Koningstr. No. 12 J. Fortgens Zoon Provinciale Staten. Behandeling Provinciale Begrooting1. (Zitting van Donderdagmorgen.)"; Hedenmorgen half elf werden de beraad slagingen over de Provinciale begrooting en die der bedrijven voor 1935 hervat. Aan de orde komen de algemeene beschou wingen over de Bedrijven. Dé heer Hooy (R.-K.) acht den toestand Öer bedrijven niet zoo somber, als men doet voorkomen. Rekening moet worden gehou den met de concurrentie, die aan het elec- triciteitsbedrijf wordt aangedaan door petro leum en Diesel-motoren. Om aan die con currentie het hoofd te biede®, zullen de ta rieven naar omlaag gebracht moeten wor den. Er moet ook voor minstens drie jaar rust in de bedrijven komen. Daar zal geen schade door worden geleden. Motie-Hooy. In de drie jaren moeten geen gemeente lijke bedrijven worden overgenomen Spreker dient daartoe de volgende motie in: „De Staten van Noord-Holland van oordeel dat het noodzakelijk is dat het leggen van nieuwe lasten op het Provinciaal Electrisch Bedrijf voorkomen moet worden; overwegende dat het steeds overnemen van gemeentelijke Electriciteitsbedrijven in een nabije toekomst alsnog groote bedragen zal vorderen; acht het noodzakelijk dat in de eerstvolgende- drie .jaren geen gemeentelijke bedrijven meer worden overgenomen". Deze motie is mede onderteekend door de leden dr. Droog, J. J. de Vries, Vulik, Van Rooijen en Venbeek. De heer Hooy hoopt, dat Ged. Staten hier op prae-advies zullen willen geven en dat zij in de eerstvolgende vergadering aan de orde zal worden gesteld. De heer Schoen (V.B.) houdt financïeele beschouwingen, o.a. wat de afschrijvingen betreft. Hij vraagt welke afschrijvingspercen tages bij het P.E.N. worden toegepast. Hij kan de door Ged. Staten gepubliceerde cijfers niet met optimisme begroeten. Alle animosi teit moet worden vermeden. Er moet voor gezorgd worden, dat men het vertrouwen en de sympathoe van de afnemers niet verliest. Een bedrijf zonder afnemers kan niet be staan. Men kan hen slechts behouden wan neer ze weten, dat ze voordeelig en goed bediend worden. De heer Thomassen (S.D.A.P.) is dank baar voor wat gedaan is ten opzichte van natuurschoon in Castricum en omgeving. Er kan echter nog veel meer gedaan worden. Ons land is over het algemeen heel arm aan bosch, maar in Noord-Holland is dat bijzon der erg het geval. Slechts 2 1/2 procent van de oppervlakte is met bosch bedekt. Uitgestrekte gebieden zijn nog geschikt voor bebossching. Het werk ligt hier dus voor liet grijpen. Ernstig geeft hij in overweging, tot meer bebossching over te gaan. Economisch acht hij dit verantwoord, want bebossching, in het groot toegepast, is op den duur rendabel. Voor vele honderden medeburgers in deze provin cie zou het een goede winter beteekenen. Spre ker vraagt ook maatregelen tot verdelging van konijnen, de ergste vijanden van het duinge bied. Een goede maatregel zou zijn, aan een zeker aantal personen onder bepaalde voor waarden toe te staan, de konijnen te verdel gen. Daann'ee kunnen zij bovendien hun eigen kostje verdienen. Dit zal voor de provincie een groot voordeel blijken te zijn. De heer W. F. V i s s e r (S. D. A. P.) klaagt over den te hoogen prijs voor kleine gebrui kers van electrischen stroom. Spreker vraagt ook, aan de oude gebruikers en ook aan lien, die naar een andere woning gaan, schriftelijk te willen meedeelen hoe groot het vastrecht- tarief is en op welke gronden dit gebaseerd is. Aan de kleine gebruikers moet een kleine tegemoetkoming worden gegeven; dan zal het euvel der afsnijdingen ook minder worden. In een groot aantal gevallen is onmacht niet de oorzaak van afsnijden, maar in veel geval len is dit toch het geval. Voorstel W. F. Visser Mede namens de leden Van de Vall, A. de Vries. Reinalda, Pothuis. Thomassen, Mevrouw Miedema—Zondervan en Van Pareren dient de heer Visser de volgende motie in: „De Staten noodigen Gedeputeerde Staten uit, de mogelijkheid te onderzoeken om ver bruikers, die zeer kleine perceelen bewonen en voor wie de maximum stroomprijs van 30 cent te hoog wordt geacht, de lasten verbon den aan het verbruik van electriciteit te ver lichten". Spreker hoopt, dat Ged. Staten ook wat voor deze kleine gebruikers willen doen, door dit voorstel over te nemen. De heer Hooy (A. R.) zegt dat het over-, heidsbedrijf ook niet de oplossing van alle kwalen geeft. Het aantal klachten aan het adres van het electriciteitsbedrijf is heel groot. Het komt spreker voor, dat aan die klachten niet altijd een welwillend oor wordt verleend. Het gevolg daarvan is, dat de men sehen balsturig worden en er toe overgaan, geen electrischen stroom meer te gebruiken, tot groot nadeel van het bedrijf. Spreker kan zijn stem aan het voorstel- Visser c.s. niet geven. Wel is hij bereid de motie-Hooy te steunen, op grond van de economische omstandigheden. De gemeenten kunnen de winsten uit de bedrijven niet mis sen. Zooals op het oogenblik het oppervlakte tarief werkt, is het een belemmering voor de volkshuisvesting.. De heer Reinalda (S. D. A. P.) is het1 eens met de uitspraak van Ged. Staten in de stukken, dat ten opzichte van de bedrijven ge sproken mag worden van een gematigd opti misme. Het is dringend noodig, dat aan een overheidsbedrijf de gelegenheid wordt gege ven zich te ontwikkelen, vooral in deze treu rige tijdsomstandigheden. Sprekerhoopt, dat Ged. Staten hun ooren te luisteren zullen leg gen aan de opmerkingen, die over het electri citeitsbedrijf te berde zijn gebracht. Met den heer Schoen is spreker het eens, dat alles ge daan moet worden om de klanten naar zich toe te trekken. Dit kan alleen door een goede tarievenpolitiek. Het gebruik van electrischen stroom is afgenomen als een natuurlijk gevolg van het feit, dat de industrieën in deze pro vincie door de crisis zoozeer beknot zijn. Met den heer Vermeulen is spreker het eens, dat naar klachten moet worden geluisterd; waar fouten zijn, moeten die worden weggenomen. Het moet zoo worden, dat de electrische stroom weer onmisbaar in de huisgezinnen wordt geacht. Dit kan gebeuren door concur rentie tegen de petroleum en Dieselmotoren. De industrieën moeten het vertrouwen in het provinciaal electriciteitsbedrijf behouden. Tegen de door de heeren Hooy c.s. gewenschte rust van drie jaren oppert spreker ernstige bedenkingen. Zulk een rustperiode zou gelijk staan met het bedrijf kapot maken. In deze motie wordt niet gezegd wat eigenlijk bedoeld iwordt. De bedoeling is, om overneming van gemeentelijke bedrijven te voorkomen. De heer La mb o oy (R.-K.) is van meening, 'dat gesproken moet worden van een mono- listïsche positie van het P. E. N. Spreker be strijdt den heer Reinalda en merkt op, dat in de motie-I-Iooy niets anders bedoeld wordt, dan dat er in staat. Hij acht het onjuist te zeg gen dat het gebruik van het laagspannings net toeneemt. Aan de leden, die wethouders van een groote gemeente zijn geweest, zou spreker willen vragen, of die gemeente be stuurd kan worden zonder te beschikken over de gelden van hef electriciteitsbedrijf. Spre ker hoopt, dat Ged. Staten prae-advies over de motie-Hooy zullen uitbrengen. Men moet er niet op aansturen om gemeenten, die moeite doen om het .hoofd boven water te houden, onder water te duwen. Dat doet men, door z einkomsten af te nemen, die ze niet kunnen missen om te blijven bestaan. De zitting wordt te kwart over een ge schorst tot 's middags. Voorstel-W. F. Visser c.s. door Ged. Staten overgenomen. ST. NICOLAAS koopt bij JOH. ELZER ï;?e7PS4tr,09 ZELFBINDERS GRATIS (Adv. Ingez. Med.) Motie-Hooy verworpen met 44—16 stemmen. (Zitting van Donderdagmiddag.) Donderdagmiddag kwart voor twee werden de beraadslagingen over de begrootingen dei- Bedrijven voordgezet. De heer Kooiman (V.D.) twijfelt er niet aan, dat Ged. Staten en de bedrijfsleiding zooveel mogelijk met de vele gemaakte op merkingen rekening zullen houden. Toch meent spreker het gematigd optimisme van Ged. Staten te moeten deelen, ook omdat liij met de details op de hoogte is. De uitkomsten van de bedrijven geven aanleiding tot dit op timisme. De heer Kooiman zou intusschen ook gaarne zien dat Ged. Staten eens willen onderzoeken, of deze crisis-omstandigheden ook aanleiding tot verandering der tarieven geven. Men moet echter niet alléén op de be langen van de verbruikers letten. Spreker en zijn vrienden kunnen hun stem aan de motie-Hooy niet geven. Men moet zich niet door bijkomstige omstandigheden laten lei den. Het zou o.a. een groote onbillijkheid te genover „Zaanland" zijn, om nu gemeente bedrijven over te nemen. De heer Kor ff (V.B.) gelooft, dat bet in het belang van het bedrijf is om de ta rieven te verlagen: Hij meent ook namens zijn politieke vrienden te mogen spreken, met zich tegen de motie-Hooy te verklaren. De heer Sneevliet (Rev.-Soc.) is ook van nieening, dat men zich niet voor drie jaar moet vastleggen. Daarom is hij tegen de mo tie-Hooy. Spreker neemt het den heer Lamtoooy kwa lijk, dat hij gezegd heeft, dat spreker, toen hij morgens zijn woning verlaten had om zich naar de Statenzitting te begeven, het verkeer de laadje opengetrokken had en de speech had meegenomen, die hij eigenlijk in de Tweede Kamer had moeten afsteken De heer J. J. de Vries: „De heer Lam- booy het toeV niet ver mis!" De heer Sneevliet: „Zij die zoo spre ken, geven het bewijs, kort van blik te zijn!" Spreker bes rijdt verder uitvoerig de rede va&i den heer Lambooy, dien hij verwijt, in deze zitting zich meer als burgervader, dan als Statenlid ontpopt te hebben. "Wat de tarie ven betreft, is spreker van oordeel, dat die verlaagd moeten worden .Daarmee worden niet alleen de arbeiders, maar ook de kleine mid denstanders gediend. Hij hoopt dat de heer Korff tot zich zelf in. zal keeren en alsnog zijn stem aan het voorstel-Visser zal geven. De motie-Hooij acht hij regelrecht in strijd met de belangen van een belangrijk provin ciaal bedrijf. De heer Bruch (A. R.) (Ged. Staten) be antwoordt de gemaakte opmerkingen.Tot den heer Thomassen zegt hij, dat Ged. Staten ook van het belang van meer bebossching over tuigd zijn. Hij zegt toe, dat Ged. Staten daar aan ten volle hun aandacht zullen besteden, in dien zin, dat hierdoor aan de werkverschaf fing tegemoet kan worden gekomen. Spreker zal niet aarzelen om, wanneer dit noodig mocht blijken, per supple toire begrooting een subsidie aan de Staten te vragen. Tot den heer Visser zegt hij, dat zeer waarschijnlijk zijn verzoek zal worden ingewilligd om aan oude en nieuwe verbruikers schriftelijk mede te deelen, op welke gronden het vastrechtta rief is gebaseerd. Spreker geeft toe, dat voor sommige kleine gebruikers een tarief van 30 cent per K. W. U. nog te hoog is. Hij zegt den heer Visser toe, dat hij gaarne zal onderzoe ken, in hoever voor die groep het tarief gewij zigd zou kunnen worden en welke de finan cïeele gevolgen daarvan zullen zijn. De heer Bruch bestrijdt de motie-Hooy, die veronder stelt dat het P. E. N. zóó zwak geworden zou zijn, dat daarop geen nieuwe lasten gelegd kunnen worden. De bedrijven staan er spreker durft dit te herhalen nog goed voor, maar men moet geen „hei!" roepen vóór men over de brug is. De bedrijven ontwikkelen zich in een gezonde richting. Van de conversies is voor 1935 een voordeeltje te verwachten van bruto f 280.000 en netto van f 200.000. Ten aan zien van de groot-industrieën zullen in 1935 echter teleurstellingen verwacht moeten wor den. Het is niet te zeggen, wat op het laag- spanningsgebied verdiend wordt. Spreker be strijdt uitvoerig de motie-Hooy. Het bedrij staat er nu nog beter voor, dan vijf maanden geleden. De exploitatie over 1934 zal 3 1/2 ton bruto meer winst afleveren, dan over 1933. Een rust van drie jaar zou noodlottig zijn. Men zou het bedrijf lam slaan, dit is hij ten volle met den heer Reinalda eens. Het zou schandelijk onbillijk zijn tegenover de Zaan land, tegenover Hoorn en anderen gemeenten. In het waarachtig belang van de provincie geeft hij aan Staten namens het college met nadruk in overweging, de motie-Hooy af te wijzen. Bij de replieken verdedigt de heer Hooy nog eens zijn motie. De stemmingen. Het voorstel-V i s s e r c.s. wordt door Ged. Staten overgenomen. De motie-Hooy wordt verworpen met 44 te gen 16 stemmen. De Provinciale begrooting en die van de be drijven worden zonder hoofdelijke stemming goedgekeurd. Geldleeningen. Zonder hoofdelijke stemming wordt goed- ekeurd een voordracht van Ged. Staten om te besluiten, hen te machtigen, ten laste van de Provincie aan te gaan geldleeningen tot zoodanige nominale bedragen als noodig zul len blijken, om een som te verkrijgen ter vol doening van: f 133.400,wegens bijdrage voor den bouw van een nieuwe sluis te IJmuiden met bijkomende werken en verbetering van het Noordzeekanaal; f 1,395.000,kosten van uitbreidingswer ken ten behoeve van het Provinciaal Electri citeitsbedrijf; c. f345.000,— wegens kosten van uitbrei dingswerken ten behoeve van het Provinciaal Waterleidingbedrijf; d. f 15.000,wegens uitkeering aan de Pro vinciale Ziekenhuizen voor onvoorziene wer ken van buitengewonen aard; en te bepalen, dat deze leeningen zullen wor den aangegaan tegen een reëele rente van ten hoogste 4 1/2 pet. 's jaars. De vergadering wordt verdaagd tot Dins dag 4 December, des morgens half twaalf. DOMANIALE ANTHRACIET DE BESTE ERICSS0NSTR.1 (SlUISPl JTEL.4400 ZEEWEG 263 TEL.5220 (Adv. Ingez. Med.) VELSEN De loonen aan de papier fabriek. Nog geen overeenstemming. Woensdag had 'wederom een conferentie plaats tusschen de hoofddirectie der papier fabriek en de hoofdbesturen van de betrok ken organisaties over de door de directie in gediende voorstellen. Ook ditmaal leverde de conferentie geen resultaat op, aangezien de vertegenwoordigers der organisaties hun op de vorige besprekin- Iets aparts voor de Sint Ziet ons Antieke hoekje (Adv. Ingez. Med.) ingenomen standpunt handhaafden'. Een nieuwe bespreking zal op 12 December worden gehouden. IJMUIDEN AANGEKOMEN 28 November: Tartary m.s. Huil San Marco s.s. Susa Astarte s.s. Bremen 29 November: Schokland s.s. Methil Ronald s.s. Tonsberg Gateshead s.s. New Castle Rijnstroom s.s. Huil Boschfontein m.s. Hamburg VERTROKKEN 28 November: Borée s.s. Antwerpen Sande m.s. Brevik Marnix van St. Aldegonde m.s. Ned. Indië Uckermark s.s. Hamburg Trito s.s. Rotterdam Perseus s.s. Kopenhagen Trajanus s.s. Hamburg Rhein s.s. Hamburg Colombia m.s. Hamburg. BESOMMINGEN. Trawlers Turquoise, IJM. 69, 50 manden 620 Alemaria, IJM 23, 65 manden 710 Deurika 5, IJM. 418, 355 manden. 1590 Versche haring: VI. 84 f 480 VI. 17 f 800. SCH. 4 f 140 SCH. 16 f 320 VI. 208 f 450. SCH. 134 f 1510 SCH. 289 f 260. SCH 53 f 1020 KW. 34 f 780. KW 101 f 560. K W. 55 f 550 K.W. 47 f 700 SCH. 339 f 130 SCH. 116. f 460. MARKTPRIJZEN VAN VRIJDAG 30 NOV. Tarbot per K.G. f 0.72—f 0.40. Griet per 50 K.G. f 20—f 8.50. Tongen per K.G. f 0.65—f 0.43. Zetschol per 50 K.G. f 16. Kleine schol per 50 K.G. f 14f 3.40. Schar per 50 K.G. f 1.50—f 0.70. Rog per 20 stuks f 12f 8. Vleet per stuk f 3.20f 1.20. Groote schelvisch per 50 K.G. f 16. Middelschelvisch per 50 K.G. f 16f 11. Kleine middelschelvisch per 50 K.G. f 14 f 12,50. Kleine schelvisch per 50 K.G. f 9f 2.30,. Kabeljauw per 125 K.G. f 37.50—f 30. Groote gullen per 50 K.G. f 7f 6. Kleine gullen per 50 K.G. f 5.40f 2. Wijting per 50 K.G. f 2.40—f 1.90. Makreel per 50 K.G. f 5. Heilbot per K.G. f 0.70. Leng per stuk f 0.68f 0.33. Koolvisch per stuk f 0.26f 0.07. Versche haring per kist f 2.80f 1.30. HUURKOOPSYSTEEM EN ZWAKKEN MET GELD. De IJmuidenaar, die in Haarlem een bed met toebehooren had gekocht op huurkoop- voorwaarden en het ding had verkocht eer het was gebruikt, had 6 maanden tegen zich voor de Haarlemsche rechtbank hooren eischen, waartoe hij ook werd veroordeeld. Den van heling verdachten IJmuidenaar, die door Mr. J. H. C. Slotemaker werd verdedigd en tegen wien 3 maanden was geëischt, heeft de rechtbank vrijgesproken. IJslanclsche klipvïsch. In Madrid is een overeenkomst tusschen de regeering van IJsland en die1 van Spanje on derteekend, waarbij aan het eerstgenoemde land werd toegestaan in 1935 dezelfde hoe veelheid klipvisch in te voeren als in het loo pend jaar. Volgens berichten uit IJsland zou het hier gaan over een hoeveelheid van 16 millioen kilogram. Voor de eerste reis. Na eerst een tusschenreis naar Hamburg te hebben gemaakt zal het nieuwe motorschip Boschfontein (ex. s.s. Nieuwkerk) heden de eerste reis naar Zuid-Amerika beginnen. Door de zee doodgeslagen. Uit Bergen (Noorwegen) wordt gemeld, dat de Fransche stoomtrawler Vierge uit Boulogne daar is binnengeloopen na zeer zwaar weer te hebben doorstaan. Door de overkomende zeeën werden zes matrozen tegen het dek en de verschansing geslagen. Eén van hen werd zoo zwaar gewond, dat hij aan de gevolgen is VRIJDAG 30 NOVEMBER 1934 overleden. Een ander werd minder ernstig verwond en kon, na in Bergen door een ge neesheer te zijn onderzocht en verbonden, de thuisreis met liet schip medemaken. De over ledene was een lichtmatroos, die pas in de vaart was gegaan. IJzerverscheping1. Het van Amsterdam komend stoomschip Orion van de K, N. S. M. heeft bij de Hoog ovens een partij ijzer bijgeladen. BEVERWIJK TWEEDE TRAINING SM ARSCH VAN DE I K. W. C. De tweede trainlngsmarsch van de Kenne- mer Wandel Club zal Zondag niet beginnen bij Oud-Meerenstein maar bij café Suisse aan de Breestraat. Leden die den eersten marsch niet konden maken, zullen op een nader te bepalen datum nog in de gelegenheid worden gesteld. KINDERVOORSTELLING IN HET KENNEMER-THEATER. De speeltuinvereeniging Beverwijk geeft Dinsdagmiddag 18 December 4 uur een bios coopvoorstelling in het Kennemer-Theater. De kinderen zullen er een tractatie krijgen. VOETBAL. HERMES—D.V.S.—STORMVOGELS. Stormvogels vertrekt met: Kollenberg, Haak Sr., Haak Jr., Tol. Fijien, v. d. Velde, Geerts, K. v. d. Steen, Ketting, Schippers, (N. v. d. Steen. De bemanning van den door de echtgenooten, n den „Panderjager" is gisterenmorgen aan het station Staatsspoor te Den Haag aangekomen, waar zij werd begroet V. 1. li. i'. Geyssendor£fer, mevr. Geyssendorffer, Pronk, mevr. Pronk, mevr. Asjes en Asjes, met de bloemen en kransen die werden aangeboden. v. s. v.—-OVERMAAS. V.S.V. ontvangt Overmaas in de volgende opstelling Michel, Broek, Van der Griendt, De Boer, De Vries, Hillekamp, Van Os, De Koning, De Wolf, Sterk, Kruiswijk. STORMVOGELS 2—Z. F. C. 2 Stormvogels komt uit met; De Vries, Jongsma, Van Dongen-, Bravenboer, Spruyt, Rijkeboer, Van Pel, Beneker, de Back, K. van Pe, v. d. Kuyl, V. V. A. 2—V. S. V. 2 V.S.V. komt als volgt uit: Van der Wint, v. d. Linde, Kosseii, de Haas, Glas, Kraak, Karrebelt Rosier, Wey, Michel, de Haas. ZATERDAC-MIDDAG COMPETITIE. V. V. IJ. handhaafde haar mooie positie op de ranglijst door aan Tweede Jeugd een groote nederlaag (61) toe te brengen; de thuisclub moest het in dezen wedstrijd nog wel zonder eenige beproefde krachten stel- lez'eevogels speelde gelijk met Kennemerland en is daardoor thans twee punten op de leiders ten achter. V.V.R.A. in de tweede af deeling blijft op eigen terrein ongenaakbaar. Zaterdag j.l. werd Flora weer het slachtoffer van de ambtena ren. In de laatste afdeeling vallen de prestaties van Ulysses 2 ons niet mee; dit team heeft nog geen punt kunnen veroveren. V. E. V/. 2 brengt het er heel wat beter af. Dit elftal klopte Kennemerland 5, nummer twee der ranglijst, met sprekende cijfers n.l. 5—1. SIZO 3, dat tot nog toe steeds nederlagen heeft geleden, schoot uit haar slof tegen Kennemerland 6 en wist een 60 overwin, ning te behalen. Voor morgen zijn de volgende ontmoetingen vastgesteld. Afdeeling A: Tweede Jeugd— Telefonia. V. V. IJ.Zeevogels. isizo—Kennemerland. Afdeeling B; Kennemerland. 3—V.V.R.A. Zeevogels 2—V.J.B. Flor aliaSIZO 2 Kennemerland 2Ulysses. Afdeeling C: V.E.W. 2SIZO 3 V.J.B. 2V.V.IJ. 3 Ulysses 2—1Kennemerland 6 De belangrijkste match wordt op het V.V.IJ. terrein nabij de Ruïne van Brederode ge speeld, waar V.V.IJ. I en Zeevogels elkaar ontmoeten. De prestaties van beide elftallen zijn bijzonder fraai geweest. V.V.IJ. verspeelde slechts één punt, terwijl de Zeevogels in totaal drie verliespunten hebben. Willen de bezoe kers dus gelijk in punten lcomen, dan zullen ze V.V.IJ. een nederlaag meoten toebrengen. We gelooven echter, dat de kampioenen het het niet zoover zullen laten komen, integen deel, we verwachten een overwinning voor de thuisclub. Het V.V.IJ.-elftal is dit seizoen zeer sterk; de voorhoede maakte gemiddeld! zes goals per wedstrijd, terwijl de achterhoede gemiddeld slechts één keer per wedstrijd ge passeerd werd. Tweede JeugdTelefonia is een wedstrijd tusschen twee" gelijkwaardige elftallen; we verwachten een gelijk spel. Kennemerland trekt naar Hillegom om daar SIZO te bekampen. SIZO heeft het dit seizoen nog niet tot een overwinning weten te brengen. We gelooven, dat dit hun morgen ook niet gelukken zal. Met een gelijk spel kan de thuisclub reeds tevreden zijn. Kennemerland 3 ontvangt V.V.R.A. De eerste ontmoeting tusschen deze elftallen werd op overtuigende wijze door V.V.R.A. gewonnen. Daar de ambtenaren voorloopig zonder hun goalgetter Nijenhuis moeten spelen, zou dit op den uitslag wel van invloed kunnen zijn. We geven den Kennemerland-veteranen wel een kansje. V.J.B. zal zich wel sterker toonen dan Zee vogels 2. Flor alia is o.i. zeker in staat' van SIZO 2 te winnen. Kennemerland 2—Ulysses kan een aardige wedstrijd worden. Beide teams hebben nog een 'kans op het kampioenschap, het zal der halve aan de noodige spanning niet ontbre ken.

IJmuider Courant | 1934 | | pagina 8