ander), en eischte wegens verduistering 6 maanden gevange nisstraf. In de tweede zaak was deze verdachte ge tuige geworden tegen een anderen IJmuide naar, die het -bed gekocht heeft voor f 25. Dit was volgens den officier een abnormaal lage prijs, ieder moest begrijpen dat de zaak niet in orde was, maar toen er een getuige deskundige bij te pas kwam, verklaarde deze dat een nor male prijs z.i. f30 a f35 was. Dit bed met ma trassen was veel meer waard, doordat de laat ste met Java-kapok waren gevuld, maar de verdediger merkte op dat een leek dat niet van buiten kan zien, als hij het zelfs zou kun nen zien Breedvoerig werd uitgeplozen wanneer de koop tot stand was gekomen tusschen den ver dachte en den getuige-verdachte. De verde diger, Mr. J. H. C. Slotemaker stelde uit de verklaringen van den laatste vier mogelijkhe den op: het bed was gekocht bij getuige-ver dachte thuis, de koop was op straat gesloten, en nog twee anderen Getuige-verdachte zei dat de verdachte, de van heling verdachte dus, hem eerst f 14 had gegeven opdat hij de eerste termijn kon beta- en en later f 11 had gegeven als restant van de koopsom van f25. Getuige-verdachte werd gevraagd waarom hij eerst f 14 leent en niet om de koopsom vraagt, indien zijn verklaring dat de koop reeds lang van te voren was gesloten, waar was. De verdediger van den verdachte, vroeg den getuige-verdachte, hoe hij ertoe was ge komen het bed te verkoopen, terwijl hij bo vendien nog verplicht was de termijnen van afbetaling te voldoen, zoodat hij wel de kosten had maar geen bed De officier achtte schuldheling toch bewe zen, in tegenstelling tot den verdediger, en eischte 3 maanden gevangenisstraf. Ook deze zaak zal over veertien dagen wor den beslist. Politie Jaagt achter zeven mille aan. Wissellooper uit Alkmaar naar België gevlucht? Naar wij vernemen zijn Alkmaarsche re chercheurs in de hoofdstad op zoek geweest naar den 23-jarigen wissellooper, die bij de Middenstandsbank in eerstgenoemde gemeen te werkzaam was en er Maandag j.l. met een bedrag van 7000 aan bankbiljetten vandoor is gegaan. De rechercheurs hebben tijdens hun speurtocht verschillende café's en nacht gelegenheden bezocht, zonder succes evenwel. Mede in dit verband heeft het vermoeden veld gewonnen dat de jongeman naar België uitgeweken. 8000 ZIJN VERLOREN Het staat thans vast dat de 8000 welke op 15 October door twee Duitschers gestolen zijn ten na deele van een bioscoopexploitant te Am sterdam, grootendeels verloren zijn. De Duit- scher Braun, die door den brigadier-recher cheur van het bureau Raampoort te Dussel- dorf is gearresteerd, zal in Duitschland wor den berecht. Naar de verblijfplaats van zijn compagnon, Engelen geheeten. wordt door de Duitsche po litie een onderzoek ingesteld. SPORT EN SPEL. IJSHOCKEY. Nederlandsche IJshockey Bond Trainer voor de Nederlandsche spelers. In samenwerking met de directie van de Nederlandsche Sportfondsen Ijsbaan te Am sterdam is door het bestuur van den Ned. IJshockey Bond besloten een trainer voor de Nederlandsche spelers te benoemen. Hiertoe is voorloopig voor een maand uitgenoodigd de bekende Oostenrijksche internationale speler en arbiter H. Weinberger, die op de Amsterdamsche kunstijsbaan de training zoo spoedig mogelijk zal beginnen. DAMES-HOCKEY. JEUGD-COMPETITIE. Rood en Wit—B.D.H.C. (4—1). Rood en Wit was in de meerderheid; zij won met 4—1. De ruststand was 21. VOETBAL. De Italianen zijn in Londen geweest, om tegen de Engelschen te spelen en zij hebben den strijd verloren. Op het kantje weliswaar maar toch verloren, met 3-2. Dit is niet zoo heel erg, behalve misschien voor een Italiaan. Wat wel erg is: de voetbalspot heeft ook ver loren. Op de eerstvolgende vergadering van de Engelsche Football Association zal een lid voorstellen, dat Engeland geen enkelen wed strijd meer tegen een landenploeg van het vasteland speelt, omdat Italië getoond heeft, de eerste beginselen van behoorlijk voetbal spel niet te kennen. Dit is een echt Engelsch denkbeeld. Italië ligt op het „continent". Op dit continent wordt gevoetbald. Als er één land is, dat ruw speelt, dan doen ze het allemaal. Dus, geen enkele wedstrijd meer tegen een continentale ploeg. Als de gemoederen wat tot rust zijn gekomen, wordt wellicht deze roep ook niet zoo heet gegeten als zij wordt opgediend, maar op het oogenblik zucht de voetbalsport toch onder een nederlaag. Want uit alle be richten, ook de onverdacht-obj ectieve van onzen specialen verslaggever bijv., blijkt wel, dat Italië inderdaad zeer ruw heeft gespeeld, Zoo heel erg verwonderd ons dat niet, want bij de wereldkampioenschappen in Mei en Juni van dit jaar waren de rapporten van onpartijdige ooggetuigen niet anders. Wanneer de eer van het land naair hun opvatting op het spel staat, kunnen de Ita- liaansche voetballers zich niet beheerschen, dat is wel gebleken. En zij zien niet, dat zij juist door die onbeheerschtheid de eer van hun land een veel erger knauw bezorgen dan dooi' de grootste nederlaag, sportief geleden. Toen er, na den wedstrijd, aanmerking werd gemaakt op hun spelmethode, toonden de Italianen zich hoogelijk verbaasd. Zij waren zich geen kwaad bewust. Was dit oprecht? Wij weten het niet maar het lijkt ons niet onmogelijk. Italianen hebben nu eenmaal een heel andere natuur dan Engelschen, dan Nederlanders ook. Zij hadden neits onaan genaams bedoeld, zeiden zij, integendeel. En dat kan best waar zijn. Intusschen, nogmaals, de voetbalsport heeft door dezen wedstrijd internationaal een leelijke deuk gekregen en de geleidelijke toe- ndering tusschen F. I. F. A. en F. A. niet minder. De Engelsche courant, die vandaag voor ons ligt, schrijft onder een enormen vetten kop van dezen inhoud: Match van gebroken botten! Het is niet eens zoo overdreven. De geheele Engelsche ploeg is gewond behalve doelman. Moss en de back Male. Arsenal krijgt dus twee van haar zeven spelers in ongerepten toestand terug. Maar Brook van Manchester City heeft een gebroken elboog, Hapgood, de back, een gebroken neus. Drake, de center voor een gekenusde schouder. De andere zes zijn er minder erg aan toe, maar van elk hunner is het heer dubieus, of zij dadelijk weder zullen kunnen spelen. De Italianen zijn er ook niet geheel onge havend afgekomen. Verscheidenen hinkten bij het instappen in den trein en Monti, de spil, die reeds na 6 minuten moest uitvallen heeft een kleine teen gebroken. Het ruwe spel der Italianen kwam vooral voor in de eerste helft van den strijd. Met de rust stonden zij 30 achter. In de tweede helft speelden zij veel netter, daardoor ook veel beter en haalden op tot 32, neittegen- staande hun zware handicap van 10 man tegen 11. Dit is zonder twijfel een geweldige prestatie, die ook door de Engelschen als zoo danig wordt erkend. Als de Itadianen nu uit dit verband tusschen behoorlijk spel en spel peil eens een leering konden trekken. Dan brengt deze strijd voor hen nog een over winning. ZATERDAGMIDDAG COMPETITIE Telefonia deed j.l. Zaterdag mooi werk, door SIZO in eigen huis met 31 te kloppen. Dit was de derde overwinning in successie van de Telefoonmenschen. Het gaat deze club thans heel wat beter, dan het vorige seizoen. Tweede Jeugd wist van een door invallers verzwakt Kennemerland met 20 te winnen, waardoor Mooi c.s. de derde plaats op de rang lijst bezetten. Ook IJ. F. C. heeft het tegen Zeevogels niet tot een overwinning kunnen brengen, de thuisclub bleef met 42 de baas. V V. LJ. I sloeg het tweede elftal met 71, hetgeen we geen verrassing kunnen noemen. In de tweede afdeeling handhaafde Z. S. V. haar sterke positie op de ranglijst door Ken nemerland 3 te kloppen. De prestaties van V. V. R. A. vallen ons geducht mee; nu werd weer van Zeevogels 2 gewonnen, waardoor de amb tenaren voor Z. S. V. een ernstige bedreiging gaan vormen. Floralia boekte haar eerste suc cesje door tegen het sterke Kennemerland 2 gelijk te spelen. De Hillegommers vinden hun weg wel. In de laatste afdeeling kreeg V. E. W. haar eerste nederlaag te slikken, nl. tegen V. V. B. met 42. Voorloopig behoeven de V. E. W.'ers zich nog niet bezorgd te maken, ze hebben nog een veiligen voorsprong. Voor Zaterdag heeft de competitie-leider het volgende programma samengesteld: AFDEELING A: IJ. F. c.—y. V. IJ. I TelefoniaKennemerland Tweede JeugdV. V. IJ. 2 AFDE'ELINB: Z. S. V.—V. V. R. A. Kennemerland 2S. I. Z. O. uitgesteld. FloraliaKennemerland 3 Zeevogels 2Ulysses AFDEELING C: S. I. Z. O. 3—V. E. W. Ulysses 2Kennemerland 5 V. V. IJ. 3Kennemerland 4 V. J. B. 2Kennemerland 6 V. E. W. 2—V. V. B. Op het Stormvogels-terrein wordt de plaat selijke ontmoeting IJ. F. C.V. V. IJ. gespeeld. Gelet op de tot. heden bereikte resultaten, zouden we den bezoekers de beste kansen ge ven. Telefonia is de laatste weken zoo op dreef dat we dit team ook den zwaren wedstrijd te gen Kennemerland wel zullen zien winnen. De Tweede Jeugd kan o.i. zonder veel moeite de V. V. IJ.-reserves verslaan. In de tweede afdeeling is de ontmoeting tus schen Z. S. V.V. V. R. A. van het grootste belang. Winnen de bezoekers dezen wedstrijd, dan staan de partijen nagenoeg gelijk; het blijft in dat geval een vraag, wie tenslotte met het kampioenschap zal gaan strijken. Slaagt de thuisclub er echter in. de overwin ning te behalen, hetgeen wij trouwens ver wachten, dan staan de spelers van Halfweg voorloopig onbedreigd aan den kop der rang lijst. Floralia dat haar eersten thuiswedstrijd op het Hillinen-terrein speelt, zal wel in staat zijn Kennemerland 3 een nederlaag toe te brengen. Zeevogels 2 zal vermoedelijk tegen het be zoekende Ulysses de vlag moeten strijken. Afdeeling C is wederom uitgebreid, daar in middels ook V. E. W. 2 nog tot het competitie verband is toegelaten. Hoewel wij deze uit breiding toejuichen, vreezen we toch, dat daardoor het vlotte verloop der competitie in het gedrang komt. Er moeten in totaal 18 wed strijden worden gespeeld, waarvan V. E. W. 2 er nog geen enkelen heeft afgewerkt; Ulysses 2 heeft no gl7 wedstrijden voor den boeg. Al léén indien de weersomstandigheden gunstig zijn en er beslist elke week wedstrijden voor deze elftallen worden vastgesteld, kan men c.a. half April gereed zijn. In afdeeling B is Floralia ook een aantal wedstrijden op de andere ploegen ten achter. Het verloop in de eerste afdeeling is zeer gunstig; er blijft nog tijd genoeg over voor de ontmoetingen om den Kennemerland-beker en de proefwedstrijden ter samenstelling van het H. V. B.-elftal. BURGERLIJKE STAND HAARLEM, 15 November. Ondertrouwd 14 November: W. G. Merken- stein en G. Middag; J. Wielenga en A. A. D. van Walen: M. N. Heesemans en E. Clouting; W. G de Korte en J. H. C. Blazer; H. F. Groeneveld en C. M. Dorrepaal; J. A. v. d. Meij en E G. van Bakkum; B. de Jong en G. Molitoor; C. A. Steenkist en P. C. Joores. Getrouwd 14 November: J. H. Scholte en M. P. J. Smitz; C. Witkamp en G. M. van Dam; W. H. Stokman en C. M. E. van Beusekom; J. A. Dreijer en R. Schittko; R. Wolf en C. G. E. Gouwenberg; P. Smit en G. de Vos; H. Fort- gens en A. E. M. Copini; E. Mooy en M. C. van Eskert; W. C. van Wooning en E. H. A. van Avezaath; A. F. Janse en M. H. Broeken; T. J. v. Laar en E. J. Lange; A. Hiddema en J, Grosmann; J. van Eijk en W. F. v. d. Beek. Bevallen 10 November: N. M. van Roode v. d. Wolf, d.; 12 November: W. BankKorre mans, d.; 13 November: J. J. E. Saarloos Zuiderbaan, z.;, B. J. v. BilderbeekDimmen- daal, z.; 14 November: B. ComelloVer beek. d. Overleden 12 November: H. C. Hendriks Pollé, Gasthuislaan; P. P. J„ 5 mnd., z. v. A. M. Baltes, Godfried v. Bouillonstraat; 13 November: G. Visser—Sietsma, 33 j., Leeuwe rikstraat. AGENDA VOOR VELSEN EN IJMUIDEN VRIJDAG 16 NOVEMEBR Thalia Bioscoop: De Zoon van Kong. 8.15 u. Bioscoop de Pont: Anny en Anny en Potver teren. 8 uur. ZATERDAG 17 NOVEMBER Thalia Bioscoop: De Zoon van Kong 915 u. Bioscoop de Pont: Anny en Anny en Potver teren. 8 uur. AGENDA TE HAARLEM VRIJDAG 16 NOVEMEBR Stadsschouwburg: Centraal Toon eel. „De lachende vrouw". 8.15 uur. Luxor Sound Theater: „Koningin Chris tina" (geprol.) 7 en 9.15 uur. Palace, Cinema Variété: „Fedora". Op het tooneel Sereno's Musical Act. 7 en 9.15 uur. Rembrandt Theater: „Voorjaarsparade". Op het tooneel: Trio Saycetto, rijwiel-sensatie. 7 en 9.15 uur. ZATERDAG 17 NOVEMBER Bioscoopvoorstellingen 's middags en des avonds.

IJmuider Courant | 1934 | | pagina 7