De doodslag in Hoofddorp. LUIDSPREKERS Personeel gevraagd IJSSPORTLIEFHEBBERS Muziek instrumenten Rijwielen Auto's Diversen Tegen verdachte 10 jaar geëischt. Hij blijft ontkennen. LVerzoek om invrijheidstelling afgewezen. Dinsdagmiddag behandelde de Haarlemsche rechtbank de zaak tegen den 24-jarigen pleeg' zoon van den heer v. B., electricien in Hoofd dorp, die vermoord is. waarvan de pleegzoon ■wordt verdacht. De feiten uit deze zaak zijn de volgende; Op 6 September werd de 43-jarige heer J. T. van B., electricien in Hoofddorp, dood op den grond van zijn werkplaats gevonden, met een groote wonde in zijn achterhoofd. De woning bleek gesloten te zijn, terwijl in de werkplaat; en het huis sporen werden gevonden, die er op wezen, dat een vechtpartij plaats gehad moest hebben, althans, dat er meer personen in het huis vertoefd moeten hebben. De electricien was gehuwd, doch had geen kinderen. Het was algemeen bekend, dat de verhouding tusschen man en vrouw niet har monisch was en eenige weken voor den dood van den man heeft de vrouw de woning ver laten en was in de Bilt in dienstbetrekking gegaan. Daar werd ze meermalen bezocht door haar pleegzoon, die in het gezin was opge nomen en die steeds partij voor haar getrok ken had. De electricien werkte den laatsten tijd voor een Haarlemsche firma. Omdat de firma nood zakelijk een bespreking met hem moest heb ben, heeft zij iemand van het personeel naar Hoofddorp gezonden om hem te bezoeken, De vertegenwoordiger heeft het huis gesloten ge vonden en zag door een raam kijkend den heer van B. op den grond ligg,en. Toen de po litie en het parket in Haarlem gewaarschuwd waren en ter plaatse kwamen is het lijk naar het Witte Kruisgebouw overgebracht, waar dr. J. P. L. Hulst de sectie verricht heeft. Den 24-jarigen pleegzoon, die korten tijd na ■het gebeurde gearresteerd is met de vrouw, is doodslag ten laste gelegd. De vrouw is enkele dagen later weer vrijgelaten, de pleegzoon is nog gedetineerd. Hij is steeds blijven ontken nen. Bekend is geworden, dat de electricien bang was voor den pleegzoon, die hem wel eens met een stuk hout mishandelde. Toen men v. B. aanried om naar de politie te gaan heeft hij gezegd: „Daar denk ik niet aan, en doet u dat alstublieft ook niet. dan leef ik geen uur meer". Verdachte heeft op 3 Sep tember afscheid van zijn vader genomen, om dat hij, naar hij zei, zich naar het buitenland zou begeven. Het onderzoek naar den munt meter van het electrisch licht in de woning- van den verslagene heeft uitgewezen, dat de meter op deskundige wijze gelicht was, terwijl hij nog enkele guldens moest bevatten. Mr. J. A. P. C. ten Bokkel trad als verdedi ger voor verdachte op. Behalve de deskundige dr. J. P. L. Hulst uit Leiden zijn 19 getuigen gedagvaard. Voor deze zaak, die te ruim half twee be gon, bestond reeds lang van tevoren groote belangstelling. In de Jansstraat stonden zoo veel personen, dat lang niet allen op de pu blieke tribune konden worden toegelaten. Er worden op de publieke tribune slechts -veertig personen toegelaten. President van de rechtbank is mr Th. Maas- sen, officier van justitie is mr. Paardekooper Overman. Dr. Hulst, die als getuige-deskundige wordt gedagvaard, legde zijn verklaring af over de wijze waarop de electricien is gedood. Daarna begint het uitvoerige getuigenverhoor, dat zooals het zich laat aanzien, ongetwijfeld den geheelen middag in beslag zal nemen. Aan verdachte was ten laste gelegd, dat hij in den voormiddag van 6 Sept. of daaromtrent den electricien met een hamer of een ander zwaar voorwerp op het hoofd heeft geslagen, althans dat hij hem zwaar mishandeld heeft, althans mishandeld heeft, tengevolge waar van de aangevallene is overleden. Dr. Hulst heeft op 7 Sept. de sectie op het lijk verricht. Hij constateerde minstens drie wonden, met een stomp voorwerp toegebracht aan linkerwenkbrauw, op de linkerzijde van het hoofd en op het hoofd. De hersenen wa ren ernstig beschadigd door ingedrongen stukken been. Dr. Hulst gaf een deskundige uiteenzetting over de op den muur en op den grond aangetroffen bloedspatten, die met gips waren vermengd. Bij den drempel van de werkplaats moet de eerste slag tegen de wenkbrauwen zijn toegebracht. Het slachtoffer is tegen gipszakjes gevallen, zoodat met gips is gemorst. Op den grond lig gend is nog een slag toegebracht: de slag op het hoofd was de eenige doodelijke slag. Een zeer zware hamer met afgebroken steel heeft dr. Hulst gevonden, doch hij geloofde niet, dat die hamer gebruikt was. Behalve één bloedspatje was er geen enkel ander spoor op aanwezig. Een kleinere hamer vertoonde meer bloed doch ook dat werktuig zal wel niet ge bruikt zijn. Een haar op de jas van den ver slagene gevonden kwam overeen met de haren van verdachte. President: „Acht U het mogelijk dat de dader weinig bloedspatten heeft gekregen?" Deskundige: „Het is mogelijk, zeer zeker bij de eerste twee slagen." Deze vraag werd gesteld bij de bespreking- van de overhemden en kleeren van verdachte, die door dr. Hulst onderzocht zijn. De vrouw van den verslagene had als dienst bode werk gevonden in Bilthoven. Haar werk geefster verklaarde, dat ook verdachte bij haar in dienst was geweest als tuinman. Hij is op Zaterdag voor den doodslag op Donderdag morgen weggebleven, omdat zijn zuster ziek zou zijn, tot Donderdag den zesden Sept. 's morgens om half tien. De man heeft zich toen verkleed. Hij was rustig. Zij vond op Zondag een hemd van verdachte in Persil en zag daar donkere vlekken in. Inspecteur Jelsma kwam bij de woning op Vrijdag, toen de aanslag was ontdekt. De wo ning was gesloten, zoodat een raam moest worden opgeschoven om toegang te krijgen. Sporen van braak zijn niet gevonden. De wek ker in een slaapkamer boven had om half vijf gerinkeld. Pres.: „Sliep U den nacht voor het gebeurde in de achterste slaapkamer en de electricien in de voorste?" Verd.: „Ja". Voor zijn dood heeft de verslagene een brief van verdachte onderschept, doch de inspecteur mocht er niets over openbaar maken, omdat verdachte „me anders de hersens inslaat", naar de electricien verklaarde. Verd. zou den electricien al eens een tand uitgeslagen hebben. Verd. geeft toe dat hij den electricien eens op een nacht het huis uitgegooid had. Tusschen de vrouw en den pleegzoon bestond een lief desverhouding, zooals verd. verklaard heeft foor den rechtercommissaris. Verdachte ont- Jösnde dat op de zitting ten sterkste, fc-es: „Vindt U dat deze foto, jvaarbü de vrouw op Uw knie zit, de verhouding van moe der en zoon aangeeft?" Verd.; „Haar man stond er bij, toen die foto genomen werd. Ik had wel andere gevoelens, doch die zijn niet tot, uiting gekomen." De vrouw van het slachtoffer zou tegen den inspecteur gezegd hebben, dat ze niet weer naar haar man toe wou, maar dat ze zulk een einde niet bedoeld had. Verdachte merkte op, dat hij weggebleven was uit Utrecht wegens een sollicitatie. De electricien had hem Zaterdag telefonisch hier van op de hoogte gebracht, en tevens had hij gezegd, dat verdachte maar moest terugkomen omdat de verdachte gietvormen moest maken. Later hoorde hij dat zijn zuster ziek was, en dat heeft hij aan zijn werkgeefster getelefo neerd. Deze verklaringen klopten, waar moge lijk, met die van de werkgeefster en een ken nis van verdachte. Van Br., de electricien, heeft tegen een ge tuige weieens gezegd, dat hij thuis eigenlijk geen leven had. „Mijn pleegzoon slaat me, be steelt en bedriegt me" heeft v. Br. tegen een andere getuige verklaard. Zijn echtgenoote aan den anderen kant had aan „haar weinig hui- selijken man niets". Een candidaat-huishoudster bij v. Br. kreeg in een gesprek met hem te hooren dat hij „angstig was in dat huis, maar dat kwam van spiritistische zijde." Verdachte was bang voor vergiftiging, en lette altijd scherp op bij thee zetten en het klaarmaken van chocolade e.d. Hij verruilde de kopjes als v. B. de dranken had bereid. Verd.: „Dat deed ik, omdat van Br. zoo vaak gezegd had, dat hij zichzelf vergeven zou." Mr. Raedt: „Dat verruilen van de kopjes was dan heel gevaarlijk voor u!" Uitvoerig werden besproken de verhouding tusschen verdachte en den electricien en die tusschen de vrouw en den verdachte. Een monteur, in dienst van van Br. kwam vrijwel eiken morgen bij hem. De verstand houding tusschen hen was goed. Ook deze zei dat v. Br. bang was. Uit de getuigenverklaringen bleek verder, dat op de slaapkamer de hond was opgesloten geweest. Donderdagmorgen omstreeks negen uur is de monteur bij het huis gekomen, doch hij hoorde en zag niets en niemand. Dit vond hij niet vreemd, omdat v. Br. gezegd zou heb ben dat hij in die week wel eens elders zou kunnen vertoeven. Vrijdagmorgen kwam hij weer, en toen heeft hij nadere onderzoekingen gedaan. Hij tilde het raam op van de werk plaats en zag het lijk liggen. Een week voor zijn dood had v. Br. nog' f 45, zooals de monteur verklaarde en op 5 Sept. nog een paar briefjes van tien gulden. De door verdachte gemaakte gietvormen waren eenige malen des morgens kapot gestoken gevonden. De pleegzoon verdacht den electricien daarvan. De buurman van v. Br., die ziek was, heeft den heelen nacht van 5 op 6 Sept. niet kunnen slapen. Te ongeveer- vijf uur hoorde hij een kort gestommel, als van het slaan van een mat tegen een schutting of van twee worste lende mannen, welk geluid uit de werkplaats kwam. Hierna was het een half uur stil. Toen hoorde getuige dat een fiets buiten tegen het huis neergezet en de zijdeur dichtgeslagen werd. Wat later vernam hij, dat met eenige vaart de fiets over het grint werd gereden en verdween. Den hond heeft get. niet gehoord, ofschoon het dier tegen vreemden flink te keer kon gaüm Tot half 8 heeft getuige niets meer ;ehoord. Verd. gaf toe om 5 uur nog thuis geweest te zijn, en kon de geluiden alleen verklaren uit het stukslaan van aluminium. De getuige merkte op, dat het een dergelijk geluid niet geweest is. In den muntmeter had een gulden of 6, 7 aanwezig moeten zijn, doch ze waren er niet. Een maand eerder was ook al eens geld er uit verdwenen. De verslagene heeft toen aan de ambtenaren jedemonstreerd, hoe het geld gemakkelijk uit den meter gehaald kon worden. De vrouw van den verslagene verklaarde, dat de verstandhouding' tusschen haar en haar man niet goed was. Zij stond tegenover verd. als een moeder tot een zoon. Pres.: „Dit klopt niet met wat u voor de politie verklaard heeft!" Getuige bekent dan, dat hun gevoelens an ders waren. Zij was erg geschrokken toen zij, Zaterdag-avonds van de politie het doodsbe richt van haar man kreeg. Haar man was den laatsten tijd, dat zij bij hem was, zeer eigen aardig. Hij zag menschen in de kamer, die er niet waren. Soms viel hij vijfmaal op één dag flauw. Deze kwestie, die met een loge in ver band stond, was de reden, dat zij haar man verliet, drie maanden voor zijn dood. Verdachte ontkende iets met de zaak uit staande te hebben. Hij is vroeg opgestaan, omdat hij vroeg met den trein weg moest. Er kwam storing in de electriciteitsinstallatie en bovendien heeft hij v. Br. geholpen bij zijn werk, zoodat hij den trein gemist heeft. Hij heeft de fiets buiten gezet en is naar den weg gelooperiy waar hij voor zijn wegfietsen nog een sigaret opgestoken heeft. Hiermee was men gekomen tot het requisi toir. De behandeling van de zaak werd echter hiervóór, om 7 uur geschorst. Na de schorsing, om acht uur ruim nam de officier, Mr. Paardenkooper Overman zijn Requisitoir. Het mag als een uitzondering beschouwd worden, gelukkig dat de rechtbank in twee maanden tijds drie misdrijven moet behande len, waarbij een menschenleven te betreuren is, aldus de Officier In de beide andere zaken hebben de verdachten bekend, in deze zaak ziet verdachte er heil in te blijven ontkennen. Deze verdachte heeft op onmenschelijke wijze de daad gepleegd. Toen verd. werd aangehou den had de Officier die overtuiging nog niet, maar wel toen de Officier ter plaatse kwam. De getuige, die Donderdag- en Vrij dag-mor gen aan de deur kwam, is nalatig geweest, zoodat de verd. tijd had de sporen listig te verwijderen. Hoe de zaak precies in zijn werk is gegaan, weet men niet, als verd. niet nader spreekt. Verd. vraagt, waarom hij niet vol bloed zat, als hij 't gedaan heeft. Maar, zegt de Officier hij heeft twee dagen gelegenheid' gehad om eventueel kleeren te verdonkeremanen. Mis schien had hij nog naeihtkleeding aan. De ver klaring van den buurman is van groot belang in verband met speciale door de politie ge nomen geluids,proeven. Tegen verd. pleit sterk dat hij tijdens de gehoorde geluiden thuis was, naar hij zelf verklaarde. Van de stille getuigen noemt de Officier het gesloten zijn van de deuren. Verd. probeert nu een onbe kende er voor te plaatsen, die na zijn vertrek gekomen zou zijn, doch de Officier is er van overtuigd, dat na het vertrek van verdachte niemand anders in het huis is geweest. De hond heeft niet geblaft, wat hij wel zou heb ben gedaan, als er vreemden op het erf zou den gekomen zijn. Als de Officier dan de verhouding tusschen de beide mannen en de vrouw behandelt, ver zoekt de rechtbank de vrouw de zaal te ver laten. De Officier citeert dan de uitlating van de1 vrouw voor den reehter-commissaris„Mijn man heeft ons in eikaars armen gedreven". De beide mannen wisten te veel van elkaar, van dingen die geheim moesten blijven: dief stal, onttrekken van goederen aan een faillis sement, o.a. Verd. wist dat v. Br. een levens verzekering ten behoeve van zijn vrouw had afgesloten, v. Br. kon sarren en het vernielen van de gietvormen zal sarren geweest zijn. Dit was de directe aanleiding' tot de daad, vol gens den Officier. Verzachtende omstandigheden zijn er wei nig. Verd. is geen medelijden waard. De daad was beestachtig en de Officier vordert een ge vangenisstraf van 10 jaar met aftrek van pre ventief. Pleidooi. De verdediger, mr. J. A. P, C. ten Bokkel is getroffen door het steeds vechten van ver dachte voor zijn vrijheid. Pleiter kan zich niet voorstellen dat iemand als verd. zóó staat te liegen, dat hij zonder aarzelen een schat van feiten noemt en op elke vraag kan antwoor den. „Als deze jongen liegt, dan is hij een Las- ker in liegen", roept pl. uit. Mr. ten Bokkel geeft dan een uiteenzetting van den gang van zaken zooals hij dien ziet en waarbij hij met klem betoogt, dat de doodslag tegen zeven uur gebeurd moet zijn, terwijl verdachte om vijf minuten over zes het huis heeft verlaten. Allerlei feiten haalt pl. hier voor aan. zooals de leege maag van den ver slagene die toch om 5 uur s morgens nog ge geten had. Nadrukkelijk vestigt pl. de aan dacht op het feit, dat de verklaringen van ge tuigen hoe betrouwbaar de personen ook zijn, voorzichtig moeten worden bekeken. Het is onwaarschijnlijk, dat de buurman alles ge hoord heeft, wat de geluidsproeven duidelijk gemaakt hebben. De electricien was een zeer zonderling mensch, met een ziekelijk brein, die misschien op sluwe wijze van te voren stelselmatig zijn pleegzoon verdacht gemaakt heeft. Vóór verdachte pleit, dat hij niet onder bloed en cement zat. Voorts kwam hij heel rustig in Bilthoven aan. Het lijk is beroofd van f GO.—, welk bedrag niet gevonden is op verdachte. Officier: „Twee dagen daarna!' Pleiter betoogt tenslotte dat het zoo gevaar lijk is op aanwijzingen iemand te veroor- deelen. Mr. Ten Bokkel vraagt vrijspraak en onmiddellijke invrijheidstelling. De rechtbank acht voor dit laatste geen termen aanwezig. Verdachte, die steeds uiterlijk onaangedaan is gebleven ook bij het hooren van den eisch, betuigt dan nogmaals zijn onschuld. Uitspraak op 20 December 's morgens om half tien. FAILLISSEMENTEN. Door de Arrondissements-Rechtbank te Haarlem zijn de navolgende faillissementen op 11 December uitgesproken: 1. De vennootschap onder de firma Berg- buys en Van Ruyven voorheen fa. Corn, van Niel Czn., gevestigd te Haarlem, Plein 95 en hare firmanten: B. A.' van Ruyven, hande laar in meubelen en tapijten, wonende te Haarlem, Previnairestraat 25 en A. M. Berg- huys, handelaar in meubelen en tapijten, wo nende te Haarlem, Raa.msmgel 24. Curator Mr. B. E. van Tijn, alhier 2. A. G. Kuiper, caféhouder, wonende te Assendelft, Kerkbuurt 406. Curator Mr. J. A. B. Sanders, alhier. 3. J. Zwaanenburg, drukker, wonende te Zandvoort, Van Ostadestraat 4, Curator Mr. J. H. J. Simons, alhier. 4. de N.V. Eerste Nederlandsche Werk tuig en Gereedschapsfabriek „Haarlem" vroe ger kantoorhoudende te Haarlem, Spaarn- dammerweg 9, thans ten huize van haren di recteur den heer G. Griffioen te Zuilen. Curator Mr. J. H. van Gelderen, alhier. 5. W. Failé, koopman, wonende te Sant poort, Bloemendaalscheweg 36. Guratrice mevr. Mr. L. M. I. L. van Taalin genDols, alhier. 6. Rebecca Waisvisz, gescheiden echtge noote van F. J. C. Jansen, helderziende, wo nende te Haarlem, Cremerplein 1, Curator Mr. H. O. Drilsma, alhier. 7. M. W. Neumann, handelende onder den naam of firma Chemische Industrie M. W. Neumann, wonende te Bloemendaal, Joh. Ver- hulstweg 60. Curator Mr. A. Beets,' alhier. 8. C. Cassee, bierhandelaar en slijter, wo nende te Bloemendaal, Bloemendaalscheweg 4a; Curator Mevr. Mr. J. H. G. Schutter Struick, alhier. Rechter-Commissaris Mr. Th. F. Raedt. Geëindigd zijn wegens het verbindend wor den der uitdeelingslijst de faillissementen van: 1. de N.V. Stoomwasscherij en Strijkerij „Helderlust" gevestigd te Heemsetde. Curator Mr. F. van de Goot, alhier. 2. Th. Kruyt, administrateur, wonende te Haarlem, thans Zijlweg 59. Curator Mr. C. Blankevoort, alhier. 3. S. Troost (firma Rocona) te Zaandam. Curator mej. Mr. M. J. Kluitman, alhier. 4. L. M. N. Boerlagen, schoenwinkelier, wonende te Haarlem, Lage Veerstraat 32. Curator mej. Mr. M. J. Kluitman, alhier. DAMMEN. HOOFDKLASSE-COMPETITIE NEDERL. DAMBOND. De eindstand van de hoofdklasse competitie van den Ned. Dambond afdeeling noord groep A luidt als volgt: gesp. gew. gel. verl. pnt, Damvereen. „Gezellig Samenzijn" I A'dam 6 6 0 0 12 Damvereen. „Van Emb- den" I A'dam 6 3 12 7 Damclub „Zaandam" I Zaandam 6 2 2 2 Damclub „Worrner" I Wormer 6 3 0 3 Damvereen „D. O. S." I Amsterdam 6 2 0 4 Christ. Damvereen. „Am sterdam" I A'dam 6 114 3 R.K. Damclub „Amster dam" I A'dam 6 114 3 De Damvereeniging „Gezellig Samenzijn" I behaalde dus ongeslagen het afdeelings-cluh kampioenschap en zal nu binnenkort twee wedstrijden spelen tegen de afdeelingclubkam- poiene van groep B, de Damvereeniging „Jozef Blankenaar" I uit Amsterdam om het club kampioenschap der geheele noordelijke af dee- ling; dewinnaar komt dan uit in de finale om het nationaal hoofdklasse clubkampioenschap. Zal Jeftitsj tot aftreden gedwongen worden? BELGRADO, 11 Dec. (V. D.) In sommige po. litieke kringen te Belgrado leeft de verwach ting, dat de Joegoslavische minister van bui- tenlandsche zaken Jeftitsj zal aftreden, aan gezien hij er niet in is geslaagd voor den Vol kenbond een scherpe internationale veroor deeling van Hongarije door de mogendheden te bereiken. De actie voor Jeftitsj aftreden staat onder leiding van oud-minister-presi dent, den oud-minister van buitenlandsche zaken Dr. Marinkowitsj en verschillende an deren. uit Kennemerland 13 Regels 25 cent Elke regel meer 10 ct (uitsluitend bij vooruitbetaling) VLUGGE ERVAREN COSTUUM- XAAISTKR gevr., ook bekend ni kinderw. Jacob Catalaan 17, Drie huis-W. FLINK MEISJE, 2 0 j., b. z". a., v, heele dagen. Br. no. IJ 8S8 bur. van dit blad TE KOOI* radiotoestel met gelijk- riohter 25, 'savonds tusschen 8- 9 uur Pres. Krugerstraat 48. KOST EN ÏNW. aangeb, v. bej. pers., stil gez„ vr. slaapk., huisel, vork, 7 a. S p. w. Br. no. l'J SS!) bur. van dit blad Net meisje, P.G.. 2 3 jaar, zoekt LEUKE VRIENDIN, kunn. dan sen en fietsen. Er. no. IJ 8S7 bur, van dit blad - Voor huishouding DIENSTB. gevr. voor d. en n. Loon f 25, v. g., g. v. Br. G bur. van dit blad Gevr. DAGDIEN,STB. van S—S u. Loon G.5 0. Vijverweg 16, Bloe men daal Gevr. FLINKE JUPFR. in di huish voor d. en n„ bij zieke da me, 25 j. of ouder. V. g. g, v.z. Zandv.laan 107, Heemstede. Aan melden 78 uur. Voor NET MEISJE gelegenheid om opgeleid te worden, in het costuumvak, 's morgens eenig huis-w. verrichten. Soendaplein 35 NET DAGMEISJE gevraagd, ko ken en g. g. ver. Forma; Ramp laan 67, Overveen. Gevraagd per 1 Jan. in klein zin NET HOLD. DIENSTMEISJE v. d. en n„ katoen dr., met goede getuigen. Joh. Vér hulstlaan 14, bij Heemsteedsche Dreef, Heemstede NETTE OXGEH. WERKSTER gevraagd voor Woensdag van 8-2 u. Alb. Heyn, Groote Houtstr. 59, Gevraagd bij een oude hulpbeh, dame een EENVOUDIGE JUFFR, Br. G 5 76 bur. van dit blad .R Gevraagd FLINK MEISJE voor dag en nacht, boven 20 jr. Mes daglaan 2 6, Heemstede NET MEISJE gevraagd, leeft. 14- 16 jaar, loon 2.50 met kost. Br. G 593 bur. van dit blad Met de Alkmaar Packet naar Amsterdam? De boot vaart wel op 26 Dec. maar niet op 1 Jan. Van IJmuiden 8.30 en 14 uur. Van Amsterdam 11 en 17 uur. Let goed op Het lage tarief: Enkele reis le kl. 40 c„ 2e kl. 30 c. Weekretour le kl. 70 c„ 2e kl.50 e. IJSBAAN „DE MEERWEIDEN" in den Velserpolder gem. Velsen, vijf minuten van de pont, aan den weg naar Amsterdam, groot 25000 M2, 'savonds prachtig verlicht. Van heden af SEIZOENKAARTEN verkrijgbaar 2.— per stuk per persoon 40 ets. Sted. bel. Geldig seizoen 1934/'35 voor dag en avond. Voor kinderen wordt een speciale voordeelige regeling getroffen. Kaarten verkrijgbaar bij de heeren: B. C. VENDEL, Willems- beekweg 49, IJniuiden-Oost; J. VELTMAN, De Ruyterstraat 49, IJniuiden-Oost; J. OLDENBURG, Trompstraat 127, IJmuiden-Oost RADIOTOESTEL w.stroom, met Philips l.spr. 17.50 te koop. Leidschevaart 350 DUITSCIIE PIANO te koop ge vraagd. Brieven met opg. v. prijs G 547 bur, van dit blad Wegens plaatsgebrek te koop DUITSCHE PIANO (mahonie) zoo goed als nieuw. Marnixstr. 9, PIANO OF IvL. VLEUGEL gevr., goed merk, tegen contant. Br. m. prijs G 5SS bur. v. d. blad Te koop PLEYEL STUDIE- PIANO, beslist mooi v. toon, prijs 17.50. Gasthuislaan 111, na 5 u, TE KOOP: open bakfiets, in pri ma staat 25.00, kl. gasoventje 4.00. Brederoodscheweg 3S, Santpoort. KOELKAST. Flinke koelkast te koop, in -prima staat, met of zon der Frigidaire, wegens aanschaf fing van grootere voor elk aann, bod. A. Rol. Soendastr. 14, H.Nrd. WEGGELOOPBN een grijs met zware gevlekte gecastreerde ka ter. Tegen belooning terug te frez. Frankestraat 21, Haarlem ZINDELIJK POESJE, gratis af te halen Van Oosten de Bruijnstr. 177 rood, Haarlem Gevraagd een NET MEISJE van pl.m. 14 jaar, lichte huish. bezig heden. Aanmelden tusschen 7S uur Schoterboschplein 2. Net meisje, 24 jaar, z, een nette VRIENDIN, k. dansen ep in be zit V. fiets. Tamelijk gr. post, Br. G 5-59 bur. van dit blad MASSAGE GEVR. van beroeps masseuse voor rheum. dame, bij pat. aan huis 2 of 3 x p. w., cen trum Haarlem. Br. met opg. cond. G 572 bur. van dit blad Keurig Dagmeisje gevraagd boven 16 jaar, v. g. g. v„ liefst kunnende koken. Aanmelden des avonds na S uur Mevrouw Mil-atz, Wijk aan Zoeërweg 144. wanhoop nimmer De edelste aller zalven is Peruvasol De teerste huid verdraagt Perovasofl Schenk Uw aandacht hieraan en koop slechts éénmaal een doos om voor altijd klant te zijn. Bij Apoth. en Drogisten 25 EN 45 CENT DE DOOS I Net meisje P.G., zoekt een. dito VRIENDIN, kunn. dansen en fietsen, leeft. 19 a 20 j. Br ,G 562 bur. van dit blad 35 GOUDEN TIENTJES aange boden voor den meestbiedende, Br. G 563 bur. van dit blad- BROEIKAS zonder centr. vei-\v„ 2 0 M. lang, 5 M. breed, 1.7 0 zij wand hoog 2.50 M. tophoog. 3 j. geleden nieuw. Ligt vakkundig uit .elkaar genomen. Te bevr. E, J. Donsela'ar, Leidschevaart 16, Vogelenzang. Te koop gevraagd ELECTRISCH SPOORTJE, gebr. speelgoed. Br, G 592 bur. van dit blad DAMES, een maatcorset vervaar digt bekw. corsetière voor 10, Onberispelijke pasvorm gegaran deerd. Br. G 591 bur. v.d. blad Prijsopgaaf gevr. REPARATIE PANNENDAK. Br. G 571 bur, van dit blad Te koop PERMANENT MACHI NE „WELLA'" in prima staat, prijs 100. Contant. Br, G 504 bur. van dit blad H.H. TEEKENAARS. Te koop aë'b. een z. g, a. n. 1-2 P. Richters passerdoos, prijs billijk. Adres;, Reitzstraat 44, H, Nrd. VERLOREN gouden polshorloge met leeren bandje tusschen Hotel Zomerzorg, Bl'daal en Velserstr, Haarlem. Tegen belooning terug te bezorgen Velserstraat 60 zw.

IJmuider Courant | 1934 | | pagina 4